preparaty wspomagające prostowanie- wątek zbiorczy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-03, 15:40   #121
lemmikki666
Przyczajenie
 
Avatar lemmikki666
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 4
GG do lemmikki666
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

no właśnie przed chwilą nabyłam HotLissa mam nadzieję, że będę zadowolona baa, na pewno tylko że miałam problem ze znalezieniem go... nie było w żadnym supermarkecie... w drogerii dopiero go dorwałam
lemmikki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 19:15   #122
Adeq
Zakorzenienie
 
Avatar Adeq
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 203
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

Ja tez dzisiaj kupilam hot liss'a i mam nadzieje ze bedzie dzialal. Ale, dziewczyny, mam do was prosbe ... z prostowaniem wlosow z przodu nie mam klopotow, ale nie bardzo radze sobie z prostowaniem z tylu. Wlosy nie sa dokladnie wyprostowane, zostaja fale, a to nie wyglada najlepiej...macie jakis sposob? z gory dzieki
Adeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 20:25   #123
milosc_blondynki
Przyczajenie
 
Avatar milosc_blondynki
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 13
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

Cześć dziewczyny, ja prostuję włosy okrągłą szczotką i powiem Wam, że l'oreal hot liss się nie sprawdził - no ale prostownica to jednak sprzęt cięższego kalibru Świetne efekty, nawet przy szczotce, przynosi Goldwell - kosztuje ponad 40 zł, ale naprawdę warto, starcza spokojnie na ponad pół roku. Przedtem stosowałam m.in. Sunsilk; jest tańszy, ale dużo szybciej się zużywa, a przed wysoka temperaturą nie chroni i obciąża włosy.
milosc_blondynki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 23:47   #124
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

Ja stosuję odzywke termoochornna z Pantene, cos ok 15 zl, ale szczerze mwoiac, zaraz jak ja skoncze przerzucam sie na cos lzejszego, bo mi bardzo wlosy obciaza i przetluszcza. Moje sa przetluszczajace sie i bez tego smarowidla. Jesli ktos nie ma tlustych wloskow to mozna sprobowac, ale na moich kedziorkach pantene sie nie sprawdzilo.
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 13:45   #125
lemmikki666
Przyczajenie
 
Avatar lemmikki666
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 4
GG do lemmikki666
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

do Adeq...
mnie też się kiedyś robiły takie nieprzyjemne fale ale teraz po prostu przed prostowaniem dziele włosy na kilkanaście pasm, każde przypinam gzieś tam :P a potem każde dokąłdnie od samej nasady prostuję. Tak w ogóle to zaczynam od tych pod spodem I wtedy myślę że powinno być dobrze bo nie ominiesz żadnego pasemka..
lemmikki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 11:54   #126
Adeq
Zakorzenienie
 
Avatar Adeq
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 203
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

Musze cuś wykombinowac hot liss'a uzylam dopiero raz i nie jestem zachwycona, ale to moze dlatego ze umylam wlosy innym szamponem niz zwykle...moje wlosy juz sie przyzwyczaily do tego jednego
Adeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 05:58   #127
majaaa
Raczkowanie
 
Avatar majaaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk;)
Wiadomości: 63
GG do majaaa Send a message via Skype™ to majaaa
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
Majaaa, a jakiej prostownicy uzywasz? i czy jak prostowalam uzywalam jakiegos srodka ochronnego? aha i jak czesto prostowalam wloski?

Chomiczko ja narazie używam takiej zwykłej prostownicy z Reala nie ma się czym chwalić ale moje włosy dobrze prostuje I jak prostuje to uzywam Sunsilk Efekt Żelazka a włosy prostuje tak róznie: calość z 3 razy w tygodniu a czasami tylko włącze rano jak chce doprostowac to co się odwinęło Przepraszam, że dopiero teraz odpisuje ale nie zauważyłam tego wcześniej. Pozdrawiam
__________________
Tysiące słów nie zastąpi jednego szczerego uśmiechu
majaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-30, 18:35   #128
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

Z tanszych kosmetykow do prostowania wlosow uzywalam:
Sunsilka fioletowego (mleczko)- zero efektu;
fluidu prostujacego Joanny (nieprofesjonalnego)- takze nic nie dal;
L'oreal Hot Liss- tu bylam mile zaskoczona , szkoda tylko, ze trudno go dostac, no i moglby byc troche tanszy jak dla mnie;
balsamu prostujacego Kallos- rozczarowalam sie, po nim wlosy strasznie sie pusza, sa sianowate i trudne do ulozenia .
Mysle, ze poki nie chce wydawac majatku na kosmetyki do wlosow, bede powracac do Hot Liss'a: swietnie pachnie, lubie jego konsystencje, ale idealny niestety nie jest- gdy jest wilgotno, wlosy zaczynaja sie krecic i puszyc (ale moje maja do tego tendencje, wiec moze u innych sprawdza sie lepiej
BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 11:14   #129
n_o_b_o_d_y
Wtajemniczenie
 
Avatar n_o_b_o_d_y
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 186
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

Ja uzywam mleczka Loreal Hot Liss i jestem z niego bardzo zadowolona Takze polecam
__________________
Just like heaven...
n_o_b_o_d_y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 16:03   #130
Agusia=]
Rozeznanie
 
Avatar Agusia=]
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: woj.podkarpackie;]
Wiadomości: 531
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

Jakiś czas temu kupiłam Hot liss i w sumie nie zauważyłam jakis cudownych efektów... Ładnie pachnie, włoski są bardziej głądkie w dotyku, ale tylko w pierwszym dniu. Później już sa byle jakie:/ Trochę mnie denerwuje to, że muszę najpierw umyć głowę (nakłada się na mokro oczywiście), wysuszyć suszarką i dopiero prostować. Zajmuje to godzinę A włosy i tak po jakimś czasie są suche i sianowate. Także dużej ochrony przed tempetarurą nie zauważyłam. Dałam za niego 15zł.

Wydaje mi się, że najlepszą ochroną przed temperaturą jest...ograniczenie prostownicy. Jesli już to przed specjalnymi okazjami kiedy chcemy wyglądać extra. Lepiej wyglądają pofalowane włosy, ale zdrowe i błyszczące niż proste ale suche, połamane i matowe.
__________________
CEL- zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom.
Ambrose Bierce
Agusia=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 16:53   #131
naughty-girl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 818
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

hmm, ja też używam Hot Lissa ale niezgodnie z tym co pisze na opakowaniu więc może dlatego nie ma jakiś spektakularnych efektów nie susze włosów bo to by je jeszcze bardziej niszczyło, najczęściej myje włosy wieczorem i ide spać rano budze się z falami na głowie ale lepsze to niz kopa siana po uzyciu suszarki [łatwiejsze do ułożenia] . prostuje włosy na sucho więc nie bezpośrednio po uzyciu Hot Lissa .w sumie nic szczególnego, włosy wrażliwe na wilgoć jak zawsze [strasznie się puszą] plusem jest ładny zapach i ułatwione rozczesywanie mokrych kudłów
naughty-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-02, 17:24   #132
Eire
Raczkowanie
 
Avatar Eire
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bergen NO
Wiadomości: 456
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

kochane wizazanki, nie bede pewnie w tym, co napisze oryginalna, ale......kupilam w koncu dzis Loreal Hot Liss......i jestem przeogromnie nim zachwycona!!!! Przed hot lissem uzywalam wielu specyfikow ktore mialy pomoc mi wyprostowac wlosy, ale niestety wszystkie okazaly sie byc bublem. Dlatego goraco polecam wszystkim dziewczynom, ktore maja wlosy bardzo NIEpodatne na ukladanie, prostowanie, modelowanie (bo ja wlasnie takie mam) HotLiss Loreal. Kosztuje u mnie 18,- z groszami za 150 ml...wydalo mi sie na poczatku duzo....ale juz po pierwszym prostowaniu wiem, ze warto Mam dlugie wlosy i wyciskam dwie porcje na calosc, ale i to wystarcza

POLECAM
Eire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 16:47   #133
Adeq
Zakorzenienie
 
Avatar Adeq
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 203
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

No ja tez mam Hot Liss'a...w sumie to nie ma jakis super efektow. Jak tylko troche popada deszcz, albo jest wigotne powietrze to wlosy i tak sie kreca. No ale coz...nie ma rzeczy doskonalych
Adeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 12:11   #134
Omegis
Przyczajenie
 
Avatar Omegis
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 21
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

Nie używam suszarki; włosy mam długie i z charakterem - do połowy proste, do połowy kręcone... słów brak. Używam biojedwabiu jako preparatu osłaniającego (Farouk biosilk, silk therapy; od początku lutego korzystam z małej buteleczki tego specyfiku, dotarłam niedawno do połowy , jest wydajny, nie obciąża włosów, nie przetłuszcza (oczywiście stosowany w małych ilościach)), prostuję włosy prostownicą i spryskuję je lakierem Taft, Schwarzkopf'a (nie skleja włosów, są przyjemne w dotyku, a co najważniejsze, moja grzywka zachowała fromę nawet przy mżawce, co wcześniej się nie zdarzało).
Omegis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 13:17   #135
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

mnie ostatnio zachwycił jedwab biosilk farouk, dłuuugo szukałam czegoś co sprawi ze będę miała prościutkie włosy jak po wyjściu od fryzjera i wreszcie znalazłam a znalazłam w claudii z fryzurami za 4,90PLN polecam wam dziewczyny naprawde, pytałam się u fryzjera i tam ta mala buteleczka kosztuje 12zł. jest bardzo wydajny a efekt ma wprost za***isty;D włosy idealnie gładkie, proste i lśniące wcześniej miałam hot lissa ale efekt po nim jest nieporównywalny do tego po jedwabiu.. pozdrawiam.
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 13:20   #136
milosc_blondynki
Przyczajenie
 
Avatar milosc_blondynki
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 13
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

a ja coraz bardziej zniechęcam się do hot lissa. ostatnio miałam dzięki niemu wspaniałe siano na głowie ;-) niby nie zawiera alkoholu, w przeciwieństwie do goldwella, a jednak wysusza dość mocno
milosc_blondynki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 23:05   #137
Omegis
Przyczajenie
 
Avatar Omegis
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 21
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

Ja swoje maleństwo, biosilk, kupiłam za 9 zł wiem, że na Allegro są za "psi grosz", ale trzeba uważać na opłaty za przesyłkę.
Naprawdę sympatyczny produkt, wydajny, ładnie pachnący i skuteczny. Moich włosów nie poskromił, ale doskonale osłania je przed skutkami długotrwałego korzystania z prostownicy. Zresztą, na tym mi właśnie zależało. Polecam.

Wiem, że w sklepach fryzjerskich można kupić taki specyfik, do prostowania włosów. Butelka plastikowa, lekko przezroczysta, płyn niebieski, a cena... fiu fiu... ale jaki efekt! Cztery dni miałam włosy proste jak drut (nawet po wiązaniu ich gumką!).
Omegis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 14:17   #138
siupakabra
Przyczajenie
 
Avatar siupakabra
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 11
GG do siupakabra
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

Cytat:
Napisane przez myShaczeQ
ja pod prostownice polecam hotlissa loreala ;-) chroni przed temp i nie przetluszczaja sie po nim wloski szybko
L'oreal Hot Liss wg mnie wcale nie jest taki fantastyczny. Jego zapach też nie powala... Mam gęste, grube włosy - które nie przetłuszczają się zbyt szybko. A po użyciu Hot Lissa - o, zgrozo! Włosy musiały być umyte jak nie 3, to 4 dnia! Niestety u mnie tak to wygląda... Włoski po prostowaniu się puszyły, wywijały - tragedia! Na razie nie mam pieniążków na zakup kosmetyków z serii Renee Blanche, o których tak często i gęsto pisałyście - w samych superlatywach. Ciekawa jestem, czy i u mnie by się sprawdziły. Mam zwykłą prostownicę, długość wkładek ok. 13mm, zapłaciłam za nią 50/60zł... Gdy prostowałam włosy przy użyciu wosku firmy Joanna - taki dziwny, niebieski odcień pudełeczka, za jakieś 5zł, miałam naprawdę lepsze efekty... więc Hot Lissa polecić nie mogę. A kupiłam go po przeczytaniu o nim na wizażowym forum...
__________________
`łatwiej się zaszyć i o tym nie myśleć...` by Grammatik.
siupakabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 19:11   #139
minikado
Raczkowanie
 
Avatar minikado
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 261
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

Ja od 2 lat prostuje włosy ,a od roku używam jedwabiu firmy biosilk.Jestem z niego bardzo zadowolona , uwielbiam go jest super wydajny wystarczy jedna kropelka na całe włosy .Na mojej liście jest numerem 1 .
minikado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-05, 21:03   #140
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

mam problem co do wyboru preparau ze stronki http://www.estyl.pl/sklep/customer/home.php?cat=412
myslalam nad jakim bo wyjada sie fajne ale nie wiem ktory...pomozcie w wybierze??moze uzywacie ??
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 12:27   #141
Aneta1008
Przyczajenie
 
Avatar Aneta1008
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Smile Dot.: coś wspomagajęcego prostowanie włosów

Ja uzywam juz od 2 lat prostownicy ceramicznej,bo niestety moje wlosy nie sa proste.Zwykle prostownica niszczy wlosy,ale dziwnym trafem moje sie wzmocnily i jest ich wiecej(a prostownicy uzywam 2 razy w tyg.po kazdym myciu wlosow)Tylko nie uzywam jej w ten sam dzien kiedy myje wlosy.Wieczorem je myje,a rano jade prostownica.Oczywiscie stosuje duzo odzywek do wlosow.Jestem zadowolona z SCHAUMA (JEDWABISCIE GLADKIE),i SUNSILK(ten fioletowy)A raz w tygodniu nakladam odzywke regenerujaca na 20 min.Fryzjerka polecila mi tez zebym przed myciem wlosow wcierala w koncowki oliwke(do ciala),podobno super nawilza wlosy i konce sie nie rozdwajaja.Po wyprostowaniu prostownica wcieram jedwab w plynie i psikam nablyszczaczem (avon lub lakierem nablyszczajacym taft-tez jest dobry i nie skleja wlosow).Po tych wszystkich cudach mam naprawde idealnie proste wlosy,mieciutkie i fajne w dotyku.Polecam,mam nadzieje bedziecie takze zadowolone.
Aneta1008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 12:40   #142
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: coś wspomagajęcego prostowanie włosów

Aneta1008 czy o ten lakier nabłyszczający Ci chodziło?
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=9100

A jesli nie to o jaki? Mogłabyś podać pełną nazwę bo poszukuję właśnie czego takiego
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 07:31   #143
Aneta1008
Przyczajenie
 
Avatar Aneta1008
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: coś wspomagajęcego prostowanie włosów

Tak,to wlasnie ten lakier nablyszczajacy.Jest super,a co najwazniejsze nie skleja wlosow.Naprawde jest fajny.Mozesz tez sprobowac nablyszczacza do wlosow z Avon-bardzo jestem z niego zadowolona.Po nim wlosy sa gladkie i mieciutkie i nie posklejane.Pozdrawiam
Aneta1008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 08:05   #144
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: coś wspomagajęcego prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Aneta1008
Tak,to wlasnie ten lakier nablyszczajacy.Jest super,a co najwazniejsze nie skleja wlosow.Naprawde jest fajny.Mozesz tez sprobowac nablyszczacza do wlosow z Avon-bardzo jestem z niego zadowolona.Po nim wlosy sa gladkie i mieciutkie i nie posklejane.Pozdrawiam
Dziękuję
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 14:12   #145
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: coś wspomagajęcego prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Aneta1008
Fryzjerka polecila mi tez zebym przed myciem wlosow wcierala w koncowki oliwke(do ciala),podobno super nawilza wlosy i konce sie nie rozdwajaja.

Zainteresowalo mnie to co napisalas bardzo czy "podobno" znaczy, ze teog nie probowalas? ja mam bardzo rozdwojone koncowki (mimo ze podcinalam tydzien temu kilka cm ) i z checia bym cos takiego wyprobowala czy moze ktos probowal? jak dlugo powinno sie trzymac ta oliwke przed umyciem wlosow?
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 16:12   #146
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: coś wspomagajęcego prostowanie włosów

ja przy prostowaniu używam jedwabiu w plynie farouk.Moze nie jest specjalnie przeznaczony do tego celu ale daje fajne efekty
soulie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 08:58   #147
Aneta1008
Przyczajenie
 
Avatar Aneta1008
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: coś wspomagajęcego prostowanie włosów

Odnosnie tej oliwki na zniszczone konce napisalam "podobno" bo dopiero dwa razy ja uzywalam,wiec nie moge nic wiecej powiedziec na ten temat.Dwa razy to zbyt malo zeby bylo widac jakis super efekt.Moge tylko napisac ze po oliwce sa troche lepsze niz zwykle..(jest tlusta i je nawilza)-po tym maja coraz mniej sie rozdwajac i sie kruszyc.Ale chyba naprawde musi byc dobra na wlosy skoro fryzjerka tak poradzila . Jak zobacze jakies efekty(a to od razu nie widac) to napewno dam wam znac .
Aneta1008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 09:07   #148
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: coś wspomagajęcego prostowanie włosów

Aneta1008 - dzięki za odpowiedź sprobuję tego bo moje wlosy uwielbiaja sie rozdwajac
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 21:07   #149
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: coś wspomagajęcego prostowanie włosów

Ja wlasnie przegladam na allegro kosmetyki do prostowania wlosow i natknelam sie na cos takiego: http://allegro.pl/item123132153_bals...bra_cena_.html . Cena jest bardzo interesujaca: tylko 19.50 za 1000 ml. Pozostaje problem: czy ten specyfik daje spodziewane efekty? Dziewczyny, slyszalyscie cos moze o nim..? Czekam na opinie
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 21:08   #150
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: coś wspomagajęcego prostowanie włosów

Ja wlasnie przegladam na allegro kosmetyki do prostowania wlosow i natknelam sie na cos takiego: http://allegro.pl/item123132153_bals...bra_cena_.html . Cena jest bardzo interesujaca: tylko 19.50 za 1000 ml. Pozostaje problem: czy ten specyfik daje spodziewane efekty? Dziewczyny, slyszalyscie cos moze o nim..? Czekam na opinie
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.