niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp. - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-11, 10:10   #721
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Kolejny kwiatek:

"Czy mogę być w ciąży, jeżeli 2 dni po miesiączce uprawialiśmy z moim chłopakiem petting, ja masowałam jego czlonek [ był suchy ] a później dotknęłam się przez przypadek wprost w moje miejsce? wiadomo.. były odczuwalne wtedy soki i dotknęlam się tam.. czy mogłam być w ciąży? jakie jest prawdopodobienstwo tego?"

cóż za plastyczny opis! Podejrzewam, że jej własne soki ją zapłodniły
"W moje miejsce"???

Aż się boję domyślać o co w takim razie chodzi w piosence Coldplay "In my place"
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 10:11   #722
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Kolejna radosna twórczość:

Cytat:
chciałam się zapytać, jaka jest szansa na to, że zaszłam w ciąże...
"bawiałam" się z chłopakiem, ona najoierw dotknął swojego, i zaczął sobie dobrze robić, nie skończył, bo robił to przez jakieś 3 sekundy, potem wsadził mi palce do pochwy, był prawie pewien, że włożył inne palce niż się dotykał, to było 1 września, czyli 2,5 miesiąca temu, okres miałam dotychczas w terminie i nie miałam, żadnych nudności, czy zawrotów głowy... jaka jest szansa że jestem w ciąży? ps : zauwazyłam, że piersi mi się powiększyły, ale jestem w takim wieku że mogą jeszcze rosnąć, oraz są troszeszczę (ale bardzo, bardzo mało) tkliwsze niz poprzednio... ale tłumaczę to tak że rosną.
prosze o normalną i nie złośliwe wypowiedzi
Cytat:
czy to możliwe że jeżeli okres mi się spóżnia 2 miesiące i nie mam żadnych objawów ciąży mogę być w ciąży?? poza tym kocham się z chłopakiem od roku bez zabezpieczenia i zawsze dostawałam okres
Cytat:
A wię boje się że zaszłam w ciąze przez masturbacje łechteczki..
ale nie jestem pewna czy od tego można zajść w ciąże ??? dodam że nie kochałam się nigdy z nikim ani nie mam za sobą jeszcze pierwszego razu, nigdy nie wkładalam nic do pochwy. A martwie sie dlatego że spóźnia mi sie okres ale to chyba dlatego że jescze mam nieregularny bo dostałam pierwszą miesiączkę w KWIETNIU 2009...PROSZE O POMOC CZY MOGĘ BYĆ W CIĄŻY ??
spóźnia mi się 3 miesiące
Cytat:
chlopak nie spuscil sie w srodku lecz w okolice mojego narządu. wyciagajac go, ulało sie... Teraz boje sie ze moge byc w ciazy... Prosze o szczere opinie na ten temat. Moze to absurd ale tak strasznie sie boje ;( Nie pociskajcie mi błagam, nie rzucajcie zartami tylko pomozcie

Edytowane przez invisible_01
Czas edycji: 2010-02-11 o 10:14
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 10:15   #723
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Kolejna radosna twórczość:


Inne palce .... hymmm może u nogi?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 10:15   #724
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Takim osobom ewidentnie powinno się wprowadzić zakaz uprawiania seksu....potem dzieci rodzą dzieci i nawet nie wiedzą jak to się stało

ps. A wątek extra
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 10:15   #725
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
I tym zdaniem, które oto spłodziłaś na tym wątku idealnie opisałaś to co ja czuję W ogóle mam wrażenie, że ten "nasz" seks to jest zupełnie co innego niż ten "ich" seks, mimo, że... przynajmniej teoretycznie, robią to samo.
Dokładnie!
Mi by większość określeń w życiu do głowy nie przyszła
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
"W moje miejsce"???

Aż się boję domyślać o co w takim razie chodzi w piosence Coldplay "In my place"
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 10:21   #726
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Hahaha przypomniało mi się coś fajnego

Otóż mając lat pewnie około 12-13 przeczytałam w Newsweeku artykuł o antykoncepcji stosowanej na przestrzeni dziejów. No i pytam mojego tatusia, czy wie, z czego były pierwsze prezerwatywy. Tatuś odpowiada, że pewnie z rybiego pęcherza albo czegoś w tym stylu, ja mówię, że z pergaminu, na co odzywa się z oburzeniem moja młodsza siostra (wówczas jakieś 8-9 lat) "No co ty! Z kamienia!" jak sobie to wyobraziłam to myślałam, że się posikam ze śmiechu, sądząc po szaleńczym rechocie tatusia, on też sobie to wyobraził

A w tym artykule było jeszcze napisane m.in., że bardzo długo za skuteczną metodę antykoncepcji uważano następującą: po stosunku kobieta kuca, zażywa tabakę, co pozwala jej kilka razy solidnie kichnąć. Kichnięcia powodują skurcze całego ciała i wypłynięcie spermy z pochwy, potem kobieta się myje, potem znowu numer z tabaką i znowu się myje. Pomijając już skuteczność, to można się wściec z takim przymusowym kichaniem
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 10:22   #727
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

17latek iinstruujący wizażanki co zrobić, żeby dostać orgazmu wielokrotnego, z naszego cudnego forum, a jakże
Cytat:

dwa środkowe place z prawej dłoni wkłada do góry do pochwy oczywiście, reszka palcy się sama ułoży i takim uchwytem podnosi do góry i na gół szybko. pierwsza faza bedzie normalny orgazm ... to wtedy chwila przerwy i jazda dalej... po trzecie fazie znowu chwila przerwy a za 3 razem cały czas mocno aż bedziesz go prosiła, żeby przestał i wtedy powinno być to o czym marzysz

tu chodzi o to, że jak macie orgazm to czujecie drgania i kończycie... a spróbujcie kilka razy tak, a na koniec wytrzymać jak najdłużej jeszcze z tym palcem tzn. jak bedzie "ból" to nie przestawać, ale nie za pierwszym razem i róbcie krótkie przerwy między tymi krótkimi orgazmami. a kończąc na tym z wytryskiem.

PS. nie mam stałej partnerki kurcze, mam 17 lat,a wiem dużo więcej on nawet dorosłych .. i jak to oni ten seks uprawiają jak nie wiedzą jak dobrze sprawić przyjemność ?. Dlatego też wolę starsze partnerki
udało się wam ?
Więc drogie Pani, jak któraś miałapoblem z orgazmem, to teraz już waszych trosk, mamy przepis na orgazm wielokrotny!

A zaczęło się od wytrysku kobiety, która polała nim pół pokoju. Oczywiście wiadomo w jakich okolicznosciach zobaczonego.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 10:36   #728
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Przypomniał mi się rodzinny autentyk. Mężczyzna w roli głównej:

A: Panie doktorze, mam kleszcza i niestety nie moge sobie poradzić, żeby go samemu wyjąć, to się zgłosiłem. Byliśmy dziś rano w lesie na grzybach.
Doktor: Dobra, Pan siada, gdzie Pan ma tego kleszcza?
A: No właśnie, to jest dobre pytanie...
Doktor: No, co Pan tak kręci przeciez chyba nie TAM? (z uśmiechem)
A: No właśnie TAM. (z zawstydzeniem).

Siusiał w lesie i sam nie wie jak to sie stało.
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 10:38   #729
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
17latek iinstruujący wizażanki co zrobić, żeby dostać orgazmu wielokrotnego, z naszego cudnego forum, a jakże

Więc drogie Pani, jak któraś miałapoblem z orgazmem, to teraz już waszych trosk, mamy przepis na orgazm wielokrotny!

A zaczęło się od wytrysku kobiety, która polała nim pół pokoju. Oczywiście wiadomo w jakich okolicznosciach zobaczonego.
ojjj wyy
to przecież był taki filmik na forum lover - był o tym wątek na wizazu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=283041

przeglądałam tam jakże cudowne rady "Jak wyrwać dziewczynę" czy też "Jak sprawić, by miała wielokrotny orgazm" - i tam był filmik. Pasuje jak ulał (uff ale skojarzenie ) do opisu powyżej..
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 10:40   #730
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
ojjj wyy
to przecież był taki filmik na forum lover - był o tym wątek na wizazu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=283041

przeglądałam tam jakże cudowne rady "Jak wyrwać dziewczynę" czy też "Jak sprawić, by miała wielokrotny orgazm" - i tam był filmik. Pasuje jak ulał (uff ale skojarzenie ) do opisu powyżej..
A niee.. autorem cytatu jest Andrzej1991, który to się namiętnie udzielał w wątku o kobiecym wytrysku
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 10:42   #731
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Niestety nie wiem czy "narząd" został sklejony ale wielkie współczucie , a poza tym jak to można złamać ?
podobno można-tak sie to nazywa jesli dojdzie do przerwania struktury ciał jamistych....


Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość

No ba! Zwija się w kłębek, upycha spowrotem, na następny raz będzie jak znalazł - po co to marnować dobrą pępowinę. Łożysko też się zostawia, takie legowisko po bracie i siostrze, krótko użytkowane przecież się jeszcze nadaje.


o jezu...cos sobie przypomniałam


słyszałyści o amerykańskim pomyśle ze łożysko to brat blixniak dziecka i nie nalezy ich oddzielać?.....

dziecka nie oddcina sie od pępowiny tylko wyciąga razem z łożyskiem....
potem dziecko śpi w łóżeczku,a obok łożysko zawinięte w szmate- i uwaga POSOLONE..aby sie nie psuło.....

istnieją położne wykwalifikowane w tekich porodach..sa nawet fotki w sieci...


Cytat:
Napisane przez Aivilo Pokaż wiadomość
EJ, z tą pępowiną to się nie śmiejcie, ja np. nie wiem, co się z nią robi, zawsze miałam wrażenie, że ona po podcięciu tak jakby się sama wciąga do środka... jak różne macki u potworów na filmach
jasne....

pytaniem zasadniczym w tej kwesti jest do czego przyczepiona jest pępowina "od strony matki" spotkałam sie z przekonaniem ze do pępka tylko od wewnątrz
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 10:49   #732
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

A ja znalazłam nawet demota xD od dziś w ciążę można zajść również poprzez palenie papierosów. uff dobrze że ja nie palę :p http://demotywatory.pl/941090/Emo-Martynka
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 10:51   #733
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 5 699
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
"W moje miejsce"???

Aż się boję domyślać o co w takim razie chodzi w piosence Coldplay "In my place"


wspominałyście coś o szacunku dla kobiet w ciąży, znalazłam coś w tym temacie:
<kaczortrex> bzz: kumpel ostatnio jechał w gdyni busem do domu
<kaczortrex> i siedział murzyn
<kaczortrex> weszła kobieta w ciąży no to ten coś tam po polska-afryka "pani siada; miejsca dla pani tip"
<kaczortrex> jak wstał to tak szybko go podsiadła babcia ok 60 lat
<kaczortrex> ten się na nią spojrzał i mówi że miejsca dla pani i pokzauje na ciężarną
<kaczortrex> babcia do niego "pan nie wie że w Polsce mamy taki zwyczaj że ustępujemy starszym"
<kaczortrex> no to murzyn się wkurzył nie wiedział co zrobić
<kaczortrex> w końcu zebrał polskie zgłoski i *******nął na cały autobus: "a my taka stara ****a w afryka zjadać"
<kaczortrex> autobus w brech
<kaczortrex> a babcia czerwona jak burak wstała
<bzz> kaczortrex, ej, ale autentyk?
<kaczortrex> niom
<kaczortrex> w Gdyni miejskim jechał
<kaczortrex> kumpel w pracy opowiadał aż kierownik z krzesła się spierdzielił

albo to jest dobre też:
<gruby> Do dziś pamiętam mój "pierwszy raz" z kondomem, miałem 16 lat albo coś około. Poszedłem do sklepu kupić paczkę prezerwatyw. Za ladą stała przepiękna kobieta, która najprawdopodobniej wiedziała, że nie mam doświadczenia w “tych” kwestiach. Podała mi paczkę i zapytała, czy wiem, jak tego używać. Szczerze odparłem: nie. Tak więc otworzyła paczkę, wyjęła jednego i rozwinęła na kciuku, po czym poleciła sprawdzić, czy jest na miejscu i czy mocno się trzyma. Najprawdopodobniej musiałem wyglądać na osobę, która nie do końca zrozumiała to, co powiedziała, więc rozejrzała się po sklepie, podeszła do drzwi i zamknęła je. Chwyciła mnie za rękę i wciągnęła na zaplecze, gdzie zdjęła z siebie bluzkę. Po chwili zdjęła też stanik. Spojrzała na mnie I zapytała: Czy to cię podnieca? No cóż, byłem tak zaskoczony tym wszystkim, że tylko kiwnąłem głową. Wtedy powiedziała, że czas nałożyć prezerwatywę. Kiedy ją nakładałem, ona zrzuciła spódniczkę, zdjęła majteczki i położyła się na stole. No dawaj, powiedziała, nie mamy zbyt wiele czasu. Tak więc położyłem się na niej. To było cudowne, szkoda, że nie wytrzymałem zbyt długo… PUF, i było po sprawie… Spojrzała się na mnie przerażona: “jesteś pewien, że nałożyłeś prezerwatywę?” Odpowiedziałem tylko “no pewnie”, i podniosłem kciuk, by jej pokazać.

....
catttt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 10:52   #734
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez Aivilo Pokaż wiadomość
EJ, z tą pępowiną to się nie śmiejcie, ja np. nie wiem, co się z nią robi, zawsze miałam wrażenie, że ona po podcięciu tak jakby się sama wciąga do środka... jak różne macki u potworów na filmach
Wow! Sprawa dla agenta Muldera!

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
podobno można-tak sie to nazywa jesli dojdzie do przerwania struktury ciał jamistych....






o jezu...cos sobie przypomniałam


słyszałyści o amerykańskim pomyśle ze łożysko to brat blixniak dziecka i nie nalezy ich oddzielać?.....

dziecka nie oddcina sie od pępowiny tylko wyciąga razem z łożyskiem....
potem dziecko śpi w łóżeczku,a obok łożysko zawinięte w szmate- i uwaga POSOLONE..aby sie nie psuło.....

istnieją położne wykwalifikowane w tekich porodach..sa nawet fotki w sieci...




jasne....

pytaniem zasadniczym w tej kwesti jest do czego przyczepiona jest pępowina "od strony matki" spotkałam sie z przekonaniem ze do pępka tylko od wewnątrz
Słyszałyśmy. Żeby dziecka nie wyrywać tak brutalnie z łona matki. No sama przyjemność leżeć w łóżeczku z psujacym się mięchem. Słabo mi się robi.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 11:00   #735
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez catttt Pokaż wiadomość


wspominałyście coś o szacunku dla kobiet w ciąży, znalazłam coś w tym temacie:
<kaczortrex> bzz: kumpel ostatnio jechał w gdyni busem do domu
<kaczortrex> i siedział murzyn
<kaczortrex> weszła kobieta w ciąży no to ten coś tam po polska-afryka "pani siada; miejsca dla pani tip"
<kaczortrex> jak wstał to tak szybko go podsiadła babcia ok 60 lat
<kaczortrex> ten się na nią spojrzał i mówi że miejsca dla pani i pokzauje na ciężarną
<kaczortrex> babcia do niego "pan nie wie że w Polsce mamy taki zwyczaj że ustępujemy starszym"
<kaczortrex> no to murzyn się wkurzył nie wiedział co zrobić
<kaczortrex> w końcu zebrał polskie zgłoski i *******nął na cały autobus: "a my taka stara ****a w afryka zjadać"
<kaczortrex> autobus w brech
<kaczortrex> a babcia czerwona jak burak wstała
<bzz> kaczortrex, ej, ale autentyk?
<kaczortrex> niom
<kaczortrex> w Gdyni miejskim jechał
<kaczortrex> kumpel w pracy opowiadał aż kierownik z krzesła się spierdzielił
Popłakałam się ze śmiechu
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 11:15   #736
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 5 699
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez nieznajoma19 Pokaż wiadomość
A ja znalazłam nawet demota xD od dziś w ciążę można zajść również poprzez palenie papierosów. uff dobrze że ja nie palę :p http://demotywatory.pl/941090/Emo-Martynka
alem ja nie chce mieć teraz children (dziecka).
catttt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 11:17   #737
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
o, to jest niezle:
"Zastanawiałam się, czy można używać tabletek antykoncepcyjnych, nawet jeśli nie chce się współżyć... Moje koleżanki mówią, ze teraz jest taka moda... Słyszałam, że ich zażywanie zwiększa ryzyko pewnych schorzeń. Czy to prawda? Czy można je zażywać ot tak, dla szpanu? "
Skąd Wy to bierzecie?
Ja nie wierzę, że tak tępi ludzie chodzą po tym świecie. Błagam - niech ktoś powie, że to żarty są...

Cytat:
Napisane przez Aivilo Pokaż wiadomość
"Od paru miesięcy biorę leki na miesiączkę. I nie dawno przestały mi już pomagać. Czy dziewczyny w wieku 16 lat powinny brać leki na miesiączkę??"

A czy wy leczycie swoją miesiączkę?


Miesiączka jak katar, czy leczona czy nie trwa... x dni.

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez catttt Pokaż wiadomość
wspominałyście coś o szacunku dla kobiet w ciąży, znalazłam coś w tym temacie:
<kaczortrex> bzz: kumpel ostatnio jechał w gdyni busem do domu
<kaczortrex> i siedział murzyn
<kaczortrex> weszła kobieta w ciąży no to ten coś tam po polska-afryka "pani siada; miejsca dla pani tip"
<kaczortrex> jak wstał to tak szybko go podsiadła babcia ok 60 lat
<kaczortrex> ten się na nią spojrzał i mówi że miejsca dla pani i pokzauje na ciężarną
<kaczortrex> babcia do niego "pan nie wie że w Polsce mamy taki zwyczaj że ustępujemy starszym"
<kaczortrex> no to murzyn się wkurzył nie wiedział co zrobić
<kaczortrex> w końcu zebrał polskie zgłoski i *******nął na cały autobus: "a my taka stara ****a w afryka zjadać"
Popłakałam się...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 11:20   #738
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
17latek iinstruujący wizażanki co zrobić, żeby dostać orgazmu wielokrotnego, z naszego cudnego forum, a jakże

Więc drogie Pani, jak któraś miałapoblem z orgazmem, to teraz już waszych trosk, mamy przepis na orgazm wielokrotny!

A zaczęło się od wytrysku kobiety, która polała nim pół pokoju. Oczywiście wiadomo w jakich okolicznosciach zobaczonego.
Ja mam pewne wątpliwości...

Cytat:
dwa środkowe place z prawej dłoni wkłada do góry do pochwy oczywiście, reszka palcy się sama ułoży i takim uchwytem podnosi do góry i na gół szybko. pierwsza faza bedzie normalny orgazm ... to wtedy chwila przerwy i jazda dalej... po trzecie fazie znowu chwila przerwy a za 3 razem cały czas mocno aż bedziesz go prosiła, żeby przestał i wtedy powinno być to o czym marzysz

tu chodzi o to, że jak macie orgazm to czujecie drgania i kończycie... a spróbujcie kilka razy tak, a na koniec wytrzymać jak najdłużej jeszcze z tym palcem tzn. jak bedzie "ból" to nie przestawać, ale nie za pierwszym razem i róbcie krótkie przerwy między tymi krótkimi orgazmami. a kończąc na tym z wytryskiem.

PS. nie mam stałej partnerki kurcze, mam 17 lat,a wiem dużo więcej on nawet dorosłych .. i jak to oni ten seks uprawiają jak nie wiedzą jak dobrze sprawić przyjemność ?. Dlatego też wolę starsze partnerki
udało się wam ?
1. Nie mam 2 środkowych palców w prawej dłoni, czy to przeszkadza? Niestety mam tylko jeden środkowy palec... szukałam drugiego, ale nie znalazłam...
2. A jeśli ja potrzebuję długą przerwę?
3. Już skończyłam z sado-maso... nie lubię bólu
4. Zastanawiam się od których dorosłych on wie dużo więcej? I w takim razie co wiedzą oni...

Chyba nie mam szans na orgazm wielokrotny tą metodą...
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 11:22   #739
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Ale Klarisso, źle interpretujesz, to nie jest ból, tylko "ból"!
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 11:25   #740
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
A dostaje za darmo produkty z tegoż sklepu?
Mówił mi, że kiedyś przed jakąś imprezą mama chciała mu wcisnąć gumki, bo z ch... nie ma żartów Tak samo przed jednym z pierwszych spotkań ze mną, ale wtedy starałam się jeszcze zachowywać niewinnie...
Ostatnio, gdy rodzicielka pomagała mu sprzątać w pokoju, znalazła żel Unimila, który kupiłam jakiś czas temu. I była rozmowa:
- Po co to kupiłeś? Przecież mogłeś wziąć ze sklepu.
- To nie ja, tylko Gabryśka.
- Cholera mała...

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
Wyrodna matka
Od razu wyrodna matka, phi... Przecież to zły ginekolog mi ją zeżarł!
Cytat:
Napisane przez zagubiona89r
No jak to co się robi, z braku hymenu wiesza dziecku nad kołyską
To znaczy, że spokojnie mogę powiesić pępowinę? Pytam, bo hymenu zostałam podstępnie pozbawiona...
Cytat:
Napisane przez hihi
Ja też czytałam Bravo, a jakże, Bravo girl (większy hardcore) też i nigdy, przenigdy nie zapomnę jednego z listów, który już wówczas wprawił mnie w głęboki szok...

Dziewczyna pytała co ma zrobić, bo ona się w trakcie okresu TAM nie myje, bo ta krew i to wszystko jest tak ohydne, że ona się brzydzi tego dotknąć i jak przez kilka dni się nie myje to zaczyna śmierdziec i boi się, że inni to czują (no przez 5-6dni jak się krew kisi między nogami to nic dziwnego, że śmierdziec zaczyna ).

doradzili, żeby nie dotykała bezpośrednio, ale w rekawiczkach myła gabką
Musiałaś?! Ludzie tutaj po śniadanku są...
Cytat:
Napisane przez Aivilo
EJ, z tą pępowiną to się nie śmiejcie, ja np. nie wiem, co się z nią robi, zawsze miałam wrażenie, że ona po podcięciu tak jakby się sama wciąga do środka... jak różne macki u potworów na filmach
I wciąga ze sobą wszystko, co spotka na swojej drodze!
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 11:25   #741
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Ja mam pewne wątpliwości...



1. Nie mam 2 środkowych palców w prawej dłoni, czy to przeszkadza? Niestety mam tylko jeden środkowy palec... szukałam drugiego, ale nie znalazłam...
2. A jeśli ja potrzebuję długą przerwę?
3. Już skończyłam z sado-maso... nie lubię bólu
4. Zastanawiam się od których dorosłych on wie dużo więcej? I w takim razie co wiedzą oni...

Chyba nie mam szans na orgazm wielokrotny tą metodą...
Klarisso ja z tym Panem próbowałam nawet dyskutować, do momentu, gdy nie wkleił linka do porno filmiku, który to miał nas wszystkie oświecic i zobrazować to o czym pisze
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 11:37   #742
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Klarisso ja z tym Panem próbowałam nawet dyskutować, do momentu, gdy nie wkleił linka do porno filmiku, który to miał nas wszystkie oświecic i zobrazować to o czym pisze

Ehh...ta dzisiejsza młodzież
No przecież to jest oczywiste, że dziewczyny z porno osiągają ZAWSZE orgazm wielokrotny Za każdy orgazm z 50$ ? Więc pewnie mogą tak bez końca
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 11:40   #743
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Czasami czuję się stara, nieżyciowa i taka niedoświadczona, jak czytam o tych wszystkich dymelatach dzisiejszych nastolatków
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 11:45   #744
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Musiałaś?! Ludzie tutaj po śniadanku są...
Dlatego ja zawsze swoje śniadanie na Wizażu spędzam na relatywnie bezpiecznym Modowym
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 11:46   #745
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
nie kochasz się z mężem 2 miesiące przed rozwiązaniem, by dziecku nie ropiały oczka

nie patrzysz na księżyc, by dziecko nie było łyse

nie patrzysz przez wizjer w drzwiach lub żadną inną dziurkę, by nie było zezowate

nie patrzysz na mężczyznę innej rasy, by dziecko nie urodziło się z innym kolorem skóry niż twoja czy męża

nie patrzysz na ogień, by dziecko nie miało czerwonej plamy na czole

nie słuchasz zapowiedzi przedślubnych, by dziecko nie było głuche

Płeć dziecka:

jeśli masz mdłości wieczorem to urodzisz chłopca, jeżeli mdli cię z rana – to będzie dziewczynka
nic tylko w czasie ciąży zamknąć się w czterech ścianach, żeby broń Boże nie mieć kontaktu z ludzmi



To juz nie ma waginy, macicy? Tylko jest TO NA DOLE??? Chliiiip...
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 11:52   #746
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Dlatego ja zawsze swoje śniadanie na Wizażu spędzam na relatywnie bezpiecznym Modowym
Chyba będę musiała się tam przenieść, bo teraz jem jogurt i nie chcę mieć żadnych średnio przyjemnych wizji... Ale żeby nie myć się kilka dni - nie potrafię tego zrozumieć...
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 11:55   #747
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Chyba będę musiała się tam przenieść, bo teraz jem jogurt i nie chcę mieć żadnych średnio przyjemnych wizji... Ale żeby nie myć się kilka dni - nie potrafię tego zrozumieć...
Jogurt jesz, powiadasz?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 11:59   #748
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Jogurt jesz, powiadasz?
Bezbożnice! Oby za takie grzeszne myśli wasze macice płakały rzewnymi łzami a sutki powodowały smutek i melancholię

(Ej, to się w sumie nawet rymuje: sutek-smutek. I zagadka rozwiązana!)
__________________

Edytowane przez Fela Von Helvete
Czas edycji: 2010-02-11 o 12:00
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 12:01   #749
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Bezbożnice! Oby za takie grzeszne myśli wasze macice płakały rzewnymi łzami a sutki powodowały smutek i melancholię

(Ej, to się w sumie nawet rymuje: sutek-smutek. I zagadka rozwiązana!)
Moja macica właśnie skończyła płakać, bezczelna i jak ją znam, to teraz przez miesiąc będzie grzeczna, nietułająca się po innych organach
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 12:05   #750
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

"Czesc jestem Marieta, mieszkam we Wrocławiu, pewnego razu rozmawiałam z kolega dosc dlugo przez telefon, rozmawialismy o wszystkim i o niczym powiedzial mi ze mam sexowny glos. Na nastepny dzien dowiedzialam sie ze doprowadzilam go ta rozmowa do orgazmu. Stad moje pytanie, czy cos ze mna nie tak? Czuje sie przez to glupio..."

Byłam kiedyś telemarketerką i często klienci mówili mi, że mam seksowny (fajny, ładny, uwodzicielski) głos.
Jak sobie teraz wyobrażę, co oni mogli robić podczas rozmowy ze mną...

FUUUUUUUUUUUUUUUUUJ!
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-03 18:37:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.