miękki problem:( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-27, 20:42   #31
vixia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 95
Dot.: miękki problem:(

Cytat:
Napisane przez witchwq Pokaż wiadomość
.... ludzie sie zmieniaja, fizjonomia sie zmienia, psychika sie zmienia...
... Żywiec!
__________________
"To see a world in a grain of sand,
And a heaven in a wild flower,
Hold infinity in the palm of your hand,
And eternity in an hour."

/W. Blake/
vixia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 20:45   #32
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: miękki problem:(

E.J i Joanne90 - przestancie sie klocic, przeciez to ten chlopak ma problem i to my mamy mu poradzic a nie czytac jakichs irytujacych wypowiedzi pomiedzy dwoma wizazankami ktore maja inne pogldady. Nie lubie czegos takiego, szcunek przedewszystkim.

A tak swoja droga, uważam ze powinienes niezadowolony na chwile przestac o tym myslec i sprobowac np na luzie czy cos.
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 21:47   #33
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: miękki problem:(

Może spróbujcie pozycji, przy których partnerka ma złączone nogi, na łyżeczki np. albo na pieska? Powinno być ciaśniej, może pomoże I nie stresuj się przede wszystkim
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 22:54   #34
niezadowolony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Dot.: miękki problem:(

Dziś nie ustrzegłem się kolejnej wpadki wszystko szło pięknie...pierwszy raz erekcja maxymalna - szybki orgazm. Przystąpiłem do działania za drugim razem dość szybko bo erekcja była i znowu klapa...zmiękło, ale momentalnie zmiękło bo pojawił się stres i ten charakterystyczny bół brzucha przy stresie. Ostrzegłem od razu dziewczynę ale oklapło do końca.... LECZ nie minęło kilka minut i erekcja powróciła i dokończyłem dzieła Psychika mnie blokuje bo kłopoty zdrowotne raczej odpadają. Ale wyzbyć się tego chyba będzie trudniej niż myślałem...a przyszło to tak samo od siebie i tak nagle. Jakieś propozycje na terapie psychologiczną?
niezadowolony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 23:46   #35
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: miękki problem:(

Najlepszą terapią psychologiczną byłaby Twoja dziewczyna. Z jej wsparciem i zrozumieniem inaczej podszedłbyś do problemu.

Wiesz co Ci powiem? Mam ostatnimi czasy IDENTYCZNĄ sytuację z moim facetem. Praca, studia, zajęcia dodatkowe, pisanie magisterki. Wszystko daje mu maksymalnie w kość. Chodzi zmęczony, zdarza się mu zasypiać wieczorami w trakcie rozmowy. Jest zestresowany. No i bardzo często ostatnio drugie razy nie wypalają bo oklapnie.

I wiesz co ja robię? Przytulam go, całuję w policzek/szyję czy co tam się nawinie i tak sobie leżymy. On wie, że mi to nie przeszkadza, że to rozumiem, że każdy ma czasami ciężki okres. Facet to nie maszynka do seksu. Też jest człowiekiem. Też może być zmęczony, zestresowany, albo po prostu nie mieć ochoty.

Twoja dziewczyna jeśli nie rozumie to musi to zrozumieć, a jeśli rozumie to nie rób sobie chłopie problemu z niczego. Przyjmij do wiadomości, że masz ciężki okres i musisz go przetrwać. Nie świadczy to o Twojej "męskości" a o tym, że nie jesteś robotem. A jak tak Ci zależy na zaspokojeniu partnerki to masz dwie sprawne ręce i język. Raczej nie będzie narzekać.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 14:00   #36
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: miękki problem:(

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
nie nie mogłaś a kultura wymaga by zwrot Ty pisać wielką literą
hehe, i kto to mi pisze osoba, która uważa, że jest pępkiem świata i każdy ma odczuwać jak ona phi, i która o literówkach nie słyszała

pushit dobrze, że napisałaś, dzięki temu nie będe traktowana jak dziwoląg

niezadowolony jak zauważyłeś wszystko leży w psychice, musisz dbać o zrelaksowanie, może nie traktuj siebie jak robota/maszyny do seksu? wówczas dopuścisz możliwość, że nie zawsze dasz i będziesz w stanie i to popuści tą presję, że nie dajesz rady i miękniesz...

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

I jak dla mnie EOT z mojej strony.
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 14:14   #37
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: miękki problem:(

Cytat:
Napisane przez niezadowolony Pokaż wiadomość
Dziś nie ustrzegłem się kolejnej wpadki wszystko szło pięknie...pierwszy raz erekcja maxymalna - szybki orgazm. Przystąpiłem do działania za drugim razem dość szybko bo erekcja była i znowu klapa...zmiękło, ale momentalnie zmiękło bo pojawił się stres i ten charakterystyczny bół brzucha przy stresie. Ostrzegłem od razu dziewczynę ale oklapło do końca.... LECZ nie minęło kilka minut i erekcja powróciła i dokończyłem dzieła Psychika mnie blokuje bo kłopoty zdrowotne raczej odpadają. Ale wyzbyć się tego chyba będzie trudniej niż myślałem...a przyszło to tak samo od siebie i tak nagle. Jakieś propozycje na terapie psychologiczną?
Wiesz co mój bliski znajomy miał podobny problem, opowiedział mi o wizycie u seksuologa; usłyszał, że po pierwsze ma odstawić całkowicie wszelkie używki.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 15:37   #38
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: miękki problem:(

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Czyli to, że chłopak napisał, że jest obdarzony normalnie, dało Ci podstawy do myślenia, iż zwala on winę na dziewczynę? Jak Ty takie cuda dojrzałaś?

Taaak, pochwa jest elastyczna jak sprężyna, i dlatego na Wizażu roi się od wypowiedzi zrozpaczonych dziewczyn, które przy stosunku płaczą z bólu (bo pochwa za ciasna) lub które zamartwiają się, że ich pochwa jest zbyt luźna i chłopak nic nie czuje, mimo że prostytutkami nigdy nie były.

Raz mówisz jedno, za chwilę drugie... podwójna osobowość, niezdecydowanie czy najzwyczajniej w świecie się pogubiłaś w tym, co mówisz?

Cieszę się, że mi się tak bardzo kłaniasz
Boże dziewczyno jakie Ty bzdury piszesz...aż żal mi to komentować...
Po pierwsze zadaj sobie pytanie co on miał na myśli pisząc, że jest obdarzony przez naturę "normalnie".Pojęcie względne.To właśnie budzi podejrzenie, również we mnie. Jest jakaś norma rozmiarów, która określa to?Nie przypominam sobie.Wierzysz mu na słowo?
U kobiety, która nigdy nie rodziła i nie posiada dysfunkcji anatomicznych zjawisko "luznej pochwy" nie istnieje, a "za ciasne pochwy" to również stereotyp. Kwestia rozmiaru członka lub braku nawilżenia.
Myślałam, że ciemnogród był w XXVII wieku....a tu taka niespodzianka...
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 15:49   #39
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: miękki problem:(

Skoro Ci żal, to nie komentuj Jak się czyta komentarze na takim poziomie, to aż się odechciewa przebywać na wizażu.

Jeśli ktoś nie zdaje sobie sprawy z tego, że ludzie mają problem z seksem z powodu zbyt ciasnej lub luźnej pochwy, to wystarczy poszukać w google i poczytać. Jest mnóstwo pytań z tym związanych. Każda kobieta jest inna i ma inną budowę anatomiczną, są kobiety, u których elastyczność pochwy jest niewielka. Wystarczy poczytać, ludzie borykają się z różnymi problemami, nawet, jeśli nam się wydaje, że coś jest niemożliwe
__________________

Edytowane przez Jeanne90
Czas edycji: 2010-03-29 o 15:53
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 19:06   #40
ossa
Raczkowanie
 
Avatar ossa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: miękki problem:(

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Wiesz co mój bliski znajomy miał podobny problem, opowiedział mi o wizycie u seksuologa; usłyszał, że po pierwsze ma odstawić całkowicie wszelkie używki.
95% zaburzen u facetow mlodych ma podloze psychiczne...brak doswiadczenia, brak zaufania, strach przed niechciana ciązą...to wszystko moze wplywac na sprawnosc faceta...szczegolnie wrazliwego. a faceci coraz czesciej siegaja po pomoc specjalistow, bo sa coraz bardziej swiadomi...niestety nie wszyscy jeszcze wiedza , ze mozna sobie latwo pomoc.
__________________

ossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 21:41   #41
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: miękki problem:(

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Skoro Ci żal, to nie komentuj Jak się czyta komentarze na takim poziomie, to aż się odechciewa przebywać na wizażu.

Jeśli ktoś nie zdaje sobie sprawy z tego, że ludzie mają problem z seksem z powodu zbyt ciasnej lub luźnej pochwy, to wystarczy poszukać w google i poczytać. Jest mnóstwo pytań z tym związanych. Każda kobieta jest inna i ma inną budowę anatomiczną, są kobiety, u których elastyczność pochwy jest niewielka. Wystarczy poczytać, ludzie borykają się z różnymi problemami, nawet, jeśli nam się wydaje, że coś jest niemożliwe
Google nie jest najlepszym zrodłem do poszerzania swojej wiedzy...polecam wybrać się raczej do księgarni, biblioteki lub na studia.
Nie wdaję się w polemiki z osobami, które odpierają argumenty polecając lekturę w Google lub Wikipedii.
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 21:51   #42
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: miękki problem:(

Cytat:
Napisane przez nogulka Pokaż wiadomość
Google nie jest najlepszym zrodłem do poszerzania swojej wiedzy...polecam wybrać się raczej do księgarni, biblioteki lub na studia.
Nie wdaję się w polemiki z osobami, które odpierają argumenty polecając lekturę w Google lub Wikipedii.
Nie każę Ci czytać "fachowych" definicji, ale wątki, które zakładają ludzie na wszelkiego rodzaju forach, gdzie opisują, że mają problemy (u siebie lub u partnerki) tego typu. Chyba że zakładasz, że każda z tych osób kłamie, bo takie informacje nie pasują po prostu do Twojej teorii i ją burzą. To bardzo wygodne, przyjąć sobie jakąś tezę i zakładać, że każdy, kto odbiega od Twojego poglądu, kłamie.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 22:14   #43
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: miękki problem:(

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Nie każę Ci czytać "fachowych" definicji, ale wątki, które zakładają ludzie na wszelkiego rodzaju forach, gdzie opisują, że mają problemy (u siebie lub u partnerki) tego typu. Chyba że zakładasz, że każda z tych osób kłamie, bo takie informacje nie pasują po prostu do Twojej teorii i ją burzą. To bardzo wygodne, przyjąć sobie jakąś tezę i zakładać, że każdy, kto odbiega od Twojego poglądu, kłamie.
Tak na przyszłość - nie zakładaj za mnie, że ja coś sobie zakładam Teorie spiskowe pozostaw dla siebie. Nie buszuje po ogólnodostępnych forach bo to przeważnie góra śmieci, a ich filtracja nie ma sensu.
Wbrew pozorom większość ludzi ma problemy z ludzką anatomią, poznaniem własnego ciała i tworzą sobie rożne podłoża problemu, nie mającego nic wspólnego z rzeczywistością.
Dojrzali emocjonalnie i dorośli ludzie z poważnymi problemami natury seksualnej zasięgają fachowej literatury lub udają się do ginekologa lub seksuologa. Forum to raczej forma autoterapii dla pewnych osobników.
Mam wrażenie, że dla Ciebie również.
Dobrej nocy
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 22:22   #44
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: miękki problem:(

Cytat:
Napisane przez nogulka Pokaż wiadomość
Tak na przyszłość - nie zakładaj za mnie, że ja coś sobie zakładam Teorie spiskowe pozostaw dla siebie. Nie buszuje po ogólnodostępnych forach bo to przeważnie góra śmieci, a ich filtracja nie ma sensu.
Wbrew pozorom większość ludzi ma problemy z ludzką anatomią, poznaniem własnego ciała i tworzą sobie rożne podłoża problemu, nie mającego nic wspólnego z rzeczywistością.
Dojrzali emocjonalnie i dorośli ludzie z poważnymi problemami natury seksualnej zasięgają fachowej literatury lub udają się do ginekologa lub seksuologa. Forum to raczej forma autoterapii dla pewnych osobników.
Mam wrażenie, że dla Ciebie również.
Dobrej nocy
Pogrubione - dziękuję za troskę, autoterapii na forum nie potrzebuję, ja i moja pochwa mamy się znakomicie
W poprzednim poście słowu "zakładać" towarzyszyło słowo "chyba", wtedy nie byłam pewna tych "założeń". Ale po Twoim poście jestem już pewna Nie dopuszczasz do siebie myśli, że są ludzie, którzy mają omawiane przez nas problemy, bo jest to najzwyczajniej w świecie dla Ciebie niewygodne, gdyż obala Twoją teorię. Teraz swoim postem to pokazałaś. Jest takie powiedzenie "Tylko krowa nie zmienia poglądów", ale najwyraźniej należysz do osób, które nigdy swoich nie zmieniają, nawet jeśli istnieją powody, które sprawiają, że powinno się te poglądy "zaktualizować".
Również życzę dobrej nocy
__________________

Edytowane przez Jeanne90
Czas edycji: 2010-03-29 o 22:24
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 22:38   #45
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: miękki problem:(

nogulka kruszysz kopie nie potrzebnie gdyż tej osobie nie wytłumaczysz, że mimo tego, że żyjemy w XXI wieku ludzie mają żenującą wiedzę na temat siebie i swego ciała, i gdyby zasięgnęli porady u specjalisty uzyskaliby informację, że tylko tak im się wydaje
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 22:42   #46
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: miękki problem:(

Nie będę się z Wami kłócić, najwyraźniej zbadałyście pochwę każdej kobiety i stwierdziłyście, że problemy ze zbyt ciasną/luźną pochwą nie mają prawa istnieć. W takim razie naprawdę macie prawo postawić taki wniosek i nie będę się spierać
Moim zdaniem śmieszne jest twierdzenie, ba!, wmawianie, że jeśli ktoś ma dany problem, to na pewno go sobie wymyślił, bo dwie Wizażanki sądzą, że taki problem nie ma prawa istnieć. I każda osoba, która faktycznie się z takim stanem boryka, albo kłamie, albo jest zacofana i nie ma Waszej fachowej i jakże nowoczesnej wiedzy.
Według mnie to Słońce kręci się wokół Ziemi. I każdy człowiek, który uważa inaczej, kłamie, albo jest niedouczony. I wiem, że mam rację, bo mam rację. Tak powiedziałam i tak właśnie jest.

Z mojej strony EOT, chociaż całkiem offtop to nie jest. Mam nadzieję, że Autorowi wątku uda się jakoś wybrnąć z sytuacji
__________________

Edytowane przez Jeanne90
Czas edycji: 2010-03-29 o 22:47
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 22:53   #47
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: miękki problem:(

Jeanne90 dziecinko, to, że przy pierwszym razie pochwa jest za ciasna to normalna rzecz ale gdyby nie była elastyczna jak Ty to uważasz to ani by członek nie wszedł ani by pochwa się potem się nie dostosowała do niego i dana kobieta tak by miała do końca życia, cierpiałaby katusze ect. . I powtarzam po raz enty - nie ma zbyt dużej/luźnej pochwy, to już lekarze głoszą, że tak może się wydawać z powodu wilgotności, bo ta zmniejsza tarcie, a jak się wydaje to tak nie jest, rozumiesz dziecinko?
Ja po przeczytaniu na jednym wątku, że najlepszym lekarstwem na grzybicę pochwy jest włożenie tam czosnku ukrytego w zamrożonym jogurcie nie wierzę w żadną wiedzę tzw. zwykłego, szarego obywatela.

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem śmieszne jest twierdzenie, ba!, wmawianie, że jeśli ktoś ma dany problem, to na pewno go sobie wymyślił, bo dwie Wizażanki sądzą, że taki problem nie ma prawa istnieć.
Jaki problem dziecinko? Problemem autora nie była pochwa tylko coś zupełnie innego i ja na pewno nie negowałam tego problemu, ale wiem dziecinko, że masz problem z czytaniem więc mam nadzieję, że zanim się odezwiesz ponownie z atakiem na kogoś opanujesz już jakże cenną sztukę czytania ze zrozumieniem.


Do autora wątku: jak tam opanowywanie myśli? radzisz sobie jakoś z nimi?
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 22:54   #48
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: miękki problem:(

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Jeanne90 dziecinko, to, że przy pierwszym razie pochwa jest za ciasna to normalna rzecz ale gdyby nie była elastyczna jak Ty to uważasz to ani by członek nie wszedł ani by pochwa się potem się nie dostosowała do niego i dana kobieta tak by miała do końca życia, cierpiałaby katusze ect. . I powtarzam po raz enty - nie ma zbyt dużej/luźnej pochwy, to już lekarze głoszą, że tak może się wydawać z powodu wilgotności, bo ta zmniejsza tarcie, a jak się wydaje to tak nie jest, rozumiesz dziecinko?
Ja po przeczytaniu na jednym wątku, że najlepszym lekarstwem na grzybicę pochwy jest włożenie tam czosnku ukrytego w zamrożonym jogurcie nie wierzę w żadną wiedzę tzw. zwykłego, szarego obywatela.
Jaki problem dziecinko? Problemem autora nie była pochwa tylko coś zupełnie innego i ja na pewno nie negowałam tego problemu, ale wiem dziecinko, że masz problem z czytaniem więc mam nadzieję, że zanim się odezwiesz ponownie z atakiem na kogoś opanujesz już jakże cenną sztukę czytania ze zrozumieniem.
Nie mam żadnych problemów z czytaniem, ale widocznie według Ciebie, jeśli ktoś ma zdanie inne, niż Ty, to już nie potrafi czytać. Najwyraźniej Tobie trzeba tylko i wyłącznie przytakiwać. W dodatku według Ciebie niezgadzanie się z Tobą to już atak, więc naprawdę nie widzę sensu dyskutowania z Tobą.
Co do negowania problemu - pisałam o tym, że jak tylko wspomniałam, iż ludzie w internecie nierzadko opisywali swoje problemy właśnie tego typu, to zostało to zanegowane. I kto tu ma problemy z czytaniem?

Nie zwracaj się do mnie per "dziecinko", bo nie jestem dzieckiem, a na pewno nie Twoim. Dziękuję. No, chyba że czujesz się strasznie staro i nazywanie ludzi trochę młodszych od Ciebie "dziecinko" poprawia Ci jakoś nastrój. W takim razie mogę to znieść A jeśli nazywasz mnie w ten sposób, by umniejszyć moją wiedzę czy doświadczenie - marna próba.
Napisałam swoje zdanie, Ty napisałaś swoje. Nie widzę powodu, by ten temat ciągnąć
__________________

Edytowane przez Jeanne90
Czas edycji: 2010-03-29 o 23:03
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 23:04   #49
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: miękki problem:(

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Nie zwracaj się do mnie per "dziecinko", bo nie jestem dzieckiem, a na pewno nie Twoim. Dziękuję.
Nigdzie tego nie stwierdziłam, dziecinko. I jeśli już nie chodziło mi o niezgadzanie się ze mną tylko o Twoją pierwszą dość napastliwą w stosunku do mnie wypowiedź dziecino. I nie złość się, tak złość piękności szkodzi i będziesz brzydka
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 23:06   #50
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: miękki problem:(

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Nigdzie tego nie stwierdziłam, dziecinko. I jeśli już nie chodziło mi o niezgadzanie się ze mną tylko o Twoją pierwszą dość napastliwą w stosunku do mnie wypowiedź dziecino. I nie złość się, tak złość piękności szkodzi i będziesz brzydka
Po raz kolejny udowadniasz, że z Tobą naprawdę nie da się dyskutować. I przeczytaj proszę, moje posty i swoje posty. To Ty dostałaś czerwoną kartkę, nie ja. Więc kto był napastliwy?

Ja odpuszczam, Lexie o to poprosiła, w ogóle żałuję że znów dałam się wciągnąć w tę "dyskusję". Pozdrawiam i dobrej nocy życzę
__________________

Edytowane przez Jeanne90
Czas edycji: 2010-03-29 o 23:08
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 23:15   #51
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: miękki problem:(

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Po raz kolejny udowadniasz, że z Tobą naprawdę nie da się dyskutować. I przeczytaj proszę, moje posty i swoje posty. To Ty dostałaś czerwoną kartkę, nie ja. Więc kto był napastliwy?

Ja odpuszczam, Lexie o to poprosiła, w ogóle żałuję że znów dałam się wciągnąć w tę "dyskusję". Pozdrawiam i dobrej nocy życzę
No już wiem kto naskarżył, nieładnie dziecinko, skarżypyta na kopyta i te sprawy, i to nie zmienia faktu, że Twoja wypowiedź i tak była napastliwa i tyle. I cały czas czytam to co piszesz i czasami sama się gubisz dziecinko
A co do II pogrubionego: nikt Cię nie prosił, a szczególnie ja byś jakimś dziwnym hasłem mnie atakowała na zasadzie, że nie mogłam czegoś odebrać jak uważałam tylko jak Ty sama się włączyłaś do dyskusji i nie wniosłaś nic szczególnego dziecinko no ale ilość postów wzrosła
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 23:54   #52
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: miękki problem:(

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Pogrubione - dziękuję za troskę, autoterapii na forum nie potrzebuję, ja i moja pochwa mamy się znakomicie
W poprzednim poście słowu "zakładać" towarzyszyło słowo "chyba", wtedy nie byłam pewna tych "założeń". Ale po Twoim poście jestem już pewna Nie dopuszczasz do siebie myśli, że są ludzie, którzy mają omawiane przez nas problemy, bo jest to najzwyczajniej w świecie dla Ciebie niewygodne, gdyż obala Twoją teorię. Teraz swoim postem to pokazałaś. Jest takie powiedzenie "Tylko krowa nie zmienia poglądów", ale najwyraźniej należysz do osób, które nigdy swoich nie zmieniają, nawet jeśli istnieją powody, które sprawiają, że powinno się te poglądy "zaktualizować".
Również życzę dobrej nocy
Co Ty masz z tą teorią? Polecam etymologie tego słowa. Nie używaj słów, których znaczenia nie znasz...Jeśli już to "pogląd". Nie będę się naprawdę wdawać tutaj z Tobą w polemikę bo do żadnego konsensusu raczej dojść nie można. Zastanów się jednak nad faktem, że Twoje ataki nie moją żadnego potwierdzenia w merytorycznych argumentach.
Nie jesteś w stanie mnie sprowokować, więc raczej odpuść...
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 12:57   #53
dominusinferi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: miękki problem:(

Oto SPRAWDZONE rozwiązania. miałem podobny problem i oto jak dałem sobie z nim rade:
1.koniec z masturbacją
2.koniec z porno
3.ograniczenie alkoholu (papierosy tez jeżeli palisz)
4.zrobić tygodniową przerwę w sexie
5. zająć się kondycja fizyczną:basen, brzuszki, pompki, generalnie sport..
kupiłem do tego suplement naturalny zawierający
Tribulus terrestris


w połączeniu z cynkiem i L-argininą daje dobre efekty. zazywając ten w pełni bezpieczny produkt i jednocześnie ćwicząc powodujemy maxymalizacje naturalnego poziomu testosteronu we krwi.
6. jeżeli masz zakodowane w psychice może być ciężej. wbrew opini gdzieś tam powyżej zioło daje dobre efekty. zapal sobie jointa z dziewczyna, wyluzujcie sie i do dzieła. ale co wazne-nie powtarzaj tego. sex po paleniu bywa uzależniający
dominusinferi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 11:05   #54
niezadowolony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Dot.: miękki problem:(

Nie masturbuje się, nie oglądam porno, na basen mniej lub bardziej regularnie chodze i żadnych używek nie stosuję: zero papierosów a alkohol sporadycznie ale z ziółkiem można spróbować może doznania będą inne dzieki wszystkim za rady
niezadowolony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 12:59   #55
stokrotka1404
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 140
Dot.: miękki problem:(

Cytat:
Napisane przez nogulka Pokaż wiadomość
Co Ty masz z tą teorią? Polecam etymologie tego słowa. Nie używaj słów, których znaczenia nie znasz...Jeśli już to "pogląd". Nie będę się naprawdę wdawać tutaj z Tobą w polemikę bo do żadnego konsensusu raczej dojść nie można. Zastanów się jednak nad faktem, że Twoje ataki nie moją żadnego potwierdzenia w merytorycznych argumentach.
Nie jesteś w stanie mnie sprowokować, więc raczej odpuść...
spokojnie dziewczynki spokojnie
stokrotka1404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 15:12   #56
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: miękki problem:(

Cytat:
Napisane przez niezadowolony Pokaż wiadomość
Dziś nie ustrzegłem się kolejnej wpadki wszystko szło pięknie...pierwszy raz erekcja maxymalna - szybki orgazm. Przystąpiłem do działania za drugim razem dość szybko bo erekcja była i znowu klapa...zmiękło, ale momentalnie zmiękło bo pojawił się stres i ten charakterystyczny bół brzucha przy stresie. Ostrzegłem od razu dziewczynę ale oklapło do końca.... LECZ nie minęło kilka minut i erekcja powróciła i dokończyłem dzieła Psychika mnie blokuje bo kłopoty zdrowotne raczej odpadają.

Cytat:
Napisane przez niezadowolony Pokaż wiadomość
Nie masturbuje się, nie oglądam porno, na basen mniej lub bardziej regularnie chodze i żadnych używek nie stosuję: zero papierosów a alkohol sporadycznie ale z ziółkiem można spróbować może doznania będą inne dzieki wszystkim za rady


Przeczytałam caly wątek. Wnisoki:

Te się kłócą, bo jedna myli naturalną elastyczność pochwy (poród vel palec) z potrzebą (!!!!!!!) wyćwiczenia mięśni Kegla.
I o tym jest kilka stron. Po co tłumaczyć coś osobie, która NIE CHCE dopuścić do siebie myśli- jesteśmy inni, nie zrozumiałam, myliłam się?Daj sobie spokój, Jeanne90 szkoda Twojego czasu...

A jeśli chodzi o Twój problem Niezadowolony
- facet ma problem, przychodzi na ten pastelowy wizaż szukać pomocy u kobiet,
SZACUNEK za odwagę.

chciałam Ci powiedzieć, że z mojego punktu widzenia, wszystko jest z Tobą OK. Twój organizm zachowuje się normalnie, NIE PRZESTRASZ SIĘ TEGO CO TERAZ NAPISZĘ, TYLKO DOCZYTAJ do końca:
Nie masz już 17lat wtedy miałeś wzwód za wzwodem, to typowe przy skoku hormonów.
Twój problem polega na dwóch sprawach:
1 to wpędzasz sie w nerwicę seksualną sam się nakręcając (Depko "Pytania do seksuologa" polecam za 30zł) bo....

2 to że za mało ćwiczysz sam. Tak, TO ŻE NIE ROBISZ TEGO SAM w odpowiedni sposób (podkreślam, by nie było głosów, że chcę Cie uzależnić od masturbacji).
Nie masz przećwiczonego długiego wstrzymywania się w niezbyt mocnym wilgotnym zacisku, co powoduje, że bodźce psychiczne (wreszcie się kochamy!)są silne i => dochodzisz bardzo szybko.
Potem stresujesz się bo nie stajesz w swoim mniemaniu od razu kilkanaście minut do walki po raz drugi- (myśl 15latka "bo tak bywało"). A Twoja dziewczyna rzeczywiście nie ma szans na dojście, bo jak stosunek trwa kilkanaście minut i jest przerywany to jej też jest trudno.
ps Po ziole klapie mężczyzna, były takie wątki na forum. odpuść sobie zioło..

Mam nadziej, że Cie nie obraziłam, nie zdenerwowałam i mam nadzieję, że może rzuciłam światło na inna stronę medalu. Facet który seks traktuje jako wspólną zabawę, a nie tylko zaspokojenie siebie, to skarb. Myślę, że taki jesteś, ja tak interpretuje Twoje wypowiedzi. Ty ćwicz sam często, Twoja dziewczyna niech ćwiczy Kegla (po zaciśnięciu mięśni nie powinniśmy móc wyjąć palca z pochwy) i za kilka miesiecy zobaczycie ogromną poprawę ))
__________________

Edytowane przez martagg
Czas edycji: 2010-04-05 o 23:46
martagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 15:31   #57
amp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: miękki problem:(

Warto pytać, warto poszukiwać odpowiedzi więc myślę, że może i warto przejść się na się II Warszawski Dzień Promocji Zdrowia Seksualnego organizowany przez Fundację Promocji Zdrowia Seksualnego im. dr. Stanisława Kurkiewicza w sobotę, 12 czerwca w Pałacu Kultury i Nauki. Będzie tam wiele interesujących wykładów na temat życia seksualnego m.in. :
"Kiedy i z jakimi problemami należy zgłosić się do seksuologa?" – prof. Zbigniew Lew-Starowicz
"Zaburzenia erekcji i wytrysku - możliwości skutecznego leczenia" – dr Andrzej Depko.
Start o godz. 10. Wstęp wolny
amp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 15:48   #58
stokrotka1404
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 140
Dot.: miękki problem:(

Cytat:
Napisane przez amp Pokaż wiadomość
Warto pytać, warto poszukiwać odpowiedzi więc myślę, że może i warto przejść się na się II Warszawski Dzień Promocji Zdrowia Seksualnego organizowany przez Fundację Promocji Zdrowia Seksualnego im. dr. Stanisława Kurkiewicza w sobotę, 12 czerwca w Pałacu Kultury i Nauki. Będzie tam wiele interesujących wykładów na temat życia seksualnego m.in. :
"Kiedy i z jakimi problemami należy zgłosić się do seksuologa?" – prof. Zbigniew Lew-Starowicz
"Zaburzenia erekcji i wytrysku - możliwości skutecznego leczenia" – dr Andrzej Depko.
Start o godz. 10. Wstęp wolny
w jakim miescie to?????
stokrotka1404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 15:55   #59
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: miękki problem:(

Cytat:
Napisane przez stokrotka1404 Pokaż wiadomość
w jakim miescie to?????
przecież napisane jest "warszawski dzień "
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 16:06   #60
stokrotka1404
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 140
Dot.: miękki problem:(

Cytat:
Napisane przez doloresd Pokaż wiadomość
przecież napisane jest "warszawski dzień "
ups faktycznie
stokrotka1404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-13 19:09:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:23.