JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-08, 07:59   #91
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Ja mam K Pak reconstructor (szmapon, odzywke,deep penetrating reconstructor i hydrator). Bardzo fajny sklad maja i sa rewelacyjne dla moich wlosow
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 12:20   #92
venealin
Raczkowanie
 
Avatar venealin
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Trochę tu, trochę tam, głównie z pracy ;)
Wiadomości: 423
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

jennifer85 a gdzie kupilas? w sklepie, u fryzjera, czy na allegro? Jeśli to ostatnie to napisz proszę od kogo.
Już dosyć długo noszę się z zakupem tego zestawu, ale obawiam się podróbek. Z drugiej strony nie mam tyle kasy żeby kupić w salonie albo sklepie
__________________
21.07.2011 - Pierwszy Dzień Reszty Mojego Życia
175cm/64,5 kg
- walczę z cellulitem
- niszczę tłuszcz a zdobywam mięśnie
- uczę się zdrowego odżywiania
- dbam o cerę
- PIJĘ DUŻO WODY
venealin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 12:58   #93
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Ja jestem z UK wiec to Ci nie pomoze Kupowalam na ebayu.
Jakas dziewczyna wczesniej podawala strone gdzie mozna kupic.
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 16:21   #94
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Cytat:
Napisane przez olaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
A ktory dokladnie zamowilas?Ja chyba zdecyduje sie na silk result.. Nie moge znalezc nigdzie zadnych opinii, a ten polecila mi fryzjerka.
No właśnie zamówiłam silk result - ten różowy balsam polecany do prostowania i suszenia włosów - podobno ma zabezpieczać strukturę włosa i je wygładzać oraz powodować, że stają się bardziej elastyczne i błyszczące. Co prawda do nabłyszczania jest osobny preparat, ale nie chcę dodatkowo obciążać włosów.
Czekam na niego- miał przyjść dzisiaj kurier, ale chyba dotrze dopiero po weekendzie... dam znać jakie rezultaty po użyciu.
Jestem dobrej myśli, bo cały zestaw K-Pak działa zbawiennie na moje włosy, więc z góry zaufałam już tym produktom.
Dogodzić moim włosom też trudno
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 17:21   #95
olaaaaaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 307
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Ja tez go zamowilam jednak:p mam nadzieje ze da efekt na ktory licze..Jak uzyje to dam znac
__________________
[B][COLOR=Magenta]I'm so pink.
olaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 16:56   #96
MariTur
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 13
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Kupuje Joico w sklepie internetowym salonsens.pl (juz dwa razy robilam zakupy w tym sklepie, raz kupilam K-Pak kosmetyczke, a drugi raz Moisture Recovery szampon i odzywke, byla promocja). Produkty sa orginalne i ja jestem bardzo zadowolona.
MariTur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 17:04   #97
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Cytat:
Napisane przez olaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Ja tez go zamowilam jednak:p mam nadzieje ze da efekt na ktory licze..Jak uzyje to dam znac
Ja już po użyciu balsamu!!!
Muszę powiedzieć, że jestem zadowolona! Użyłam dzisiaj szamponu K-pak, rekonstruktora,hydratora i fluidu na końcówki oraz zabrałam się za wsmarowanie różowego balsamu Joico.
Nadmienię, że mam długie blond włosy(farbowane), które lubią się puszyć i falować na końcach.
Wysuszyłam włosy suszarką z jonizacją i miałam zamiar zabrac się za ich prostowanie, ale nie było takiej potrzeby! Włosy nabrały pewnej elastyczności, nie puszyły się i właściwie dla lepszego efektu wyprostowałam tylko grzywkę i pazurki przy linii brody
Włosy nie są obciążone, nie wyglądają na tłuste, są miłe w dotyku, nawilżone
Kolejny udany produkt Joico Śmiało mogę polecić, przynajmniej dla tego rodzaju włosów, który mam ja
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-11, 17:20   #98
olaaaaaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 307
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Cytat:
Napisane przez nogulka Pokaż wiadomość
Ja już po użyciu balsamu!!!
Muszę powiedzieć, że jestem zadowolona! Użyłam dzisiaj szamponu K-pak, rekonstruktora,hydratora i fluidu na końcówki oraz zabrałam się za wsmarowanie różowego balsamu Joico.
Nadmienię, że mam długie blond włosy(farbowane), które lubią się puszyć i falować na końcach.
Wysuszyłam włosy suszarką z jonizacją i miałam zamiar zabrac się za ich prostowanie, ale nie było takiej potrzeby! Włosy nabrały pewnej elastyczności, nie puszyły się i właściwie dla lepszego efektu wyprostowałam tylko grzywkę i pazurki przy linii brody
Włosy nie są obciążone, nie wyglądają na tłuste, są miłe w dotyku, nawilżone
Kolejny udany produkt Joico Śmiało mogę polecić, przynajmniej dla tego rodzaju włosów, który mam ja
O, no to super! Moje wlosy tez zaczely sie puszyc po rozjasnieniu..Ja tez to zamowilam i jutro powinnam miec wiec jutro dodam swoja opinie
__________________
[B][COLOR=Magenta]I'm so pink.
olaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 16:55   #99
olaaaaaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 307
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Ja wlasnie uzylam szamponu i odzywki k-pak, i tego balsamu po wysuszeniu wlosow efekt byl sredni na moich zniszczonych wlosach, ale po wyprostowaniu cudowny!wloski slicznie wygladaja, sa wygladzone, gladsze...Polecam!

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

W ogole przeczytalam na stronie joico o ich nowej prostownicy..Tu mozna poczytac. http://www.joicopolska.pl/katalog.php?cat=149&item=320 .Wyglada ciekawie..Narazie widzialam tylko na ebayu za 150 $.. Co o niej myslicie?Moze ktos ma??
__________________
[B][COLOR=Magenta]I'm so pink.
olaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 18:25   #100
olaaaaaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 307
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Kupilam recontruktor Joico, ale narazie bez hydratora.. Jak moge go uzywac? Uzyc po nim odzywki K pak zeby zamknac luski? Czy nic po nim?
__________________
[B][COLOR=Magenta]I'm so pink.
olaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 19:52   #101
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Cytat:
Napisane przez olaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Kupilam recontruktor Joico, ale narazie bez hydratora.. Jak moge go uzywac? Uzyc po nim odzywki K pak zeby zamknac luski? Czy nic po nim?
Odzywki k-pak raczej nie , lepiej jakąś nawilżającą odzywkę oczyj też sobie zamówiłam rekonstruktor i zamierzam używac z maską Elseve Total Repair 5 bo jest meeega nawilżająca
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 10:18   #102
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Cytat:
Napisane przez olaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Kupilam recontruktor Joico, ale narazie bez hydratora.. Jak moge go uzywac? Uzyc po nim odzywki K pak zeby zamknac luski? Czy nic po nim?
Hmm...po rekonstruktorze, jeśli nie masz hydratora- musisz użyć naprawdę silnej odzywki nawilżającej zamykającej łuski włosa.
Nie sądzę, żeby odżywka K-pak dała sobie z tym radę, bo też ją mam i powiem szczerze, że używam jej czasem, ale po hydratorze jest zupełnie inny efekt...czuć, że włosy są śliskie, ciężkie i elastyczne.
Jeśli już zupełnie nie masz innej opcji, to w ostateczności użyj tej odżywki...ale efekt może nie być taki jakiego oczekiwałaś.
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 13:34   #103
olaaaaaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 307
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Kurcze faktycznie efekt nie taki..No nic, musze zainwestowac w Hydrator jednak:P
__________________
[B][COLOR=Magenta]I'm so pink.
olaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 17:39   #104
olaaaaaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 307
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

A uzywal ktos Silk Result Thermal smoother? Ostatnio jak bylam u fryzjera, po wysuszeniu wlosow mialam straszne siano, i zaczela mi psikac tym kosmyk po kosmyku i prostowac i efekt byl cudowny.. A po tym silku ktory ja mam, (straight smoother) wlosy sa jednak inne,szorstkie.. Nie wiem, czy ta gladkosc u fryzjera byla po tym silku czy po czyms innym, i prosze o opinie, kto uzywal
__________________
[B][COLOR=Magenta]I'm so pink.
olaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 22:21   #105
lavenda6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 26
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Z tego co ja zauwazylam u fryzjera sprawdza sie nie tyle sam produkt co urzadzenia (prostownica) i technika. Uzywajac tych samych produktow bardzo rzadko osiagalam ten sam efekt co u fryzjera- czasem sie udawalo ale zajmowalo duzo czasu...
lavenda6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 23:37   #106
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Cytat:
Napisane przez olaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
A uzywal ktos Silk Result Thermal smoother? Ostatnio jak bylam u fryzjera, po wysuszeniu wlosow mialam straszne siano, i zaczela mi psikac tym kosmyk po kosmyku i prostowac i efekt byl cudowny.. A po tym silku ktory ja mam, (straight smoother) wlosy sa jednak inne,szorstkie.. Nie wiem, czy ta gladkosc u fryzjera byla po tym silku czy po czyms innym, i prosze o opinie, kto uzywal

Pracowałam na Joico ale mam wrażenie ze w tym sprayu jest alkohol ktory wysusza jednak wlosy.
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 14:49   #107
olaaaaaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 307
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Cytat:
Napisane przez patrycja350 Pokaż wiadomość
Pracowałam na Joico ale mam wrażenie ze w tym sprayu jest alkohol ktory wysusza jednak wlosy.
O, to może polecisz mi jakies kosmetyki takie bardziej stylizujace, zeby wlosy ladnie wygladaly, cos do prostowania?
__________________
[B][COLOR=Magenta]I'm so pink.
olaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 08:56   #108
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

-VITALITYS WEHO KREM WYGŁADAJĄCY
-INEBRYA Thermal Protector SPRAY do prostowania
-Tigi S-Factor Krem wygładzający
-Kadus Slalom Wizard Sleek, balsam prostujący włosy
-Orofluido Revlon

mozna wymieniac i wymieniac a i tak dla kazdego jest co innego dobre,bo mamy inne włosy. jest wątek cały o kosmetykach do prostowania
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=57421
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 16:55   #109
Karola_krk
Raczkowanie
 
Avatar Karola_krk
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 53
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Dziewczyny!

Widzę że powszechny problem jest z tym gdzie kupić k-paka... Ja przejrzałam całe allegro i sklepy internetowe, ale umówmy się że jest drogo :/ w prawdze skd to firma która jest oficjalnym dystrybutorem i ma swój sklep - ale cany odpowiednio najwyższe. Opłacalne są u nich ewentualnie zestawy - teraz mają za 200zł (na allegro) całkiem spory pakiet, ale ma tylko 50ml hydratora...
Zamówiłam właśnie cały zestaw z UK, aż dwa razy bo jeden miał być dla przyjaciółki która zrezygnowała - do rzeczy:

mam do odsprzedania zestaw szampon, odżywka, reconstructor, hydrator, reszta informacji na priv
__________________
bo uśmiech to połowa pocałunku.
Karola_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 09:24   #110
marystrawberry
Raczkowanie
 
Avatar marystrawberry
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 96
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Witam!

czy któraś z łodzianek była może na rekonstrukcji JOICO? gdzie w Łodzi mogę wykonać taki zabieg?
marystrawberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 23:56   #111
averagelady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Hej

Jestem z natury ciemną blondynką, ale od długiego czasu rozjaśniam włosy, wręcz do białych. Powoduje to to, że strasznie się łamią i wypadają.

Fryzjerka poleciła mi serie K-Pak Reconstruction (czy jak to się tam pisze ). Po użyciu szamponu, odżywki i wykonaniu zabiegów rekonstrukcji (hydrator + Rekonstruktor - można zakupić całe zestawy) włosy były gładkie i miękkie ale jednak łamały się.

Obecnie zmieniłam i stosuje szampon i odżywkę niebieską - nawilżenie. Również firmy Joico i powiem szczerze, że jestem zachwycona ! Włosy są cudownie miękkie i najwyraźniej potrzebowały nawilżenia bo znacznie mniej się łamią ! Oczywiście trochę włosów wypada no ale to już są "uroki" blondu
Dodam jeszcze, że dzięki tym szamponom udało mi się zapuścić włosów do połowy pleców więc jestem zadowolona

Owszem kosmetyki drogie ale jeżeli komuś zależy na efekcie to zakup się opłaca. Zapomniałam dodać, że wystarczy nałożyć niewielką ilość szamponu i odżywki co powoduje, że są one bardzo wydajne. Średnio opakowanie 300ml wystarcza do 3-ech miesięcy

Pozdrawiam !
averagelady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 18:04   #112
kaja0604
Raczkowanie
 
Avatar kaja0604
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 41
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Hej dziewczyny.Ja własnie czekam za paczuszka ,zamówiłam z angielskiej strony ,która poleciła mi moja siostra,poniewaz sama zaczeła używac Joico i była bardzo zadowolona z efektów.Zamówiłam odrazu dwa opakowania poniewaz w wysyłce nie było za dużej róznicy.Podam linka gdyby ktos chciał.
http://www.merrittsforhair.co.uk/rev.../list/id/441/#
Juz nie moge sie doczekac kiedy zaczne stosowac Joico,poniewaz moje włosy po 2 dekolaryzacjach i czestym farbowaniu sa bardzo zniszczone.
kaja0604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 14:47   #113
niszencja
Przyczajenie
 
Avatar niszencja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Hej,
zamówiłam ostatnio na allegro zestaw joico k-pak, szampon, odzywke, rekonstruktor i hydrator, po 100ml każde. Kupowałam u sprzedawcy który miał duzo kosmetyków do włosów i 100% pozytywnych komentarzy. Wczesniej dużo się naczytałam o całej serii, a że mam bardzo zniszczone włosy postanowiłam ją kupić. Dzisiaj zrobiłam całą kurację, przyjrzałam się tym kosmetykom, jaką mają konsystencję, zapach i wydawały się w porządku, w każdym razie były takie jak wiele z was je opisywało. Po wszystkim oczekiwałam spektakularnych rezultatów, bo ponoć k-pak daje najlepsze efekty na bardzo zniszczonych włosach, i.. kompletnie sie zawiodłam. Mam wrażenie, że moje rozdwojone końcówki są jeszcze bardziej widoczne, włosy szorstkie na całej długości, jakieś takie poplątane, nie ma w ogole efektu o którym czytałam, że włosy są po tym nawilżone, sypkie i przelewają się przez palce.
Oczywiście zaczęłam od razu szukać informacji o podróbkach, jak je rozpoznać i niczego nie znalazłam.
I tutaj mam pytanie do was, czy któraś z was używała tego mini zestawu joico k-pak? Czy jest jakiś sposób żeby odróżnić podróbkę od oryginału?
niszencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 10:57   #114
matte21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: WWa
Wiadomości: 151
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Mam takie same spostrzezenia jak Ty. Tzn mi sie wydaje ze mam oryginalne kosmetyki - kupilam je na estyl.pl wiec raczej zaufany sklep. Moje wlosy zareagowaly tak samo, sa jakies dziwne, takie napuszone i w coraz gorszej kondycji. uzylam zestawu ok 5 razy i mam wrazenie ze za kazdym razem sa coraz gorsze. na moje nieszczescie zachecona pozytywnymi opiniami kypilam zestaw LITROWY!!!!! WYDALAM ponad 300 zł - na 1l Deep Penetrating reconstruction i 1l Hydration ;D i teraz bede musiala sie pomeczyc chyba. Wydaje mi się tez ze nakladam zbyt duzo bo mam wlosy za pas a te odzywki się ciezko rozprowadzaja po wlosach i chyba są coraz bardziej obiazone. Ale moja mama tez raz uzyla i mowi ze spektakularnych efektow nie widzi. wiec juz sama nie wiem .... ;/
matte21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 09:28   #115
kaja0604
Raczkowanie
 
Avatar kaja0604
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 41
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

matte21
Miałam taki sam problem jak Ty po 2 uzyciach nie widziałam zadnych efektów,wrecz przeciwnie włosy były napuszone,posklejane i ogolna masakra,moja fryzjera powiedziała mi,ze zle przeprowadzam cały "rytuał" spróbuj moze zrobic tak jak ja,bo u mnie po tym jak zastosowałam sie do rady włosy poprostu są cudne,maja taki blask jak nigdy,sa mieciutkie,gładkie i ogolnie wygladaja super.Nałóz szampon-trzymaj 5 min-leciutko masuj włosy,odzywke na 5 min,rozprowadz i zostaw,rekonstruktor po nałozeniu na lekko osuszone włosy-wmasuj,a nastepnie przez 5 min rozczesuj delikatnie włosy grzebieniem i to samo zrób z hydratorem.Powodzenia i mam nadzieje ze zadziała to na Ciebie .

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

niszencja
Ja tez miałam ten zestaw 100 ml z tym ze ja kupowałam za granicą,ale tak jak wyzej napisałam tez mi sie platały i były beznadziejne,poki nie zastosowałam sie do rad fryzjerki patrz wyzej i włosy sa niesamowite.Teraz kupiłam juz litrowy zestaw,bo wiem ze działa.Pozdrawiam
kaja0604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 21:48   #116
Zeila
Raczkowanie
 
Avatar Zeila
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 458
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

A czy kupno olejku K-PAK ma sens kiedy nie szuszy się włosów, chodzi mi o to czy jest on aktywowany termicznie ?
Zeila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 18:29   #117
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

A stosujecie zestaw łącznie z szamponem oczyszczającym Joico Chelating, o tym:
http://estyl.pl/joico-k-pak-chelatin...cy-300-ml.html

Miniaturki mają w zestawie inny szampon, odżywczy, do codziennego użytku, a nie taki, jaki stosuje się na profesjonalnej rekonstrukcji u fryzjera oraz zamiast neutralizatora włosów Joico, odżywkę codzienną. Pierwszy krok jest ważny, choć można go zastąpić też mocniejszym szamponem z SLS-em, druga z miniaturek (odzywka codzienna) jak dla mnie jest zbędna i nic nie wnosi. Domowa rekonstrukcja jest słaba, ja wolę kupować profesjonalną.

Może macie zbyt obciążone włosy, innymi środkami, dlatego marnie wyglądają? Poza tym rekonstrukcja nie jest dla każdego, jak ktoś wyżej wspomniał. Często inne serie Joico nawilżające lub do włosów normalnych działają lepiej, bo źle dokonaliśmy analizy włosów. Pierwszy komplet kosmetyków powinien dobrać nam fryzjer.

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Zeila Pokaż wiadomość
A czy kupno olejku K-PAK ma sens kiedy nie szuszy się włosów, chodzi mi o to czy jest on aktywowany termicznie ?
Ja stosuję Restorative, a nie suszę i działa piknie
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2012-05-12 o 18:35 Powód: blad
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 23:34   #118
Zeila
Raczkowanie
 
Avatar Zeila
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 458
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
A stosujecie zestaw łącznie z szamponem oczyszczającym Joico Chelating, o tym:
http://estyl.pl/joico-k-pak-chelatin...cy-300-ml.html

Miniaturki mają w zestawie inny szampon, odżywczy, do codziennego użytku, a nie taki, jaki stosuje się na profesjonalnej rekonstrukcji u fryzjera oraz zamiast neutralizatora włosów Joico, odżywkę codzienną. Pierwszy krok jest ważny, choć można go zastąpić też mocniejszym szamponem z SLS-em, druga z miniaturek (odzywka codzienna) jak dla mnie jest zbędna i nic nie wnosi. Domowa rekonstrukcja jest słaba, ja wolę kupować profesjonalną.

Może macie zbyt obciążone włosy, innymi środkami, dlatego marnie wyglądają? Poza tym rekonstrukcja nie jest dla każdego, jak ktoś wyżej wspomniał. Często inne serie Joico nawilżające lub do włosów normalnych działają lepiej, bo źle dokonaliśmy analizy włosów. Pierwszy komplet kosmetyków powinien dobrać nam fryzjer.

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------



Ja stosuję Restorative, a nie suszę i działa piknie
To super, zamówiłam go dzisiaj Mam nadzieję, że będę zadowolona to chyba pierwszy mój taki drogi kosmetyk do włosów...Mi zależy głównie na wygładzeniu włosów, bo pomimo tego, że są stosunkowo zdrowe to mają tendencję do puszenia się, zdam relację jak będzie się spisywał
Zeila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 19:01   #119
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Cytat:
Napisane przez Zeila Pokaż wiadomość
To super, zamówiłam go dzisiaj Mam nadzieję, że będę zadowolona to chyba pierwszy mój taki drogi kosmetyk do włosów...Mi zależy głównie na wygładzeniu włosów, bo pomimo tego, że są stosunkowo zdrowe to mają tendencję do puszenia się, zdam relację jak będzie się spisywał
Moje włosy też są takie, zdrowe, ale "puchliwe" Na puszenie jest jak znalazł, poza tym dodaje ładnego połysku, ale lepiej uważać z ilością, żeby włosów nie przetłuścić
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2012-05-13 o 19:01 Powód: blad
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 13:07   #120
olaaaaaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 307
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Bylam we wtorek na rekonstrukcji o fryzjera. efekt oczywiscie boski Kupilam szapon i odzywke Color Therapy Joico, dzis umylam wloscy i efekt rekonstrukcji dalej trwa- rewelacja!!! Gladkie, sliskie wlosy, zadnego sianka. A dodam ze u fryzjera takze przyciemnialam wlosy z jasnych blond na brąz.
__________________
[B][COLOR=Magenta]I'm so pink.
olaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-10 11:34:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.