Kosmetyki profesjonalne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-11, 09:47   #1
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162

Kosmetyki profesjonalne


Zastanawiam się czy warto je używać np. Matrix czy Osmo essence, czy naprawdę są lepsze od tych tańszych kosmetyków? Fakt, że jak wrócę od fryzjera te włosy są ładniejsze i jakby dostały energii.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 09:59   #2
red high heels
Rozeznanie
 
Avatar red high heels
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

Moim zdaniem warto. Spróbowałam i nie wrócę już do drogeryjnych szamponów.
red high heels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 10:17   #3
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

a moim nie warto. po porownaniu skladow nie roznia sie od drogeryjnych.

a ja wychodzac od fryzjera niestety zawsze wygladam jak by piorun w szypiorek walnął
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 11:36   #4
Miziasta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

Kosmetyki Matrix po dłuższym czasie stosowania tak wysuszyły mi skórę głowy, że schodziła mi płatami. Po ich odstawieniu i kilku tygodniach używania zwykłego Head&Shoulders do suchej skóry głowy problem zniknął. Od tamtej pory boję się używać takich kosmetyków, choć kusi mnie Kerastase.
Miziasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 13:15   #5
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

to tylko efekt po wyjściu od fryzjera - zachęta do kupna ich kosmetyków

a tak naprawdę np. w JLD na wykończenie fryzury nakładają takie serum l'oreala liss ultime i może i włos się błyszczy ale serum zawiera alkohol i na dłuższą metę wysusza a w tej cenie a nawet taniej można kupić dużo lepsze produkty
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 13:32   #6
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
to tylko efekt po wyjściu od fryzjera - zachęta do kupna ich kosmetyków

a tak naprawdę np. w JLD na wykończenie fryzury nakładają takie serum l'oreala liss ultime i może i włos się błyszczy ale serum zawiera alkohol i na dłuższą metę wysusza a w tej cenie a nawet taniej można kupić dużo lepsze produkty
serum o którym piszesz to cudeńko.Fryzjerka wysmarowała mi nim włosy jak prostowałam sobie na wesele - rewelacja. Chciałam już sobie takie kupić, ale trochę drogie ponad 60zł kosztowało w salonie , ciekawe jak z jakością na allegro ? można kupić o połowę taniej(nie wliczając kosztów przesyłki) .. a jakie tańsze i lepsze kosmetyki masz na myśli?

Jeśli chodzi o szampony, maseczki i spray chroniący przed wysoką temp. to polecam MATRIX byłam zadowolona z serii wygładzającej włosy. Nie miałam takich problemów ze skórą głowy o których pisze Miziasta. I uważam, że te profesjonalne są o niebo lepsze niż te drogeryjne, już się przekonałam.
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 14:31   #7
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

ja jestem najbardziej zadowolona z produktow Matrix , Wella , Loreal , Kerastase chociaz te z tanszej polki czasami sa o niebo lepsze od tych drogich .
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-11, 19:31   #8
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
to tylko efekt po wyjściu od fryzjera - zachęta do kupna ich kosmetyków

a tak naprawdę np. w JLD na wykończenie fryzury nakładają takie serum l'oreala liss ultime i może i włos się błyszczy ale serum zawiera alkohol i na dłuższą metę wysusza a w tej cenie a nawet taniej można kupić dużo lepsze produkty
Czy ja wiem, czy wysusza... może wysuszać, ale nie musi. Jak jestem u mamy to sobie to serum nakładam na końcówki i nie zauważyłam efektu wysuszenia (serum jak serum, uwielbiam jego zapach ). Swoją drogą, JLD jest akurat miejscem, gdzie, moim zdaniem, najładniej prostują włosy na szczotce i nie wiem, czy bez serum włosy wyglądałyby gorzej.

Cytat:
Napisane przez pyska06 Pokaż wiadomość
serum o którym piszesz to cudeńko.Fryzjerka wysmarowała mi nim włosy jak prostowałam sobie na wesele - rewelacja. Chciałam już sobie takie kupić, ale trochę drogie ponad 60zł kosztowało w salonie , ciekawe jak z jakością na allegro ? można kupić o połowę taniej(nie wliczając kosztów przesyłki) .. a jakie tańsze i lepsze kosmetyki masz na myśli?
Wiesz co, to serum takim cudeńkiem nie jest. Lepiej kupić jedwab CHI. Podejrzewam, że włosy wyglądały pięknie dlatego, że to fryzjerka prostowała Ci włosy i nałożyła odpowiednią ilość kosmetyku. W każdym razie, nie jest on wart swojej ceny Jak dla kogoś nie jest drogie to niech sobie kupuje, ale inna rzecz, że za tę cenę można kupić inny, wcale nie gorszy, kosmetyk. Innym fajnym serum wyglładzająco-nabłyszczającym jest serum Biovax firmy L'Biotica
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 16:57   #9
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

Cytat:
Napisane przez Agaluk Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy warto je używać np. Matrix czy Osmo essence, czy naprawdę są lepsze od tych tańszych kosmetyków? Fakt, że jak wrócę od fryzjera te włosy są ładniejsze i jakby dostały energii.

osobiście skłaniam się bardziej ku kosmetykom firmy osmo aniżeli przereklamowany matrix. Kosmetyków matrixa stosowałam przez kilka tygodni, w efekcie musiałam myć włosy codziennie, bo na drugi dzień wyglądały jakbym ich nie myła co najmniej z tydzień - wyglądały na tłuste i nieestetycznie poklejone Z osmo nie stosowałam wiele kosmetyków - w sumie to stosowałam jedynie szamponu i maski do włosów suchych i zniszczonych i przyznaje, że dały radę. Maska jest naprawdę bardzo dobra, a szampon.... hmm na pewno jest wydajny i w połączeniu z maską daje fajny efekt zdrowych włosów.
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 20:31   #10
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

Wielbie szampony revlonu. Zaden drogeryjny albo "naturalny" szampon nie działa na mnie tak jak tej firmy.
nektar termiczny kerastase...uwazam, ze nie ma lepszego kosmetyku.
co do pianek loreal ... hmmm lepsze od drogeryjnych, ale czasem z braku funduszy wybieram te tańsze z drogerii
uzywam jeszcze pasty do modelowania loreal. Bardzo dobra i niesamowicie wydajna. Kupiłam rok temu, uzywam codziennie na spole z kims, nie zuzyłam nawet polowy.
Profesjonalne kosmetyki sa niesamowicie wydajne!! Dlatego czasem warto jest odzalowac troche kasy i kupic cos lepszego

Edytowane przez brzozka88
Czas edycji: 2010-10-12 o 20:33 Powód: dopisek
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 08:14   #11
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

jeszcze niecały rok temu używałam szamponów drogeryjnych...mialam wysuszone i puszące się włosy....trochę poczytałam, również o składach i zdecydowałam się na kosmetyki Joico...od roku pierwszy raz słyszę mnóstwo komplementów na temat moich włosów, również usłyszałam je w salonie fryzjerskim...dzięki tym kosmetykom nie muszę już prostować włosów (no może na wielkie wyjścia), nie są naładowane silikonami, a skóra mojej głowy też je lubi...cena zaporowa, ale ja oddam teraz za nie każde pieniądze.
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-13, 12:32   #12
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

Hm mam teraz mieszane uczucia.. dziękuję Wam za wypowiedzi, jednak o osmo tylko jedna osoba się wypowiedziała, czyżby były one tak mało znane?? Ja wczoraj byłam zapytać przy okazji fryzjerkę jakich ona używa i powiedziała, że i Matrix-a i Osmo. Zależy od rodzaju włosów i fryzury jaka ma być.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 18:07   #13
zaba-kznw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Przemyśł
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

No więc tak... powiem wam, że po chemioterapii wypadły mi wszystkie włosy tak że musiałam nosić przez pewien czas peruke ale pomyslalam sobie a co tam odrosna zdrowe i piekne bo wczesniej mialam straaaasznie zniszczone prostownica ktora uzywalam codziennie od 5 lat niestety wlosy odrosly mi zniszczone i slabe do tego mam z natury krecone a wiec i przesuszone wyprobowalam juz naprawde wszystkiego i musze sie zgodzic z moja przedmowczynia kosmetyki joico to naprawde cudo a szczegolnie polecam regeneracje w salonie kosztuje ok 50 -60 zl ale wlosy blyszcza sie jak laskom z bollywoodu i najwaniejsze nie lamia sie co do matrixa... w moim przypadku sie nie sprawidzily uzywalam sleek look i wlosy po nim byly tragiczne natomiast duzo dal mi olejek kokosowy oliwa z oliwek w pomieszaniu z jakjkiem i nafta kosmetyczna a takze zwykly szampon do wlosow ziolowy ze skrzypem polnym firmy barwa koszt ok 4 zl bardzo cenie sobie rowniez serum do wlosow z radicala oraz serum z joanny z mlekiem i miodem co do masek oczywiscie wax (choc troche za bardzo przetłuszcza) dobry jest tez lotion z czarnej rzepy z seboradinu co do witamin rowniez bralam juz chyba wszystkie dostepne na rynku i z czystym sumieniem moge polecic regital co do wypadajacych wlosow jak juz wspomnialam po chemii wypadly mi wszystkie a najlepszym sposobem na odrost pieknych mocnych wlosow jest woda pokrzywowa stosowalam tez majonez na wloski i musze przyznac ze tez jest niezly lepszy od innych drogeryjnech odzywek poniewaz zawiera zoltko oliwe czyli wszytko potrzebne do nawilzenia suchych wloskow mam nadzieje ze troche pomoglam
__________________
"Nasze pragnienia zawsze się modlą, choćby wargi milczały"
zaba-kznw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 07:33   #14
Amiria
Raczkowanie
 
Avatar Amiria
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 164
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

Cytat:
Napisane przez Agaluk Pokaż wiadomość
Hm mam teraz mieszane uczucia.. dziękuję Wam za wypowiedzi, jednak o osmo tylko jedna osoba się wypowiedziała, czyżby były one tak mało znane?? Ja wczoraj byłam zapytać przy okazji fryzjerkę jakich ona używa i powiedziała, że i Matrix-a i Osmo. Zależy od rodzaju włosów i fryzury jaka ma być.
osmo nie znam , z Matrixa mam odzywke sleek look i spraj amplify unoszacy u nasady. Oba kosmetyki fajne ale skladem nie powalaja.Nie kupie ich raczje ponownie.

Uwazam ze warto kupowac kosmetyki profesjonalne ale tylko niektore produkty , niektorych firm. Najwazniejszy jest sklad. Uwazam ze wszelkie loreale,pantene i herbale to sam silikon i alkochol. Nie am tam zadych rpawie ekstraktow a jak sa to na koncu skladu. Niestety duzo firm profesjonalnych ma kosmetyki na tym samym poziomie tylko w wyzszej cenie.

Ale zdrzaja sie rpawdziwe perełki skłądowe i one zazwyczaj ksoztuja troche weicej. Szczegolnie warto zainwestowac w dobrej jakosci odzywke i maske. wazne zeby miała bogaty skląd pełen ekstraktow, olejkow itd. Takimi markami sa dla mnie rene fruterer, Phyto, Tigi ale tylko kilka rpoduktow w ich ofercie (niektore sa badziewne) Lanza, joico.

za to loreal prof to dla mnie strata peineidzy bo cih skaldy sa rownie ubogie co elseve loreal a kosztuja kilka razy tyle.
__________________
Włosomaniaczka
zapuszczam-cel:wlosy do pasa
Amiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 10:03   #15
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

Cytat:
Napisane przez Amiria Pokaż wiadomość
Uwazam ze warto kupowac kosmetyki profesjonalne ale tylko niektore produkty , niektorych firm. Najwazniejszy jest sklad. Uwazam ze wszelkie loreale,pantene i herbale to sam silikon i alkochol. Nie am tam zadych rpawie ekstraktow a jak sa to na koncu skladu. Niestety duzo firm profesjonalnych ma kosmetyki na tym samym poziomie tylko w wyzszej cenie.
to na co trzeba zwracać uwagę czytając skład ?Co jest dobre a co złe? nigdy nie zwracam na to uwagi. Wiem tylko ,że alkohol wysusza
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 11:13   #16
Amiria
Raczkowanie
 
Avatar Amiria
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 164
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

Cytat:
Napisane przez pyska06 Pokaż wiadomość
to na co trzeba zwracać uwagę czytając skład ?Co jest dobre a co złe? nigdy nie zwracam na to uwagi. Wiem tylko ,że alkohol wysusza
Podaje link do watku w ktorym wiele ksometykow zostalo zanalizowanych i ocenionych pod wzgledem skaldu. Czytajac go mozna sie troche na ten temat dowiedziec

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=250024

generalnie wartosciowe skladniki to:

-proteiny (szukaj słow: hydrolyzed protein) sa proteiny ze zboz, soji, collagen i inne
-olejki-oleje kokosowy, jojoba, avocado,migdałowy
-różne ekstrakty z kwiatow, ziół, owoców-tu bedzie pisać .....extract np camomile extract tzn extract z rumainku.

np bezpiecznie jest siegnąć po kosmetyki naturalne z duzą iloscia dobrych skladnikow i mala iloscia chemii.

mam nadzieje ze choc troche pomogłam
__________________
Włosomaniaczka
zapuszczam-cel:wlosy do pasa

Edytowane przez Amiria
Czas edycji: 2010-10-15 o 11:14
Amiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 11:28   #17
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

Cytat:
Napisane przez Amiria Pokaż wiadomość

np bezpiecznie jest siegnąć po kosmetyki naturalne z duzą iloscia dobrych skladnikow i mala iloscia chemii.

mam nadzieje ze choc troche pomogłam
w wolnym czasie przejrzę sobie tą listę kosmetyków, żeby wiedzieć co i jak. Słyszałam właśnie , że te naturalne składniki częściej występują w kosmetykach dla dzieci i niemowląt .
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 18:13   #18
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

Cytat:
Napisane przez pyska06 Pokaż wiadomość
w wolnym czasie przejrzę sobie tą listę kosmetyków, żeby wiedzieć co i jak. Słyszałam właśnie , że te naturalne składniki częściej występują w kosmetykach dla dzieci i niemowląt .
Z tymi naturalnymi składnikami to tez różnie bywa...chodzi mi np. o szampony ziołowe, które czasem wysuszają włosy na wiór! U mnie totalnie się nie sprawdziły...
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 18:32   #19
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

Jeśli chodzi o kosmetyki profesjonalne to mam mieszane uczucia.

Stosowałam szampony i odżywki matrix i l,oreal prof i szczerze powiedziawszy to nie widziałam specjalnej różnicy w działaniu od tych z drogerii, u mnie się raczej nie sprawdziły więc szkoda mi było kasy.

Natomiast lepsze wrażenia mam odnośnie produktów do stylizacji, l,oreal jest nawet niezły, ma fajne sera(??? jaka jest liczba mnoga od serum???) wygładzające, zadowolona byłam też z wella prof spray dwufazowy do prostowania.

Oczywiście to sprawa indywidualna i najlepiej samemu sprawdzić.
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 08:13   #20
Amiria
Raczkowanie
 
Avatar Amiria
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 164
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o kosmetyki profesjonalne to mam mieszane uczucia.

Stosowałam szampony i odżywki matrix i l,oreal prof i szczerze powiedziawszy to nie widziałam specjalnej różnicy w działaniu od tych z drogerii, u mnie się raczej nie sprawdziły więc szkoda mi było kasy.

Oczywiście to sprawa indywidualna i najlepiej samemu sprawdzić.

W 100% zgadzam sie z Toba. dla mnie Loreal prof i Matrix jesli chodzi o pielegnacje maja slabe skaldy i jakos nie sa warte ceny.

Za to bardzo sobie cenie kosmetyki z linii yes to carrots i yes to toamtoes. W sephorze kupiłam. Mam ogromne opakowanie odzywki yes to toamtoes. Włosy sa po niej fantastyczne. Ale trzeba ja jakis czas stosowac regularnie by widzec coraz lepsze efekty.

Bardzo dobre sa tez kosemtyki bumble &bumble ale bardzo drogie:yyy:
Ale maja wartosicowe skaldy. Odzywka alojojoba ma wspanialy skald.

I kosmetyki Lanza sa pdobno bez sls i z masa naturalnych skaldnikow ale tez sredni szampon kosztuje 100 zl. Ja wole sobie kupic jakis fajny ciuch.To naprawde drogo ale z drugiej stony kerastase jest tez bardzo drogi a skladowo czesto jest slabiutki.

przystepniejsze ceowo sa kosmetyki Tigi ale trzeba indywidualnie oceniac skald ich produktow poniewaz maja kilka perelek-naprawde wartosicowych produkotw do pielegnacji a czesto to badziew. Ale zawsze maja naprawde fajne kosmetyki do stylizacji.

w kazdym razie sa kosmetyki profesjonalne o wartosicowym skladzie i niestety drogie. Ja na razie zostane przy troche tanszych.
__________________
Włosomaniaczka
zapuszczam-cel:wlosy do pasa

Edytowane przez Amiria
Czas edycji: 2010-10-19 o 08:21
Amiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 10:14   #21
kamawe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 26
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

Cytat:
Napisane przez Agaluk Pokaż wiadomość
Hm mam teraz mieszane uczucia.. dziękuję Wam za wypowiedzi, jednak o osmo tylko jedna osoba się wypowiedziała, czyżby były one tak mało znane?? Ja wczoraj byłam zapytać przy okazji fryzjerkę jakich ona używa i powiedziała, że i Matrix-a i Osmo. Zależy od rodzaju włosów i fryzury jaka ma być.
Moja fryzjerka preferuje osmo do moich włosów, bo są raczej słabe. Efekt po fryzjerze jest niezły, no i po myciu kilku myciach szamponem osmo zwiększającym objętość też jest lepiej niż było. Matrixa nie znam.
kamawe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 21:09   #22
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

Dziewczyny a co powiecie o Fekkai ?
Ja jeszcze rok/dwa (lata) temu stosowalam normalne drogeryjne rzeczy potem przerzuclam sie na Friede- z niektorych serii bylam zadowolona z inncyh mniej- obecnie uzywam Fekkai i jestem meeega zadowolona za nic nie wroce do drogeryjnych rzeczy
co do ceny - no tak wysoka ale biorac pod uwage wydajnosc nie jest tak zle.
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 21:17   #23
kamawe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 26
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

Też uważam, że warto zainwestować w coś lepszego niż oferują nam drogerie. Nie wiem jak innych kosmetyków, ale ceny Osmo są całkiem przystępne. Ostatnio kupowałam mamie maskę do włosów suchych i zniszczonych i zapłaciłam około 15 zł. Poza tym oprócz tego, że dobre są to kosmetyki bardzo wydajne, dlatego myślę, że warto.
kamawe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 08:40   #24
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

Dziękuję za odpowiedzi. Szczerze mówiąc mam teraz mieszane odczucia. Zapytałam moją fyzjerkę jakie ona używa, więc są to niektóre produkty Osmo lub Matrix. Tak jak ktoś napisał niestety duzo firm profesjonalnych ma kosmetyki na tym samym poziomie tylko w wyższej cenie, a Osmo są nawet lepsze i tańsze od Matrixa. Jedno jest też pewne, iż dla mnie dobrze będą służyć te kosmetyki a dla kogoś innego nie.

Ja np. o kosmetykach Joico i Fekkai nie słyszałam, dlatego się nie wypowiem na ten temat.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 23:39   #25
kamawe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 26
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

Ja nie znam innych oprócz Osmo, ale też widzę, że cenowo są bezkonkurencyjne. Ostatnio odkryłam sklep internetowy i jest w nim taniej niż u mojej fryzjerki.
kamawe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 00:05   #26
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Czy ja wiem, czy wysusza... może wysuszać, ale nie musi. Jak jestem u mamy to sobie to serum nakładam na końcówki i nie zauważyłam efektu wysuszenia (serum jak serum, uwielbiam jego zapach ). Swoją drogą, JLD jest akurat miejscem, gdzie, moim zdaniem, najładniej prostują włosy na szczotce i nie wiem, czy bez serum włosy wyglądałyby gorzej.

mi wysuszyło, mi się zdarzyło parę razy wyjść od nich niezadowolonej - nie każdy tak sobie radzi z prostowaniem na szczotkę

ostatnim razem udało się pani fryzjerce, ale stanowczo odmówiłam nakładania mi na włosy właśnie tego serum i włosy wyglądały tez ładnie i były błyszczące

to serum to same silikony - takie cuda to ja mogę sobie sprawić w niższej cenie np. jedwab joanna 30ml 15zł, czy jedwab Delia/Carrefour 100ml 10zł
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.