LV - oryginał ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-04-09, 14:53   #1
kata27
Raczkowanie
 
Avatar kata27
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 49

LV - oryginał ?


Dostałam z USA tą torebkę... Nie trafia w zupełności w mój gust, ale ma coś w sobie. Jednak mój wieszak dotyczy tego, czy ta torebka może być rzeczywiście oryginalna...? Zdjęcia nie są pierwszej jakości, ale chciałam pokazać gdzie są napisy: Kłódka i kieszonka w środku " LOUIS VUITTON PARIS - made in France " Torebka jest używana, więc po metkach, pudełku itp nie mogę stwierdzić oryginalności

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
kata27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 15:09   #2
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: LV - oryginał ?

Na oryginal to ona niestety nie wyglada,w sklepie internetowym niestety takowej nie ma,kazdy oryginal powinien miec certyfikat czyli tak zwany paszport w srodku potwierdzajacy jej oryginalnosc a dokladnie zazwyczaj sa one na lancuszku ( co by miec pewnosc ,ze sie nie zerwie ) schowane w a`la malym ``portfelu``do srodkowej kieszonki,pozatym oryginalna nie bedzie miala napisu na zadnych metalowych czesciach tylko na kazdej jednej czesci( lacznie z tymi dzecikami) logoLV.
pozatym metka w srodku powinna byc doszyta na kwadratowym kawalku skory

tutaj masz krotki filmik ktory ewidentnie niestety wskazuje ,ze to jest fake
http://www.videojug.com/film/how-to-...is-vuitton-bag
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response

Edytowane przez takaja13
Czas edycji: 2012-04-09 o 15:14
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 15:38   #3
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: LV - oryginał ?

zajrzyj na allekicz, tam na forum użytkownicy pomogą rozpoznać fake
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2012-04-09 o 15:43
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 17:21   #4
xxx3anahi3xxx
Zadomowienie
 
Avatar xxx3anahi3xxx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 892
GG do xxx3anahi3xxx
Dot.: LV - oryginał ?

mam taka tylko, że brązowe literki i tez napis " made in france " ale mam podróbke za 20 zł , kupiłam w Egipcie .
__________________
2012- Egipt
2013 - Tunezja zima i lato
2014- Egipt
2015- Tunezja
2016 - Tunezja
2017 - Tunezja maj i październik! czekaaaaaam
xxx3anahi3xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 17:39   #5
AlexisN.
Raczkowanie
 
Avatar AlexisN.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 142
Dot.: LV - oryginał ?

Wg mnie to podróbka i kto sie pozbywa torebek LV za minimum 3000 zł ?
__________________
FashionAndTheCity.pl
Ulubiony blog modowy
AlexisN. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 19:51   #6
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: LV - oryginał ?

ja bym stawiala na podrobe.
jakos ciezko mi uwierzyc, ze nikt nie chcial horrendalnej ceny za to.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 19:56   #7
I_love_shopping
Raczkowanie
 
Avatar I_love_shopping
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 71
Dot.: LV - oryginał ?

aleee czy podróba czy nie, zwykły śmiertelnik się nie zorientuje
I_love_shopping jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-09, 20:18   #8
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: LV - oryginał ?

Cytat:
Napisane przez AlexisN. Pokaż wiadomość
Wg mnie to podróbka i kto sie pozbywa torebek LV za minimum 3000 zł ?
Może ktoś kto ma full kasy i mu nie zależy żeby zbić na niej jakiegoś majątku Znam kilka takich osób, także takie sytuacje mnie nie dziwią.

Generalnie jest jeden bardzo fajny blog, właśnie o podróbach na allegro, Dziewczyna potrafi ocenić czy to oryginał czy też nie
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 20:36   #9
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: LV - oryginał ?

Nie trzeba od razu wydawać 2000zł na nową LV... ja odwiedziłam ostatnio kilkanaście tzw. szperaczków w Wielkiej Brytanii i udało mi się wypatrzyć z nowej dostawy,właśnie oryginalną LV !!! Dałam za nią w przeliczeniu ok. 100zł? Co prawda nie jest to kuferek, jest dosyć mała, taka na lato do jeansów lub dziennej sukienki.Widać, że jest dopracowana w każdym szczególe i wygląda bardzo porządnie.Skonsultowałam się z kilkoma dziewczynami, które mają totalnego bzika na punkcie oryginalnych torebek LV i każda potwierdziła, że to oryginał
Zdaję sobie sprawy, że w Polsce dla młodych kobiet taka torebka to bardzo duży wydatek, ale w GB, jeśli ma się normalną i w miarę dobrze płatną pracę to jest to wydatek dobrej tygodniówki.
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 20:51   #10
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: LV - oryginał ?

Cytat:
Napisane przez nogulka Pokaż wiadomość
Nie trzeba od razu wydawać 2000zł na nową LV... ja odwiedziłam ostatnio kilkanaście tzw. szperaczków w Wielkiej Brytanii i udało mi się wypatrzyć z nowej dostawy,właśnie oryginalną LV !!! Dałam za nią w przeliczeniu ok. 100zł? Co prawda nie jest to kuferek, jest dosyć mała, taka na lato do jeansów lub dziennej sukienki.Widać, że jest dopracowana w każdym szczególe i wygląda bardzo porządnie.Skonsultowałam się z kilkoma dziewczynami, które mają totalnego bzika na punkcie oryginalnych torebek LV i każda potwierdziła, że to oryginał
Zdaję sobie sprawy, że w Polsce dla młodych kobiet taka torebka to bardzo duży wydatek, ale w GB, jeśli ma się normalną i w miarę dobrze płatną pracę to jest to wydatek dobrej tygodniówki.
A od kiedy to torebki LV ORYGINALNE mozna kupic tutaj za taka kase moj maz ma prace i niezla tygodniowke,ja mam druga domowa pensje i sumujac nasze tygodniowki nie stac by mnie bylo na ZADNA zich torebek wiec nie wiem skad ta nowosc,swego czasu jak oblakana chodzilam chociaz popatrzec na ich torby i nie upolowalam tanszej niz 1000 funtow
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response

Edytowane przez takaja13
Czas edycji: 2012-04-09 o 21:05 Powód: poprawka
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 22:27   #11
agrestt
Raczkowanie
 
Avatar agrestt
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 349
Dot.: LV - oryginał ?

Nie wiem czy podróba czy oryginał.. ale mimo wszystko wygląda tandetnie i nie dałabym za nią ani złotówki nawet gdyby była warta kilka tysięcy
__________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę
Kurt Cobain
agrestt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 06:45   #12
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: LV - oryginał ?

Cytat:
Napisane przez nogulka Pokaż wiadomość
Nie trzeba od razu wydawać 2000zł na nową LV... ja odwiedziłam ostatnio kilkanaście tzw. szperaczków w Wielkiej Brytanii i udało mi się wypatrzyć z nowej dostawy,właśnie oryginalną LV !!! Dałam za nią w przeliczeniu ok. 100zł? Co prawda nie jest to kuferek, jest dosyć mała, taka na lato do jeansów lub dziennej sukienki.Widać, że jest dopracowana w każdym szczególe i wygląda bardzo porządnie.Skonsultowałam się z kilkoma dziewczynami, które mają totalnego bzika na punkcie oryginalnych torebek LV i każda potwierdziła, że to oryginał
Zdaję sobie sprawy, że w Polsce dla młodych kobiet taka torebka to bardzo duży wydatek, ale w GB, jeśli ma się normalną i w miarę dobrze płatną pracę to jest to wydatek dobrej tygodniówki.
chyba, że mocno zużyta, bo nowa napewno nie
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 13:52   #13
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: LV - oryginał ?

Wiedziałam, ze pojawią się tego typu komentarze...nie rozumiem co w tym dziwnego, że można znalezc takie rzeczy w angielskich SC...moja jest naprawdę w bardzo dobrym stanie, jeśli kogoś interesuje mogę przesłać zdjęcia na priv.
Skoro ja oddaję standardowo torebki z RI i Next z zeszłego sezonu do SC, to na pewno są kobiety, które oddają swoje LV, Gucci lub Prada. Nie muszę daleko szukać, ponieważ mam kilkanaście kobiet w pracy, które zamiast oszczędzać lub inwestować zarobione pieniądze - potrafią wydać tygodniówkę rzędu 600f na nowe spodnie lub bluzkę od D&G...czasem czuję się gorsza z tą myślą, że skoro nie mam dzieci, mam wykształcenie, dobrze zarabiam to czemu nie pozwolić sobie na nową LV, ale pózniej uświadamiam sobie, że moje koleżanki noszące ciuchy od D&G, nadrabiają nimi po prostu swoje kompleksy...myślę, że zbyt dużo ludzi ma problem z oszczędzaniem pieniędzy i konsumpcyjnym stylem życia tutaj w GB....to nie jest temat na forum Szafy, ale to właśnie tutaj widać jak wielkie jest rozwarstwienie społeczne...
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 14:03   #14
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: LV - oryginał ?

Cytat:
Napisane przez nogulka Pokaż wiadomość
Wiedziałam, ze pojawią się tego typu komentarze...nie rozumiem co w tym dziwnego, że można znalezc takie rzeczy w angielskich SC...moja jest naprawdę w bardzo dobrym stanie, jeśli kogoś interesuje mogę przesłać zdjęcia na priv.
Skoro ja oddaję standardowo torebki z RI i Next z zeszłego sezonu do SC, to na pewno są kobiety, które oddają swoje LV, Gucci lub Prada. Nie muszę daleko szukać, ponieważ mam kilkanaście kobiet w pracy, które zamiast oszczędzać lub inwestować zarobione pieniądze - potrafią wydać tygodniówkę rzędu 600f na nowe spodnie lub bluzkę od D&G...czasem czuję się gorsza z tą myślą, że skoro nie mam dzieci, mam wykształcenie, dobrze zarabiam to czemu nie pozwolić sobie na nową LV, ale pózniej uświadamiam sobie, że moje koleżanki noszące ciuchy od D&G, nadrabiają nimi po prostu swoje kompleksy...myślę, że zbyt dużo ludzi ma problem z oszczędzaniem pieniędzy i konsumpcyjnym stylem życia tutaj w GB....to nie jest temat na forum Szafy, ale to właśnie tutaj widać jak wielkie jest rozwarstwienie społeczne...
Smie twierdzic,ze troszke przesadzasz
po 1 to popatrz ile co koszyuje bo widze,ze nie masz pojecia na ten temat i nie chce byc zlosliwa ale sponnie czy bluzki kupisz juz od 200 funtow a nawet ostatnio byly za 120 na przecenech ,pozatym skoro tak sie znasz to czemu nie odpowiedzialas na moje pytanie na temat cen torebek bo tanszej niz 1000 funtow nie widzialam a pozatym znam abrdzo dobrze kryteria zarobkow w UK i ciekawa jestem gdzie to mozna zarobic 600 funtow
ja Ci odpowiem mozna zostac np managerem i trzymac pod soba ludzi w ryzach ale wtedy to tylko jedna osoba zarabia taka kase aaaa nie kilkanascie kolezanek tak jak Ty to napisalas

a i zapomnialam dodac,ze jest tutaj duzo sh ale takie perelko i oktorych mowisz sa szybko wylapywane i sprzedawane np na ebay-u
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response

Edytowane przez takaja13
Czas edycji: 2012-04-10 o 14:04 Powód: dopisanie tekstu
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 14:16   #15
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: LV - oryginał ?

Nie reaguję na takie prowokacje.Nie będę odpowiadała na osobiste pytania na publicznym forum odnośnie, gdzie pracuję i ile zarabiam... jak chcesz zapytaj na priv.
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 14:23   #16
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: LV - oryginał ?

Cytat:
Napisane przez nogulka Pokaż wiadomość
Nie reaguję na takie prowokacje.Nie będę odpowiadała na osobiste pytania na publicznym forum odnośnie, gdzie pracuję i ile zarabiam... jak chcesz zapytaj na priv.
Prowokacja jest Twoje wywyzszanie sie a nie potrafisz odpowiedziec na prosty temat torebek LV,zyje tutaj 6 lat znam mnostwo ludzi i tu nie chodzi o polakow ,moimi klientkami i klientami sa w wiekszosci tutejsci a jak to w salonie rozmawiamy o wszystkim i jedyna kobiete znam ktora zarabia 700 z czyms funtow tygodniowo i pracuje jak rowniez pilnuje i prowadzi osrodek z trudna mlodzieza
Twoje zarobki mnie nie interesuja bo wiem mniej wiecej ile tutaj mozna wyciagnac i niestety nie jest to to Eldorado ktore bylo kilka lat temu .
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 14:47   #17
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: LV - oryginał ?

No właśnie tym się różnimy, że Ty kogoś obsługujesz, a ja nie muszę...
Dla Ciebie to wywyższanie się, dla mnie to zwykła wymiana faktów i informacji.Nie jestem zaskoczona Twoją reakcją.
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 14:55   #18
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: LV - oryginał ?

No i sie bardzo z tego ciesze,ze jestem dla ludzi a nie ludzie dla mnie
sa ludzie duzo bardziej wyksztalceni od Ciebie i nie zadzieraja tak nosami o sufit doczytalam w Twoich postach po jakich studiach jestes tak wiec nie wiem skad takie zadufanie
no ale niektorzy ludzie tak maja ,ze na forach musza sie dowartosciowac( bo normalnie i na co dzien nie bardzo wiedza jak sie pokazac i co ze soba zrobic ) skoro w zyciu prywatnym nie maja ku temu za duzo okazji
pozdrawiam i zycze dalszych podbojow na forach
szkoda mojego czasu na nie prowadzace do niczego dyskusje , dla mnie smieszne jest to ,ze ktos kto sie na danej rzeczy i temacie zna nie potrafi udzielic prostej odpowiedzi
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 16:11   #19
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: LV - oryginał ?

Wydaje mi sie ze to nie jest oryginal dlatego ze przeszycia sa nierowne. Maja roznice odleglosci miedzy brzegiem a sciegiem, nie sa idealnie tej samej rownosci. Torebki LV sa zazwyczaj idealnie wykonczone.
Oryginaly maja napis Louis Vuitton na wszystkich metalowych wykonczeniach, lacznie ze sprzaczka na zapieciu (po obu stronach) i na sprzaczkach przy pasku rowniez po obu stronach.
Sprawdz czy masz doszyty kod w srodkowej kieszonce

Nie wszystkie torebki na stronie LV sa przedstwaione . Jesli znasz nazwe torebki to szukaj po nazwie. W ten sposob znajdzie rowniez torebki ktore nie sa juz dluzej produkowene przez LV.

Edytowane przez KarolinaK
Czas edycji: 2012-04-10 o 19:06
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 18:25   #20
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: LV - oryginał ?

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze to nie jest oryginal dlatego ze przeszycia sa nierowne. Maja roznice odleglosci miedzy brzegiem a sciegiem, nie sa idealnie tej samej rownosci. Torebki LV sa zazwyczaj idealnie wykonczone.
Oryginaly maja napis Louis Vuitton na wszystkich metalowych wykonczeniach, lacznie ze sprzaczka na zapienciu (po obu stronach) i na sprzaczkach przy psaku rowniez po obu stronach.
Sprawdz czy masz doszyty kod w srodkowej kieszonce

Nie wszystkie torebki na stronie LV sa przedstwaione . Jesli znasz nazwe torebki to szukaj po nazwie. W ten sposob znajdzie rowniez torebki ktore nie sa juz dluzej produkowene przez LV.
Dokladnie. Bo argument, ze "takiej nie ma w sklepie internetowym" to nie argument . Czesto robie zakupy w outletach i uwierzcie mi, ze za chiny nie moge znalezc w internecie kurtki czy torebki ktora tam sobie kupilam w autoryzowanym sklepie. Byc moze leza te rzeczy tam dluzszy czas i dlatego .

Ja sie nie znam, ale wyglada troche badziewnie.
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 18:33   #21
blackberry8
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 787
Dot.: LV - oryginał ?

Takaja13 - nie karm trolla, przecież niektórzy i tak ZAWSZE wiedzą lepiej

Podróba czy nie, jest okropnie kiczowata. W życiu bym czegoś takiego nie założyła.
blackberry8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 18:35   #22
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: LV - oryginał ?

Masz racje nie warto
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 20:04   #23
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: LV - oryginał ?

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Smie twierdzic,ze troszke przesadzasz
po 1 to popatrz ile co koszyuje bo widze,ze nie masz pojecia na ten temat i nie chce byc zlosliwa ale sponnie czy bluzki kupisz juz od 200 funtow a nawet ostatnio byly za 120 na przecenech ,pozatym skoro tak sie znasz to czemu nie odpowiedzialas na moje pytanie na temat cen torebek bo tanszej niz 1000 funtow nie widzialam a pozatym znam abrdzo dobrze kryteria zarobkow w UK i ciekawa jestem gdzie to mozna zarobic 600 funtow
ja Ci odpowiem mozna zostac np managerem i trzymac pod soba ludzi w ryzach ale wtedy to tylko jedna osoba zarabia taka kase aaaa nie kilkanascie kolezanek tak jak Ty to napisalas

a i zapomnialam dodac,ze jest tutaj duzo sh ale takie perelko i oktorych mowisz sa szybko wylapywane i sprzedawane np na ebay-u
Najtansza i najbardziej znana torebka LV jest speedy 25 i kosztuje okolo 500 Euro. Poza tym znajdziesz kilkanascie torebek w asortymencie LV za kwote nizsza niz 1000 Funtow
Natomiast w znalezienie oryginalu LV za 100 zl ciezko mi uwierzyc. Ale moze taki gdzies sie tez uchowal...

Edytowane przez KarolinaK
Czas edycji: 2012-04-10 o 20:05
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 20:22   #24
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: LV - oryginał ?

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Najtansza i najbardziej znana torebka LV jest speedy 25 i kosztuje okolo 500 Euro. Poza tym znajdziesz kilkanascie torebek w asortymencie LV za kwote nizsza niz 1000 Funtow
Natomiast w znalezienie oryginalu LV za 100 zl ciezko mi uwierzyc. Ale moze taki gdzies sie tez uchowal...
No ja Ci powiem,ze jak zagladalam do sklepu w Londynie i to na poczatku dosc czesto bo chorowalam na jedna torbe to najnizsza cena byla 1000 funtow,teraz przegladam wlasnie specjalnie sklep inernetowy i raptem chyba ze 4 znalazlam ale to i tak za 800 pare funtow
zreszta ewidentnie nawet w ich sklepie internetowym widac,ze akurat takiego koloru nie posiadali torebek
znalazlam speedy ale tylko cene i wynosi ona 445 funtow ale nie maja juz tych toreb a tak to siegaja nawet i 5 tysiecy funtow
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response

Edytowane przez takaja13
Czas edycji: 2012-04-10 o 20:26
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 20:35   #25
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: LV - oryginał ?

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
No ja Ci powiem,ze jak zagladalam do sklepu w Londynie i to na poczatku dosc czesto bo chorowalam na jedna torbe to najnizsza cena byla 1000 funtow,teraz przegladam wlasnie specjalnie sklep inernetowy i raptem chyba ze 4 znalazlam ale to i tak za 800 pare funtow
zreszta ewidentnie nawet w ich sklepie internetowym widac,ze akurat takiego koloru nie posiadali torebek
Bo w sklepach LV na wystawach maja tylko kilka torebek. Jak decydujesz sie na zakup to najpierw musisz poszperac w internecie wtedy dopiero powinnas jechac do sklepu i dopytac o szczegoly . Musisz wiedzic jaki typ torebki Cie interesuje na codzien czy na specjalne okazje, na zime czy lato itd...

Kolorowy monogram (monogram multicolore black i white) jest bardzo popularny glownie wsrod Amerykanow (szczegolnie czarnoskorej populacji) I LV ma kilkanascie typow torebek z tym nadrukiem

Edytowane przez KarolinaK
Czas edycji: 2012-04-10 o 20:39
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 20:37   #26
Kisame
Zakorzenienie
 
Avatar Kisame
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 741
Dot.: LV - oryginał ?

szczerze mówiąc, to gdybym zobaczyła kogoś z nią na ulicy to nigdy nie pomyślałabym że jest oryginalna. Po za tym nie podoba mi się.
__________________
3.06.2010

Jeśli coś kochasz, puść to wolno
-jeśli wróci, jest Twoje,
-jeśli nie, nigdy Twoim nie było.
Paulo Coelho


UBRANIA I KOSMETYKI!!!

Kisame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 20:39   #27
Sylwia139
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia139
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Piła, Poznań
Wiadomości: 1 872
GG do Sylwia139
Cool Dot.: LV - oryginał ?

a nawet gdyby była oryginalna to co? :P jest po prostu beznadziejna
Sylwia139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 20:41   #28
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: LV - oryginał ?

Śliczna torebka i nieważne czy oryginał czy nie
__________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem...ludzie mogą nie dostrzec różnicy....


Moja wymiana:





Perfumy: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post80378806
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 20:48   #29
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: LV - oryginał ?

Cytat:
Napisane przez Sylwia139 Pokaż wiadomość
a nawet gdyby była oryginalna to co? :P jest po prostu beznadziejna
Gdyby byla oryginalna to moglaby ja sprzedac za 1000-1500 dolarow . Cena tego monogramu jest bardzo wysoka mimo ze nie wszystkim sie podoba.
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 20:49   #30
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: LV - oryginał ?

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Bo w sklepach LV na wystawach maja tylko kilka torebek. Jak decydujesz sie na zakup to najpierw musisz poszperac w internecie wtedy dopiero powinnas jechac do sklepu i dopytac o szczegoly . Musisz wiedzic jaki typ torebki Cie interesuje na codzien czy na specjalne okazje, na zime czy lato itd...

Kolorowy monogram (monogram multicolore black i white) jest bardzo popularny glownie wsrod Amerykanow (szczegolnie czarnoskorej populacji) I LV ma kilkanascie typow torebek z tym nadrukiem
Nic mi nie mow tak sie naszperalam ,ze az mnie glowa boli zwlaszcza od tych cen w sklepie do ktorego mialam niezbyt daleko bylo naprawde duzo torebek,niektorym bym nie przypiela latki LV ale byl tam rowniez cos a`la katalog i bylo mozna sobie ogladac,wybierac i kupowac do woli
ale jedyne na co zwrocilam uwage to to,ze tamte w srodku mialy wszysty idealnie prosty kwadracik z logiem a ten tutaj jakos nie podchodzi mi pod prawdziwa,zreszta niewazne
tak jak pisza wyzej dziewczyny jest nieladna a nawet oryginalnej bym nie nosila a ta kokardka czy co to to jest przekresla ja dla mnie na calej linii
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:22.