Cichy wielbiciel !PROBLEM! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-23, 15:03   #1
magiistrant
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 52

Cichy wielbiciel !PROBLEM!


Siemanko

Mam pewien problem, który dotyczy cichego wielbiciela mojej dziewczyny. Mianowicie zaczęło się to wszystko od paru tygodni może miesiąc temu. Typek jeździ do mojej laski pod dom daje jej jakieś kartki, czekoladki nawet misia jakiś czas temu jej dał. Zawsze dzieje się to wtedy kiedy mojej dziewczyny nie ma w domu. Była taka sytuacja, że ten typek normalnie podjechał do domu od niej i rozmawiał z jej rodzicami, ponoć bardzo przystojny, ładnie od niego pachniało tak mówiła mama mojej dziewczyny po prostu była nim zachwycona. Mi szczerze powiedziawszy sprawiło to przykrość poczułem się wtedy jakoś dziwnie jakbym już nie był tam mile widziany i, że mama od mojej dziewczyny przegada jej do rozsądku, aby zemną zerwała i była z tym typkiem. To były tylko moje wymysły bo jestem osobą strasznie zazdrosną. Dziewczyna w pierwszy dzień kiedy sie to stało czyli wtedy kiedy był u niej w domu byliśmy na dworze i mama jej zadzwoniła i o tym powiedziała, ja dostałem nożem w serce jak to usłyszałem. Moja dziewczyna w ten dzień stała się jakaś inna do mnie wyczułem to od razu a tego typka po prostu byłem w stanie rozszarpać. Miała taki jeden dzień w którym nie wiedziałem czy mnie kocha czy nie. Lecz po jakimś czasie zaczęło ją to wku*****, że typek bez przerwy przyjeżdża, jeździ obok jej domu, daje prezenty i zawsze wtedy kiedy jej nie ma w domu. Macie może jakiś pomysł jak by tego typa dopaść próbowałem już raz i siedziałem z 4 godziny na parkingu i czekałem kiedy przejedzie, akurat wtedy nie przyjechał a ponoć w sobotę 3 tygodnie temu miał jechać na wakacje i teraz przyjechał i znowu się zaczyna. Najbardziej w☠☠☠☠** mnie to, że nie przeszkadza mu to, że ona ma chłopaka (mnie) i jest dalej upierdliwy i jeździ a mama mojej dziewczyny już nie raz mu zwracała uwge ze nie jest nim zainteresowana. Chciałbym typa dopaść, dowiedzieć się kto to co i jak. Jest w ogóle taka możliwość, aby jeżeli dostane rejestracje samochodu podają mi dane tej osoby na policji ?

Pozdrawiam pomóżcie ;//
magiistrant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 15:12   #2
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: Cichy wielbiciel !PROBLEM!

Cytat:
Napisane przez magiistrant Pokaż wiadomość
Siemanko

Mam pewien problem, który dotyczy cichego wielbiciela mojej dziewczyny. Mianowicie zaczęło się to wszystko od paru tygodni może miesiąc temu. Typek jeździ do mojej laski pod dom daje jej jakieś kartki, czekoladki nawet misia jakiś czas temu jej dał. Zawsze dzieje się to wtedy kiedy mojej dziewczyny nie ma w domu. Była taka sytuacja, że ten typek normalnie podjechał do domu od niej i rozmawiał z jej rodzicami, ponoć bardzo przystojny, ładnie od niego pachniało tak mówiła mama mojej dziewczyny po prostu była nim zachwycona. Mi szczerze powiedziawszy sprawiło to przykrość poczułem się wtedy jakoś dziwnie jakbym już nie był tam mile widziany i, że mama od mojej dziewczyny przegada jej do rozsądku, aby zemną zerwała i była z tym typkiem. To były tylko moje wymysły bo jestem osobą strasznie zazdrosną. Dziewczyna w pierwszy dzień kiedy sie to stało czyli wtedy kiedy był u niej w domu byliśmy na dworze i mama jej zadzwoniła i o tym powiedziała, ja dostałem nożem w serce jak to usłyszałem. Moja dziewczyna w ten dzień stała się jakaś inna do mnie wyczułem to od razu a tego typka po prostu byłem w stanie rozszarpać. Miała taki jeden dzień w którym nie wiedziałem czy mnie kocha czy nie. Lecz po jakimś czasie zaczęło ją to wku*****, że typek bez przerwy przyjeżdża, jeździ obok jej domu, daje prezenty i zawsze wtedy kiedy jej nie ma w domu. Macie może jakiś pomysł jak by tego typa dopaść próbowałem już raz i siedziałem z 4 godziny na parkingu i czekałem kiedy przejedzie, akurat wtedy nie przyjechał a ponoć w sobotę 3 tygodnie temu miał jechać na wakacje i teraz przyjechał i znowu się zaczyna. Najbardziej wâ˜☠â˜☠â˜☠â˜☠** mnie to, że nie przeszkadza mu to, że ona ma chłopaka (mnie) i jest dalej upierdliwy i jeździ a mama mojej dziewczyny już nie raz mu zwracała uwge ze nie jest nim zainteresowana. Chciałbym typa dopaść, dowiedzieć się kto to co i jak. Jest w ogóle taka możliwość, aby jeżeli dostane rejestracje samochodu podają mi dane tej osoby na policji ?

Pozdrawiam pomóżcie ;//
I co im powiesz, że chłopak misia przywiózł i przejeżdża obok domu Twojej dziewczyny ?

Twoja dziewczyna wie kim jest ten chłopak ?
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 15:30   #3
magiistrant
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 52
Dot.: Cichy wielbiciel !PROBLEM!

Moja dziewczyna nie wie co to za chłopak wiemy tyle samo. Jedynie to, że nazywa się Grzegorz rok starszy i od października na studia do poznania spada bo matka mojej dziewczyny z nim nie raz gadała a moja dziewczyna jeszcze ani razu ...

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Jeżeli chodzi o policję to chciałbym się cokolwiek o tym typie dowiedzieć nie wiem co powiem czy w ogóle dam rade tak coś załatwic choc mam pewnego znajomego w policji więc to nie problem myślę
magiistrant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 15:31   #4
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Cichy wielbiciel !PROBLEM!

Niech dziewczyna zabroni rodzicom przyjmować te prezenty.

Pewnie tego nie zrobiła, bo jej się to podoba.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 15:33   #5
magiistrant
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 52
Dot.: Cichy wielbiciel !PROBLEM!

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Niech dziewczyna zabroni rodzicom przyjmować te prezenty.

Pewnie tego nie zrobiła, bo jej się to podoba.
Niestety on te prezenty przynosi i zostawia na schodach. Dzisiaj np zostawił rafaell, czekolade, i karteczkę, że cały czas o niej myśli. Ja chodzę cały czas nabuzowany nie potrafię się nad niczym skupić ;/
magiistrant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 15:36   #6
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Cichy wielbiciel !PROBLEM!

Brzmi to tak, jakby mama go sobie wymyśliła :P wtf, mama sobie gada z cichym wielbicielem od iluśtam tygodni, a dziewczyna nie wie kto to i nawet go nie widziała?
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 15:38   #7
magiistrant
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 52
Dot.: Cichy wielbiciel !PROBLEM!

No nie widziała typek niby ją z busa kojarzy i że niby teraz żałuje, że od razu nie zagadał czuje się tak jakbym był kimś gorszym od niego;/ Proszę was nie wierze w to żeby jej mama sobie takie coś wymyśliła xD
magiistrant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-23, 15:41   #8
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Cichy wielbiciel !PROBLEM!

Cytat:
Napisane przez magiistrant Pokaż wiadomość
No nie widziała typek niby ją z busa kojarzy i że niby teraz żałuje, że od razu nie zagadał czuje się tak jakbym był kimś gorszym od niego;/ Proszę was nie wierze w to żeby jej mama sobie takie coś wymyśliła xD
A może jej mama chce się Ciebie pozbyc?
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 15:45   #9
carpediem
Rozeznanie
 
Avatar carpediem
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 937
Dot.: Cichy wielbiciel !PROBLEM!

A skąd wiecie, że chłopak pojechał na wakacje? Powiedział to mamie Twojej dziewczyny?

Skoro Was to irytuje, to po co mama w ogóle z nim rozmawia i otwiera mu drzwi? Raz, drugi, piąty zostałby zignorowany i może dałby sobie spokój. Swoją drogą przywozi te wszystkie słodkości, a nie próbuje jakoś umówić się z Twoją dziewczyną, popchnąć te "zaloty" dalej? Bo póki co to wygląda tak, jakby zwoził im jedzenie i tyle . Dziwaczne maksymalnie .
carpediem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 15:48   #10
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: Cichy wielbiciel !PROBLEM!

Cytat:
Napisane przez magiistrant Pokaż wiadomość
Moja dziewczyna nie wie co to za chłopak wiemy tyle samo. Jedynie to, że nazywa się Grzegorz rok starszy i od października na studia do poznania spada bo matka mojej dziewczyny z nim nie raz gadała a moja dziewczyna jeszcze ani razu ...
To niech mama mówi powie, że jej córka nie życzy sobie takich prezentów i nie jest nim zainteresowana
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 15:50   #11
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Cichy wielbiciel !PROBLEM!

lol. niezły z ciebie kogucik ja bym olała temat i zaczęła pracować nad swoją zazdrością, bo w końcu dziewczynie może to mocno przeszkadzać.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-23, 16:22   #12
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: Cichy wielbiciel !PROBLEM!

To jest typowy stalking. Twoja dziewczyna i jej mama powinny złożyć doniesienie na policji. Zanim to zrobią powinny założyć jakąś małą kamerkę w miejscu, w którym on się pojawia, żeby mieć dowody.
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 16:56   #13
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Cichy wielbiciel !PROBLEM!

Dziwna historia. Facet niby lada dzień na studia wyjeżdża i co, nie zamierza się na oczy pokazać obiektowi swoich westchnień??

Rozmawia sobie z mamą Twojej dziewczyny. A może to o mamę chodzi?

Bez sensu zachowanie.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 17:24   #14
magiistrant
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 52
Dot.: Cichy wielbiciel !PROBLEM!

Jej mama nie ostatni raz jak go widziała i z nim rozmawiała to było jakoś 3 tygodnie temu 2 czy 3 dni przed tym jego wyjazdem na wakacje. Od niej mama na pewno nie chce abym z nią zerwał (dziewczyną). Ogólnie mama mu powiedziała, że sobie tego nie życzy, że ma już nie przyjeżdżać bo ona jest zajęta i nie jest zainteresowana i powoli zaczyna już ją ten typ denerwować. Ja myślę, że jak udało by mi się numer rejestracyjny tego typa skołować to dał bym rade coś zdziałać. Na razie byłem tam raz i na niego czekałem ale się nie pojawił. Wkur*** mnie ta cała sytuacja jestem z dziewczyna 2,5 roku a ten typ takie coś [cenzura].

PS. Jak ona chciała numer od niego bo jej kazałem wziąć to mama na tym ostatnim spotkaniu jak gadali zapytała o ten numer ale powiedział coś w stylu "że nie bo później to już cały czas będzie do niej dzwonić" ... Totalnie jakieś poâ˜☠â˜☠â˜☠ane to jest ;/

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Minna Pokaż wiadomość
Dziwna historia. Facet niby lada dzień na studia wyjeżdża i co, nie zamierza się na oczy pokazać obiektowi swoich westchnień??

Rozmawia sobie z mamą Twojej dziewczyny. A może to o mamę chodzi?

Bez sensu zachowanie.
Dziwi mnie to że zawsze przyjeżdża wtedy, kiedy mojej dziewczyny nie ma np jak jest na dworze, w szkole, na zakupach to jest poâ˜☠â˜☠â˜☠ane. Moja dziewczyna niby widziała ten samochód od niego ale jej sąsiad ma podobny więc nie wie sama czy to był on;/

PS. Ona wie tylko to, że nazywa się Grzegorz. On wie gdzie do szkoły chodzi no i wiadomo gdzie mieszka. Tylko dlaczego nie poda jakoś bardziej przejrzystych danych? Moja dziewczyna nawet nie ma możliwości mu odpowiedzieć i go oâ˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠i ć.

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez AlaZala Pokaż wiadomość
To jest typowy stalking. Twoja dziewczyna i jej mama powinny złożyć doniesienie na policji. Zanim to zrobią powinny założyć jakąś małą kamerkę w miejscu, w którym on się pojawia, żeby mieć dowody.
Na czym ten cały stalking polega?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-09-26 o 21:54 Powód: Słownictwo.
magiistrant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 18:42   #15
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: Cichy wielbiciel !PROBLEM!

Cytat:
Napisane przez magiistrant Pokaż wiadomość
Na czym ten cały stalking polega?
https://pl.wikipedia.org/wiki/Stalking
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 19:03   #16
magiistrant
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 52
Dot.: Cichy wielbiciel !PROBLEM!

Już jej to powiedziałem ale ona raczej na razie da temu spokój. Liczę na to, że typek pojedzie na te studia i w końcu się odpier****
magiistrant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 20:03   #17
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Cichy wielbiciel !PROBLEM!

Facet, rozumiem zdenerwowanie, ale przestano przeklinac.

A cala sprawa jak dla mnie kompletnie nieprawdopodobna i również pierwsze co mi przyszło do głowy to to, ze mama dziewczyny sciemnia. Autorze, a Ty popracuj nad swoja zazdrością i podejściem, bo to jest kolejny "chory" punkt tej całej historii.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 20:08   #18
magiistrant
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 52
Dot.: Cichy wielbiciel !PROBLEM!

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Facet, rozumiem zdenerwowanie, ale przestano przeklinac.

A cala sprawa jak dla mnie kompletnie nieprawdopodobna i również pierwsze co mi przyszło do głowy to to, ze mama dziewczyny sciemnia. Autorze, a Ty popracuj nad swoja zazdrością i podejściem, bo to jest kolejny "chory" punkt tej całej historii.
Może z tą zazdrością macie racje bo potrafię być niekiedy zazdrosny o byle co
magiistrant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 20:11   #19
skatex3
Obserwuję .
 
Avatar skatex3
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 598
Dot.: Cichy wielbiciel !PROBLEM!

Śmierdząca sprawa.. Śmierdzi ściemą matki i dziewczyny. Może chcą ci zasugerować zebys bardziej się starał?
__________________
Z roku na rok starszy, ale duchem wciąż jak dzieciak...
... Już nie chce mi się czekać, za złem świata uciekać.
skatex3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-23, 20:48   #20
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Cichy wielbiciel !PROBLEM!

Idź do nich, tak żeby były i matka i dziewczyna - taki nabuzowany.
Powiedz, że widziałeś gościa który szedł z kwiatami, zrozumiałeś, że to na pewno ON i spuściłeś mu konkretny łomot aż gościa odwieźli do szpitala.

Zobacz jak zareaguje mamusia.
Bo czy dziewczyna jest wtajemniczona to nie ma pewności.
A tak się przekonasz - bo chyba powinna się przejąć tym, że niewinny facet dostał łomot.
To tak na 95% numer mamuśki. Stalker by sobie "na wakacje" nie pojechał mając w perspektywie wyjazd na studia i opuszczenie obiektu swoich uczuć... no nie. Niemożliwe.
5% że klient istnieje, ale serio rwie mamuśkę.

Brnij w to "pobicie" ile się da. Jak się mamuśka nie wsypie, to wytłumacz, że tylko miałeś ochotę, szarpnąłeś kolesia, ale wyszła jego dziewczyna, okazało się, że to kwiaty dla niej, przeprosiłeś i dałeś spokój.

Czając się pod domem - sorry, nie doczekasz się przybycia nieistniejącego gościa. Stalker kręciłby się wokół Twojej dziewczyny, nie gadał by non stop z mamuśką.

A mniej hardkorowo - kup rafaello i parę takich rzeczy, które on przynosi i zostaw pod drzwiami jak będziesz wchodził. Wejdź potem tak, żebyś to nie Ty znalazł, ale dziewczyna albo mamusia. I wtedy sprawdź reakcję.
No i jak mamusia zacznie się zachowywać inaczej...

A z tą zazdrością serio przyhamuj. Nie możesz tłuc adoratora swojej przyszłej teściowej.

Edytowane przez 201607040950
Czas edycji: 2015-09-23 o 20:49
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 20:51   #21
skatex3
Obserwuję .
 
Avatar skatex3
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 598
Dot.: Cichy wielbiciel !PROBLEM!

O właśnie! I daj nam znać jaka była ich reakcja
__________________
Z roku na rok starszy, ale duchem wciąż jak dzieciak...
... Już nie chce mi się czekać, za złem świata uciekać.
skatex3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 20:57   #22
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Cichy wielbiciel !PROBLEM!

Cytat:
Napisane przez magiistrant Pokaż wiadomość
Siemanko

Mam pewien problem, który dotyczy cichego wielbiciela mojej dziewczyny. Mianowicie zaczęło się to wszystko od paru tygodni może miesiąc temu. Typek jeździ do mojej laski pod dom daje jej jakieś kartki, czekoladki nawet misia jakiś czas temu jej dał. Zawsze dzieje się to wtedy kiedy mojej dziewczyny nie ma w domu. Była taka sytuacja, że ten typek normalnie podjechał do domu od niej i rozmawiał z jej rodzicami, ponoć bardzo przystojny, ładnie od niego pachniało tak mówiła mama mojej dziewczyny po prostu była nim zachwycona. Mi szczerze powiedziawszy sprawiło to przykrość poczułem się wtedy jakoś dziwnie jakbym już nie był tam mile widziany i, że mama od mojej dziewczyny przegada jej do rozsądku, aby zemną zerwała i była z tym typkiem. To były tylko moje wymysły bo jestem osobą strasznie zazdrosną. Dziewczyna w pierwszy dzień kiedy sie to stało czyli wtedy kiedy był u niej w domu byliśmy na dworze i mama jej zadzwoniła i o tym powiedziała, ja dostałem nożem w serce jak to usłyszałem. Moja dziewczyna w ten dzień stała się jakaś inna do mnie wyczułem to od razu a tego typka po prostu byłem w stanie rozszarpać. Miała taki jeden dzień w którym nie wiedziałem czy mnie kocha czy nie. Lecz po jakimś czasie zaczęło ją to wku*****, że typek bez przerwy przyjeżdża, jeździ obok jej domu, daje prezenty i zawsze wtedy kiedy jej nie ma w domu. Macie może jakiś pomysł jak by tego typa dopaść próbowałem już raz i siedziałem z 4 godziny na parkingu i czekałem kiedy przejedzie, akurat wtedy nie przyjechał a ponoć w sobotę 3 tygodnie temu miał jechać na wakacje i teraz przyjechał i znowu się zaczyna. Najbardziej w☠☠☠☠** mnie to, że nie przeszkadza mu to, że ona ma chłopaka (mnie) i jest dalej upierdliwy i jeździ a mama mojej dziewczyny już nie raz mu zwracała uwge ze nie jest nim zainteresowana. Chciałbym typa dopaść, dowiedzieć się kto to co i jak. Jest w ogóle taka możliwość, aby jeżeli dostane rejestracje samochodu podają mi dane tej osoby na policji ?

Pozdrawiam pomóżcie ;//
Żenada językowa level event.

Jesli ten typek potrafi sie normalnie wyslowic, to masz chlopie duza konkurencje.
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 20:59   #23
magiistrant
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 52
Dot.: Cichy wielbiciel !PROBLEM!

Wątpię żeby była to jej mama, ponoć mnie lubi. Myślicie, że kupiła by misia, czekoladki, rafaello pisała by listy? Bez przesady ;D
magiistrant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 21:00   #24
skatex3
Obserwuję .
 
Avatar skatex3
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 598
Dot.: Cichy wielbiciel !PROBLEM!

Nie wiemy. Ale możesz to sprawdzić.
__________________
Z roku na rok starszy, ale duchem wciąż jak dzieciak...
... Już nie chce mi się czekać, za złem świata uciekać.
skatex3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 21:04   #25
magiistrant
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 52
Dot.: Cichy wielbiciel !PROBLEM!

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Żenada językowa level event.

Jesli ten typek potrafi sie normalnie wyslowic, to masz chlopie duza konkurencje.
Pszepraszam Pani ale nie wiedzialem rze na tym foróm tszeba pisać stylem óżendowym Mosze lóbie pisadz kolokwializmami <3

PS. Jest tótaj wiencej osub. kture otpowiadajom a nie patszom na to jak piszem stylem tylko starajom siem pomudz
magiistrant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 21:13   #26
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Cichy wielbiciel !PROBLEM!

Cytat:
Napisane przez magiistrant Pokaż wiadomość
Pszepraszam Pani ale nie wiedzialem rze na tym foróm tszeba pisać stylem óżendowym Mosze lóbie pisadz kolokwializmami <3

PS. Jest tótaj wiencej osub. kture otpowiadajom a nie patszom na to jak piszem stylem tylko starajom siem pomudz
Moszne, mosznę.
Nie robisz nam laski. To Ty przyszedłeś po poradę.

Mamusia z pewnością Cię uwielbia, bo jesteś przesympatycznym chłopcem, ale Ty to rafaello i misie kup i zanieś, to zobaczysz jak bardzo.

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez magiistrant Pokaż wiadomość
Wątpię żeby była to jej mama, ponoć mnie lubi. Myślicie, że kupiła by misia, czekoladki, rafaello pisała by listy? Bez przesady ;D
Tak. Założyłabym się o pudełko Ferrero Rocher.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 21:15   #27
Salalina
Rozeznanie
 
Avatar Salalina
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 783
Dot.: Cichy wielbiciel !PROBLEM!

A ja im kibicuję...! Super historia i fajny gość
Ale ja to świata nie widzę poza fajnymi historiami, więc nie przejmuj się mną

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Keep movin!
Salalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 21:22   #28
magiistrant
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 52
Dot.: Cichy wielbiciel !PROBLEM!

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Moszne, mosznę.
Nie robisz nam laski. To Ty przyszedłeś po poradę.

Mamusia z pewnością Cię uwielbia, bo jesteś przesympatycznym chłopcem, ale Ty to rafaello i misie kup i zanieś, to zobaczysz jak bardzo.

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------


Tak. Założyłabym się o pudełko Ferrero Rocher.

Lajcik xd jeżeli chodzi o pierwszy cytat to ogólnie mi chodziło, że niczego w tym nie wniosłaś xd wiec w sumie tak jakby go nie było ;D

Jeżeli chodzi o jej mame to powiedziała nie raz, że jestem sympatyczny mam piękny uśmiech i takie tam. Myślisz, że tutaj takie coś mówi swojej córce a takie coś miała by odwalać? Bo wiem to od dziewczyny ogólnie nie patrze na to czy mnie lubi czy nie ale wiadomo, że lepiej być lubianym, tym bardziej, że się o nią staram sam nie zarabiam a robię wszystko żeby jej było najlepiej. ;P
magiistrant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 21:40   #29
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Cichy wielbiciel !PROBLEM!

Cytat:
Napisane przez magiistrant Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o jej mame to powiedziała nie raz, że jestem sympatyczny mam piękny uśmiech i takie tam. Myślisz, że tutaj takie coś mówi swojej córce a takie coś miała by odwalać? Bo wiem to od dziewczyny ogólnie nie patrze na to czy mnie lubi czy nie ale wiadomo, że lepiej być lubianym, tym bardziej, że się o nią staram sam nie zarabiam a robię wszystko żeby jej było najlepiej. ;P
Spoko. Skoro wiesz lepiej to szukaj ducha.
Gdyby mamusia obdarzała Cię jawnym uczuciem niechęci, to córka by jej nie uwierzyła w żadne historie o tajemniczym wielbicielu.
Ale poluj na niego, poluj. Czekaj. Jakie to będzie dziwne, że on się nie zjawi, przemknie na klatkę niezauważony, albo skorzysta z minuty Twojej nieobecności jak się odlać pójdziesz.
Taki będzie sprytny!
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 21:44   #30
Bardzo_Szary_Kot
Raczkowanie
 
Avatar Bardzo_Szary_Kot
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 224
Dot.: Cichy wielbiciel !PROBLEM!

To ja jestem tym typkiem, poluj na mnie, a jak mnie dorwiesz, to mnie pobij, zazdrośniku
__________________
Waga: 90,8 - 90,7 - 90,6 - 90,5 - 90,4 - 90,3 - 90,2
Bardzo_Szary_Kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-13 14:49:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.