Czarna sukienka na wesele?... :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-09, 11:01   #1
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205

Czarna sukienka na wesele?... :/


No więc mam problem,wczoraj dowiedziałam się,że ide na slub jako osoba towarzysząca-ja tych ludzi wogole nie znam,nie są to moi znajomi,bliscy,rodzina... nie widze sensu więc kupować specjalnie na tą okazje nową kreacje,mam czarną sukieneczke w stylu Jackie Kennedy(podobna do tych na zdjęciu,najbardziej zdjęcie nr 3 tylko bez kokardki,a zamiast niej ma na piersiach takie slimaczki z tasiemki i cekinow,ma też krótki rękaw),bardzo ładnie w niej wyglądam,no ale jest czarna głupio mi iść w czarnej kiecce na slub,zwłaszcza że ide z osobą na której bardzo mi zalezy i chce dobrze wypaść macie jakies pomysły co zrobić ? nie stać mnie na nową kreacje nie ma też żadnych pantofelków(miałam w lato,ale obcas mi się złamał) trzeba będzie sobie nowe kupić,kurcze a funduszy brak beznadziejna sytuacja,jak się wkurze to pójde w tej małej czarnej i klasycznych kozakach :p takich jak na ostatnim zdjęciu i będe wyglądać jak ufo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg br259843-00p1.jpg (9,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg V230470.jpg (10,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg V240663.jpg (10,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 142490_fpx.jpeg (8,5 KB, 5 załadowań)
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-09, 11:21   #2
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Re: Czarna sukienka na wesele?... :/

Moim zdaniem nie jak ufo ale orginalnie
nie wiem czy są jakieś zasady co do kolorów obowiązujących na ślubie ja po prostu ubrałabym to co mi się podoba i w czym mi jest ładnie w końcu nikt nie ma pretensji do faceta w czarnym garniturze
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-09, 11:33   #3
mryfol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 62
Re: Czarna sukienka na wesele?... :/

Oczywiście że mozesz iść na wesele w czarnej sukience, nie masz co rozmyślać. Tez kiedyś zastanawiałam się czy ubrać czarną sukienkę na weselicho i powiem ci że nie byłam sama w czerni.
mryfol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-09, 11:35   #4
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Re: Czarna sukienka na wesele?... :/

Dlaczego w czarnej nie można wystąpić na ślubie?
Na ślub siostry poszłam w carnej sukience 2 warstwowej , długość do półkolana, 1 warstwa sięgała do połowy ud, a druga- mgiełka do wiadomej długości na to bolerko do Kościoła i tyle
Na ślub mojej przyjaciółki poszłam również w czarnej, tyle że małej długość kilka cm nad kolanem, góra rękawki 3/4- koronka, plecy na wysokości pach i przód również z koronki do tego szpile, lok we włosach, makijaż na buzi i dobra zabawa

Pozdrawiam
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-09, 11:51   #5
Elisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 44
Re: Czarna sukienka na wesele?... :/

Słyszałam o tym, że nie wypada chodzić na ślub na czarno. Na moim ślubie moja świadkowa miała ciemną sukienkę, która miała drobniutkie cekinki i to ją trochę rozświetlało. Ja ostatnio miałam ślub mojej przyjaciółki, byłam pewna, że mam sukienkę na taką samą okazję musiałam kupić sobie sukienkę w zeszłym roku, okazało się, że trochę przytyłam i pomimo, że się dopiełam wyglądałam jak baleron, oczywiście odkryłam to 2 dni przed jej ślubem, więc musiałam coś pożyczyć, bo funduszy nie miałam, pożyczyłam czarną dłuda sukienke ze srebnym szalem. Moim zdaniem możesz pójść w czarnej, tylko spróbuj dodać jasny dodatek typu szal, wtedy będzie ok. Moja inna koleżanka na mój ślub zapytała się czy może przyjść w czarnej spódnicy, oczywiście nie miałam nic przeciwko.
Elisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-09, 12:06   #6
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Re: Czarna sukienka na wesele?... :/

Elisia ma racje, jak dobierzesz jakis fajny dodatek, to kolor sukienki jakby zginie. Ja na ostatnim slubie bylam w czerwcu i moge Ci z czystym sumieniem powiedziec, ze byly dwie panie w czarnych sukienkach z jasnymi dodatkami i wygladalo to bardzo fajnie. Sama mialam delikatny srebrny szal. A kozaczki Ci odradzam, sprobuj znalezc jakies lekkie czolenka albo po prostu porzycz od dobrej przyjaciolki. Na pewno cos uda Ci sie wymyslic, tylko glowa do gory!
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-09, 12:12   #7
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Re: Czarna sukienka na wesele?... :/

ojej kochane jesteście wczoraj jak powiedziałam koleżankom ze studiów ze zamierzam pójśc w małej czarnej to prawie mnie zlińczowały tylko że je stać na to,zeby na taka okazje kupić sobie nową kiecke,buty,biżuterie,pój śc do fryzjera,a mnie nie...ale wiecie co nigdy się tym nie przejmowałam,bo nie wyglądam od nich gorzej,a przy nich wydaje na ciuchy grosze...fakt zawsze musiałam się troche nakombinowac,tu cos przerobic,tam coś odpruć,ale jest dobrze ale mnie pocieszyłyście bo ta mała czarna jest poprostu rewelacyjna ! Kupiłam ją pare lat temu chyba na połowinki i służy mi do dzisiaj.Wyglądam w niej naprawde fajnie,więc faktycznie dlaczego nie Tak sobie mysle że nawet na ostatnim zdjęciu jest dobre rozwiązanie może jakaś kokardka i pod ten kolor dodatki...ale pantofelki jakieś sobie chyba kupie ,bo tak jakos głupio w kozakach ale żeby nie zamarznąc w kościele to najpierw ubiore kozaczki,a potem na weselu siup w pantofelki
pozdrawiam! buziaki!
ps.może macie jeszcze jakieś pomysły jak urozmaicic taką małą czarną ? Ahhh...w sumie to lubie takie akcje na studniówke to też tak sobie wszystko wykombinowałam a wydałam grosze i wyglądałam ładnie
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-09, 12:28   #8
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Czarna sukienka na wesele?... :/

myślę, że kozaki to nie do końca dobry pomysł - a co do czerni.. zawsze na weselach ok. 30% pań jest w czerni [nawet latem]..

jak mówią dziewczyny - diabeł tkwi w dodatkach .

nie przejmuj się i idź w tym w czym wyglądasz ładnie.

zresztą jak ktoś chce to do wszystkiego się przypnie. przecież bieli, ecru - nie wypada, amaranty i czerwienie są za krzyczące i odwracają uwagę od panny młodej, jasne kolory nie pasują do pory roku.. etc
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-09, 12:29   #9
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Re: Czarna sukienka na wesele?... :/

może jakiś delikatny szal lub kwiatuszek, bardzo fajne są/ były w H&M za 12zł.- delikatne, z tiulu(?) no i w Zarze, ale cen u nich nie znam

Poza tym, nie uznaję zasady- nie wypada iść w danym kolorze na wesele; oprócz białego, który zarezerwowany jest dla Panny Młodej, natomiast każdy idzie w tym na co go stać, może być to stara sukienka ileś tam letnia, nowiutka ze sklepu lub pożyczona od przyjaciółki, choć tego nie praktykuję, zepsuję i co wtedy zipa dumna.

Ninah, głowa do góry, zrób sobie jakąś fryzurkę, może loki? pomaluj oczy, buzię i zobaczysz zrobisz piorunujące wrażenie na tej osobie

__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.