kłopotliwy problemik :(( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-21, 12:07   #1
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205

kłopotliwy problemik :((


troszke mi głupio tak się uzewnętrzniać ale musze...mój problem polega na tym,że chiałabym łykac jakiekolwiek preperaty witaminowe,żeby poprawić wygląd skóry,włosów i paznokci(zdejmnuje narazie tipsy i chce troszke paznokietki wzomocnić),ale...no własnie u mnie każde preparaty witaminowe powodują zaparcia,ale takie poważne,że nawet jakies takie naturalne metody typu kefirek itd.nie pomagają ja tak nie chce czy macie podobny problem,czy tylko ja jestem taka owaka narazie jednym jakimś rozwiązaniem jest łykanie preparatu co trzy,cztery dni,ale i tak czasami przemiana materii szwankuje...co ja mam zrobić?... tabletki przeczyszczające nie wchodzą w rachube,bo jak dla mnie to nimi mozna się ratować ot tak od święta,a nie regularnie...
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-21, 12:55   #2
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: kłopotliwy problemik :((

Ojej naprawdę tak na Ciebie działają??? Hmmm, jestem zdziwiona... a jakie do tej pory brałaś? I czy w dużej ilości? Ja w kółko się czymś faszeruję bo z powodu choroby nie przyswajam witamin i minerałów ale nigdy nie miałam tego typu problemów. Brałam skrzyp (przywoity), silicę (odradzam, nie widziałam efektów), Merz Dragets (mogą być) i wg mnie najlepszy i najlepiej absorbowany przez organizm czyli Revalid, brałaś go? Wydaje mi się że ten preparat wręcz przyśpiesza przemiane materii... Jest bardzo skuteczny, ale na efekty trzeba poczekać. Polecam ci również witaminę A+E a jeszcze lepiej kapsułki z wiesiołkiem (mają swietny wpływ nie tylko na skórę i włosy). Ja ostatnio często biorę drożdże bo lubie i myślę że maja dobry wpływ, również na przemianę materii... Jakie preparaty brałaś?
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-21, 15:14   #3
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Re: kłopotliwy problemik :((

barałam prapearaty takie jak Centrum,Vigor,jeszcze cos podobnego właśnie specjalnie przeznaczone do regeneracji włosó,paznokci i skóry.przestrzegając zasady jedna tabletka dziennie raz też kupiłam sobie beta-karoten w kapsułkach i w srodku była taka oleista ciecz...nic to nie pomogło zaparcia tez po tym miałam poprostu nawet az się boje coś kupić nowego,żeby znowu to samo nie było.tak sobie poczytałam wszystkie Wasze posty w archiwum i może kupie sobie wiesiołek.on raczej nie powinien powodować takich atrakcji

naprawde polecasz revalid??naprawde organizm najlepiej te tabletki absorbuje??bo on jest troszke drogi,ale jeśli tak piszesz,to chyba się na niego skusze a jak on wygląda,to są takie kapsułki i w srodku co mają??taką olejista ciecz czy proszek?
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-21, 15:54   #4
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: kłopotliwy problemik :((

Wiesiołek na pewno nie powoduje żadnych przykrych dolegliwości a naprawdę pomaga na skórę i włosy. Co do tego Revalidu - jest okrutnie drogi, zwłaszcza że - chyba? - minimalny okres kuracji nim powinien wynosić 3 miesiące (nie pamiętam). Ja uzywałam go w kuracji parę razy, zawsze po pół roku i cóż, to jedyny lek gdzie są jakies zauważalne efekty... a włosy wypadały mi garściami Revalid działał. Kosztuje dużo... ale może lepiej wydać raz pieniadze na coś lepszego niż co miesiąc kupowac coś nowego...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-21, 16:02   #5
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Re: kłopotliwy problemik :((

Nie uwierzyłabym, że tak mogą te tabletki działać, gdyby nie pewien film, babka w ciąży w tym filmie nie chciała jeść witaminek z tego samego powodu, co Ty. A wiadomo,że dla zdrowia dziecka. Co do mnie jem wiele witamin, preparatów wciąż, bo jestem chorowita, ostatnoi mam jakieś dziwne nie do kupienia w aptekach, dostałam od mamy - pielegniarki, ona od kogoś sprowadza. Jadłam te preparaty na porost włosów i paznokci, ale nie specjalnie na mnie działały. A jak je jesz? Po najobfitszym posiłku w ciągu dnia? Czy dużo pijesz? a może ziólka, skrzypik do picia, rewelacyjnie działa pokrzywka...pewnie to zależy do doboru i zestawu witaminek.
__________________
Smoczy kram wymiana
Shu Uemura, The Body Shop, YSL, Sephora i kolczyki hand made
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post8452157
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-21, 16:19   #6
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: kłopotliwy problemik :((

A interesowalas sie WYCIAGIEM ZE SKRZYPU POLNEGO Z WITAMINIAMI??
On poprawia przy okazji przemiane materii, wiec polecam

Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-21, 16:37   #7
julita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 180
GG do julita
Re: kłopotliwy problemik :((

revalid jest jedynym środkiem który działa na moje słabe pazury.Biore od miesiąca a już są zadziwiające efekty o jakich podczas brania skrzypu czy innych pierdułek nie mogłam marzyć(moim zdaniem również działa na trawienie ).Miesięczna kuracja to koszt 50 zł(90 tabletek)
julita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-06-21, 17:51   #8
AgnieszkaS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 127
Re: kłopotliwy problemik :((

Pewnie jest tak, że w zależności od tego, czego organizmowi brakuje, to poskutkują takie tabletki a nie inne. Ja się tego Revalidu objadłam sporo, a rezultaty były nikłe. Nie twierdzę, że jest niedobry - po prostu u mnie nie podziałał.
Dla odmiany bardzo dobrze sprawdza się u mnie Silica Nie mam pojęcia, czy to ona działa, czy szampon z Aminexilem, który zaczęłam stosować równocześnie. Włosy już mi tak nie wypadają - tzn. jasne że wypadają, ale w granicach normy.W każdym razie jest o niebo lepiej.

Jeśli chodzi o paznokcie, to mam zdrowe i mocne tak długo, dokąd nie zaczynam ich malować. Też pewnie winowajcą nie jest tu lakier tylko zmywacz. Tak przy okazji (przepraszam że w tym wątku, ale w końcu było też o paznokciach), zancie jakiś dobry, któryby tak nie szkodził?
AgnieszkaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-21, 17:55   #9
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: kłopotliwy problemik :((

Cree ma odżywkę zmywającą w żelu... Ale jeszcze nie wypróbowałam. Obejrzyj sobie na KW.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-21, 18:03   #10
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Re: kłopotliwy problemik :((

moje Kochane jesteście boskie skrzypu polnego nie łykałam,ani wiesiołka,ani revalidu dzisiaj poczytałam sobie dokładnie w archiwum i te trzy preparaty chyba są najbardziej "popularne",do tego piszecie że pomagają naturze to już wogóle...bo dla mnie dotychczas był to duzy problem...ostatnio(tak od pół roku)wprawdzie jem dużo bardziej treściwiej i więcej zdrowszych rzeczy czyt.nie fast-foodów itp.ale chciałabym coś dodatkowo łykać,bo włosy niestety mimo,że juz jest lepiej dalej wypadają,no i te pazurki tez przydałoby się wzmocnić...w poniedziałek polece do apteki i coś na pewno z tych rzeczy sobie kupie,a pamiętam że moja ciocia też łykała revalid i sobie bardzo chwaliła,ale ta cena... pije bardzo dużo,więc sama nie wiem co jest grane,bo przeciez im więcej płynów tym lepsza przemiana materii,ale przy stosowaniu preparatów witaminowych,niestety to nie działa może faktycznie kupie sobie skrzyp polny,ale do picia...DZIĘKUJE BARDZO
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-21, 18:27   #11
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Re: kłopotliwy problemik :((

Aha, jest jeszcze taki preparat, który chciałam spróbować, nazywa się Alphol, info na str. www.tymofarm.pl, on zawiera olej z lnu złocistego, tam kwasy omega 3, na zdrowie, piekną skórę, włosy i zgrabną sylwetkę, kwasy biorą udział w przemianach metabolicznych.Koszt op. 60 kaps. około 28 zł.A na zaparcia pomagają tabletki z błonnikiem, jest tych preparatow wiele.
__________________
Smoczy kram wymiana
Shu Uemura, The Body Shop, YSL, Sephora i kolczyki hand made
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post8452157
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-06-21, 18:59   #12
shantia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 217
Re: kłopotliwy problemik :((

Ninah, z tego co wiem moja koleżanka miała podobne problemy i codziennie wieczorem piła siemię lniane (zagotowane w małej ilości wody). Podobno pomaga na zaparcia i w ogóle wspomaga przemianę materii, zawiera błonnik, który jak wiadomo działa na jelita jak miotełka Może spróbujesz tego sposobu?

pozdrawiam
shantia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-21, 19:38   #13
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: kłopotliwy problemik :((

No właśnie... dołączam się ja również chcę wypróbować Alphol bo strasznie dużo reklamówek rzuciło mi sie w oczy zresztą Capivit i wiesiołek już mi się troszkę znudziły czy ktoś już uzywał tego alpholu i zaobserwował jakeis efekty???
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-22, 11:06   #14
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: kłopotliwy problemik :((

Dziś mmi się skojarzyło... przypomiałam sobie jak to jest z tymi zaparciami przy suplementacji minerałami i witamianami, olśniło mnie jak czytałam post o ciężarnej! Kobiet w ciąży często mają z tym problem bo ze względu na swój stan muszą przyjmować dużo żelaza, ono może wlaśnie powodować zaparcia (tak powiedzial lekarz prowadzący ciążę mojej przyjaciółki). Tak więc nalezy uważać na zawartość żelaza w tych preparatach. Sęk w tym że żelazo jest niezbędne dla pekających paznokci i wypadających włosów...
znów ucieknę sie do Revalidu... tam dawka jest odpowiednio zbilansowana i sama w sobie na pewno nie powoduje zaparć (mi się wydawało że wprost przeciwnie, przyśpiesza przemianę materii)
Myslę że w takim wypadku powinnaś unikać witamin dla ciężarnych - np Materny - mi kiedyś zalecił ją lekarz choć nie bylam w ciąży, a żadne preparaty nie pomagały, nic organizm nie przyswajał. Brałam ją pare razy i efekty są faktycznie niesamowite... paznokcie jak stal No i wygodna, bierze się jedna tabletkę dziennie.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-23, 08:03   #15
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: kłopotliwy problemik :((

Ja łykam Alphol, ale niestety nic nie mogę powiedzieć o efektach bo ja jestem strasznie roztargniona i łykam jak mi się przypomni
Może teraz się sprężę i spróbuję regularniej
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.