Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz.III - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-13, 17:11   #4561
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez agravka Pokaż wiadomość
ja bym zadzwonila do lekarza
Niestety nie mam numeru. Dziwi mnie to, że po piersi nic nie ulał. Może za szybko mu mleko dałam? Kurde sama nie wiem co robić. Dalej nie mysli chyba o jedzeniu.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 18:15   #4562
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Franek o 15 zjadł słoiczek marchewki. PO 17 zaczął marudzić więc dałam mu moje mleko wypił 40 ml i nie chciał. Mąż go wziął a on zwymiotował, albo ulał sama nie wiem. Po jakimś czasie zwymiotował marchewką. Tym razem to były wymioty bo odgłos jak u mnie. Martwie się. Po za tym spi więcej niż zwykle, bo już 3 raz dzisiaj. I znowu zostaje sama na noc
Moze marchew mu nie sluzy
Pierwszy raz dostal marchewke?
misiulka kolezanka ma termin w urodziny Adaska
karolcia

Dziewczyny musze pomyslec o kolejnym foteliku do auta bo A. z kolyski juz praktycznie wyrosl ...jakie macie typy (najlepiej zeby byl z mozliwoscia iso )

Poza tym szukam fajnego kombinezonu na gwałt bo z tego co mamy wyrósł.
Myslalam ze znalazlam fajny na all ale szwagierka ma taki co mialam upatrzony a tam zamki sie koncza przy czubku glowy dziecka tak jakos glupio szyte...

No i jeszcze krzeselko do karmienia...podoba mi sie to co ma siala i co wklejalyscie jakis czas temu..robione na wzor chicco
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 18:20   #4563
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

papi marchew jadł już chyba z 4 raz. A wczoraj nie jadł a tez wymiotował. Teraz dopiero je. Czyli ponad 4 godziny po marchewce. Musieliśmy go już wykapać bo by nie wytrzymał do 20. Boli mnie brzuch z nerwów przed nocą. Mam nadzieje, że to przez przejedzenie jednak.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 18:23   #4564
Alguien
Zadomowienie
 
Avatar Alguien
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 1 393
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Hey

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Niestety nie mam numeru. Dziwi mnie to, że po piersi nic nie ulał. Może za szybko mu mleko dałam? Kurde sama nie wiem co robić. Dalej nie mysli chyba o jedzeniu.
a sprawdzalas mu temperature? Moze to nic takiego, ale lepiej wykluczyc, ze cos mu dolega...

Cytat:
Napisane przez wiolek1 Pokaż wiadomość
dziewczyny, które dają maluchom obiadki ( gotowane, ze słoika, jakiekolwiek w sensie, że nie do spróbowania 2 łyżeczki tylko jako pełny posiłek ) kiedy dajecie deserek ?
Ja nie podgrzewam, chyba ze z lodowki
Aleks sam Ci powie, kiedy bedzie glodny po obiadku - kazde dziecko jest inne. U nas np Milena potrafi zjesc deserek zaraz po warzywku

Cytat:
Napisane przez roztrzepaniec989 Pokaż wiadomość
I zdjęcie Misiuli o też dawno nie było:
szkoda, ze tak rzadko sie odzywasz, a Misia jest cuuuudowna

Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość
szczeniaczek ma dużo piosenek, co nie dotkniesz to coś gada, no i jest taki milutki; chyba warto, ja nie żałuję, że kupiłam
ja tez nie, super jest!! Moja mala cieszy sie na jego widok za kazdym razem

Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość

No i dziękujemy wszystkim za życzonka
To i ja sie dolaczam ze spoznionymi dla Igi

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
witam
widze ze temat zabawek. Zosia dostala w sobote z pracy tz ogrodek muzyczny. nie spodziewalam sie ze tak jej sie spodoba. pieknie sie bawi a jak wlacze jej melodyjki to sie smieje. strzal w 10 poza tym, Zoska tak fajnie sie przemieszcza przytrzymujac stoliczka.
mamy ten sam ogrodek i aniaa tez z tego co wiem U nas akurat rewelacji nie zrobil, ale byl czas, ze mala sie tym zajmowala

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Ach ja znalazłam ostatnio coś fajnego,
http://babynet.pl/bright-starts-krze...24-p-1497.html
bardzo mi się podoba, ale ta cena...
a ja powiem, ze absolutnie warte swojej ceny My mamy cos podobnego (jedynie mniej bajerow) i nie wyobrazam sobie teraz zycia bez tego. Milena jest tak mobilna, ze jedyne to mnie ratuje w ciagu dnia

Cytat:
Napisane przez AGAMARCIO Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki ja od 3dni ledwo funkcjonuję bo małej coś porobiło się ze spaniem w nocy jak poprawiło się w dzień to w nocy teraz rewolucje aahh mam nadzieję że niedługo się poprawi
oby sie poprawilo
Alguien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 18:28   #4565
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Bajka, a zszedł Ci paznokieć?
nie, na szczescie nie zszedl

cos mialam pisac, ale sobie nie pozaznaczalam:/ my bylysmy dzis u okulisty, zakrapiali malej oczka i badali chyba dno oka, niby wszystko okej, ale ciezko bylo mala zbadac.

papi, co do fotelika do karmienia, to ja mam w sumie takie samo jak siala i tez jestem zadowolona, tylko strasznie duze jest dzisiaj bylam w sklepie i widzialam inne to bylo zdecydowanie mniejsze niz to co mam. ale jest bardzo fajne i funkcjonalne no i nie jakos mocno drogie bo mnie z przesylka wyszlo 275 zl.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 18:29   #4566
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Super sie Zosia bawi



Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Dostałam okres
i jak? lepiej niz przed?

Cytat:
Napisane przez aneciaslonko Pokaż wiadomość
niezawsze a moze przylozyc liscie kapusty?
nie n liscie na zapalenie piersi i obrzeki a tu przetkac musialam
Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
sprobuj pod prysznicem cieplłą wodą i podczas ściągania naciskaj w tym miejscu dość mocno
dopiero teraz mi sie udalo ogo odblokowac!Mysle, ze za maly byl wczesniej i nie docieral az tak moj palec masujacy teraz mialam wielgasna grude i po ogrzewaniach i masazach zleialo 200ml bez sciagania zaczelo tryskac jak przetkalam

Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość
No to Iga też pakuje co popadnie, ale np. nawet niektóre grzechotki są za grube i wypuszcza z rączek. Najlepiej lubi swoje paluchy W bujaczku usiedzi z 5 minut i nuda, karuzela to samo, może jednak kupno tej maty to dobry pomysł?
Moja mate uwielbia i w sumie sie najdluzej bawi na niej, ma luz mize wierzgac. ona lubi swobode a na lezaczku sie zlosci i prezy nie cieri go szczerze wiec ja uwazam. ze warto mate kupic

Cytat:
Napisane przez wiolek1 Pokaż wiadomość
heej


dziewczyny, które dają maluchom obiadki ( gotowane, ze słoika, jakiekolwiek w sensie, że nie do spróbowania 2 łyżeczki tylko jako pełny posiłek ) kiedy dajecie deserek ?
ja daje sloiczek po prostu raz dziennie czasem jablko, czasem marchew, gruszki, dynie itd, jeszcze nie rozgraniczylam obiad, deser

Cytat:
Napisane przez roztrzepaniec989 Pokaż wiadomość
Hej kobietki
hej
slodka Misia, pisz czesciej
Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość

Ja podawalam marchewe przez 3 dni i dwa dni byla marchewka niestrawiona w kupie ale na trzeci dzien juz taka papka wiec super.Brzus jak pisalam bolal i to bardzo ale nie wiem czy po samej marchewie a moze + gripe water i surowce jabco ktore zjadlam
Nastepne trzy dni podalam jablko z hippa i po tym super zobaczylam co to jest miec dziecko bez bolu brzuszka !!! Pierdzioszki szly az milo ale kupki rzadkie jak wczesniej i ze sluzem .
Dzis podalam pol jablka z hippa co mi zostalo i dodalam dwie lyzeczki
z hippa nie ma vit c dodawanej
ale fajnie jakby mu przeszlo
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 18:34   #4567
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Alguien Pokaż wiadomość


a sprawdzalas mu temperature? Moze to nic takiego, ale lepiej wykluczyc, ze cos mu dolega...
Na szczęście nie ma. I jest dość pogodny, ruchliwy. Już spi i póki co ulał tak malutko, jak zawsze. Zjadł 170 ml. Tylko, że wczoraj na wieczór ulał tak po 2 godzinach. Oby było dobrze. Jak ie to jutro ide do lekarza.

niezawsze rano czułam sie bardzo słabo było mi niedobrze i sennie. A teraz już dobrze i to bez żadnej tabletki, co ja poniżej 4 nuforenów plus nospy nie schodziła w pierwszym dniu. I nie jest jakiś bardzo obfity.
__________________
Franiu
Antoś

Edytowane przez marta_d1
Czas edycji: 2010-12-13 o 18:37
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 19:40   #4568
modro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 657
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Zmykam spać, jutro przychodzi rano przyszła (?) opiekunka, a musze ogarnąć chatę...
Spokojnej nocy wszystkim
__________________

modro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 19:41   #4569
agravka
Wtajemniczenie
 
Avatar agravka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 378
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

matko kochana Ada chyba ma skok w 22tygodniu... masakra... od poludnia byl ryk i tylko raczki pomagaly... jak w koncu zasnela w chuscie to przez sen lkala... teraz nie spi... tz z nia walczy-najpierw jej czytal a teraz jej juz sie nie podoba i ryczy. ja powiedzialam ze nakarmie ja dopiero ok 22. glupio mi to mowic ale mam jej dosc na dzisiaj
agravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 20:12   #4570
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Niestety nie mam numeru. Dziwi mnie to, że po piersi nic nie ulał. Może za szybko mu mleko dałam? Kurde sama nie wiem co robić. Dalej nie mysli chyba o jedzeniu.
Moja dziś już nie wymiotowała, ale chyba masz rację- ja też dawałam małej szybko jeść, mimo że np. jadła kaszkę.
Dziś już było inaczej i nie wymiotowała.

Cytat:
Napisane przez agravka Pokaż wiadomość
matko kochana Ada chyba ma skok w 22tygodniu... masakra... od poludnia byl ryk i tylko raczki pomagaly... jak w koncu zasnela w chuscie to przez sen lkala... teraz nie spi... tz z nia walczy-najpierw jej czytal a teraz jej juz sie nie podoba i ryczy. ja powiedzialam ze nakarmie ja dopiero ok 22. glupio mi to mowic ale mam jej dosc na dzisiaj
Nie powinno Ci być głupio. Mnie się to też zdarza. I aż mam ochotę na nią krzyczeć.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 20:18   #4571
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez wiolek1 Pokaż wiadomość
dziewczyny, które dają maluchom obiadki ( gotowane, ze słoika, jakiekolwiek w sensie, że nie do spróbowania 2 łyżeczki tylko jako pełny posiłek ) kiedy dajecie deserek ?
ja daje obiadek kolo13-14 a deserek kolo 17-18 ale deserku zjada kolo pol sloiczka

Cytat:
Napisane przez wiolek1 Pokaż wiadomość
tylko skąd ja wytrzasnę puszkę metalową
z checia bym ci dala bo mam ich ogrom po bebilonie pepti

Cytat:
Napisane przez Misiulka1 Pokaż wiadomość
papi - , Lili wczoraj nie dostała herbatki i nie wymiotowała na wieczór, ale dzisiaj nie moze zrobić kupki i pierdki też z siłą robi więc podam jej herbatkę ale koperkową.
polecam rumiankowa u nas sie super sprawdzila

itakasia
tez mam chore zatoki wspolczuje wczoraj mi glowa pekala caly dzien

niezawsze
i jak ten zator?

papateria
trzymam kciuki zeby juz tylko lepiej bylo

oczywiscie sie scielam
moje dziecko jest nie mozliwe otorz siedze obok lozeczka zeby zasna ten sie przewrocil z pleckow na brzuch podniosl glowe i zezuje co do was pisze
sniegowcow nie znalazlam
zastanawiam sie czy nie kupic mu tego uczmniaczka na gwiazdke skoro tak chwalicie
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 20:22   #4572
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Moja dziś już nie wymiotowała, ale chyba masz rację- ja też dawałam małej szybko jeść, mimo że np. jadła kaszkę.
Dziś już było inaczej i nie wymiotowała.

Nie powinno Ci być głupio. Mnie się to też zdarza. I aż mam ochotę na nią krzyczeć.
Ja dzis 1 raz dałam cały słoiczek i nie wiedziałam ile wytrzyma. W sumie to nie mam sie co nastawiać na 4 godziny, ale na pewno będę dawała mu koło 12/13 a nie jak dzis o 15.

Mi tez nie raz nerwy puszczają i oddaje go w ręce męża, on jest bardziej cierpliwy.

anoxa pokaz nowy look
__________________
Franiu
Antoś

Edytowane przez marta_d1
Czas edycji: 2010-12-13 o 20:24
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 20:24   #4573
ola_k11
Zadomowienie
 
Avatar ola_k11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 845
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez karolcia228 Pokaż wiadomość
Ja wprowadziłam dziś znów swój patent, zobaczymy
zdradzisz nam w koncu ten patent ???

Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość
No to Iga też pakuje co popadnie, ale np. nawet niektóre grzechotki są za grube i wypuszcza z rączek. Najlepiej lubi swoje paluchy W bujaczku usiedzi z 5 minut i nuda, karuzela to samo, może jednak kupno tej maty to dobry pomysł?
Robert też wszystko do buzi pakuje i bardzo mocno chwyta. Miał taki moment, ze na leżaczku i pod karuzelką nie chcial leżeć ale teraz mu przeszło. A pod karuzelą najczęściej kupy robi
ola_k11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 20:32   #4574
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość

Mi tez nie raz nerwy puszczają i oddaje go w ręce męża, on jest bardziej cierpliwy.

anoxa pokaz nowy look
No nie, mój niestety jeszcze gorszy. Ja skrajnie po prostu beczę przy niej. Wywalam emocje i mi trochę lżej potem.

Cytat:
Napisane przez ola_k11 Pokaż wiadomość
zdradzisz nam w koncu ten patent ???
Karolcia już 2 razy opisywała :P
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 20:34   #4575
wiolek1
Zadomowienie
 
Avatar wiolek1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 202
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
może być słoik, pojemnik na kanapki- cokolwek
tylko miąższ jabca nie może się stykać z ciastkiem bo sę ono rozpłynie :P
ok

scoobs oby jednak było lepiej...

Cytat:
Napisane przez roztrzepaniec989 Pokaż wiadomość
...Mam pytanko do dziewczyn karmiących dzieciaczki ze skazą - macie jakieś pomysły na święta? Jestem wegetarianką a nie mogę jeść mleka, jaj, miodu i papryki... Problem mam głównie ze słodkościami, bo wegańskie ciasta są mało wyględne i przeważnie wychodzą mi (smaczne) zakalce ...
hmm nie zastanawialam się poprostu będę jeść to co mogę tyle, że ja mięso jem.
i nie jestem już na ścisłej diecie tzn nabiału nie jem, ale jajka w malych ilościach np w cieście do pierogów jest jajko a pierogi z mięsem jem,
czy czekolada czy batonik mimo, że maja jakieś tam ilości mleka w proszku to ja to jem bo jak nie jadłam to wcale nie było u małego lepiej.
pannica już duża

Cytat:
Napisane przez aneciaslonko Pokaż wiadomość
..za tydz podam jablko ze wsi od rodzico i sie przekonam
a ja dzisiaj zrobiłam małemu jabłuszko chyba sklepowe :/ bo miałam z targu i dopiero potem sobie przypomniałam, że wcześniej mialam ze sklepu i one były wymieszane i nie wiem które małemu zrobiłam no ale nic trudno

i jak mu dawałam to krzywił się strasznie ( a mi się wydawało, że słodkie jest ) i 5 minut odpychał łapkami a ja mu i tak po troszeczku "wpychałam" do buźki i wkońcu załapał i zjadł ślicznie- jak się skończyło to krzyczał o jeszcze

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
w tym momencie se mysle ze krowa ze mnie straszna ze wczesniej tego nie zrobilam bo A. sie niepotrzebnie meczy....
eliminuje ile sie da z tego co jem a w koncu moze sie okazac ze jest uczulony np na ziemniaki teraz naprawde niewiele produktow jem wiec po prawdzie pojecia nie mam co mu moglo szkodzic
u mnie było właśnie tak samo ( tyle, że objawiało się wysypką) że mimo ścisłej diety dalej nie było super. więc rzuciłam dietę w..... bo mnie trafiało, że ja się poświęcam i nie ma poprawy i teraz wcale nie jest gorzej.
nie wiem co doradzić oby jednak te słoiczki unormowały u Adaśka...
może to jabłko sprawilo, że częściej się wypróżniał i nie bolał brzuszek ?

tak jak ostatnio pisałam u mnie wystarczy 1 dzień bez kupy i w nocy jest straszna histeria a jak codziennie jest kupa to wszystko super, ślicznie a od 2 dni nie podaję już nawet boboticu ani gripe water

marta ehh jeżeli się będzie dalej powtarzać to faktycznie do lekarza ale mam nadzieję, że jednak to taki przypadek, że dzisiaj i wczoraj

Alguien no własnie tu się zastanawiałam skąd będę wiedzieć czy aluś chce deserek czy jeszcze obiadku
bo narazie to daję po pół słoika i potem mleczko ale planuję już dawać więcej jako pełny posiłek i nie podawać mleka w tym czasie


Cytat:
Napisane przez modro Pokaż wiadomość
Zmykam spać, jutro przychodzi rano przyszła (?) opiekunka, a musze ogarnąć chatę...
Spokojnej nocy wszystkim
powodzenia by okazała się odpowiednia

agravka masz prawo być zmęczona mam nadzieję, że szybko minie

dzięki dziewczyny za odpowiedzi odnośnie jedzonka.
i teraz się zastanawiam czy może faktycznie obiadek podawać dopiero koło 15- 16 a nie 12 jak wcześniej i potem deserek i koło 20 mleczko z kaszką to może małego "zapcha" na dłużej na noc...bo jak pisałam w klubie po mleczku z kaszką jest lepiej bo śpi ok 6 godzin ale potem w nocy znowu się co 3 godziny na amciu budzi
wiolek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 20:39   #4576
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Kurdeeee.. teraz czuję jak papierosy mnie zniewoliły.. nie palę jeden dzień.. mam nikotynowy plasterek ale fiksuję jak jakiś popapraniec.. żuję wykałaczki, wcinam słone paluszki.. a wszystko pójdzie mi w zadek i dietę trafi szlag :[
Poza tym jestem wściekła jak osa i chyba zaraz z tego wszystkiego odgryzę sobie rękę :[

I Seba ma chyba skok :[ bo marudzi jak nie wiem co.. do tego ma katar taki, że tylko furczy w nosie no i w ruch poszła grucha, woda morska i nasivin.. przy kąpieli nie myliśmy mu łebka coby nie marzł zbytnio bo nam skurczybyki ogrzewanie przykręcili :[ no i położyłam mu dziś pod głowę poduszeczkę i okryłam kołderką.. do tej pory spał w pajacu pod kocykiem

AGA - dziękujemy za życzenia dla Sebka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg

Edytowane przez Siala_Bala
Czas edycji: 2010-12-13 o 20:40
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 20:42   #4577
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
aniaa my czape mamy i napewno ubiore ja mlodemu na gwiazdke plus sliniaczek tez swiateczny a ja zaluje ze nei wzielam tego pajacyka mikolajowego bo mial by do spania bo on welurkowy a mojej mamy chlodniejsze mieszkanie od naszego
ale nie wiem czy w tym to by mu wygodnie bylo spac. ja mam kilka welurowych bo dostalismy ale nie ubieram miskowi bo u nas gorac w domu straszny

Cytat:
Napisane przez zabcia87 Pokaż wiadomość
Hej Kobietki

Chcę się tylko przywitać i wklejam zdjęcia mojej Małej z dzisiaj
sliczna jest

Cytat:
Napisane przez roztrzepaniec989 Pokaż wiadomość
Hej kobietki, dawno się nie odzywałam, ale wpadam czasem i podczytuję Zresztą jak ze wszystkim - mam cały dzień komputer otwarty z wizażem, pocztą, fb... ale mam czas tylko jak mała śpi lub się karmi - tyle, że leżę koło niej i nie wygodnie mi się pisze, więc działam głównie myszką
Mam pytanko do dziewczyn karmiących dzieciaczki ze skazą - macie jakieś pomysły na święta? Jestem wegetarianką a nie mogę jeść mleka, jaj, miodu i papryki... Problem mam głównie ze słodkościami, bo wegańskie ciasta są mało wyględne i przeważnie wychodzą mi (smaczne) zakalce
I zdjęcie Misiuli o też dawno nie było:
Miska slicznotka ze ho ho
fajnie ze sie odezwalas mimo braku czasu. no i avek nowy

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
ha ha to mi przypomnialo moja historie jak kiedys siedzac w busie przy otwartych drzwiach rozmawialam z kims w srodku i mialam reke na framudze, inny znajomy zasunal te drzwi i usiadl z przodu ...przytrzasnal mi dwa palce, a ja ze stoickim spokojem popukalam go po ramieniu i mowie :" M. sorry moglbys odsunac te drzwi "
ale mieli ze mnie taki ubaw ze ja taka znieczulica ..oczywiscie bolalo ale dodatkowo bylam po kilku piwach a jak on zamknal te drzwi to bardziej taki szok tez byl ze mi przytrzasnal ze nie czulam tego bolu

wspolczuje bolu
papi wybacz ale sie usmialam

Cytat:
Napisane przez Misiulka1 Pokaż wiadomość

Weekend minął troszkę rozjazdowo, a dzisiaj byłam u koleżanki, która jest w 7tc, termia ma na 27 lipiec.
o to bedzie o rok mlodsza mamuska lipcowa


Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Franek o 15 zjadł słoiczek marchewki. PO 17 zaczął marudzić więc dałam mu moje mleko wypił 40 ml i nie chciał. Mąż go wziął a on zwymiotował, albo ulał sama nie wiem. Po jakimś czasie zwymiotował marchewką. Tym razem to były wymioty bo odgłos jak u mnie. Martwie się. Po za tym spi więcej niż zwykle, bo już 3 raz dzisiaj. I znowu zostaje sama na noc
biedny misiek tez mial taki okres ze wiecej zaczal wymiotowac. teraz tez mu sie zdarza ale u nas to chyba refluks sie nasilil mam nadzieje ze frankowi przejdzie i bedzie jadl jak dawniej

Cytat:
Napisane przez Alguien Pokaż wiadomość
mamy ten sam ogrodek i aniaa tez z tego co wiem U nas akurat rewelacji nie zrobil, ale byl czas, ze mala sie tym zajmowala
tez mamy. na poczatku wogole misiek nie chcial pod nim lezec. zdjelam to zielone pod nogi i jest lepiej bo tak to odpychal nogami. teraz sie caly trzesie jak widzi ze ide z ogrodkiem ale nauczyl sie i juz w ten duzy blat nogami kopie i ogrodek odjezdza. wg mnie to jest za lekkie



Cytat:
Napisane przez agravka Pokaż wiadomość
matko kochana Ada chyba ma skok w 22tygodniu... masakra... od poludnia byl ryk i tylko raczki pomagaly... jak w koncu zasnela w chuscie to przez sen lkala... teraz nie spi... tz z nia walczy-najpierw jej czytal a teraz jej juz sie nie podoba i ryczy. ja powiedzialam ze nakarmie ja dopiero ok 22. glupio mi to mowic ale mam jej dosc na dzisiaj
nie dziwie sie. jak misiek mial skok to czesto mialam dosc

wiolek my nie mamy ustalonych godzin na obiadki i deserki bo misiek nie dostaje nigdy obu jednego dnia. jesli dostaje obiadek to tak miedzy 12 a 14 zalezy jak wychodzi karmienie. i jest zamiast mleka. deserek zwykle dostaje kolo 16 jak zalezy mi zeby opoznic kolejne karmienie zeby mi ladnie wyszlo na kapanie i wieczorne jedzenie zwykle je deserek i po okolo godzinie mleko

a ja sie chwale choc nie wiem czy nie za wczesnie. misiek przesypia nocki juz 5 z rzedu spal od 20 do 6.20-7 czasem troche steka to dam smoczek ale nie budzi sie na jedzenie

niezawsze daj znac co z zatorem. mam nadzieje ze juz lepiej
Siala mam nadzieje ze wytrwasz i nie zpalisz. ja co wieczor sobie mysle ze od jutra nie pale a rano pierwsze co to fajka

Edytowane przez aniaa22
Czas edycji: 2010-12-13 o 20:50
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 20:43   #4578
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Papi, a próbowałaś podawać Adasiowi Sab Simplex? U nas Gripa Water, Dicoflor czy Bobotic nic nie pomogły.
Przejście na mm nikoniecznie może przynieść poprawę, jak Adaś ma takiw rażliwy brzuszek Nie chcę krakać, wręcz przeciwnie, życzę wam, żeby w końcu poczuł się lepiej.

Marta, widzę, że więcej dzieciaczków ma problem ze strawieniem marchewki :/ Współczuję

Agravko, Dzidzia ma rację, każdej z nas zdarza się mieć takie myśli.

Siala, nie poddawaj się. Poczytaj książkę, albo zrób coś, co pochłonie Twe myśli

Edytowane przez martysek
Czas edycji: 2010-12-13 o 20:45
martysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 20:47   #4579
ola_k11
Zadomowienie
 
Avatar ola_k11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 845
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Karolcia już 2 razy opisywała :P
przyznaję, że pobierznie (samo ż ?) przejżałam wątek ...

Edytowane przez ola_k11
Czas edycji: 2010-12-13 o 20:49
ola_k11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 20:57   #4580
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

I po raz pierwszy w życiu czytanie wizażu to dla mnie katorga.. bo zawsze o tej porze byłam tylko ja i moje papierosy.. i lektura
Seba w pokoiku obok, małż śpi.. okno otwarte a ja zabunkrowana kołdrą paliłam jak parowóz czytając wizaż..
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 20:58   #4581
ola_k11
Zadomowienie
 
Avatar ola_k11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 845
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Karolcia już 2 razy opisywała :P
już znalazłam :P
ola_k11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 21:42   #4582
agravka
Wtajemniczenie
 
Avatar agravka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 378
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez wiolek1 Pokaż wiadomość
ok
agravka masz prawo być zmęczona mam nadzieję, że szybko minie
dziekuje a jaka kaszke dajesz? na czym? sciagasz swoje w koncu ?

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
I Seba ma chyba skok :[ bo marudzi jak nie wiem co.. do tego ma katar taki, że tylko furczy w nosie no i w ruch poszła grucha, woda morska i nasivin.. przy kąpieli nie myliśmy mu łebka coby nie marzł zbytnio bo nam skurczybyki ogrzewanie przykręcili :[ no i położyłam mu dziś pod głowę poduszeczkę i okryłam kołderką.. do tej pory spał w pajacu pod kocykiem
u nas to samo. Ada usnela dopiero o 21.40-przy cycku, ale przenioslam i jest w lozeczku. jestem wykonczona

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
[

Agravko, Dzidzia ma rację, każdej z nas zdarza się mieć takie myśli.
thx dzidzia, Tobie tez


Siala-pisalam kiedys na poczekalni sposob mojego tz na rzucanie fajek- ksiazka " prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie" polecam szczerze. palil ok 10 lat i z dnia na dzien rzucil.co lepsze moja mama po ok 30 latach tez przeczytala i uwaga -tez rzucila!
agravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 22:00   #4583
roztrzepaniec989
Rozeznanie
 
Avatar roztrzepaniec989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 648
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez wiolek1 Pokaż wiadomość
hmm nie zastanawialam się poprostu będę jeść to co mogę tyle, że ja mięso jem.
i nie jestem już na ścisłej diecie tzn nabiału nie jem, ale jajka w malych ilościach np w cieście do pierogów jest jajko a pierogi z mięsem jem,
czy czekolada czy batonik mimo, że maja jakieś tam ilości mleka w proszku to ja to jem bo jak nie jadłam to wcale nie było u małego lepiej.
Ja trzymam się ścisłej diety, bo Michalinka mocno reaguje na nabiał i resztę także mam motywację I na codzień nie mam z tym większych problemów, ale jakoś nie mogę sobie wyobrazić kolacji wigilijnej w formie np. ryżu z soczewicą Jednak jajka i nabiał sporo w przepisach ułatwia...
Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Kurdeeee.. teraz czuję jak papierosy mnie zniewoliły.. nie palę jeden dzień.. mam nikotynowy plasterek ale fiksuję jak jakiś popapraniec.. żuję wykałaczki, wcinam słone paluszki.. a wszystko pójdzie mi w zadek i dietę trafi szlag :[
Poza tym jestem wściekła jak osa i chyba zaraz z tego wszystkiego odgryzę sobie rękę :[
A próbowałaś e-papierosa?
Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
a ja sie chwale choc nie wiem czy nie za wczesnie. misiek przesypia nocki juz 5 z rzedu spal od 20 do 6.20-7
Jejku, jak ja Ci zazdroszczę O.O Michalinka wstaje co 2,5-3h Pocieszam się, że przynajmniej śpi w nocy (odpada zaraz po jedzeniu)

W imieniu Michalinki dziękuję za wszystkie komplementy
__________________
Zapuszczanie naturalek od 30.12.13
roztrzepaniec989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 22:03   #4584
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez agravka Pokaż wiadomość
Siala-pisalam kiedys na poczekalni sposob mojego tz na rzucanie fajek- ksiazka " prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie" polecam szczerze. palil ok 10 lat i z dnia na dzien rzucil.co lepsze moja mama po ok 30 latach tez przeczytala i uwaga -tez rzucila!
wiesz... wujek tżta rzucił po 30 latach palenia bez książki
moja mama nie paliła rok.. od tak sobie.. a ja po ...nastu latach palenia nie ogę bo cały czas fiksuję i myślę o fajkach. I wątpię by czytanie książki o rzucaniu mi pomogło pomagają mi plastry niquitin.. bo cały dzień nie odczuwałam głodu nikotynowego.. zostawał mi tylko czysty odruch "przy kawce", "po jedzeniu", "w aucie", "przy nalewaniu wody do wanienki małego" było szukanie paczki a za chwilę myśl właściwa, że nie ma, nie palę.
Ale nikotyna już się skończyła ( od około 17:30) i mam problem jak nie rzucić się w pogoń za fajkami do nocnego na drugim końcu osiedla
A skoro to taka prosta metoda to może powiesz ogólnikowo na czym polega?

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez roztrzepaniec989 Pokaż wiadomość
A próbowałaś e-papierosa?
ja nie ale u mnie w pracy znam osobiście bardzo dobrze 3 osoby, które rzucały w ten sposób i pupa
a wiem, że plastry na mnie działają i że kilka pierwszych dni się fiksuje, potem się zapomina
wiecie.. ciężko nagle przestać robić coś co się robiło naście lat po 20 razy na dzień choćby to była durnota jak kręcenie włosów na palcu czy smyranie się po uchu. Chodzi o sam odruch.. to już tak weszło w krew, że ciężko się oduczyć
Ja już kiedyś prawie rzuciłam zapominałam bo w pracy zajmowałam się pracą ale dziewczyny mnie wyciągały na przerwę a one palące ;] no i najpierw tylko stałam z nimi.. potem jednego od kogoś.. drugiego i kolejnego bo mnie namawiały.. potem odkupiłam paczkę żeby im pooddawać no i mi zostało sporo, więc wypaliłam i paliłam już na zawsze
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg

Edytowane przez Siala_Bala
Czas edycji: 2010-12-13 o 22:04
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 22:10   #4585
agravka
Wtajemniczenie
 
Avatar agravka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 378
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
wiesz... wujek tżta rzucił po 30 latach palenia bez książki
moja mama nie paliła rok.. od tak sobie.. a ja po ...nastu latach palenia nie ogę bo cały czas fiksuję i myślę o fajkach. I wątpię by czytanie książki o rzucaniu mi pomogło pomagają mi plastry niquitin.. bo cały dzień nie odczuwałam głodu nikotynowego.. zostawał mi tylko czysty odruch "przy kawce", "po jedzeniu", "w aucie", "przy nalewaniu wody do wanienki małego" było szukanie paczki a za chwilę myśl właściwa, że nie ma, nie palę.
Ale nikotyna już się skończyła ( od około 17:30) i mam problem jak nie rzucić się w pogoń za fajkami do nocnego na drugim końcu osiedla
A skoro to taka prosta metoda to może powiesz ogólnikowo na czym polega?
ja rozumiem, ale co Ci szkodzi przeczytac-ksiazka nie jest dluga. chodzi ogolnie o to, zeby pozbyc sie tego nawyku o ktorym mowisz. zdanie sobie sprawy, ze tak naprawde tego Ci nie potrzeba i ze wcale tego nie lubilas( chociaz pewnie wydaje Ci sie ze tak) ksiazka jest z tego co widze w wersji elektronicznej, wiec i kasy nie musialabys wydawac.

Od autora:
" Czy lektura książki może mi pomóc w rzuceniu palenia? Dla nałogowego palacza zwalczanie strachu przed niepaleniem jest, zdawało by się, problemem nie do przezwyciężenia, choć, moim zdaniem wystarczy lektura tej książki.
Miałem wątpliwości, czy moja książka odniesie sukces. Dzięki Bogu jednak Prosta Metoda Jak Skutecznie rzucić palenie w Anglii od samego poczatku była bestsellerem. Wciąż dostaje mnóstwo listów o podobnej treści:
"To najlepsza kiedykolwiek wydana książka na ten temat",
"Pańskie rady są wspaniałe", "Jest Pan święty". Mam świadomość, że nie otrzymałem tych pochwał za wartość literacką książki. Chodzi o to, że moja metoda DZIAŁA!!!
Mam nadzieje, że po przeczytaniu tej książki i zastosowaniu się do moich rad i wskazówek uda ci się w krótkim czasie uwolnić się od nikotyny.
Mnie też zależy na twoim sukcesie, ponieważ twoja opinia pomoże przekonać następnych."
agravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 22:12   #4586
ola_k11
Zadomowienie
 
Avatar ola_k11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 845
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Siala - e-papieros nic nie da - mój TŻ próbował. Aktualnie już 3 miesiąc nie pali Po prostu podjął konsekwentną decyzję, że robi to dla zdrowia. I z dnia na dzień rzucił i wcale Go nie ciągnęło bo o tym nie myślał, bo nie chciał palić. A wcześniej wiele razy próbował rzucać ale nie był konsekwentny. Teraz mówi, że trzeba do tego dorosnąć.
ola_k11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 22:13   #4587
wiolek1
Zadomowienie
 
Avatar wiolek1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 202
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

agravka daję za radą siali nestle kaszka ryżowa. narazie czystą ale pewnie będę kiedyś tam dawać smakowe.
i tak odciągam moje mleczko i do niego dodaję tylko faktycznie nie bardzo to gęstnieje tzn bardziej niż mleko ale i tak jak dla mnie rzadkie więc muszę uważać z tym smoczkiem trójprzepływowym aby koniecznie było na I i mały na nogach w pozycji pól siedzącej i nie przechylam mocno butli bo by się dławił.
dzisiaj kupiłam kleik kukurydziany ( też nestle ) to jutro dodam łyżeczkę do zupki jak ugotuję może bardziej zjadliwa będzie

roztrzepaniec rozumiem i skoro są efekty to bardzo dobrze, że trzymasz dietę. u mnie była poprawa ale i tak małego wysypywało mniej bo mniej ale jednak ciągle. i tak jest do tej pory. i najsmieszniejsze, że czasem ciałko śliczne a buzia masakra a np teraz od 3 dni ma buźkę piękną a ciało całe suche i szorstkie ;/
i odpażenia takie na szyjce i pod kolanami takie coś lepkiego się robi jak za uszkami :/
wiolek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 22:15   #4588
agravka
Wtajemniczenie
 
Avatar agravka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 378
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez wiolek1 Pokaż wiadomość
agravka daję za radą siali nestle kaszka ryżowa. narazie czystą ale pewnie będę kiedyś tam dawać smakowe.
i tak odciągam moje mleczko i do niego dodaję tylko faktycznie nie bardzo to gęstnieje tzn bardziej niż mleko ale i tak jak dla mnie rzadkie więc muszę uważać z tym smoczkiem trójprzepływowym aby koniecznie było na I i mały na nogach w pozycji pól siedzącej i nie przechylam mocno butli bo by się dławił.
dzisiaj kupiłam kleik kukurydziany ( też nestle ) to jutro dodam łyżeczkę do zupki jak ugotuję może bardziej zjadliwa będzie
a o ktorej dajesz przed snem? to i ja sprobuje moze i u nas bedzie efekt
agravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 22:16   #4589
olakola
Zadomowienie
 
Avatar olakola
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 065
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

byłam u neurologa, duża poprawa ale mamy ćwiczyć 2 razy dziennie dla utrzymania poprawy, asymetrii praktycznie nie ma;
neurolog powiedziała:
* na basen można, bo to ani nie poprawia ani nie pogarsza;
* jak się podciąga do siedzenia, to mu pozwolić, ale jak długo siedzi, to go na siłę położyć i żeby się jeszcze raz podciągnął; nigdy nie sadzać, sam ma się podciągnąć
* na sobie nie sadzać "na prosto", tylko dziecko ma siedzieć tak na boku
* raz mu dawać dużo zabawek, a raz 2-3; czasem mu pozwalać raczkować po całej podłodze, a czasem zrobić "zagrodę"
* brać na kolana i coś mu pokazywać np. książeczkę, żeby nauczyć dziecko siedzenia na kolanach (codziennie)
* codziennie musi gadać (gadać do niego), żeby nie rozwijał tylko motoryki
* powinien zanikać odruch chwytu automatycznego (czyli jak się coś da do rączki to od razu zaciska, ma już nie zaciskać)
* nasze problemy z płaczem w nocy wynikają z jego potrzeby bliskości, do świąt nic nie robić (bo i tak będzie dużo zamieszania, nowi ludzie, miejsca, atrakcje), a w nowym roku można zacząć uczyć, że śpi się tylko u siebie

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Ach ja znalazłam ostatnio coś fajnego,
http://babynet.pl/bright-starts-krze...24-p-1497.html
bardzo mi się podoba, ale ta cena...
to ja będę w opozycji, mi się nie podoba (ogólnie wygląda ślicznie) bo wydaje mi się, że dziecko, które nie stoi/siedzi samo nie powinno być wprowadzane do takiej pozycji, a takie które stoi/siedzi więcej się nauczy jak będzie "na wolności", bałabym się, że tym można popsuć kręgosłup;
ale faktycznie może być dla mam pomocne, bo mały jest uwięziony i nic nie zmaluje

Cytat:
Napisane przez karolcia228 Pokaż wiadomość
tak przyszło do głowy na nazwę wątku:

Co dzienne zmagania z wychowaniem naszych pociech - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010

Rano, we dnie, w nocy zawsze gotowe do pomocy - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010
karolcia za kreatywność
to pierwsze troszkę za poważne mi się wydaje, a drugie fajne, mi się kojarzy z "Gotowe na Wszystko"
olakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 22:20   #4590
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez agravka Pokaż wiadomość
ja rozumiem, ale co Ci szkodzi przeczytac-ksiazka nie jest dluga. chodzi ogolnie o to, zeby pozbyc sie tego nawyku o ktorym mowisz. zdanie sobie sprawy, ze tak naprawde tego Ci nie potrzeba i ze wcale tego nie lubilas( chociaz pewnie wydaje Ci sie ze tak) ksiazka jest z tego co widze w wersji elektronicznej, wiec i kasy nie musialabys wydawac.

Od autora:
" Czy lektura książki może mi pomóc w rzuceniu palenia? Dla nałogowego palacza zwalczanie strachu przed niepaleniem jest, zdawało by się, problemem nie do przezwyciężenia, choć, moim zdaniem wystarczy lektura tej książki.
Miałem wątpliwości, czy moja książka odniesie sukces. Dzięki Bogu jednak Prosta Metoda Jak Skutecznie rzucić palenie w Anglii od samego poczatku była bestsellerem. Wciąż dostaje mnóstwo listów o podobnej treści:
"To najlepsza kiedykolwiek wydana książka na ten temat",
"Pańskie rady są wspaniałe", "Jest Pan święty". Mam świadomość, że nie otrzymałem tych pochwał za wartość literacką książki. Chodzi o to, że moja metoda DZIAŁA!!!
Mam nadzieje, że po przeczytaniu tej książki i zastosowaniu się do moich rad i wskazówek uda ci się w krótkim czasie uwolnić się od nikotyny.
Mnie też zależy na twoim sukcesie, ponieważ twoja opinia pomoże przekonać następnych."
jak znajdę w pdfie to poczytam w wolnym czasie bo mi nic nie szkodzi
Problem w tym, że ja kocham palić I to nie jest własnie takie wmawianie sobie i usprawiedliwianie nałogu.. ja popadłam w nałóg bo polubiłam palenie jeśli zapalisz raz i nie polubisz to już drugi raz nie sięgasz
Jestem konsekwentna w rzucaniu.. bo chcę/muszę rzucić ale mimo wszystko szkoda mi, że już nie będę palić bo już nie będzie tych moich "chwilówek" w łazience gdzie odcinam się od wszystkiego, nie będzie w pracy (jeśli tam wrócę) przerwy na dymka, nie będzie pogaduszek z mamą przy fajku z kawką i takich tam innych moich "intymności z nikotyną"
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.