Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-22, 19:54   #4081
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
zizku, pochwal się jutro czy ta promocja jeszcze obowiązuje, bo mi panie w TBS w Jankach powiedziały wczoraj, że promocja kończy się dziś

BTW, przeczytałam przed chwilą twojego bloga, zapowiada się ciekawie
o jezu mam nadzieje, ze jednak jutro jeszcze cos bedzie. jak nie to sie... rozplacze

mojego bloga? a jak na niego trafials?
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 19:56   #4082
xxxDAGMARAxxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 595
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
o jezu mam nadzieje, ze jednak jutro jeszcze cos bedzie. jak nie to sie... rozplacze

mojego bloga? a jak na niego trafials?

Zizou co przed nami kryjesz?? Pochwal się no
xxxDAGMARAxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 20:13   #4083
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
Logona jest bardziej agresywna w dzialaniu przy Blue Corn nic nie piecze, skora nie jest az taka czysta jak po uzyciu Paczuli
Dzięki. W takim razie TBS nie są mi potrzebne, bo Logona mi krzywdy nie robi, a oczyszcza faktycznie świetnie.

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
wrzucam w zalacznik [zapozyczone z all zdjecie, ja dalej nie mam mojego aparatu ]
Butki zupełnie nie w moim stylu, ale wierzę, że przy odpowiednio dobranym stroju mogą wyglądać super. Na kimś innym

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
cześć
Ja nie Ziz, dlatego tylko napiszę, że dla mnie podobnie oczyszczają, ale blue corn ma drobinki i można sobie jednocześnie zrobić peeling (i moim zdaniem gorzej pachnie, ale ja kocham paczulę )
Iiiii zazdroszczę lakierów - sama mam na tym punkcie malutkiego fioła
Witam i ja, przez to zagubienie cytatów zapomniałam się wcześniej przywitać
Za opinię również dziękuję, ale jednak zrezygnuję z BC. Drobinki nie dla mnie, już wolę silniejszą Logonę bez drobinek. Ostatnio nawet proszek Oriflame mnie rozdrażnia, jak za często go stosuję w związku z tym ciągle nie mogę zużyć pierwszej tubki
A co do lakierów, to OPI są moją miłością i teraz już nie kupuję żadnych innych. Nooo, może Essie jeszcze spróbuję, bo też mają świetny wybór kolorów i równie dobre opinie.

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
zizku, pochwal się jutro czy ta promocja jeszcze obowiązuje, bo mi panie w TBS w Jankach powiedziały wczoraj, że promocja kończy się dziś
W takim razie proszę o info, jeśli ktoś potwierdzi, że promocja się skończyła. Żebym się w czwartek na darmo do TBS nie wybrała. Bo może maseczek nie kupię, ale może co innego wpadnie mi w łapki Bo czegoś mi się chce, czegoś, czego nie ma w mojej dziurze, ale jeszcze sama nie wiem czego konkretnie. Jakieś pomysły
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 20:14   #4084
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Krakowianki mozecie polecic jakis dobry sklep z herbatami? taka herbaciarnie czy cus. wziela mnie ochota na zielonki [Gaja ] roznaiste a nie wiem, gdzie tego szukac
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 20:20   #4085
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
o jezu mam nadzieje, ze jednak jutro jeszcze cos bedzie. jak nie to sie... rozplacze

mojego bloga? a jak na niego trafials?
OlaOla umieściła link na swoim blogu Teraz mam dwa nowe blogi do czytania
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 20:39   #4086
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Witaj

Zastanawialam sie gdzie to bywasz
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Agnieska Opowiadaj co u Ciebie.
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
my za Toba tez!
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Agnieska, witaj Tęskniłam za aktualizacjami twoich zbiorów
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość

Agnieska !!
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
No nareszcie
My też tęskniłyśmy
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ło mamusiu Agus gdzie bylas jak cie nie bylo?
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Bacik za zdradę
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
My za Tobą też
Jak miło dzięki wszystkim
Aj, bo zaraz zapomnę - Rzyrafko, dziękuję za fotki! I za urodzinowego smsa - wybacz, nie miałam kasy na komórce, a jak zaraz nie odpowiem to później mi wypada z głowy

Co u mnie? To samo, tyle że malamuci potwór samymi spacerami zabiera mi 4 godziny z życia a pieszczoty, a zabawa, a szkolenie... Więc wizaż został porzucony dla psich forów wyszło mi to na zdrowie, odwyk całkiem zacny - przede wszystkim dlatego, że nie mam czasu na nic więcej ponad podkład, puder i tusz lub filtr, mieszanka pudrowa i tusz Potworzysko w załączniku, najświeższe fotki

Jelonku, dasz wiarę że wciąż nie przetestowałam True Matcha? przy okazji - zamówiłam dwa dni temu podkład Hauschki w odcieniu 00, po zdjęciach zapowiada się na naprawdę jasny, zobaczymy co przyjdzie martwi mnie trochę shea w składzie, ale wygląda na to, że jest w śladowych ilościach, więc nie tracę nadziei.

Do tego doszły rodzinne problemy, ale szczegóły zamieszczę w innym miejscu

Witaj Kochanie


ps. dla potwierdzenia faktu, że wizaż to zło - przed chwilą zrobiłam zamówienie na na e-stylu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg p2210360_277.jpg (41,5 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg alim9844_163.jpg (25,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg alim9853_612.jpg (51,7 KB, 25 załadowań)

Edytowane przez agnieska
Czas edycji: 2009-02-22 o 20:41
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 20:44   #4087
xxxDAGMARAxxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 595
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Agnieska Piękna psina a jak się wabi? to malamut? Kocham psy
Witam teraz Ciebie bo ostatnio chyba przeoczyłam
xxxDAGMARAxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 20:46   #4088
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
Krakowianki mozecie polecic jakis dobry sklep z herbatami? taka herbaciarnie czy cus. wziela mnie ochota na zielonki [Gaja ] roznaiste a nie wiem, gdzie tego szukac
Kolega namiętnie pijący Yerbę poleca sklep na Kupa 2, osobiście nie byłam. Aha polecał jeszcze jakieś afrodyzjaki do parzenia stamtąd
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Jak miło dzięki wszystkim
Aj, bo zaraz zapomnę - Rzyrafko, dziękuję za fotki! I za urodzinowego smsa - wybacz, nie miałam kasy na komórce, a jak zaraz nie odpowiem to później mi wypada z głowy

ps. dla potwierdzenia faktu, że wizaż to zło - przed chwilą zrobiłam zamówienie na na e-stylu
Nie szkodzi

co ciekawego kliknęłaś?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 20:49   #4089
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Aga jak on urosl! piekny zawsze chcialam miec takiego psiaka... ale ojciec postwil na Retrivera bo to pies rodzinny... i tak juz nasza Tadeuszka jest z nami ponad dekade

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Kolega namiętnie pijący Yerbę poleca sklep na Kupa 2, osobiście nie byłam. Aha polecał jeszcze jakieś afrodyzjaki do parzenia stamtąd
o, dziekowac Kupa to na Kazimierzu chyba?
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 20:53   #4090
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Gajuszka to herbatkowa maniaczka
Ale potwierdzam, ma pyszne herbatki w domu, sama piłam i były takie dobre że szok.
O kawce nie wspominając
Gajuś pij duuużo kefirów i jogurtów, to bardzo ważne przy lekach i antybiotykach, i siemionko na osłonę żołądka, ja stara wyjadaczka dobrze rozumiem Twoje żołądkowe problemy

A tam maniaczka ,maniaczka 20 sztuk to nie duzo jest
pije kochana,wzielam sobie do serca Twoje rady ,Krecik mi kupil siemie lniane i bede jutro jadla z jogurtem
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Imię, zamiłowanie do takich samych błyszczyków, zielonej herbaty i niejedzenia mięsa Pewnie coś jeszcze by się znalazło




Potwierdzam w 100% Co prawda lubię owocowe herbatki Dilmah a one są w torebkach ale jak wchodzę do sklepu z herbatkami to nie mogę się nigdy zdecydować, chodzi mi o takie na wagę właśnie, wtedy przynajmniej czuje się smak prawdziwej herbaty. Teraz bardzo ubolewam bo musiałam herbatkę trochę ograniczyć, kofeina utrudnia wchłanianie się żelaza niestety

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------


I jeszcze kolor wlosow i pewnie jak poszukamy to znajdziemy wiecej
A co do wyplukiwania zelaza to sprobuj rooibosa-nie wyplukuje,ma antyoksydanty i dziala uodparniajaco.
Jak chcesz troche fajnego to ci wysle odsypke
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mam i w torebkach i sypaną, ale tej sypanej nie znalazłam. Może mama ją wywaliła już przy porządkach
Ale skoro mówisz, że sypana lepsiejsza to będę musiała się zaopatrzyć w jakąś porządną.



Jak chcesz troche poprobowac dobrej jakosci herbat zielonych to daj znac-wysle ci plus posiadania kumpla ktory prowadzil a PL herbaciarnie
Cytat:
Napisane przez xxxDAGMARAxxx Pokaż wiadomość
Mi na takie po tabletkowe problemy wlasnie jogurty pomagały actimel, activia i naturalne do których dodawałam owoce bo te z owocami to okropne sztucznidła
Brałam też jakieś osłonowe tabletki ale nie pamietam jak sioę nazywały

A co do herbaty i kawy jak rano nie wypije czerwonej zielonej lub jakiejs innej to umieram
A ta z malinka dobra? bo ja uwielbiam maliny
wlasnie kupilam sobie activie taka do picia i wypilam
Ja nie chce narazie tabletek brac,ale jak mi nie przejdzie to bede musiala:/

Malinowa nazywa sie "przy kominku" i sa w niej cale suszone maliny nie da sie porownac torebkowa,to zupelnie inny smak i zapach.Napisze wam przepisy na samodzielne mieszkanki jak chcecie bo tez robie
Cytat:
Napisane przez xxxDAGMARAxxx Pokaż wiadomość
Ja do pepsi zawsze biżuterie wkładam jak mi poczernieje i potem taka ładna jest
o ja! nei pomyslalam o tym!
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
a ja muszę zmienić swoje podejście do życia, pomyśleć o przyszłości i coz tymi studiami zrobić, jestem skołowana i w sumie sama nie wiem czego chcę

Chyba się zabiore za paznokcie a potem już tylko nauka na jutro
Trzymajcie kciuki chociaż nie wiem właściwie za co
Ja i tak trzymam kciuki.Za ciebie.Jestes za dobrym czlowiekiem zeby sie smucic i dolowac od razu mi przykro jak wiem ze u ciebie zle kochana
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość

gayuś, miło, że się o mnie martwisz, ale u mnie wszystko w porządku. Po prostu ostatni tydzień byłam sama w domu, więc musiałam się zajmować całą futrzaną ferajną domową, palić w kominkach, żeby nie zamarznąć, latać do i z pracy, załatwić sobie badania do pracy itp. itd. A że na moim zadupiu komunikacja miejska jest tak wspaniale przemyślana, że szybciej się zajdzie na nogach niż doczeka na jakiś pojazd, to albo wszędzie latałam piechotką albo wykorzystywałam TŻ do granic możliwości jak już przyjechał. No i sam TŻ 3 razy u mnie nocował, więc i jemu poświęcałam sporo czasu. W końcu taka okazja prędko się nie powtórzy... A szkoda, bo tak bym chciała mieć go już na co dzień...
A tak a propos, u kogo i za ile kupiłaś ten śliczny zestawik Clinique?
Oj jak dobrze ze Twoja nieobecnosc byla spowodowana samymi milymi rzeczami Ciesze sie ze spedzalas czas z Tz tem ,ja sie martwilam bo jak ktos jest dla mnie wazny to ja sie od razu martwie.Po prostu drze o bliskich mi ludzi i boje sie ze cos jest nie tak..
Mam nadzieje ze szybko bedziesz miala Tz ta codziennie dla siebie
Piekne te lakiery z opi-ogladalam je ostatnio i mialam ochote na te dwa pierwsze wlasnie
(a namiary wysle ci na Pw zaraz )
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
Krakowianki mozecie polecic jakis dobry sklep z herbatami? taka herbaciarnie czy cus. wziela mnie ochota na zielonki [Gaja ] roznaiste a nie wiem, gdzie tego szukac
Bic gayenkee?
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 20:59   #4091
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Bic gayenkee?
to jest takie wiesz, z milosci
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 21:06   #4092
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
I jeszcze kolor wlosow i pewnie jak poszukamy to znajdziemy wiecej
A co do wyplukiwania zelaza to sprobuj rooibosa-nie wyplukuje,ma antyoksydanty i dziala uodparniajaco.
Jak chcesz troche fajnego to ci wysle odsypke
Gajuś, może jesteś moją wirtualną siostrą - bliźniaczką?

A co do herbatki to dziękuję bardzo za propozycję, kochana jesteś ale przez te nasze dzisiejsze rozmowy o herbatce zachciało mi się jakichś nowych i chyba się w tym tygodniu wybiorę do herbatkowego sklepiku po jakieś nowe smaki, niewykluczone że będą mieli Rooibos też. Ja mam w domu tylko taki w torebkach, ale sobie bardzo chwalę, czuję w nim miód nie wiem czemu Chyba że nie dostanę nic dobrego to wtedy się do ciebie zgłoszę i ci wyślę cosik w zamian

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Co u mnie? To samo, tyle że malamuci potwór samymi spacerami zabiera mi 4 godziny z życia a pieszczoty, a zabawa, a szkolenie... Więc wizaż został porzucony dla psich forów wyszło mi to na zdrowie, odwyk całkiem zacny - przede wszystkim dlatego, że nie mam czasu na nic więcej ponad podkład, puder i tusz lub filtr, mieszanka pudrowa i tusz Potworzysko w załączniku, najświeższe fotki
agnieska, śliczny pies, nie dziwię się że dla niego porzuciłaś forum kosmetyczne

Niemniej jednak zawsze chętnie obejrzę twoje wspaniałe zbiory, pamiętam że miałyśmy dużo podobnych rzeczy
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 21:26   #4093
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
to jest takie wiesz, z milosci
KOCHAM-nie bije!


Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Gajuś, może jesteś moją wirtualną siostrą - bliźniaczką?

A co do herbatki to dziękuję bardzo za propozycję, kochana jesteś ale przez te nasze dzisiejsze rozmowy o herbatce zachciało mi się jakichś nowych i chyba się w tym tygodniu wybiorę do herbatkowego sklepiku po jakieś nowe smaki, niewykluczone że będą mieli Rooibos też. Ja mam w domu tylko taki w torebkach, ale sobie bardzo chwalę, czuję w nim miód nie wiem czemu Chyba że nie dostanę nic dobrego to wtedy się do ciebie zgłoszę i ci wyślę cosik w zamian
Ja tez czuje miodek
Polecam sobie samemu stworzyc jakas herbatke-w sklepach ze zdrowa zywnoscia mozna kupic suszona zurawine z orzechami,suszone maliny ( genialne sa-cale suszone malinyyyy )mozna dodac do tego troche wanilii,skorki cytrynowej,przypraw ,brazowego cukru i jest super
A mi podrzuc adres tylko jakbys cos chciala wysle ci

Mam bardzo ladna i milo siostre blizniaczke
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 21:29   #4094
xxxDAGMARAxxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 595
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Polecam sobie samemu stworzyc jakas herbatke-w sklepach ze zdrowa zywnoscia mozna kupic suszona zurawine z orzechami,suszone maliny ( genialne sa-cale suszone malinyyyy )mozna dodac do tego troche wanilii,skorki cytrynowej,przypraw ,brazowego cukru i jest super

Aaaa to pyszne może być
Ratunkuu Gajenka znowu mnie kusii

Edytowane przez xxxDAGMARAxxx
Czas edycji: 2009-02-22 o 21:31
xxxDAGMARAxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 21:32   #4095
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ja tez czuje miodek
Polecam sobie samemu stworzyc jakas herbatke-w sklepach ze zdrowa zywnoscia mozna kupic suszona zurawine z orzechami,suszone maliny ( genialne sa-cale suszone malinyyyy )mozna dodac do tego troche wanilii,skorki cytrynowej,przypraw ,brazowego cukru i jest super
A mi podrzuc adres tylko jakbys cos chciala wysle ci
Suszone maliny Ohhh teraz to nie wytrzymam, muszę poszukać takiego sklepiku i na 100% będę sobie robiła takie smakowite herbatki

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Mam bardzo ladna i milo siostre blizniaczke
No i nawzajem W końcu jak siostry bliźniaczki to jednakowe jesteśmy
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 21:46   #4096
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cześć

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Jakoś tak mdło mi to wygląda, ja stawiam na beże, fiolety, turkus i trawiastą zieleń tej wiosny
Oj tak, szczególnie turkus lubię jeszcze czerwień, ale taką spokojną albo rozbieloną z moją białą, falbaniastą spódnicą.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja się spróbuję postarać ograniczyć to całe fast foodowe żarcie, ale będzie ciężko, bo ja m.in. stresy odreagowuję w ten sposób. Zjedzenie czegoś słodkiego od razu przywraca mi psychiczną równowagę(w końcu czekolada ma jakieś tam składniki, które dają uczucie szczęścia ).
Kiedyś udało mi się przez 3 miesiące nie jesć w ogóle słodyczy, ale za to pożerałam tonami mandarynki.
Dokładnie, jedzeniem odreagowuje stres Najlepiej jakimś niezdrowym i tuczącym.

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Chce żeby już był poniedziałek.
Znowu musze zaczynać nowe życie, nowe plany, inne priorytety .........
Takie życie .....
Viebsiu

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Złożyłam zamówienie z mazideł
Ile testowania

Hosenka ma nową miłosć

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Jestem po egzaminie już. Będę mieć poprawkę na 100%, bo zrobiłam jedno zadanie z trzech i to jeszcze okazało się, że źle je zrobiłam I na dodatek jakieś wstrętne babsko od pilnowania przesadziło nas z exem z ostatniego rzędu do pierwszego a takie mieliśmy fajne miejscówki


Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ja tez czuje miodek
Polecam sobie samemu stworzyc jakas herbatke-w sklepach ze zdrowa zywnoscia mozna kupic suszona zurawine z orzechami,suszone maliny ( genialne sa-cale suszone malinyyyy )mozna dodac do tego troche wanilii,skorki cytrynowej,przypraw ,brazowego cukru i jest super


Uwielbiam wszystkie herbaty, oprócz zielonej. Piję i saszetkowe sklepowe i sypane z herbaciarni, taki mały nałóg
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 22:25   #4097
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez xxxDAGMARAxxx Pokaż wiadomość
Aaaa to pyszne może być
Ratunkuu Gajenka znowu mnie kusii
Jaaa ?

Lizzie -poszukaj sa swietne i jest ich duzio duzio
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 22:34   #4098
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
OlaOla umieściła link na swoim blogu Teraz mam dwa nowe blogi do czytania
Lizzie, Ty szpiegu u mnie za bardzo nie ma co czytać przez ostatni tydzień, bo najpierw nie miałam internetu przez kilka dni, potem byłam w Polsce, a teraz muszę się uczyć... ale w ciągu najbliższych kilku dni mam zamiar zacząć znów pisać notki

EDIT: właśnie testuję nowe kremy Eucerin, bo były próbki w Twoim Stylu jeden na dzień, drugi na noc, oba są rewelacyjne. Niby od trzydziestki ale moja dużo młodsza buzia wygląda po dwóch dobach z nimi bardzo dobrze

Może w okolicach Wielkanocy kupię, bo mi się moje obecne nawilżacze skończą

Edytowane przez Olaola
Czas edycji: 2009-02-22 o 22:36
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 22:57   #4099
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Lizzie -poszukaj sa swietne i jest ich duzio duzio
Na pewno poszukam, herbatki piję nałogowo więc takie urozmaicanie smaku na pewno wyjdzie mi na dobre

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Lizzie, Ty szpiegu u mnie za bardzo nie ma co czytać przez ostatni tydzień, bo najpierw nie miałam internetu przez kilka dni, potem byłam w Polsce, a teraz muszę się uczyć... ale w ciągu najbliższych kilku dni mam zamiar zacząć znów pisać notki
Po prostu twój blog jest bardzo fajny więc codziennie na niego zaglądam
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 23:11   #4100
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Na pewno poszukam, herbatki piję nałogowo więc takie urozmaicanie smaku na pewno wyjdzie mi na dobre



Po prostu twój blog jest bardzo fajny więc codziennie na niego zaglądam
W takim razie muszę zacząć coś pisać nie mogę rozczarowywać wiernych czytelniczek

A tak naprawdę, to bardzo dziękuję - miło mi, że ktoś regularnie zagląda
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 23:14   #4101
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
W takim razie muszę zacząć coś pisać nie mogę rozczarowywać wiernych czytelniczek

A tak naprawdę, to bardzo dziękuję - miło mi, że ktoś regularnie zagląda
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 07:08   #4102
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Hej
Zaczynam nowy tydzień z bardziej pozytywnym podejściem
Zobaczymy na ile dam radę, póki co staram się

Aantee ja też czerwień bardzo lubię
Mam czerwony płaszczyk na wiosnę, muszę oddać go do pralni.
już bym tak chciała w nim chodzić.

OlaOla ja też zaglądam na Twój blog i czytam chętnie
A co do kremów Eucerin - też je testuję właśnie, oba są rewelacyjne zgadzam się
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 07:08   #4103
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII


Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hosenko Aleś poszalała
Ale jak już to zamówienie dotrze do Ciebie to ja proszę o opinie(zwłaszcza o olejach ).
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Zaszalałaś, ale na pewno wszystko było niezbędne Ja też chcę zrobić zamówienie, ale jego wartość mnie trochę odstrasza...
A próbki dodadzą na pewno - Limaria jest niezastąpiona pod tym względem - daje wszystko o co się prosi (no chyba żeby nie miała, ale zawsze ma )
Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Ile testowania
Hosenka ma nową miłosć


To pierwsza tura zamowienia
Na szczeście Samiec wyrozumiały, zapytał nawet czemu takie małe zamówienie, że 150 zł na mazidła to nie duzo Taa ... tylko ze jak on robi zamówienia internetowe za 800-900 zł to 150 to faktycznie nie dużo

Dziś powinna przyjśc paczka z BU
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 07:16   #4104
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Dobry Znów się nie wyspałam, nie chce mi się iść do pracy i w ogóle najchętniej bym dziś spędziła leniwy dzień pod kocykiem i przed TV No, ale tłumaczę sobie, że jak dziś załatwię w pracy co mam do zrobienia to jutro sobie wezmę wolne i jadę na zakupy, o

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Łączę się z Tobą w bólu. U mnie ból zaczął się pojawiać chyba koło wtorku, ale szybko rozprawiał się z nim Ibum. Niestety od piątku boli prawie cały czas, wczoraj w nocy TŻ wstawał i podawał mi Ketonal, a dziś od razu sobie go zaaplikowałam i chyba zaraz powtórzę. Martwi mnie tylko fakt, że jutro mam iść na badania krwi i moczu i się zastanawiam czy Ketonal w nich nie namiesza No ale wyjścia nie mam, bo do dentysty pójdę najwcześniej po pracy, czyli koło 18

Mi na szczęście jakoś przeszło samo, ale muszę mieć tego zęba pod kontrolą, bo ból może wrócić w każdej chwili


Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Co u mnie? To samo, tyle że malamuci potwór samymi spacerami zabiera mi 4 godziny z życia a pieszczoty, a zabawa, a szkolenie... Więc wizaż został porzucony dla psich forów wyszło mi to na zdrowie, odwyk całkiem zacny - przede wszystkim dlatego, że nie mam czasu na nic więcej ponad podkład, puder i tusz lub filtr, mieszanka pudrowa i tusz Potworzysko w załączniku, najświeższe fotki
Jaki on piękny
BTW. W piątek oglądałam na Polsacie film Śnieżne psy. Tak bym chciała takiego psiaka...


Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Jak chcesz troche poprobowac dobrej jakosci herbat zielonych to daj znac-wysle ci plus posiadania kumpla ktory prowadzil a PL herbaciarnie
Ojejku Gajuś kochana jesteś
BTW. Wczoraj jak pisałam egzamin mój tata był w Almie i widział tam jakieś herbaty sypane, one dobre są?
PS. Jaki fajny avek
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 07:49   #4105
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Właśnie Gayenko super avatarek - jakie ładne nowe wcielenie

Agniesko śliczny psiak, taki puchaty, kochany, no teraz rozumiem dlaczego miałaś takie zaległości na wizażu
Ja bym też każdą chwilę mu poświęcała

A co do herbatek to ja lubię takie świństwa jak owocowe Sagi
Wiem że to chłam ale do pracy dobre.
A i tak ostatnio ciągle piję inkę w świątecznym wydaniu z korzennymi przyprawami
MMmmmmmmmmmmmmmm......... ...
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 08:14   #4106
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Ojejku Gajuś kochana jesteś
BTW. Wczoraj jak pisałam egzamin mój tata był w Almie i widział tam jakieś herbaty sypane, one dobre są?
PS. Jaki fajny avek
Oj Isus nie wiem ,bo to duzo zalezy od firmy mysle ze w Almie mozna znalezc calkiem niezle herbatki,niestety a Almie z tego co ogladalam sa dosc drogie i lepiej kupic w herbaciarni bo taniej i mozna powachac
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Właśnie Gayenko super avatarek - jakie ładne nowe wcielenie

.
Avatatek to Dzielny Despero!
http://www.youtube.com/watch?v=v8AwEs3teN0
widzialam w kinie zapowiedz i mecze Krecika ze cem isc na to

**
Ja dalej walcze z buzia i dzielnie zuzuwam kosmetyki.
Wczoraj zrobilam wielkie czystki,mam koszyczek z kolorowka ,osobno lalkiery,zapasy przenioslam do pudla,powywalalam wszystko co niepotrzebne

Hosenko szminka to sparkling warm rose sprawdzilam
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 08:20   #4107
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Hosenko szminka to sparkling warm rose sprawdzilam
Z serii UCR? Zaraz obczaję

Sprzedałam na All mozaikę z Sephory, której prawie nie używałam
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 08:25   #4108
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Z serii UCR? Zaraz obczaję

Sprzedałam na All mozaikę z Sephory, której prawie nie używałam
tak,te klasyczne czarne pekate
gratulacje!
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 08:26   #4109
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
J
Jelonku, dasz wiarę że wciąż nie przetestowałam True Matcha? przy okazji - zamówiłam dwa dni temu podkład Hauschki w odcieniu 00, po zdjęciach zapowiada się na naprawdę jasny, zobaczymy co przyjdzie martwi mnie trochę shea w składzie, ale wygląda na to, że jest w śladowych ilościach, więc nie tracę nadziei.
Nie mów ale masz silną wolę. Ja jak coś znajdę w kolorze gotowanej ryby to od razu na pysk narzucam Ale o TM już nawet zapomniałam.
W takim razie w wolnej chwili o recenzję Hauschki Cię poproszę na pewno, bo pomaziałabym się czymś ot tak, dla przyjemności, ale wiadomo jak z kolorami.
Przy okazji- sprawdziłam tego MuFa (kilka mc temu, zapomniałam napisać ).
O rany, toż to ciemne jak diabli jest. Specjalnie się pomalowałam i nie wychodziłam nigdzie cały dzień żeby potestować właściwości, skoro odcień nie pasował wcale i stwierdziłam, że nawet nie żałuję. Dla mnie ten podkład to żadne cudo, żeby nie powiedzieć, że wygląda kiepsko na twarzy. Włazi w pory, nie matuje, nie upiększa, pozostawia jakąś taką tłustą a nie satynową warstwę, schodzi przy potarciu i ogólnie ble (cera normalna z niewielką skłonnością do przetłuszczania, pory wąskie, bez problemów).

Edycja- zapomniałam pochwalić pieska, śliczny jest

MagJa- jesteś usprawiedliwiona Narobiłaś mi ochoty na ciacho, może muffiny upiekę Ale dopiero co pożarłam kaszkę manną z musli i pękam.

Gajuś jaki fajny avatarek
I też uwielbiam herbatkę, ale tylko zieloną. Czarnej niet.
I również polecam tę z herbaciarni. Bez porównania ze śmieciami ze sklepów.

Vibesko, rzyrafko- trzymam kciuki za Was, choć w innej sprawie, ale trzymam

Kochanie witaj, zapomniałam się wcześniej przywitać, przepraszam

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2009-02-23 o 08:32
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 08:27   #4110
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Ale ze mnie ofiara losu Chcialam sobie umyć szczoteczkę z MF False Lasha, wymyłam pod wodą elegancko, wycieram w ściereczę i trach: oderwała mi się szczoteczka(sama ta niebieska końcówka) od trzonka Myślałam, że ona jest tam jakoś wsadzona, więc próbuję ją spowrotem wepchać, ale nie idzie. Pchnęłam mocniej i mi się skrzywiła Na szczęście delikatnie udało mi się ją wyprostować i musiałam klejem Kopelką ją spowrotem przykleić do rączki, bo inaczej się nie dało I jeszcze sobie całe palce tym głupim klejem pokleiłam
Ech...idę do pracy...zdenerwowałam się, muszę się przewietrzyć
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2009-02-23 o 08:28
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.