Wszystko o Avonie - część 10 - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-26, 10:26   #1171
melisska
Rozeznanie
 
Avatar melisska
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 737
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;17465562]a nie jest to cellulit z masagerem ten z nowego katalogu
ja to dostałam w zamian za brakujacy cellulit.[/QUOTE]
Na podglądzie jest napisane Trilaser V2 a co to jest naprawdę to się okaże jak paczka przyjdzie. No ale trochę mnie teraz zastanowiło to co napisalaś , bo może być ,że oni każdemu co innego przysyłają What?
melisska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 10:27   #1172
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Moje kosmetyczne wrażenia, którymi postanowiłam się podzielić:

Czerwone serum z Anew - co prawda używa moja mama, ma też czerwony krem. Krem jest dość silny, ale doskonale napina. Za to serum jest absolutnie zachwycona. Posmarowała się wieczorem i przybiega do mnie"dotknij moją twarz!!". Myślałam, że coś się stało, ale okazało się, że skóra w dotyku była dosłownie jak jedwab, a mama jest po 40 więc jednak bruzd i zmarszczek troszkę ma. Mówi, że już po krótkim czasie widać różnicę w cerze i jest warte swojej ceny!
gdy byly probki tego serum w katalogu,dalam klientce,rowniez byla zachwycona,teraz tęsknym wzrokiem spogląda i czeka na promocje
swoja droga,ostatnio i tak w przystepnych cenach byly produkty anew,az bylam zdziwiona.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 10:38   #1173
red rose
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 145
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Ja też jej nie mam.
A jesteś na umowę zlecenie czy na działalność?
Wydaje mi się że powinnaś ją dostać jak Ci wypłacą pieniądze.
na umowę zlecenie
red rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 11:24   #1174
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez 83evelinka Pokaż wiadomość
Zgadza się!naprawde super natłuszcza,szczególnie przesuszoną opalaniem skóre, dzięki za pomoc w dokonaniu wyboru!
hihi nie ma za co, ja zawsze się na przyszłość polecam

Cytat:
Napisane przez magrens Pokaż wiadomość
mam jeszcze fresh cut greens, mogę zrobić fotkę
prosimy magrens

Kochane załamka nadal w strefie lipa z zamówieniem kat.04 ... od wczoraj bez zmian. Jaja sobie robią czy co?
__________________
Spring is coming
***Marzec bez prostownicy i słodyczy ***

Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 11:51   #1175
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Przecież 04 zaczyna się dopiero w następnym tygodniu w czwartek, to zaczną fakturować dopiero we środę wieczorem, więc o co chodzi?
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 11:56   #1176
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez xxxwitchyouxxx Pokaż wiadomość
Z katalogu 04 biorę dla siebie:
Little white dress 50ml(trwały jest ten zapach??)
Tusz "pełnia rzęs"
Podkład rozświetlająco-antystresowy
Odżywczą maseczkę do włosów ciemnych AT
Szczotkę z naturalnym włosiem
Mineralny balsam do ciała "złocisty połysk"
zastanawiam się też nad Kremem na dzień z granulkami koloryzującymi(ten kremik jest do każdego typu skóry...ale będzie dobry dla suchej skóry?Dobrze nawilża?Ogólnie warty zakupu?)

eeehhh trochę się tego nazbierało Możliwe,że z czegoś zrezygnuje.Zamówienia od klientek zbieram w środę-wtedy się okaże czy mogę tak zaszaleć
a podkład ten będzie w super zestawie w katalogu 6, zestaw kosztuje 37 zł, więc chyba bardziej się opłaca, jest o nim napisane w HT 6

krem z granulkami jest super nawilża, do każdego typu cery, cera ma śliczny, lekko brązowy kolor, jest rozświetlona, ogólnie bardzo go polecam
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 11:58   #1177
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Wrażenia z wczorajszej wizyty w COKu. Nie mieli za dużo wystawionych nowości z katalogu 04/2010 ale jestem zmuszona dzisiaj jechać jeszcze raz więc może coś dołożą

Jeśli ktoś potrzebuje to na Jerozolimskich jest sporo torebek Alison i karteczek memo z logo.

1. Soczysty błyszczyk do ust str. 25 - zgodnie z tym co napisali w katalogu mają baaardzo intensywne i lśniące kolory, więc weźcie to pod uwagę przed zakupem

2. Pędzelek z gąbką do oczu str. 40 - boski, na pewno biorę wykonanie bardzo porządne, włosie jest mięciutkie (podobnie jak w pędzlu do twarzy), gąbeczka taka jak w precyzyjnym ołówku do kresek z gąbką, oczywiście zapakowany w pokrowiec z czego bardzo się cieszę. Wysuwany pędzelek do ust wykonanie jest podobne, jeśli ktoś takich używa to polecam.

3. Złocisty puder w pędzlu str. 41 - jest niewielki, używając go trzeba nim trochę potrząsać żeby puder wydobył się z pojemniczka na pędzel przy czym sporo wypada na podłogę. Musiałam się troszkę namęczyć żeby chociaż zobaczyć jakikolwiek odcień na dłoni. Puder daje efekt podobny do perełek rozświetlających. Ogólnie nie polecam lepiej wziąć perełki

4. Torba Maja str. 83 - sporo już było opinii na jej temat. Wykonanie jak we wszystkich tego typu torbach, egzemplarz, który widziałam był wykonany w miarę porządnie. Jest niewielka, ale to zależy kto co potrzebuje. Jeśli ktoś potrzebuje takiej torby to za ta cenę nie ma co się zastanawiać. Dla mnie osobiście taka sobie.

5. Torebka Ruthie str. 85 - matowa, kolor jest zdecydowanie granatowy, ale nie jest dokładnie taki jak w katalogu (ten w katalogu bardziej mi się podoba), myślałam, że będzie trochę mniejsza ale jest nawet spora, w środku jest większa kieszonka pozioma i mniejsza pionowa na telefon, obie bez suwaka, pasek jest naprawdę długi, regulowany i odpinany. Ładna ale za droga.

6. Biżuteria Polina str. 85 - kolor ciemno granatowy, ale również i w tym przypadku w rzeczywistości różni się on od koloru w katalogu, ten na zdjęciu jest jakby troszkę z domieszką fioletu a tak naprawdę jest typowo granatowy, taki surowy, nie wiem czy mnie rozumiecie kolor złota jest ciemny, robiony na stare złoto. Kamyki są matowe. Mi się nie podoba, ale to tylko moje zdanie.

7. Torebka Hannah str. 89 - ładna, taki półmat (wygląda dokładnie tak jak na zdjęciu w katalogu na str. 88 w rękach tej kobiety) rączki są krótkie, jest zdecydowanie do noszenia w ręku, na ramię nie wejdzie, w środku pionowa kieszonka na telefon i kieszonka pozioma na suwak, szczerze mówiąc nie wiem czy wejdzie A4 bo suwak jest dosyć krótki i chyba raczej wejdzie tylko pionowo ale nie jestem pewna (nie miałam nic żeby wypróbować). Ogólnie torebka podoba się.

8. Bransoletka Rosabell str. 94 - wcześniej nie miałam okazji jej obejrzeć, jest metalowa, dosyć ciężka ale nie za bardzo, według mnie lepiej się prezentuje w katalogu ale nie jest brzydka, te srebrne różyczki ładnie wyglądają.

9. Biżuteria Gitta str. 95 - strasznie tandetna, bransoletka jest dla mnie taka trochę odpustowa, o wiele lepiej wyglądają same te kółka, kolor bardzo jasne srebro. Kółka są dwustronne. Za taką cenę nie ma się czego spodziewać.

10. Biżuteria Lillith str. 97 - łańcuszek jest "płaski" (chyba wiecie o co mi chodzi ) i w sumie najładniejszy z całego kompletu, kolor baaardzo jasne srebro, te małe kamyczki ładnie się błyszczą, kolczyki leciutkie. Dla mnie cała biżuteria jest tandetna ale najgorsze są kolczyki.

11. Okulary Milly str. 100 - było o nie sporo pytań więc trochę się ich naszukałam w COKu bo wcale ich nie wystawili na wierzch, tylko pudełka leżały przy kolekcji logo. Białe, plastikowe, kolor złota jest troszkę ciemniejszy niż typowy dla avonu, są spore (jak dla mnie, niektórzy lubią duże okulary ), z bliska wyglądają tak jak te co można na bazarku kupić za 20 zł, ale z daleka wyglądają nawet fajnie jak ktoś lubi białe okulary

12. Zestaw przyborów kosmetycznych str. 122 - szczoteczka: rączka plastikowa, włosie średniej miękkości, ręczniczek jak ręczniczek - cieniutki, gąbka - ten egzemplarz, który dotykałam był strasznie twardy, pewnie musi być zmoczona żeby jej używać

13. Odżywcza mgiełka bez spłukiwania do włosów suchych i zniszczonych Olejek Migdałowy i Awokado str. 139 - strona zapachowa w katalogu idealnie oddaje rzeczywisty zapach.

Edytowane przez andziat
Czas edycji: 2010-02-26 o 12:03
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 12:00   #1178
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Przecież 04 zaczyna się dopiero w następnym tygodniu w czwartek, to zaczną fakturować dopiero we środę wieczorem, więc o co chodzi?
O to, chodzi, że zamówienia internetowe powinno się już móc składać. Wiem, bo składam praktycznie co miesiąc w pierwszy dzień składania zamówień przez neta, czyli wypada to zawsze na czwartek.
__________________
Spring is coming
***Marzec bez prostownicy i słodyczy ***

Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 12:10   #1179
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
Wrażenia z wczorajszej wizyty w COKu. Nie mieli za dużo wystawionych nowości z katalogu 04/2010 ale jestem zmuszona dzisiaj jechać jeszcze raz więc może coś dołożą
2. Pędzelek z gąbką do oczu str. 40 - boski, na pewno biorę wykonanie bardzo porządne, włosie jest mięciutkie (podobnie jak w pędzlu do twarzy), gąbeczka taka jak w precyzyjnym ołówku do kresek z gąbką, oczywiście zapakowany w pokrowiec z czego bardzo się cieszę. Wysuwany pędzelek do ust wykonanie jest podobne, jeśli ktoś takich używa to polecam.

3. Złocisty puder w pędzlu str. 41 - jest niewielki, używając go trzeba nim trochę potrząsać żeby puder wydobył się z pojemniczka na pędzel przy czym sporo wypada na podłogę. Musiałam się troszkę namęczyć żeby chociaż zobaczyć jakikolwiek odcień na dłoni. Puder daje efekt podobny do perełek rozświetlających. Ogólnie nie polecam lepiej wziąć perełki

4. Torba Maja str. 83 - sporo już było opinii na jej temat. Wykonanie jak we wszystkich tego typu torbach, egzemplarz, który widziałam był wykonany w miarę porządnie. Jest niewielka, ale to zależy kto co potrzebuje. Jeśli ktoś potrzebuje takiej torby to za ta cenę nie ma co się zastanawiać. Dla mnie osobiście taka sobie.


7. Torebka Hannah str. 89 - ładna, taki półmat (wygląda dokładnie tak jak na zdjęciu w katalogu na str. 88 w rękach tej kobiety) rączki są krótkie, jest zdecydowanie do noszenia w ręku, na ramię nie wejdzie, w środku pionowa kieszonka na telefon i kieszonka pozioma na suwak, szczerze mówiąc nie wiem czy wejdzie A4 bo suwak jest dosyć krótki i chyba raczej wejdzie tylko pionowo ale nie jestem pewna (nie miałam nic żeby wypróbować). Ogólnie torebka podoba się.
dzieki
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 12:20   #1180
83evelinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraina jezior ;)
Wiadomości: 1 934
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Andziat śliczne dzięki za recenzje!
__________________
uzależniona od kawy latte
szczęśliwa mama Kubusia ....zakochana żona
83evelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 12:26   #1181
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
Wrażenia z wczorajszej wizyty w COKu. Nie mieli za dużo wystawionych nowości z katalogu 04/2010 ale jestem zmuszona dzisiaj jechać jeszcze raz więc może coś dołożą

Jeśli ktoś potrzebuje to na Jerozolimskich jest sporo torebek Alison i karteczek memo z logo.

1. Soczysty błyszczyk do ust str. 25 - zgodnie z tym co napisali w katalogu mają baaardzo intensywne i lśniące kolory, więc weźcie to pod uwagę przed zakupem

.
a pamiętasz może konkretne kolorki? Chodzi mi głównie o Sundance jak wyglada? I ewetualnie Sweet Maple?

A widział ktoś z was lakiery speed dry kolory Sateen i Rose Amour (ewentualnie Bronzess)?
Rose Amour wydaje się być odcieniem opalizującym, ciekawe czy Bronzess też I Satten tak mnie mocno ciekawi:proi:
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 12:57   #1182
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

dałam dzisiaj katalog koleżankom mamy a one zachwycone że taki jest ciekawy będzie zamówionko pewnie duze mnie kusi ta torba maja ale nie wiem co z jakoscią bo wizualnie ładna jest
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 13:04   #1183
renia0809
Wtajemniczenie
 
Avatar renia0809
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 495
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
11. Okulary Milly str. 100 - było o nie sporo pytań więc trochę się ich naszukałam w COKu bo wcale ich nie wystawili na wierzch, tylko pudełka leżały przy kolekcji logo. Białe, plastikowe, kolor złota jest troszkę ciemniejszy niż typowy dla avonu, są spore (jak dla mnie, niektórzy lubią duże okulary ), z bliska wyglądają tak jak te co można na bazarku kupić za 20 zł, ale z daleka wyglądają nawet fajnie jak ktoś lubi białe okulary
a jak mają kształt oprawki, są owalne czy kanciaste?
__________________
Ja mam kryzys permanentny. Jestem typem depresyjnym, trudno jest mi się cieszyć z czegokolwiek, widzę świat w ciemnych barwach. Jest fajnie, bo pijemy herbatę, gadamy, jest ładna pogoda, ale mam w sobie czarną dziurę, która cały czas promieniuje. R. Więckiewicz
renia0809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 13:44   #1184
Smynio
Raczkowanie
 
Avatar Smynio
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 374
GG do Smynio
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Hej! Co się stanie gdy przykładowo nie zapłaci się w terminie należności za kosmetyki-powiedzmy np. 4 dni. Co wtedy się dzieje? :P pytam z ciekawości tylko, bo kiedyś się zastanawiałam i do niczego nie doszłam ;]
__________________
And You see I cannot be forsaken...
Klikaj codziennie:
http://www.polskieserce.pl/
http://www.pustamiska.pl/
http://www.pajacyk.pl/
http://www.okruszek.org.pl/
Smynio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 13:46   #1185
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
a pamiętasz może konkretne kolorki? Chodzi mi głównie o Sundance jak wyglada? I ewetualnie Sweet Maple?

A widział ktoś z was lakiery speed dry kolory Sateen i Rose Amour (ewentualnie Bronzess)?
Rose Amour wydaje się być odcieniem opalizującym, ciekawe czy Bronzess też I Satten tak mnie mocno ciekawi:proi:
ja miałam przez chwilę ten błyszczyk w kolorze Sundance - miałam bo zwróciłam, zupełnie do mnie ten kolor nie pasuje, kolor jest naprawdę intensywny i mocno kryjący usta, nie wiem jak go określić, jakiś taki lśniący jasny brąz, zdjecie w katalogu bardzo dobrze oddawało jego kolor.
Lakier Rose Amour wstawialam na wątek katalogowy, jest zrobione lustrzanką i oddaje rzeczywisty kolor lakieru. Ten lakier ma perłowy połysk = ja takich nie znoszę do tego odpryskuje od paznokci w rekordowym tempie - dlatego są szybkoschnące - żeby można nimi malować paznokcie 2x dziennie
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 13:53   #1186
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Smynio Pokaż wiadomość
Hej! Co się stanie gdy przykładowo nie zapłaci się w terminie należności za kosmetyki-powiedzmy np. 4 dni. Co wtedy się dzieje? :P pytam z ciekawości tylko, bo kiedyś się zastanawiałam i do niczego nie doszłam ;]
nie dostaniesz paczki+odsetki.

ale 4 dni to jeszcze nie tragedia.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 14:12   #1187
krystell
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 159
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Przecież 04 zaczyna się dopiero w następnym tygodniu w czwartek, to zaczną fakturować dopiero we środę wieczorem, więc o co chodzi?
Dokładnie to fakturują w czwartek rozpoczęcia katalogu po godzinie 12.
Do godz. 12 w czwartek powstają jeszcze faktury z katalogu wcześniejszego (zamówienia złożone między godz. 20 a 24.00 w środę w Internecie, przez SMS, przez Avon Non Stop).

A to, że jest już możliwość składania zamówień z katalogu 4/2010 jest spowodowane tym, iż tak system jest ustawiony, że na tydzień przed końcem jednego katalogu, pokazuje się kolejny katalog. Jednak nie oznacza to, że już zamówienia są fakturowane.

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Smynio Pokaż wiadomość
Hej! Co się stanie gdy przykładowo nie zapłaci się w terminie należności za kosmetyki-powiedzmy np. 4 dni. Co wtedy się dzieje? :P pytam z ciekawości tylko, bo kiedyś się zastanawiałam i do niczego nie doszłam ;]
Jeżeli jest to 4 dni po terminie, który masz na fakturze:
- paczka nie będzie wstrzymana
- opłata karna 5zł nie będzie naliczona

Dlaczego? Gdyż termin na fakturze jest liczony właśnie z uwzględnieniem 4 dni (data wystawienia faktury + 17 dni).
A według umowy masz 21 dni od daty wystawienia faktury na zapłacanie, zatem nic się nie dzieje.

Jeśli zapłacisz po 21 dniach od wystawienia faktury, ale nie przekroczysz 27 dni od daty wystawienia faktury to:
- zamówienia złożone w tym okresie mogą być wstrzymane (jeśli złożyłaś je przed wpłynięciem pieniędzy na konto Avonu)
- opłata karna 5zł nie będzie naliczona

Jeśli zapłacisz po 27 dniach od daty wystawienia faktury:
- zamówienia złożone w tym okresie mogą być wstrzymane (jeśli złożyłaś je przed wpłynięciem pieniędzy na konto Avonu)
- opłata karna 5zł będzie naliczona

Odsetek Avon nie stosuje odkąd wprowadzono za każde upomnienie opłatę administracyjną w wysokości 5zł.
krystell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 14:30   #1188
kashka
Rozeznanie
 
Avatar kashka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 806
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez joanwi Pokaż wiadomość
krem z granulkami jest super nawilża, do każdego typu cery, cera ma śliczny, lekko brązowy kolor, jest rozświetlona, ogólnie bardzo go polecam
Ja go uwielbiam! Używam go odkąd się pojawił (miałam każdą z 3 "szat graficznych", w których występował ). Mimo tego, że mam dość sporo do ukrycia (naczynka, przebawienia) to on tak dobrze wyrównuje mi koloryt skóry, że nie potrzebuję już nic innego (ew. trochę pudru). Stosuję go zawsze wiosną i latem. Ponieważ ma dość wysoki filtr to świetnie sprawdza się też na plaży (chroni i upiększa )
kashka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 14:51   #1189
Smynio
Raczkowanie
 
Avatar Smynio
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 374
GG do Smynio
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Krystell i aneszna - dzieki za odpowiedz zawsze troche informacji sie przyda... nie planuje opozniac oplat, ale nigdy nie wiadomo :p pozdrawiam cieplutko
__________________
And You see I cannot be forsaken...
Klikaj codziennie:
http://www.polskieserce.pl/
http://www.pustamiska.pl/
http://www.pajacyk.pl/
http://www.okruszek.org.pl/
Smynio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 14:59   #1190
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

andziat dziękuję za

6. Biżuteria Polina str. 85 - kolor ciemno granatowy, ale również i w tym przypadku w rzeczywistości różni się on od koloru w katalogu, ten na zdjęciu jest jakby troszkę z domieszką fioletu a tak naprawdę jest typowo granatowy, taki surowy, nie wiem czy mnie rozumiecie kolor złota jest ciemny, robiony na stare złoto. Kamyki są matowe. Mi się nie podoba, ale to tylko moje zdanie.

mogłabyś mi powiedzieć, czy ta biżu jest wykonana z plastiku czy są to takie kamyczki a;la kryształki?
__________________
Spring is coming
***Marzec bez prostownicy i słodyczy ***

Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 15:00   #1191
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

dziewczyny czy produkty z oferty Bronze z 4 katalogu mozemy zakupić po 1 sztuce czy wiecej??
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 15:11   #1192
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
Pamietacie o tym jak pisalam, ze jeszcze raz do paczki wsadzili mi te felerne 15 tuszy ze wzgledu na jakis ich blad systemowy... poszly juz do zwrotu i czekam teraz na rozliczenie, ale jeszcze nie zostaly rozliczone i dzieki temu skladajac zamowienie w katalogu 3 na 2 termin mam 35% opustu
A dzis zrobili mi korekte na koncie Tak wiec akurat sie zalapalam A juz miala odlozyc skladanie zamowienia z 2 terminu 3 na dzis, ale cos mnie podkusilo i zrobilam to wczoraj zalapujac sie na ten 35% opust

Dodam jeszcze, ze nie zwykle szybko roliczyli mi braki bo w poniedzialek po poludniu dostarczylam je na Slowicza a dzis z rana juz byla faktura korygujaca

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Obym tylko w kolejnej paczce nie dostala znowu tych 15 felernych tuszow... bo ich wtedy zatluke
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 15:15   #1193
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez krystell Pokaż wiadomość
....
A to, że jest już możliwość składania zamówień z katalogu 4/2010 jest spowodowane tym, iż tak system jest ustawiony, że na tydzień przed końcem jednego katalogu, pokazuje się kolejny katalog. Jednak nie oznacza to, że już zamówienia są fakturowane.
.....
Yorki chodziło oto, że mimo tej możliwości, tym razem od wczoraj nie można dokończyć składania zamówienia, bo "wywala się" system
Wysłałam maila ze strefy z pytaniem, kiedy to porawią, ale nie sądzę, żeby przed poniedziałkiem, dzielni informatycy się z tym uporali
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 15:16   #1194
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
ja miałam przez chwilę ten błyszczyk w kolorze Sundance - miałam bo zwróciłam, zupełnie do mnie ten kolor nie pasuje, kolor jest naprawdę intensywny i mocno kryjący usta, nie wiem jak go określić, jakiś taki lśniący jasny brąz, zdjecie w katalogu bardzo dobrze oddawało jego kolor.
Lakier Rose Amour wstawialam na wątek katalogowy, jest zrobione lustrzanką i oddaje rzeczywisty kolor lakieru. Ten lakier ma perłowy połysk = ja takich nie znoszę do tego odpryskuje od paznokci w rekordowym tempie - dlatego są szybkoschnące - żeby można nimi malować paznokcie 2x dziennie
a dzięki, szukałam i nie znalazlam zdjęcia lakieru
dzięki za opis błyszczyku, dziwne bo właśnie ten drugi odcień Sweet Maple się wydawał jasnym broznem a Sundance się wydaje być bezo-rózem; dzieki
Czy one są tak bardzo nietrwałe jak te Mirror Shine?

Jakby ktos widział pozostałe kolory: błyszczyk Sweet maple i lakier Sateen to proszę o opinie
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 15:27   #1195
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

hej dziewczyny!
Dziś odebrałam ostatnią paczkę z k03 - wszystko byłoby ok, gdyby nie to że Maska do ciała z minerałami z serii Planet Spa wygląda jakby była nie całkiem wypełniona (jakby brakowało 1/3-1/2 ). Ale jest nienaruszona. Na liście z wagą tylko 104g, mimo że ma ona mieć 150ml. Dzwoniłam właśnie do Wawy i przyjęli reklamację telefonicznie (pierwszy raz )
Także sprawdzajcie wagi swoich produktów...
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 15:42   #1196
Julitkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 24
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

hej dziewczyny
Proszę o radę.
Chcę zamówic sobie roletkę, ale mam dylemat którą wziąc:
Eternal magic czy treselle...
Która lepsza?
Julitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 15:43   #1197
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
Yorki chodziło oto, że mimo tej możliwości, tym razem od wczoraj nie można dokończyć składania zamówienia, bo "wywala się" system
Wysłałam maila ze strefy z pytaniem, kiedy to porawią, ale nie sądzę, żeby przed poniedziałkiem, dzielni informatycy się z tym uporali
dokładnie o to mi chodziłosprawdzalam dziś cały dzień ale dalej nic...
__________________
Spring is coming
***Marzec bez prostownicy i słodyczy ***

Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 15:46   #1198
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

tak dlugo mnie tu nie bylo przez zawirowania z sesja ze nie wiem kiedy ja to wszystko nadrobie...grunt ze byla to ostatnia sesja ;p

zeby bylo na temat- mialam suuper promocje na szminki - niedosc ze 15,9 to jeszcze do tego przy zakupie dwoch wybrany produkt z katalogu do 8zl gratis i co? i nic kompletne zero...

teraz mam zamiar uderzyc konkretnie z probkami na 3 termin...ja chce tusz chociaz

ps. czy którejś udalo sie sprzedac 8?
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 15:50   #1199
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
...
ps. czy którejś udalo sie sprzedac 8?
ja sprzedałam 6 to 2 wzięłam dla siebie i mam wszystkie prezenty

sprzedawałam po 14zł i tylko 2 Panie widziały próbki
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 16:08   #1200
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Napisałam do działu obsługi w sprawie etui na próbki i pustych buteleczek z atomizerem Odpisali że przekazali moją sugestię dotyczącą wprowadzenia tych produktów do sprzedaży do działu marketingu więc być może niedługo doczekam się w końcu tego etui
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??

Edytowane przez smerfetka25
Czas edycji: 2010-02-26 o 16:09 Powód: liter
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:37.