Galerie-Wrocław - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-20, 18:26   #1
jagoda622
Raczkowanie
 
Avatar jagoda622
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 177

Galerie-Wrocław


hejka!nie wiem czy we właściwym miejscu zadaje pytanie ale próbuje.Czy może orientuje się badz wie czy w galerii Dominikańskiej i centrum we wrocławiu można kupić kosmetyki firmy Maybelline i Manhatan?za odp dzięki
jagoda622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 18:31   #2
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Galerie-Wrocław

W galerii Dominikańskiej na dole jest Rossmann, tam z pewnością dostaniesz obie marki
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 09:13   #3
jagoda622
Raczkowanie
 
Avatar jagoda622
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 177
Dot.: Galerie-Wrocław

a jakie firmy w rossmanie w galeri dominikańskiej można spotkać?
jagoda622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 13:09   #4
jagoda622
Raczkowanie
 
Avatar jagoda622
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 177
Dot.: Galerie-Wrocław

nikt nie wie?pytam sie dlatego ze w rossmanie w mojej miejscowosci sa tylko 3 firmy rimmel miss sporty i wibio i chce przejrzeć recnzje na KWC i chce wiedziec jakich firm kosmetyki mam przeglądać odp.błagam
jagoda622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 15:02   #5
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Galerie-Wrocław

Poza Maybelline i Manhattanem są Astor, L'oreal, Rimmel, Wibo, Rival The Loop, Miss Sporty, Max Factor bodajze ( Wrocławianki poprawcie mnie jeśli się mylę ) W Sephorze i Douglasie dostaniesz większośc górnopółkowych: Chanel Dior, Lancome, itd..
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 15:22   #6
Alex71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19
Dot.: Galerie-Wrocław

Cytat:
Napisane przez Myszołapka
Poza Maybelline i Manhattanem są Astor, L'oreal, Rimmel, Wibo, Rival The Loop, Miss Sporty, Max Factor bodajze ( Wrocławianki poprawcie mnie jeśli się mylę ) W Sephorze i Douglasie dostaniesz większośc górnopółkowych: Chanel Dior, Lancome, itd..
nie poprawiam, bo tez tylko te pamietam ;] mozliwe ze są jeszcze inne ale ze nic nie moge sobie przypomniec...
Alex71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 17:13   #7
fantazja86
Przyczajenie
 
Avatar fantazja86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 18
GG do fantazja86
Dot.: Galerie-Wrocław

Garnier i Nivea
fantazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-21, 18:16   #8
roksanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wrocław-właściwie to wieś pod ;/
Wiadomości: 494
Dot.: Galerie-Wrocław

stoisko Maybelline jest też w seforze w GD. A w pedecie (czyli galerii centrum) są obie firmy o które piszesz. ogólnie to w tym drugim sklepie jest chyba lepiej bo wszystko jest w jednym miejscu. no ale ja nie znosze chodzić do gd więc nie jestem obiektywna
roksanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 20:02   #9
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Galerie-Wrocław

No w sumie to Galerii Centur faktycznie jest nawet więcej tych marek średniopółkowych niż w GD, więc jeśli możesz to odwiedź również GC
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 10:50   #10
jagoda622
Raczkowanie
 
Avatar jagoda622
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 177
Dot.: Galerie-Wrocław

mam jeszcze do was ostatnie(tak myśle ) 2 pytanka.w jakich sklepach najlepiej samoobsługowych można kupić kosmetyki do malowania firm Eveline,bell i dr.ireny eris.aa drugie pytanie to od kiedy zaczynają się promocje na wszystki ciuchy30% 50 70%?ja byłam rok temu w połowie lutego i jużbyły same resztki więc chciałabym przyjechać na sam początek
jagoda622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 12:28   #11
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Galerie-Wrocław

Cytat:
Napisane przez jagoda622
mam jeszcze do was ostatnie(tak myśle ) 2 pytanka.w jakich sklepach najlepiej samoobsługowych można kupić kosmetyki do malowania firm Eveline,bell i dr.ireny eris.aa drugie pytanie to od kiedy zaczynają się promocje na wszystki ciuchy30% 50 70%?ja byłam rok temu w połowie lutego i jużbyły same resztki więc chciałabym przyjechać na sam początek
Jagoda, Bell jest w Rossmanie (przynajmniej tym w GD), Eveline - szczerze mówiąc nie wiem, powinno być w drogeriach Natura (spora i dobrze zaopatrzona jest na rogu Powstańców Śląskich i Jarzębinowej, spróbuj też w Feniksie, na parterze). Eris wycofał się z kolorówki (mieli linię Privi, której niedobitki możesz znaleźć w małych, niesieciowych perfumeriach, np. w "Ex-Mini" na Piłsudskiego i w Instytucie Kosmetycznym Eris na Traugutta - oprócz gabinetu kosmetycznego mają świetnie zaopatrzoną drogerię). Produkują ciągle tylko podkłady, pod nazwą Lirene, które znajdziesz w Rossmannach i Naturach. Chyba, że chodzi Ci o kosmetyki pielęgnacyjne Eris? Te pod nazwą Lirene są w Rossmannach i Naturach, a droższe serie (Forte, Y&U, React, etc.) w Douglasach i Sephorach.

Przeceny już się powoli zaczynają, m.in. w H&M, Zarze, Mango i Promodzie (wczoraj widziałam, sama kupiłam parę rzeczy), ale tylko na wybrane serie. Wielka masowa wyprzedaż zacznie się na pewno z początkiem stycznia, tuż po nowym roku (styczeń to tradycyjnie najgorszy miesiąc dla handlowców, po grudniowym szaleństwie zakupowym u klientów krucho z kasą, więc sklepy prześcigają się w jakimś ich przyciągnięciu). Obniżka aż 70% to będzie końcówka, czyli przełom stycznia i lutego, ale rzeczy będą już bardzo przebrana (np. brak najbardziej chodliwych rozmiarów, etc.). Ja bym się wybrała w połowie stycznia, to już będzie -50% a jeszcze duży asortyment.

Powodzenia w zakupach!
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-22, 12:39   #12
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Galerie-Wrocław

Ze swojej strony polecam jeszcze Super-Pharm na ulicy Oławskiej.Znajdziesz tam kolorówkę i kosmetyki pielęgnacyjne oraz perfumy "z górnej półki".
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 13:15   #13
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Galerie-Wrocław

Joasiu, tylko że w Super-Pharmie jest średnio 10-20% drożej, niż w innych aptekach i drogeriach Wprawdzie ostatnio była promocja -20% na wszystkie perfumy, ale za to kosmetyki z linii aptecznych (Vichy, Bioderma, LRP) są droższe nawet o 15zł! No i kolorówki mają mało, chyba tylko Dior i Clarins, z tego co pamiętam. Za to jest tam sporo zapachów niedostępnych gdzie indziej (m.in cała linia Hot Couture Givenchy, włącznie z wycofywanym klasykiem).
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 14:15   #14
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Galerie-Wrocław

Cytat:
Napisane przez pixie7
Joasiu, tylko że w Super-Pharmie jest średnio 10-20% drożej, niż w innych aptekach i drogeriach Wprawdzie ostatnio była promocja -20% na wszystkie perfumy, ale za to kosmetyki z linii aptecznych (Vichy, Bioderma, LRP) są droższe nawet o 15zł! No i kolorówki mają mało, chyba tylko Dior i Clarins, z tego co pamiętam. Za to jest tam sporo zapachów niedostępnych gdzie indziej (m.in cała linia Hot Couture Givenchy, włącznie z wycofywanym klasykiem).
Ja nie kupuję kosmetyków markowych,więc nie wiem czy są tańsze czy droższe.Podobnie z tymi aptecznymi.Co do kolorówki na pewno mają L'oreal,Max Factora.Co do Maybelline wydaje mi się,że też.A wczoraj kupiłam (tyle,że w Super P.na Bielanach) krem,którego nie miały ani hipermarkety ani Rossman .Podsumowując,uważam że warto zajrzeć,może akurat coś będzie w promocyjnej cenie,co będzie się opłacało kupić.Wszak my uwielbiamy polować na promocje
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 15:09   #15
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Galerie-Wrocław

jesli chodzi o eris warto tez pamietac o stoiskach firmowych w leclerku i carrefurze (ale nie na sali, tylko w przejsciu)
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 21:21   #16
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Galerie-Wrocław

Cytat:
Napisane przez pixie7
Joasiu, tylko że w Super-Pharmie jest średnio 10-20% drożej, niż w innych aptekach i drogeriach Wprawdzie ostatnio była promocja -20% na wszystkie perfumy, ale za to kosmetyki z linii aptecznych (Vichy, Bioderma, LRP) są droższe nawet o 15zł! No i kolorówki mają mało, chyba tylko Dior i Clarins, z tego co pamiętam. Za to jest tam sporo zapachów niedostępnych gdzie indziej (m.in cała linia Hot Couture Givenchy, włącznie z wycofywanym klasykiem).
w super-pharmie kupiłam jakiś czas temu szampon Vichy z drugim małym w promocji gratis w korzystnej cenie, ale jeśli już mówimy o aptekach, to ta naprzeciwko super-pharm przy RYnku jest batdzo tania, średnio 5-10 zł kosmetyki takie jak Vichy (bo na takie patrzyłam, nie wiem jak inne). taka mała apteka, zawsze sa kolejki już wiem czemu

a kosmetyki sa też w Carrefourze przy Hallera, Maybelline również

pzdr!
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 13:34   #17
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Galerie-Wrocław

Cytat:
Napisane przez Avariel
w super-pharmie kupiłam jakiś czas temu szampon Vichy z drugim małym w promocji gratis w korzystnej cenie, ale jeśli już mówimy o aptekach, to ta naprzeciwko super-pharm przy RYnku jest batdzo tania, średnio 5-10 zł kosmetyki takie jak Vichy (bo na takie patrzyłam, nie wiem jak inne). taka mała apteka, zawsze sa kolejki już wiem czemu

a kosmetyki sa też w Carrefourze przy Hallera, Maybelline również

pzdr!
Skoro jesteśmy już przy aptekach.To w Aptece w Rynku (tej na rogu,w tym samym ciągu co Empik) dają kartę rabatową-bodajże 5%.Z tym,że nie wiem czy na wszystko,czy tylko na kosmetyki.Warto zajrzeć i porównać jak się mają ceny,już po rabacie.Ja niestety nie wiem,bo nie używam "aptecznych" kosmetyków.
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 18:44   #18
jagoda622
Raczkowanie
 
Avatar jagoda622
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 177
Dot.: Galerie-Wrocław

bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi Pytałam was o te rzeczy bo na feriach(mam od 16 stycznia )wybieram się własnie do Wrocka i chce jak najszybciej kupić sobie kosmetyki tych firm o które pytałam zeby mieć duuzo czasu na zakup ubranek.teraz mam kasy w zanadrzu bo niedawno miałam urodzinki wiec kaski sie troche dostało a i jeszcze dostałam odszkodowanie.Pozdrawiam!
jagoda622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 10:39   #19
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Galerie-Wrocław

W Galerii Dominikańskiej ruszyły przeceny.Jeszcze jest dość niemrawo.Przeceniane są wybrane kolekcje.Ale z czasem...
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-06, 14:39   #20
jagoda622
Raczkowanie
 
Avatar jagoda622
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 177
Dot.: Galerie-Wrocław

witam wszytkich ponownie!!Mam do wrocławianek kolejne pytanko .Wiecie moze gdzie we Wrocławiu mozna kupić kosmetyki firmy Gosh???bo podoba mi sie z niej jeden podkładzik.W rossmanie raczej (A nawet na pewno)nie ma tej firmy.Wiec gdzie jest???
jagoda622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 15:10   #21
tess_d
Zadomowienie
 
Avatar tess_d
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 682
Dot.: Galerie-Wrocław

Gosh najczęściej jest w Naturze
tess_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 15:40   #22
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Galerie-Wrocław

Gosha widziałam chyba też kiedyś w Galerii Centrum, ale nie jestem 100% pewna. W Drogerii Natura będą raczej na pewno
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 16:08   #23
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Galerie-Wrocław

Cytat:
Napisane przez jagoda622
witam wszytkich ponownie!!Mam do wrocławianek kolejne pytanko .Wiecie moze gdzie we Wrocławiu mozna kupić kosmetyki firmy Gosh???bo podoba mi sie z niej jeden podkładzik.W rossmanie raczej (A nawet na pewno)nie ma tej firmy.Wiec gdzie jest???
na 100% nie jestem pewna czy tam dostaniesz Gosha,ale warto zajrzeć do drogerii w Rynku.Znajduje się ona idąc od ulicy Świdnickiej po lewej stronie.Zaraz jak miniesz Pocztę,która znajduje się na rogu,skręcasz w lewo i w kamieniczce naprzeciwko Ratusza znajduje się ta drogeria.Jest raczej dobrze zaopatrzona,a ceny w tamtym roku na kolorówkę typu Loreal były niższe niż w Sephorze czy Douglasie
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 17:37   #24
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Galerie-Wrocław

Gosh jest tez w Interaptece na rogu RUSKA/KAZIMIERZA
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.