Problem z erekcją. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-20, 12:39   #1
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160

Problem z erekcją.


Witam Serdecznie Wszystkich odwiedzających ten wątek

Mam taki dosyć krępujący problem pomimo ,że nie dotyczy do końca mnie.Otóż sprawa dotyczy mojego partnera.
Jesteśmy ze sobą od ponad pół roku.Dodam,że jest to mój pierwszy związek i facet.
Dotąd w sprawach łóżkowych układało nam się dobrze.Od niedawna pojawił się problem związany z erekcją.

Oczywiście pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy to taka ,że przestałam go "pociągać" .W momentach kiedy ma z tym problem ,czuję się FATALNIE.Biorę to bardzo do siebie.
On tłumaczy to stresem, tzn . gdy ostatnim razem naszła nas ochota na spontaniczny seks na parkingu w samochodzie .Co chwila rozglądał się za siebie i sprawdzał czy ktoś nie idzie w naszą stronę, po czym stwierdził ,że nie może się skoncentrować.Najoględnie j mówiąc o wygląda tak:
Nakręcamy się wzajemnie na siebie ,na początku jest ok i po czym opada Są to jednorazowe sytuacje , głównie pojawiają się , gdy pojawia się ryzyko że może nas ktoś nakryć.
Choć z drugiej strony na początku w niczym to nie przeszkadzało.
Nie mam kompletnie doświadczenia , nie wiem jak zachować się wobec takiej sytuacji.
Czy mogą być inne przyczyny jak np. stres poza tą ,że przestałam być dla niego atrakcyjna ?

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Ups , przez pomyłkę wybrałam nie tą kategorię.Czy mogę prosić o przeniesienie wątku?
__________________
[glamour]530933[/glamour]
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 17:47   #2
kasienkaa1986
Przyczajenie
 
Avatar kasienkaa1986
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 10
Dot.: Problem z erekcją.

:/ u mojego partnera podobnie... na początku jest twardy itp a w trakcie stosunku opada ;/ więc trzeba bo znowu pobudzić np on sobie ręką lub prosi mnie o to ...dołuje mnie to bo może to moja wina , może ja coś źle robię...
kasienkaa1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 18:04   #3
bulbulka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 567
Dot.: Problem z erekcją.

nic nie robicie źle, ani to nie jest Wasza wina. 100%. on sam musi się ze sobą uporać.
bulbulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 21:38   #4
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Problem z erekcją.

Po prostu musi miec komfortową sytuację.
W nerwach, w strachu rzeczywiście trudno mu się skoncentrować na utrzymaniu erekcji, bo zamiast myślec o seksie, myśli o kompromitacji, gdy was ktoś nakryje.
Uprawiajcie seks w zamknietym pokoju, w łóżku a nie w samochodzi na parkingu i już.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 22:03   #5
ekstramocna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Problem z erekcją.

Zgadzam się z Elfir w 100%. To na pewno nie Twoja wina.
ekstramocna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.