Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-24, 14:23   #3451
lokalamuka
Raczkowanie
 
Avatar lokalamuka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 43
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Mam w domu olejek rycynowy, ale jakoś mam uprzedzenie do olejowania, nie wiem do końca czemu Boję się, że obciąży moje cienkie włosy. Ale może warto się przełamać
__________________
1.12.2011 - 31 cm
1.04.2012 - 37 cm
1.05.2012 - 39 cm
cel I --> 45 cm
pokrzywa : 23.09 - 23.12
kuracja Radicalem

Moje zdjęcia: http://photoyama.blogspot.com/
lokalamuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 16:06   #3452
czarnaaa33
Raczkowanie
 
Avatar czarnaaa33
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 324
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Dostałam dzisiaj wreszcie, po długich poszukiwaniach , polowaniach na moim wypitowie ...... to!!!
1. Szampon przeciwłupieżowy /nie mam łupieżu, ale skład ziół mnie zachęcił/ z dziegieciem, brzozą i cynkiem - cena 300ml / 7zł
2. Olejek łopianowy z czerwona papryką - 100ml/ 7zł
3. Olejek łopianowy przeciwłupieżowy z olejkami drzewa herbacianego i rozmarynu - 100ml /7zł
Przystępuję do ataku!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P240912_16_50.jpg (122,0 KB, 47 załadowań)
__________________
Walka o włos-obecna długość 71cm
Walczę z wypadaniem i o odrost-szampon i żel Dermena, lotion seboradin niger, wax, Falvit i Cynk, magnez z wit .B6/witaminki/, pije pokrzywę i skrzyp
Olejowanie-olejki: kokos, rycynowy, czosnkowy, rozmarynowy + brahmi
Rozpoczęłam przygodę z Jantarem
czarnaaa33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 16:43   #3453
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez czarnaaa33 Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj wreszcie, po długich poszukiwaniach , polowaniach na moim wypitowie ...... to!!!
1. Szampon przeciwłupieżowy /nie mam łupieżu, ale skład ziół mnie zachęcił/ z dziegieciem, brzozą i cynkiem - cena 300ml / 7zł
2. Olejek łopianowy z czerwona papryką - 100ml/ 7zł
3. Olejek łopianowy przeciwłupieżowy z olejkami drzewa herbacianego i rozmarynu - 100ml /7zł
Przystępuję do ataku!!!!
daj znać jak olejek z czerwona papryką będzie się spisywał
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 17:09   #3454
lokalamuka
Raczkowanie
 
Avatar lokalamuka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 43
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Stosowała któraś z Was może wodę martwą? http://www.jonizatory.com/artykuy/57...czniczych.html (pkt.50). Bo ja mam jonizator i skoro wyrastają nowe włosy, to może też przyspiesza wzrost ?
__________________
1.12.2011 - 31 cm
1.04.2012 - 37 cm
1.05.2012 - 39 cm
cel I --> 45 cm
pokrzywa : 23.09 - 23.12
kuracja Radicalem

Moje zdjęcia: http://photoyama.blogspot.com/
lokalamuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 21:53   #3455
sofialu
Raczkowanie
 
Avatar sofialu
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 76
Unhappy Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Dziewczyny czy któraś z was po drożdżach w tab.miala problemy ze skóra ? Zaczęłam brać drożdże po kilku miesięcznej przerwie i wywalilo mi prychami cały dekold,teraz niewiem co robić przerwać czy uparcie kontynuowac
sofialu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 22:35   #3456
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
nie zapłaciłabym i jeszcze awanturę bym taką zrobiła, że usłyszeli by mnie naokoło. Nic jak się różnic długość o te 3-4 cm ale nie 30
Kilka lat temu byłam z przyjaciółką u fryzjerki i dzięki mnie również nie zapłaciła za zrobienie cyrku z włosami. Mi jeszcze nikt nie zmaltretował fryzury, ale i nie wiele jest ku temu okazji, bo baaaaaaaardzo rzadko się pojawiam w salonach fryzjerskich. Ale gdyby tak się zdarzyło niefortunnie... hm.

Cytat:
Napisane przez sofialu Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z was po drożdżach w tab.miala problemy ze skóra ? Zaczęłam brać drożdże po kilku miesięcznej przerwie i wywalilo mi prychami cały dekold,teraz niewiem co robić przerwać czy uparcie kontynuowac
Kontynuuj, nie przejmuj się! Drożdże mają często takie oczyszczające działanie - powinno zniknąć po tygodniu, maks. dwóch.
Jeśli łagodniej wolałabyś to przejść, może zmniejsz ilość pochłanianych drożdży.

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2012-09-24 o 22:36
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 23:05   #3457
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez sofialu Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z was po drożdżach w tab.miala problemy ze skóra ? Zaczęłam brać drożdże po kilku miesięcznej przerwie i wywalilo mi prychami cały dekold,teraz niewiem co robić przerwać czy uparcie kontynuowac
Nie daj się!! Szamaj drożdże, niedługo Ci przejdzie. Przetrzymaj.
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-25, 07:44   #3458
czarnaaa33
Raczkowanie
 
Avatar czarnaaa33
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 324
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Ja miałam tak po drożdżach...tylko pitych. Nie przeszło mi nic, a wysyp miałam okropny! Po 4 miesiacach przestałam przygodę z drożdżami. Za to od miesiąca biorę Sufrin-biosiarkę i mam piękną cerę, a i chyba kłaki szybciej rosną.

Jestem po pierwszym użyciu olejku łopianowego z papryką. Dałam go na skalp i na długość. Trzymałam godzinę. Nie było pieczenia, ale po 20 min takie coś jakby mrowienie? Zmył sie super szamponem z dziegciem tej samej firmy z dodatkiem maski bingo spa ze spiruliną /ostatnio dodaje ją do wszystkich szamponów, dzięki czemu niweluje przesuszajace działanie sls itp/. Włosy super błyszczace, miękkie, ale nie piórowate-jak to mam po dodaniu panthenolu . No zakochałam sie w tym olejku! A dzisiaj kupuje /jak dostanę/ henne sipy brąz /czytałam nie ma chemii/ i zobacze co mi wyjdzie
__________________
Walka o włos-obecna długość 71cm
Walczę z wypadaniem i o odrost-szampon i żel Dermena, lotion seboradin niger, wax, Falvit i Cynk, magnez z wit .B6/witaminki/, pije pokrzywę i skrzyp
Olejowanie-olejki: kokos, rycynowy, czosnkowy, rozmarynowy + brahmi
Rozpoczęłam przygodę z Jantarem

Edytowane przez czarnaaa33
Czas edycji: 2012-09-25 o 07:52
czarnaaa33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 08:25   #3459
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez sofialu Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z was po drożdżach w tab.miala problemy ze skóra ? Zaczęłam brać drożdże po kilku miesięcznej przerwie i wywalilo mi prychami cały dekold,teraz niewiem co robić przerwać czy uparcie kontynuowac
to ja zapytam o cynk, bo zaczęłam brać i wysypało mnie trochę, ale najbardziej na czole gdzie prawie nigdy nic nie miałam. Tylko że to jakoś po 2 czy 3 tabletkach się zrobiło. I nie wiem czy to nowy tonik czy to już cynk
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 09:08   #3460
Blondcukiereczek
Raczkowanie
 
Avatar Blondcukiereczek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 224
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Pocieszcie mnie dziewczyny Nie wiem juz co robic. Kudły garściami mi wychodzą. Probowalam juz wszystkiego i nic nie pomaga. Dzisiaj kupie jeszcze CP. Moja ostatnia nadzieja. Jesli to nie pomoze to sie chyba poddam
Blondcukiereczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 11:34   #3461
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez Blondcukiereczek Pokaż wiadomość
Pocieszcie mnie dziewczyny Nie wiem juz co robic. Kudły garściami mi wychodzą. Probowalam juz wszystkiego i nic nie pomaga. Dzisiaj kupie jeszcze CP. Moja ostatnia nadzieja. Jesli to nie pomoze to sie chyba poddam
Co to znaczy "wszystkiego"? Witaminy, dieta, olejowanie, wcierki, masaż?...
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-25, 12:45   #3462
patti017
Raczkowanie
 
Avatar patti017
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 161
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez sofialu Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z was po drożdżach w tab.miala problemy ze skóra ? Zaczęłam brać drożdże po kilku miesięcznej przerwie i wywalilo mi prychami cały dekold,teraz niewiem co robić przerwać czy uparcie kontynuowac
ja pod koniec maja zaczelam lykac humavit z witaminami... gdzies w czerwcu strasznie mnie wysypalo na twarzy... lykalam przez cale wakacje i teraz we wrzesniu juz sobie odpuscilam bo nie ustepowalo jeszcze tak nie mialam zeby pryszcz mi sie goil przez 2-3 miesiace a i tak zostaly mi po nich male czerwone plamki

oczywiscie nie jestem pewna w 100%, ze to przez drozdze, ale po odstawieniu ich jest lepiej. Zostalo mi jeszcze pol opakowania wiec za jakis czas je skoncze i sie przekonam
patti017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 14:09   #3463
looona
Raczkowanie
 
Avatar looona
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 65
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez czarnaaa33 Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj wreszcie, po długich poszukiwaniach , polowaniach na moim wypitowie ...... to!!!
1. Szampon przeciwłupieżowy /nie mam łupieżu, ale skład ziół mnie zachęcił/ z dziegieciem, brzozą i cynkiem - cena 300ml / 7zł
2. Olejek łopianowy z czerwona papryką - 100ml/ 7zł
3. Olejek łopianowy przeciwłupieżowy z olejkami drzewa herbacianego i rozmarynu - 100ml /7zł
Przystępuję do ataku!!!!
Tego szamponu nie polecam, śmierdzi okropnie dymem z ogniska, najgorsze jest to, że włosy śmierdzą dalej po umyciu....koszmar. Przemęczyłam się z tym szamponem, bo staram się zużywać kosmetyki, ale nigdy więcej, zwłaszcza że efektów żadnych nie dawał. pozdrawiam
__________________
2 lata bez farbowania



blog http://www.rockbeauty.eu
looona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 15:54   #3464
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez Blondcukiereczek Pokaż wiadomość
Pocieszcie mnie dziewczyny Nie wiem juz co robic. Kudły garściami mi wychodzą. Probowalam juz wszystkiego i nic nie pomaga. Dzisiaj kupie jeszcze CP. Moja ostatnia nadzieja. Jesli to nie pomoze to sie chyba poddam
a może to coś innego? może tarczyca albo coś skoro aż tak mocno wypadają.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 16:52   #3465
gaaabsx
Raczkowanie
 
Avatar gaaabsx
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 58
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Nie odpowiem na Twoje pytania, ale może coś dorzucę.
Rozjaśnianie nie powinno mieć wpływu na porost, w końcu to pod skórą zaczyna się wzrost włosa, może po prostu nadal końcówki Ci się kruszą. Czy pomysł ścięcia ich jeszcze kilkanaście centymetrów definitywnie odrzucasz?
ta opcja zdecydowanie odpada.. tzn rozważam ścięcie ich na boba [ale mam cieniowane włosy i muszę raczej zaczekać aż trochę odrosną], albo nie będę ścinała ich już w ogóle.. w sumie od tego rozjaśniania z 30cm mi poszło..
__________________
gaaabsx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 22:47   #3466
Blondcukiereczek
Raczkowanie
 
Avatar Blondcukiereczek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 224
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez Yariewenka Pokaż wiadomość
Co to znaczy "wszystkiego"? Witaminy, dieta, olejowanie, wcierki, masaż?...
Tak, przez 2 miesiace bralam Merz Spezial, odzywiam sie zdrowo, olejuje rycynowym, lnianym, oliwą z oliwek, wcierka Jantar (zaczynam kolejne 3 tygodnie), masaż masażerem robie codziennie, pije drożdże i pokrzywe, jem olej lniany z twarogiem. I NIC. Obstawiam że to przez ogromny stres który od kilku tygodni przechodze. W zasadzie ostatnie lata nie były ok, wiele nerwów itp.

Kilka lat temu robilam badania pod katem tarczycy i wszystko bylo w porzadku.

Dzisiaj kupiłam CP. To moja ostatnia nadzieja.

Edytowane przez Blondcukiereczek
Czas edycji: 2012-09-25 o 22:48
Blondcukiereczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 23:20   #3467
MrsImpressivo
Przyczajenie
 
Avatar MrsImpressivo
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 12
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez Blondcukiereczek Pokaż wiadomość
Tak, przez 2 miesiace bralam Merz Spezial, odzywiam sie zdrowo, olejuje rycynowym, lnianym, oliwą z oliwek, wcierka Jantar (zaczynam kolejne 3 tygodnie), masaż masażerem robie codziennie, pije drożdże i pokrzywe, jem olej lniany z twarogiem. I NIC. Obstawiam że to przez ogromny stres który od kilku tygodni przechodze. W zasadzie ostatnie lata nie były ok, wiele nerwów itp.

Kilka lat temu robilam badania pod katem tarczycy i wszystko bylo w porzadku.

Dzisiaj kupiłam CP. To moja ostatnia nadzieja.
coś o tym wiem.. w tym wypadku chyba najlepszym rozwiązaniem jest skupić się na problemie a nie na jego skutkach- kubek gorącej czekolady i dobra książka czytana pod ciepłym kocem może nie wpływa na porost czy wypadanie włosów ale pomaga się rozluźnić. oczywiście to tylko przykład- musisz sobie dogadzać i odnaleźć sposoby na zniwelowanie stresu, bo niestety- takie jest życie i stres mniejszy czy większy będzie zawsze, tzreba niestety się z tym pogodzić. ja na stres proponuję ci meliskę bądz jakieś lekkie tabletki ziołowe- przyjmowane regularnie wraz z "twoją pomocą" powinny pomóc. wtedy skrzypokrzywa, wcierki, olejowanie i suplementacja z głową powinny zahamować wypadanie.
teraz stresujesz się pewnie jeszcze bardziej tym, że nic nie działa na twój problem- zwolnij, nie przejmuj się i zacznij od czekolady..
__________________
Kłaczki...


31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65
MrsImpressivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 06:24   #3468
greige
Raczkowanie
 
Avatar greige
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 372
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez czarnaaa33 Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj wreszcie, po długich poszukiwaniach , polowaniach na moim wypitowie ...... to!!!
1. Szampon przeciwłupieżowy /nie mam łupieżu, ale skład ziół mnie zachęcił/ z dziegieciem, brzozą i cynkiem - cena 300ml / 7zł
2. Olejek łopianowy z czerwona papryką - 100ml/ 7zł
3. Olejek łopianowy przeciwłupieżowy z olejkami drzewa herbacianego i rozmarynu - 100ml /7zł
Przystępuję do ataku!!!!
Też widziałam tę serię. Chyba zainwestuję w olejek z papryką, bo szamponów mam już tyle, że muszę najpierw je zużyć

Cytat:
Napisane przez Blondcukiereczek Pokaż wiadomość
Pocieszcie mnie dziewczyny Nie wiem juz co robic. Kudły garściami mi wychodzą. Probowalam juz wszystkiego i nic nie pomaga. Dzisiaj kupie jeszcze CP. Moja ostatnia nadzieja. Jesli to nie pomoze to sie chyba poddam
Moje też wychodziły i kilka dni temu jakby przestały. Zmieniłam szampon (o dziwo używałam wcześniej szamponu przeciw wypadaniu!) i zaczęłam używać Seboradinu regenerującego z żeń-szeniem.

Cytat:
Napisane przez gaaabsx Pokaż wiadomość
ta opcja zdecydowanie odpada.. tzn rozważam ścięcie ich na boba [ale mam cieniowane włosy i muszę raczej zaczekać aż trochę odrosną], albo nie będę ścinała ich już w ogóle.. w sumie od tego rozjaśniania z 30cm mi poszło..
Ja właśnie stałam się ofiarą blond farby i jestem załamana. Moja miesiącami zapuszczana grzywka zrobiła się jak wata i mogę ją urwać Jest mi naprawdę strasznie smutno, bo mega dbałam o włosy i powinnam była chodzić do fryzjera na farbowanie samych odrostów, a z braku czasu robiłam farbę sama w domu. No i wyszło jak wyszło.
Wcześniej też zawsze ścinałam na boba, ale postanowiłam dzielnie zapuszczać włosy. Poproszę fryzjerkę, żeby podcięła mi tylko zniszczone końcówki (zapuszczam włosy z krótkich i tył mam już ze 3 cm poniżej linii zarostu) No w każdym razie od 2 dni mam straszny dołek z tego powodu

Postanowiłam odstawić Seboradin ze względu na alkohol, no i w ogóle wszystkie kosmetyki z alkoholem (ze względu na kruchość włosów) i od wczoraj łykam Biotebal 5 i CP. Mam nadzieję, że włosy ruszą z miejsca
__________________

Cel nr 1 - osiągnięty
Cel nr 2 - osiągnę latem
2A
greige jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 07:29   #3469
MjakMarzena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 55
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez czarnaaa33 Pokaż wiadomość
30 września jest pełni, to tak 2 dni przed pełnia trzeba ciąć!
No dziewczyny to patent mi zaserwowałyście z tą pełnią. Już zapisuje w kalendarzu że 28 muszę końcówki przyciąć. Podoba mi się takie podejście do tematu, zresztą gdzieś o tym już chyba słyszałam, zobaczymy czy zadziała

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Cytat:
Napisane przez lokalamuka Pokaż wiadomość
Stosowała któraś z Was może wodę martwą? http://www.jonizatory.com/artykuy/57...czniczych.html (pkt.50). Bo ja mam jonizator i skoro wyrastają nowe włosy, to może też przyspiesza wzrost ?

Rozumiem, że po zastosowaniu jonizatora wodą martwą używasz do włosów?? Kurcze! a ja z powodu nadmiaru wody martwej większość wylewam do zlewu, gdyż nie mam co z nią robić, podlewam kwiaty i gdy jakaś rana sie zrobi na skórze to tez przecieram woda martwą i tyle. No ale niemal każdego dnia nastawiana jest produkcja żywej wody do picia to woda martwa pozostaje i nie mam sposobów na jej maksymalne wykorzystanie, no ale skoro można włosy nią zalewać to będę to czynić ;-)) Dzięki za info!
MjakMarzena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-26, 07:48   #3470
lokalamuka
Raczkowanie
 
Avatar lokalamuka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 43
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez MjakMarzena Pokaż wiadomość
Rozumiem, że po zastosowaniu jonizatora wodą martwą używasz do włosów?? Kurcze! a ja z powodu nadmiaru wody martwej większość wylewam do zlewu, gdyż nie mam co z nią robić, podlewam kwiaty i gdy jakaś rana sie zrobi na skórze to tez przecieram woda martwą i tyle. No ale niemal każdego dnia nastawiana jest produkcja żywej wody do picia to woda martwa pozostaje i nie mam sposobów na jej maksymalne wykorzystanie, no ale skoro można włosy nią zalewać to będę to czynić ;-)) Dzięki za info!
Spoko Też zamierzam stosować tę metodę, zobaczymy co z tego wyjdzie A wodą żywą też można płukać, ale tak tylko w ramach delikatnej pielęgnacji.
__________________
1.12.2011 - 31 cm
1.04.2012 - 37 cm
1.05.2012 - 39 cm
cel I --> 45 cm
pokrzywa : 23.09 - 23.12
kuracja Radicalem

Moje zdjęcia: http://photoyama.blogspot.com/
lokalamuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 07:59   #3471
Blondcukiereczek
Raczkowanie
 
Avatar Blondcukiereczek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 224
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Dziekuje za odpowiedzi Zebym ja miala czas na tę czekoladę, dobrą książkę ... Jak dziecko w koncu zasnie to ja tez jestem juz padnięta.

Musze wyluzowac bo non stop mysle o wlosach, o tym, że niedlugo wyłysieję jak nie znajde cudownego produktu ktory mi pomoze.
Blondcukiereczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 08:34   #3472
MjakMarzena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 55
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez lokalamuka Pokaż wiadomość
Spoko Też zamierzam stosować tę metodę, zobaczymy co z tego wyjdzie A wodą żywą też można płukać, ale tak tylko w ramach delikatnej pielęgnacji.

Proszę o instrukcję ;-) czyli martwą to kiedy płukać, w trakcie mycia np??

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez sofialu Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z was po drożdżach w tab.miala problemy ze skóra ? Zaczęłam brać drożdże po kilku miesięcznej przerwie i wywalilo mi prychami cały dekold,teraz niewiem co robić przerwać czy uparcie kontynuowac
Nie każdy organizm reaguje tak samo, ale owszem u wielu znanych mi osób drożdże wywoływały wysyp, jednak to przejściowe, trzeba przeczekać ;-)
MjakMarzena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 15:17   #3473
efc6a1cb5fe4a74ea359d2acbd2eea31cfefd6de_624396d99d764
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 84
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez Blondcukiereczek Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedzi Zebym ja miala czas na tę czekoladę, dobrą książkę ... Jak dziecko w koncu zasnie to ja tez jestem juz padnięta.

Musze wyluzowac bo non stop mysle o wlosach, o tym, że niedlugo wyłysieję jak nie znajde cudownego produktu ktory mi pomoze.
a dziecie duże masz? Bo moze po ciąży zaburzenia hormonalne itp. Ja tak miałam. Mój synuś skończył 8 msc a ja byłam prawie łysa. Została mi połowoa z tego co miałam. Ścięłam włosy zza łopatek do boba, zaczęłam olejować, odżywiać i teraz jest juz o niebo lepiej.

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez czarnaaa33 Pokaż wiadomość
Obiecane fotki....przed i po podcięciu 3cm końcówek

Własnie mierzyłam.....ścięła mi 34cm.....
o ja pierdziele! Biedactwo!

Ja też tak kiedyś trafiłam. Miałam lat 14 i byłam naiwnym smarkiem który zapragnął wycieniowac włosy. Miałam włosy ścięte na równo do pasa.
Baba zrobiła mi pazurki zaczynające się od wysokości ucha, wycięła mi połowę włosów z boków głowy i w efekcie wyglądałam jak nienormalna. Włosy do pasa a po bokach "pazurki" od ucha . Nigdy nie udało mi się zapuścić już tak długich włosów. Teraz jak ide do fryca to zastrzegam zeby nie brała w dłoń nozyczek do podcinania bo ucieknę i mam w dupie ze zniszczone itp. Przychodze do dom i daje zleceni mężowi. On przynajmniej zdaje sobie sprawę ze czasami 1 cm robi wielką różnicę ;-DDDDD

Współczuje ci bardzo.
efc6a1cb5fe4a74ea359d2acbd2eea31cfefd6de_624396d99d764 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 15:26   #3474
greige
Raczkowanie
 
Avatar greige
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 372
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Blondcukiereczku, dobrym sposobem na rozprawienie się ze stresem jest niepicie kawy i łykanie magnezu Jeśli więc nie masz czasu na chwilę dla siebie, spróbuj na początek tych najprostszych metod
__________________

Cel nr 1 - osiągnięty
Cel nr 2 - osiągnę latem
2A
greige jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 15:27   #3475
efc6a1cb5fe4a74ea359d2acbd2eea31cfefd6de_624396d99d764
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 84
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez Patrysia007 Pokaż wiadomość
Rozumiem, niektórzy nie lubią nawet zapachu. Ja po prostu uwielbiam i zapach i smak. Swoją drogą piję jej za dużo i powinnam ograniczyć chociażby ze względu na włosy

Tak ładnie mi już włosy rosły i nagle stanęły W dodatku lecą jak nigdy. Jak tak dalej pójdzie to za 2-3 miesiące będę łysa... Możliwe, że to po Amli?
jakiś czas temu padło pytanie, ale u mnie było podobnie jak nakładałam amle na skalp. Od razu włosy leciały a po dłuższym stosowaniu nabawiłam się lupieżu i łojotokowego zapalenia skóry.
efc6a1cb5fe4a74ea359d2acbd2eea31cfefd6de_624396d99d764 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 17:33   #3476
czarnaaa33
Raczkowanie
 
Avatar czarnaaa33
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 324
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Kochane...helfy rozdaje jesiennie kosmetyki!
http://www.helfy.pl/konkursy/index_j..._rozdanie.html
__________________
Walka o włos-obecna długość 71cm
Walczę z wypadaniem i o odrost-szampon i żel Dermena, lotion seboradin niger, wax, Falvit i Cynk, magnez z wit .B6/witaminki/, pije pokrzywę i skrzyp
Olejowanie-olejki: kokos, rycynowy, czosnkowy, rozmarynowy + brahmi
Rozpoczęłam przygodę z Jantarem
czarnaaa33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 17:35   #3477
sofialu
Raczkowanie
 
Avatar sofialu
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 76
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Kurde te cholerne drożdże wywołały mi taki wysyp ze wyglądam jak bym przechodziła ospe, dam im ostatnia szanse (1msc) jak mi nie przejdzie to śmietnik je czeka. Napewno nie chodzi o przedawkowanie bo na 8tab dziennie biorę 1/2 dawki. Gdybym mieszkała w pl to już bym gnala do apteki po Sufrin.
sofialu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 17:45   #3478
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

.
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 20:47   #3479
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez Blondcukiereczek Pokaż wiadomość
Pocieszcie mnie dziewczyny Nie wiem juz co robic. Kudły garściami mi wychodzą. Probowalam juz wszystkiego i nic nie pomaga. Dzisiaj kupie jeszcze CP. Moja ostatnia nadzieja. Jesli to nie pomoze to sie chyba poddam
wpadnij do wątku : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=470275 i uwierz, nie Ty jedna przeżywasz ze swoimi włosami gorsze lata czy też dni.

[1=efc6a1cb5fe4a74ea359d2a cbd2eea31cfefd6de_624396d 99d764;36767414]jakiś czas temu padło pytanie, ale u mnie było podobnie jak nakładałam amle na skalp. Od razu włosy leciały a po dłuższym stosowaniu nabawiłam się lupieżu i łojotokowego zapalenia skóry.[/QUOTE]

padło , padło .. nawet podbijałam ten temat - miałam ten sam problem. jeśli chodzi o skalp, co za dużo to nie zdrowo

ale olejowanie samo w sobie nie jest bezpśrednią przyczyną! może nasilać wypadanie osłabionych włosków. generalnie tylko wzmagać nasz kłopot.

Cytat:
Napisane przez sofialu Pokaż wiadomość
Kurde te cholerne drożdże wywołały mi taki wysyp ze wyglądam jak bym przechodziła ospe, dam im ostatnia szanse (1msc) jak mi nie przejdzie to śmietnik je czeka. Napewno nie chodzi o przedawkowanie bo na 8tab dziennie biorę 1/2 dawki. Gdybym mieszkała w pl to już bym gnala do apteki po Sufrin.
po jakim czasie przyjmowania tej bio-siarki zauważyłaś poprawę na cerze? czy jakieś inne zalety poznałaś też tych tabletek?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 20:56   #3480
MrsImpressivo
Przyczajenie
 
Avatar MrsImpressivo
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 12
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez gaaabsx Pokaż wiadomość
Ja w zeszłym roku też miałam piękne, lśniące, długie włosy. Mimo, że farbowałam je na czarny to i tak wyglądały zdrowo. Nawet rozdwojonych końcówek nie miałam. Rosły szybko, bo jakieś 2-3cm miesięcznie i ogólnie byłam z nich mega zadowolona, ale nie wiem co mi odbiło, że mam ochotę na blond. No i rozjaśniłam.. I tutaj zaczynają się moje problemy. Żaden fryzjer nie chciał się tego podjąć (proponowali balejaż), ale ja chciałam blond od razu. No to kupiłam rozjaśniacze i nałożyłam je dwa razy (jeden dzień po drugim).. Na drugi dzień moje włosy po umyciu i rozczesaniu (a raczej usilnej próbie rozczesania), wyglądały jak wata cukrowa. Przysięgam. Nigdy czegoś takiego nie widziałam, to była tragedia, były takie cienkie i łamliwe.. Ale uparłam się na blond to w między czasie pokupowałam parę farb do włosów, żeby dojść do upragnionego koloru, wszystko w przeciągu tygodnia. Niestety zrobiło mi się takie siano na głowie, że fryzjerka, którą poprosiłam o podcięcie końcówek ścięła mi 20cm włosów. Wyglądałam okropnie, z długich zrobiły mi się krótkie, wycieniowała je, podcięła grzywkę i wstydziłam się wychodzić z domu. Byłam na siebie zła, nie chciałam ich już więcej niszczyć, a co jakieś dwa tyg musiałam robić odrosty, więc wróciłam do ciemnych włosów i od roku przy nich pozostałam, jednak efekty rozjaśniania są widoczne do dzisiaj. Włosy przestały mi rosnąć. W ciągu roku musiałam je podcinać jeszcze dwa razy, bo mam trudności z ich rozczesaniem (szczególnie tył przy karku). Ogólnie mam je w granicach 45cm. Używałam prawdopodobnie wszystkich odżywek, które są w ofercie supermarketów, WAXa, Seboradinu, oleju kokosowego, rycynowego i efekty są znikome. Oprócz tego włosy strasznie mi wypadają, nawet mój facet mówi, żebym coś z tym zrobiła. Chcę zacząć łykać jakieś tabletki, ale możecie mi poradzić, które w chwili obecnej na rynku są najlepsze? Pokrzywy i skrzypu pić nie bardzo chcę, bo boję się o pogorszenie cery. Wiem, że za błędy trzeba płacić, ale półtora roku to chyba wystarczający okres czasu
jakbym słyszała swoją historię.. w galerii akurat zamiesciłam fotki, jest tam owa wata.. ja do tej pory nie mogę uwierzyć w to co zrobiłam.

ale akurat wax bardzo pomógł mi zregenerować owego czasu włosy, to chyba było moje pierwsze "włosowe" odkrycie wraz z kapsułkami Radical.

a ze swojej strony mogę ci zaproponować siemię lniane- glutek do picia (kuracja podobna do drożdzy, 1- 2 mies.) plus poprawa trawienia, glutek na włosy i olej lniany na włosy. nie chcę przesadzać, ale w przeciągu 2 tyg urosły mi ok 2 cm, gdyby nie ścięcie i akurat robione fotki, nie zauważyłabym przyrostu.

poza tym len w porównaniu z drożdżami to czysta i nie śmierdząca przyjemność
__________________
Kłaczki...


31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65

Edytowane przez MrsImpressivo
Czas edycji: 2012-09-26 o 21:11
MrsImpressivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.