Lubelskie Mamusie - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-30, 07:41   #211
21pyza
Zadomowienie
 
Avatar 21pyza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 104
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez Clarissa2013 Pokaż wiadomość
Ale tu cichoszaaaaa...

Dziewczyny, mam pytanie, czy któraś z Was też traciła na wadze zamiast przybierać w pierwszej połowie ciąży? Jestem w 17 tyg. i ogólnie straciłam już prawie 2kg. Lekarz mówi, że najważniejsze, żeby dzidziuś przybierał, w połowie grudnia mam drugie usg, czekam z niecierpliwością

Scotasia, mogę zapytać o wrażenia po usg u dra Krzyżanowskiego?
Ja w pierwszym trymestrze traciłam na wadze. Dużo wymiotowałam i od wielu potraw mnie po prostu odrzuciło Pod koniec ciąży ważyłam 12 kg więcej niż przed ciążą a synek urodził sie całkowicie zdowy z wagą 3280
__________________
"Bo rodzina jest najważniejsza. Żaden zawodowy sukces nie waży tyle, ile szczęście w miłości. Żadna zawodowa porażka nie boli tak jak rozstanie. "
B.Grysiak
21pyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 08:01   #212
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Ja niestety ciągle na plusie...dużo za dużo ;p
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 08:34   #213
scotasia
Wtajemniczenie
 
Avatar scotasia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 112
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez Clarissa2013 Pokaż wiadomość
Ale tu cichoszaaaaa...

Dziewczyny, mam pytanie, czy któraś z Was też traciła na wadze zamiast przybierać w pierwszej połowie ciąży? Jestem w 17 tyg. i ogólnie straciłam już prawie 2kg. Lekarz mówi, że najważniejsze, żeby dzidziuś przybierał, w połowie grudnia mam drugie usg, czekam z niecierpliwością

Scotasia, mogę zapytać o wrażenia po usg u dra Krzyżanowskiego?
Ja na poczatku ciazy przybieralam na wadze powoli, za to od jakiegos 20tyg juz systematycznie ok 0,5kg/tydz.

Dr Krzyżanowski, poza tym ze sie spoznil pol godz to usg przeprowadzil bardzo w porządku. Wogole mily z niego czlowiek, i zażartuje czasem. Na nastepne usg tez sie do niego zapisalam. W miedzy czasie mialam jeszcze usg u jakiegos innego lekarza, bo to byla pilna sprawa, i powiem szczerze,ze jakos tak dretwo bylo i dziwnie. A u dr Swatowskiego i Krzyzanowskiego jakos tak inaczej, bez stresu
scotasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 08:34   #214
kafetka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: stepy akermanskie :)
Wiadomości: 1 595
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Hej
chciałam się przywitać ja co prawda z Lublina nie jestem , ale na poród wybieram się na Jaczewskiego...ewentualni e Lubartowską... obecnie jestem w 30 tygodniu i z 8 kg. na plusie...
pocieszam się tylko faktem, że to i tak mniej niż z pierwszym synkiem wtedy utyłam 20kg...

Edytowane przez kafetka
Czas edycji: 2012-11-30 o 08:36
kafetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 09:41   #215
wil_ma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 34
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Hej dziewczyny!
Ja miałam małe problemy pod koniec swojej ciąży i "dzięki" temu przelezałam na wszystkich (prawie) oddziałach "ciążowych" na jaczewskiego, począwszy od ginekologii zachowawczej, przez perinatologię i oczywiście na końcu położnictwo. Generalnie pobyt w szpitalu to był dla mnie dramat (co może się wydawać dość dziwne, bo studiuję medycynę). Bo leży się tam i mało co z tobą robią i ci mówią. Jeśli chodzi o położne na wszystkich tych oddziałach to raczej mam pozytywne odczucia, miały z nami większy kontakt niż lekarze, niekiedy to od nich się dowiadywałyśmy o wynikach i decyzjach lekarskich ;/ Ja sama miałam w końcu nagłą cesarkę i przeżycie to było dość traumatyczne (chodzi mi o rekonwalescencję, bo sam zabieg ok) - nie polecam nikomu bez wskazań. Jednak dużym problemem było dla mnie to, że na oddział nikt nie może wchodzić. Piętro niżej na ginekologii dziewczyny po cesarkach normalnie są doglądane przez rodzinę, a nagle na położnictwie są inne zasady i co najlepsze personel ma odpowiednie uzasadnienie (co jest dla mnie sytuacją komiczną). Ja leżałam ponad tydzień bo Mały miał żółtaczkę i musieliśmy się poddać fototerapii. I nie dość, że kobieta jest obolała po zabiegu, oczywiście wymęczona, to jeszcze musi przez cały czas, jak dziecko się naświetla, pilnować je czy nie ściągnie sobie z oczu opaski. Osobiście byłam wykończona i dopadł mnie olbrzymi kryzys, a nie mogłam skorzystać z pomocy męża, który by i całą noc siedział z Małym, bo takie są zasady. Ba, mój mąż został nawet wyrzucony z oddziału, kiedy pilnował Małego, żebym mogła chociaż na 20min zmrużyć oczy. Osoba z personelu zaproponowała, że jeśli jestem zmęczona to mogą zabrać dziecko, żebym sobie odpoczęła. Tylko nikt nie będzie mi się zajmował dzieckiem pod lampą,więc równie dobrze mogłam sama ją wyłączyć i pójść spać. A że człowiek chce szybciej być już w domu to siedzi przy tej lampie non stop byleby poziom bilirubiny spadł jak najszybciej... No a na koniec to o decyzji lekarskiej czy możemy już iść do domu (bilirubina spadła do 10,5) dowiedziałam się od położnej, bo pani dr nawet nie pofatygowała się żeby przyjść i wyjaśnić swoją decyzję. Wkurzyłam się, bo co lekarz to inna opinia i wypisałam się na własne żądanie. Teraz już jesteśmy w domku i jest nie do porównania. Ja rozumiem, że stada rodziny i znajomych na oddziale to zło wcielone, ale jedna osoba powinna mieć prawo siedzieć nawet bez przerwy przy położnicy, bo inaczej oszaleć można. Nikt z góry nie wie, czy jego pobyt na oddziale będzie trwał 3 dni czy 8. Gdybym miała leżeć te 3 dni to spoko, ale przy większej człowiek sam przestaje sobie radzić, chociażby psychicznie, emocjonalnie. Więc wydaje mi się, że lepiej wybrać szpital gdzie jest możliwość wstępu na oddział. Kobieta i tak "traci" swoją godność kiedy jest badana przy 10 osobach, tudzież musi wywalić cyce i karmić, więc jaka różnica?
wil_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 19:36   #216
scotasia
Wtajemniczenie
 
Avatar scotasia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 112
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Wil_ma jakiś czas temu pisałaś, że rozważasz też szpital na Staszica. Czyli w koncu wybor padł na jaczewskiego? To co piszesz brzmi koszmarnie Nie wyobrazam sobie, zebym miała taka obolala sama sobie radzic ze wszystkim. Podziwiam Cie.
scotasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 13:59   #217
wil_ma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 34
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Hej!
Tak, rozwazałam Staszica, troche załuje ze nie doszło to do skutku, ale jak pisałam przelezałam na roznych oddziałach na jaczewskiego, w dodatku moja ciaza pod koniec okazała się powikłana (Synek miał miec IUGR, ale ostatecznie go nie miał...), dostałam skierowanie do szpitala, w którym akurat moja lekarka pracuje (jaczewskiego) więc nie miałam za bardzo wyboru. i nie ma czego podziwiac, wszystkie kobiety po cesarce muszą sobie same radzić (a tych cesarek to naprawde jakos duzo sie robi), tak samo naswietlanie. najgorzej jak ma sie i to i to ja jedynie chce przestrzec
wil_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-01, 21:17   #218
essence30
Raczkowanie
 
Avatar essence30
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 442
GG do essence30 Send a message via Skype™ to essence30
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Wil_ma to współczuję Ci przeżyć, ja cesarkę wspominam całkiem dobrze, mam porównanie, bo rodziłam pierszą córę SN, a teraz po cesarce całkiem szybko doszłam do siebie, chociaż widziałam, że niektóre dziewczyny męczyły się bardzo. Zależy chyba od progu bólu. leżałam na położnictwie też 8 dni( rownież żołtaczka i lampy) i na Staszica był również zakaz odwiedzin ze względów epidemiologicznych. Dla mnie akurat to bardzo sensowne, gdyby dziecko zachorowało , to wypisaliby mnie , a dziecko zostaje. Zgadzam się, że komfort bycia w domu jest nieporównywalny z pobytem w szpitalu, jednak najważneijsze jest by w domu też być spokojnym. Ja z moją pierwszą córką jeździłam na pobierania krwi do laboratorium i nie chciałabym przezywać tego drugi raz - dlatego siedziałam grzeczniew szpitalu, chociaż łzy leciały często , że chcę już do domu do męża i mojej drugiej córy.

Na szczęście wszystko to już za nami[COLOR="Silver"]



Malemalenstwo u nas wszytsko ok, tzn Alka teraz choruje , jakieś przeziębienie ją dopadło,ale generalnie nic strasznego. Ala w stosunku do Hani bardzo ok - głaszcze ją, całuje, przytula, oczywiście pod kontrolą, bo ma nieskoordynowane ruchy. Za to przestała zasypiać sama i musi zasypiać z nami w pokoju, no ale tym bardzo się nie martwię, bo jak jestem sama to mi łatwiej. Smoczka nigdy nie używała, więc teraz troche possała, ale tylko na próbę, piersi nie chciała ssać na szczęście:P bo 16 zębów blisko mojego sutka jakoś nie napawa mnie radością, tym bardziej, że wiem jak mocno potrafi ugryźć CHce się kłasć na przewijak i do małego łozeczka - ale tez tylko w ramach przypomnienia, także naprawdę ok ---- tylko doby brakuje.................. .....a co u Was????
__________________
Urodziłam się 13ego w piątek
Nasz Skarb http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgxzsd71q1.png

Nasze nadchodzące Szczęście http://www.suwaczki.com/tickers/gannugpjm5i8xhb7.png
essence30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 08:40   #219
5oll
Raczkowanie
 
Avatar 5oll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 82
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Witam wszystkie lubelskie mamusie
Doczekaliśmy się z mężem dwóch kresek i w przyszłym tygodniu wybieram się na pierwszą "ciążową" wizytę, wiele osób poleca dr Swatowskiego i dr Krzyżanowskiego. Czy oni przyjmują tylko w Luxmedzie i są to wizyty płatne?
5oll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 11:50   #220
essence30
Raczkowanie
 
Avatar essence30
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 442
GG do essence30 Send a message via Skype™ to essence30
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Gratulacje 5oll !! Tak tylko w Luxmedzie i tylko odpłatnie
essence30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 12:16   #221
fruzienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 1 441
GG do fruzienka
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cześć Dziewczyny, o swoim cudzie dowiedziałam się dopiero co, 07.,12,2012 Jeszcze nie bardzo w to wierzę, bo staraliśmy się ponad 4 lata a cud jest wynikiem pierwszego podejscia do IUI. Jestem pełna obaw, czy na pewno wszystko jest w porządku, nie mogę uwierzyć w to wszystko co się dzieje, też tak miałyście?


Cytat:
Napisane przez 5oll Pokaż wiadomość
Witam wszystkie lubelskie mamusie
Doczekaliśmy się z mężem dwóch kresek i w przyszłym tygodniu wybieram się na pierwszą "ciążową" wizytę, wiele osób poleca dr Swatowskiego i dr Krzyżanowskiego. Czy oni przyjmują tylko w Luxmedzie i są to wizyty płatne?

Ja szczerze odradzam dr Swatowskiego, byłam u niego w Luxmedzie na wizycie, bo czytałam, że jest bardzo polecany i mnie zawiódł niesamowicie. Wyszłam z gabinetu i płakałam. Zachował się jak gbur. Bardzo dobry jest też dr Robak, też przyjmuje w luxmedzie. Dr Krzyżanowski jest najlepszy od usg podobno
__________________

fruzienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-10, 12:21   #222
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez fruzienka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, o swoim cudzie dowiedziałam się dopiero co, 07.,12,2012 Jeszcze nie bardzo w to wierzę, bo staraliśmy się ponad 4 lata a cud jest wynikiem pierwszego podejscia do IUI. Jestem pełna obaw, czy na pewno wszystko jest w porządku, nie mogę uwierzyć w to wszystko co się dzieje, też tak miałyście?

Ja szczerze odradzam dr Swatowskiego, byłam u niego w Luxmedzie na wizycie, bo czytałam, że jest bardzo polecany i mnie zawiódł niesamowicie. Wyszłam z gabinetu i płakałam. Zachował się jak gbur. Bardzo dobry jest też dr Robak, też przyjmuje w luxmedzie. Dr Krzyżanowski jest najlepszy od usg podobno
gratulacje takich dobry wieści to pewnie prezent od Mikolaja
Widze ty też ze świdnika która częśc jesli można spytać?

ja w luxmedzie polecam dr Kondracką Adrianę jeśli chodzi o usg (bo na wizyty chodze na nfz) jest sympatyczna i bardzo dokładna. Po ostatnim usg u niej jak miała jakieś wątpliwości to zaprosiła mnie na 2 dzień na oddział i skonsultowała wszystko z 3 lekarzami dodatkowo, więc naprawdę super
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 12:58   #223
fruzienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 1 441
GG do fruzienka
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
gratulacje takich dobry wieści to pewnie prezent od Mikolaja
Widze ty też ze świdnika która częśc jesli można spytać?
Chyba grzeczna byłam w tym roku, bo Mikołaj taki łaskawy W Mikołajki wieczorem robiłam sikańca i 1 krecha a na drugi dzien nie wierząc kompletnie zrobiłam bete i niespodzianka!
Jestem z adampola, a Ty?
__________________

fruzienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 14:09   #224
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez fruzienka Pokaż wiadomość
Chyba grzeczna byłam w tym roku, bo Mikołaj taki łaskawy W Mikołajki wieczorem robiłam sikańca i 1 krecha a na drugi dzien nie wierząc kompletnie zrobiłam bete i niespodzianka!
Jestem z adampola, a Ty?
ja osiedle lotnicze okolice Aldika
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 17:11   #225
5oll
Raczkowanie
 
Avatar 5oll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 82
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Przemyślałam sprawę i zdecyduję się na mojego dotychczasowego gina do prowadzenia ciąży. Zawsze byłam z niego zadowolona, więc pomyślałam, że nie ma powodu żeby iść do kogoś nowego.
Pierwszą ciążową wizytę mam dopiero 18.12 najchętniej poszłabym już jutro, żeby tylko usłyszeć że wszytko jest w porządku
To pierwsza ciąża także ogólna dezorientacja też nie mogłam uwierzyć jak zobaczyłam dwie kreski
5oll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 09:46   #226
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cześć dziewczyny

Malpka chciałam zapytać - w Świdniku kto prowadzi Twoją ciążę? Ja właśnie szykuję się na usg połówkowe i zawsze jeździłam do Krzyżanowskiego, ale po Świętach wziął sobie wolne i go nie ma, zapisałam się do Swatowskiego na usg, ale teraz się zastanawiam nad tą Kondracką.... Zależy mi żeby pójść przed Nowym Rokiem.
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 19:25   #227
fruzienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 1 441
GG do fruzienka
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez 5oll Pokaż wiadomość
Przemyślałam sprawę i zdecyduję się na mojego dotychczasowego gina do prowadzenia ciąży. Zawsze byłam z niego zadowolona, więc pomyślałam, że nie ma powodu żeby iść do kogoś nowego.
Pierwszą ciążową wizytę mam dopiero 18.12 najchętniej poszłabym już jutro, żeby tylko usłyszeć że wszytko jest w porządku
To pierwsza ciąża także ogólna dezorientacja też nie mogłam uwierzyć jak zobaczyłam dwie kreski

Ja póki co zostaję i swojego lekarza, dzięki któremu zobaczyłam te cudowne 2 kreseczki! Też mam pierwszą wizytę 18.12 Jestem umówiona na usg Boję się jakoś i dalej nie mogę w to uwierzyć To który u Ciebie tydzień ciąży?
__________________

fruzienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 09:42   #228
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Malpka chciałam zapytać - w Świdniku kto prowadzi Twoją ciążę? Ja właśnie szykuję się na usg połówkowe i zawsze jeździłam do Krzyżanowskiego, ale po Świętach wziął sobie wolne i go nie ma, zapisałam się do Swatowskiego na usg, ale teraz się zastanawiam nad tą Kondracką.... Zależy mi żeby pójść przed Nowym Rokiem.
w świdniku nikt mi ciąży nie prowadze bo chodze do lekarza w lublinie A co do usg u Kondrackiej to ja jestem bardzo zadowolona, zapisałam sie na 27.12 do niej to bedzie u mnie 31 tydzień
A ty tez ze świdnika?
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png

Edytowane przez Malpka
Czas edycji: 2012-12-17 o 09:43
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 13:37   #229
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
w świdniku nikt mi ciąży nie prowadze bo chodze do lekarza w lublinie A co do usg u Kondrackiej to ja jestem bardzo zadowolona, zapisałam sie na 27.12 do niej to bedzie u mnie 31 tydzień
A ty tez ze świdnika?
Tak ja też Świdnik i mało tego, idę też do niej 27.12 na usg, będę w 22 tc
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-18, 13:01   #230
5oll
Raczkowanie
 
Avatar 5oll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 82
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez fruzienka Pokaż wiadomość
Ja póki co zostaję i swojego lekarza, dzięki któremu zobaczyłam te cudowne 2 kreseczki! Też mam pierwszą wizytę 18.12 Jestem umówiona na usg Boję się jakoś i dalej nie mogę w to uwierzyć To który u Ciebie tydzień ciąży?
Zaczynamy tego samego dnia to mój 7tc, ale na usg to pewnie dopiero mnie wyśle bo u siebie w gabinecie usg nie ma. Ja mam dopiero o 18.00 wizytę. Napisz jak było
5oll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 19:40   #231
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Tak ja też Świdnik i mało tego, idę też do niej 27.12 na usg, będę w 22 tc
hehe może się tam spotkamy hehe a może wogóle się znamy z widzenia który rocznik jesteś jeśli to nie tajemnica?
Fruzienka a ty?
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 19:50   #232
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Hej kobitki.Zobaczyłam watek o lubelskich mamusiacj 2012/2013 i postanowiłam sie przywitac Czy są tu kobitki z Zamościa i okolic?
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 11:40   #233
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cos Lubelanki cicho siedzą CO tam u Was? Jakies nowe dzieci mamy? Moze relacje z porodów i pobytu w szpitalu?
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 11:29   #234
sopai1
Raczkowanie
 
Avatar sopai1
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 436
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Witam wszystkie mamy obecne i przyszłe wpadłam na Was w poszukiwaniu opinii o szpitalu, do którego prawdopodobnie skieruje mnie mój lekarz (na Kraśnickich) a że jak Was poczytałam to tak mi się sympatycznie tu u Was zrobiło więc chyba zostanę i jeśli będę też mogła to będę pomagać i doradzać
Ja zostanę mamą 10 maja 2013 roku aczkolwiek teraz przebywam na zwolnieniu z powodu skrócenia szyjki z powodu kaszlu wysiłkowego spowodowanego astmą niestety. Teraz leżenie i dbanie o siebie i malucha
Pozdrawiam Was wszystkie
sopai1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 15:19   #235
La Cocinerita
Raczkowanie
 
Avatar La Cocinerita
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 302
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
Cos Lubelanki cicho siedzą
Nie da się ukryć Szkoda Wcześniej trochę Was podczytywałam i takie fajne rozmowy prowadziłyście Może jeszcze będzie tu aktywniej...

Ale skoro na razie tak cichutko, to ja napiszę, że chciałabym baaaaardzo gorąco podziękować wszystkim lubelskim Mamom za dotychczasowe relacje z porodów, opinie o szpitalach i lekarzach! Bardzo pomogłyście mi w podjęciu trudnej dla mnie decyzji jaki szpital i lekarza wybrać Dzięki!!!
No i niecierpliwie czekam na kolejne opinie o lubelskich szpitalach Mnie osobiście najbardziej interesują aktualne inf o Staszica i Kraśnickiej...

Dziewczyny, a orientujecie się może, gdzie w Lublinie można kupić jakieś fajne, niedrogie ciuchy ciążowe, poza SH?? I czy znacie jakieś sklepy, gdzie jest duży wybór wózków do pooglądania, poza Baby Fantem i Krzysiem? Może też być jakiś komis, jeśli jest tam spory wybór
__________________
Together
Forever
Nasze Lwiątko
La Cocinerita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 09:50   #236
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez La Cocinerita Pokaż wiadomość
Nie da się ukryć Szkoda Wcześniej trochę Was podczytywałam i takie fajne rozmowy prowadziłyście Może jeszcze będzie tu aktywniej...

Ale skoro na razie tak cichutko, to ja napiszę, że chciałabym baaaaardzo gorąco podziękować wszystkim lubelskim Mamom za dotychczasowe relacje z porodów, opinie o szpitalach i lekarzach! Bardzo pomogłyście mi w podjęciu trudnej dla mnie decyzji jaki szpital i lekarza wybrać Dzięki!!!
No i niecierpliwie czekam na kolejne opinie o lubelskich szpitalach Mnie osobiście najbardziej interesują aktualne inf o Staszica i Kraśnickiej...

Dziewczyny, a orientujecie się może, gdzie w Lublinie można kupić jakieś fajne, niedrogie ciuchy ciążowe, poza SH?? I czy znacie jakieś sklepy, gdzie jest duży wybór wózków do pooglądania, poza Baby Fantem i Krzysiem? Może też być jakiś komis, jeśli jest tam spory wybór
jeśli chodzi o staszica to ja rodziłam tam 3 lata temu i byłam bardzo zadowolona oprócz jednej pani pediatry która była nadęta i niechętna do pomocy wszystko było super jak dla mnie
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 10:04   #237
sopai1
Raczkowanie
 
Avatar sopai1
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 436
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cześć ja co prawda tutaj od wczoraj jestem, ale poczytałam trochę forum i z tego co pamiętam to dziewczyny polecały sklep Rampers na ul. Inżynierskiej 2 a swoją drogą widziałam, że smyk w ofercie sklepu internetowego posiada wózki więc może i stacjonarnie coś mają ale pewnie w odpowiednio wysokiej cenie
Jeśli o ubrania chodzi to ja zamawiałam jedynie bluzeczki przez internet w C&A bo czasem są fajne obniżki. Ja niestety nie jestem z Lublina i słabo się orientuje w rynku ubraniowym dla mam na tym terenie, ale niektóre sieciówki mają ubrania ciążowe sama też muszę poszukać jakichś spodni bo czuję że za miesiąc mój brzuszek już nie wejdzie w moje stare dżinsy
sopai1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 10:09   #238
sopai1
Raczkowanie
 
Avatar sopai1
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 436
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Witam wszystkie mamy obecne i przyszłe wpadłam na Was w poszukiwaniu opinii o szpitalu, do którego prawdopodobnie skieruje mnie mój lekarz (na Kraśnickich) a że jak Was poczytałam to tak mi się sympatycznie tu u Was zrobiło więc chyba zostanę i jeśli będę też mogła to będę pomagać i doradzać
Ja zostanę mamą 10 maja 2013 roku aczkolwiek teraz przebywam na zwolnieniu z powodu skrócenia szyjki z powodu kaszlu wysiłkowego spowodowanego astmą niestety. Teraz leżenie i dbanie o siebie i malucha
Pozdrawiam Was wszystkie
sopai1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 18:06   #239
La Cocinerita
Raczkowanie
 
Avatar La Cocinerita
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 302
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o staszica to ja rodziłam tam 3 lata temu i byłam bardzo zadowolona oprócz jednej pani pediatry która była nadęta i niechętna do pomocy wszystko było super jak dla mnie
Dzięki Właśnie już od wielu osób słyszałam pozytywne opinie o tym szpitalu, ale martwi mnie trochę to odsyłanie ciężarnych z powodu przepełnienia, o którym pisałyście wcześniej No ale mam nadzieję, że ten problem nie jest już aktualny Gdyby jednak tak się stało, to myślę o Kraśnickich jako planie B Moja znajoma być może będzie rodzić w marcu na Staszica, to napiszę też o jej wrażeniach
A spojrzałam na Twój suwaczek, że wkrótce na świecie pojawi się Wasz Synek Teraz też szykujesz się na poród w szpitalu na Staszica?

Cytat:
Napisane przez sopai1 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie mamy obecne i przyszłe wpadłam na Was w poszukiwaniu opinii o szpitalu, do którego prawdopodobnie skieruje mnie mój lekarz (na Kraśnickich) a że jak Was poczytałam to tak mi się sympatycznie tu u Was zrobiło więc chyba zostanę i jeśli będę też mogła to będę pomagać i doradzać
Ja zostanę mamą 10 maja 2013 roku aczkolwiek teraz przebywam na zwolnieniu z powodu skrócenia szyjki z powodu kaszlu wysiłkowego spowodowanego astmą niestety. Teraz leżenie i dbanie o siebie i malucha
Pozdrawiam Was wszystkie
Cytat:
Napisane przez sopai1 Pokaż wiadomość
Cześć ja co prawda tutaj od wczoraj jestem, ale poczytałam trochę forum i z tego co pamiętam to dziewczyny polecały sklep Rampers na ul. Inżynierskiej 2 a swoją drogą widziałam, że smyk w ofercie sklepu internetowego posiada wózki więc może i stacjonarnie coś mają ale pewnie w odpowiednio wysokiej cenie
Jeśli o ubrania chodzi to ja zamawiałam jedynie bluzeczki przez internet w C&A bo czasem są fajne obniżki. Ja niestety nie jestem z Lublina i słabo się orientuje w rynku ubraniowym dla mam na tym terenie, ale niektóre sieciówki mają ubrania ciążowe sama też muszę poszukać jakichś spodni bo czuję że za miesiąc mój brzuszek już nie wejdzie w moje stare dżinsy
Cześć Co do Kraśnickich, to moja bratowa rodziła tam dwa razy (dwie cesarki) i była zadowolona - wiadomo, na jednej zmianie trafią się fajniejsze pielęgniarki, na innej gorsze, ale to chyba tak jak wszędzie Ona chodziła przez obie ciąże do lekarza z Kraśnickich, ale przy drugim porodzie ten lekarz akurat nie miał dyżuru, więc rodziła z jakimś innym i też wszystko dobrze poszło
Dzięki za za inf na temat Rampersa Na pewno tam zajrzę, jak tylko wymioty i mdłości trochę ustąpią Po sieciówkach też się przejdę, ponoć w h&m jest dział ''mama'', mam nadzieję, że u nas też, bo jakoś nigdy nie widziałam... No, ale może po prostu nie zauważyłam
To teraz leż i odpoczywaj i dużo spokoju i relaksu życzę A znasz już płeć Maluszka?
__________________
Together
Forever
Nasze Lwiątko

Edytowane przez La Cocinerita
Czas edycji: 2013-01-09 o 18:11
La Cocinerita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 18:36   #240
sopai1
Raczkowanie
 
Avatar sopai1
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 436
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

A dzięki dzięki za info i odpoczywam cały czas staram się leżeć jak najdłużej chociaż to niełatwe
Mój lekarz nie pracuje na Kraśnickich tylko tam kieruje swoje pacjentki, niestety jest szefem kliniki w Warszawie a tam jest tylko patologia ciąży i nie ma oddziału położniczego. Najważniejsze żeby były położne w miarę sympatyczne a nie traktujące człowieka jak zło konieczne chociaż każdemu może się trafić gorszy dzień. Ale jestem trochę spokojniejsza, że ktoś tam był i był zadowolony
Ja liczę na to że może będę miała skierowanie na cesarkę z powodu astmy oskrzelowej a jeśli nie to to przynajmniej znieczulenie konkretne jutro właśnie wybieram się do Lbn do mojej alergolog i będę z nią rozmawiała na ten temat
Jeśli chodzi o H&M to w Zamościu jak byłam to przy okazji wpadłam tam i za dużo rzeczy dla mam nie widziałam dla dzieci było trochę ubranek ale wszystko upchane na wieszakach więc ciężko było cokolwiek znaleźć ale daj znać czy coś fajnego się pojawiło

A jeśli chodzi o płeć to trudno powiedzieć, bo lekarz na ostatnim usg powiedział że na 90% będzie dziewczynka z tego względu że poza tym że zasłaniało buzię rączkami to miało nóżkę na nóżkę założoną więc czekam do marca i wtedy może zacznie współpracować
sopai1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-26 14:20:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:56.