Otylia!!!! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-02, 15:38   #181
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: Otylia!!!!

jestem pewna, że zostaną postawione jej zarzuty Bycie osobą medialną, sportowcem, nie zwalnia z postępowania według zdrowego rozsądku.
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 15:43   #182
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Otylia!!!!

Cytat:
Napisane przez aniess
jestem pewna, że zostaną postawione jej zarzuty Bycie osobą medialną, sportowcem, nie zwalnia z postępowania według zdrowego rozsądku.
poczekajmy do wyroku cos mi mówi ze bardzo bedzie złagodzony
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 15:49   #183
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Otylia!!!!

Cytat:
Napisane przez fistaszek20
poczekajmy do wyroku cos mi mówi ze bardzo bedzie złagodzony
Pamietacie sprawe syna Walesy? Pomrocznosc jasna, itd? Wywinal sie z tego, dostal 2 miesiace w zawieszeniu, spowodowal wypadek juz majac wyrok w zawiasach i nadal jest wolny

Z tego co wyczytalam w KK, Otylia moze dostac od 6 miesiecy do 8 lat. Na bank skonczy sie na zawiasach, dam sobie reke uciac.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 15:52   #184
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Otylia!!!!

Cytat:
Napisane przez svenja
Pamietacie sprawe syna Walesy? Pomrocznosc jasna, itd? Wywinal sie z tego, dostal 2 miesiace w zawieszeniu, spowodowal wypadek juz majac wyrok w zawiasach i nadal jest wolny

Z tego co wyczytalam w KK, Otylia moze dostac od 6 miesiecy do 8 lat. Na bank skonczy sie na zawiasach, dam sobie reke uciac.
jeden z prawników z którym mam zajecia stwierdził ze sąd dał by za taki czyn 5 lat na bank
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 16:46   #185
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: Otylia!!!!

moim zdaniem ona poniosła już karę za swoją brawurę i bezmyślnośc - straciła brata i będzie musiała z tym żyć ..... czy pociągną ją do odpowiedzialności karnej - szczerze wątpię w to, choć powinni jaśli tak stanowi prawo .... myślę, że bedzie jej bardzo ciężko się uporać z tym co się stało. Ktos wcześniej napisał, że ona jest niedoświadczonym kierowcom, bo zamiast po zjechaniu do rowu próbować zatrzymać auto jechała dalej zatrzymując się na drzewie - nie tak łatwo jest zatrzymać auto pędzące z taką prędkością i tracąc kontrolę nad nim - co nie znaczy również że nie można wcześniej włączyć wyobrazni i zdjąć nogę z gazu....
Ja mam pewnie podobne lub nawet mniejsze doświadczenie od niej za kółkiem - nie boję się jezdzić - ale boję się wyprzedzać jesli nie jestem pewna na 1000% że mam drogę wolną poza tym mam ciężką nogę na gazie i dlatego nie jezdzę samochodami w których mogę porządnie depnąć gaz do dechy. Sama mam słabiutki samochodzik tylko do mojego użytku w którym mogę sobie deptać ile wlezie a że jest słaby niewiele mi to daje..... zawsze to jakieś rozwiązanie dla osób bez wyobrazni i demonów prędkości...
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 17:56   #186
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Dot.: Otylia!!!!

Nie chce stac po niczjej stronie dlatego pisze to co myśla.

Zal mi Otylii a raczej jej brata.
Dziewczynie woda sodowa uderzyla do glowy myslala ze jak ma duzo kasy i dostala super smaochod to jest niezniszczalna i sie pomyliła !!

Najgorsze jest to ze jej brat przyplacił to zyciem !

Nie wiem czmeu ale jak ludzie dostana szybkie auto to od razu mysla ze nie wiadomo kim są -ludzie dajcie na wstrzymanie wyprzedzac sznur aut z taka predkoscia?? to chyba nie porozumienie !!!! i to duze , wina tez pewnie lezy po stronie jej brata bo ponoc nie mial pasow i dlatego zginol.

Najgorsze w tym wsyztskim ejst to ze ona bedzie miala wyzuty sumienia bo ona sama zyje a przez jej glupote jej brat nie zyje !! I jak teraz spojrzec w oczy rodzicom ? ehh wpsolczuje i nie zazdroszcze.
Ale jak juz psialam jakby jechala przepisowo to by do teraz jej brat zyl.

Niech to bedzie nauczka dla nas -choc znajac polaka to w zyciu sie nie czego nie nauczy !!
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 18:01   #187
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Dot.: Otylia!!!!

co do wyroku to raczej watpie jakos to umoza lub cos w tym stylu,pewie po punktach jej poleca i tyle.


wiecie co mnie najbardziej denerwuje to ze, jakby teoretycznie ktos z nasz rodziny taki wypadek przezyl to nikogo by nie wysylali do innego misat itd ino lecyzli by nas w jakis spartanskich warunkach a ja od razy fruu do innego szpitala -nie jestem msciwa ale co to za sprawiedliwosc? Zycze jej jak najlepiej aby doszla do siebie i znow pływala, i zeby umiala z tym ogormnym ciezarem jakos zyc ! Bo to chyba jest najgorsze w tym wszystkim !
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-02, 18:03   #188
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Otylia!!!!

Ohhh szkoda chlopaka ,szkoda Otylii,ale czemu tak szybko pedzila?I wyprzedzac sznur samochodow?Ja jak jade z TZ i on wyprzedza jeden to cala sie trzese a jak wypzredza tira czy jakis wielki samochod to umieram ze strachu.

Zgadzam sie z Pomadka co do tego przejscia dla pieszych na zadanie-tez mnie denerwuje gdy stoje na swiatlach a samochody pedza pedza....
Ja nie chce miec prawa jazdy-boje sie samochodow i kerowcow ktorzy mysla ze im wszytko wolno.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 18:11   #189
izabela82
Raczkowanie
 
Avatar izabela82
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 288
Dot.: Otylia!!!!

przed chwila w Faktach mowili ze wyprzedzala tira a nie sznur samochodów.i ze nagle wyjechało tico wiec skrecila do rowu.co moim zdaniem wcale nie usprawiedliwia predkosci.
__________________
www.michalina.freshsite.pl
izabela82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 18:19   #190
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Otylia!!!!

Cytat:
Napisane przez Moniquee
moim zdaniem ona poniosła już karę za swoją brawurę i bezmyślnośc - straciła brata i będzie musiała z tym żyć ..... czy pociągną ją do odpowiedzialności karnej - szczerze wątpię w to, choć powinni jaśli tak stanowi prawo .... myślę, że bedzie jej bardzo ciężko się uporać z tym co się stało. Ktos wcześniej napisał, że ona jest niedoświadczonym kierowcom, bo zamiast po zjechaniu do rowu próbować zatrzymać auto jechała dalej zatrzymując się na drzewie - nie tak łatwo jest zatrzymać auto pędzące z taką prędkością i tracąc kontrolę nad nim - co nie znaczy również że nie można wcześniej włączyć wyobrazni i zdjąć nogę z gazu....
...
zgadzam sie z Moniquee,Otylia poniosła najwyższą karę jaką mogła dostać.
Nie chce wywoływać burzy ale moim zdaniem wiele z Was zachowuje sie tu nie na miejscu wyciągacie jakieś paragrafy i wymiary kary jakby ustalenie wyroku należało do Was.
Niektóre nawet bulwersujące sprawy należy czasem przemilczeć.
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 18:22   #191
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Dot.: Otylia!!!!

Cytat:
Napisane przez izabela82
przed chwila w Faktach mowili ze wyprzedzala tira a nie sznur samochodów.i ze nagle wyjechało tico wiec skrecila do rowu.co moim zdaniem wcale nie usprawiedliwia predkosci.
W Wydarzeniach na Polsacie, mówili, że wyprzedzała sznur samochodów na wzniesieniu, skąd nagle pojawił się tico,skręciła w lewo i w drzewo...
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-02, 18:24   #192
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Otylia!!!!

Cytat:
Napisane przez Kiya
zgadzam sie z Moniquee,Otylia poniosła najwyższą karę jaką mogła dostać.
Nie chce wywoływać burzy ale moim zdaniem wiele z Was zachowuje sie tu nie na miejscu wyciągacie jakieś paragrafy i wymiary kary jakby ustalenie wyroku należało do Was.
Niektóre nawet bulwersujące sprawy należy czasem przemilczeć.

Podpisuje się pod Twoim zdaniem.
To co sie będzie działo w jej psychice jest naprawde bardzo trudne.Całe życie,każde święta,każde chwile będą ją totalnie dołowały.Napewno zdaje sobie sprawe ze swojego czynu i napewno rozpacza. Będzie odpowiadać za to co zrobiła ale nikt nie uleczy jej psychiki do końca życia..to straszne!
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 18:26   #193
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Otylia!!!!

Media są beznadzieje, to sępy, które się żywią ludzmi, a raczej ich nieszczęściami. Mogliby trochę przystopować.

W jakiś widomościach słyszałam, że Otyliia wyprzedzała kolumnę samochodów, a przeciwka jechał TIR. Prędkość była bliżej nieznana, będą ustalać eksperci prędkość z jaką jechała.

Teraz oglądałam fakty i podali do wiadomości, że Otylka wyprzedzała TIR-a, a przeciwka jechał Fiat UNo. No i teraz wiadomo, że jechała 180/h.

CO wiadomości to innaczej prawią i robią wodę z mózgu.
POza tym mogliby się trochę uciszyć z ta całą tragedią, bo ten szum nie jest nikomu potrzebny.

TO co w końcu jechało i kogo ona wyprzedałą, bo ja sama już się pogubiłam w tym chaosie medialnym.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 18:36   #194
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: Otylia!!!!

to fakt, że media rozdmuchują nie potrzebnie fakty, które są w większości nie potwierdzonymi informacjami - i zachowują się jak sępy nad padliną - zresztą podobnie jak w przypadku śmierci Milewicza - co pomino, że studiuję dziennikarstwo i po części należę w pewnym stopniu do tych sępów, uzbudziło mój sprzeciw i niesmak - teraz jest podobnie. Jak pisałam wielokrotnie dziewczyna zapłaciła już wysoką cenę za to co się stało i nie potrzebuje więcej sławy i rozgłosu z tego powodu - a wręcz przeciwnie .... szkoda, że niektórzy ludzie są tak głodnii sensacji i nie potrafią uszanować czyjejś tragedii ....
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 18:44   #195
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Otylia!!!!

Cytat:
Napisane przez Pomadka
POza tym mogliby się trochę uciszyć z ta całą tragedią, bo ten szum nie jest nikomu potrzebny.
a ten szum na forum??? tez moglybyscie juz dac spokoj.

Cytat:
Napisane przez Pomadka
TO co w końcu jechało i kogo ona wyprzedałą, bo ja sama już się pogubiłam w tym chaosie medialnym.
a skad niby maja to wiedziec wizazanki? tak samo, jak ty, znaja relacje z mediow.

jak juz wypowiadalam sie duzo wczesniej, nie sadze, ze to czas i miejsce na takie drazenie tematu. powinnyscie ochlonac. ale to moje skromne zdanie...
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 18:45   #196
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Otylia!!!!

Cytat:
Napisane przez Kiya
zgadzam sie z Moniquee,Otylia poniosła najwyższą karę jaką mogła dostać.
Nie chce wywoływać burzy ale moim zdaniem wiele z Was zachowuje sie tu nie na miejscu wyciągacie jakieś paragrafy i wymiary kary jakby ustalenie wyroku należało do Was.
Niektóre nawet bulwersujące sprawy należy czasem przemilczeć.
No ale kto decyduje o tym, czy je przemilczac czy nie? Ja zawsze jestem zdania, ze i na trudne tematy warto dyskutowac. A tu poruszamy wiele problemow. To nie tylko tragedia rodziny Otylii - tym akurat najmniej sie tu zajmujemy, bo wiadomo, ze to delikatna sprawa i nic nam do tego. Ale omawiamy tu problemy, ktore nas wszystkich dotycza - bezpieczenstwo na drodze i piractwo, rowni i rowniejsi w naszym kraju, czyli jak traktowane sa VIPY, gdy narusza KK, no i jeszcze temat lekarzy, ktorzy rowniez czesto sa bardzo wybiorczy w traktowaniu poszczegolnych pacjentow.
Paragrafy przywoluje przy okazji dyskusji. Po prostu nie zgadzam sie z pewnymi rzeczami i bede sie wypowiadac na ten temat, jesli uznam to za konieczne. Kto nie chce, niech nie czyta.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 18:46   #197
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Otylia!!!!

Aha. W tej kwestii powiedzialam juz wszystko, w zwiazku z czym dla mnie EOT.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 18:54   #198
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Otylia!!!!

Ech... Przyznaje ze nie przeczytalam calego watku (doszlam do wypowiedzi Svenji i kilku nastepnych).
No coz, rowniez moge sie podpisac pod slowami Svenji.
Bardzo przykre jest to co spotkało Otylię i jej brata ['] , ale ja dostrzegam tez druga strone medalu.
Jechala zdecydowanie za szybko (jesli naprawde 180 km/h to ), sama spowodowala ten wypadek...
Przecietny Kowalski na 100% zostałby za coś takiego ukarany. Przypuszczam (ale to tylko moje przypuszczenia) ze w jej przypadku "rozejdzie sie po kosciach".
Przykre to bo szary czlowieczek raczej nie moze liczyc na zadne przywileje.
Gdyby zmarl np. moj brat to flagi w Warszawie nie bylyby opuszczane do polowy masztu i nie odwolywane by byly imprezy.
Co tu duzo mowic... Mysle ze za duzo wokol tego szumu (w prawie wszystkich wiadomosciach ta informacja byla podawana jako pierwsza, podczas gdy na Bali w ataku terrorystycznym zginelo 26 osob a o tym byla zazwyczaj tylko mala wzmianka pod koniec wiadomosci - ale to juz inna sprawa i raczej powinnam ja porownywac z zachowaniem mediow po atakach w Ameryce niz z wypadkiem Otylii)).

Zeby byla jasnosc, powtorze - bardzo wspolczuje Otylii i uwazam ze poniosla juz straszna kare za swoja glupote.
Ale jednoczesnie uwazam ze nie powinna byc traktowana lepiej niz inni Polacy. Czasami powinno sie odgrodzic jakies tam osiagniecia sportowe (za ktore Otylie podziwiam) od zwykłego codziennego życia w Polsce.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 18:57   #199
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Otylia!!!!

Cytat:
Napisane przez svenja
No ale kto decyduje o tym, czy je przemilczac czy nie? Ja zawsze jestem zdania, ze i na trudne tematy warto dyskutowac. A tu poruszamy wiele problemow. To nie tylko tragedia rodziny Otylii - tym akurat najmniej sie tu zajmujemy, bo wiadomo, ze to delikatna sprawa i nic nam do tego. Ale omawiamy tu problemy, ktore nas wszystkich dotycza - bezpieczenstwo na drodze i piractwo, rowni i rowniejsi w naszym kraju, czyli jak traktowane sa VIPY, gdy narusza KK, no i jeszcze temat lekarzy, ktorzy rowniez czesto sa bardzo wybiorczy w traktowaniu poszczegolnych pacjentow.
Paragrafy przywoluje przy okazji dyskusji. Po prostu nie zgadzam sie z pewnymi rzeczami i bede sie wypowiadac na ten temat, jesli uznam to za konieczne. Kto nie chce, niech nie czyta.

analizować czy dyskutować może każdy,bardzo proszę
racją jest że Otylia popełniła błąd za który zapłaciła najwyższą cene,wykazała sie brakiem wyobraźni i nieodpowiedzialnością.
ale wypisywanie tu paragrafów i wymiary kar przez nas zwykłych ludzi nie mających z tą sprawą nic wspólnego budzi we mnie niesmak.
Jak już media podały wobec Otyli zostanie wczęte odpowiednie postępowanie i to chyba wystarczy.
I ja nie mówie że Otylia jest chroniona bo jest osobą publiczną a zwykły "szarak" od razu dostałby w d...e za taki czyn,człowiek jest człowiekiem i w takich wypadkach nie liczy sie kto stoi na piedestale.
Wnerwia mnie tylko że wszyscy od razu biorą sie za osądzanie i wymierzanie kar.
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-02, 19:00   #200
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: Otylia!!!!

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Gdyby zmarl np. moj brat to flagi w Warszawie nie bylyby opuszczane do polowy masztu i nie odwolywane by byly imprezy.

....poważnie?
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 19:03   #201
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Otylia!!!!

QUOTE=svenja]
Z tego co wyczytalam w KK, Otylia moze dostac od 6 miesiecy do 8 lat. Na bank skonczy sie na zawiasach, dam sobie reke uciac.[/QUOTE]

Przeciez to logiczne ze skończy się na zawiasach, nie zrobiła tego umyślnie i nie miała wcześniej zadnego wyroku.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 19:11   #202
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Otylia!!!!

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
....poważnie?
W wiadomosciach mowili

Zareagowalam podobnie
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 19:16   #203
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Otylia!!!!

Kiya ma racje
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 19:17   #204
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Otylia!!!!

Cytat:
Napisane przez papryczka
a ten szum na forum??? tez moglybyscie juz dac spokoj.


a skad niby maja to wiedziec wizazanki? tak samo, jak ty, znaja relacje z mediow.

jak juz wypowiadalam sie duzo wczesniej, nie sadze, ze to czas i miejsce na takie drazenie tematu. powinnyscie ochlonac. ale to moje skromne zdanie...
Nie rozumiem, czemu niby mnie zadajesz te pytania? Nie pytałam nikogo personalnie o to w poście wyjżej. To było stwierdzenie w kosmos, a że miało formę pytającą, to już inna bajka.

Szum jest na forum, bo każda z nas ma jakieś zdanie na ten temat i chcę się wypowiedzieć. Poza tym warto dyskutować nad tymi szaleńcami, kótrzy wariują na drogach! Temat jest o tyle ciężki, bo traił na medalistke olimpijską, która jest bliska ludziom, jakkolwiek to rozumieć...

Jasne, jest że Ja i INNE dziewczyny opierają się na relacji mediów. Może byłam mało dobitna w swojej porzedniej wypowiedzi, więc teraz to napiszę. Media po prostu powinny zamilknąć, bo tylko robią niepotrzebny natłok informacyjny. A ich wiedza na temat tego wypadku nie jest dogłębna. Opierają się na ogólnikach. Oczywiście to są moje pobożne życzenia.

Lepiej mogliby zrobić jakiś rzeczowy program dla idiotów, którzy robią takie sceny na drodze i tym samym powodują zagrożenie dla innych. Kolejna utopia z mojej strony, bo ktoby to przyjoł do wiadomości, że jest niebezpieczny w takiej jeździe? Przecież ważny jest popis, bo mam 1200 koni [łał] mechanicznych pod maską i chce rozjechać swoim rydwanem pól miasta...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 19:34   #205
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: Otylia!!!!

A czy to ważne czy wyprzedzała sznur samochodów czy tira? Dla mnie najważniejsze jest to, że spowodowała wypadek, przyczyniając się tym samym do śmierci brata. Jasne, że współczuję, tymbardziej, że zdaje się być osobą skromną, spokojną, po prostu wzbudzającą sympatię.
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 20:14   #206
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Otylia!!!!

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Przykre to bo szary czlowieczek raczej nie moze liczyc na zadne przywileje.
Gdyby zmarl np. moj brat to flagi w Warszawie nie bylyby opuszczane do polowy masztu i nie odwolywane by byly imprezy.
Te flagi to żałoba narodowa po licealistach z Białegostoku
agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 20:47   #207
Jo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Bolonia
Wiadomości: 290
Dot.: Otylia!!!!

Nie umyslne spowodowanie wypadku,konczy sie jakims zlagodzeniem kary.W koncu musi byc jakas roznica!

Wypisujac kazdy fragment jakichkolwiek wiadomosci podanych przez roznych dziennikarzy,zachowujecie sie tak jak oni.

Moze lepiej wykazac jakis szacunek dla osob poszkodowanych(Otylia i rodzice) i dla zmarlego chlopaka(nie zapominajcie ,ze rozmawiamy o jego siostrze) i zaczekac do zakonczenia calej tej sprawy i konkretnych wypowiedzi policji.
Jo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 20:54   #208
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Otylia!!!!

Cytat:
Napisane przez agusia_85
Te flagi to żałoba narodowa po licealistach z Białegostoku
To inna sprawa.
Przy temacie Otylii i smierci jej brata mowili o flagach bodajże w Rudzie Sląskiej (moglam pomylic miasto).
Az tak zakrecona nie jestem zeby pomieszac te dwa tematy. Tym bardziej ze dzis w wiadomosciach nie mowili juz o tamtym wypadku
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 20:59   #209
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Otylia!!!!

Dziewczyny nie kłóćmy się już, nie czas i miejsce na to
temat chyba też nie
opinia opinią, ale rzucanie nożami i łapanie sie za słowka jest zbyteczne

co do mediów, niestety takie ich zadanie
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 21:00   #210
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Otylia!!!!

Może masz rację, ja wiadomości raczej nie oglądam. W takim razie zwracam honor
agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.