Galeria duchów - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-18, 22:36   #181
Trinity
Raczkowanie
 
Avatar Trinity
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 256
GG do Trinity
Post Dot.: Galeria duchów

Cytat:
Napisane przez Izunia86
A jaki dzwiek na tej stronie :O Podbudowuje nastroj grozy
Jakies grzmoty...
Wlasnie, i w dodatku, zauwazylam, ze najwiecej postow w tym watku jest w godzinach nocnych, jak tera... choc wszystkie sie boimy , to wtedy jest klimat na takie sprawy, bo chyba kazdy lubi sie troszku pobac, a to, ze u mnie "troszku pobac"="panika+bezsennosc " to juz inna historyjka

Przeczytalam, ze ta dziewczyna, tzn. to foto http://dhost.info/ghostbusters/galeria/image0.html, to fotomontarz na jakies zlecenie... wiec moze wiecej z tych fotek, to falsyfikaty ...
__________________
... Angel Of Darkness...
Trinity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 07:36   #182
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Galeria duchów

Ale napiszcie tak szczerze: Wierzycie w to ? Bo ja jakoś tak nie za bardzo...
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 08:49   #183
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: Galeria duchów

Cytat:
Napisane przez aniad61
Ale napiszcie tak szczerze: Wierzycie w to ? Bo ja jakoś tak nie za bardzo...
W zdjęcia - średnio, w istnienie duchów - tak.
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 11:23   #184
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Galeria duchów

Czy wierzycie w duchy na zdjęciach
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 11:29   #185
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Galeria duchów

Cytat:
Napisane przez aniad61
Czy wierzycie w duchy na zdjęciach
Niekoniecznie Wczraj sama zmontowałam takiego ducha na zdjęciu, więc nie wierzę w prawdziwość tych zdjęć. Uwierzę jak kiedyś mnie samej NAPRAWDĘ się to przytrafi <oj, kuszę los >

Chociąz isteniej jakieś prawdopodobieństwo utrawalenia tej materii na kliszy... hmmm.... ciekawe...

W duchy wierzę i wiem , ze wcale nie potrzebują osłony nocy , by dać o sobie znać.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/

Edytowane przez manolita
Czas edycji: 2005-11-19 o 11:53
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 11:49   #186
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: Galeria duchów

Fajnas Kiedyś jeszcze była taka angielska... jeszcze straszniejsze rzeczy
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 11:51   #187
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: Galeria duchów

Cytat:
Napisane przez aniad61
Czy wierzycie w duchy na zdjęciach
Oczyweiście, że wierzę Ale bardziej w te zamazane, w te wyraźne nie. Uważam, że to fotomontaż.

A wierzycie w UFO?
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-19, 12:37   #188
Ladzia_15
Wtajemniczenie
 
Avatar Ladzia_15
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 404
GG do Ladzia_15
Dot.: Galeria duchów

ej dziewczyny jak te zdjecia obejrzalam to sie jakis schizow nabawilam

a jak zadzwonil telefon to myslalam ze umre na zawal... ja jestem jakas dziwna... bo w to wszytko wierze...tzn i w ufo i w duchy(te zle i te dobre)...a sprint od pokoju do lazienki mam juz opracowany w najdrobniejszych szczegolach

i jeszcze jak mnie cos przeraza to tym bardziej chce to zobaczyc(taki glupi odchyl ) wiec te wszytskie zdjecia obejrzalam dokladniutko...

a tak na koniec to jeszcze powysylalam ten link do wszystkich moich kumpeli
a co to, tylko ja mam sie bac
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

<--------Moja kreskówkowa idolka.
Ladzia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 13:10   #189
Trinity
Raczkowanie
 
Avatar Trinity
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 256
GG do Trinity
Post Dot.: Galeria duchów

Cytat:
Napisane przez Ladzia_15
i jeszcze jak mnie cos przeraza to tym bardziej chce to zobaczyc(taki glupi odchyl ) wiec te wszytskie zdjecia obejrzalam dokladniutko...
Ja mam to samo, schizuje sie potem masakrycznie, ale obejrzec musze dokladnie kazdy szczegolik wlasnie tego, czego sie boje najbardziej... A wczoraj zasypialam, to mi prad wylaczyli na pol h i jak zem wyskoczyla z lozka, bo wszedzie widzialam duchy w tej ciemnosci I mama sie na mnie darla, ze dziwaczeje i nie spie... a jak zapalilysmy swieczke, ktora postawilysmy w korytarzu, ze jej widac nie bylo z pokoju, to cos jakby strzelilo, wiecie, tak jak strzela czasem kaloryfer lub sufit lub wykladzina, ale w tym momencie plonien od swieczki sie mosno poruszyl... a ja juz najgorsze mysli, ze to wlasnie duch przeszedl kolo plomienia... Straszne to jest!!! Chyba umre na zawal kiedys...

__________________
... Angel Of Darkness...
Trinity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 13:37   #190
..::KARIMA::..
BAN stały
 
Avatar ..::KARIMA::..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Jagoda na planie słyszysz rapowanie...CZARNA moje rozpoznanie...KALISZ lokalizowanie :)
Wiadomości: 32
GG do ..::KARIMA::..
Dot.: Galeria duchów

Cytat:
Napisane przez Oleczka
To jest to co tygrysy lubią najbardziej
..::KARIMA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 13:40   #191
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: Galeria duchów

Lubię takie rzeczy Na mnie ogólnie horrory ani nic w tym stylu nie działa... stalowe nerwy Kocham ten dreszczyk emocji w kinie na Nocy Haloween !!!!!!!!! Kocham wszelkiego rodzaju HORRORY, nie ma nic lepszego
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-19, 13:42   #192
..::KARIMA::..
BAN stały
 
Avatar ..::KARIMA::..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Jagoda na planie słyszysz rapowanie...CZARNA moje rozpoznanie...KALISZ lokalizowanie :)
Wiadomości: 32
GG do ..::KARIMA::..
Dot.: Galeria duchów

Wiecie....możecie w to wierzyć albo nie ale tylko dlatego ze kiedys sama na własnej skórze przekonałam się o istnieniu duchów - dlatego dziś w nie wierzę..
..::KARIMA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 13:55   #193
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Galeria duchów

Cytat:
Napisane przez manolita

W duchy wierzę i wiem , ze wcale nie potrzebują osłony nocy , by dać o sobie znać.
Manolitko okrutnie mnie zaciekawilas tym stwierdzeniem Czyzbys miala jakies doswiadczenia?
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 16:25   #194
shedir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 705
Dot.: Galeria duchów

Ja również wierze w duch, wszelkie nadprzyrodzone moce i w UFO bo "za dużo przestrzeni by się marnowało tylko dla nas" . Jednak te zdjęcia w większości wyglądaja na lekko naświetlone albo ruszone. Ale co tam ja lubie się bać POZDRAIWAM
shedir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 16:53   #195
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Galeria duchów

Hie Hie
Pamiętam - taka gazetka kiedyś była - Skandale się zwała, i tam było prawie identyczne zdjęcie jak to 1sze z lewej, i było napisane, że gdzieś jakieś górniki robiły odwierty - i panowie redaktory napisały że to Szatan wyleciał z ziemi (ze środka Ziemi raczej) i że te górniki dowierciły sie do Piekła.

hie hie.

W tej gazecie na innej stronie pokazali też panią, co to jej 4 cycki wyrosły zamiast dwóch.

I pewną szesnastkę, co to miała mieć niby 60 lat, i się nie starzeć.


(No, uff, rozrzewniłam się, no )
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 16:56   #196
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Galeria duchów

No i jeszcze pisały, że diabły najpierw wyleciały z tej dziury w ziemi, a sam Pan Szatan - to na koncu dopiero przyleciał zrobić porządek z górnikami
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 17:27   #197
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Galeria duchów

Cytat:
Napisane przez anita_w
Oj tam dziewczyny
http://www.unexplained-mysteries.com...lbum=11&pos=18
Przyjrzyjcie się uważnie tym szarym cieniom obok tego dzieciaczka.
Hie hie.
A mi to wygląda jak 2 koty .
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 17:36   #198
anita_w
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 856
GG do anita_w
Dot.: Galeria duchów

Kurcze, dziewczątka! Dopiero teraz zauwazyłam, ze wkleiłam Wam link do złego zdjęcia. Tzn. do negatywu, a nie do zdjęcia oryginalnego. I dlatego bardzo się dziwiłam, czemu nie możecie rozpoznac, co jest na zdjęciu.

Więc tutaj wklejam link do tego samego zdjęcia, ale w oryginale. Jest naprawdę przerażające.
http://www.unexplained-mysteries.com...lbum=11&pos=19

Mnie najbardziej intrygują stare zdjęcia z początku XX w., na których "niechcący" znalazły się duchy. Wtedy nie było możliwości zrobienia fotomontażu. Później wkleję Wam kilka linków
anita_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 18:02   #199
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Galeria duchów

Cytat:
Napisane przez Aeterna
Hie Hie
Pamiętam - taka gazetka kiedyś była - Skandale się zwała, i tam było prawie identyczne zdjęcie jak to 1sze z lewej, i było napisane, że gdzieś jakieś górniki robiły odwierty - i panowie redaktory napisały że to Szatan wyleciał z ziemi (ze środka Ziemi raczej) i że te górniki dowierciły sie do Piekła.

hie hie.

W tej gazecie na innej stronie pokazali też panią, co to jej 4 cycki wyrosły zamiast dwóch.

I pewną szesnastkę, co to miała mieć niby 60 lat, i się nie starzeć.


(No, uff, rozrzewniłam się, no )
fajne to musiało być
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-19, 18:03   #200
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Galeria duchów

Cytat:
Napisane przez anita_w
Kurcze, dziewczątka! Dopiero teraz zauwazyłam, ze wkleiłam Wam link do złego zdjęcia. Tzn. do negatywu, a nie do zdjęcia oryginalnego. I dlatego bardzo się dziwiłam, czemu nie możecie rozpoznac, co jest na zdjęciu.

Więc tutaj wklejam link do tego samego zdjęcia, ale w oryginale. Jest naprawdę przerażające.
http://www.unexplained-mysteries.com...lbum=11&pos=19

Mnie najbardziej intrygują stare zdjęcia z początku XX w., na których "niechcący" znalazły się duchy. Wtedy nie było możliwości zrobienia fotomontażu. Później wkleję Wam kilka linków
Anitka, a mnie ten podany wcześniej link przekierował właśnie do zdjęcia, a nie do negatywu

Przysięgam, że poprzednio pod tym linkiem było zdjęcie, oni coś chyba tam poprzestawiali
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 12:36   #201
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Galeria duchów

Cytat:
Napisane przez aniad61
Ale napiszcie tak szczerze: Wierzycie w to ? Bo ja jakoś tak nie za bardzo...
W Ufo, kosmitów i tym podobne cuda wianki nie wierzę. W duchy owszem, w autentyczność zdjęć raczej nie, ale jak zbliża się wieczór i śpię sama w pokoju to już nie myślę tak logicznie...
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 12:47   #202
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Galeria duchów

Cytat:
Napisane przez April007
Manolitko okrutnie mnie zaciekawilas tym stwierdzeniem Czyzbys miala jakies doswiadczenia?
No cóż, dzisiaj sama powątpiewam w autentyczność tamtych sytuacji, bo czasami ludzkie oko, ucho i mózg różne płata figle ale kiedyś "wydawało" mi się, że widzę na łóżku u mojej Babci wgłębienie , tak jakby ktoś tak siedział, a za chwilę usłyszałam szmer - na łóżku już niec nie było. Miało to miejsce w starym domu mojej Babci, rok po tym jak umarł dziadek. Byłam wtedy sama, więć dlatego powątpiewam w to co widziałam i słyszałam.
PO śmierci mojego Ojca, bardzo często wydawało mi się , ze słyszę jak chodzi w pokoju czy siada na swoim starym fotelu, raz też coś usłyszałam w moim pokoju, poszła tam i zobaczyłam do kńca pościelone łóżko, a do dzisiaj pamiętam i dałabym sbie głowę uciąć, że łóżko było nie pościelone.

Zmarli czasami przychodzą, wiem o tym, wierzę w to i.... chyba chcę by tak było, bo czasami bardzo mi tęskono za osbami , których już nie ma .
Ciueszę się , gdy "odweidzają" mnie w snach
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 15:00   #203
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Galeria duchów

Cytat:
Napisane przez aniad61
Ale napiszcie tak szczerze: Wierzycie w to ? Bo ja jakoś tak nie za bardzo...
W energie i różne duchy wierzę. (W te zdjęcia - nic a nic )

Zbyt wiele jest opowieści dziwnej treści, zbyt wiele niezwykłych historii się zdarza...
Fakt, kiedyś ogień czy błyskawice były nieznanym zjawiskiem - ale kto powiedział, że duchów nie może być? Że wszystko musi skończyć się wraz ze śmiercią?

(Jak przykładowo wytłumaczyć hałas w spiżarce, o 5 rano, sąsiadującej przez ścianę z sypialnią, i ewidentne odgłosy roztrzaskiwanych z furią szlanych słoików (moja babcia myślała, że to złodzieje, więc nie wchodziła tam, aby się nie narażać, tylko siedziała na łóżku i nasłuchiwała, kląc w duchu na potencjalnych złodziei. To była zresztą bardzo dziwna noc. Moja mama też miała jakieś dziwne widzenia o tej samej godzine - widziała na parapecie czarną postać (to było lato, więc było widno) człowieka?? (była wtedy dzieckiem, i bała się do końca otworzyć oczy, później postać zniknęła), a parapety były świezo pomalowane farbą - nie zostały żadne ślady (no własnie. Ze względu na malowanie okna były pootwierane - ale czemu nie było żadnych śladów na parapetach w świeżej farbie, logiczne, że powinny zostać odciski butów, palców - i nic nie zginęło).
W spiżarce okazało się rano, że wszystko jest tak, jak było poprzedniego wieczoru)?

Jak wytłumaczyć dziwne odgłosy, jakie słyszała i słyszy moja rodzina, nierzadko znajomi, gdy umierali i umierają nasi i ich bliscy i przyjaciele?
Dziwne rzeczy, które mówił mój umierający Dziadek..?

Sama kiedyś miałam bardzo często i silnie różne widzenia,
a poza tym śmiem twierdzić, że kilkakrotnie w moim dawnym domu na pewno pojawiały sie jakieś obce energie - widziałam parokrotnie przemykające przez moje dawne mieszkanie w bloku - ciemne postacie, odgłosy, hałasy, włączania i wyłączania sprzętu) - ale to nie były te same energie, tego raczej jestem pewna.

Gdy zmarła niespodziewanie moja sąsiadka, bardzo zżyta z moją rodziną, moja strasza, 19-letnia wówczas siostra strasznie zaczęła się panicznie bać nocnych powrotów do domu (trzeba było przejść koło mieszkania zmarłej, mieszkała pod nami).

I kilka dni po swojej śmierci Ciotka Bożena przyśniła się mojej siostrze, stojąca w progu swojego mieszkania - i powiedziała do niej, aby nigdy nie bała się wracać (przechodzić) koło jej drzwi, że przecież nigdy by jej nic złego nie zrobiła..?

Tyle jest niesamowitości w życiu - a patrzę na to z tej perspektywy, że ani moja rodzina i przyjaciele (osoby, którym ufam, wiem, że nie bajdurzą, nie wymyslają bredni) nie jesteśmy ludźmi szukającymi taniej sensacji.

A co do UFO?
Cóż - założenie, że jesteśmy we Wszechświecie jedynymi jego użytkownikami - byłoby podyktowane pychą - to, że nigdy w życiu nie widziałam pingwina śmigającego gdzieś tam niedaleko bieguna na krach - nie dowodzi, że one nie istnieją.

Biorąc pod uwagę, że jest tyle bliźniaczych światów (i wszechświatów), że same galaktyki i gwiazdy (z naukowego punktu widzenia) zachowują się trochę zaskakująco - zupełnie jakby były gigantycznymi żywymi organizmami - można spróbować przyjąć założenie, że gdzieś tam w Kosmosie nie tylko istnieją cywilizacje zupełnie odmienne od naszej, ale że są także te bardzo podobne do naszej...
Poza tym - nasza definicja życia nie musi być wyczerpująca.
To głupie - ale zakładamy, że kamienie są martwe, bo nie oddychają, nie czują, nie mówią do nas, nic się w nich nie dzieje - i na innych planetach szukamy czegoś, co przypomina formy życia w naszym rozumieniu tego słowa - ale możemy byc ślepi - bo nie wiedzący.
Na samej Ziemi jest tyle tak różnorodnych, nierzadko szokujących form bytowania - że można by obdzielić życiem z 10 planet - i może więc inne formy zycia wcale nie przypominają naszych ziemskich?

Gdy miałam może z 10 lat, wracałam (razem z ciotką i 2 kolezankami) wieczorem do domu ze szkoły (zima, 5 po południu) - przeleciały nad naszymi głowami 4 świetliste kule.
Myślałyśmy, że to petardy - ale przeleciały, i zniknęły za horyzontem.
Potem moja rodzina mieszkająca na wsi powiedziała nam, że przeleciały u nich nad domami bardzo jasne świetliste kule, gdzieś tak koło godziny 19, czy 20 - i było tak jasno, że wszyscy wybiegli z domów zobaczyć, co się dzieje (te, które ja widziałam, nie były takie jasne - nie rozświetliły otoczenia, prędzej wyglądały jak petardy właśnie).

Za to zapamiętałam bardzo wyraźnie, ze względu na niesamowitość wydarzenia - jak w wieczornych wiadomościach czy innym dzienniku (to były pierwsza połowa lat 90-tych, nie pamiętam dokładnie) Tadeusz Zwiefka powiedział o tym zdarzeniu - i prosił - na antenie - o dostarczenie taśm video - jeśli ktoś je nakręcił.

Ot - i wszystko bzdury...(??)
Polecam dla odmiany - cykl programów na National Geografic - wyjaśnienie niewyjaśnioenego - czy jakoś tak.
Bezlitosny program, hie hie...

Ale życie jest pełne niesamowitych historii, dziwnych rzeczy i zdarzeń - i na tym polega cały jego romantyczny urok.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...

Edytowane przez Aeterna
Czas edycji: 2005-11-20 o 16:40
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 16:25   #204
M@yk@20
Zadomowienie
 
Avatar M@yk@20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rzeszów; Höganäs- może później!!!
Wiadomości: 1 242
GG do M@yk@20
Dot.: Galeria duchów

A ja mam takie zdjęcie- hmy dziwne bo wtedy koło kumpla nikt nie stał- a tak to jestem ja na dodatek w pidżamie- heheheh- niektóre zdjęcia- no może i są do uwierzenia- a reszta to marny fotomontaż- albo w ogóle brak czegokolwiek tylko błędne domysły ludzi- np. zdjęcie niby z dziewczynką z daleka- a to widać że to lalka normalna jest- albo że TV był wyłączony bo się lampa odbiła- no ja też mam takie zdjęcia co pół postaci w telewizorku nie widać.... Polecam program na National geog. Wierzyc czy nie wierzyć- tłumaczą różne zjawiska paranormalne...Ostatnio się trochę przeraziłam- teraz to jest śmieszne- chociaż w duchy wierzę...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08953.JPG (104,6 KB, 117 załadowań)
__________________
Nie ufaj rodzicom- zrób się sam!!!
M@yk@20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 19:49   #205
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Galeria duchów

Dawno nie zagladalam do tego watku ...
Wczoraj ogladalam "Egzorcyzmy Emily Rose " i musze przyznac ,ze sie mocno przestraszylam
A najbardziej to mnie przeraza ,ze takie rzeczy sie zdarzaja Jest to udokumentowane i sa na to dowody .Wiem bo moj brat kiedys interesowal sie egzoryzmami i duzo mi o tym opowiadal , o tym co przeczytal i mowil mi rozne wiadomosci na ten temat.
Przerazajace...
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 19:53   #206
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Galeria duchów

Podobno historia Emily Rose byla autentyczna , zobaczcie znalazlam jakas strone.
http://www.fotofetch.com/#seniorpicture

i jeszczce dodam

http://www.ozon.pl/tygodnikozon_2_14_662_2005_25_1.html

http://www.egzorcyzmy.katolik.pl/ind...499&Itemid=127

Edytowane przez Izunia86
Czas edycji: 2005-11-20 o 20:14
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 06:43   #207
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Galeria duchów

http://paranormal.about.com/library/blgallery2.htm
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 10:58   #208
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Talking Dot.: Galeria duchów

Ja miałam podobne przeżycie z duchem.... kota
Po tym jak musieliśmy uspić moją kotkę któregoś wieczoru położyłam się, zgasiłam światło, i nagle poczułam, jakby kot wskoczył na łóżko... A potem czułam jak idzie tak ostrożnie dokoła mnie, jak kołdra sie ugina pod jego łapkami.
Dziwne to było - może nie straszne, ale dziwne.
Zdarzyło się tylko raz i już nie powtórzyło. Sama nie wiem czy mam w to wierzyć, czy może mi się tylko zdawało?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 10:58   #209
anita_w
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 856
GG do anita_w
Dot.: Galeria duchów

Brrrrrr http://paranormal.about.com/library/...st_lady_lg.jpg
Wygląda aż nazbyt realnie.
Tylko... jest przezroczysta

Edytowane przez anita_w
Czas edycji: 2005-11-21 o 13:30
anita_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 13:22   #210
anita_w
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 856
GG do anita_w
Dot.: Galeria duchów

A tutaj latająca wróżka
http://paranormal.about.com/library/...y_grave_lg.jpg
anita_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-21 08:55:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:48.