M³oda mi³o¶æ - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-12-15, 07:19   #1
inna17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 62

M³oda mi³o¶æ


Chcia³abym was o co¶ zapytaæ i poznaæ wasze opiniê. Co myslicie o mi³o¶ci m³odych ludzi, ludzi którzy mimo wieku chc± byæ razem ju¿ zawsze? Zastanawiam siê nad tym poniewa¿. .. jestem z ch³opakiem prawie 3 lata,od pocz±tku my¶lê o nas powa¿nie. I nie wyobra¿am sobie przy mnie ani teraz,ani za 5 czy nawet 10 lat kogo¶ innego. Czy mloda mi³o¶æ mo¿e przetrwac na zawsze? Jestem m³oda, ale nie potrzebuje jako¶ siê wyszalec,wyszumiec a sprawy tego typu zostawiæ na pozniej. Czy to normalne? Czy taki zwi±zek ma szansê na du¿o d³u¿szy okres? Nie potrzebuje te¿ nowych przygód,by przekonaæ sie jakby by³o z kim¶ innym.. co wy o tym my¶licie? Czy takie zwi±zki to tylko zwi±zki czasowe,zauroczenia?czy mo¿e te¿ maj± szansê przetrwaæ na bardzo d³ugo a mo¿e nawet na zawsze?

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Je¶li jest ju¿ taki temat to proszê o nakierowanie na niego.
inna17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-15, 07:45   #2
Dyniowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 66
GG do Dyniowa
Dot.: M³oda mi³o¶æ

Ile macie lat?

Znam kilka zwi±zków, które zaczê³y siê w m³odym wieku i skoñczy³y ¶lubem.

Ja tez jestem osob±, która nie ma potrzeby siê wyszaleæ. Nie przepadam za imprezami, tak naprawdê mog³yby nie istnieæ.
Dyniowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-15, 07:49   #3
vanniaa
Zadomowienie
 
Avatar vanniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: srodziemnomorskie
Wiadomo¶ci: 1 351
Dot.: M³oda mi³o¶æ

Znam jedna pare, ktora poznala sie na wakacjach, jak obydwoje mieli po okolo 16 lat. Ona z powiedzmy Gdanska on z Warszawy. Obydwoje pokonczyli szkoly i studia w swoich miastach rodzinnych, nigdy nie zrywajac kontaktu ze soba, choc wiadomo, ze kontakt ten byl dosc ograniczony. Po studiach wzieli slub i zamieszkali we Wroclawiu, maja dwojke dzieci i juz chyba okolo pietnastoleni staz malzenski.
vanniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-15, 07:51   #4
inna17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 62
Dot.: M³oda mi³o¶æ

17 i 21. Poznalismy sie jak mia³am 14 lat
inna17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-15, 08:11   #5
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: M³oda mi³o¶æ

Cytat:
Napisane przez inna17 Poka¿ wiadomo¶æ
Chcia³abym was o co¶ zapytaæ i poznaæ wasze opiniê. Co myslicie o mi³o¶ci m³odych ludzi, ludzi którzy mimo wieku chc± byæ razem ju¿ zawsze? Zastanawiam siê nad tym poniewa¿. .. jestem z ch³opakiem prawie 3 lata,od pocz±tku my¶lê o nas powa¿nie. I nie wyobra¿am sobie przy mnie ani teraz,ani za 5 czy nawet 10 lat kogo¶ innego. Czy mloda mi³o¶æ mo¿e przetrwac na zawsze? Jestem m³oda, ale nie potrzebuje jako¶ siê wyszalec,wyszumiec a sprawy tego typu zostawiæ na pozniej. Czy to normalne? Czy taki zwi±zek ma szansê na du¿o d³u¿szy okres? Nie potrzebuje te¿ nowych przygód,by przekonaæ sie jakby by³o z kim¶ innym.. co wy o tym my¶licie? Czy takie zwi±zki to tylko zwi±zki czasowe,zauroczenia?czy mo¿e te¿ maj± szansê przetrwaæ na bardzo d³ugo a mo¿e nawet na zawsze?

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Je¶li jest ju¿ taki temat to proszê o nakierowanie na niego.
Tak, takie zwi±zki maj± szansê przetrwaæ Je¶li ludzie darz± siê uczuciem, maj± tak± sam± wizjê ¿ycia, zgadzaj± siê ze sob± w najwa¿niejszych kwestiach itp., to ich zwi±zek mo¿e byæ trwa³y
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-15, 08:12   #6
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 10 372
Dot.: M³oda mi³o¶æ

Nie znam w otoczeniu pary, która by³aby w zwi±zku od tak m³odego wieku. Chocia¿.... nie jedn± tak± parê znam, zaczêli siê spotykaæ jak mieli po 18 lat i s± ma³¿eñstwem do dzisiaj (maj± po 40 parê lat). Konsekwencje bycia tylko z jednym partnerem (w ich przypadku- nie zawsze tak musi byæ)- ona go zdradzi³a, mia³a skok w bok, chcia³a wiedzieæ jak to jest z innym facetem. Nadal s± ma³¿eñstwem, nawet spoko ¿yj±.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-15, 08:18   #7
fragile_27
Zadomowienie
 
Avatar fragile_27
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 1 310
Dot.: M³oda mi³o¶æ

Znam dwie takie pary, jedni poznali siê, kiedy oboje mieli po 14 lat, teraz maj± po 22. Druga para- podobna sytuacja, tyle, ¿e ch³opak o 3 lata starszy, w³a¶nie siê zarêczyli. Generalnie nie s±dzê, ¿eby rozpoczêcie zwi±zku w m³odym wieku by³o równoznaczne z tym, ¿e on nie przetrwa. Uda siê, albo i nie, jak w ka¿dym innym, ale raczej nie ma sensu siê zadrêczaæ takimi my¶lami.
__________________
'Baby we both know
That the nights were mainly made
For saying things that you can't say tomorrow day'
fragile_27 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-12-15, 08:22   #8
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 10 372
Dot.: M³oda mi³o¶æ

Cytat:
Napisane przez fragile_27 Poka¿ wiadomo¶æ
Znam dwie takie pary, jedni poznali siê, kiedy oboje mieli po 14 lat, teraz maj± po 22. Druga para- podobna sytuacja, tyle, ¿e ch³opak o 3 lata starszy, w³a¶nie siê zarêczyli. Generalnie nie s±dzê, ¿eby rozpoczêcie zwi±zku w m³odym wieku by³o równoznaczne z tym, ¿e on nie przetrwa. Uda siê, albo i nie, jak w ka¿dym innym, ale raczej nie ma sensu siê zadrêczaæ takimi my¶lami.
Dok³adnie- czas poka¿e. Na idealne i d³ugowieczne zwi±zki nie ma jednoznacznej recepty, w ¿yciu tak ró¿nie bywa, ¿e jeden dzieñ, ba jedna chwila mo¿e wszystko odmieniæ.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-15, 09:41   #9
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomo¶ci: 4 826
Dot.: M³oda mi³o¶æ

Ja znam jedn± tak± parê, poznali siê w liceum i zaczêli ze sob± "chodziæ" od pó³metka (16 czy 17 lat), teraz s± ju¿ dwa czy trzy lata po ¶lubie. Tak¿e zdarza siê.

Chocia¿ znam te¿ oczywi¶cie setkê by³ych par, która te¿ w liceum my¶la³a, ¿e to love forever. Okaza³o siê, ¿e love nie by³o forever - no i te¿ siê zdarza, i to znacznie czê¶ciej

Tak¿e w sumie nie ma czego wykminiaæ, trzeba poczekaæ i zobaczyæ, co czas przyniesie
cranberry juice jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-15, 09:58   #10
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 41 748
Dot.: M³oda mi³o¶æ

Cytat:
Napisane przez inna17 Poka¿ wiadomo¶æ
Czy mloda mi³o¶æ mo¿e przetrwac na zawsze?
Wierzê ¿e tak, ale na pewno jest to trudne - ludzie dojrzewaj±c zmieniaj± siê, kszta³tuj± siê charaktery, czêsto jest tak, ¿e para zaczyna siê po prostu rozmijaæ ¶wiatopogl±dowo i charakterologicznie...i siê rozstaj±, mimo ¿e "za m³odu" wydawa³o siê, ¿e s± idealnie dopasowani. Du¿o pracy i dobra komunikacja i czemu nie, mo¿e siê udaæ

BTW, ja bêd±c zakochana, kochaj±c, te¿ uwa¿a³am ¿e nie wyobra¿am sobie nikogo innego przy swoim boku I tak mi siê kilka razy w ¿yciu zdarzy³o wiêc to akurat nie jest ¿aden wyznacznik trwa³o¶ci zwi±zku
__________________
"Widzia³e¶ tê dziewczynê? Ma nogi za milion z³otych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-15, 10:30   #11
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 12 833
Dot.: M³oda mi³o¶æ

Znam bardzo wiele takich par, a sama mam ju¿ prawie 25 lat. Moja przyjació³ka rówie¶niczka jest ze swoim ch³opakiem od 1 gimnazjum, a on jest od niej o pó³ roku m³odszy W moim gimnazjum by³o mnóstwo par, które s± ze sob± do teraz
lulka19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-15, 11:51   #12
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomo¶ci: 34 839
Dot.: M³oda mi³o¶æ

Nie ma regu³y- i to jest w ¿yciu najpewniejsze.
__________________
Mleko migda³owe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-15, 12:00   #13
moniaaa91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 89
Dot.: M³oda mi³o¶æ

Czasami zdarza siê itak. Np. ja w wieku 16-17 lat zacze³am spotykaæ siê ze swoim mê¿em, dzi¶ mam 23 i jeste¶my pó³ roku po ¶lubie.
moniaaa91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-15, 12:19   #14
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomo¶ci: 953
Dot.: M³oda mi³o¶æ

Nie ma regu³y. Znam wiele takich zwi±zków, niektórzy wygl±daj± na szczê¶liwych, a niektórych dopada kryzys wieku ¶redniego i rozstaj± siê po 20-30 latach. Czasami brak rozeznania w temacie p³ci przeciwnej jest dobry, bo cz³owiek nie wybrzydza tylko bierze to co jest. Maj±c wiêksze do¶wiadczenie jest siê bardziej wybrednym

Sama by³am d³ugo w takim zwi±zku i s±dzi³am, ¿e bêdzie on trwa³ do koñca ¿ycia, a chêæ wyszumienia siê dopad³a mnie grubo po dwudziestce (jako nastolatka te¿ nie lubi³am imprez)
kreolkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-15, 12:26   #15
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomo¶ci: 3 656
Dot.: M³oda mi³o¶æ

Znam mnóstwo takich par, zaczêli byæ razem w gimnazjum/liceum, a s± szczê¶liwym ma³¿eñstwem. Te¿ jestem w 3 letnim zwi±zku, mam 21 lat, najchêtniej ju¿ bym wesele planowa³a no ale wiadomo. Nie mam potrzeby siê wyszumieæ, nigdy nie mia³am, podobnie mój T¯. Jestem szczê¶liwa i pe³na nadziei dotycz±cej naszej przysz³o¶ci
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-15, 12:50   #16
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 17 072
Dot.: M³oda mi³o¶æ

Cytat:
Napisane przez paula78 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie ma regu³y- i to jest w ¿yciu najpewniejsze.
- ano nie ma regu³y. Chocia¿ kiedy¶ tam bra³am udzia³ w imprezach "nasza matura"- po 15 i wiêcej latach (bra³o udzia³ chyba z 5 dawnych klas z danego poziomu), to z tych zwi±zków m³odzieñczych, licealnych u mnie zosta³a jedna para (a by³o znacznie wiêcej).

Sama nie bardzo to sobie wyobra¿am z prostego powodu: potrzebowa³am zwyczajnie pouk³adania siebie, dojrza³o¶ci i w okresie 14 lat (jak dziewczyna zaczyna³a) + kolejne lata nastoletnie- w moim wypadku nie mia³oby to sensu zupe³nie. I nie da³abym rady wtedy stworzyæ z kim¶ sensownego i dobrego zwi±zku na lata.

Edytowane przez madana
Czas edycji: 2014-12-15 o 12:52
madana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-15, 13:02   #17
Antilia
Uzale¿nienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 14 453
Dot.: M³oda mi³o¶æ

Sama pozna³am mê¿a maj±c 16 lat Regu³y nie ma, ale potrzeba czasu ¿eby dojrzeæ. My oboje siê zmienili¶my bardzo, jeste¶my ca³kiem inni teraz, po 10 latach, ni¿ wtedy "za gówniarza". Pozmienia³y nam siê cele, pogl±dy na ¿ycie, na ¶wiat. I to dojrzewanie to jest taki strategiczny moment - mo¿e nadal bêdziecie patrzeæ w jednym kierunku, a mo¿e siê rozminiecie. Nigdy nie wiadomo, ale trzymam kciuki
__________________

Æwiczê z Ewk±, bo nic siê samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-15, 13:35   #18
kalincia
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 13 025
Dot.: M³oda mi³o¶æ

Ja tego raczej nie widzê. Ludzie, którzy poznali siê przed doros³o¶ci± i dojrza³o¶ci± mog± dojrzewaæ w ró¿ny sposób.
Rozmijaj± siê w doros³o¶ci, a je¶li trwaj± razem, to pisz± w±tki na wiza¿u. Ze maj± inne cele i co teraz, bo boj± siê rozstaæ po paru latach m³odego zwi±zku, a razem ju¿ im nie po drodze. Teraz my¶l sobie tak, ¿e to na ca³e ¿ycie, m³oda osobo. Ale nie obiecuj sobie.
A i jeszcze. To, ¿e teraz nie jeste¶ na etapie "chcê siê wyszaleæ" nie znaczy, ¿e ci siê nigdy ten tryb nie w³±czy.
kalincia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-15, 13:41   #19
BadLife
Rozeznanie
 
Avatar BadLife
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 684
Dot.: M³oda mi³o¶æ

Cytat:
Napisane przez Antilia Poka¿ wiadomo¶æ
Sama pozna³am mê¿a maj±c 16 lat Regu³y nie ma, ale potrzeba czasu ¿eby dojrzeæ. My oboje siê zmienili¶my bardzo, jeste¶my ca³kiem inni teraz, po 10 latach, ni¿ wtedy "za gówniarza". Pozmienia³y nam siê cele, pogl±dy na ¿ycie, na ¶wiat. I to dojrzewanie to jest taki strategiczny moment - mo¿e nadal bêdziecie patrzeæ w jednym kierunku, a mo¿e siê rozminiecie. Nigdy nie wiadomo, ale trzymam kciuki
Dok³adnie. Mój zwi±zek zacz±³ siê w wieku 15 lat i rozpad³ po 5 latach.
BadLife jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-15, 14:39   #20
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomo¶ci: 4 826
Dot.: M³oda mi³o¶æ

A ja jeszcze dodam:

Jak m³odzie¿ jest zakochana i szczê¶liwa, to super, jak zwi±zek przetrwa, no to good for them, kibicujê w ka¿dym razie.

Natomiast zachowaniem absolutnie - pardon - gówniarskim jest branie ¶lubu w m³odym wieku (nie dajê konkretnej liczby tutaj, co by siê gromy na mnie nie posypa³y ), no bo to przcie¿ mi³o¶æ na ca³e ¿ycie, nie wyobra¿am sobie innego faceta i ju¿ piêæ lat jeste¶my razem - od drugiej klasy gimnazjum! A potem 21 wiosen i bam! rozwód

Umówmy siê, jak to ma byæ mi³o¶æ na ca³e ¿ycie, to przetrwa jeszcze kilka lat bez ¶lubu, nie ma do czego siê spieszyæ.

I tak, znam pary, które wziê³y ¶lub w bardzo m³odym wieku i po 50 latach s± ci±gle razem Tylko tego, 50 lat temu by³y tzw. inne czasy - które siê zmieni³y, IMO w kontek¶cie brania ¶lubów na lepsze.
cranberry juice jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-15, 15:35   #21
inna17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 62
Dot.: M³oda mi³o¶æ

Jak narazje ¶lubu nie planuje, mam czas. Nie o to te¿ pyta³am
inna17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-15, 15:50   #22
mushroomhunter
Zadomowienie
 
Avatar mushroomhunter
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 1 178
Dot.: M³oda mi³o¶æ

Kumpela zaczê³a siê spotykaæ ze swoim aktualnym mê¿em, kiedy sz³a do liceum, on - dwa lata starszy. Kiedy mia³a bodaj¿e 21 lat wziêli ¶lub, niedawno urodzi³o im siê dziecko. Ró¿nie miêdzy nimi bywa³o, ale teraz ju¿ s± razem chyba z 14 lat .
mushroomhunter jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-15, 18:23   #23
gnishu
Raczkowanie
 
Avatar gnishu
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: M³oda mi³o¶æ

Znam parê, która jest ze sob± od 1 klasy gimnazjum, teraz koñcz± studia i s± zarêczeni
gnishu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-16, 00:10   #24
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 523
Dot.: M³oda mi³o¶æ

..

Edytowane przez szklana_mgla
Czas edycji: 2015-03-01 o 18:43
szklana_mgla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-16, 00:17   #25
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomo¶ci: 2 986
Dot.: M³oda mi³o¶æ

Oj to zalezy, znam pary krore byly ze soba od gimnazjum, potem slub, dziecko a po 8-10 latach zwiazku rozwod.. Ale kojaze tez pare, zaczeli byc ze soba jak ona miala 12-13(!) lat, on jakies 7-8 lat starszy, pozniej zerwali, zeszli sie znowu , a teraz sa juz kilka lat po slubie, dziecko maja i szczesliwie zyja..
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-16, 06:01   #26
blondyneczka0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: M³oda mi³o¶æ

Ja te¿ znam tak± parê, ona mia³a 15 lat, on 16 teraz po 10 latach wziêli ¶lub. No i moi rodzice, którzy zaczêli byæ razem gdy mieli po 17 lat, a teraz prawie 25 lat po ¶lubie i ci±gle s± zakochani
blondyneczka0 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-12-16 07:01:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.