Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-18, 16:07   #4651
robertnowak
Raczkowanie
 
Avatar robertnowak
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 31
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Mi pomogła na twarzy maseczka z drożdży zmieszana z sokiem z cytryny, oraz miodem, oraz picie rozpuszczonych drożdży w wrzątku przez miesiąc codziennie. Na plecach niestety mam czasem jeszcze powroty (nie stosowałem maseczki), ale na twarzy nie pozostało już zupełnie nic Maseczkę można zagęścić trochę mąką.
__________________
<ciach_reklama>
robertnowak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 23:47   #4652
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Cytat:
Napisane przez lilka_megi Pokaż wiadomość
a czy ktoś stosował z domowych sposobów maseczek z drożdży? koleżanka mi o tym mówiła ale ja jakoś nie jestem do tego przekonana...
Ja stosowałam, mleko+drożdże+otręby /płatki owsiane. Niestety nie długo i nie regularnie, więc nie wiem jak ze skutecznością, ale wysypu żadnego nie miałam. Z tym, że zawsze trzeba się liczyć z początkowym pogorszeniem stanu skóry, wszystko musi wyjść, żeby się oczyścić
Obecnie stosuję krem zluszczajacy na noc z kwasami, ale nie radzę stosować codziennie.
Cytat:
Napisane przez robertnowak Pokaż wiadomość
Mi pomogła na twarzy maseczka z drożdży zmieszana z sokiem z cytryny, oraz miodem, oraz picie rozpuszczonych drożdży w wrzątku przez miesiąc codziennie. Na plecach niestety mam czasem jeszcze powroty (nie stosowałem maseczki), ale na twarzy nie pozostało już zupełnie nic Maseczkę można zagęścić trochę mąką.
Muszę koniecznie wypróbować!
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 12:15   #4653
saoriQ
Raczkowanie
 
Avatar saoriQ
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gdzieś daleko, nie wiadomo gdzie
Wiadomości: 210
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Mój program działania na trądzik:

1. Odstawiłam produkty mleczne.
2. Odstawiłam pszenicę, ogólnie bardzo zwracam uwagę na to co jem, zero fast foodów, odstawiłam produkty z wysokim indeksem glikemicznym( warto poczytać o tym, jaki duży wpływ ma to na cerę).
3. Biorę wiesiołek na zmianę z olejem z ogórecznika-działanie jest bardzo dobre na cerę i włosy.
4. ATREDERM- lek na skórę, świetnie działa, złuszcza skórę, po 2 dniach skóra złaźi płatami, jeden z najlepszych leków na trądzik!
5. Piję drożdże 4-5 razy w tygodniu,
6.Piję pokrzywę, miętę,( która ma działanie antyandrogenne, szczególnie ważne w pierwszych dniach cyklu) i skrzyp co jakiś czas( skrzyp trzeba gotować 10 min. żeby uzyskać krzem!)
7. Biorę Poldanen, działa antyandrogennie, obniża męskie hormony, a to one mają ogromny wpływ na trądzik.
8. Inofolic- tutaj polecam poczytać na blogu http://gattaca2054.blogspot.com/2014...nadmierna.html
9. Piję zieloną herbatę i Pu-erh to zamiast kawy i zwykłej czarnej herbaty.
10. Ostropest mielony- 1 łyżeczka dziennie na oczyszczenie wątroby, jak wątroba dobrze działa to i cera jest lepsza.
11. Co kilka miesięcy jakiś probiotyk z bakteriami (tymi dobrymi dla organizmu) nasze jelita są też ważne i ich działanie ma wpływ na cerę.
Efekt cery nigdy tak ładnej nie miałam, oczywiście co jakiś czas mam jakiś wysyp ale dosłownie kilku pryszczy. Ludzie nie wiedzą nawet, że mam i miałam taki duży problem z cerą. Zawsze był to dla mnie ogromny problem.
Polecam poczytać i wypróbować!
Nie jestem lekarzem, ani farmaceutą ale moje doświadczenie w walce z wiatrakami, jakimi są pryszcze jest ogromne. I nie wstydzę się powiedzieć, że wiem dużo więcej niż nie jeden lekarz dermatolog w kwestii trądziku. Lekarze nigdy nie mówią, że dieta ma tak ogromny wpływ na trądzik.
saoriQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 15:35   #4654
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 705
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez saoriQ Pokaż wiadomość
Mój program działania na trądzik:

1. Odstawiłam produkty mleczne.
2. Odstawiłam pszenicę, ogólnie bardzo zwracam uwagę na to co jem, zero fast foodów, odstawiłam produkty z wysokim indeksem glikemicznym( warto poczytać o tym, jaki duży wpływ ma to na cerę).
3. Biorę wiesiołek na zmianę z olejem z ogórecznika-działanie jest bardzo dobre na cerę i włosy.
4. ATREDERM- lek na skórę, świetnie działa, złuszcza skórę, po 2 dniach skóra złaźi płatami, jeden z najlepszych leków na trądzik!
5. Piję drożdże 4-5 razy w tygodniu,
6.Piję pokrzywę, miętę,( która ma działanie antyandrogenne, szczególnie ważne w pierwszych dniach cyklu) i skrzyp co jakiś czas( skrzyp trzeba gotować 10 min. żeby uzyskać krzem!)
7. Biorę Poldanen, działa antyandrogennie, obniża męskie hormony, a to one mają ogromny wpływ na trądzik.
8. Inofolic- tutaj polecam poczytać na blogu http://gattaca2054.blogspot.com/2014...nadmierna.html
9. Piję zieloną herbatę i Pu-erh to zamiast kawy i zwykłej czarnej herbaty.
10. Ostropest mielony- 1 łyżeczka dziennie na oczyszczenie wątroby, jak wątroba dobrze działa to i cera jest lepsza.
11. Co kilka miesięcy jakiś probiotyk z bakteriami (tymi dobrymi dla organizmu) nasze jelita są też ważne i ich działanie ma wpływ na cerę.
Efekt cery nigdy tak ładnej nie miałam, oczywiście co jakiś czas mam jakiś wysyp ale dosłownie kilku pryszczy. Ludzie nie wiedzą nawet, że mam i miałam taki duży problem z cerą. Zawsze był to dla mnie ogromny problem.
Polecam poczytać i wypróbować!
Nie jestem lekarzem, ani farmaceutą ale moje doświadczenie w walce z wiatrakami, jakimi są pryszcze jest ogromne. I nie wstydzę się powiedzieć, że wiem dużo więcej niż nie jeden lekarz dermatolog w kwestii trądziku. Lekarze nigdy nie mówią, że dieta ma tak ogromny wpływ na trądzik.
podpisuję się dwiema rękami pod dietą jak równiez pod ostropestem, pokrzywą i probiotykami - są to ważne rzeczy w walce z trądzikiem (jeśli ktoś za przyczynę w trądziku ma zły metabolizm, jakieś nietolerancje czy problem z jelitami). Bardzo trudno jest zdiangozować, że trądzik u kogoś to sprawka układu pokarmowego, ale u mnie własnie tak jest...
ja jeszcze dorzucam do Twojej listy chlorellę, aloes i młody jęczmień
kasza80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 23:30   #4655
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez saoriQ Pokaż wiadomość
Mój program działania na trądzik:

1. Odstawiłam produkty mleczne.
2. Odstawiłam pszenicę, ogólnie bardzo zwracam uwagę na to co jem, zero fast foodów, odstawiłam produkty z wysokim indeksem glikemicznym( warto poczytać o tym, jaki duży wpływ ma to na cerę).
3. Biorę wiesiołek na zmianę z olejem z ogórecznika-działanie jest bardzo dobre na cerę i włosy.
4. ATREDERM- lek na skórę, świetnie działa, złuszcza skórę, po 2 dniach skóra złaźi płatami, jeden z najlepszych leków na trądzik!
5. Piję drożdże 4-5 razy w tygodniu,
6.Piję pokrzywę, miętę,( która ma działanie antyandrogenne, szczególnie ważne w pierwszych dniach cyklu) i skrzyp co jakiś czas( skrzyp trzeba gotować 10 min. żeby uzyskać krzem!)
7. Biorę Poldanen, działa antyandrogennie, obniża męskie hormony, a to one mają ogromny wpływ na trądzik.
8. Inofolic- tutaj polecam poczytać na blogu http://gattaca2054.blogspot.com/2014...nadmierna.html
9. Piję zieloną herbatę i Pu-erh to zamiast kawy i zwykłej czarnej herbaty.
10. Ostropest mielony- 1 łyżeczka dziennie na oczyszczenie wątroby, jak wątroba dobrze działa to i cera jest lepsza.
11. Co kilka miesięcy jakiś probiotyk z bakteriami (tymi dobrymi dla organizmu) nasze jelita są też ważne i ich działanie ma wpływ na cerę.
Efekt cery nigdy tak ładnej nie miałam, oczywiście co jakiś czas mam jakiś wysyp ale dosłownie kilku pryszczy. Ludzie nie wiedzą nawet, że mam i miałam taki duży problem z cerą. Zawsze był to dla mnie ogromny problem.
Polecam poczytać i wypróbować!
Nie jestem lekarzem, ani farmaceutą ale moje doświadczenie w walce z wiatrakami, jakimi są pryszcze jest ogromne. I nie wstydzę się powiedzieć, że wiem dużo więcej niż nie jeden lekarz dermatolog w kwestii trądziku. Lekarze nigdy nie mówią, że dieta ma tak ogromny wpływ na trądzik.
Dosyć dużo tego wszystkiego, kilka leków... Dla mnie to za dużo jednak, ale kilka pewnie warte wypróbowania. I przyznam rację, wszędzie trąbią o wpływie diety na wygląd.

Szczęśliwa Żona Cudownego Męża <3
30.08.2014 <3
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 08:13   #4656
saoriQ
Raczkowanie
 
Avatar saoriQ
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gdzieś daleko, nie wiadomo gdzie
Wiadomości: 210
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kasza80 Pokaż wiadomość
podpisuję się dwiema rękami pod dietą jak równiez pod ostropestem, pokrzywą i probiotykami - są to ważne rzeczy w walce z trądzikiem (jeśli ktoś za przyczynę w trądziku ma zły metabolizm, jakieś nietolerancje czy problem z jelitami). Bardzo trudno jest zdiangozować, że trądzik u kogoś to sprawka układu pokarmowego, ale u mnie własnie tak jest...
ja jeszcze dorzucam do Twojej listy chlorellę, aloes i młody jęczmień
Chlorella, aloes i młody jęczmień?Zaraz czytam. Mi aloes chyba nie służy bo miałam po nim wysyp. Zapraszam na blog http://zdrowieurodaszczescie.blogspo...nam-pisac.html
saoriQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 12:01   #4657
inna17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 62
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Dziewczyny a próbowałyście może maseczki z kawy, mleka i miodu? Znalazłam przepis na jakimś forum, na mój trądzik nie działało absolutnie nic.spróbowalam tego i jestem zachwycona. Miałam też grube i duże krosty,które siedziały pod skórą. Już po 2 razie te krosty stały się całkiem małe. Cieszę się jak głupia bo tyle się z tym meczyłam a pomogło takie coś. Tylko czytałam że należy stosować 3 razy w tyg. Ja stosuje trochę częściej, nie zaszkodzi mi to? Zauważyłam tylko że po tym zabiegu skóra jest lekko czerwona ale to szybko schodzi. Co myślicie? Mogę stosować częściej czy dostosować się do tego że 3 razy w tyg? Dodam że maseczka jest do pocierania tych krost przez 10 minut. Nie zaszkodzi jeśli zbyt często będę stosować?
inna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-03, 20:20   #4658
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez inna17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a próbowałyście może maseczki z kawy, mleka i miodu? Znalazłam przepis na jakimś forum, na mój trądzik nie działało absolutnie nic.spróbowalam tego i jestem zachwycona. Miałam też grube i duże krosty,które siedziały pod skórą. Już po 2 razie te krosty stały się całkiem małe. Cieszę się jak głupia bo tyle się z tym meczyłam a pomogło takie coś. Tylko czytałam że należy stosować 3 razy w tyg. Ja stosuje trochę częściej, nie zaszkodzi mi to? Zauważyłam tylko że po tym zabiegu skóra jest lekko czerwona ale to szybko schodzi. Co myślicie? Mogę stosować częściej czy dostosować się do tego że 3 razy w tyg? Dodam że maseczka jest do pocierania tych krost przez 10 minut. Nie zaszkodzi jeśli zbyt często będę stosować?
nie stosowałbym tak często tej maseczki
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 16:57   #4659
DPgoodforyou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 6
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

U mnie w walce z trądzikiem pomogły:
1. maść clotrimazolum
2. krem Bandi z kwasem migdałowym
3. srebro koloidalne
4. Darsonval
5. Cetaphil

Dzięki temu udało mi się zwalczyć trądzik. Oczywiście moja cera jest nadal problematyczna i pojawiają się krostki, ale raz na jakiś czas, szczególnie jak diabeł mnie podkusi, żeby zastosować jakiś nowy kosmetyk. Trzymam się tych produktów+krem BB dr G (obecnie pore+) i moja cera nie szaleje

Z trądzikiem walczyłam 6 lat, po 6 latach odrzuciłam dermatologów, których leczenie nie przynosiło skutków i sama zaczęłam walczyć.
DPgoodforyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 12:37   #4660
Kecil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 3
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Czytałam w internecie, że drożdże to świetny sposób na trądzik, więc postanowiłam spróbować. Zrobiłam dwa razy maskę drożdżową na twarz i zaczęły mi się pojawiać małe krostki na całej twarzy, głównie na policzkach. Przestraszyłam się ich i nie wiem co mam z nimi robić, strasznie swędzą. Czy to jest normalne i samo zniknie, czy mam z tym iść do dermatologa? Czytałam o tym w internecie ale każdy pisze co innego, więc sama już nie wiem.
Kecil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 13:07   #4661
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Kecil Pokaż wiadomość
Czytałam w internecie, że drożdże to świetny sposób na trądzik, więc postanowiłam spróbować. Zrobiłam dwa razy maskę drożdżową na twarz i zaczęły mi się pojawiać małe krostki na całej twarzy, głównie na policzkach. Przestraszyłam się ich i nie wiem co mam z nimi robić, strasznie swędzą. Czy to jest normalne i samo zniknie, czy mam z tym iść do dermatologa? Czytałam o tym w internecie ale każdy pisze co innego, więc sama już nie wiem.
Z opisu wygląda jak uczulenie
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-09, 07:58   #4662
okruszek18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 143
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Hej. Co polecacie z domowych sposobów na te krosty? Daje zdjęcie żeby było łatwiej doradzic( w realu wygląda to dużo gorzej) pomoże ktoś?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1423468676521.jpg (44,4 KB, 27 załadowań)
okruszek18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 08:01   #4663
okruszek18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 143
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Sory że tak w częśćiach ale wyskakuje jakiś problem. Co polecacie z domowych sposobów na te krosty?dalam zdjęcie żeby było łatwiej( w realu wygląda to dużo gorzej) . Pomoże ktoś?
okruszek18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 09:32   #4664
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 998
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez DPgoodforyou Pokaż wiadomość
U mnie w walce z trądzikiem pomogły:
1. maść clotrimazolum
2. krem Bandi z kwasem migdałowym
3. srebro koloidalne
4. Darsonval
5. Cetaphil

Dzięki temu udało mi się zwalczyć trądzik. Oczywiście moja cera jest nadal problematyczna i pojawiają się krostki, ale raz na jakiś czas, szczególnie jak diabeł mnie podkusi, żeby zastosować jakiś nowy kosmetyk. Trzymam się tych produktów+krem BB dr G (obecnie pore+) i moja cera nie szaleje

Z trądzikiem walczyłam 6 lat, po 6 latach odrzuciłam dermatologów, których leczenie nie przynosiło skutków i sama zaczęłam walczyć.
Mogłabyś napisać jak dokładnie stosowałaś to wszystko? Ja tez używam clotrimazolum na twarz, i naprawdę działa.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 08:45   #4665
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

A ja bym polecała czytać składy każdego kosmetyku do twarzy i przerzucić się na te naturalne, patrząc też, czy nie mają w składzie nic szkodzącego. Im mniej chemii tym lepiej dla skóry. Sama maść niewiele pomoże, jeśli używamy np kremu, który zapycha.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 12:37   #4666
sweetberrycherry
Przyczajenie
 
Avatar sweetberrycherry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8
Exclamation Nie możesz uporać się z trądzikiem? Mam na to sposób :D

Wiadomo to już nie od dzisiaj ani nie od wczoraj, że trądzik jest zmorą każdej kobiety. Zaczerwienienia, stany zapalne, wągry oraz ślady potrądzikowe są powodem wielu zmartwień I ja o tym wiem, sama mam cerę tłustą i miewam od czasu do czasu pryszcze, które dosłownie rujnują mi humor i samoocenę na pare tygodni póki się nie zagoją.
Ostatnio właśnie miałam taki problem. Moja cera nagle zaczęła wariować mimo, że jestem na zdrowej diecie i jestem aktywna fizycznie..Czasami tak po prostu mam. Załamałam się :/
Szukałam więc czegokolwiek co mogło by sprawić, że moja cera wróci do normalnego stanu. Przypadkiem na jednym blogu natknęłam się na MASECZKĘ Z KURKUMY. Brzmi dziwnie, prawda? Kurkuma? Ta żółta przyprawa na twarz ? Ale drogie Panie, tak- to jest sekret na piękną, promienna pozbawioną trądziku cerę

Po swoim własnym doświadczeniu nie warto wydawać krocie na drogie kosmetyki...oczywiście- tonik/mleczko oczyszczające, żel do twarzy i dobry krem nawilzajacy to podstawa ALE najlepsze są naturalne sposoby Takie, do których masz łatwy dostęp i kosztują grosze.

Maseczka z kurkumy, od czasu kiedy zaczęłam ją stosować (to już będzie z jakiś miesiąc) uratowała mi 'życie' i pozwoliła na wychodzenie z domu bez makijażu, którym zawsze ukrywałam niedoskonałości

Kurkuma ma silne właściwości :
  • przeciwzapalne
  • przeciwgrzybicze
  • antybakteryjne
  • antyoksydacyjne
  • nawilżające
A co za tym idzie- same pozytywy dla naszej cery (trądzikowej przede wszystkim)


Stosuj maseczkę z kurkumy codziennie lub co 2 dni. Składniki to :


1 łyżka kurkumy
1/3 lub 1/2 łyżki jogurtu naturalnego
1/2 łyżki miodu nektarowego wielokwiatowego (płynnego)
wyrabiasz pastę i nakładasz na twarz na ok 40 min, następnie zmywasz wodą i żelem do mycia twarzy, ponieważ kurkuma zostawia żółte ślady na buzi, które później bez problemu schodzą dzięki żelowi lub tonikowi

Ja osobiście, jestem wręcz nią zachwycona!!
  • Wygładza skórę
  • Znikają wszystkie przebarwienia
  • Wszystkie krostki, pryszcze i ranki goją się w trybie expresowym
  • Kolor cery stał się jednolity
  • Skóra jest nawilżona jak nigdy wcześniej
  • Zmniejszenie wydzielania sebum

Spróbuj- może i Tobie pomoże

Edytowane przez sweetberrycherry
Czas edycji: 2015-03-01 o 23:42
sweetberrycherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 20:01   #4667
rambo_mila
Zadomowienie
 
Avatar rambo_mila
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 942
Dot.: Nie możesz uporać się z trądzikiem? Mam na to sposób :D

Ciekawe, choć boję się, że po zmyciu maseczki twarz zostanie żółta
rambo_mila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 23:54   #4668
sweetberrycherry
Przyczajenie
 
Avatar sweetberrycherry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8
Dot.: Nie możesz uporać się z trądzikiem? Mam na to sposób :D

nie bój się!
mi całkowicie schodzi po przemyciu twarzy żelem lub tonikiem
sweetberrycherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 11:55   #4669
rambo_mila
Zadomowienie
 
Avatar rambo_mila
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 942
Dot.: Nie możesz uporać się z trądzikiem? Mam na to sposób :D

Kiedyś na pewno spróbuję. Teraz chodzę do dermatologa i mam leczenie. Jak mi ono nic nie da to zrobię tę maseczkę
rambo_mila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-01, 11:34   #4670
Sonia_871
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 24
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Hej, słyszałam ostatnio o nowym kremie Pellevita, ktoś z Was go stosował?
Sonia_871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 17:34   #4671
Gabriela44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Nie możesz uporać się z trądzikiem? Mam na to sposób :D

Ciekawe, dziś wypróbuję. A jak często robić tą maseczkę ?
Gabriela44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 22:04   #4672
GabrielaPyj
Raczkowanie
 
Avatar GabrielaPyj
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 48
Dot.: Maseczka z lnu- REWELACJA na problemy skórne

zachęcona pozytywnymi opiniami zrobiłam własnie dzisiaj maseczkę na włosy i twarz, efekt naprawdę przyjemny skóra jest mieksza i zaczerwienia lekko zbladły
__________________
Gabriela Py
GabrielaPyj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 23:41   #4673
sweetberrycherry
Przyczajenie
 
Avatar sweetberrycherry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8
Dot.: Nie możesz uporać się z trądzikiem? Mam na to sposób :D

Codziennie lub co dwa dni. Musisz robic ja sestymatycznie aby zobaczyć efekty
sweetberrycherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 08:59   #4674
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 998
Dot.: Maseczka z lnu- REWELACJA na problemy skórne

Akurat mam w domu woreczek lnu a na buzi spustoszenie, na pewno wypróbuję . Dzięki za podzielenie się przepisem, wątek przenoszę do 'Domowych sposób na trądzik'.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 09:06   #4675
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Nie możesz uporać się z trądzikiem? Mam na to sposób :D

Cytat:
Napisane przez sweetberrycherry Pokaż wiadomość
Wiadomo to już nie od dzisiaj ani nie od wczoraj, że trądzik jest zmorą każdej kobiety. Zaczerwienienia, stany zapalne, wągry oraz ślady potrądzikowe są powodem wielu zmartwień I ja o tym wiem, sama mam cerę tłustą i miewam od czasu do czasu pryszcze, które dosłownie rujnują mi humor i samoocenę na pare tygodni póki się nie zagoją.
Ostatnio właśnie miałam taki problem. Moja cera nagle zaczęła wariować mimo, że jestem na zdrowej diecie i jestem aktywna fizycznie..Czasami tak po prostu mam. Załamałam się :/
Szukałam więc czegokolwiek co mogło by sprawić, że moja cera wróci do normalnego stanu. Przypadkiem na jednym blogu natknęłam się na MASECZKĘ Z KURKUMY. Brzmi dziwnie, prawda? Kurkuma? Ta żółta przyprawa na twarz ? Ale drogie Panie, tak- to jest sekret na piękną, promienna pozbawioną trądziku cerę

Po swoim własnym doświadczeniu nie warto wydawać krocie na drogie kosmetyki...oczywiście- tonik/mleczko oczyszczające, żel do twarzy i dobry krem nawilzajacy to podstawa ALE najlepsze są naturalne sposoby Takie, do których masz łatwy dostęp i kosztują grosze.

Maseczka z kurkumy, od czasu kiedy zaczęłam ją stosować (to już będzie z jakiś miesiąc) uratowała mi 'życie' i pozwoliła na wychodzenie z domu bez makijażu, którym zawsze ukrywałam niedoskonałości

Kurkuma ma silne właściwości :
  • przeciwzapalne
  • przeciwgrzybicze
  • antybakteryjne
  • antyoksydacyjne
  • nawilżające
A co za tym idzie- same pozytywy dla naszej cery (trądzikowej przede wszystkim)


Stosuj maseczkę z kurkumy codziennie lub co 2 dni. Składniki to :


1 łyżka kurkumy
1/3 lub 1/2 łyżki jogurtu naturalnego
1/2 łyżki miodu nektarowego wielokwiatowego (płynnego)
wyrabiasz pastę i nakładasz na twarz na ok 40 min, następnie zmywasz wodą i żelem do mycia twarzy, ponieważ kurkuma zostawia żółte ślady na buzi, które później bez problemu schodzą dzięki żelowi lub tonikowi

Ja osobiście, jestem wręcz nią zachwycona!!
  • Wygładza skórę
  • Znikają wszystkie przebarwienia
  • Wszystkie krostki, pryszcze i ranki goją się w trybie expresowym
  • Kolor cery stał się jednolity
  • Skóra jest nawilżona jak nigdy wcześniej
  • Zmniejszenie wydzielania sebum

Spróbuj- może i Tobie pomoże
Musze zrobić
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 20:14   #4676
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 998
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez saoriQ Pokaż wiadomość
Chlorella, aloes i młody jęczmień?Zaraz czytam. Mi aloes chyba nie służy bo miałam po nim wysyp. Zapraszam na blog http://zdrowieurodaszczescie.blogspo...nam-pisac.html
U mnie też aloes wywołał wysyp, i to jaki . Do tego straszne podrażnił cerę, wiem że mam lekko naczynkową (mały rumień) ale to co ja po nim przeżyłam
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 20:51   #4677
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
U mnie też aloes wywołał wysyp, i to jaki . Do tego straszne podrażnił cerę, wiem że mam lekko naczynkową (mały rumień) ale to co ja po nim przeżyłam
za to ja słyszałam że aloes pwodouje zę wypryski "znkają", ale sama nie próbowałam nigdy
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 20:58   #4678
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 998
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
za to ja słyszałam że aloes pwodouje zę wypryski "znkają", ale sama nie próbowałam nigdy
Ja też tak słyszałam, i tym sposobem chciałam pozbyć się wyprysku ale niestety ;/
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 21:57   #4679
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja też tak słyszałam, i tym sposobem chciałam pozbyć się wyprysku ale niestety ;/
to wole dmuchac na zimne, kusiło mnie bo mam aloes zasadzony, ale zawsze zapominałam, ze mam go uzyć

uzywam teraz tonik z ziaki z tej serii manuka i polecam bardzo fajny
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 22:07   #4680
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 998
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
to wole dmuchac na zimne, kusiło mnie bo mam aloes zasadzony, ale zawsze zapominałam, ze mam go uzyć

uzywam teraz tonik z ziaki z tej serii manuka i polecam bardzo fajny
Ja też go mam i jestem bardzo zadowolona
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-10 11:01:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.