Proszę o radę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-21, 09:32   #1
diamentowaaa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 40

Proszę o radę


Hej, od pół roku wynajmuje z moja wspollokatorką pokoje. Mamy jedynki wiec każdy z nas ma dużo prywatności. Chciałabym Was zapytac czy takie zachowanie jest w porządku i czy powinnam zareagowac. Do mojej wspollokatorki przychodzi chłopak. Nie znam go dobrze, jest dla mnie obcy
Wczoraj zostalam na mieszkaniu sama. Moja wspollokatorka poszła do pracy. Podczas kąpieli usłyszałam jak ktoś buszuje po kuchni. Okazało się, że to chłopak mojej wspollokatorki. Jest obcy i moim zdaniem nie powinien przebywać bez mojej wspollokatorki w mieszkaniu. Czuje się głupio. W dodatku nie mam zamka w drzwiach...Prosiłam właściciela ale on nie ma czasu na założenie. Gdybym gdzieś wyszła, chłopak wspollokatorki zostałby sam i mógłby robić wszystko.. nawet mnie okraść. Proszę o radę. To nie jest pierwszy raz

Edytowane przez diamentowaaa92
Czas edycji: 2014-12-21 o 09:34
diamentowaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 09:45   #2
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Proszę o radę

Skoro zostawia go tam samego, to pewnie on ma klucz (bo co, gdyby nikogo w mieszkaniu nie było a on musiałby wyjść?). Jeśli ma klucz, to tak naprawdę i tak mógłby Cię okraść za każdym razem gdy Cię nie ma. Pogadaj z lokatorka. Raczej bez sensu byloby sie skarżyć z problemem właścicielowi, bo możesz pogorszyc relacje z nią (chyba że ta relacja Cie nie obchodzi). Jeśli rozmowa nie pomoże, to na przyszłość wybieraj pokoje z zamkami.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 09:52   #3
diamentowaaa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 40
Dot.: Proszę o radę

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;49424355]Skoro zostawia go tam samego, to pewnie on ma klucz (bo co, gdyby nikogo w mieszkaniu nie było a on musiałby wyjść?). Jeśli ma klucz, to tak naprawdę i tak mógłby Cię okraść za każdym razem gdy Cię nie ma. Pogadaj z lokatorka. Raczej bez sensu byloby sie skarżyć z problemem właścicielowi, bo możesz pogorszyc relacje z nią (chyba że ta relacja Cie nie obchodzi). Jeśli rozmowa nie pomoże, to na przyszłość wybieraj pokoje z zamkami.[/QUOTE]

Nie wiem jak jej to napisać, jest trochę nerwowa i nie wiem jak zareaguje.. źle się z tym czuje, bo jakbym napisała że mógłby mnie okraść to chyba by mnie zabila
diamentowaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 09:56   #4
inna17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 62
Dot.: Proszę o radę

Ty też tam mieszkasz więc masz prawo sobie go tam nie życzyć, przynajmniej pod jej nieobecność. Może chyba to zrozumieć i dojść z Tobą do porozumienia,pogadaj z nią.
inna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 09:56   #5
provoge
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 341
Dot.: Proszę o radę

jak czesto on u Was jest?
provoge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 09:59   #6
diamentowaaa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 40
Dot.: Proszę o radę

Śpi u niej caly weekend i we wtorek jedzie. Kilka dni.. czasami się zastanawiam nad podzialem mediów ale do mnie przyjeżdża chłopak odwiedza mnie np. W środę a w sobotę u mnie zostaje tylko 2 x w tygodniu
diamentowaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 10:07   #7
provoge
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 341
Dot.: Proszę o radę

W takim razie ciezko jest sie rozliczac z dodatkowych lokatorow.
Moze jednak sprobuj pogadac ze znajoma, ze nie czujesz sie komfortowo jak on jest z Toba sam na sam i Ty o tym fakcie nie jestes uprzedzona.
provoge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-21, 10:13   #8
diamentowaaa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 40
Dot.: Proszę o radę

Ale ja nie chciałabym takich sytuacji bo boję się że on mnie moze okraść tylko zaraz zacznie go bronic
diamentowaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 10:16   #9
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Proszę o radę

Powiedz, że nie czujesz się komfortowo, gdy obcy dla Ciebie facet hasa po mieszkaniu, gdy jego dziewczyny nie ma w domu. A z właścicielem pogadaj żeby jednak ten zamek w drzwiach Ci założył.
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 10:23   #10
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Proszę o radę

Wiesz co ja bym w ogóle nie gadała z nikim tylko sama zadbała o bezpieczeństwo swojego mienia Nie możesz z góry zakładać, że wszyscy kradną i dlatego nie mogą przebywać za Twoją ścianą. Polecam tez się zakolegować z nim, w końcu jeśli u Was przebywa tyle czasu, to dlaczego macie na siebie wrogo łypać
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 10:31   #11
Kolor kremowy
Rozeznanie
 
Avatar Kolor kremowy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 868
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez diamentowaaa92 Pokaż wiadomość
Hej, od pół roku wynajmuje z moja wspollokatorką pokoje. Mamy jedynki wiec każdy z nas ma dużo prywatności. Chciałabym Was zapytac czy takie zachowanie jest w porządku i czy powinnam zareagowac. Do mojej wspollokatorki przychodzi chłopak. Nie znam go dobrze, jest dla mnie obcy
Wczoraj zostalam na mieszkaniu sama. Moja wspollokatorka poszła do pracy. Podczas kąpieli usłyszałam jak ktoś buszuje po kuchni. Okazało się, że to chłopak mojej wspollokatorki. Jest obcy i moim zdaniem nie powinien przebywać bez mojej wspollokatorki w mieszkaniu. Czuje się głupio. W dodatku nie mam zamka w drzwiach...Prosiłam właściciela ale on nie ma czasu na założenie. Gdybym gdzieś wyszła, chłopak wspollokatorki zostałby sam i mógłby robić wszystko.. nawet mnie okraść. Proszę o radę. To nie jest pierwszy raz
Dla mnie to jest normalna sytuacja, ze partner współlokatora jest w mieszkaniu, bo np.został po nocy i nie musi isc do pracy albo idzie na późniejszą godzinę.
Twoj chłopak tez u Ciebie nocuje.
Nie rozumiem,skąd założenie,ze Cie okradnie. Tak bardzo nie ufasz ludziom?
Jesli masz problem,to sama kup najtańszy zamek i niech Ci Twoj chłopak zamontuje (a właściciel Ci odda kasę albo nie).
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
A może mu chomik wygryzł enter na klawiaturze? Nigdy nic nie wiadomo. Myślę, że warto napisać, najlepiej poleconym z potwierdzeniem odbioru.
Kolor kremowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-21, 10:40   #12
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez diamentowaaa92 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak jej to napisać, jest trochę nerwowa i nie wiem jak zareaguje.. źle się z tym czuje, bo jakbym napisała że mógłby mnie okraść to chyba by mnie zabila
Takich spraw nie załatwia się pisząc wiadomości, tylko rozmawiając w 4 oczy. Powiedzenie jej, że się boisz, że Cię okradnie to złe podejście do sprawy - bo ona mu ufa, to jej chłopak, więc tylko będzie zła, że posądzasz o to jej chłopaka. Wyobraź sobie, że ona Ci mówi, że boi się że Twój chłopak okradnię JĄ - też byś nie widziała żadnego problemu ani zagrożenia. Jeśli już chcesz pogadać o tym, to powiedz, że czujesz się niekomfortowo, gdy w domu jest jej chłopak a nie ma jej.

Cytat:
Napisane przez diamentowaaa92 Pokaż wiadomość
Śpi u niej caly weekend i we wtorek jedzie. Kilka dni.. czasami się zastanawiam nad podzialem mediów ale do mnie przyjeżdża chłopak odwiedza mnie np. W środę a w sobotę u mnie zostaje tylko 2 x w tygodniu
W takiej sytuacji ciężko się będzie dogadać, bo ona może wyjść z kontrargumentami, że przecież Twój chłopak też jest w waszym mieszkaniu regularnie. I ona też może zacząć twierdzić, że się go boi, że jej przeszkadza, itp. Skoro Twój chłopak ma prawo do was przyjeżdżać i nocować - to jej jak najbardziej też.

Tak jak mówiłam, gdyby ten koleś chciał Cię okraść, to mógłby to bez problemu zrobić zawsze, nawet gdyby była współlokatorka w domu, złodzieje mają swoje sposoby. Czasem wystarczy jedna minuta, żeby zauważyć coś cenniejszego co zniknie. Niestety mieszkanie z obcymi wymaga zaakceptowania tego, że w domu mogą się zjawić ich znajomi - obcy nam ludzie. Po prostu nie trzymaj na wierzchu drogich rzeczy, pieniądze chowaj w jakiejś skrytce albo upominaj się do skutku o zamki w drzwiach.

Edytowane przez fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Czas edycji: 2014-12-21 o 10:43
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 10:42   #13
barbarossan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Małopolska/ Łódzkie
Wiadomości: 776
Dot.: Proszę o radę

A może Twoja współlokatorka też obawia się że Twój chłopak ją okradnie ? miło? nie sądzę.
Dał Ci jakieś podstawy do obaw? Zginęło Ci coś? A to, że krzątał się po kuchni to normalne, chyba może zrobić sobie kawę, jajecznicę?
__________________
Kontrola - najlepszą formą zaufania
Mam swoje zdanie na dany temat ,nie zawsze musimy mieć takie same

zamykam kolekcję półmaratonów czas na ...
barbarossan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 10:54   #14
diamentowaaa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 40
Dot.: Proszę o radę

Nie obawia się, bo ja chłopaka nie zostawiam samego w mieszkaniu. Po prostu, tak być nie powinno jest to dla mnie trochę niekomfortowe.. bo to jednak obca osoba i on jest tylko gościem.. nie wynajmującym
Po prostu ja go nie.znam i martwię się o swoje rzeczy..
diamentowaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 11:00   #15
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez diamentowaaa92 Pokaż wiadomość
Nie obawia się, bo ja chłopaka nie zostawiam samego w mieszkaniu. Po prostu, tak być nie powinno jest to dla mnie trochę niekomfortowe.. bo to jednak obca osoba i on jest tylko gościem.. nie wynajmującym
Po prostu ja go nie.znam i martwię się o swoje rzeczy..
Nie histeryzujesz ty troche? To chlopak wspollokatorki. Nie jakis odlegly kumpel, ktorego nikt zbyt dobrze nie zna i ktory moze nagle wyparowac. Czemu z gory zakladasz ze to zlodziej? Czemu po prostu sie z nim nie poznasz? On pewnie widzi, ze na dzien dobry jestes mu niechetna...
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 11:01   #16
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez diamentowaaa92 Pokaż wiadomość
Nie obawia się, bo ja chłopaka nie zostawiam samego w mieszkaniu. Po prostu, tak być nie powinno jest to dla mnie trochę niekomfortowe.. bo to jednak obca osoba i on jest tylko gościem.. nie wynajmującym
Po prostu ja go nie.znam i martwię się o swoje rzeczy..
To boisz się, że on Cie okradnie czy źle się czujesz, bo obca Ci osoba kręci się po domu?
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 11:02   #17
diamentowaaa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 40
Dot.: Proszę o radę

[1=bb410bd1fbb42d2edea92b1 ada01ce79bf3cfb02_603add0 278cd5;49425038]To boisz się, że on Cie okradnie czy źle się czujesz, bo obca Ci osoba kręci się po domu?[/QUOTE]

To drugie
diamentowaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 11:09   #18
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Proszę o radę

Moim zdaniem kwestia pozostawania gościa nie jest taka jednoznaczna. Co innego gdy np. współlokatorka wychodzi o świcie do pracy tymczasem on wraca 2 godziny później pociągiem (bez sensu żeby wychodzili razem i musiał koczować na dworcu), a co innego jak współlokatorki nie ma całymi dniami a on ciągle siedzi w mieszkaniu.

Podejrzewam, że gdybyście miały ze sobą lepszy kontakt to dogadałybyście się bez problemu w stylu: "wiesz, muszę wyjść jutro wcześnie, X zostanie do 10. Byłoby problemem gdyby został i czy mogłabyś zamknąć za nim drzwi gdy będzie wychodzić?" - dla mnie sytuacja ideał ale takie rozwiązanie to już musicie wypracować sobie same. Rozmową oczywiście.

Generalnie ja bym nie zabraniała takich sytuacji ale wolałabym być o nich informowana i nie chciałabym żeby dodatkowa osoba miała dorabiany klucz.
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 11:13   #19
diamentowaaa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 40
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Moim zdaniem kwestia pozostawania gościa nie jest taka jednoznaczna. Co innego gdy np. współlokatorka wychodzi o świcie do pracy tymczasem on wraca 2 godziny później pociągiem (bez sensu żeby wychodzili razem i musiał koczować na dworcu), a co innego jak współlokatorki nie ma całymi dniami a on ciągle siedzi w mieszkaniu.

Podejrzewam, że gdybyście miały ze sobą lepszy kontakt to dogadałybyście się bez problemu w stylu: "wiesz, muszę wyjść jutro wcześnie, X zostanie do 10. Byłoby problemem gdyby został i czy mogłabyś zamknąć za nim drzwi gdy będzie wychodzić?" - dla mnie sytuacja ideał ale takie rozwiązanie to już musicie wypracować sobie same. Rozmową oczywiście.

Generalnie ja bym nie zabraniała takich sytuacji ale wolałabym być o nich informowana i nie chciałabym żeby dodatkowa osoba miała dorabiany klucz.
Jej nie ma całymi dniami a on jest i nie wiem co mam robić. Np. Ona pracuje od 9 on przyjeżdża o 6 i czeka na nią do 21 i jest w sumie sam pół dnia bo ja jestem na uczelni
diamentowaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-21, 11:15   #20
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez diamentowaaa92 Pokaż wiadomość
Jej nie ma całymi dniami a on jest i nie wiem co mam robić. Np. Ona pracuje od 9 on przyjeżdża o 6 i czeka na nią do 21 i jest w sumie sam pół dnia bo ja jestem na uczelni
Co zrobić? Porozmawiać na spokojnie bez zbędnych emocji i pretensji. Najlepiej gdy go nie będzie.
A co robisz gdy on jest w mieszkaniu? Próbujesz z nim jakoś rozmawiać, nawiązać kontakt?
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 11:18   #21
diamentowaaa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 40
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Co zrobić? Porozmawiać na spokojnie bez zbędnych emocji i pretensji. Najlepiej gdy go nie będzie.
A co robisz gdy on jest w mieszkaniu? Próbujesz z nim jakoś rozmawiać, nawiązać kontakt?
Tak próbuje, tylko wiesz myślałam że jestem sama a tu ktoś nagle w mieszkaniu..
diamentowaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 11:33   #22
barbarossan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Małopolska/ Łódzkie
Wiadomości: 776
Dot.: Proszę o radę

to powiedz koleżance, pół żartem pół serio, że nie chcesz czasem czuć się zaskoczona jego obecnością i żeby Cię informowała jak on ma zostawać sam.
Zresztą to nie jest jakiś całkiem obcy facet, ona go zna, ty też , jeśli nie dawał jakiś niepokojących sygnałów to czym się przejmować? Problemem jest to że siedzi sam u koleżanki w pokoju albo robi sobie herbatę w kuchni? Co innego jakby zachowywał się bezczelnie, arogancko co do Ciebie, ginęły Ci rzeczy itp. Czy w każdym widzisz potencjalnego złodzieja, psychopatę? A jakbyś się odnosiła do tej sytuacji jakby to był brat współokatorki ? tak samo? Podczas studiów mieszkałam na 3 mieszkaniach i nigdy a przenigdy nikt nie robił problemów że kogoś chłopak/przyjaciółka sami siedzą na mieszkaniu kilku godzin, bo po prostu każdy ma zaufanie do siebie nawzajem.
__________________
Kontrola - najlepszą formą zaufania
Mam swoje zdanie na dany temat ,nie zawsze musimy mieć takie same

zamykam kolekcję półmaratonów czas na ...

Edytowane przez barbarossan
Czas edycji: 2014-12-21 o 11:35
barbarossan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 11:37   #23
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez diamentowaaa92 Pokaż wiadomość
Tak próbuje, tylko wiesz myślałam że jestem sama a tu ktoś nagle w mieszkaniu..
Więc następnym razem powiedz coś w stylu " ojej myślałam, że jestem sama, następnym razem informuje mnie z X, bo kiedyś jeszcze zawału dostanę" - a później rozmowa na ten temat ze współlokatorką.
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 14:10   #24
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Proszę o radę

a jak nie podziała, a byś się nie wstydziła - następnym razem, gdy będziesz myślała, że jesteś sama, a go usłyszysz, wyjdź z łazienki do pokoju nago. Faceta zobaczysz to zakrzyknij, zakryj się (najlepiej zawczasu przygotowanym) kocem i wiej do pokoju.
Potem opowiedz wszystko koleżance. Ja bym już cię potem skrzętnie informowała, kiedy mój facet zostaje, żeby go nie narażać na widoki dla niego nieprzeznaczone ;p
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 14:19   #25
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez NattiTt Pokaż wiadomość
a jak nie podziała, a byś się nie wstydziła - następnym razem, gdy będziesz myślała, że jesteś sama, a go usłyszysz, wyjdź z łazienki do pokoju nago. Faceta zobaczysz to zakrzyknij, zakryj się (najlepiej zawczasu przygotowanym) kocem i wiej do pokoju.
Potem opowiedz wszystko koleżance. Ja bym już cię potem skrzętnie informowała, kiedy mój facet zostaje, żeby go nie narażać na widoki dla niego nieprzeznaczone ;p
Poważnie? Dziewczyna jest tak nieśmiała, że nie potrafi się słowem odezwać, a Ty jej wymyślasz nagie eskapady
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 17:07   #26
Pazurka
Zakorzenienie
 
Avatar Pazurka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 201
Dot.: Proszę o radę

Nie bardzo rozumiem, co masz takiego cennego w pokoju, z czego on Cię może okraść? Pieniądze trzymaj na koncie, a na jakąś wartościową biżuterię, zawsze można wymyślić jakąś skrytkę. Telefon, czy tablet, to już chyba wszyscy mają i nie jest to aż TAK wartościowe. To musiałby być jakiś menel pierwszej klasy.
A Twój chłopak, przecież też nocuje po kilka dni... więc jaki problem, po prostu musisz się przyzwyczaić, tak samo jak współlokatorka do twojego chłopaka.
__________________
"Każdy drań jest draniem, ale niektórzy dranie, to naprawdę dranie" (Terry Pratchett)
Pazurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 18:26   #27
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Proszę o radę

Czy masz powody by czuć się nieswojo w jego towarzystwie?

Miałam sytuację kiedyś, że wstaję rano, idę do kuchni zaspana, a tam obcy chłopak robi sobie śniadanie.
Mówi: cześć, jestem bratem Moniki, przyjechałem do niej na trochę.
Monika wychodziła do pracy, on siedział na mieszkaniu całe dnie i nie przyszło mi do głowy że mógłby mnie okraść czy zrobić mi jakąś krzywdę.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-21 19:26:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:48.