Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-06, 19:06   #4171
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
Z wielkim trudem raz udalo mi sie go upchnac pod zarowy "plaszczyk" ktory nie nalezy do obcislych i mialam wrazenie ze przestane oddychac....czulam sie jak mumia
kurde, tak myślałam...czyli zimowy golf przyjdzie mi nosić wiosną no trudno
Cytat:
Napisane przez teja1 Pokaż wiadomość
Mi się mieści pod kurtkę spokojnie
to ja mam chyba za małe kurtki

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Liczona jest już od ceny obniżonej, dlatego sie tak obkupiłam ostatnio, bo te 7 rzeczy za 70% naprawde sie opłacało
to faktycznie się opłacało jak wyzdrowieję to rzucę się na I. może akurat jeszcze załapię się na promo
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 19:10   #4172
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez alexanne Pokaż wiadomość

Jednak warto wierzyć w cuda!



Gratuluję skórki

Cytat:
Napisane przez Arinka_ Pokaż wiadomość
Przede wszystkim brak jakiegokolwiek picia przed 10h jak jestem w pracy Nawał obowiązków 3 osób bedących na L4, który spadł na moją osobę, skutecznie odciąga mnie od myślenia o własnej osobie i własnych potrzebach
Współczuję
Mam podobnie - od stycznia 2014 zapierniczam za dwie osoby bo dziewczyna poszłam na L4 (ciąża) i wraca dopiero (jak dobrze pójdzie) w październiku 2015, a na dokładkę od października 2014 kolejna zaszła w ciążę i na L4....więc perspektywy mam ciekawe.... nawet nie mam kiedy zaległego urlopu za 2014 wybrać - raptem 24 dni mi zostały nikogo do pomocy nie skierują..... masakra

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam pytanie - jak nosicie siwcowy golf? tzn mieści się wam pod jakąś kurtkę? mi chyba tylko pod snowboarową
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 19:13   #4173
sylion
Raczkowanie
 
Avatar sylion
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 478
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
Ale corii jej odpisala ze NIE ze to musialby byc cud etc zrezta kilka dziewczyn odpisalo ze NIE ma od dawna - przeciez nikt lepiej sie nie orientuje w asortymencie niz watkowe dziewczyny..... a ona ciagnela dalej swoje.....


Tymczasem ja nie bede ciagnela tematu bo dzis piatek weekendu poczatek
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Assicka, nie uwazam, zebym w pierwszej odpowiedzi na jej post napisałam coś obraźliwego, bo to prawda ze trafic na nie to cud, ale juz odpowiedź alex do mojej, była lekko pretensjonalna. Także ten tego ....
Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
Mnie ukulo to, ze ona nie udziela sie na watku (10wpisow) a mamy jej zdobyc kurtke najlepiej w obecnej cenie!! (Zabrzmialo dla mnie roszczeniowo ale tak jak pisalam wczoraj mialam zaburzony odbior informacji) ! Czyli 169..... no sory ale jakbym znalazla za 169 to na pewno zostawilabym sobie albo oddala bardziej "znanej" dziewczynie.....
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Racja. I uważam ze to dobry koniec tematu, jest weekend, po co sobie zajmowac głowę takimi rzeczami, lepiej czymś fajniejszym, powiedz jakie upolowałas te 7 bucisza wyprzedazowe
Cytat:
Napisane przez assicka Pokaż wiadomość
Corii, bardzo Cię lubię ale akurat w tym przypadku uważam, że to Ciebie poniosło trochę Alex była grzeczna, ja nie widzę w jej wypowiedzi nic złego.



Gabi, przecież napisała, że ma taką samą czarną w rozmiarze XS i tą też taką chce... z tego co kojarzę, jest bardzo drobniutka Widocznie przyduża kurtka jej niepotrzebna
Łudzę sie ze przyjdzie taki moment gdy przestaniecie na ogólnodostępnym wątku klasyfikowac interlokutorow na tych którzy są podgladaczami, handlarzami, znanych i nieznanych - wszyscy zasługują na taki sam szacunek i uprzejmość. Byłoby miło zaglądać i sie odzywać.

Jakby komuś udało sie dorwac sandalki w paszecxki w rozmiarze 41. Bądź mikrotorebeczke byłabym dozgonnie wdzięczna.
__________________
oswajam rzeczywistość
sylion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 19:25   #4174
teja1
Zakorzenienie
 
Avatar teja1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 977
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
kurde, tak myślałam...czyli zimowy golf przyjdzie mi nosić wiosną no trudno
to ja mam chyba za małe kurtki



to faktycznie się opłacało jak wyzdrowieję to rzucę się na I. może akurat jeszcze załapię się na promo
Różowy w ramionach jest szerszy i faktycznie mi się ciągnie jak zakładam płaszczyk, ale nie czuję się jak ludzik michelin więc nie jest źle

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez sylion Pokaż wiadomość
Łudzę sie ze przyjdzie taki moment gdy przestaniecie na ogólnodostępnym wątku klasyfikowac interlokutorow na tych którzy są podgladaczami, handlarzami, znanych i nieznanych - wszyscy zasługują na taki sam szacunek i uprzejmość. Byłoby miło zaglądać i sie odzywać.

Jakby komuś udało sie dorwac sandalki w paszecxki w rozmiarze 41. Bądź mikrotorebeczke byłabym dozgonnie wdzięczna.
Mnie nie dziwi, że ktoś z dystansem podchodzi do osób, które się nagle pojawiają podczas wyprzedaży prosząc o pomoc, bo słabo jest zostać z ciuchami, które się komuś odwidziały, albo jednak nie ma chwilowo tyle kasy. Nigdy nie wiadomo, na kogo się trafi, sama na jednej z moich pierwszych wyprzedaży tutaj zostałam z ubraniami, dziewczyna nawet nie raczyła napisać mi maila, że rezygnuje, nie przeleje kasy i żebym oddała...

Co do szacunku nie ma dyskusji, ale raczej handlujący nigdy się nie spotkają tutaj z uprzejmością starając się złapać coś jak najtaniej i sprzedając x razy drożej, skoro każdej z nas zależy na jak najkorzystniejszym zakupie.

Ot takie moje zdanie.
__________________
gonię kreski po ekranie...
teja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 19:31   #4175
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez teja1 Pokaż wiadomość
Różowy w ramionach jest szerszy i faktycznie mi się ciągnie jak zakładam płaszczyk, ale nie czuję się jak ludzik michelin więc nie jest źle

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------


Mnie nie dziwi, że ktoś z dystansem podchodzi do osób, które się nagle pojawiają podczas wyprzedaży prosząc o pomoc, bo słabo jest zostać z ciuchami, które się komuś odwidziały, albo jednak nie ma chwilowo tyle kasy. Nigdy nie wiadomo, na kogo się trafi, sama na jednej z moich pierwszych wyprzedaży tutaj zostałam z ubraniami, dziewczyna nawet nie raczyła napisać mi maila, że rezygnuje, nie przeleje kasy i żebym oddała...

Co do szacunku nie ma dyskusji, ale raczej handlujący nigdy się nie spotkają tutaj z uprzejmością starając się złapać coś jak najtaniej i sprzedając x razy drożej, skoro każdej z nas zależy na jak najkorzystniejszym zakupie.

Ot takie moje zdanie.
Tejus ty sie nie powinnas nam tu denerwowac moim zdaniem najgorsze jest jak ktos pisze o szacunku/ jego braku i fogle a sam swoja wypowiedzia reprezentuje jego elementarny brak. Tyle w tym temacie. Ide czytac spokojnej nocy
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 19:31   #4176
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez teja1 Pokaż wiadomość
Różowy w ramionach jest szerszy i faktycznie mi się ciągnie jak zakładam płaszczyk, ale nie czuję się jak ludzik michelin więc nie jest źle

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------


Mnie nie dziwi, że ktoś z dystansem podchodzi do osób, które się nagle pojawiają podczas wyprzedaży prosząc o pomoc, bo słabo jest zostać z ciuchami, które się komuś odwidziały, albo jednak nie ma chwilowo tyle kasy. Nigdy nie wiadomo, na kogo się trafi, sama na jednej z moich pierwszych wyprzedaży tutaj zostałam z ubraniami, dziewczyna nawet nie raczyła napisać mi maila, że rezygnuje, nie przeleje kasy i żebym oddała...

Co do szacunku nie ma dyskusji, ale raczej handlujący nigdy się nie spotkają tutaj z uprzejmością starając się złapać coś jak najtaniej i sprzedając x razy drożej, skoro każdej z nas zależy na jak najkorzystniejszym zakupie.


Ot takie moje zdanie.

też się zdziwiłam z tym szacunkiem dla handlarzy oczywiście nikt ich wyzywać nie będzie, ale niech nie oczekują pomocy.
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 19:33   #4177
BeciaS
Raczkowanie
 
Avatar BeciaS
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 242
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez iva78 Pokaż wiadomość
Kochana ja tylko bylam lacznikiem..jutro jade do zary , ale Becia napisala, ze u nas pustki



Po ile teraz te kamizelki? Chyba sie skusze

kamizelki po 79,90
Moim zdaniem w Rivierze podczas wyprzedaży jest najgorsze zaopatrzenie - super mieli tylko jak zaczynali. Najlepsze jest w GB - tam jest najwięcej ludzi i największa rotacja ciuchów i zawsze coś można wyhaczyć. Udało mi się kupić czarną skórę ze złotymi zamkami
Kupiłam tak dużo rzeczy podczas wyprzedaży,że muszę w końcu zmierzyć i coś oddać, ale wszystko wydaje mi się super i na dodatek w świetnych cenach
Wczoraj przeglądałam paragony i zastanawiałam się jak mogłam kupić bluzkę za 199zł już nigdy nie kupię poza wyprzedażą
A właśnie- w Rivierze są te bluzki niebieskie i łososiowe(mam obie i polecam, niebieską po 199), na modelce wyglądają beznadziejnie, ale z podwiniętym rękawem, włożone do dżinsów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0367809920_2_1_1.jpg (75,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0367809644_2_1_1.jpg (46,6 KB, 10 załadowań)
BeciaS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-06, 19:39   #4178
sylion
Raczkowanie
 
Avatar sylion
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 478
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

[/COLOR]
Mnie nie dziwi, że ktoś z dystansem podchodzi do osób, które się nagle pojawiają podczas wyprzedaży prosząc o pomoc, bo słabo jest zostać z ciuchami, które się komuś odwidziały, albo jednak nie ma chwilowo tyle kasy. Nigdy nie wiadomo, na kogo się trafi, sama na jednej z moich pierwszych wyprzedaży tutaj zostałam z ubraniami, dziewczyna nawet nie raczyła napisać mi maila, że rezygnuje, nie przeleje kasy i żebym oddała...

Co do szacunku nie ma dyskusji, ale raczej handlujący nigdy się nie spotkają tutaj z uprzejmością starając się złapać coś jak najtaniej i sprzedając x razy drożej, skoro każdej z nas zależy na jak najkorzystniejszym zakupie.

Ot takie moje zdanie.[/QUOTE]

Rozumiem. I podczytując kolejne watki od kilku lat (2 lub 3, nie pamietam) mniej lub bardziej uważnie nie spotkałam się z prośbą tzw."handlarza", bo i jak go rozpoznac na podstawie jednego postu z prosbą o kupno danej rzeczy? Jest kolosalna róznica pomiędzy dystansem, a brakiem uprzejmości.
I zrozumiałabym gdybym dostała odpowiedź "słuchaj nie znam cie, nie kupię ci tego bo się boję".
__________________
oswajam rzeczywistość
sylion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 19:45   #4179
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Bylam w Z porobic zwroty i oczywiście nie byłabym.soba gdybym czegos nie przywlokla
Kupilam dziurawce za 49zl (nadal uwazam ze chyba wygladam dziwnie w porwanych spodniach)
I cekinowa zlota spodniczke


Poza tym mierzylam sukienke z NK w paski z TRF za 79 zl i kupie ja na bank

Monicar - siwiec wyslany
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 19:45   #4180
Arinka_
Zakorzenienie
 
Avatar Arinka_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez iva78 Pokaż wiadomość
Ok..na pewno jedna para byla felerna ..reszta w stanie idealnym.
Byłoby super jakby sie udało
__________________
Uśmiechaj się zawsze - cuda są w drodze
Arinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 19:46   #4181
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez sylion Pokaż wiadomość

Rozumiem. I podczytując kolejne watki od kilku lat (2 lub 3, nie pamietam) mniej lub bardziej uważnie nie spotkałam się z prośbą tzw."handlarza", bo i jak go rozpoznac na podstawie jednego postu z prosbą o kupno danej rzeczy? Jest kolosalna róznica pomiędzy dystansem, a brakiem uprzejmości.
I zrozumiałabym gdybym dostała odpowiedź "słuchaj nie znam cie, nie kupię ci tego bo się boję".
Wtrącę się bo już mnie to zaczyna dobijać.
Po pierwsze- handlarzami nazywamy kogoś, kto obserwuje po cichu nasz wątek, aby obczaić "must have"/chodliwe towary po czym wykupuje całość lub większość w celu sprzedaży na portalach. Nie są to osoby, które proszą o zakup jednej czy 2 rzeczy i wyskakują z tym jak Filip z konopii.
Po drugie kilka jak nie kilkanaście osób z tego wątku kupiło coś komuś nowemu i zostało z tą rzeczą,bo nagle kontakt się urywa. I wcale nie mamy tutaj zamiaru wyliczać benzyny/czasu, bo zazwyczaj kupujemy przy okazji załatwienia swoich spraw ( zakupy/zwroty/odbiór paczek) ale chodzi o to, że w tym czasie wiele się kupuje, oddaje i mnie np. osobiście już głupio iść do Zary ze zwrotem a takie osoby zmuszają Nas do tego. Poza tym jest dużo osób, które odwiedzają np raz na 2 tyg Zarę i kupując coś komuś, kto potem nawet nie ma odwagi napisać, że rezygnuje powoduje, że nie dość, że się mrozi kasę to trzeba specjalnie jechać do oddać.

Edytowane przez UNIKALNA1983
Czas edycji: 2015-02-06 o 19:50
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 19:48   #4182
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Gabi - bardzo ale to mega bardzo Ci dziękuję za wężowe czółenka , jednak 39 muszę mieć - nie cisną i leżą idealnie na nóżce
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 19:51   #4183
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Wtrącę się bo już mnie to zaczyna dobijać.
Po pierwsze- handlarzami nazywamy kogoś, kto obserwuje po cichu nasz wątek, aby obczaić "must have"/chodliwe towary po czym wykupuje całość lub większość w celu sprzedaży na portalach. Nie są to osoby, które proszą o zakup jednej czy 2 rzeczy i wyskakują z tym jak Filip z konopii.
Po drugie kilka jak nie kilkanaście osób z tego wątku kupiło coś komuś nowemu i zostało z tą rzeczą,bo nagle kontakt się urywa. I wcale nie mamy tutaj zamiaru wyliczać benzyny/czasu, bo zazwyczaj kupujemy przy okazji załatwienia swoich spraw ( zakupy/zwroty/odbiór paczek) ale chodzi o to, że w tym czasie wiele się kupuje, oddaje i mnie np. osobiście już głupio iść do Zary ze zwrotem a takie osoby zmuszają Nas do tego. Poza tym jest dużo osób, które odwiedzają np raz na 2 tyg Zarę i kupując coś komuś, kto potem nawet nie ma odwagi napisać, że rezygnuje powoduje, że nie dość, że się mrozi kasę to trzeba specjalnie jechać do oddać.

Taaa, albo przesyłka za droga, paczka za późno nadana i jeszcze inne kwiatki Ale wielu nowym dziewczynom została udzielona pomoc.
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 19:52   #4184
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam pytanie - jak nosicie siwcowy golf? tzn mieści się wam pod jakąś kurtkę? mi chyba tylko pod snowboarową
mnie się spokojnie mieści
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 19:54   #4185
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez Arinka_ Pokaż wiadomość
Mnie to mignęło na jakiejś stronie z kodami rabatowymi, promocjami. Ale była właśnie tyla ta wmianka Nie miałam jak się w to wgłębić z powodów, które opisałam wyżej a też chętnie dowiedziałabym się jakichś szczegółów
Ta promocje juz z tydzien trwa przechodze obok praktycznie codziennie i nie wiedzialam ze Was to zainteresuje
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 19:55   #4186
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez bbbeee Pokaż wiadomość
To piaskowy. Powiedz mi, w tym pikaczu, to po prostu wpisujesz adres zara.com czy do zakładki z sale?
Przepraszam bardzo Jak to się Panienka przygotowała na wyprz?
Brzdękacz to podstawa.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 19:55   #4187
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez Arinka_ Pokaż wiadomość
Przede wszystkim brak jakiegokolwiek picia przed 10h jak jestem w pracy Nawał obowiązków 3 osób bedących na L4, który spadł na moją osobę, skutecznie odciąga mnie od myślenia o własnej osobie i własnych potrzebach
biedulka...współczuje, u mnie w pracy też czasami trzymam jak wielbłąd...
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 19:55   #4188
teja1
Zakorzenienie
 
Avatar teja1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 977
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez sylion Pokaż wiadomość

Rozumiem. I podczytując kolejne watki od kilku lat (2 lub 3, nie pamietam) mniej lub bardziej uważnie nie spotkałam się z prośbą tzw."handlarza", bo i jak go rozpoznac na podstawie jednego postu z prosbą o kupno danej rzeczy? Jest kolosalna róznica pomiędzy dystansem, a brakiem uprzejmości.
I zrozumiałabym gdybym dostała odpowiedź "słuchaj nie znam cie, nie kupię ci tego bo się boję".
Nie na podstawie jednego postu tylko np na podstawie wysyłania tej samej prośby do kilku Wizażanek. My rozmawiamy ze sobą nie tylko na głównym wątku, więc warto to może wziąć pod uwagę.

Ja się staram nie szufladkować nikogo i pomagać kiedy mogę, ale nie rozumiem skąd się biorą momentami roszczeniowe PW osób, które pierwszy raz widzę na oczy na forum, ich pretensje, a także ataki i ocenianie dziewczyn, które udzielają się na codzień przez tych, którzy tylko podczytują. Może czasem którąś z nas poniesie trochę , ale generalnie w 99% nawet "nowe" zarowiczki mogą liczyć na pomoc, pod warunkiem, że same są uprzejme
__________________
gonię kreski po ekranie...
teja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 19:56   #4189
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Taaa, albo przesyłka za droga, paczka za późno nadana i jeszcze inne kwiatki Ale wielu nowym dziewczynom została udzielona pomoc.
Mimo to, że jednak kupuje się zazwyczaj przy okazji to jednak człowiek fatyguje się na ta pocztę, stara się wysyłać szybko, dobrze pakować. Nie ma problemu- skoro się ogłaszam, że chcę pomóc to liczę się z tym. Nic nie dzieje się bez przyczyny- jakby NOWE osoby się tak nie zachowywały to nie byłoby tematu. Więc uważam, że należy szanować wspólną pomoc a nie krytykować i czepiać się każdego słowa.
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 19:56   #4190
aroniasty
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 696
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Ta promocje juz z tydzien trwa przechodze obok praktycznie codziennie i nie wiedzialam ze Was to zainteresuje
A nie wie ktoś do kiedy trwa? Bo będe dopiero w poniedziałek a chętnie bym zakupiła, rozumiem że to 70% od ceny wyprzedażowej? Wcześniej nie dam rady się zwlec, głupie plecy
aroniasty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 19:57   #4191
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez aroniasty Pokaż wiadomość
A nie wie ktoś do kiedy trwa? Bo będe dopiero w poniedziałek a chętnie bym zakupiła, rozumiem że to 70% od ceny wyprzedażowej? Wcześniej nie dam rady się zwlec, głupie plecy
Chociażby same majtasy to i tak się opłaca. Bo stanika to już chyba fajnego nie znajdę.
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 19:59   #4192
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez teja1 Pokaż wiadomość
Różowy w ramionach jest szerszy i faktycznie mi się ciągnie jak zakładam płaszczyk, ale nie czuję się jak ludzik michelin więc nie jest źle

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------


Mnie nie dziwi, że ktoś z dystansem podchodzi do osób, które się nagle pojawiają podczas wyprzedaży prosząc o pomoc, bo słabo jest zostać z ciuchami, które się komuś odwidziały, albo jednak nie ma chwilowo tyle kasy. Nigdy nie wiadomo, na kogo się trafi, sama na jednej z moich pierwszych wyprzedaży tutaj zostałam z ubraniami, dziewczyna nawet nie raczyła napisać mi maila, że rezygnuje, nie przeleje kasy i żebym oddała...

Co do szacunku nie ma dyskusji, ale raczej handlujący nigdy się nie spotkają tutaj z uprzejmością starając się złapać coś jak najtaniej i sprzedając x razy drożej, skoro każdej z nas zależy na jak najkorzystniejszym zakupie.

Ot takie moje zdanie.
Tejuś jak samopoczucie?? Już tuż tuż???
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 19:59   #4193
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Taaa, albo przesyłka za droga, paczka za późno nadana i jeszcze inne kwiatki Ale wielu nowym dziewczynom została udzielona pomoc.
ja może nie jestem nowa, ale raczej rzadko udzielająca się i jestem zachwycona Waszym zaangażowaniem w pomoc zakupu , już 3 dziewczyny z tego wątku bardzo pomogły mi w zakupie upragnionych rzeczy , tym bardziej to doceniam, bo wiem, że trzeba do takiej Zary dojechać, zapłacić ( często mrożąc swoje pieniążki) , przytachać do domu a potem jeszcze zapakować i wysłać a przecież mogły wystawić na all i jeszcze zarobić
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2015-02-06 o 20:00
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 19:59   #4194
Kamila96
Zakorzenienie
 
Avatar Kamila96
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9 220
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Bylam w Z porobic zwroty i oczywiście nie byłabym.soba gdybym czegos nie przywlokla
Kupilam dziurawce za 49zl (nadal uwazam ze chyba wygladam dziwnie w porwanych spodniach)
I cekinowa zlota spodniczke


Poza tym mierzylam sukienke z NK w paski z TRF za 79 zl i kupie ja na bank

Monicar - siwiec wyslany
mnie się podoba dzianinowa sukienka w paski z NK z damskiego za 199 wrzuciłam wczoraj linkasa dzisiaj wchodzę na insta i IG w niej
Kamila96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 20:00   #4195
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

kurcze, a ja mam wrażenie, że temat wraca za wyprzedaż tzn w mniejszym bądź większym stopniu..

a poważnie mówiąc - ja jestem niezmiernie wdzięczna dziewczynom, wszystkim bez wyjątku, za pomoc i choć sama nie za bardzo mogę pomóc, bo nie mam Zary, to na nie zawsze mogę liczyć

Beatko, raz jeszcze dzięki za siwca
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 20:06   #4196
teja1
Zakorzenienie
 
Avatar teja1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 977
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Tejuś jak samopoczucie?? Już tuż tuż???
Nie sądziłam, że to kiedykolwiek powiem, ale jestm już zmęczona tym czekaniem Zmęczenie i zniecierpliwienie to chyba już jedyne stany, jakie mi towarzyszą w ostatnich dniach, a dzisiaj to już szczególnie
__________________
gonię kreski po ekranie...
teja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 20:14   #4197
steam_engine
Zakorzenienie
 
Avatar steam_engine
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 295
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez aroniasty Pokaż wiadomość
A nie wie ktoś do kiedy trwa? Bo będe dopiero w poniedziałek a chętnie bym zakupiła, rozumiem że to 70% od ceny wyprzedażowej? Wcześniej nie dam rady się zwlec, głupie plecy

Pewnie do konca wyprzedaży, chcą sie pozbyć towaru tez sie obkupilam jakos drugiego dnia tej promocji a jak byłam tam ostatnio chyba w środę to juz wszystko mocno przebrane, przynajmniej u mnie. 7 rzeczy bym dla siebie nie wybrała. Ale słyszałam, ze Pani w sklepie mowila cos o dostawach-transferach

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Czy któraś z Was aktualizowala w ostatnich dniach aplikacje wizazu na iPhone? Jak Wam działa? Ta appka nigdy nie była specjalnie dobra ale teraz jest jeszcze gorzej, no porażka :/
steam_engine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 20:15   #4198
mmariczkaa
Raczkowanie
 
Avatar mmariczkaa
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 478
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

nie wierze w to co czytam......kaszmirek zdobyty i to nie przeze mnie aaaaaa gratuluje i zazdroszcze!
__________________
http://instagram.com/mmariczkaa
mmariczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 20:24   #4199
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez aroniasty Pokaż wiadomość
A nie wie ktoś do kiedy trwa? Bo będe dopiero w poniedziałek a chętnie bym zakupiła, rozumiem że to 70% od ceny wyprzedażowej? Wcześniej nie dam rady się zwlec, głupie plecy
Kochana nie wiem do kiedy ale.moge Cie codziennie informowac czy jest.albo jak jutro bede w.poblizu to zapytam ekspedientek wracaj do zdrowka:-*
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 20:26   #4200
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

już niedługo, będzie dobrze Wcale się nie dziwię
Cytat:
Napisane przez teja1 Pokaż wiadomość
Nie sądziłam, że to kiedykolwiek powiem, ale jestm już zmęczona tym czekaniem Zmęczenie i zniecierpliwienie to chyba już jedyne stany, jakie mi towarzyszą w ostatnich dniach, a dzisiaj to już szczególnie
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-08 22:32:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.