Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-06, 12:41   #3901
zebra1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 48
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Ja byłam wczoraj u Agatki i polecam. Co prawda wczoraj tylko strzyżenie, w przyszłym miesiącu będę też robić kolor.
Powiem jedno - NIGDY nie miałam tak idealnie ściętych włosów. Autentycznie nigdy. Równiutko, z wizją, włosy same się układają (choć ja akurat z tym problemy mam bardzo rzadko). A zapłaciłam naprawdę niewiele, bo 25zł (włosy krótkie, bez mycia, z myciem 35zł).

Madziunia80, a ty juz nie chodzisz do Ani Grzywny na Kwiskiej?
Czy tam na Kozanowie uzywaja dobrych farb?
Ja do tej poru uszczączał do Aliny z Lorenco, ale jakoś coraz mniej jestem zadowolona.
Napisz coę o tej pracowni na Kozanowie, jeśli mozesz.
Pozdrawiam
zebra1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 12:56   #3902
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Byłam dziś na krwi i z wynikami pójdę do niej. Zobaczymy.

Do gine chodzę do Corfamedu, bardzo sensowni ludzie tam pracują. A Ty gdzie?
Kiedys chodziłam do Corfamedu do dr Barcikowskiego, byłam nawet zadowolona.
Potem ze wzgledu na abonament w Luxmedzie przeniosłam sie tam, ale Ci lekarze by mnie na tamten swiat wyprowadzili.
Mam jedna lekarke, której ufam...ale on głównie w szpitalu na Hirszfelda pracuje, nie przyjmuje w żadnej przychodni tylko raz , dwa razy w miesiacu wynajmuje gabinet na Robotniczej.

http://www.znanylekarz.pl/ewa-nojek/...loznik/wroclaw
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 14:38   #3903
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez zebra1981 Pokaż wiadomość
Madziunia80, a ty juz nie chodzisz do Ani Grzywny na Kwiskiej?
Czy tam na Kozanowie uzywaja dobrych farb?
Ja do tej poru uszczączał do Aliny z Lorenco, ale jakoś coraz mniej jestem zadowolona.
Napisz coę o tej pracowni na Kozanowie, jeśli mozesz.
Pozdrawiam
Nie chodzę, bo 300zł i więcej to dla mnie na ta chwilę za dużo za farbowanie i strzyżenie
Manufaktura Piękna sie nazywa ten salon na Kozanowskiej. Wystrój, no cóż, nie jest imponujący, ale nie poszłam tam dla wystroju, tylko dla Agaty. Używają tych farb http://www.compagniadelcolore.pl/ Nie znam tych farb, wiec się nie wypowiem, póki nie będę miała robionych włosów. Ale strzyżenie u Agatki mogę polecić, skubaniutka tak latała wokół mojej głowy doprowadzając do perfekcji każdy niemal włos oddzielnie, że byłam w szoku, że tak można.

link do strony Manufaktury Piękna http://www.uroda-kozanow.pl/
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2013-11-06 o 14:39
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 17:04   #3904
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Bardzo proszę trzymać się tematów fryzjerskich
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 17:05   #3905
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Kiedys chodziłam do Corfamedu do dr Barcikowskiego, byłam nawet zadowolona.
No do niego właśnie chodzę, bardzo konkretny człowiek

Dobra, koniec, bo to o fryzjerze jest
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 21:59   #3906
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
No do niego właśnie chodzę, bardzo konkretny człowiek

Dobra, koniec, bo to o fryzjerze jest
Tylko taki troszkę bez jajek nie wiem czy jeszcze jest taki wstydliwy...ale pamietam kiedyś jego mine jak mu kazałam piersi zbadać...patrzył wszedzie tylko nie tam hehe

ale ok ... koniec
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 09:52   #3907
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny chcę się wybrać do Andrzeja Wierzbickiego, bo może on coś ciekawego wymyśli. Jestem wkurzona, ponieważ odkąd pamiętam każdy fryzjer robi mi dokładnie taką samą fryzurę, która czasami różni się tym, że raz jest symetryczna a raz nie. Jestem już tym znudzona, bo od 15 lat z małymi przerwami ciągle to samo, więc stwierdziłam, że może coś tam nowego i fajnego mi zrobią.

W związku z tym mam pytania do tych dziewczyn, które były już u Andrzeja:
1. mam krótkie włosy, ile mniej więcej kosztuje dobranie fryzury i obcięcie tak +/-, czy zmieszczę się w 250 zł, niestety na stronie nie mogę znaleźć cennika

2. jeśli chcę żeby fryzurę dobrał mi i zrobił Andrzej to muszę przy rezerwowaniu wizyty poprosić, że chcę do Andrzeja, czy sam Andrzej się nami zajmuje czy też ma do tego ludzi i on sam raczej nie pracuje?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-11, 10:00   #3908
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziewczyny chcę się wybrać do Andrzeja Wierzbickiego, bo może on coś ciekawego wymyśli. Jestem wkurzona, ponieważ odkąd pamiętam każdy fryzjer robi mi dokładnie taką samą fryzurę, która czasami różni się tym, że raz jest symetryczna a raz nie. Jestem już tym znudzona, bo od 15 lat z małymi przerwami ciągle to samo, więc stwierdziłam, że może coś tam nowego i fajnego mi zrobią.

W związku z tym mam pytania do tych dziewczyn, które były już u Andrzeja:
1. mam krótkie włosy, ile mniej więcej kosztuje dobranie fryzury i obcięcie tak +/-, czy zmieszczę się w 250 zł, niestety na stronie nie mogę znaleźć cennika

2. jeśli chcę żeby fryzurę dobrał mi i zrobił Andrzej to muszę przy rezerwowaniu wizyty poprosić, że chcę do Andrzeja, czy sam Andrzej się nami zajmuje czy też ma do tego ludzi i on sam raczej nie pracuje?
Ścięcie krótkich włosów do 250 ? wooow w życiu bym nie dała.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 10:05   #3909
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Ścięcie krótkich włosów do 250 ? wooow w życiu bym nie dała.
nie no właśnie nie wiem ile może kosztować, skoro np. w Lorenco kosztuje już 70 zł, tak sobie tylko strzeliłam, bo wiadomo Andrzej, telewizja, program itp, więc może się cenić, dlatego własnie się pytam, żebym się tam nie zdziwiła. A jestem już tak zdesperowana jak dzisiaj stałam przed lustrem, że muszę mieć coś nowego, bo już nie mogę na siebie patrzeć
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 10:25   #3910
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
nie no właśnie nie wiem ile może kosztować, skoro np. w Lorenco kosztuje już 70 zł, tak sobie tylko strzeliłam, bo wiadomo Andrzej, telewizja, program itp, więc może się cenić, dlatego własnie się pytam, żebym się tam nie zdziwiła. A jestem już tak zdesperowana jak dzisiaj stałam przed lustrem, że muszę mieć coś nowego, bo już nie mogę na siebie patrzeć
To daj znać, bo aż sama jestem ciekawa chociaż raczej się do niego nie wybieram
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 08:16   #3911
hejho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 87
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Samo strzyżenie krótkich włosów u Wierzbickiego kosztuje 120 zł, z farbowaniem 250.
hejho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-12, 10:39   #3912
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja za strzyzenie dlugich wlosow plus farba zawsze mies ilam sie w granicach 250 pln a nawet chyba nieco ponizej. Tylko raz dalam cos okolo 300 zl jak doszlo do tego sciaganie koloru.
Umawiajac sie na wizyte radze zaznaczyc, ze chcesz konkretnie do Andrzeja, bo pracuja tam takze inni fryzjerzy. Ja ostatnio bylam tam w styczniu i bylam umowiona do kogos innego z braku miejsc, ale Andrzej byl w pracy i mial klientke, na szczescie mogl mi doradzic w kwestii fryzury i farby.
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 10:59   #3913
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez hejho Pokaż wiadomość
Samo strzyżenie krótkich włosów u Wierzbickiego kosztuje 120 zł, z farbowaniem 250.
Cytat:
Napisane przez ewelajna25 Pokaż wiadomość
Ja za strzyzenie dlugich wlosow plus farba zawsze mies ilam sie w granicach 250 pln a nawet chyba nieco ponizej. Tylko raz dalam cos okolo 300 zl jak doszlo do tego sciaganie koloru.
Umawiajac sie na wizyte radze zaznaczyc, ze chcesz konkretnie do Andrzeja, bo pracuja tam takze inni fryzjerzy. Ja ostatnio bylam tam w styczniu i bylam umowiona do kogos innego z braku miejsc, ale Andrzej byl w pracy i mial klientke, na szczescie mogl mi doradzic w kwestii fryzury i farby.
o dzięki bardzo, właśnie próbuję się umówić ale nikt telefonów tam nie odbiera
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 09:23   #3914
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Telefonu tam nikt nie odbiera, jak odbierze to mówi tak cicho, że nie słychać i przerywa. pamiętam, jak się tam z pół roku temu próbowałam umówić na te jogurty.

A może Tobie po prostu taka fryzura pasuje, i dlatego fryzjerzy taką Ci robią od 15 lat? Każda kobieta potrzebuje zmian i każda chętnie często zmieniałaby swój image, ale nie we wszystkim wygląda się dobrze. Ja mam marzenia o byciu blondynką, i chciałabym, żeby jakiś fryzjer podjął się zrobienia mnie nią, ale do mnie blond nie pasuje i trzeba się z tym pogodzić. Grzywka mi się tłuści i smętnie wisi, fryzury się nie trzymają, cieniowanie zmienia włosy w strąki...
Od 100 lat mam proste, długie brązowe włosy bez grzywki i szlag mnie czasem na nie trafia, ale wiem, że nie ma co kombinować i robić z siebie pajaca u fryzjera z nudów
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 10:10   #3915
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Telefonu tam nikt nie odbiera, jak odbierze to mówi tak cicho, że nie słychać i przerywa. pamiętam, jak się tam z pół roku temu próbowałam umówić na te jogurty.

A może Tobie po prostu taka fryzura pasuje, i dlatego fryzjerzy taką Ci robią od 15 lat? Każda kobieta potrzebuje zmian i każda chętnie często zmieniałaby swój image, ale nie we wszystkim wygląda się dobrze. Ja mam marzenia o byciu blondynką, i chciałabym, żeby jakiś fryzjer podjął się zrobienia mnie nią, ale do mnie blond nie pasuje i trzeba się z tym pogodzić. Grzywka mi się tłuści i smętnie wisi, fryzury się nie trzymają, cieniowanie zmienia włosy w strąki...
Od 100 lat mam proste, długie brązowe włosy bez grzywki i szlag mnie czasem na nie trafia, ale wiem, że nie ma co kombinować i robić z siebie pajaca u fryzjera z nudów

W końcu się dodzwoniłam, umówilam sie do samego Andrzeja na grudzień, zobaczymy co on wykombinuje, jak zrobi to samo co inni to przyjmę to na klatę, ale mam nadzieję, że coś wykombinuje
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 15:43   #3916
kajochaa
Raczkowanie
 
Avatar kajochaa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 307
GG do kajochaa
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej dziewczyny! Znacie może dobrego w miarę taniego fryzjera stylistę z okolic Astry (kosmonautów)? Chciałabym, żeby dobrze obciął i poradził, jaka fryzura mi pasuje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kajochaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 19:54   #3917
Safia
Raczkowanie
 
Avatar Safia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WrocLove :)
Wiadomości: 321
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ratunku! Szukam dobrego fryzjera z zachodniej części miasta, bądź ze śródmieścia, który poprawi mi źle ściętą na półokrągło gęstą grzywkę. Zależy mi na sprawdzonym i zaufanym salonie- mam świra na punkcie idealnie ściętej i ułożonej grzywki.

Poszłam w ciemno do jednego z osiedlowych salonów fryzjerskich, bo potrzebowałam szybko ją podciąć. Wydawało mi się, że podcięcie grzywki to nie jest wielka filozofia, że każdy fryzjer powinien to potrafić- a jednak się myliłam. Teraz mam wystrzępioną miotłę...
__________________
Żyję sobie.

Edytowane przez Safia
Czas edycji: 2013-11-17 o 20:00
Safia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 23:06   #3918
maja_fajkowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3
Fryzjer we Wrocławiu damsko-męski

Witajcie
jako, że kilka tygodni temu przeprowadziłam się do Wrocławia poszukuję jakiegoś dobrego fryzjer/fryzjerki, który zająłby się zarówno moimi włosami jak i mojego chłopaka. Fajnie jakby nie był też bardzo drogi.

Polećcie mi kogoś, bo najwyższy czas aby coś zmienić w wyglądzie
__________________
<reklama>
maja_fajkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 08:19   #3919
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu damsko-męski

Cytat:
Napisane przez maja_fajkowska Pokaż wiadomość
Witajcie
jako, że kilka tygodni temu przeprowadziłam się do Wrocławia poszukuję jakiegoś dobrego fryzjer/fryzjerki, który zająłby się zarówno moimi włosami jak i mojego chłopaka. Fajnie jakby nie był też bardzo drogi.

Polećcie mi kogoś, bo najwyższy czas aby coś zmienić w wyglądzie
Może przeczytaj parę wcześniejszych postów Dziewczyny polecają i droższych, i trochę tańszych...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-26, 17:00   #3920
Kallla
Rozeznanie
 
Avatar Kallla
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław/Długołęka
Wiadomości: 558
GG do Kallla
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Idę jutro na Radka z Mariposy na Kościuszki. Czesał moją kuzynkę do ślubu, wygladała pięknie Podobno jest specjalistą od krótkich włosów. Zobaczymy.


A Candy Studio nie spełniło moich oczekiwać więc nie polecam. Włosy po miesiącu nie układają się, wygladam jakbym kask miała...
__________________
Bóg stworzył kota, żeby człowiek mógł pogłaskać tygrysa.














WYMIANA :

Kallla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 18:08   #3921
Zielona Herbata 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 447
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

szukam i szukam dobrego fryzjera na farbowanie i juz trace nadzieje a musze ogarnąć włosy przed świetami
Zielona Herbata 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 06:59   #3922
AaaMarta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 064
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Polecam p. Kingę z salonu Nena na Kotlarskiej


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
AaaMarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 18:55   #3923
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez AaaMarta Pokaż wiadomość
Polecam p. Kingę z salonu Nena na Kotlarskiej


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Znam wlascielke i zawsze ciekawily mnie opinie na temat jej salonu, bo kobieta jest wspaniale zakrecona, mega babka


Umowilam sie na sobote do Ani, na kolor i strzyzenie, tak sie ciesze i doczekac sie nie moge

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 22:44   #3924
kajochaa
Raczkowanie
 
Avatar kajochaa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 307
GG do kajochaa
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja polecam Matrix (Na ostatnim groszu), pani Magda, właścicielka, zawsze pięknie tnie moją mamę i wybiela włosy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kajochaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 16:39   #3925
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Bylam dzis u Ani, powiem tak warto jechac na drugi koniec miasta. Na plus darmowe miejsce parkingowe, cisza w,salonie, praca Ani poprzez brak pospiechu ewoluowala na wyzszy poziom. Zaprzysiegam sie nie zmieniac fryzjera, ona jest zbyt dobra w tym. Dopiescila kazdy kosmyk, tak aby z feralnego ciecia i dziur po Sandrze pozbyc sie do lata, stopniowo. Drobne pasemka, idealnie zrownaly przejscie na odrost, a ja wierze, ze tym sposobem i cierpliwoscia dojde do naturalnych. Mimo, ze mam wystylizowane na loki, to juz czuje roznice, konce pogrubione, dzieki odpowiedniemu cieciu, a ja znowu moge patrzec na siebie w lustrze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 18:48   #3926
imys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej dziewczyny! Szukam super fryzjera, u którego już wiele razy byłam ale zmienił salon od kwietnia i nie mogę go znaleźć. Nazywa się Henryk Augustyniak, pracował kiedyś w salonie Welli w Pasażu Grunwaldzkim, później miał swój salon z kolegą na rynku (w okolicach części uniwerku z filologią angielską) a ostatnio pracował w salonie Mariposa na Kościuszki. Ktoś go zna i wie, gdzie teraz pracuje? Byłabym wdzięczna za wszelkie info !
imys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 14:57   #3927
arkadia1616
Zakorzenienie
 
Avatar arkadia1616
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 014
GG do arkadia1616
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej dziewczyny! Dawno mnie tutaj nie było
Zaliczyłam kolejną wizytę u wrocławskich fryzjerów więc wpadam podzielić się wrażeniami.
Namówiła mnie lokatorka na pójście do swojego fryzjera. Wychwalała go pod niebiosa więc w końcu się skusiłam. Z mojego long boba robionego w maju pozostało coś bezkształtnego co kompletnie nie chciało się układać. Moje włosy są koszmarne, delikatne, cienkie ze skłonnością do przetłuszczania i wypadania. Podsumowując: wszystkie kataklizmy w jednym. Już się przyzwyczaiłam w sumie do tego, że każdy fryzjer reaguje na mnie słowami 'matko a co tych włosów tak mało?!'
No ale do meritum. Sebastian ma swój salon w okolicach Jedności Narodowej. Miejsce jest małe i ogólnie wygląda na raczej mało uczęszczane, ale nic bardziej mylnego. Na ogromny plus wg mnie zasługuje podejscie do klienta. Spokój, zero pośpiechu. Na 'dzień dobry' siadamy na fotelu i 'układamy plan działania' czyli Sebastian zapoznaje się z naszymi włosami i przeprowadza wywiad co nas interesuje, jakie cięcie/fryzura/kolor, jakie mamy włosy, jakie przygody i doświadczenia z nimi, jak je pielęgnujemy itp. Taki wywiad trwa czasem i 15 minut samego gadania, ale widać po nim zaangażowanie w pracę i to, że nasza głowa nie jest 'jedną z wielu i co wyjdzie to będzie'.
Po przygotowaniu planu siadamy do mycia i zabieramy się do pracy. Sam fryzjer jest mega sympatyczny, zabawny i rozmowny. Do tego należy do tej grupy taktownych ludzi, którzy wyczuwają czy klient chce sobie porozmawiac czy woli siedzieć w ciszy. Ja jestem gaduła więc przez całą wizytę wesoło plotkowaliśmy Poprzednia fryzjerka u której byłam każde słowo wychodzące z moich ust nawet w temacie samego cięcia czy pielęgnacji kwitowała cichymi pomrukami jakby w ogóle nie była zainteresowana niczym i czekała tylko na upływ czasu
Wielkiej rewolucji na głowie sobie nie robiłam ale z cięcia jestem zadowolona. Powiedziałam, że chce zapuścić włosy i zmienić cięcie tak żeby ładnie rosły. Włosy mam jakie mam więc, żadne cieniowanie/strzępienie/pazurki nie wchodzi w grę. Do tego sam zaproponował mi grzywkę, którą również miałam w planach i długo dyskutował na temat ewentualnej zmiany koloru. Muszę przyznać, że po 2 latach w blondzie nieco zakrecił mi w głowie rudym (jego zdaniem bardzo by mi pasował więc kto wie może niebawem się skuszę ).
Za ścięcie z modelowaniem zapłaciłam 60 zł. Do tego usłyszałam, że jak grzywka podrośnie i zacznie wpadać do oczu albo będę chciała podciąć końcówki to mam przyjść bez zastanowienia bo to jest 'w serwisie' czyli gratis Podsumowując: wykonał mi proste cięcie, włosy ładnie mi się układają, teraz zobaczymy jak będa rosły. Cena nie jest wygórowana a obsługa fachowa z odpowiednim podejściem i myślę, że mogę szczerze polecić
__________________
Nie pozwólcie, aby ktokolwiek wmówił wam, że trzeba być zadowolonym z tego, co się ma. Zawsze jest więcej do zdobycia.

Szczęśliwa dziewczyna od 09.2014

~dbam o włosy
~100 dni bez chipsów dzień: 88/100
~ćwiczę! Insanity Max30 dzień 56/56
arkadia1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 15:06   #3928
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Arkadia, podaj namiary na tego fryzjera wobec tego
Plus za namawianie na rudość

Ja pamiętam geniusza, u którego bylam pare lat temu i bardzo chciałam przefarbować się na rudo. Bardzo. Był grudzień i on mi zaczął mędzić, ze to nie jest kolor na zimę, że to na wiosnę, blablablabla..
Widać nie byłam do końca przekonana na kolor, bo dałam się zagadać i zrobił mi jakiś koszmarny balejaż...
Rudych wlosow nadal nie mam
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 15:07   #3929
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Bylam dzis u Ani, powiem tak warto jechac na drugi koniec miasta. Na plus darmowe miejsce parkingowe, cisza w,salonie, praca Ani poprzez brak pospiechu ewoluowala na wyzszy poziom. Zaprzysiegam sie nie zmieniac fryzjera, ona jest zbyt dobra w tym. Dopiescila kazdy kosmyk, tak aby z feralnego ciecia i dziur po Sandrze pozbyc sie do lata, stopniowo. Drobne pasemka, idealnie zrownaly przejscie na odrost, a ja wierze, ze tym sposobem i cierpliwoscia dojde do naturalnych. Mimo, ze mam wystylizowane na loki, to juz czuje roznice, konce pogrubione, dzieki odpowiedniemu cieciu, a ja znowu moge patrzec na siebie w lustrze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Co do pogrubionego...to Ci kiedyś przypomne

Jak cenowo wygląda u Ani? wiem, że któraś z Was wspominała ale nie pamiętam już chyba to nie były takie kosmosy jak u Ani z Kwiskiej.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 15:28   #3930
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Co do pogrubionego...to Ci kiedyś przypomne

Jak cenowo wygląda u Ani? wiem, że któraś z Was wspominała ale nie pamiętam już chyba to nie były takie kosmosy jak u Ani z Kwiskiej.
Mam nadzieje, ze nie bedziesz musiala kolejne mycie za mna, a ja nadal miziam te swoje wlosy i ciesze sie nimi.

Na szczescie ceny nie sa wyzsze niz w salonie, za calosc zaplacilam 210zl. Nie jest malo, zaslepiona efektem po nawet jestem w stanie to przelknac. Co prawda, Ani z Kwiskiej nigdy nie lubilam i mimo dwoch prob oddania moich wlosow w jej rece, bylo tylko gorzej, to o cenach juz nie wspomne.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.