Falująco - kręcące włoski - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-22, 08:05   #91
madarynka
Zadomowienie
 
Avatar madarynka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 127
Dot.: Falująco - kręcące włoski

przezlosliwa, a z tymi klamrami idziesz spac ? bo boje sie ze jak je sciagne to sie rozprostuja ...

ja dzis probowalam sposob z recznikiem[poszlam w nim spac]... i mi wlosy nie wyschly a jak go sciagnelam to sie czesciowo rozprostowaly

a probowal ktos nawijac na takie gruuube walki?
madarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 08:56   #92
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Falująco - kręcące włoski

W sposobie z ręcznikiem pisze, aby tylko na ok. 15 min tak je trzymać (włosy duszą się pod ręcznikiem), a następnie wysuszyć chyba z głową w dół. O ile pamiętam oczywiście. Z klamrami czasem chodzę spać, wtedy włosy spinam wysoko na czubku głowy. Ale lepsze efekty są bez spania w klamrach, gdy po prostu wyschną przed spaniem.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 12:30   #93
Oliva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 324
GG do Oliva
Cool Dot.: Falująco - kręcące włoski

To ja jeszcze coś dodam "od siebie". Co do tego ręcznika to ja raczej radziłabym włosy zawinąć dopiero jak już będą prawie suche. Bo włosy zaraz po myciu, już prawie suche, są bardziej podatne na ukłądanie. A na mokrych włosach może to nie wyjść, bo gdy są takie zupełnie mokre, to jak zdejmiecie ten ręcznik to i tak mogą się rozprostować (a po co je męczyć suszarką).

Ja tak robię jak sobie zawijam "ślimaczki", żeby mieć loczki. To nigdy nie zawijam całkiem mokrych włosów, tylko już praktycznie suche

Nie wiem może akurat moje włosy są bardziej podatne na układanie zaraz po umyciu, nie wiem jak Wasze

Pozdrawiam
Oliva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 17:47   #94
poziomka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 35
Dot.: Falująco - kręcące włoski

ja używam czasami po kilka odżywek bo zawsze po myciu maskę ze spłukiwaniem, potem odżywkę bez spłukiwania a rano jeszcze raz ta odżywkę i jeszcze jedna taką bez spłukiwania ale w sprayu, no i jeszcze cos na włosy kręcone, ale włosy nadal mam suche. stosowałam już całe mnóstwo odżywek i zaczynam się zastanawiac czy to co można kupić w sklepie w ogóle działa. to może zależy jakie kto ma włosy, bo moje sa bardzo trudne i puszyste i pokrecone nie do ułożenia. np moja siostra uzywa zwykłego sunsilka i ma po nim śliczne loczki a moje się nadal puszą.
poziomka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 16:14   #95
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: Falująco - kręcące włoski

Przetestowalam ten patent z ręcznikiem i naprawde są efekty . Zarobilam nawet pare komplementów . Włosy są przez 3 dni bardzo ładne jak tuż po myciu. Myślalam, ze skoro zwykle po umyciu zwijam je w turban i nie ma oszałamiajacych efektow to nic im nie pomoże ale ten sposób naprawda pomaga niezdecydowanych włosom. Trzymalam w reczniku równe 15 minut a potem zostawilam do wyschniecia nie rozczesując
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 22:46   #96
Olund
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 58
Dot.: Falująco - kręcące włoski

Dziewczyny a próbowałyście zestawu do włosów kręconych i po trwałej z Avonu? Maja cały zestaw szampon , odżywkę i jeszcze jakieś coś w sprayu. Czy to skuteczne?
Pozdrawiam
Olund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 00:18   #97
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Falująco - kręcące włoski

Cytat:
Napisane przez Olund
Dziewczyny a próbowałyście zestawu do włosów kręconych i po trwałej z Avonu? Maja cały zestaw szampon , odżywkę i jeszcze jakieś coś w sprayu. Czy to skuteczne?
Pozdrawiam
Przetestowałam i szampon i odżywkę i krem modelujący i serum antypuszeniowe i najbardziej zadowolona jestem z odżywki, średnio z kremu i z serum, a z szamponu wcale. Popatrz na KWC - jest tam trochę recenzji tej serii
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-02, 18:23   #98
AsIuNiA_1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 52
GG do AsIuNiA_1989
Dot.: Falująco - kręcące włoski

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa
A co za radocha mieć proste włose? Wiszą takie, poddane bezwolnie grawitacji, nic soba nie prezentując... Ja tez czasem prostuję, ale o wiele bardziej wolę loki.
A jak prostujesz?? Prostowanica?? Czy jakims "specyfikiem"
?? Za odpowiedz z gory dziekuje
AsIuNiA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 19:13   #99
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Falująco - kręcące włoski

Prostownicą. /WIGO - najlepsza, wiem, co mówię /
Dziewczyny! Polecam serum Garniera - loki wyglądają po nim, jak zrobione lokówką - miodzio! /najlepsze jest to, że niby ma wygładzać i robić proste, hehe /
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 20:41   #100
charlott
Raczkowanie
 
Avatar charlott
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 49
GG do charlott Wyślij wiadomość przez MSN do charlott
Dot.: Falująco - kręcące włoski

Przezłośliwa, chodzi o takie serum fructisa w butelce w kształcie bompki choinkowej?:P
Własnie musze sobie cos kupic na moje loczki... i chialam wyprobować, a jak mowisz że dobre...
charlott jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 20:58   #101
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Falująco - kręcące włoski

Tak, dokładnie o to mi chodzi. Nie chciałabym źle doradzić - słyszłam, że nie u wszystkich się sprawdza. Ja jestem zadowolona (ale efektu prostych włosów nie osiągnięcie!). Zobacz sobie an KWC - 3 miejsce w rankingu - chyba całkiem nieźle.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 18:59   #102
AsIuNiA_1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 52
GG do AsIuNiA_1989
Smile Dot.: Falująco - kręcące włoski

Ja nie mam sposoby na piekne loczki<bo nie nazywam tego spospbem> po umyciu wlosow wcieram w nie odrzywke do wloskow kreconych rozczesuje.. a one juz same robia sie piekne:P Ale wtedy do nastpnego mycie nie czesze sie:P bo inaczej wychodzi szopaaaaa Pozdrawiam
AsIuNiA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 19:58   #103
Króliczka
Rozeznanie
 
Avatar Króliczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 562
Dot.: Falująco - kręcące włoski

moja siostra ma identyczne wlosy takie właśnie falująco kręcone i używa suszarki z dyfuzorem.potem jeszcze na wilgotne włosy stosuje żel profesjonalny welli high hair(niestety nie wiem dokładnie jak sie nazywa bo wyjechała i wzięła go ze sobą)-naprawde super efekt! żadnego siana tylko delikatne loczki
Króliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 10:13   #104
e-nat
Przyczajenie
 
Avatar e-nat
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 23
GG do e-nat
Dot.: Falująco - kręcące włoski

Cytat:
Napisane przez AsIuNiA_1989
Ja nie mam sposoby na piekne loczki<bo nie nazywam tego spospbem> po umyciu wlosow wcieram w nie odrzywke do wloskow kreconych rozczesuje.. a one juz same robia sie piekne:P Ale wtedy do nastpnego mycie nie czesze sie:P bo inaczej wychodzi szopaaaaa Pozdrawiam
zeby po rozczesaniu wlosy nie robily sie 'szopiaste', a loczki nie znikały (:P) uzyj sprayow do stylizacji włosow - np. Welli czy Garniera - wypsikaj nimi wlosy,a nastepnie wgniec palcami.
__________________
It's California Love, this California bud got a nigga gang of pub
e-nat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 11:40   #105
gabi121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 441
Dot.: Falująco - kręcące włoski

Hej! ostatnio próbuje uzyskać taką fryzurkę jak na zdjęciach. grzywka juz mi podrosła i z nią sobie radze. gorzej z resztą, bo jak zrobie na piance (timotei) to włosy są jednak twarde. jakie kosmetyki proponujecie do takiej fryzurki? dodam, że mam geste mocno cieniowane włoski, cięzko się je układa, ale po piance sie falują do tego u nasady jest ich cholernie dużo i i jak robię z nich "burzę" to u góry za bardzo nabierają objętości... co proponujecie?trwała fryzjerka mi odradziła, bo miałabym szope na głowie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (36,6 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (48,6 KB, 174 załadowań)
gabi121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 12:28   #106
Rybkas20
Raczkowanie
 
Avatar Rybkas20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
GG do Rybkas20
Dot.: Falująco - kręcące włoski

A czy ktoras z was stosowala moze paste to lokow welli z serii shock waves, dokladnie mowiac chodzi mi o taka http://www.wella.pl/consumer/consume...curl/index.jsp
Rybkas20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 12:36   #107
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Falująco - kręcące włoski

Ja proponuję, osławione już moje klamry, hehe. I dzisiaj mam wyjątkowo mocny skręt - użyłam odżywki dwufazowej bonacure w spray'u firmy Schwarzkopf. Jest przeznaczona właśnie m. in. do loków. Może właśnie to się u Ciebie sprawdzi.
A kosmetyk ... no spróbuj tego serum GARNIERA.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 12:58   #108
gabi121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 441
Dot.: Falująco - kręcące włoski

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa
Ja proponuję, osławione już moje klamry, hehe. I dzisiaj mam wyjątkowo mocny skręt - użyłam odżywki dwufazowej bonacure w spray'u firmy Schwarzkopf. Jest przeznaczona właśnie m. in. do loków. Może właśnie to się u Ciebie sprawdzi.
A kosmetyk ... no spróbuj tego serum GARNIERA.
to faktycznie wypróbuje to serum... )) bo odżywki mnie mama zabije jak znow cos kupie- mam juz tego w cholere...
gabi121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 13:00   #109
gabi121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 441
Dot.: Falująco - kręcące włoski

aaa Przezłośliwa te klamry probowalam ostatnio na impreze i faktycznie dziala tylko nie zawsze mam czas zeby je zalozyc a dokladniej zwykle go nie mam
ale dzieki
gabi121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 13:00   #110
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Falująco - kręcące włoski

Ja też, ale mój mader jakoś to akceptuje. W końcu wszystko, co związane z własami to moja pasja.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 19:58   #111
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Falująco - kręcące włoski

Cytat:
Napisane przez gabi121
Hej! ostatnio próbuje uzyskać taką fryzurkę jak na zdjęciach. grzywka juz mi podrosła i z nią sobie radze. gorzej z resztą, bo jak zrobie na piance (timotei) to włosy są jednak twarde. jakie kosmetyki proponujecie do takiej fryzurki? dodam, że mam geste mocno cieniowane włoski, cięzko się je układa, ale po piance sie falują do tego u nasady jest ich cholernie dużo i i jak robię z nich "burzę" to u góry za bardzo nabierają objętości... co proponujecie?trwała fryzjerka mi odradziła, bo miałabym szope na głowie...
Ja polecam piankę Graniera do kręconych włosów. Póki są mokre, zdaje mi się, ze skleja, ale po wyschnięciu są miękkie i w ogóle nie czuje na nich tej pianki

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2005-08-20 o 09:28
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 22:07   #112
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Smile Dot.: Falująco - kręcące włoski

Też mam kręcone włosy a czasem kręcono-falowane, dlatego piszę żeby mieć ten wątek i "pozbierać" Wasze sposoby. Ja jakiegoś konkretnego nie mam. Mam b. cienkie włosy, przez co są dość podatne na...kręcenie, bo prostowanie nawet prostownicą trwa i trwa, a zaraz się kręcą znów. Więc- myję, nakładam odżywkę, spłukuję, na chwilę zakładam ręcznik, po jakiś 5-8 minutach zdejmuję, rozczesuję, ugniatam trochę od spodu, od czasu do czasu nakładam żel taki w tubie z Jolanty i czekam aż wyschną. Zazwyczaj się układają. NO może odkąd mam grzywkę to mam z nimi więcej roboty, bo ona też się chce kręcic, a ja jej nie pozwalam
lulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 15:10   #113
Estrella
Rozeznanie
 
Avatar Estrella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 573
Dot.: Falująco - kręcące włoski

Ja też mam krecone włosy i fryzurkę podobna do tej pierwszej która dodała gabi121. Ale z tą grzywką to był kiepski pomysł, bo nijak nie udaje mi się utrzymac jej prostej, ciagle się kreci i efekt jest conajmniej nieciekawy
Estrella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 16:07   #114
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Falująco - kręcące włoski

No jak widać z moją nie jest tak źle. Rzeczywiście się kręci ale tylko zaraz po myciu. Ale ja jeszcze wilgotną przeczesuje gęstym grzebieniem, albo taką oktągłą gęstą szczotką, czasem układam prostownicą lub lokówko suszarką, a później to się tzryma, tylko ją muszę często czesać gęstym grzebieniem. Teraz mamm już inne- ciemne włosy(ale jeszcze nie mam zdjęcia na kompie), są zdrowsze przez co się jeszcze bardziej kręcą, a fryzura też jest inna i trudniej jest układać. Ale jakoś sobie radzę
lulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 16:57   #115
kaczina
Rozeznanie
 
Avatar kaczina
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 501
GG do kaczina
Dot.: Falująco - kręcące włoski

Dziewczyny, ja proponuje z serii Avonu krem modelujacy do wlosow kreconych ,ale przeczytalam na KWC ze go zastapili tym balsamem utrwalajacym skret. Krem jest po prostu super,kosmetyk wszechczasow,cudo. Wlosy myje raz w tygodniu,a to nakladam codziennie.Fajnie nawilza i podkresla loki i najwiekszy plus nie tworzy siana, drutow i nie wysusza. A balsam kupilam skuszona wlasie kremem i niestety on zamiast nawilzac usztywnia,wiec uzywam go zamiast pianki do wlosow i nakladam go na mokre wlosy. Reszty nie używalam,ale moze jak wkrotce wykoncze swoje szampony to wyprobuje szampon z Avonu lub Nivea do kreconych wlosow. Serum z Garniera mialam,ale jak dla mnie to kompletne nieporozumienie, innych specyfikow tez probowalam,ale ten krem modelujacy z Avonu byl jednak najlepszy. Sprobujcie ich poszukac,moze gdzies jeszcze w biurach Avonu sie uchowaly.
kaczina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 19:14   #116
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Falująco - kręcące włoski

Witam, dobrze ze zauwazylam ten watek, co prawda moje wlosy sa bardziej falujace niz krecone, zwlaszcza ze im sa dluzsze tym b prostsze a wrecz pwoywijane w rozne strony. Zrobilam sobie ten eksperyment z recznikiem i efekt naprawde b fajny w zyciu bym takich skretow nie osiagnela tylko przez wgniatanie pijanki, odzywki, suszeniu suszarka itp no procz walkow oczywiscie. A jutro sprobuje patentu z klamrami.
styska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 21:47   #117
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Falująco - kręcące włoski

Kaczina jeśli mogę doradzić, co do Twojego przyszłego wyboru:0 to nie ma co moim zdaniem wydawać kasy na nivea. Po prostu siano i to w dudatku zamiast kręcić to jakby trochę włosy prostuje, no nie wiem jak to wytłumaczyć- robi z nich po prostu jedną wielką kupę siana- wyglądają jak zniszczone niesamowicie! Ja go kupiłam, umyłam raz i myślałam że to może moje włosy tak zareagowały przez zmianę szamponu, ale po kolejnych było jeszcze gorzej- nawet pianką się nie dało ich fajnie ułożyć.
A co do Avonu- teraz mam ten szampon i odżywkę do kręconych i muszę powiedzieć że jestem zadowolona. Włosy są gładkie, łładnie się kręcą układają i są podatne na moje układanie. Ale właśnie mi się kończą i teraz chce spróbować te nowe specyfiki do ciemnych włosów, może będą nawet lepsze, bo to z Avonu dobre ale nie rewelacyjne moim zdaniem.
lulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 12:44   #118
Estrella
Rozeznanie
 
Avatar Estrella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 573
Dot.: Falująco - kręcące włoski

lulina wiesz ja tez moja grzywke traktowałam róznymi specyfikami prostujacymi, szczotką, prostownicą i nic. Jak juz mi się udało to na jakies 10 min. Jakieś wyjatkowo zlośliwe włosy mam
Estrella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 21:20   #119
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Cool Dot.: Falująco - kręcące włoski

No moje na szczęście aż tak złośliwe nie są. No może czasem. Ale układanie grzywki najlepiej wychodzi mi jednak suszarką. Wtedy co na zdjęciu nie miałam jeszcze prostownicy i sobie radziłam jakoś:0. Fakt,że nie miałam gęstej grzywki:0. Przeczesuję ją na mokro grzebieniem z baaardzo gęsto rozstawionymi ząbkami, później na szczotkę okrągłą i suszarką, albo lokówko-suszarką i jak wyschnie to się trzyma. Aha jeszcze jak chwilkę posuszę to przestaję i nakładam odrobinę zelu, znów rozczesuje i susze dalej. i w trakcie suszenia jeszcze kilka razy ją przeczesuje tym grzebieniem. Zdaje się że to dużo roboty, ale to na prawde kwestia kilku minut
lulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 16:02   #120
gabi121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 441
Dot.: Falująco - kręcące włoski

mam nowy patent na ładne loki-burze:P. w umyte i suche włoski wgniatam pianke, potem zwijam je na jakies 15 min w kok tak byle jak gumka spinam. potem jak rozpuszcze to sa super i wszyscy sie pytaja jak to zrobilam:P. tylko ze wloski musza byc co najwyzej za ramionka
gabi121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:03.