Kosmetyki dla blondynki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-22, 12:16   #1
shajadina
Przyczajenie
 
Avatar shajadina
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 12

Kosmetyki dla blondynki


Dziewczyny wyobraźcie sobie, ze nie mam zadnych kosmetykow a wy pomagacie mi stworzyc taki kufrek na codzien.

Dołączam zdjęcia ale może przyda się też troche informacji.

Aktualnie używam korektora antybaktyrejnego z bell, kryjący make-up z sorayi i puder miss sporty, wszytsko w odcieniach nr 1 albo jasny beż. Tyle że po jakiejś godzinie od nałożenia make-up pozostaje tylko w miejscach gdzie mam za sucha (mam tłustą cere w obszarze T) skórę co wygląda okropnie. Niezależnie czy używałam wcześniej kremu czy nie.

Nie używam różu, w zasadzie nic nie wiem o bronzerach czy jakichs kulkach, wiec licze na sugestie.

Przydałyby mi się jakieś paletki z cieniami do oczu (oczy szarozielone), ale nie wiem w jakich odcieniach i jakich firm (oczywiście nie za drogo). Nie wiem czy moge używać czarnej kredki? Czy nie za bardzo zmniejsza oczy?

Z góry dziękuje za pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0172K.JPG (41,7 KB, 33 załadowań)
shajadina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 16:35   #2
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Kosmetyki dla blondynki

No dobra,to zaczynamy
Piszesz,że skóra mieszana.
Tak więc podkład matujący-np Ideal Balance L'oreal(jest też puder z tej samej serii) lub puder/podkład mineralny,również L'oreal lub IsaDora.
Podkłady mineralne mają to do siebie,że są dość kryjące więc mogą być stosowane już zamiast podkładu w płynie czy też w kremie.

Możesz używać czarnej kredki ale pomyśl też o szarawej lub brązowej.Czarną zostaw sobie na wieczór.
Coraz więcej firm wypuszcza serie dla blondynek.
Fajne kredki do oczu,z serii Nude ma ArtDeco.

ArtDeco w serii Nude ma też cienie-brązy,bo ja bym Ci takie poleciła.
Obejrzyj też cienie potrójne L'oreal-są to cienie sygnowane nazwiskami gwiazd.
Są dobre jakościowo i mają ładne,błyszczące odcienie.
Również poleciłabym Ci cienie IsaDora.
Niestety nie pamiętam numerków cieni-chodzi o średnie brązy.Nie za ciemne i nie za jasne(kurcze ale ja tłumaczę...),mogą być złociste.

Znakomite róże ma Bourjois natomiast ja zaproponowałabym podwójny puder brązujący L'oreal-ten dla blondynek.
Ma on 2 odcienie.Możesz używać jednej połówki albo mieszać-do woli.

Jeżeli zaś chodzi o usta to również L'oreal-szminki dla blondynek lub błyszczyki Glam Shine Naturals,ArtDeco Nude nr 26 lub Bourjois Les Nudes nr 33

Wymieniałam te marki ponieważ są dobre jakościowo,długo się utrzymują(odpowiednio dobrane do cery) i są niedrogie.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:41.