Urodowe sztuczki :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-07, 19:26   #61
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Urodowe sztuczki :)

ja kiedys łykałam beta-karoten w kapsułkach (10 mg). Wybrałam jedno opakowanie 30 tabletek w ciagu jakichs 24 dni (bralam przez kilka dni dwie tabletki dziennie ) i zrobilam sie oliwkowa- tzn. taka żółtawa
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 12:11   #62
gothic_lencia
Zadomowienie
 
Avatar gothic_lencia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 416
Dot.: Urodowe sztuczki :)

z pewnej stronki www;
Piękno bez recepty



Jajka, sok z cytryny, olej z oliwek i pietruszka nadają się nie tylko do sałatki
Jeśli czujesz się szaro, nie musisz biec do sklepu i niepotrzebnie wydawać pieniądze. Zajrzyj do apteczki i lodówki, może już masz potrzebne produkty.
Wiele produktów znajdujących się w prawie każdej domowej apteczce, może być wykorzystanych do innych celów, nie wypisanych na etykiecie:
  • Krem na hemoroidy. Pomaga zmniejszyć obrzęki pod oczami lub na linii żuchwy. Po wchłonięciu kremu można nałożyć makijaż.
  • Biała pasta do zębów. Krostka, posmarowana zwykłą białą pastą, wysycha w ciągu nocy.
  • Krem z witaminą K. Jest dostępny bez recepty i pomaga zapobiegać rozstępom.
  • Mleko magnezowe. Jeżeli masz tłustą cerę posmaruj twarz mlekiem magnezowym i poczekaj aż wyschnie i zmyj przed nałożeniem makijażu.
  • Dziecięce chusteczki pielęgnacyjne. Zapomnij o drogich czyszczących twarz ściereczkach i wacikach, dziecięce chusteczki wystarczą, aby usunąć bród i makijaż.
  • Wazelina. Szczególnie dobra pod oczy, jej warstwa świetnie zatrzymuje wilgoć. Nie drażni skóry, bo nie zawiera perfum.
Kuchnia dla włosów
Przemierzając korytarze drogerii, nie zapominaj o swojej kuchni. Kuchnia jest źródłem wielu domowych kosmetyków. Produkty, które pomogą Ci zadbać o włosy:
  • Oliwa z oliwek. Podgrzewaj świeży olej z oliwek, np. w kuchence mikrofalowej, przez około 10 sekund i nałóż na włosy. Po 10 minutach zmyj go i umyj włosy szamponem.
  • Piwo. Upewnij się, że piwo straciło gaz lub podgrzej świeże piwo i ostudź. Umyj włosy, polej piwem i rozczesz. Po wysuszeniu włosów nie będzie czuć zapachu piwa.
  • Ocet. Doskonale spłukuje włosy. Dla brunetek najlepszy jest ocet jabłkowy, a dla blondynek zwykły biały ocet. Wymieszaj 4 łyżki stołowe octu w 3 szklankach ciepłej wody, potem spłucz dużą ilością chłodnej wody, aby pozbyć się zapachu octu.
  • Cytryny są najlepszymi przyjaciółmi blondynek. Dodaj sok z dwóch cytryn do dwóch szklanek letniej wody i umyj nim włosy. Jeżeli nie masz suchych włosów, możesz pominąć spłukiwani i pozwolić słońcu dodać trochę blasku.
Kuchenne wskazówki dla pięknej skóry
Produkty spożywcze lepiej działają na skórę stosowane zewnętrznie. Oto parę przykładów niecodziennego zastosowania niektórych z nich:
  • Sok z cytryn. Wymieszany z wodą jest świetnym środkiem tonizującym cerę.
  • Plasterki pomarańczy. Po prostu połóż plasterek na twarzy, kwas znajdujący się w pomarańczy zawiera witaminę C i ożywi matową skórę.
  • Tłuszcz roślinny. Świetny na egzemę. Podgrzewaj go przez 10 sekund i nałóż na wrażliwe miejsce.
  • Białka z jajek. doskonałe kiedy potrzebujesz szybkiego "liftingu" twarzy. Nałóż białka na twarz i nie ruszaj się póki nie wyschnął, potem nałóż makijaż.
  • Awokado. Rozetrzyj jeden owoc z odrobiną soku z cytryny i nałóż na twarz oraz szyję, świetnie wzmacnia kark.
  • Mąka ryżowa. Z powodzeniem może zastąpić puder do twarzy.
  • Dynia. Wyjmij ją z puszki, dodaj cukru i cynamonu. Taki okład wzmacnia skórę twarzy i całego ciała.
  • Wiórki pietruszki. Włóż parę łyżek do pojemnika na kostki lodu, zalej wodą i zamroź. Jeżeli potrzesz krostkę taką kostką swędzenie ustąpi w parę minut.
  • Fusy po kawie. Wetrzyj fusy w miejsce z celulitisem, użyj do tego szczoteczki do warzyw jest lepsza niż gąbka z luffy. Potem owiń to miejsce plastikiem i poczekaj 15 minut. Upewnij się, że stosujesz kawę kofeinową.
  • Jajka, miód, sok z cytryny. Jest to maseczka na szorstką skórę, nie suchą. wymieszaj jedno jajko, jedną łyżkę stołową miodu i połowę łyżeczki soku z cytryny. Nałóż palcami na twarz i pozostaw na 20-30 minut, potem zmyj i użyj kremu odświeżającego.
__________________
PROFIL NIEAKTUALNY
gothic_lencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 16:28   #63
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Urodowe sztuczki :)

bardzo fajny wątek.
ja dodam od siebie, że smaruję rzęsy olejkiem rycynowym (ale to już chyba było kilka razy )
i ostatnie płukanie po umyciu włosów robię zimną (ale nie lodowatą!) wodą..
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 19:03   #64
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Urodowe sztuczki :)

Cytat:
Napisane przez kennademerkedo Pokaż wiadomość
Posmarowac pryszcz na noc odrobina pasty do zebow - ponoc Kate Moss stosuje te metode
nie z uroda zwiazana co prawda, ale praktyczna porada- rajstopy czy ponczochy beda mocniejsze, mniej podatne na oczka czy zaciaganie, jesli wlozymy je na pare godzin do lodowki
POLECAM bardzo pozatym takie zimne rajstopki obkurczają naczynka krwionośne i nie widac tak bardzo czerwonych pajączków oraz drobnych sinych zyłek
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 21:20   #65
Annmaa
Raczkowanie
 
Avatar Annmaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: miejska patelnia
Wiadomości: 191
Dot.: Urodowe sztuczki :)

Kiedy się maluje odbija mi się czasami tusz na powiece to zmiast scierać caly make-up oczu to maczam w mleczku patyczek do uszu i delikatnie ścieram.
Jeśli chodzi o plastry z woskiem to pierwsze podgrzewam je suszarką a po aplikacji smaruje kostką lodu plastrek i oddrywam.
Przecieram kilka razy w ciągu tygodnia twarz wacikiem nasączonym mlekiem.
Skóra jest wtedy delikatna, mniej jest niespodzianek i jest jaśniejsza.
Annmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 23:19   #66
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Urodowe sztuczki :)

Cytat:
Napisane przez Annmaa Pokaż wiadomość
Kiedy się maluje odbija mi się czasami tusz na powiece to zmiast scierać caly make-up oczu to maczam w mleczku patyczek do uszu i delikatnie ścieram.
Jeśli chodzi o plastry z woskiem to pierwsze podgrzewam je suszarką a po aplikacji smaruje kostką lodu plastrek i oddrywam.
Przecieram kilka razy w ciągu tygodnia twarz wacikiem nasączonym mlekiem.
Skóra jest wtedy delikatna, mniej jest niespodzianek i jest jaśniejsza.
co do tuszu, który zostawia ślady na powiece, to robię tak samo czasami wystarczy tylko nawilżyć patyczek tylko wodą.
a o mleku to nie słyszałam, ale muszę wypróbować, skoro polecasz

przypomniało mi się jeszcze, że malutkie wąski smaruję od czasu do czasu wodą utlenioną- rozjaśnia je i 'osłabia', co sprawia, że są niewidoczne
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 21:58   #67
monk111
Raczkowanie
 
Avatar monk111
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 242
Dot.: Urodowe sztuczki :)

świetny wątek

ja dodam od siebie:
- maseczka z płatków owsianych
- nawilżanie popękanych ust miodem
monk111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 06:08   #68
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Urodowe sztuczki :)

A macie może jakiś sposób na małe popękane naczynko na twarzy?? Bo strasznie to widać, a ciężko mi to pod make up wciśnać
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 13:28   #69
Alexis3333
Przyczajenie
 
Avatar Alexis3333
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Urodowe sztuczki :)

Świetnym sposobem na blask włosów jest jedwab w płynie, ja mam z Joanny - nie przetłuszcza włosów, ale trzeba dać KILKA kropel na ręce i 'wygładzić' włoski ;] lepsze to niż wosk, który też nabłyszcza, ale po nim kłaki są dosyć tłuste Fajnym patentem jest również zawinięcie kostki lodu w chusteczkę, po czym okładanie nią skóry twarzy w ręce nie jest zimno, za to skóra nam podziękuje potem trzeba tylko wytrzeć twarz do sucha i nałożyć krem nawilżający - efekt murowany Absolutnie polecam olejek rycynowy, jest lepszy niż najlepsza odżywka! tylko nakładajcie go często na rzęsy i ewentualnie brwi, najlepiej jakimś grzebyczkiem, bo strasznie tłuści palce xD To na razie wszystko, jak coś mi się przypomni to dopiszę ;]
__________________
"Od dziś należy uśmiechać się, dla eksperymentu, do każdej napotkanej osoby. W kolejce, w autobusie, na ulicy. Wysyłać eksperymentalne sygnały dobra. Na taki sygnał powinno się uzyskać odpowiedź tego okrucha dobroci, który ma podobno każda ludzka istota."
Alexis3333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 21:42   #70
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Urodowe sztuczki :)

a ja dodam, że warto smarować ręce kremikiem po każdym myciu
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 09:49   #71
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Urodowe sztuczki :)

Cytat:
Napisane przez marrellic Pokaż wiadomość
A macie może jakiś sposób na małe popękane naczynko na twarzy?? Bo strasznie to widać, a ciężko mi to pod make up wciśnać
Polecam wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=194047
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-21, 16:57   #72
ewelinn3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Wiadomości: 12
Dot.: Urodowe sztuczki :)

- ja również polecam miód na usta, później można zlizać ;D
- gdy zaschnie tusz do rzęs należy wlać 2-3 kropleki toniku, prawde pomaga a tusz służy o wiele dłużej
- raz w tygodniu na suche włosy nałożyć odżywkę do włosów i zakręcić ręcznikiem na pół godziny a później zmyć i umyć głowe, pomaga na włosy są miększe i mają więcej blasku, bynajmniej dla mnie świetnie pomaga ;D
__________________
ewelinn3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 12:23   #73
InnocentEyes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 231
Dot.: Urodowe sztuczki :)

Cytat:
Napisane przez Alexis3333 Pokaż wiadomość
Świetnym sposobem na blask włosów jest jedwab w płynie, ja mam z Joanny - nie przetłuszcza włosów, ale trzeba dać KILKA kropel na ręce i 'wygładzić' włoski ;]

Zgadzam się Też stosuję jedwab z Joanny, włoski po nim się ładnie błyszczą i są takie miękkie w dotyku Tylko naprawdę trzeba dać niewiele tego, bo inaczej wyjdzie Wam efekt włosów przetłuszczonych.
__________________
Wakacje!

Myśli się materializują!
InnocentEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 10:07   #74
Poor_Little_Girl
Raczkowanie
 
Avatar Poor_Little_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 141
Dot.: Urodowe sztuczki :)

Cytat:
Napisane przez Kobieta_słonecznik Pokaż wiadomość
Częste stosowanie sody może prowadzić do paradontozy i może uszkodzić szkliwo zębów. Lepiej kupić pastę, która ma w składzie sodę i inne skladniki chroniące zęby... niż używać samą... nawet jeżeli robimy to raz w tygodniu
z tą sodą to prawda niestety ;/ choć faktycznie działa ale jezeli chodzi o bezpieczne, lekkie wybielenie zabków to polecam płyn do płukania ust listerine (jest dość "mocny"), systematycznie stosowany delikatnie wybiela ząbki
__________________
Każda przeżyta chwila ma swoje znaczenie,
bo bez niej, nie bylibyśmy tym, czym jesteśmy..

Edytowane przez Poor_Little_Girl
Czas edycji: 2009-04-19 o 10:09
Poor_Little_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 10:26   #75
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: Urodowe sztuczki :)

Ja właśnie sobie przypomniałam o maseczce, którą stosowałam chyba gdy miałam jakieś 13 lat Zupełnie o niej zapomniałam, czytając ten wątek mnie olśniło.
No więc przygotowanie jest banalnie proste: krem Nivea(zwykły, niebieski, nie soft) wymieszany z dość dużą ilością soku z cytryny...i to na 10 minut na twarz. Koloryt cery momentalnie się poprawia!
Wiadomo, jak się ma 13 lat, to lubi się eksperymentowac. Pamiętam, że za pierwszym razem nałożylam tą maseczkę na połowę twarzy, żeby zobaczyć, czy jest różnica. I była, ku mojemu zdziwnieniu. Po jednej stronie skóra pozostała szara, taka bez wyrazu. A po stronie na której była maseczka skóra rozświetlona, koloryt wyrównany


Muszę wrócić do tej, chyba wymyślonej przez mnie(ach, te eksperymenty młodości) maseczki "cud"
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 20:56   #76
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Urodowe sztuczki :)

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
Avariel no chyba ze takbo moja coreczka pila kubusie i zrobila sie po nich zoltaa najbardziej nosek i raczki oraz stopki

Ja w ubieglym roku stosowalam beta-karoten dwa miesiace przed wakacjami zeby potem ladnie sie opalic ale to byl pomysl do baniopalalam sie powoli i na czerwono i wrocilam do olejku po ktorym w kolka godzin moja skora byla pieknie brazowa
mogłabys powiedziec o jaki olejek chodzi:P
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 21:28   #77
Michalinaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 378
GG do Michalinaaaaa
Dot.: Urodowe sztuczki :)

Cytat:
Napisane przez nieprzytomna Pokaż wiadomość
Ja właśnie sobie przypomniałam o maseczce, którą stosowałam chyba gdy miałam jakieś 13 lat Zupełnie o niej zapomniałam, czytając ten wątek mnie olśniło.
No więc przygotowanie jest banalnie proste: krem Nivea(zwykły, niebieski, nie soft) wymieszany z dość dużą ilością soku z cytryny...i to na 10 minut na twarz. Koloryt cery momentalnie się poprawia!
Wiadomo, jak się ma 13 lat, to lubi się eksperymentowac. Pamiętam, że za pierwszym razem nałożylam tą maseczkę na połowę twarzy, żeby zobaczyć, czy jest różnica. I była, ku mojemu zdziwnieniu. Po jednej stronie skóra pozostała szara, taka bez wyrazu. A po stronie na której była maseczka skóra rozświetlona, koloryt wyrównany


Muszę wrócić do tej, chyba wymyślonej przez mnie(ach, te eksperymenty młodości) maseczki "cud"

dzięki, ten sposób z kremem i cytryną na pewno się przyda
__________________

suck my
(not existent)
dick.


Michalinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 15:40   #78
Shiim
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 157
Dot.: Urodowe sztuczki :)

Ja jestem mężczyzną, ale też mam swój sposób na bycie pięknym. 2 godziny pływania na basenie kraulem, potem godzina w saunie (4x15minut) i potem 30 minut na biczach wodnych. Skóra bardzo jędrna, zmarszczki- a co to są zmarszczki . POLECAM KAŻDEMU. I jeszcze ćwiczenia a6w na brzuch wieczorkiem, i czasem poranne bieganie. Żadnych używek, kawy nic. Chodzenie spać o 22. Jedzenie dużo ryb i warzyw. Czuję się wspaniale i śmieszą mnie zaspani ludzie.
Shiim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 08:37   #79
asiek150
Raczkowanie
 
Avatar asiek150
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 73
Dot.: Urodowe sztuczki :)

Cytat:
Napisane przez Shiim Pokaż wiadomość
Chodzenie spać o 22. Czuję się wspaniale i śmieszą mnie zaspani ludzie.
kurcze ja tak nie umiem chodze spać około pierwszej... i po prostu nie umiem wczesniej :P a jak rano nie musze nigdzie isc to wstaje o 10tej
asiek150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 09:29   #80
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Urodowe sztuczki :)

Nie wiem czy już o tym było - zawsze miałam problem z wysuszoną skórą (pomimo używania balsamów nawilżających, picia wody), ktoś podpowiedział mi, żebym spróbowała z mydłem "biały jeleń" (zwykłe szare mydło) i to był strzał w 10. Moja skóra nie jest już wysuszona tak jak kiedyś.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 09:39   #81
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 759
Dot.: Urodowe sztuczki :)

Cytat:
Napisane przez suzana Pokaż wiadomość
Nie wiem czy już o tym było - zawsze miałam problem z wysuszoną skórą (pomimo używania balsamów nawilżających, picia wody), ktoś podpowiedział mi, żebym spróbowała z mydłem "biały jeleń" (zwykłe szare mydło) i to był strzał w 10. Moja skóra nie jest już wysuszona tak jak kiedyś.
ono jest jakieś takie... hm... przyjazne też je lubię.
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 09:46   #82
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Urodowe sztuczki :)

co to jest mleko magnezowe?
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 08:57   #83
patka307
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 15
Dot.: Urodowe sztuczki :)

Moim zdaniem do wybielania ząbków najlepiej zaopatrzyć się w pasty wybielające lub płyny do płukania. Nie wymaga dodatkowej pracy, efekty są widoczne przy regularnym stosowaniu. Polecam pastę colodent super biel. Mi poogła a zaznaczć musze ze pije codziennie dużo kawy i herbaty, zęby mam znacznie bilsze.
patka307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 13:54   #84
olguska
Raczkowanie
 
Avatar olguska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 165
Dot.: Urodowe sztuczki :)

a nie zaszkodzi ten krem pod oczy na hemoroidy?
__________________
jeśli chcesz być szczęśliwy to bądź !
olguska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 22:31   #85
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Urodowe sztuczki :)

Gdy zdarzy się umyć buzię zwykłym mydłem, rozdrobnij tabletkę witaminy C w wodzie i przemyj tym twarz.
-Płukanie włosów w piwie
-Woda z cukrem przed nałożeniem papilotów by loki dłużej się trzymały
-Czasem warto umyć głowę żółtkiem jaja (dla połysku)
- Płukanie włosów naparem z pokrzywy sprawia,że włosy mniej się przetłuszczają
-Na włosy przetłuszczające mydło siarkowe, potem szampon
-Na łupież szampon z dziegciem
-Z bardziej ekstremalnych na przetłuszczanie włosów smarowanie płynem do trwałej na 10 mniut raz na jakiś czas.Proceder jak przy trwałej poza kręceniem włosów.Ale niszczy włosy,więc to już dla desperatek
-minimum osiem godzin snu
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 22:59   #86
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Urodowe sztuczki :)

Cytat:
Napisane przez newmoongirl Pokaż wiadomość
Gdy zdarzy się umyć buzię zwykłym mydłem, rozdrobnij tabletkę witaminy C w wodzie i przemyj tym twarz.
-Płukanie włosów w piwie
-Woda z cukrem przed nałożeniem papilotów by loki dłużej się trzymały
-Czasem warto umyć głowę żółtkiem jaja (dla połysku)
- Płukanie włosów naparem z pokrzywy sprawia,że włosy mniej się przetłuszczają
-Na włosy przetłuszczające mydło siarkowe, potem szampon
-Na łupież szampon z dziegciem
-Z bardziej ekstremalnych na przetłuszczanie włosów smarowanie płynem do trwałej na 10 mniut raz na jakiś czas.Proceder jak przy trwałej poza kręceniem włosów.Ale niszczy włosy,więc to już dla desperatek
-minimum osiem godzin snu
Co takie przemywanie daje poza zakwaszeniem? chodzi mi czy ma jakis fajny wpływ na cere?
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 20:38   #87
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Urodowe sztuczki :)

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Co takie przemywanie daje poza zakwaszeniem? chodzi mi czy ma jakis fajny wpływ na cere?
To nie było pytanie do mnie i nie napiszę o vit.C,ale podobne bardzo dobre działanie (na moją cere)daje przemywanie twarzy wodą z sokiem z cytryny-rozjaśnia skórę,lekko wybiela,podsusza
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 12:19   #88
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 407
Dot.: Urodowe sztuczki :)

To ja dodam coś od siebie:
przed pomalowaniem rzęs warto je przypudrować. Rzęsy wyglądają na grubsze .

Mam za to pytanie do olejku rycynowego używanego do rzęs.
Czy to jest ten sam jaki kupuje się w aptece na przeczyszczenie?
LunatyczkaBB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 15:00   #89
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: Urodowe sztuczki :)

Tak ,to ten sam

fajne macie te sztuczki, napewno coś wypróbuje ;]
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 15:27   #90
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodowe sztuczki :)

przed wytuszowaniem rzęs kładę na chwilę zalotkę w nasłonecznionym miejscu, kiedy się lekko nagrzeje lepiej i szybciej podkręca.

dodatkowo po pomalowaniu rzęs (kiedy tusz wyschnie) podkręcam je lekko na końcach palcem albo np kredką - wtedy długo są podkręcone.

kiedy jeszcze nie używałam jedwabiu do włosów, kilka godzin przed myciem nakładałam na końcówki trochę zwykłej oliwki do ciała, działała podobnie jak jedwab, końcówki były mniej rozdwojone i nawilżone.

wszelkie odżywki w płynie zwykle obciążają mi włosy, odkryłam, że dają dobry efekt kiedy obficie wypsikam nimi całe włosy przed myciem i zostawię na ok godzinę.

na wypryski, podrażnienia itp tormentiol (5 zł w aptece) albo puder propolisowy (ok 10 zł, sklepy zielarskie).
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-29 13:30:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:35.