Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-19, 08:50   #4561
oolaa
Raczkowanie
 
Avatar oolaa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 228
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja swoj pepek przekulam dwa lata temu u pewnej dziewczyny ktora to skonczyla kurs i przekuwala w domku nowymi sterylnymi igłami itd. Jestem bardzo zadwowolona przemywalam na poczatku woda utleniona potem spirytusem a uzywalam masci o nazwie trybiotyk. uwazam ze powinnas pujsc do lekarza i zapytac go o porade, z drogiej strony wiekszości moich znajomych pepki zbyt ładnie sie nie goily.
oolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 10:56   #4562
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez marineshell Pokaż wiadomość
Witam wszystkich uzytkownikow chcialabym przedstawic wszystkim moja historie dotyczaca KOLCZYKA W PEPKU. No wiec mam 21 lat, cale zycie marzylam o kolczyku w pepku,gdyz jestem szczupla i smialo moge powiedziec atrakcyjna osoba. W koncu nadeszla chwila gdy poszlam szukac praktyki trafilam na taka kosmetyczke, ktora sie zajmuje persingiem bardzo sie balam,ale odwazylam sie to zrobic przekluwala mi igla nic a nic nie bolalo choc przez jakis czas po przekluciu nie moglam patrzec w to miejsce, ale gdy juz spojrzalam sliczny widok nie bylo nic widac,ze miejsce zostalo przeklute pare minut wczesniej Oczywiscie codziennie przemywalam miejsce spierytusem pozniej tribiotykiem,palcami wogole nie dodtykalam,wszystko slicznie wygladalo,nic nie bolalo.....dziwilam sie tylko dlaczego na forum tyle ludzi straszy tym kolczykiem w pepku.... Wszystko bez zadnych skomplikowac...az wkoncu zaczelo sie... zaczela mi leciec ropa i to bardzo duze ilosci, oraz krew bez zadnego zaczepienia sie stukniecia ani nic od tak sobie, jestem normalnie przerazona tym widokiem, gdy nacikam na skore zeby wyplynela krew wychodzi mi cos takiego jak mieso boje sie ze to rozerwie ta dziure to wyglada tak okropnie mama mowi zebym wyjela ten kolczyk, ale ja nie bede potrafila chodzic z taka obrzydliwa dziura co mam robic prosze pomozcie mi
Spirytus+trybiotyk.Gratul uję kompetentnej kosmetyczki i wiedzy.Kup Octenisept w aptece i pryskaj.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 11:32   #4563
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez marineshell Pokaż wiadomość
Witam wszystkich uzytkownikow chcialabym przedstawic wszystkim moja historie dotyczaca KOLCZYKA W PEPKU. No wiec mam 21 lat, cale zycie marzylam o kolczyku w pepku,gdyz jestem szczupla i smialo moge powiedziec atrakcyjna osoba. W koncu nadeszla chwila gdy poszlam szukac praktyki trafilam na taka kosmetyczke, ktora sie zajmuje persingiem bardzo sie balam,ale odwazylam sie to zrobic przekluwala mi igla nic a nic nie bolalo choc przez jakis czas po przekluciu nie moglam patrzec w to miejsce, ale gdy juz spojrzalam sliczny widok nie bylo nic widac,ze miejsce zostalo przeklute pare minut wczesniej Oczywiscie codziennie przemywalam miejsce spierytusem pozniej tribiotykiem,palcami wogole nie dodtykalam,wszystko slicznie wygladalo,nic nie bolalo.....dziwilam sie tylko dlaczego na forum tyle ludzi straszy tym kolczykiem w pepku.... Wszystko bez zadnych skomplikowac...az wkoncu zaczelo sie... zaczela mi leciec ropa i to bardzo duze ilosci, oraz krew bez zadnego zaczepienia sie stukniecia ani nic od tak sobie, jestem normalnie przerazona tym widokiem, gdy nacikam na skore zeby wyplynela krew wychodzi mi cos takiego jak mieso boje sie ze to rozerwie ta dziure to wyglada tak okropnie mama mowi zebym wyjela ten kolczyk, ale ja nie bede potrafila chodzic z taka obrzydliwa dziura co mam robic prosze pomozcie mi
Cytat:
Napisane przez oolaa Pokaż wiadomość
ja swoj pepek przekulam dwa lata temu u pewnej dziewczyny ktora to skonczyla kurs i przekuwala w domku nowymi sterylnymi igłami itd. Jestem bardzo zadwowolona przemywalam na poczatku woda utleniona potem spirytusem a uzywalam masci o nazwie trybiotyk. uwazam ze powinnas pujsc do lekarza i zapytac go o porade, z drogiej strony wiekszości moich znajomych pepki zbyt ładnie sie nie goily.
oolaa - spójrz na historię powyżej - właśnie dlatego nie stosuje się spirytusu, ani tribioticu (tego ostatniego bez potrzeby).
ja bym w życiu nawet nie pomyślała o przekłówaniu pępka u kosmetyczki, a nawet jeśli, to nie używałabym wody utlenionej, spirytusu... a tribiotic można używać ale w awaryjnych sytuacjach, a nie żeby zapobiec. poczytaj sobie na poprzednich stronach wątku. nie musisz od początku, ale praktycznie na każdej jest coś, o tym, dlaczego nie można stosować spirytusu, oraz tribioticu jeśli nie zachodzi potrzeba.
spirytus to ostatnia z rzeczy jaką możesz używać. on zamiat pomagać w gojeniu, wysusza rankę. a to nie jest korzystne dla twojej dziurki

marineshell - szybciutko odstaw spirytus, tribiotyk, wodę utlenioną i tego rodzaju świństwa. takie rzeczy szkodzą twojej dziurce (no może oprócz tribiotiku, ale niego nie można stosować bez poważnych powodów i zbyt długo). zacznij przemywać dziurkę solą fizjologiczną lub jak mówią dziewczyny octeniseptem. sama nie wiem co ci poradzic.
mam nadzieję tylko, że nie wymieniałaś kolczyka i nie wyjmowałaś, póki dziurka się nie zagoiła, i że nie masz alergii na metal, z którego jest zrobiony. bo ja mam alergie na nikiel, który bardzo często jest w stali chirurgicznej. właśnie z tego robi się te najtańsze kolce z ryneczków, sklepów itp.


JA RADZIŁABYM WSZYSTKIM PRZEJŚĆ Z SPIRYTUSU, WODY UTLENIONEJ CZY TRIBIOTIKU NA SÓL FIZJOLOGICZNĄ
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 19:13   #4564
MrOvKa:)
Przyczajenie
 
Avatar MrOvKa:)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Niebieska klitka [mój pokój :)]
Wiadomości: 18
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ja też radzę sól fizjologiczną, jest najlepsza! A oto mój pępek przekłuty wczoraj-prawie w ogóle nie boli
Buziaki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg obraz 001.jpg (16,2 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obraz 002.jpg (20,8 KB, 63 załadowań)
__________________
ThE ShOw mUsT gO oN
MrOvKa:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 19:20   #4565
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

mrovka - fajny gdzie przekłółaś?
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 19:24   #4566
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

mnie sie wydaje ze cos mało masz skóry wzietej...widac caly druciak...uwzaj czasem zeby sam nie 'zszedł'
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 19:44   #4567
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

tez mi sie jakoś tak płytko przekłute wydaje...
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-19, 20:08   #4568
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

też mi się tak wydawało ale jak to przekłócie, to może kolec zadługi każdy kij ma 2 końce
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 22:05   #4569
MrOvKa:)
Przyczajenie
 
Avatar MrOvKa:)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Niebieska klitka [mój pokój :)]
Wiadomości: 18
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Tak faktycznie nie miałam dużo skóry wzięte, kosmetyczka powiedziała, że to dlatego, iż jestem szczupła! Ale trzymać się powinien bo musi...
Przebijałam w moim miasteczku, koło Poznania mieszkam
Buziaki
__________________
ThE ShOw mUsT gO oN
MrOvKa:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 22:48   #4570
pernamentnie
Raczkowanie
 
Avatar pernamentnie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

MrOvKa, ten kolczyk Ci naprawde wyjdzie.. wg mnie ta kosmetyczka brednie gada. co ma piernik do wiatraka,ze jestes szczupla? zawsze sie da wiecej skory wziac. ja bym kolczyk wyjela.. i przypadkiem nie jest on zrobiony krzywo? chociaz zdjecie niewyrazne to moge sie mylic..
pernamentnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 23:08   #4571
MartOoOoSka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 128
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Pernamentnie masz racje -nie mylisz sie z tym ze kolczyk jest krzywo wykonany...albo zdjecie jest zle....
MartOoOoSka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-20, 08:55   #4572
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez MrOvKa:) Pokaż wiadomość
Tak faktycznie nie miałam dużo skóry wzięte, kosmetyczka powiedziała, że to dlatego, iż jestem szczupła! Ale trzymać się powinien bo musi...
Przebijałam w moim miasteczku, koło Poznania mieszkam
Buziaki
Eeee...a jak ktoś jest szczupły to ma mniej skóry czy jak? Moim zdaniem masz zapłytko to zrobione, teraz jest pewnie jeszcze odrobinę opuchnięte to dopiero póżniej będzie płytko. A trzymać się wcale nie musi
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 11:59   #4573
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cholera jasna poszłam do apteki po Octenisept a farmaceutka mówi, że już od miesiąca (!) nie ma go w hurtowniach
I czym ja mam teraz pielęgnować pępek?????????

I takie pytanko troszke OT:
JAk to jest kiedy zamawia sie kolczyki ze strony zagranicznej? Wiem, ze musze zapłacić 'in advance' czyli... Przelewam im kase na konto w Euro i oni przysyłają, ja po prostu podpisuje i odbieram?? Dobrze zrozumiałam?
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 12:04   #4574
pernamentnie
Raczkowanie
 
Avatar pernamentnie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

nie wierze w to co mowi kobiecina. idz do innej apteki. jak nie w tej,to w innej bedzie. wczoraj nie mialam zadnego problemu z kupnem
pernamentnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 14:53   #4575
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

nie da się mieć zamało skóry. można mieć dużo tłuszczu ale nie mało skóry. no chyba że jesteś anorektyczką, a na to chyba nie wychodzi
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 15:41   #4576
berethalia
Raczkowanie
 
Avatar berethalia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 484
GG do berethalia
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja przekluwalam kolczyk w styczniu do dzis nie mam kopletnie zagojonego!!
moja kol przekluwala w listopadzie i dopiero w czerwcu stwierzdzila ze jej sie wygoilo
wiej jezeli kogos piecze robi sie czerwone to trzeba przeczekac czsaem czyms smarowac anajlepiej sol bo smarujac i smarujac np spirytusem ciagle otwieramy te rane i dlatego nas boli
oczywiscie bez przesady jak juz anprawde jest stan zapalny to tzra dzialc bo moze sie pogorszyc ale wg mnie nie zdejmowac kolczyka
__________________
Chcę kupić ci kwiaty,
Zawstydza mnie tylko to, że jesteś chłopcem.
Ale jeżeli nie jesteś dziewczynką,
To nikt nie kupuje ci kwiatów.
berethalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 16:07   #4577
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez adoosienka Pokaż wiadomość
Cholera jasna poszłam do apteki po Octenisept a farmaceutka mówi, że już od miesiąca (!) nie ma go w hurtowniach
I czym ja mam teraz pielęgnować pępek?????????

I takie pytanko troszke OT:
JAk to jest kiedy zamawia sie kolczyki ze strony zagranicznej? Wiem, ze musze zapłacić 'in advance' czyli... Przelewam im kase na konto w Euro i oni przysyłają, ja po prostu podpisuje i odbieram?? Dobrze zrozumiałam?
farmaceutka cos pochrzanila, mi chlopak kupil dwa tygodnie temu, na zamowienie i nie bylo problemu. mozesz ewentualnie kupic MARIMER.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 08:21   #4578
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Mam pytanie troszkę inne niż pielęgnacja, tzn we wrześniu prawdopodobnie idę na operację a jak wiadomo, nie można wtedy mieć żadnej biżuterii. Kolczyka w pępku też nie bardzo. Czy wiecie może czy pozwalają wtedy mieć plastikowe? Wolałabym nie mieć ponad 24h bez kolczyka po moich ostatnich wyczynach ... Jeśli można mieć jakieś plastikowe, to jaki materiał polecacie?
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 09:01   #4579
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

bioplast. ale sadze, ze chodzilo o jakakolwiek bizu, czyli plastikowe moga sie tez nie zalapywac. zapytaj ewentualnie lekarza w szpitalu i tyle.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-21, 10:11   #4580
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

xal - a na co masz operację? ja miałam na kręgosłup i tam nie wolno było mieć kolczyków, które mogłyby przeszkadzać, np. w pępku, czy w sutku (ale tego ostatniego nie mam) a np. w uszach mówili że jak nie mam wyboru mogę mieć jakieś strasznie wymyślne, tysiące gumek spinek czy czego na głowie, byle w operacji nie przeszkadzało
jeżeli to operacja w okolicy brzucha, albo wymagająca leżenia na brzuchu, pewnie będziesz musiała go wyjąć.
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 10:16   #4581
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Operacja będzie na kolano (o ile nie będzie znowu strajku ) więc może kolczyk w pępku można będzie zostawić, ale obawiam się, że raczej nie metalowy.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 10:22   #4582
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

xal - im metal nic nie przeszkadza. mi właśnie goiła się dziurka w uchu, kiedy miałam mieć operacje, a oni na to że mogę nie wyjmować, bo kolczyk w uchu im nie przeszkadza. jeszcze miałam gumki z metalowymi pierdółkami i metalowe spinki na włosach i też nie przeszkadzało im głównie chodzi o takie metale niepotrzebne, jak bransoletka naszyjnik...
jeśli nie chcesz wyjmować kolczyka powiedz, że np. przebijałaś miesiąc temu i jeszcze dziurka się nie zagoiła, więc nie możesz wyjmować kolca, bo się zrośnie. ja zawsze na wszelki wypadek kity im żeniłam
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 10:41   #4583
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Trzeba będzie pokombinować zatem Jak jeszcze będę dzwonić i się upewniać to zapytam, powiem, że jeszcze się nie zagoiło ... bo to w sumie prawda, bo po tym jak mi się rozwalił niedawno kolczyk to widzę, że jeszcze jest rana. Teraz octenisept mam w użyciu, no ale będąc na wakacjach nad bałtykiem to przecież MUSIAŁAM się wypluskać w wodzie Proszę nie krzyczeć za to ostatnie
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 11:06   #4584
devillyn
Przyczajenie
 
Avatar devillyn
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 8
GG do devillyn
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja mam kolczyków własciwie bardzo dużo w różnych częściach ciała i boję sięprzez to że nie będą chcieli mnie przepuścić przez bramkę na lotnisku :P albo będę mnie dluuugo sprawdzać, a niestety jednego nię będę mogła im pokazać :P
devillyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 11:10   #4585
MartOoOoSka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 128
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

hehhe moja qmpela tez ma w miejscu intymnym;D przechodzila przez bramke i zapikalo...wiec powiedziala ze ma kolcyzk w ... i poszla go wyjac do wc...
MartOoOoSka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 11:40   #4586
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez devillyn Pokaż wiadomość
ja mam kolczyków własciwie bardzo dużo w różnych częściach ciała i boję sięprzez to że nie będą chcieli mnie przepuścić przez bramkę na lotnisku :P albo będę mnie dluuugo sprawdzać, a niestety jednego nię będę mogła im pokazać :P
nie martw sie, bramki na lotniskach maja ustawiony dostatecznie niski prog wyczuwalnosci, zeby nie piszczec przy kolczykach, nitach w spodniach itd. zeby wyczulo, to musialby byc naprawde DUZY kolczyk, gdzies w 10 mm, albo kilkadziesiat malych zgromadzonych w jednym miejscu.

MartOoOoSka: buehehe, tak tak, a glupiemu radość. wez nie szerz głupoty dziewczyno, bo nie wiesz co czynisz.

swoja droga, to juz kiedys o tej urban legend miss pisala, dodajac, ze zwykle glownym zainteresowanym jest kolczyk w miejscu intymnym , zeby podniesc emocje. no i jak widac, miala duzo racji.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 11:50   #4587
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Kupiłam Octenisept Jak mam go dokładnie stosować? Psikać i dodatkowo zwilżonym wacikiem, czy jak?
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 12:57   #4588
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

psikasz, lekko ruszasz kolcem i zostawiasz. l żadnych wacików. pamietaj, ze plyn musi miec minute, zeby zaczac dzialac, takze poczekaj chwile po spryskaniu, ja sie klade, zeby nie splynal. potem wycieram ewentualny zaciek na brzuchu wacikiem, ale dziury nie ruszam.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 14:04   #4589
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ok czyli popsikam i poruszam zeby plyn dostal sie do srodka i bedzie good. thx
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 20:37   #4590
izzolda
Raczkowanie
 
Avatar izzolda
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 147
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Witam
Od jakis 2 tygodni mam kolczyk w pępku. Kosmetyka zaleciła mi używanie neomycyny w sprayu, przykładałam sobie tez raz dziennie okład z soli i wody( zalecenie weteranki kolczykowania). Goi się całkiem nieźle ale chyba mam uczulenie na stal chirurgiczną-wokoło pępka mam poporstu swędząca wysypkę koszmar. Poradźcie co robić.
Dziurka sie jeszcze nie zagoiła wiec nie wiem czy mogę zmienić kolczyk, pozatym mam problem ze znalezieniem srebrnego- zresztą nie wiem czy srebro mnie też nie uczuli
Poradźcie coś proszę...
__________________
izzolda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.