Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa? - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-07, 01:13   #1501
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?

Cytat:
Napisane przez paulakrk
eeeh...moj sie wlasnie ładnie zameldował...
ale rozumiem doskonale.... Bo nie od dziś wiadomo że maenner sind schweine
Ja znam jeszcze jedno (swego czasu wisiało i chyba jeszcze wisi nad tablicą w sali fizycznej w starym liceum - wywiesił chłopak): "Manner kennen probleme fur jede losung". Jedno z niewielu zdań, które umiem przetłumaczyć z niemieckiego.

Innauschi - zawsze tak jest z facetami. Mój też obiecuje, że się odezwie i gucio.
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 02:34   #1502
Biricchina
Zadomowienie
 
Avatar Biricchina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 166
GG do Biricchina
Dot.: Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?

Cytat:
Napisane przez Jadeitea

Innauschi - zawsze tak jest z facetami. Mój też obiecuje, że się odezwie i gucio.
A mój się zawsze odzywał, tzn. już nie mój Dobranoc Dziewczynki
__________________
MY

Karolinka

Aniołek? 28.01.08


[aniolek1]28390[/aniolek1]
Biricchina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 07:14   #1503
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?

Kurczę, Biri, przebiłaś mnie. Myślałam, że to ja ostatnia pójdę spać...
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 08:56   #1504
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?

kochane, ściskam was waszyskie razem i każdą z osobna.
Wiecie co zauważyłam?
Zena tym to wszystko polega, że jednago dnia myslimy sobie że już to wszystko przezwyciężyłyśmy, że to już za nami, że najgorsze mamy za soba...
Ale przychodzą takie chwile że to wszystko zabija nas na nowo, że zowu dopada nas to uczucie tęsknoty, żalu, goryczy, co gorsza czasem trwa to chwilę, a czasem nawet parę dni.
Ja po półtora rku miewam takie okresy, szczególnie jesli zdarzy sie cos przykrego w moim życiu to akoś znowu zdję sobie sprawę z tego wszystkiego.
Ale po chwili mówię sobie nie!! To nie może na demną zwyciężyc, nie moge dać się tej beznadziejności pokonać, przecież chcę się uśmiechać i być szczęśliwa.
Pamiętajcie: nikt nie lubi smutasów, a uśmiech rodzi uśmiech.
Nie poddawajcie się dziewczyny
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 09:29   #1505
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?

Witajcie Kochane
Muszę wam napisać coś, co wczoraj usłyszałam od swojego faceta.
Bardzo piękne i mądre słowa (które kiedyś powiedział mu dziadek):

Człowiek całe życie szuka tej jedynej osoby, ale największą sztuką jest odnajdywanie jej w osobie którą się kocha.


Ja osobiście tych słów nigdy nie zapomnę i mam nadzieję, że Wam też się do czegoś przydadzą

3majcie się cieplutko
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 09:53   #1506
Sailor Moon
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Moon
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 758
Dot.: Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?

Kajasiu, dziękujemy za te toasty
Cytat:
Napisane przez Biricchina
Dziewczynki nie smutać mi się tutaj!!
Jutro napiszę coś więcej, ale mój stan skwituję jednym zdaniem :

"Kiedy nie miałam już nic do stracenia, dostałam wszystko."


P.S. Ula niedługo upijemy się razem, a co!
Biri, co się stało? Przypomniało mi się, że spodobał mi się ten cytat gdy poznałam obecnie już ex TZ... Ale to było dawno i nieprawda Chwal się szybciutko co dostałaś od życia
__________________
Nigdy nie rezygnuj z celu, tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie.
Sailor Moon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 11:12   #1507
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?

froggie cytat śliczny... teraz czekam na kogoś, w której to odnajdę...
ale tak szczerze Wam powiem, że mimo wszystko jest mi lepiej samej... nie wysłuchuję bezpodstawnych zarzutów, nie muszę się kłócić o jakieś bzdury ehhh

Sathi wiesz za czym najbardziej tęskniłam? za przytuleniem... no bo do przyjaciółki nie przytulę się tak jak do faceta nie? No, ale problem rozwiązałam, bo teraz w chwilach smutku maltretuje moją kotkę która nawet mi się odwdzięcza ocierając się o mnie

Sailor Moon, Jadeitea, Biricchina, innauschi, kajasia222 pozdrawiam Was wszystkie!
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-07, 11:28   #1508
Biricchina
Zadomowienie
 
Avatar Biricchina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 166
GG do Biricchina
Talking Dot.: Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?

Cytat:
Napisane przez Sailor Moon
Kajasiu, dziękujemy za te toasty

Biri, co się stało? Przypomniało mi się, że spodobał mi się ten cytat gdy poznałam obecnie już ex TZ... Ale to było dawno i nieprawda Chwal się szybciutko co dostałaś od życia
Co dostałam od życia? Dostałam Martule i Innauschi, Was wszystkie, nagle zobaczyłam ile osób jest obok mnie, których wcześniej nie dostrzegałam.
Nie dostrzegałam, bo najpierw byłam z ex ex 3 lata a potem z Marcinem 2 lata. Oni zajmowali cały mój czas a ja nie spotykałam się z ludźmi bo nie miałam kiedy Wczoraj zobaczyłam jak fajnie zrobić sobie wieczorem rajd po pubach z koleżankami. Babskie ploty, narzekanie i śmiechy. Potem dołączył do nas mój kolega.
Na siłownię chodziłam z Marcinem. Parę razy on chciał już iść, więc szliśmy. Teraz robię to co chcę, ćwiczę ile chcę. Ostatnio przerwałam ćwiczenia i z kolegą usiadłam na podłodze, gadaliśmy 20 minut po czym wróciliśmy ćwiczyć.
Czuję się wolna, fantastyczne uczucie. Nikt mi nie marudzi. Mogę spokojnie sobie obejrzeć W11 i Na Wspólnej
Dzisiaj idę na piwo ze Szpiegiem a jakoś w tygodniu na spotkanie graczy ogame uni 8
W końcu czuję że żyję.
Nie mam tylko miłości, ale na nią nie czekam, sama przyjdzie i będzie się dobijać drzwiami i oknami a ja wtedy jej otworzę

Froggie bardzo ładne to co napisałaś
__________________
MY

Karolinka

Aniołek? 28.01.08


[aniolek1]28390[/aniolek1]
Biricchina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 13:40   #1509
Martulaaa
Raczkowanie
 
Avatar Martulaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 360
Dot.: Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?

Cytat:
Napisane przez Biricchina
Co dostałam od życia? Dostałam Martule i Innauschi, Was wszystkie, nagle zobaczyłam ile osób jest obok mnie, których wcześniej nie dostrzegałam.
Biri "zatkało kakało" Dziękuję Ci Ale mi miło...też się bardzo cieszę, że Cię mam
Kajasiu cieszę się, że to ja walnęłam ciężarówkę a nie ona mnie

Sniło mi się dziś, że ex facet mojej koleżanki ją zdradzał z babką tej rodziny ze Szczytna z "Na Wspólnej", ja to odkryłam, a ona z rozpaczy (ta kobita, nie kumpela) popełniła samobójstwo poprzez wypicie butelki smaru

Dziękuję wszystkim dziewczynkom za karmę, mnie się nie chce dodawać Spróbuję jeszcze później

Miłego popołudnia
Martulaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 13:59   #1510
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?

Moja głowa
Wczoraj poszłam ze znajomymi na piwo. Daaawno się tak nie wybawiłam. Tylko ten kac niepotrzebny
Cały swój czas poświęcałam swojemu ex (kurde ciągle nie mogę się przyzwyczaić że to już mój były) i bardzo zaniedbałam znajomych.
Czas najwyższy to naprawić.

Ściskam Was
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 14:11   #1511
aniusia82
Rozeznanie
 
Avatar aniusia82
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 639
Dot.: rozstanie z facetem- czy ktoras tez to przezywa?

Cytat:
Napisane przez sunrise150
juz na dniach skoncze ten zwiazek jednak nie jest to zbyt latwe, zwlaszcze ze bardzo go kochalam... chyba ostatnio on zabil jednak we mne ta milosc i teraz jestem jakas zobojętniala ( powiedzial mi ze jest ze mna chujowo w lozku !!!!!! a na pytanie czy zna radosna, gotujaca, sprzatajaca i super we lozku kobiete - odpowiedzal " moja byla taka byla" to mnie tak cholernie zabolalo, ze zaczelam plakac " a on na to " no i czego beczysz, zamiast sie wziac w garsc i cos z tym ( znaczy sie z lozkiem) zrobic ty sie zalamujesz!" szok! normalnie nie pozwole siebie nie szanowac ani tak sie traktowac! Ciekawe czemu po 3 latach jego eks go zostawila i odeszla do innego ( mysle ze tez tak jak i na mnie na nia krzyczal, uzwywal wulgaryzmow i moze nie powzalal na bycie soba, na placz kiedy chciala plakac i nie mial dla niej zrozumienia - ludzkiego zrozumienia - tak kochanie, wiem ze ci ciezko, ale masz mnie i razem damy rade - takich slow nigdy nie uslyszalam!) z drugiej strony zaczynam watpic czy facet moze byc i facetem (czyli kochankiem, partnerem) i przyjacielem... po raz II widze ze chyba nie .. ze oni sa strasznymi egoistami! owszem nie chce generalizowac, ale sama juz zaczynam watpic czy kiedys spotkam kogos ktor mnie zrozumie choc w czesci..
na szczescie nie mam cisnienia na kolejny zwiazek bo zasada klin kilnem nie jest najlepsza...

tak mi przykro ze po raz kolejny mi nie wyszlo, ze nie docenial jak wiele mial, kochajaca go, wierną kobiete ( choc teraz mam watpliwosci czy faceta nalezy zapewniac o swojej wiernosci bo widze ze to dziala odwrotnie - oni chyba potrzebuja takiej niewiadomej, ze nie wiedza czy ona odejdzie czy nie, czy go zdradzi czy nie... takiej adrenalinki ) . staralam sie by facet nie byl dla mnie calym swiatem i zadbalam o swoje przyjaznie, dbalam bysmy mieli dla siebie swobode, nie bylam zaborcza tak jaki kiedys z moim eks.. jednak on tego chyba nie zauwazyl
sunrise, nie badz z tym facetem ani chwili dluzej!!!!!!!! Jak juz wczesniej pisalam zostawil mnie facet i ja sie z tego teraz ciesze, bo sie uwolnilam od toksycznego faceta, dzieki ktoremu nabawilam sie kompleksow i przestalam wierzyc w siebie.ja bylam naprawde w identycznej sytuacji, on twierdzil , ze ma kto z nim byc, jak zapytalam o kogo chodzi powiedzial, ze jego byla dziewczyna , ktora podobno jest idealem pod kazdym wzgledem.Szkoda tylko, ze zwlekalam z zerwaniem z nim i on to zrobil!!! ale mam juz to za soba i poznalam fajnego faceta. Nie jestes sama, pamietaj!!!!!!!
aniusia82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-07, 14:27   #1512
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?

Cytat:
Napisane przez _Gosiaczek_
Cały swój czas poświęcałam swojemu ex (kurde ciągle nie mogę się przyzwyczaić że to już mój były) i bardzo zaniedbałam znajomych.
Czas najwyższy to naprawić.

Ściskam Was
Tak tak, ja tak samo, zero czasu dla znajomych bo był ON... to nie jest dobre, teraz sobie postanowiłam, że jesli się iedyś ktos pojawi to nie poświęce wszystkiego dla niego... cos dla siebie trzeba zostawić
Cytat:
Napisane przez Martulaaa
Kajasiu cieszę się, że to ja walnęłam ciężarówkę a nie ona mnie
Aż mi się koleżanka przypomniała, ona zawsze jak miała jakiś wypadek czy stłuczkę mówiła: " Ale to JA walnełam, wolałam pierwsza walnąć niż żeby on mnie walnał bo by była większa szkoda" zawsze z takim tekstem a było ich sporo

Sathi święta racja!!musimy same być silne i odpychac te doły aż w końcu przestana nas nachodzić... ja po paru miesiącach wstałam z postanowieniem że bede sie dzis uśmiechać, choćby na siłe... szłam przez miasto usmiechnięta (choc bolały mnie juz mięsnie twarzy ) i jak tylko ktoś się do mnie usmiechnął to tak jakos na duszy lzej... od tej pory częściej sie uśmiecham naturalnie, juz nie na siłę... najtrudnejszy pierwszy krok...

Froogulek już pisałam że to piekne... ale napisze raz jeszcze, PIĘKNE... masz szczęście wiesz?? D to najlepsze co mogło Ci sie po W. przytrafic Oby tak dalej!!

A ja dziś sobie zrobie grilla:P Sobie kupiłam, sobie skręciłam i sobie zrobie sama a co:P
Wali mi :P
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 14:27   #1513
aniusia82
Rozeznanie
 
Avatar aniusia82
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 639
Dot.: rozstanie z facetem- czy ktoras tez to przezywa?

Cytat:
Napisane przez sunrise150
juz na dniach skoncze ten zwiazek jednak nie jest to zbyt latwe, zwlaszcze ze bardzo go kochalam... chyba ostatnio on zabil jednak we mne ta milosc i teraz jestem jakas zobojętniala ( powiedzial mi ze jest ze mna chujowo w lozku !!!!!! a na pytanie czy zna radosna, gotujaca, sprzatajaca i super we lozku kobiete - odpowiedzal " moja byla taka byla" to mnie tak cholernie zabolalo, ze zaczelam plakac " a on na to " no i czego beczysz, zamiast sie wziac w garsc i cos z tym ( znaczy sie z lozkiem) zrobic ty sie zalamujesz!" szok! normalnie nie pozwole siebie nie szanowac ani tak sie traktowac! Ciekawe czemu po 3 latach jego eks go zostawila i odeszla do innego ( mysle ze tez tak jak i na mnie na nia krzyczal, uzwywal wulgaryzmow i moze nie powzalal na bycie soba, na placz kiedy chciala plakac i nie mial dla niej zrozumienia - ludzkiego zrozumienia - tak kochanie, wiem ze ci ciezko, ale masz mnie i razem damy rade - takich slow nigdy nie uslyszalam!) z drugiej strony zaczynam watpic czy facet moze byc i facetem (czyli kochankiem, partnerem) i przyjacielem... po raz II widze ze chyba nie .. ze oni sa strasznymi egoistami! owszem nie chce generalizowac, ale sama juz zaczynam watpic czy kiedys spotkam kogos ktor mnie zrozumie choc w czesci..
na szczescie nie mam cisnienia na kolejny zwiazek bo zasada klin kilnem nie jest najlepsza...

tak mi przykro ze po raz kolejny mi nie wyszlo, ze nie docenial jak wiele mial, kochajaca go, wierną kobiete ( choc teraz mam watpliwosci czy faceta nalezy zapewniac o swojej wiernosci bo widze ze to dziala odwrotnie - oni chyba potrzebuja takiej niewiadomej, ze nie wiedza czy ona odejdzie czy nie, czy go zdradzi czy nie... takiej adrenalinki ) . staralam sie by facet nie byl dla mnie calym swiatem i zadbalam o swoje przyjaznie, dbalam bysmy mieli dla siebie swobode, nie bylam zaborcza tak jaki kiedys z moim eks.. jednak on tego chyba nie zauwazyl
Sunrise, moj zwiazek zakonczyl sie po pieciu latach, oczywiscie moj byly stwierdzil, ze z mojej winy bo ja o niego nie dbalam,bylam beznadziejna w lozku, zle gotowalam i wogole cala ja bylam beznadziejna!!! pozwalalam sie ponizac a on robil to nawet przy kolegach i moich rodzicach.W koncu powiedzialam dosc!wyprowadzilam sie od niego, ale nadal go kochalam i mialam zludne nadzieje, ze bedzie chcial mojego powrotu ale tak nie bylo.za wszystko musialam placic, kiedy wychodzilismy gdzies razem i nie mialam kasy to nie pilam np.piwa.teraz zastanawiam sie jak moglam byc tak glupia i pozwolic sie tak traktowac.A ja jestem naprawde mila osobka. Pamietaj, ze on sie nie zmieni, moze byc jeszcze gorzej ale nigdy lepiej.Ja myslalam, ze swiat sie zawali kiedy zerwal zemna ale jest dobrze.Glowa do gory!!! Dziewczyny, same musimy sie zaczac szanowac i jesli trzeba, konczyc to co nas przygnebia i rani.
aniusia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 17:15   #1514
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
Dot.: Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?

Cytat:
Napisane przez Biricchina
Co dostałam od życia? Dostałam Martule i Innauschi, Was wszystkie, nagle zobaczyłam ile osób jest obok mnie, których wcześniej nie dostrzegałam.
Nie dostrzegałam, bo najpierw byłam z ex ex 3 lata a potem z Marcinem 2 lata. Oni zajmowali cały mój czas a ja nie spotykałam się z ludźmi bo nie miałam kiedy Wczoraj zobaczyłam jak fajnie zrobić sobie wieczorem rajd po pubach z koleżankami. Babskie ploty, narzekanie i śmiechy. Potem dołączył do nas mój kolega.
Na siłownię chodziłam z Marcinem. Parę razy on chciał już iść, więc szliśmy. Teraz robię to co chcę, ćwiczę ile chcę. Ostatnio przerwałam ćwiczenia i z kolegą usiadłam na podłodze, gadaliśmy 20 minut po czym wróciliśmy ćwiczyć.
Czuję się wolna, fantastyczne uczucie. Nikt mi nie marudzi. Mogę spokojnie sobie obejrzeć W11 i Na Wspólnej
Dzisiaj idę na piwo ze Szpiegiem a jakoś w tygodniu na spotkanie graczy ogame uni 8
W końcu czuję że żyję.
Nie mam tylko miłości, ale na nią nie czekam, sama przyjdzie i będzie się dobijać drzwiami i oknami a ja wtedy jej otworzę

Froggie bardzo ładne to co napisałaś
Birunia to super że humorek Ci dopisuje
Ja też muszę stwierdzić że ostatnio jest mi coraz lepiej, zaczynam doceniać uroki bycia wolną kobietą........
Tzn mogę robić co chcę i kiedy chcę.......bez wiecznego myślenia czy jemu to pasuje.......
Zawsze trzeba znaleźć pozytwne strony
Wiadomo czasem brakuje osoby, do której się można przytulić, ale tak szczerze to wydaje mi się że ja się na razie do żadnych związków nie nadaję, każdy facet miałby u mnie przechlapane
Ale wszystko będzie czas....mam nadzieję

Mofi powodzenia jutro na zaliczeniu.....a mi też życzcie powodzenia jutro kolejne starcie z promotorem....
Miłego wieczorku dziewczyny

Byle do przodu, nie oglądać się już za siebie
__________________
dzień bez uśmiechu
jest dniem straconym!!!

oreganka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 21:14   #1515
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?

Może się naraże troche,ale naprawdę nie mam nic złego na myśli więc w razie czego nie krzyczeć!Tylko taka troche jestem pamiętliwa i własnie pamiętam jak Froggie opowiadała o swoim TŻcie gdy jeszcze nie był jej TŻtem...Mówiła,że miał wtedy dziewczyne,że mówił,ze się niby nie układało między nimi ale potem zmienił zdanie,aż w końcu jednak zaczął z Froggie.Jakoś tak czasem myślę co z tamtą dziewczyną?Bo w sumie zaczął już z Froggie(przyjaźń podszyta czymś więcej)jak był z nią jeszcze.Czasem myślę,że może jest ona lub mogłaby być jedną z piszących tu dziewczyn.Że znalazła się w dośc przykrej sytuacji.I gdyby pisała tu o tym,że jej facet zerwał z nią i praktycznie od razu zaczął nowy związek to pewnie wszystkie byśmy pisały jaki drań itp.Ech...tak mi tylko do głowy przyszło.Nie miejscie mi za złe.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 21:33   #1516
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?

Cytat:
Napisane przez _Magda
Może się naraże troche,ale naprawdę nie mam nic złego na myśli więc w razie czego nie krzyczeć!Tylko taka troche jestem pamiętliwa i własnie pamiętam jak Froggie opowiadała o swoim TŻcie gdy jeszcze nie był jej TŻtem...Mówiła,że miał wtedy dziewczyne,że mówił,ze się niby nie układało między nimi ale potem zmienił zdanie,aż w końcu jednak zaczął z Froggie.Jakoś tak czasem myślę co z tamtą dziewczyną?Bo w sumie zaczął już z Froggie(przyjaźń podszyta czymś więcej)jak był z nią jeszcze.Czasem myślę,że może jest ona lub mogłaby być jedną z piszących tu dziewczyn.Że znalazła się w dośc przykrej sytuacji.I gdyby pisała tu o tym,że jej facet zerwał z nią i praktycznie od razu zaczął nowy związek to pewnie wszystkie byśmy pisały jaki drań itp.Ech...tak mi tylko do głowy przyszło.Nie miejscie mi za złe.
ale pomyśl sobie, że np. jeśli jakaś dziewczyna za Tobą nie przepada to na pewno nie mówi, że jesteś miła/serdeczna/kochana... prędzej to usłyszysz od jakiejś bliższej osoby
sądzę jednak, że jeśli przykładowo pisałaby ta dziewczyna tutaj to wtedy można by tak powiedzieć o facecie-bo w stosunku do niej był po trosze draniem. A to że dla Froggie jest cudowny, to jest już całkowicie inna sytuacja! bo jest pewne, że w stosunku do niej nie będzie taki, jak dla tej poprzedniej...
wiem, piszę trochę nieskładnie, ale mam nadzieję że wiesz o co chodzi
__________________
...

Edytowane przez iuvenilis
Czas edycji: 2006-05-07 o 22:20
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 21:35   #1517
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?

Cytat:
Napisane przez _Magda
Może się naraże troche,ale naprawdę nie mam nic złego na myśli więc w razie czego nie krzyczeć!Tylko taka troche jestem pamiętliwa i własnie pamiętam jak Froggie opowiadała o swoim TŻcie gdy jeszcze nie był jej TŻtem...Mówiła,że miał wtedy dziewczyne,że mówił,ze się niby nie układało między nimi ale potem zmienił zdanie,aż w końcu jednak zaczął z Froggie.Jakoś tak czasem myślę co z tamtą dziewczyną?Bo w sumie zaczął już z Froggie(przyjaźń podszyta czymś więcej)jak był z nią jeszcze.Czasem myślę,że może jest ona lub mogłaby być jedną z piszących tu dziewczyn.Że znalazła się w dośc przykrej sytuacji.I gdyby pisała tu o tym,że jej facet zerwał z nią i praktycznie od razu zaczął nowy związek to pewnie wszystkie byśmy pisały jaki drań itp.Ech...tak mi tylko do głowy przyszło.Nie miejscie mi za złe.
Z całym szacunkiem, ale ta sytuacja była całkiem odmienna od tych opisywanych przez Ciebie i inne dziewczyny.
Po pierwsze oni nie byli ze sobą nawet 3 miesięcy, po drugie tak naprawdę nic ich nie łączyło, o miłości nawet nie ma mowy, po trzecie ta jego była sama zaraz znalazła sobie faceta, jeszcze szybciej niż coś się zaczęło między mną a nim, a po czwarte wcale nie muszę się z tego tłumaczyć.
My po prostu byliśmy sobie pisani. Kto jest wtajemniczony to rozumie to doskonale.
I nie tylko ja z tego wątku miałam taką sytuację, że facet odchodził od innej dziewczyny dla którejś z Was.
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 21:43   #1518
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?

Cytat:
Napisane przez froggie

Z całym szacunkiem, ale ta sytuacja była całkiem odmienna od tych opisywanych przez Ciebie i inne dziewczyny.
Po pierwsze oni nie byli ze sobą nawet 3 miesięcy, po drugie tak naprawdę nic ich nie łączyło, o miłości nawet nie ma mowy, po trzecie ta jego była sama zaraz znalazła sobie faceta, jeszcze szybciej niż coś się zaczęło między mną a nim, a po czwarte wcale nie muszę się z tego tłumaczyć.
My po prostu byliśmy sobie pisani. Kto jest wtajemniczony to rozumie to doskonale.
I nie tylko ja z tego wątku miałam taką sytuację, że facet odchodził od innej dziewczyny dla którejś z Was.
no to tym bardziej... sam fakt, że to nie była miłość i że jego ex szybko sobie znalazła drugiego faceta o czymś świadczy... bynajmniej nie o jej załamaniu zakończeniem związku...
Froggie ale Magda nie pisała tego w złym sensie. podała tylko przykład i pewnie każda z nas może się z nim w jakiś tam sposób utożsamić.
Jedno jest pewne - prawdziwa miłość zawsze się odnajdzie i ,niestety, znajdą się osoby 'postronne', które będą cierpieć. Taki już ten świat!
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 22:00   #1519
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?

Cytat:
Napisane przez _Magda
Może się naraże troche,ale naprawdę nie mam nic złego na myśli więc w razie czego nie krzyczeć!Tylko taka troche jestem pamiętliwa i własnie pamiętam jak Froggie opowiadała o swoim TŻcie gdy jeszcze nie był jej TŻtem...Mówiła,że miał wtedy dziewczyne,że mówił,ze się niby nie układało między nimi ale potem zmienił zdanie,aż w końcu jednak zaczął z Froggie.Jakoś tak czasem myślę co z tamtą dziewczyną?Bo w sumie zaczął już z Froggie(przyjaźń podszyta czymś więcej)jak był z nią jeszcze.Czasem myślę,że może jest ona lub mogłaby być jedną z piszących tu dziewczyn.Że znalazła się w dośc przykrej sytuacji.I gdyby pisała tu o tym,że jej facet zerwał z nią i praktycznie od razu zaczął nowy związek to pewnie wszystkie byśmy pisały jaki drań itp.Ech...tak mi tylko do głowy przyszło.Nie miejscie mi za złe.
Chyba nie do końca jest tak jak piszesz... Faktycznie D. z kims był, ale nie dośc że krótko to jeszcze moim zdaniem był to związek typu: ' byc z kims zeby być', i absolutnie D. nie zaczął kręcić z Froogie gdy był jeszcze z laską. Oni sie kumplowali, co chyba jest naturalne gdy się razem studiuje...
Druga sprawa nawet gdyby D. zerwal ze swoja laska dla Agi to czemu nie?? Skoro do niej 'coś' poczuł czego nie czuł do swojej laski?? To chyba dobrze prawda??
Co do tej laski jeszcze, to nawet gdyby była jedną z nas to co? Przeciez nikogo się do miłości nie zmusi prawda?? Jeśli się z kims jest i za jakiś czas on powie, 'wybacz poczułem cos do kogos innego' to co? Mamy z nim być tylko dlatego że my kochamy?? Czy mamy mu pozwolic odejśc i być szczęśliwym, bo i my bedziemy kiedys napewno, tyle ze z kims innym...

Pisze bez składu i ładu ale troche się hmm wzburzyłam...
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-07, 22:48   #1520
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?

Cytat:
Napisane przez iuvenilis
no to tym bardziej... sam fakt, że to nie była miłość i że jego ex szybko sobie znalazła drugiego faceta o czymś świadczy... bynajmniej nie o jej załamaniu zakończeniem związku...
Froggie ale Magda nie pisała tego w złym sensie. podała tylko przykład i pewnie każda z nas może się z nim w jakiś tam sposób utożsamić.
Jedno jest pewne - prawdziwa miłość zawsze się odnajdzie i ,niestety, znajdą się osoby 'postronne', które będą cierpieć. Taki już ten świat!
Dzięki za zrozumienie ,rzeczywiście nie pisałam tego w złym sensie(co powtarzałam z nadzieją chyba,że jednak nie zostanę źle odebrana).Ale spodziewałam się odzewu takiego jaki nastąpił(zwłaszcza ze strony Froggie).Dlatego też podkreślałam,żeby nikt nie miał mi za złe myśli jaka mi przeszła przez głowe i jaką odważyłam się tu napisać.Ale widzę,że jednak.

Po prostu mam coś takiego(czy to aż tak źle ),że gdy słysze o różnych sytuacjach tego typu "związkowych"to zastanawiam się jak się może czuć ta osoba,która została porzucona-bez względu na to czy znam historie od strony osoby porzucającej,porzuconej czy w ogóle kogoś z boku.Zwłaszcza(a może dlatego?),że tu na forum dużo kobiet to te zostawione przez faceta i czasem naprawde się nieźle zbulwersuje gdy czytam o ich przypadku.Można powiedzieć-po co się wczuwam,co mnie ktoś obchodzi ale tak już mam,może to wada.
Wiem,że w każdym przypadku jest inaczej,zależy to od długości związku,od uczucia,od charakteru nawet osób itp itd.
Po prostu rzuciło mi się coś takiego,że jak dziewczyna opsiuje,że facet ją zostawił dla innej to są komentarze jak on mógł,a tamta jak ona mogła odbijać itp,a jak wizażanka pisze,że dla niej zostawił facet inną to są gratulacje.I prosze nie wzburzajcie się znów i nie mówcie,że to normalne,że jest się po tej stronie którą się zna.Wiem to,po prostu takie coś mnie zastanowiło.To chyba nie zbrodnia ani powód do łopatologicznego tłumaczenia oczywistości.
Ja tej konkretnej historii nie znałam w szczegółach i np tego,ze oni byli ze sobą krótko czy,że między nimi nie było wielkiego uczucia,że ona znalazła sobie szybko innego i innych faktów-nie wiedziałam.Stąd zastanowiłam się nad tym co napisałam.W sumie pomyślałam o tym już wcześniej ale nie miałam odwagi napisac bo podejrzewałam co będzie,a teraz jakoś tak się zdobyłam.Nie znając przytoczonych przez Froggie istotnych faktów o których mówie wyżej mogłam chyba pomyśleć,że było inaczej prawda,zastanowić się na tym???Mogłam mieć chwilkę zatroskania o "tą drugą"niż wizażanka??
Nie Froggie,bynajmniej nie musisz się tłumaczyć.Do twych wtajemniczonych nie należę stąd właśnie niewiedza dotycząca tamtej dziewczyny i twojej sytuacji.Co chyba oczywiste.
Kajasiu222,nie musisz się wzburzać,naprawde.Tym bardziej że zupełnie nie mam pojęcia co ma to co ja napisałam do tego co ty odpwoeidziałąś .Pisałam,ze porzucona dziewczyna której facet znalazł sobie szybko inną może się podłamywać(jak już wiemy nie dotyczy to tej konkretnie historii!),ale nie wiem co to ma wspólnego z tym,że facet ma być na siłę z laską której nie kocha ? albo z tym,że laska ma mu nie pozwolić odejść bo ona go nadal kocha(zresztą nie sądze żeby facet który kocha inną się akurat tym wielce przejmował co mu pozwala a co nie ta której już nie kocha ale to inna kwestia)
Lubię ten wątek i wizażanki które tu się wypowiadają i myślałam,ze mogę sobie szczerze pozwolić na wypowiedzenie drobnej wątpliwości jaka mnie naszła.Możliwe,że teraz nie będę tu mile widziana bo śmiałam(!)coś takiego powiedzieć,ale trudno.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 23:07   #1521
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?

Owszem masz prawo wczuwać się w tą 'pokrzywdzoną' stronę.
Ale nie masz prawa posługiwać się moją i mojego TŻ osobą i oceniać naszego postępowania tym bardziej że nie znałaś szczegółów wydarzeń.
I nie masz prawa oczerniać osób bezpodstawnie i tylko dlatego że się 'wczułaś'.
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 23:19   #1522
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?

Cytat:
Napisane przez froggie
Owszem masz prawo wczuwać się w tą 'pokrzywdzoną' stronę.
Ale nie masz prawa posługiwać się moją i mojego TŻ osobą i oceniać naszego postępowania tym bardziej że nie znałaś szczegółów wydarzeń.
I nie masz prawa oczerniać osób bezpodstawnie i tylko dlatego że się 'wczułaś'.
O czym ty mówisz Przeczytałam mojego posta jeszcze raz bo przez chwile pomyślałam,że mi się coś pofikało normalnie... I naprawde ja już nie wiem gdzie ty widzisz to co napisałaś... Nie ma w nim posługiwania się czyjąś osobąani oceny a jedynie pytanie(co z tamtą)i zastanawianie(że może jej być przykro i takie gdybania).A już tym bardziej nie ma oczerniania!!!!!!!Czemu tak mówisz?Nie oczerniałam,myślę,że to bardzo mocne słowo.Bliższe oczernieniu mnie niż mój tamten post oczernieniu ciebie...
Patrząc na tamten post musze stweirdzić,że jest on dość łagodnie napisany.I nie wiem skąd taka ostra reakcja(spodziewałam się,ale nie aż takiej).A to o oczernianiu to mocne przegięcie.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 23:36   #1523
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?

Cytat:
Napisane przez _Magda
Nie ma w nim posługiwania się czyjąś osobą
Aha dziękuję za uznanie, nawet już 'osobą' nie jestem, a niby użycie mojego nicka to nie jest traktowanie personalne??
I przytoczona i wypaczona przez Ciebie moja historia to nie jest oczernianie?
Ale fakt mój TŻ to drań, a ja jestem tą złą co odbija facetów
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 23:40   #1524
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?

Cytat:
Napisane przez froggie
Owszem masz prawo wczuwać się w tą 'pokrzywdzoną' stronę.
Ale nie masz prawa posługiwać się moją i mojego TŻ osobą i oceniać naszego postępowania tym bardziej że nie znałaś szczegółów wydarzeń.
I nie masz prawa oczerniać osób bezpodstawnie i tylko dlatego że się 'wczułaś'.

Ejże froggie luzik... Chyba się nieco zapędziłas...
Magda w sposob absolutnie stonowany, grzeczny i w zadnym razie nie napastliwy przytoczyła sytuacje z zycia wzietą. Odwołała się do czegoś co kiedys przeczytała na forum, co sama napisałas i oznajmiłas wszem i wobec.
Nie wykradła Twojej prywatnej korespondencji, nie przytoczyła wypowiedzi priv...
Reasumując - nikogo nie oczerniała.

Co więcej - ma jak najbardziej prawo wypowiadac się na temat opowiesci zasłyszanych na forum oraz na temat osob biorących udział w danych wydarzeniach.
Dopoki robi to w sposob nie przekraczający zadnych ogólnie przyjętych norm ( tak jak w tym przypadku ) nie widze powodu do agresywnego ataku na jej osobę.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 23:49   #1525
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?

Cytat:
Napisane przez froggie

Aha dziękuję za uznanie, nawet już 'osobą' nie jestem, a niby użycie mojego nicka to nie jest traktowanie personalne??
I przytoczona i wypaczona przez Ciebie moja historia to nie jest oczernianie?
Ale fakt mój TŻ to drań, a ja jestem tą złą co odbija facetów
Wiesz co?Mam wrażenie,że chcesz dziwnie odwrócić kota ogonem i piszesz w taki sposób aby wyglądało to jakbym cię obrażała... i nadajesz moim slowom zupełnie inne znaczenie niż to które ja miałam na myśli gdy je pisałam.Mój pierwszy post w tej kwestii był naprawde łagodny i nie miałam nic złego na myśłi na litość boską!
Nie wiem o co ci chodzi z tym "uznaniem",jakaś paranoja.Nie zrozumiałaś o co chciałam przez to powiedziec?Czy co,bo się pogubiłam Ja mówiłam to w zupełnie innym sensie.
Przytoczyłam tylko to co pisałaś na forum,a szczegółów nie znałam-chyba w kolejnym poście dobrze to wyjaśniłam?Nie znałam szczegółów więc chyba mogłam wyciągnąć błędne wnioski???A raczej zapytać?
Tego,że twój TŻet to drań a ty "tą złą" nigdy nie napisałam Mówiłam tylko,że zdarza się,że jak dziewczyny tu mówią o porzuceniu dla innej to się mówi pod adresem tamtych złe rzeczy a porzuconą pociesza.I jak to jest z wami w tym kontekście.A nie że nazwałam WAS w taki sposób.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 23:53   #1526
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?

Dziewczyny, przestańcie...
Magda gdybała, nieznając całej sytuacji, czyli nie wiedząc o braku miłości w porzednim związku, o zachowaniu byłej dziewczyny itp więc w tym momencie mogę stwierdzić, że odniesienie takiej sytuacji nie pasuje do Twojej, Froggie.
Ale! Kochana, nikt nic nie mówił o oczernianiu ani Twojego TŻ, ani tym bardziej Ciebie!! Jak w ogóle możesz tak pomyśleć? Wszyscy cieszą się Twoim szczęściem, nigdy nikt nie pomyślał, że odbijasz komuś faceta. Przecież jak się kochacie, to do przewidzenia było, że będziecie razem, a okoliczności 'znalezienia się' są naprawdę nieistotne.
Całe to zamieszanie wynika z niedoinformowania. Koniec sprawy i więcej się nie kłocić!
kochane miejcie na uwadze fakt, że w internecie nie zawsze udaje się uchwycić intencje... a w tym przypadku nie były one złe...
Nie stoję po żadnej stronie, patrzę obiektywnie i chyba nie należy wszystkiego brać dosłownie...
dobranoc Słońca moje i nie złoście się już... bo będzie padał deszcz
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 23:58   #1527
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Ejże froggie luzik... Chyba się nieco zapędziłas...
Magda w sposob absolutnie stonowany, grzeczny i w zadnym razie nie napastliwy przytoczyła sytuacje z zycia wzietą. Odwołała się do czegoś co kiedys przeczytała na forum, co sama napisałas i oznajmiłas wszem i wobec.
Nie wykradła Twojej prywatnej korespondencji, nie przytoczyła wypowiedzi priv...
Reasumując - nikogo nie oczerniała.

Co więcej - ma jak najbardziej prawo wypowiadac się na temat opowiesci zasłyszanych na forum oraz na temat osob biorących udział w danych wydarzeniach.
Dopoki robi to w sposob nie przekraczający zadnych ogólnie przyjętych norm ( tak jak w tym przypadku ) nie widze powodu do agresywnego ataku na jej osobę.
zgadzam się w 100%! Froggie proponuję, żebyś na spokojnie przeczytała post Magdy i zobaczysz, że niepotrzebnie się uniosłaś
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 00:17   #1528
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?

Cytat:
Napisane przez iuvenilis
zgadzam się w 100%! Froggie proponuję, żebyś na spokojnie przeczytała post Magdy i zobaczysz, że niepotrzebnie się uniosłaś
A ona niepotrzebnie mnie przytoczyła.
I nie tylko ja odebrałam jej wypowiedź w taki sposób.
dla mnie EOT
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 07:52   #1529
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?

Dziewczyny, nie ma potrzeby żeby sie kłócić, szkoda na to czasu, niech ten wątek wróci do normalnośći - cyli niech znowu stanie się tym magicznym miejcem pełnym zrozumienia i wzajemnej życzliwości.
Miłego dnia dziewczyny
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 08:05   #1530
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?

Popieram Sathi Dzis jest nowy dzien bez klotni Pozdrowki dla wszystkich
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:42.