Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-03-31, 18:08   #1141
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

takjak obiecalam moj 2 miesieczny 4 cm odrost.musialam troche wloski przetluscic by byl lepiej widoczny)
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-01, 17:19   #1142
szakal_22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Hej,
Byłem w aptece. Doradzono mi szampon Neril firmy Garnier, do tego zakupiłem tonik też z tej samej firmy. Czy ktoś z Was może używał tego specyfiku???
To w sumie stosuje się do włosów, które wypadają, ale pytałem się, czy można używać na włosy normalnie, niedotknięte żadną chorobą, powiediano mi, że owszem, można...
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź ;-)
szakal_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-02, 12:19   #1143
niezalezna25
Raczkowanie
 
Avatar niezalezna25
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 77
GG do niezalezna25
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Dziewczyny, czy któraś z Was stosowała naftę kosmetyczną?Wczoraj pierwszy raz "zapodałam" ten specyfik na moje włosy.Na początku myślałam,że nie domyję głowy, bo to jest tłuste, ale po wyschnięciu włosów zauważyłam,że zdecydowanie zwiększyły odjętość, ładnie lśnią(ale nie daltego,że są tłuste ).Jeżeli któraś stosowała naftę, podzielcie się swoimi odczuciami.Pozdrawiam
niezalezna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-02, 12:38   #1144
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Ja wczoraj zakupiłam naftę cośtam z pokrzywą...
Jestem normalnie w szoku ( bardzo pozytywnym).
Zapach obojętny, wcale nie jakis mocno przykry. Moim zdaniem olejek rycynowy w porównaniu z naftą to dopiero śmierdzidło . Włosy... mmm... nałożyłam naftę na ok. 10 min- umyłam normalnie włosy 2 razy- nie stosując już żadnych odżywek. Próbowałam już masę waxów, jedwabiów itp. itd.
Jak narazie dużo nie mogę powiedzieć po 1nym użyciu, ale efekt super!
Włosy nie latały jak miotla dookoła głowy, jak zwykle po umyciu...
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 13:57   #1145
sagefighter
Raczkowanie
 
Avatar sagefighter
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 73
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

ja mam 5 cm odrostu w ciagu 3 miesiecy. zazywalam i caly czas zazywam: skrzypowita, revalid,myje wlosy szamponem garniera i wicieram tonik tej samej firmy,stosuje maseczke wax raz na tydzien. Moze wynik nie jest rewelacyjny, ale sam moj TZ powiedzial ze wlosy mi urosly w ekspresowym tempie po tych dopalaczach.No ale jeszcze caly czas mi wypadaja, moze nie tak duzo, ale wciaz....acha, te wszystkie specyfiki stosuje od prawie 3 miesiecy....
sagefighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 15:06   #1146
niezalezna25
Raczkowanie
 
Avatar niezalezna25
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 77
GG do niezalezna25
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Byłam dzisiaj u fryzjerki, farbowanie i podcięcie grzywki Powiedziała,że w błyskawicznym tempie urosły mi włosy, a dopiero od miesiąca stosuję te wszystkie specyfiki Ciekawe co będzie dalej?W każdym razie jestem zadowolona
niezalezna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 15:20   #1147
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

a mnie dzisiaj kolezanka zobaczyla, ktora widzi mnie codziennie, i jakos byla mocno w szoku ze strasznie mi wlosy urosly duzo i szybko :P hehe niedlugo dodam fotki moich odrostow bez fryzurki :P i dlugosc mojej wloskow calkowitej z tylu - pozdrawiam
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-03, 21:14   #1148
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

A ja stosuję wszystko co możliwe już trzeci miesiąc a włoski jak rosły bardzo powoli tak nadal rosną. Różnica w skali miesiąca to może jakieś 2mm. Chyba mi się się nie opłaca, mam już tego dosyć Dlaczego na mnie nic nigdy nie działa
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 08:12   #1149
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

fotki mojego odrostu majacego 3 cm :P chociaz nie mierzylam ostatnio
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg odroscik.jpg (70,1 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg odroscik1.jpg (90,9 KB, 77 załadowań)
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 08:39   #1150
Nim
Raczkowanie
 
Avatar Nim
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 36
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Ja używałam waxu i rzeczywiscie zaczeły szybciej rosnąć. Olejek rycynowy chyba tez cos daje, bo teraz stosuję go na rzesach i brawiach. No i widze rezultat
Nim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 09:01   #1151
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

dziewczyny Wy też tak macie że najwolniej włosy rosną tuż po farbowaniu przez pierwsze 2 miesiące a potem już nabierają tempa?
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-04, 09:38   #1152
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

moze po farbowaniu gdy sie naklada farbe na cala glowe mozliwe ze jakos sie poraza cebulki i dlatego przestaja na jkis czas pracowac a pozniej jak wracaja do siebie nadrabiaja???/ moja teoria)opatrzona prawami autorskimi)



no i co dziweczyny z tymi fotkami waszych wloskow?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 10:40   #1153
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 290
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

kurcze a ja mam wrazenie ze wlosy sie obrazily,w lutym sie rozpedzily i teraz nagle stop a caly czas sie bawie z humavitem i seboradinami.ktoras z was tez tak miala? moze moje wloski sie przyzwyczaily do dopalaczy?powinnam je odstawic?
lalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 12:16   #1154
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez Kiya
dziewczyny Wy też tak macie że najwolniej włosy rosną tuż po farbowaniu przez pierwsze 2 miesiące a potem już nabierają tempa?
wiesz co..zaczynam w tym zauwazac troche prawdy.
Jak mialam pierwszy balejaz wloski dopiero zaczely rosnac wiecej tak po 3 miesiacach od farbowania.
Teraz tez pierwsze 2 miesiace sie meczylam 3cm, a teraz coraz wiecej wloskow przybywa - ale to moze dlatego ze juz cieplej sie robi a to tez wspomaga ponoc.
A slyszalyscie cos o chodzeniu w kucyku? ponoc wtedy wlosy nie chca rosnac - czy to prawda?
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 14:27   #1155
Ulka17
Raczkowanie
 
Avatar Ulka17
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 279
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

a ja chodze w kucyku codziennie srednio od 8 do 15. Jak wracam do domu to rozpuszczam. Uzywam dopalaczy i moim zdaniem wlosy mi szybko rosna. Ale bardzo mozliwe ze gdybym chodzila caly czas w rozpuszczonych to by rosly jeszcze szybciej.
__________________
Wszyscy chcą kochać, choć nie przyznają się. Tak pięknie jak w kinie, jak we śnie...
Ulka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 21:04   #1156
paula2096
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20
Question Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Ja używam Silica od dwóch miesiecy! Bardzo pozytywne wrazenie. Włosy są lśniące. Skóra tez wyglada lepiej. Co do skrzypovita to bolal mnie po niej brzuch... Używam tez nafte kosmetyczna, po olejku mialam przetluszczone wlosy ale chyba za duzo dodalam. Wlosy rosną mi bardzo szybko. Ciągle musze chodzic do fryzjera bo wydaje mi sie ze są juz za dlugie. Mam problem ze strupkami na skórze glowy? Moze macie jakies lekarstwo na to?? Przez to czasami miejscami widze ze wypadają mi wlosy poradźcie cos prosze
paula2096 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 21:09   #1157
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez paula2096
Ja używam Silica od dwóch miesiecy! Bardzo pozytywne wrazenie. Włosy są lśniące. Skóra tez wyglada lepiej. Co do skrzypovita to bolal mnie po niej brzuch... Używam tez nafte kosmetyczna, po olejku mialam przetluszczone wlosy ale chyba za duzo dodalam. Wlosy rosną mi bardzo szybko. Ciągle musze chodzic do fryzjera bo wydaje mi sie ze są juz za dlugie. Mam problem ze strupkami na skórze glowy? Moze macie jakies lekarstwo na to?? Przez to czasami miejscami widze ze wypadają mi wlosy poradźcie cos prosze
seboradin niger mi pomogl
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 21:10   #1158
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

jak ja kocham ten watek!!!
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 00:59   #1159
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

dziewczyny, to ja się podzielę swoimi doświadczeniami:
1. Inneov - tabletki poprawiające gęstość włosów - w moim przypadku sprawdziły się rewelacyjnie! Nigdy, po zadnych suplementach nie mialam takich efektow. Po bardzo cięzkich egzaminach zawodowych i stresie, stresie, stresie potwornym, ktory rozwalił mi nie tylko skóre, ale i tez spowodował, że straciłam połowę włosów, a te co zostały zrobiły się tak cieniutkie, ze prawie przezroczyste, stosowany przez pół roku, wzmocnił mi je bardzo. Ale to bardzo! Poprawiła się nie tylko gęstość włosów, ale też ich grubość. Jedynym minusem było to, że zwolniły swoje tempo wzrostu, tak jakby te wszystki dobre składniki szły głównie na odbudowę włosa. Polecam, cena za***ista, ale warto, zwłaszcza, że widziałm w aptekach internetowych je już za 59,90, podczas gdy ich cena w "normalnych" to coś około 89 zł; Aha - tabletki też spowodowały dodatkowy skutek w postaci "odtłuszczenia" włosów. Te chude i cienkie bardzo szybko się przetłuszczały, musiałam je myć codziennie. Dzięki tym tabletkom spokojnie można je było myć co 2 dzień (to ważne zwazywszy chociazby na koniecznosc ich suszenia suszarka, a tym samym 2x mniejszego ich niszczenia)
2. lotion seboradin niger z wyciagiem z czarnej rzodkwi - mierne wyniki, stosowałam dosyć regularnie, wzmocnił moje włosy tylko trochę, ale za to śmierdział .... obłędnie! a ponieważ nie mieszkam sama, no to ... Te romantyczne noce ... no bo i kiedy miałam go wcierać?!?
3. nafta - bardzo fajna rzecz, polecam każdemu
4. suplemeny wszelkie, tzn. te głównie zawierające wit. z grupy b, krzem etc, powiem szczerze, ze przyczyniły się głównie do wzmocnienia moich słabych paznokci. Jedynie Merz Special poprawił mi dodatkowo skóre. Przy czym np. silika - wzmacniała mi paznokcie bez dodatku elastyczności, w ten sposób, że gdy tylko stuknełam, dotknełam nimi twardej powierzchni, po prostu pękały, więc i tak mialam je krótkie Tego efektu nie było np. przy Mercu. Nigdy natomiast nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego efektu w postaci poprawy stanu moich włosów, nawet jak brałam tabletki strice przeznaczone do ich poprawy, tu chociażby Vitapil, czy inne takie
5. po odłożeniu tabletek antykoncepcyjnych, a dokładniej Cilestu, zaczeły niestety lecieć jak cholera ...
6. bardzo fajnie nawilża oliwa z oliwek (ale taka z pierwszego tłoczenia) super sprawa, polecam (to na rozdwajające się końcówki)

I to chyba tyle. Niestety podczas mojego całego długiego zywota, różnych kombinacji tabletkowo-odżywkowych, stosowanych na zew i wew, nie udało mi się znaleźć żadnego środka, który powodowałby szybszy wzrost włosa. Nad czym ubolewam ...
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-05, 01:05   #1160
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

ale Wam oczywiście zycze powodzenia
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 09:46   #1161
Karmen_22
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 62
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

łykam revalid od kilku dni,narazie moje włos są w kiepskim stanie.Wychodzą strasznie i po olejku rycynynowymm są jakby-szorstkie.Nigdy nie miałam problemów z wlosami,od ponad miesiąca tak sie dzieje,wyszly mi strasznie(zasłyga Loxona którego uzywałam tydzien tylko,tydzien a jednak tam mi wlosy spiep***ł i teraz mam dopiero proble) wiem ze stres szkodzi ale przezywam bardzo te moje włosy nie potrafie sobie powiedziec ze nie ma problemu.
Kupie tez Waxamchwalicie sobie,spróbuje i ja.Ale czy naprawde po nim zauwazyłyscie nowe włoski ??? ile sie trzyma na glowie ??? przed czy po szamponie i jakiego szamponu użyc ??? boje sie Dermeny zeby nie narazic włosów na wieksze wychodzenie.Stosuje z czarnej rzepy,podobno zdrowy.


napiszcie mi coś )))
Karmen_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 09:47   #1162
Karmen_22
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 62
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

przepraszam za błędy,synek sie obok kręci i szybko pisze,pozdrawiam.
Karmen_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 14:03   #1163
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

o waxie bylo pisane na tym watku niedawnopoczytaj
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 18:34   #1164
*agniesia*
Raczkowanie
 
Avatar *agniesia*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom?
Wiadomości: 367
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

hmmmm a nie wiecie, czy prostowanie może rozjaśnić włosy. Bo odkąd obcięłam (ale cały czas zapuszczam oprócz tego, że w najkrótsze mam 5 cm a najdłuższe jakies 47) po kazdym myciu prostuję.Myślałam że mi się wydaje, ale koleżanka mi dzis powiedziała, że zjaśniały. Tyle, ze to by było chore, najpierw byłam blondynką, potem bardzo ciemną brunetką a teraz jestem na etapie średnio-jasnej brunetki
*agniesia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 18:49   #1165
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

wiec po 1 zchodzi farba a po 2 z karzdym prostowaniem niszczysz troszke wloski .jak wiadomo skladaja sie z kilku rarstw takich jakby plytek keratyny. z kazdym prostowaniem te plytki uszkadzasz az odpadaja. a z karzda odpadnieta warstwa idslania sie bardziej rdzen wlosa . wiec im jasniejsze sie robia tym rdzen jest bardziej odsloniety(np zobacz na koncowki sa cieniutkie i biale zazwyczaj)
po 3 wlos maprawde nawilzony jest ciemniejszy i to sporo od wysuszonego
po 4 czy nie chodzisz na solarke????
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 15:37   #1166
*agniesia*
Raczkowanie
 
Avatar *agniesia*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom?
Wiadomości: 367
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

nie chodze na solarium i nie mam farbowanych włosów, w kazdym razie stwierdziłam, że postaram się nie prostować za każym razem, ale włosy dobrze są nawilżone zwłaszcza, że używam Waxa. A moja przyjaciółka prostuje po każdym myciu od jakiś 3 miesięcy i nic się jej nie dzieje z kolorem ani z kondycją chociaż nie używa żadnych odzywek, i to mnie dość dziwi bo ma bardzo cienkie włosy. niech jeszcze trochę zjaśnieją nie mam nic przeciwko tylko trochę mnie to zdziwiło.
*agniesia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 15:47   #1167
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

wax nie nawilza a regeneruje a to nie zawsze to samo a prostownica i tak robic swoje
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 16:14   #1168
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

ostatnio mierzylam wloski 28stycznia mialam okolo 3cm odrostu, dzis mierzylam mam miedzy 3-4cm 3, 3,5cm i 4cm oby rosly jeszcze szybciej!!
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 17:23   #1169
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

A ten szmpon Seboradin Niger (czy jaos tak) to co to za szampon?? On jest moze do tlustych wlosów czy nie? pomoze na strupki na głowie? napiszcie cos o tym szamponie
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 21:33   #1170
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

jest do skory tlustej.ma olejki eteryczne z sosny i olejek z drzewa herbacianego wiec na krostki na glowie bedzie dobry.zobacz sobie sklad na kwc
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:27.