Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-09, 10:19   #1471
blackrose4u
Wtajemniczenie
 
Avatar blackrose4u
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 553
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość

[/COLOR]Aaaa, i pytanko. czy w biedronce znajdę serek w typie Bielucha? potrzebuję do jednego dania, a nigdzie dookoła mnie Bielucha dopaść nie mogę, a do reala mam kawałek, a tu środek sesji i każda chwila [bez liczenia tych na wizażu :d] jest bezcenna :P
nie wiem czy President nie jest naturalny w Biedronce, bo te z piątnicy to są za "twarde" w porównaniu z Bieluchem. Może inne dziewczyny będę dokładniej wiedzieć.

Dzisiaj wypróbowałam pierwszy raz Kefir Tola no i mi zasakował bałam się że może być bardzo kwaśny, a tu smak prawie jak naturalny jogurt. Zasmucił mnie fakt że Biedronka nie posiada klusek na parze - potwierdziła mi to już kolejna Pani ekspedientka
__________________
Natalia

oczekujemy
blackrose4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 10:28   #1472
201608080935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 340
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Aaaa, i pytanko. czy w biedronce znajdę serek w typie Bielucha? potrzebuję do jednego dania, a nigdzie dookoła mnie Bielucha dopaść nie mogę, a do reala mam kawałek, a tu środek sesji i każda chwila [bez liczenia tych na wizażu :d] jest bezcenna :P
Fresek naturalny wydaje mi się, że może byc taki w typie Bielucha ale z racji, ze tylko mi się wydaje to może dziewczyny coś więcej będą widziec i napiszą
201608080935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 10:38   #1473
Paulinka18
Rozeznanie
 
Avatar Paulinka18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 611
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

czesc dziewczyny

byłam dzis w biedronce ale kupilam tylko orzeszki bez soli i estelle orzechową i kokosową.
mam do was takie pytanie ktore wg was czekolady sa dobr? bo widzialam dzisiaj czekolade magnetic kokosowa , malinowa i truflowo jakąśtam w nowych opakowaniach i zastanawialam sie nad kokosowa.wiecie moze jakie ona ma nadzienie?plynne czy kremowe?

a te czekolady tiki taki i caffe latte?
Paulinka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 10:42   #1474
angellina
Raczkowanie
 
Avatar angellina
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 86
GG do angellina
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

president jest naturalny, ze szczypiorkiem i z rzodkiewką.
angellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 10:42   #1475
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

ja dzis 2 raz wysmarowalam sie kremem brazujacym i jest chyba ok. Strasznie pachnie co prawda (takie meskie dziwne perfumy troche :/), ale fajnie brazuje juz po nalozeniu. Nie jest powalajacy efekt, ale mi sie podoba.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 10:43   #1476
201608080935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 340
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Paulinka18 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny

byłam dzis w biedronce ale kupilam tylko orzeszki bez soli i estelle orzechową i kokosową.
mam do was takie pytanie ktore wg was czekolady sa dobr? bo widzialam dzisiaj czekolade magnetic kokosowa , malinowa i truflowo jakąśtam w nowych opakowaniach i zastanawialam sie nad kokosowa.wiecie moze jakie ona ma nadzienie?plynne czy kremowe?

a te czekolady tiki taki i caffe latte?
Mi caffe latte bardzo smakuje
201608080935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 11:14   #1477
magne
Zadomowienie
 
Avatar magne
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 201
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Beata_85 Pokaż wiadomość
Mi caffe latte bardzo smakuje
mi również
magne jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 11:23   #1478
inuska84
Raczkowanie
 
Avatar inuska84
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 112
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

U mnie wczoraj otworzyli wyremontowaną biedronkę :P
Szaleństwo
Pojawiło się kilka nowości w tym: jogurty Ehrmann "Cremighurt" o smaku truskawki i tropikalnych owoców oraz mieszanka suszonych owoców ( kokos, ananas, banan i coś jeszcze ale nie pamiętam co
Blenderów i sokowirówek pełno, natomiast po książkę Pawlikowskiej musiałam udać się do innej Biedronki... Przyznaję książka- wydanie rewelacyjne Polecam
inuska84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 11:49   #1479
znikajac
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 172
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Parę dni temu kupiłam dobrego arbuza w Biedronce a wczoraj wafelki ryżowe naturalne milutkie, uwielbiam je i balsam wyszczuplający z Beautiful Body - już myślałam, że ich nie dołożą, bo ostatnio ich zabrakło, ale na szczęście były

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Hmmm, mi się wydaję, że blender był kilka tygodni temu po ok.80-90 zł w Biedronce, ale czaiłam się na różne blendery w różnych sklepach więc mogłam pomylić fakty
__________________
NIE MA MNIE TU!

znikajac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 12:16   #1480
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
no pewnie, najwyżej nie uznają reklamacji, ale próbować warto, bo może oddadzą pieniążki albo wymienią na nowy zestaw
Cytat:
Napisane przez Beata_85 Pokaż wiadomość
Mysle ze mozna reklamowac jak najbardziej. Wydaje mi sie ze powinni bez problemu wymienic lub oddac pieniądze. Tak ogolnie z tego co slyszalam to jesli chodzi o reklamacje to Biedronka jest raczej w porządku.
No chyba ze to "urwanie" wygląda tak jakby np. samemu sie je zrobilo to mogą się nie zgodzic ale nie wiem jak wygląda wiec mysle ze mozna sprobowac.
Reklamacja przyjęta, pieniążki zwrócone

Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 12:18   #1481
Ketamina
Wtajemniczenie
 
Avatar Ketamina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 731
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Makobratek Pokaż wiadomość
Reklamacja przyjęta, pieniążki zwrócone


Ja u nich dwa razy wagę reklamowałam - pierwsza była niesprawna i ta na którą ją wymieniłam również
Ketamina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 12:19   #1482
justaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 589
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

w mojej b. nigdy nie widziałam lodów sernikowych co prawda nie lubie sernika ale czuje się źle z tym faktem za to właśnie skończyłam jeść rożka

Dzisiaj na obiad sałaty ale już nie z b. tylko z ogródka bo mam jeszcze (pochawale sie ) pomidory, rzodkiewki, ogórki, kapusty, kalarepe, marchewki itd...i co sobie tam zasadze - tzn mój dziadek

Chciałam dodać, że nie mieszkam na wsi tylko w centrum miasta
__________________

Edytowane przez justaa
Czas edycji: 2010-06-09 o 12:21
justaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 13:01   #1483
krolowakiczu
Zakorzenienie
 
Avatar krolowakiczu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łóżkowo lub fotelowo
Wiadomości: 9 454
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Beata_85 Pokaż wiadomość
Mi caffe latte bardzo smakuje
z lodem jeszcze mmm
__________________

28.09.2010


krolowakiczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 13:15   #1484
GirlOfDeath
Zakorzenienie
 
Avatar GirlOfDeath
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: 53°7′N, 18°E
Wiadomości: 6 397
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez ignorantka007 Pokaż wiadomość
Widziałam też wczoraj te torby co będą od czwartku i wg mnie nie są warte nawet tych 18 zł. Jakieś takie wielkie były, cienkie, ogólnie dziwne i w dodatku kolory takie jakieś wyblakłe. Ee nic specjalnego, ja sobie odpuściłam.
Ojoj, to nie dobrze. Myślałam, że uda mi się kupić tanią torbę, bo w innym sklepie identyczną widziałam za 59 zł. No ale i tak sobie jutro ją obejrzę.

Cytat:
Napisane przez igratok Pokaż wiadomość
Wczoraj kupiłam zestaw 4 kolorowych miseczek do przystawek z kwadratową podstawką, bardzo fajne i niedrogie, bo 14,99zł.
Dla mnie te miseczki trochę za małe. Myślałam, że będą troszkę większe.

Potwierdzam, u mnie arbuz też bardzo dobry. No i skoro tak zachwalacie to muszę rozejrzeć się za tymi mydełkami pod prysznic. A w jakiej cenie one są ?

Edytowane przez GirlOfDeath
Czas edycji: 2010-06-09 o 13:17
GirlOfDeath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 13:22   #1485
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Oooo, dziękuję bardzo za odpowiedź
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 13:28   #1486
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Zapomniałam zerknąć na lody sernikowe u mnie dziś z nowości pojawiły się Tasty pieczone żeberka i lody Symfonia bakaliowe[fioletowe opakowanie]. Znudziły mi się jogurty z Biedrony i chyba przejdę na naturalne, mogliby dać coś nowego
Coraz częściej zatrzymuję się przy kosmetykach z B. kiedyś myślałam że to buble ale dzięki temu wątkowi nabieram chęci by wyprobować maseczki, żele i kremy do ciała, rąk oraz stóp. Póki co kupiłam żel micelarny i jest bardzo ok
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 13:41   #1487
Libra2
Zadomowienie
 
Avatar Libra2
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 203
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Aaaa, i pytanko. czy w biedronce znajdę serek w typie Bielucha? potrzebuję do jednego dania, a nigdzie dookoła mnie Bielucha dopaść nie mogę, a do reala mam kawałek, a tu środek sesji i każda chwila [bez liczenia tych na wizażu :d] jest bezcenna :P
Tak jak dziewczyny wspomniały jest Fresek czyli Bieluch w biedronkowym opakowaniu.
__________________
"W naszym kraju żyje dziś wielu ludzi, którzy nie z własnej winy są zdrowi na umyśle."
Libra2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 13:47   #1488
Beata_Batumi
Zadomowienie
 
Avatar Beata_Batumi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Konstancin- Jeziorna
Wiadomości: 1 873
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

A ja wczoraj wypróbowałam ciasto francuskie- muszę przyznać, ze bardzo dobre. Zrobiłam z niego ruloniki z parówek i sera (większość sera wyciekła) i kieszonki z serem i salami, dobre wyszło ale muszę podrasować przepis. Po arbuzie została tylko kartka z ceną...
__________________


Lilianka już z nami!
http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbjw4zsby4rlk8.png
Beata_Batumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 14:32   #1489
kokarda87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 127
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
zobaczyłam właśnie, że w B. ma być za tydzień blender. czy już było kiedyś coś podobnego? co o nim myślicie? warto kupić?
niech sie ktoś wypowie bo i ja chetna jestem
kokarda87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 15:16   #1490
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

W końcu znalazłam dzisiaj małe musli
Kupiłam też lody Symfonia w fioletowym opakowaniu - to te same co w żółtym, tylko opakowanie zmienili?
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 15:22   #1491
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

byłam dzisiaj w biedronce i w oczy rzucił mi się depliator philipsa za 69 zł (nie pamiętam dokładnej nazwy). zastanawia mnie czy jest dobrej jakości i czy warto zainwestować?
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 15:40   #1492
Paulinka18
Rozeznanie
 
Avatar Paulinka18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 611
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

dzięki dziewczyny za odp



Cytat:
Napisane przez znikajac Pokaż wiadomość
Parę dni temu kupiłam dobrego arbuza w Biedronce a wczoraj wafelki ryżowe naturalne milutkie, uwielbiam je i balsam wyszczuplający z Beautiful Body - już myślałam, że ich nie dołożą, bo ostatnio ich zabrakło, ale na szczęście były

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Hmmm, mi się wydaję, że blender był kilka tygodni temu po ok.80-90 zł w Biedronce, ale czaiłam się na różne blendery w różnych sklepach więc mogłam pomylić fakty

a moglabys cos więcej o tym balsamie napisac?jest tylko jeden rodzaj czy sa jeszcze jakies inne antycellulitowe lub cos w tym stylu?dobry jest?z gory dziekuje

kurcze a u mnie lodowe pustki jakiesprawie nic nie bylo ze juz nie wspomne nawet o sernikowych lodach o ktorych piszecie.chyba nigdy ich nie do mnie nie przywioza
Paulinka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 15:45   #1493
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

ja mialam kiedys ten antycellulitowy i nie wiem- nic specjalnego nie zrobil
nawilzajacy byl za to super (jeden z lepszych balsamow jakie mialam,ale ostatnio ich nie ma u mnie :/)
brazujacy opisalam po wyzej- zapach okropny, ale efekt miminalny jest
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 15:48   #1494
201608080935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 340
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Makobratek Pokaż wiadomość
Reklamacja przyjęta, pieniążki zwrócone
No to dobrze
Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
byłam dzisiaj w biedronce i w oczy rzucił mi się depliator philipsa za 69 zł (nie pamiętam dokładnej nazwy). zastanawia mnie czy jest dobrej jakości i czy warto zainwestować?
Phillips to dobra firma wiec z pewnoscia depilator będzie dobrej jakosci.Powinien byc W razie czego jakby cos z nim bylo nie tak to mozna reklamowac i odzyskac pieniądze więc straty nie będzie.
201608080935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 16:10   #1495
malwowa
Raczkowanie
 
Avatar malwowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka/Piekary Śląskie
Wiadomości: 86
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Kupiłam też lody Symfonia w fioletowym opakowaniu - to te same co w żółtym, tylko opakowanie zmienili?
właśnie niby nie. Bo na fioletowych jest napisane, że to lody śmietankowe z bakaliami, a te w żółtym opakowaniu mają napisane, że są po prostu bakaliowe.
Nie jadłam tych w fioletowym, ale te w żółtym bardzo lubię

_____________

szukam męża.
malwowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 16:10   #1496
mroowa_
Rozeznanie
 
Avatar mroowa_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 583
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Paulinka18 Pokaż wiadomość
mam do was takie pytanie ktore wg was czekolady sa dobr? bo widzialam dzisiaj czekolade magnetic kokosowa , malinowa i truflowo jakąśtam w nowych opakowaniach i zastanawialam sie nad kokosowa.wiecie moze jakie ona ma nadzienie?plynne czy kremowe?
a te czekolady tiki taki i caffe latte?
Ja bardzo lubiłam Magnetic w starszym opakowaniu, zwłaszcza malinową. Potem przez długi czas nie jadałam czekolad, a przedwczoraj, w ramach pomocy naukowej kupiłam Magnetic w nowym opakowaniu mleczną (produkuje ją Jutrzenka - nie wiem czy poprzednio był ten sam producent??) i nie mogłam jej zjeść Zalatuje bardzo wyrobem czekoladopodobnym. Nie wiem jak z malinową, czy po zmianie opakowania też się tak bardzo zmieniła?
Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Poza tym wzięłam pyszną maślankę straciatella
No i obowiązkowo kawałek arbuza, ale jeszcze nie próbowałam.
Aha, i moja mum zakupiła te łyżki do sałatek, naprawdę są ciężkie
A te mixy sałat są drogie wg mnie...
Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
nie wiem czy takie drogie skoro kosztują ok. 2,5zł a w innych sklepach prawie 5zł
Jak dla mnie straciatella strasznie słodka, nie mogłam wypić.
2,5 jest faktycznie ok, ale w cenie regularnej, ok 4 zł, to jak dla mnie też trochę drogo.

Cytat:
Napisane przez Ketamina Pokaż wiadomość
To prawda, bardzo dobre są
A ja nadal czekam na mleczne kanapki..

Arbuza mi się niestety nie udało kupić
były pokrojone jakieś takie brzydkie kawałki.. a żadnej ekspedientki nie mogłam znaleźć ;/
Kupilam wczoraj arbuza, mmm pychotka. Na takie upały w sam raz. A mlecznych kanapek obawiam się, że może nie być w tym roku. Chyba na ich miejsca wprowadzili te w wafelku...
Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
swoja drogą to szkoda ze ma takich marketowych w kwc, mogli by zrobic oddzielną grupę z marketowymi...
Wydaje mi się, że to dla tego że w produktach "wyprodukowano dla..." bardzo często zmienia sie producent, bez zmiany nazwy serii marketowej. Krem "Be Beauty" może sobie dalej być Be Beauty, a pod tą nazwą w ciagu np roku zmieni się trzy razy producent. A ze zmianą producenta najczęściej idzie w parze zmiana jakości produktu. Robiłoby się straszne zamieszanie. Tak sobie myślę

Cytat:
Napisane przez Ostrowczanka Pokaż wiadomość
Ja jeszcze wczoraj kupiłam ten Biedronkowy Wiejski (zszamałam go z kiełkami brokuła, też z Biedro ) - więc u mnie one są.
U mnie wieśniaczki niezmiennie z piatnicy, i niezmiennie nie ma kiełków A ja tak uwielbiam rzodkiewki, a w okolicy w żadnych sklepach ich nie ma
Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Jem małe wafle ryżowe Minis Coco Banana (te z gazetki sałatkowej, była też wersja kukurydziana) i jestem rozczarowana Jak włoży się nos do opakowania, to pachną przepysznie ale w smaku są zwyczajne do bólu. Nie czuję ani kokosa ani banana, to najzwyklejsze pod słońcem wafle ryżowe.
Już nie będę kupować tego typu produktów, bo dostaję potem nie to czego się spodzwałam
Dokładnie!! Też się zawiodłam.
mroowa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 16:18   #1497
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Zaskoczyłam się dziś negatywnie na Biedronce. Kupiłam wczoraj, jak zawsze, serki wiejskie. Dziś się im przyglądam a one mają inne opakowania (twardsze sreberko ,które mi się urwało gdy otwierałam, opakowanie dookoła miało papierową otoczkę). Zdziwiona patrze na producenta a tam Mlekovita I niestety ta zmiana nie wyszła im na dobre, serek jak dla mnie nie miał smaku, wydaje mi się ,że jest więcej śmietanki a mniej serka w opakowaniu. A dziś będąc w innej Biedronce widziałam stare opakowania więc może to nie jest zmiana na stałe
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 16:31   #1498
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

a ja dziś wypróbowałam tasty "grillowane warzywa" smakują jak crunchips "chakalaka"
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 17:36   #1499
vilet784
Rozeznanie
 
Avatar vilet784
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 755
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
a ja dziś wypróbowałam tasty "grillowane warzywa" smakują jak crunchips "chakalaka"
To grillowane warzywa wróciły?! u mnie nie ma ich już od kilku miesięcy :/
vilet784 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 17:39   #1500
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Paulinka18 Pokaż wiadomość

a moglabys cos więcej o tym balsamie napisac?jest tylko jeden rodzaj czy sa jeszcze jakies inne antycellulitowe lub cos w tym stylu?dobry jest?z gory dziekuje
ja go miałam ale więcej nie kupię, źle się wchłania (trzeba długo czekać), ma brzydki zapach a potem skóra jest zamiast fajnie napięta to tłusta

Cytat:
Napisane przez mroowa_ Pokaż wiadomość

A mlecznych kanapek obawiam się, że może nie być w tym roku. Chyba na ich miejsca wprowadzili te w wafelku...

u mnie mleczne kanapki sa cały czas, regularnie kupuję je synkowi
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.