Problem... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-05, 17:37   #1
tylko_ja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8

Problem...


Witam otóż mój problem jest dośc nietypowy. Chciałabym się Was poradzic drogie wizażanki w pewnej sprawie. Otóż chodze do liceum, wszystko jest z pozoru w porządku jednak nie do końca. Otóż przez to, że mój chłopak chodzi do tej samej szkoły ale innej klasy wszystkie przerwy spędzam z nim. Z tego powodu moja klasa nie traktuje mnie normalnie, wcale mnie nie traktuje. Trudno to opisac ale wiem i widzę zę są do mnie nastawieni negatywnie. To nie jest tak że zadzieram nosa czy jestem arogancka. Z każdym staram się rozmawiać chociaż czasem jest to ciężkie w klasie w której każdy kombinuje jak mieć najlepsze oceny jak najmniejszym wysiłkiem. Nie czuję się przez to do nich podobna ale po prostu wiem że musze jakoś ten czas przeżyć. W sumie nie wiem czemu to pisze... chyba dlatego, że człowiek czasami ma taką potrzebe wygadania się, wyżalenia wiem, że wszystko zalezy ode mnie ale po prostu nie czuje się do nich podobna i nie zamierzam na siłe sie do nich przymilać. Chociaż z drugiej strony jest mi troche przykro...

Mam nadzieję, że w miarę zrozumiale napisałam prosze o jakieś rady, cokolwiek
tylko_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 17:46   #2
kajooka
Raczkowanie
 
Avatar kajooka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 150
Dot.: Problem...

Ja na twoim miejscu aż tak bardzo bym się tym nie przejmowała. W zasadzie to nie rozumiem zachowania tych ludzi, nie podoba im się to, że spędzasz przerwy z chłopakiem? Yy. Olej ich najlepiej, albo przepisz do innej klasy. Albo po prostu zapytaj, jaki mają problem..?

Ja poznałam w liceum najlepszych ludzi pod słońcem. Dzięki nim zmieniłam się na lepsze, wiem to. Niestety, nadszedł czas studiów, a tutaj już tak fajnie nie jest. Nie czuję się podobna do ludzi z mojego roku, rzadko z nimi rozmawiam, bo po prostu nie kręcą mnie te wszystkie "haha, ale melo było". Za to poznałam innych, z innego kierunku, którzy są według mnie bardziej wartościowi i nie rozpaczam nad tym, że moja grupa nie ma ze mną zbyt wiele wspólnego..

Głowa do góry. Masz chłopaka, jesteś kochana. Szczęściaro A ludzie, jak to w życiu, przychodzą i odchodzą..
kajooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 17:52   #3
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Problem...

w LO moja przyjaciółka WSZYSTKIE przerwy spędzała, ze swoim chłopakiem z równoległej klasy a mimo to była baaaardzo lubiana u nas. Może w czymś innym tkwi problem? może zwyczajnie "nie pasujesz" do nich ze względu na swoje poglądy, styl bycia etc etc-tak po prostu czasem jest
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 17:57   #4
tylko_ja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Problem...

Przepisać się za bardzo nie mogę bo to jedyna klasa w której są rozszerzone przedmioty na mature takie które postanowiłam zdawać. Czasami mam ochotę się zapaść pod ziemie... a klasa jak klasa, są pewnie obrażeni, że nie wydurniam się z nimi i nie jestem taka jak oni..
Poza tym, kiedy są lekcje i nie ma przy mnie chłopaka czuje sie tam na prawde źle i obco..
Jak pomyśle, że jeszcze dwa lata w takiej atmosferze.. nie umiem się nie przejmować.

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Może nie pasuje ale po prostu nie uważam za super dorosłe np. pisanie ściąg i kserowanie w szkole w bibliotece.. albo wieczne kombinacje jak zrobić najmniej a mieć najlepiej.. ;|
tylko_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 18:00   #5
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Problem...

no to masz dwa wyjścia;
1.albo ich olać
2. albo się przepisać do innej klasy
chyba, że bierzesz pod uwagę "kumplowanie się" ale też usilne przypodobanie się grupie może wywołać inny skutek niż byś chciała...

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez tylko_ja Pokaż wiadomość

Może nie pasuje ale po prostu nie uważam za super dorosłe np. pisanie ściąg i kserowanie w szkole w bibliotece.. albo wieczne kombinacje jak zrobić najmniej a mieć najlepiej.. ;|
a co jest złego w kserowaniu ściąg w bibliotece? nie popadajmy w skrajności, ściągi też są dla ludzi...
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 18:00   #6
agnieszka015
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 330
GG do agnieszka015
Dot.: Problem...

Cytat:
Napisane przez kajooka Pokaż wiadomość
Ja na twoim miejscu aż tak bardzo bym się tym nie przejmowała. W zasadzie to nie rozumiem zachowania tych ludzi, nie podoba im się to, że spędzasz przerwy z chłopakiem? Yy. Olej ich najlepiej, albo przepisz do innej klasy. Albo po prostu zapytaj, jaki mają problem..?

Ja poznałam w liceum najlepszych ludzi pod słońcem. Dzięki nim zmieniłam się na lepsze, wiem to. Niestety, nadszedł czas studiów, a tutaj już tak fajnie nie jest. Nie czuję się podobna do ludzi z mojego roku, rzadko z nimi rozmawiam, bo po prostu nie kręcą mnie te wszystkie "haha, ale melo było". Za to poznałam innych, z innego kierunku, którzy są według mnie bardziej wartościowi i nie rozpaczam nad tym, że moja grupa nie ma ze mną zbyt wiele wspólnego..

Głowa do góry. Masz chłopaka, jesteś kochana. Szczęściaro A ludzie, jak to w życiu, przychodzą i odchodzą..
Prosze opowiec mi coś jeszcze!! Az tak głuupioo jest na tych studiach??
Ja myślałam, ze to najlepszy czas, a ogolnie studencii chyba fajni i przystojnii czy beznadziejni? Z tego co opisujesz to idioci.


A co do autorki wątku, to skoro nie zalezy Ci na tych ludziach z klasy a zależy Ci na chłopaku, to sprawa jest prosta.Chyba nikt nie doradzi Ci tak, żebyś zerwała z chłopakiem.Może zazdroszczą Ci urody i chłopaka bo inne brudne i śmierdzące z pryszczami na twarzy i duzym nosem chlopakow nie mają?? Czy może tak jest?

Ja tak na twoim miejscu, to zerwałabym z chłopakiem i zajęłabym się życiem w klasie, gdyż z chłopakiem pewnie szybciej bym zerwała niż z klasą..a jednk to 3-4 lata.
Ale jesli dla nich nauka jest najważniejsza, a nie zycie towarzyskie to TO POKOLENIE SCHODZI NA PSY.nauka śmiech na sali!!!

Teraz liczą sie znajomości;]xd
agnieszka015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 18:01   #7
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Problem...

A w której jesteś klasie?
Wiesz, może Ci sie tylko tak wydaje, że oni są urażeni, bo szczerze ja bym miała w nnosie kto z kim tam spędza przerwy... to Twoja sprawa. A może to wychodzi tak, że przez to ignorujesz swoje koleżanki ?

Wiesz, ja mam beznadziejną klasę więc sama od nich uciekam do innych
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 18:03   #8
tylko_ja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Problem...

Tylko że ich ściągi sa pisane co lekcje, z każdego przedmiotu. Nawet tych rozszerzonych. dla mnie to jest skrajność. Można napisać z przedmiotu który nas nie interesuje... ale raczej nie z wszystkich. Przynajmniej tak uważam.

A co do moich oczekiwań to chciałam po prostu poznać wasze zdanie.
tylko_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 18:03   #9
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Problem...

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
A w której jesteś klasie?
Wiesz, może Ci sie tylko tak wydaje, że oni są urażeni, bo szczerze ja bym miała w nnosie kto z kim tam spędza przerwy... to Twoja sprawa. A może to wychodzi tak, że przez to ignorujesz swoje koleżanki ?

Wiesz, ja mam beznadziejną klasę więc sama od nich uciekam do innych
mówi, że zostały jej jeszcze dwa lata więc 1-2klasa, w zależności jaka szkoła. chyba
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 18:07   #10
tylko_ja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Problem...

w pierwszej..
staram się w miare z wszystkimi rozmawiać ale oni nie są super skorzy. Chyba tez za bardzo wiedzą, że nie mają o czym.. bo ja nie będę się z nimi ściągami wymieniać i metodami jak któregoś nauczyciela zrobić w konia.

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Poza tym, gdybym sama z nimi nie chciała z nimi utrzymywac kontaktu to bym to zrobiła. a wyraźnie zauważyłam ich niechęć do mnie.. przy czym we wrześniu nie było problemu...
teraz nagle stałam się 'obca' ;|
tylko_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 18:10   #11
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Problem...

Moim zdaniem to po prostu za mało integrujesz się z klasą.
Też mam dziewczynę w klasie, która widuje się ze swoim chłopakiem na KAŻDEJ przerwie. Jakby tak ta Kasia zerwała z Nikosiem, no to zostanie sama... Zupełnie sama. Jest taka wyobcowana z życia klasy, gada tylko z tym swoim chłopakiem. Nie przepadam za nią.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 18:14   #12
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Problem...

wiesz, w mojej klasie też sporo znajomych spedza każdą przerwę ze swoją druga połówką, ale do nikogo przez to nie została przypięta łatka osoby niedostępnej.
Może nie pasujesz do klasy, a to jest tylko pretekst?
a może to jest tak, że podczas przerw mogłabyś się bardziej zintegrować z klasą, znalazłabyś wspólne tematy z paroma osobami, a przez spędzania z ukochanym czasu, po prostu nie jest to możliwe?
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 18:16   #13
tylko_ja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Problem...

Tylko, że ja staram się z nimi rozmawiać. O szkole, wspólnych znajomych etc.
a ich jedyne teksty to np. 'gdzie masz X?' Zresztą ich integracja polega na WSPÓLNYM KOMBINATORSTWIE... a jakoś nie marze o uczestniczeniu w tym. Po prostu chciałabym być traktowana normalnie. A nie jak powietrze..

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Może macie rację, może sprawiam wrażenie osoby niedostępnej.. ale często podejde do kogoś zagadam.. i tylko wtedy jest jakiś kontakt
tylko_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 18:26   #14
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Problem...

Cytat:
Napisane przez tylko_ja Pokaż wiadomość
Witam otóż mój problem jest dośc nietypowy. Chciałabym się Was poradzic drogie wizażanki w pewnej sprawie. Otóż chodze do liceum, wszystko jest z pozoru w porządku jednak nie do końca. Otóż przez to, że mój chłopak chodzi do tej samej szkoły ale innej klasy wszystkie przerwy spędzam z nim. Z tego powodu moja klasa nie traktuje mnie normalnie, wcale mnie nie traktuje. Trudno to opisac ale wiem i widzę zę są do mnie nastawieni negatywnie. To nie jest tak że zadzieram nosa czy jestem arogancka. Z każdym staram się rozmawiać chociaż czasem jest to ciężkie w klasie w której każdy kombinuje jak mieć najlepsze oceny jak najmniejszym wysiłkiem. Nie czuję się przez to do nich podobna ale po prostu wiem że musze jakoś ten czas przeżyć. W sumie nie wiem czemu to pisze... chyba dlatego, że człowiek czasami ma taką potrzebe wygadania się, wyżalenia wiem, że wszystko zalezy ode mnie ale po prostu nie czuje się do nich podobna i nie zamierzam na siłe sie do nich przymilać. Chociaż z drugiej strony jest mi troche przykro...

Mam nadzieję, że w miarę zrozumiale napisałam prosze o jakieś rady, cokolwiek
Bardzo malo konkretnie to opisalas, wlasciwie to 0 konkretow. Raczej wyglada na to, ze jestes reszcie klasy obojetna. Podejrzewam, ze po czesci z wlasnej winy.
Co ma to, ze ktos kombinuje do tego, ze nie utrzymujesz z ludzmi z klasy w zasadzie kontkatow ?
Nie moge sie oprzec wrazeniu, ze wiele z tego co opisujesz, to Twoja percepcja, a niekoniecznie fakty.

Cytat:
Napisane przez agnieszka015 Pokaż wiadomość
Prosze opowiec mi coś jeszcze!! Az tak głuupioo jest na tych studiach??
Ja myślałam, ze to najlepszy czas, a ogolnie studencii chyba fajni i przystojnii czy beznadziejni? Z tego co opisujesz to idioci.
Kwestia gustu, dla mnie studia byly super czasem, liceum bylo fajne, ale w ogole nie bujalem sie ze swoja klasa, wrecz przeciwnie.

Cytat:
Napisane przez tylko_ja Pokaż wiadomość
Tylko że ich ściągi sa pisane co lekcje, z każdego przedmiotu. Nawet tych rozszerzonych. dla mnie to jest skrajność. Można napisać z przedmiotu który nas nie interesuje... ale raczej nie z wszystkich. Przynajmniej tak uważam.

A co do moich oczekiwań to chciałam po prostu poznać wasze zdanie.
Co to ma do tego, czy i jak sie do Ciebie reszta klasy odnosza, bo nie widze zwiazku?

Cytat:
Napisane przez tylko_ja Pokaż wiadomość
w pierwszej..
staram się w miare z wszystkimi rozmawiać ale oni nie są super skorzy. Chyba tez za bardzo wiedzą, że nie mają o czym.. bo ja nie będę się z nimi ściągami wymieniać i metodami jak któregoś nauczyciela zrobić w konia.

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Poza tym, gdybym sama z nimi nie chciała z nimi utrzymywac kontaktu to bym to zrobiła. a wyraźnie zauważyłam ich niechęć do mnie.. przy czym we wrześniu nie było problemu...
teraz nagle stałam się 'obca' ;|
Skoro wiedza, ze nie maja o czym z Toba rozmawiac, to co im sie dziwisz.
Co do drugiego - srutu tutu majty z drutu - wszystkie przerwy spedzasz ze swoim misiaczkiem, patrzysz na nich z gory (vide ze nie masz o czym rozmawiac), ale to oni sa zli i to oni nie chca utrzymywac z Toba kontaktu. Jasne

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez tylko_ja Pokaż wiadomość
Tylko, że ja staram się z nimi rozmawiać. O szkole, wspólnych znajomych etc.
a ich jedyne teksty to np. 'gdzie masz X?' Zresztą ich integracja polega na WSPÓLNYM KOMBINATORSTWIE... a jakoś nie marze o uczestniczeniu w tym. Po prostu chciałabym być traktowana normalnie. A nie jak powietrze..

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Może macie rację, może sprawiam wrażenie osoby niedostępnej.. ale często podejde do kogoś zagadam.. i tylko wtedy jest jakiś kontakt
Nie wierze, po prostu Ci nie wierze, ze cala klasa nawija tylko w kolko o tym samym.
Widze w tym raczej probe usprawiedliwienia, dlaczego sie od nich dystansujesz.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 18:29   #15
kajooka
Raczkowanie
 
Avatar kajooka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 150
Dot.: Problem...

Cytat:
Napisane przez agnieszka015 Pokaż wiadomość
Prosze opowiec mi coś jeszcze!! Az tak głuupioo jest na tych studiach??
Ja myślałam, ze to najlepszy czas, a ogolnie studencii chyba fajni i przystojnii czy beznadziejni? Z tego co opisujesz to idioci.
Nie no, mnie się generalnie bardzo podoba na studiach i za nic nie wróciłabym do szkoły średniej, tylko widocznie miałam pecha, co do ludzi. Ale, jak już pisałam, wspólny język znalazłam ze studentami z innego kierunku Cóż, ja to w ogóle mało towarzyska jestem. Ciągle zajęta, bo jak nie studia, to praca, ale dobrze mi tak, żyję po swojemu.

Cytat:
Napisane przez tylko_ja
Tylko, że ja staram się z nimi rozmawiać. O szkole, wspólnych znajomych etc.
a ich jedyne teksty to np. 'gdzie masz X?'
Zazdroszczą? Albo po prostu aż tak bardzo się izolujesz, ale nie zdajesz sobie z tego sprawy. Przyprowadź chłopaka kiedyś na przerwie do nich, pogadajcie wszyscy razem..
kajooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 18:33   #16
tylko_ja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Problem...

Kiedy jestem z nim albo np. on na mnie czeka przed szkołą to są mili.. ale kiedy jestem sama ciągle te jakby pretensje..
nie uważam też żeby była to izolacja bo w innych klasach mam znajomych i mimo że rzadko się widujemy zawsze porozmawiamy.
tylko_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 18:34   #17
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Problem...

Cytat:
Napisane przez agnieszka015 Pokaż wiadomość
Prosze opowiec mi coś jeszcze!! Az tak głuupioo jest na tych studiach??
Ja myślałam, ze to najlepszy czas, a ogolnie studencii chyba fajni i przystojnii czy beznadziejni? Z tego co opisujesz to idioci.

To chyba zależy, nie? Są ludzie i parapety, niezależnie od tego, czy jest to szkoła podstawowa, gimnazjum, ogólniak czy studia. Ba, nawet już w dorosłym życiu zdarzają się pracowe bufony.
U mnie na roku byli i ludzie z zachowaniem dzieci z wczesnej podstawówki jak i nad wiek rozwinięci inteligenci, którzy ą ę bułkę przez bibułkę. Reguły nie ma.
Nie idealizujmy, że studia to najlepszy czas w życiu.
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 18:40   #18
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Problem...

hm...chyba wiem o co chodzi. ja studiuje z chlopakiem, w jednej grupie,. i mimo, ze odczuwam ze jestesmy lubiani, to zauwazylam ze na przerwie kazdy sie gdzies ulatnia i zostajemy sami. widze to takie wytlumaczenie:
- wszyscy uwazaja ze chcemy "zajac sie soba", razem pogadac, i nie chca sie wtracac
-czuja sie troche odtraceni, bo najwiecej czasu spedzam z TŻem
- nie widza potrzeby nawiazywania kontaktu ze mna czy z nim, bo jak chcemy to sami podchodzimy do grupy, a tak to idziemy cos zjesc, napic sie, tylko w swojej obecnosci


rozwiazanie widze takie: darowac sobie pare przerw i spedzic je tylko z kumpelami z klasy.

niewykluczone ze kolezanki ( to liceum jest dopiero) sa troche zazdrosne ze masz kogos, do kogo sie cala przerwe kleisz. mi na studiach juz nikt nie zazdrosci, bo wiekszosc ma juz swoich TŻow albo mezow.
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 18:57   #19
tylko_ja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Problem...

Tylko, że my sie do siebie nie kleimy. Z początku było okej.. tylko teraz jakos nagle mnie odizolowali od siebie...
tylko_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 19:01   #20
kajooka
Raczkowanie
 
Avatar kajooka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 150
Dot.: Problem...

No to pogadaj z nimi o tym wprost. Zapytaj, o co im chodzi. I już.
kajooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 19:03   #21
tylko_ja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Problem...

racja. tak zrobię. dziękuję
tylko_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 19:06   #22
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Problem...

hm...mowiac "kleic sie" nie mialam na mysli obscenicznego obsciskiwania sie, calusow itd. czasem wystarczy byc ciagle z druga osoba, pewnie trzymacie sie za rece, albo po prostu JESTESCIE razem. zreszta z boku to wyglada inaczej.
gdy ja chodzilam do liceum, kolezanka miala chlopaka i zaraz po dzwonku na przerwe leciala zadzwonic do niego. gadali kazda przerwe, odsunela sie od nas wtedy ( na szczescie miala taki fajny charakter ze nadal zostala jedna z naszych ulubionych kumpeli), ale bylo widac ze jest gdzies "obok" nas, ze wazniejsze niz pogaduchy z nami, czy wyglupy sa nieprzerwane rozmowy telefoniczne z jej chlopakiem.
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 19:28   #23
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Problem...

Może zwyczajnie Cię nie lubią. Chłopak wcale nie musi mieć nic do rzeczy.
My np. w LO mieliśmy kilka par (w klasie, lub jedna osoba z klasy, inna z równoległej) i wszyscy byli lubiani.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 13:25   #24
wezyrka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 141
Dot.: Problem...

A musi być tak, że to Ty chodzisz do chłopaka w czasie przerwy? Nie może on przyjść do Ciebie i nie możecie spędzić czasu razem w towarzystwie osób z Twojej klasy? Nie musisz wybierać między klasą i chłopakiem. Możecie przecież spędzać czas w grupie
wezyrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.