Moja paszczęka błaga o pomoc ;< - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-08, 16:01   #1
Sevi
Raczkowanie
 
Avatar Sevi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Z krainy marzeń...;p
Wiadomości: 36
Red face

Moja paszczęka błaga o pomoc ;<


Patrzę w lustro i prawie płaczę Bardzo nie lubię swej osoby (aby nie powiedzieć - wręcz brzydzę czasem ;/), totalnie nie wiem, co zrobić, by poczuć się choć raz dobrze w swojej skórze... Nareszcie przełamałam wstyd - wklejam zdjęcia (-_o) tego talerza, zwanego dalej moją twarzą i i pokornie proszę o wszelkie rady ^^ Aha, i na zdjęciach jestem potargana - czesać mi się nie chciało (leeeń, wiem ;D), są ogólnie w całkiem niezłej kondycji, choć są długie. Boję się je jakoś przesadnie skracać Ale jestem zdesperowana - i otwarta na wszelkie propozycje. Co mogę z nimi zrobić? Za jakąś małą podpowiedź co do makijażu też się specjalnie nie obrażę

I mówią mi - wiosna jestem ponoć Raczej ciepły typ, ciepły kolor skóry, złote refleksy włosów, dodatkowo jak byłam mała, byłam blondyneczką ;p a czytałam gdzieś, że wiosny czasem tak miewają...

Proszę (proszę?! Ja błagam!) o pomoc!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułuuuu.JPG (14,1 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułuuuuu2.JPG (9,1 KB, 120 załadowań)
__________________
Czerwony, Zielony,Żółty, Pomarańczowy, Biały, Szary, Czarny, Fioletowy, Niebieski...


Jak się czyta? ;P

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2007-11-11 o 13:17 Powód: zalaczenie zdjec
Sevi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 21:01   #2
brzozka
Rozeznanie
 
Avatar brzozka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 671
Dot.: Moja paszczęka błaga o pomoc ;<

Nie doradzę Ci teraz, bo spieszę się bardzo. Chciałam tylko napisać, że NA PRAWDĘ ŁADNA Z CIEBIE DZIEWCZYNA! Nie mów tak źle o sobie, nie masz powodu. Masz bardzo ładne usta, oczy, cerę. Na prawdę miło się na Ciebie patrzy :tak: Głowa do góry!
brzozka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 21:50   #3
myszolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: województwo wielkopolskie
Wiadomości: 254
GG do myszolinka
Post Dot.: Moja paszczęka błaga o pomoc ;<

Z tym płaczem nad swoim wyglądem to zdrowo przesadzasz i wygląda na to, że ktoś tu chyba czeka na komplementy a nie na poradę w sprawie zmiany wizerunku.Ale to tylko moje zdanie
myszolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 22:19   #4
parabolka
Raczkowanie
 
Avatar parabolka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: pyrlandia
Wiadomości: 106
Dot.: Moja paszczęka błaga o pomoc ;<

hmmm, zanim zaczniesz zmieniać swoj wygląd zmien sposób myślenia, bo w ten sposób nawet jakbyś nie wiadomo jak ładnie się nie ubrała/uczesała/umalowała to i tak nie bedziesz się sobie podobać....
pokochaj siebie przecież ładna z ciebie dziewczyna
parabolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 15:23   #5
Sevi
Raczkowanie
 
Avatar Sevi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Z krainy marzeń...;p
Wiadomości: 36
Dot.: Moja paszczęka błaga o pomoc ;<

Dlatego chcę od razu powiedzieć - proszę nie zaprzeczać. Leczę się aktualnie z takiego myślenia i kazano mi zmienić nieco wizerunek - to jeden z kroków do polubienia siebie. ;p Brzozka, parabolka - kochane z Was dziewczyny, macie dobre serduszka ;* Ale chcę konkretne rady, nie chcę zaprzeczeń
__________________
Czerwony, Zielony,Żółty, Pomarańczowy, Biały, Szary, Czarny, Fioletowy, Niebieski...


Jak się czyta? ;P
Sevi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 15:30   #6
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Moja paszczęka błaga o pomoc ;<

Widzę Cię z przedziałkiem na bok, mile widziana asymetryczna grzywka.
Kolor włosów ciemna czekolada, kasztan.
Nie widzę dobrze na zdjęicu, ale z lekka wyregulowałabym brwi.
To moje małe uwagi.
azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 21:44   #7
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Moja paszczęka błaga o pomoc ;<

Powodow do placzu nie znalazlam, a przygladalam sie z uwaga.... Trudno mi cokolwiek powiedziec, zdjecia maja dosc dziwna perspektywe, czyzby fotografowane "z gory"?
Przede wszystkim sa dosc "zolte"... mozemy prosic o wieksze, symetryczne, przy swietle dziennym???
Ach, na buzi brakuje mi przede wyszystkim usmiechu Glowa do gory!!!
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-09, 21:52   #8
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: Moja paszczęka błaga o pomoc ;<

jak dla mnie powinnas nieco odswiezyc wlosy, mam tu na mysli jakies fajne wycieniowanie, koniecznie dodanie grzywki a do tego moze zmiana kolorku? i nie boj sie skrocenia wlosow, bo szczerze to widac ze chyba dawno ich nie obcinalas wiec dobrze im to zrobi
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 23:40   #9
Damian:)ek
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 65
Dot.: Moja paszczęka błaga o pomoc ;<

Cytat:
Napisane przez Sevi Pokaż wiadomość
Patrzę w lustro i prawie płaczę Bardzo nie lubię swej osoby (aby nie powiedzieć - wręcz brzydzę czasem ;/), totalnie nie wiem, co zrobić, by poczuć się choć raz dobrze w swojej skórze... Nareszcie przełamałam wstyd - wklejam zdjęcia (-_o) tego talerza, zwanego dalej moją twarzą i i pokornie proszę o wszelkie rady ^^ Aha, i na zdjęciach jestem potargana - czesać mi się nie chciało (leeeń, wiem ;D), są ogólnie w całkiem niezłej kondycji, choć są długie.
normalnie głupoty wypisujesz... jako osoba która w ogóle Cie nie zna, pierwszy raz widzi, kompletnie nie rozumiem tych negatywnych wypowiedzi na temat swojego wyglądu, jesteś ładna co przedmówcy tez potwierdzają, zmianą jakiej potrzebujesz to pozytywne nastawienie do samej siebie
Damian:)ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 00:30   #10
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Moja paszczęka błaga o pomoc ;<

Nie jestem specjalistka ,ale postaram sie pomoc, na tyle na ile sie orientuje Po pierwsze wyregulowac delikatnie brwi , a raczej oczyscic , bo masz piekny naturalny luk...Dokladnie oczyscic, zeby Ci ich nikt nie daj Boze nie wyskubal, bo sa piekne Jak bedziesz chciala to moge dokleic koslawe zdjecie jak to zrobic Najchetniej to bym zrobila sam , bo nikomu nie ufam jezeli chodzi o brwi ,ale jak pojdziesz do dobrej kosmetyczki i rzucisz haslo " oczyscic " to powinna wiedziec Przyciemnilabym troszke wloski i weszlabym w bardziej zdecydowany cieply braz , trudno mi powiedziec po zdjeciach .Na pewno tez staralabym sie je gleboko odzywiac,zeby odzyskaly blask .Tak naprawde to dodaje kobiecym wlosom uroku-mniejsza o kolor .Dlugosc chyba mniej wiecej za ramiona .Tez wycieniowane ,ale nie jakos "postrzepione ".O ile widze dobrze , to masz niebieskie oczy wiec taki kolor wlosow to uwydatni .Fryzura postaralabym sie skorygowac owal buzi , w Twoim przypadku -odwrocony trojkat .Trzeba zbalansowac gorna czesc buzi .I tu zgadzam sie z dziewczynami z grzywka,ktora tez podresli oczy swoja droga .Dlugosc mniej wiecej do linii brwi i mocno wycieniowana ,zadnych prostych geometrycznych ciec . Usta perfekcyjnie wyciete i pelne . Mozesz byc dumna Oczka - piekna ciemna oprawa w postaci brwi to juz na plus .Wielkosc jest ok ,daje szanse na szalensta z makijazem Mysle,ze masz delikatnie opadajacy kacik ,ale w zasadzie tego bym nie poprawiala, taki Twoj urok ( Byc moze z wiekiem , gdy niestety beda opadac bardziej )Jedyne na co mozesz zwrocic uwage , jesli dobrze widze i moje wlasne oczy sie nie myla to jest odleglosc miedzy oczami ,mysle ,ze sa troszke szerzej rozstawione- unikaj rozjsaniania wewnetrznego kacika Co do koloru cieni -szkoda ,ze masz tak zabarwione zdjecia zoltawo , bo patrzac na odcien skory byloby mi latwiej dobrac konkretne kolory ...Jak mi napiszesz jaki masz kolor oczek i odcien skory to cos dopisze .Choc wiekszoc "standardowych " odcieni bedzie Ci pasowac .Moze nie "skrajnie chlodne " Kosci policzkowe masz ladnie zaznaczone - odrobina rozu i rozswietlacza na szczyt kosci policzkowych zdziala cuda jesli chcesz je bardziej podkreslic Masz odrobine za szeroki nosek ,ale to kwestia tego czy go lubisz czy nie Ja mam zdecydowanie za dlugi i postanowalam sie z tym pogodzic Ogolna zasada jest taka ,ze cieniuje sie strony nosa ,bez skrzydelek ...I u Ciebie rozswietlila bym " most " nosa - nie wiem jak to nazwac .To by mu dalo wiecej 3D ...Ale od razu mowie ,ze lepiej sie za to nie brac jesli nie bedzie to dobrze zrobione to nie pomoze .Mozesz pocwiczyc z matowym bronzerem ...Ale na dzien to musi byc niezwykle subtelne i delikatnie, musi wygladac jak naturalny cien a nie dwie kreski ...Mozesz sprobowac tez z dwoma odcieniami podkladu(musi byc 2 tony ciemniejszy ), niektorzy " make-up artists "robia z tym cuda ...

Podsumowanie :

Rozebralam Twoja buzie na czynniki pierwsze i mam nadzieje ,ze pomoglam a nie wpedzilam w jeszcze wieksza otchlan ...Ogolnie uwazam , ze masz piekna klasyczna,proporcjonalna buzie i moze Ci usmiech nie schodzic z ust Masz dwie bardzo mocne cechy - piekne brwi i usta . I o tym nie zapominaj !Mysle ,ze bardziej chodzi o dopieszczenie szczegolow w Twoim wypadku niz jakies radyklane zmiany , bo naprawde bardzo ladna z Ciebie dziewczyna I nie mowie tego , bo wypada...Staralam sie trzymac rzeczowy, profesjonalny ton ,zebys wiedziala ,o co mi chodzi ...

I prosze Cie ,zacznij sie do siebie w lustrze usmiechac i traktuj sie z miloscia ...Bo to niezlwykle w zyciu wazne . Traktuj to jako obowiazek a nie jako przywilej ludzi pieknych i bogatych .Bo szczescie ani z jednym ani z drugim nie ma nic wspolnego


Bardzo cieplo pozdrawiam


Ps. Dziewczyny - jesli znajdziecie jakies bledy to trabcie , bo ja to pisze o 12 w nocy
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 12:10   #11
Sevi
Raczkowanie
 
Avatar Sevi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Z krainy marzeń...;p
Wiadomości: 36
Dot.: Moja paszczęka błaga o pomoc ;<

Cytat:
Napisane przez emurulez77 Pokaż wiadomość
Powodow do placzu nie znalazlam, a przygladalam sie z uwaga.... Trudno mi cokolwiek powiedziec, zdjecia maja dosc dziwna perspektywe, czyzby fotografowane "z gory"?
Przede wszystkim sa dosc "zolte"... mozemy prosic o wieksze, symetryczne, przy swietle dziennym???
Ach, na buzi brakuje mi przede wyszystkim usmiechu Glowa do gory!!!
Pierwsze zdjęcie jest dokładnie na wprost buzi... Do drugiego się przyznaję, jest lekko z góry.. A żółte dlatego, że okno mojego pokoju wychodzi na zachód, a akurat był piękny wieczór, słońce zachodziło i stąd pewnie to zabarwienie Postaram się dodać coś lepszego jak będę miała troszkę więcej czasu Uśmiechać się narazie niestety nie mogę... Mam brzydką wadę zgryzu. Ale już w grudniu będę miała aparat, więc... Chyba będzie dobrze


Cytat:
Napisane przez Eska88 Pokaż wiadomość
szczerze to widac ze chyba dawno ich nie obcinalas wiec dobrze im to zrobi
To fakt, ostatno byłam u fryzjera trzy lata temu ^^ Zrobiła mi coś takiego na głowie, że potem bałam się chodzić i co najwyżej dawałam się mamie odrobinkę podciąć ;D


Daisy Dziękuję, że chciało Ci się dokonać aż takiej analizy.... Wpędzić w większą otchłań?! Ty mi dajesz nadzieję na to, że może być dobrze ) Dziękuję Ci ślicznie... I wszystkim dziękuję wszystkim za cenne uwagi, bardzo mi pomogły Za ciepłe słowa także bardzo dziękuję... ;* Jesteście wspaniali i kochani ^^ ) Wszystkich najcieplej pozdrawiam
__________________
Czerwony, Zielony,Żółty, Pomarańczowy, Biały, Szary, Czarny, Fioletowy, Niebieski...


Jak się czyta? ;P
Sevi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-11, 14:26   #12
Sevi
Raczkowanie
 
Avatar Sevi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Z krainy marzeń...;p
Wiadomości: 36
Dot.: Moja paszczęka błaga o pomoc ;<

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
Jak mi napiszesz jaki masz kolor oczek i odcien skory to cos dopisze .
Z wrażenia zapomniałam napisać ^^ Kolor oczu -dziwna sprawa, bo... One się zmieniają :| Raz są błękitne, innym razem są zielone... Pewnie od kąta padania światła to zależy ^^ A odcień skóry... Ciepły, taki lekko brzoskwiniowy? Tak, do tego chyba mi najbliżej ^^
__________________
Czerwony, Zielony,Żółty, Pomarańczowy, Biały, Szary, Czarny, Fioletowy, Niebieski...


Jak się czyta? ;P
Sevi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 16:00   #13
klaudia_1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6
Dot.: Moja paszczęka błaga o pomoc ;<

co ty gadaxz jestes ladna tylko pamietaj zeby chodzic w rozpuszczonych wlosach:P
klaudia_1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 11:04   #14
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Moja paszczęka błaga o pomoc ;<

Mam pięękne oczyska Powinnaś je podkreślać. Moim zdaniem pasowałyby Ci lekkie fale, żeby poszerzyć dolną część twarzy wygląda mi ona na trókatną. Myslałaś nad grzywką? Nie masz bardzo wysokiego czoła, ale długie proste włosy sprawiają, że Twoja twarz staje się pociągła. Wydaje mi się, że prosta grzywka od srodka głowy byłaby dla Ciebie, myślałam tez nad bezpieczną na bok, ale mogłaby Ci niepotrzebnie wyszczuplać twarz. W zasadzie Daisy bardzo dobrze Ci poradziła. Także zwróciłam uwage na brwi, zdjęcie niejest wyraźne, ale wydaje mi się, że potrzebna im DELIKATNA korekta. I broń boże nie wyrywaj ich za bardzo, sa geste i takie mi się podobają. Co do koloru włosów - wydaje mi się, że masz naturalny kolor, nie farbowane? Ja bym bardziej postawiła na pielegnację, niż na farbowanie.
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.