Rzucić palenie - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-14, 22:24   #2101
Wioletta28
Raczkowanie
 
Avatar Wioletta28
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: New Life:) Poland
Wiadomości: 253
GG do Wioletta28
Dot.: Rzucić palenie

Mamapolka, skad Ty bierzesz tyle optymizmu?! dzieki za to, i wspieraj nas dalej!!Nawyk niepalenia? niezla alternatywa
Wioletta28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 22:28   #2102
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Rzucić palenie

A ja narazie jakoś się trzymam (może dlatego że nie ma wiele pokus) no i nie palę od 31 października
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 07:30   #2103
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez mamapolka Pokaż wiadomość
NO TO CO BABY?WPADAMY W NAWYK NIEPALENIA!!!!!!!!!Pozdra wiam Wszystkie pachnąco.

Oł jeee...

Nabywam nawyk niepalenia od 21 pażdzienika
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 18:41   #2104
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: Rzucić palenie

Dopada mnie deprecha
Jakos niepalenie traci dla mnie sens.
Tak jak wszystko w tym glupim, bezsensownym zyciu.
Wczoraj wracajac do pustego domu kupilam sobie butelke prosecco i fajki. Ryczac w kiblu wypilam pol flachy i zapalilam fajke.
Zale i smutki troche zmalaly, nie wiem co bylo tego przyczyna: prosecco czy fajka?
Potem tylko tabletka nasenna i moglam isc spac.
Teraz znowu lzy cisna mi sie do oczu i nosi mnie aby zapalic.
Nie palilam od 5.07.07

Podajcie mi jakies sensowne powody, dla ktorych nie warto palic. Prosze
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 18:48   #2105
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Rzucić palenie

Nie będę pisałam Ci że to niezdrowe bo doskonale o tym wszyscy wiemy i do nikogo tak naprawdę to nie przemawia. Pomyśl sobie jak drogie są fajki i że za to możesz sobie kupić jakiś fajny ciuszek, perfumy lub kremik Na mnie jak narazie to działa
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 18:49   #2106
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Rzucić palenie

Dla Twojego zdrowia - bys nie miala wiecej innych powodow do placzu ???
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 19:43   #2107
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie

Evamoni, po kupieniu fajek na pewno nie czujesz się lepiej

A ten papieros smakował Ci? Zwykle po tak długiej przerwie nie smakuje.

Szkoda tego czasu, Twojego zdrowia, nerwów i portwela. Znowu będziesz niewolnikiem dymka, będziesz nerwowo rozglądać się dla miejscem dla palaczy i stresowć że chciałabys zapalić a nie możesz w danej chwili. Będziesz śmierdzieć - Twoje włosy ubrania, ręce, oddech. Miesięcznie będziesz tracić XXX zł na papierochy a mogłabys za to sobie co miesiąc kupić puder Diora, cienie Guerlain czy flaszkę perfum.

I może najważniejsze - będziesz dręczona przez wyrzuty sumienia, że nie dałaś rady i poniosłaś porażkę

Przyjemność palenia to złudzenie - powróć do pachnącego życia.

Powodzenia
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-15, 19:52   #2108
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Evamoni, po kupieniu fajek na pewno nie czujesz się lepiej

A ten papieros smakował Ci? Zwykle po tak długiej przerwie nie smakuje.

Szkoda tego czasu, Twojego zdrowia, nerwów i portwela. Znowu będziesz niewolnikiem dymka, będziesz nerwowo rozglądać się dla miejscem dla palaczy i stresowć że chciałabys zapalić a nie możesz w danej chwili. Będziesz śmierdzieć - Twoje włosy ubrania, ręce, oddech. Miesięcznie będziesz tracić XXX zł na papierochy a mogłabys za to sobie co miesiąc kupić puder Diora, cienie Guerlain czy flaszkę perfum.

I może najważniejsze - będziesz dręczona przez wyrzuty sumienia, że nie dałaś rady i poniosłaś porażkę

Przyjemność palenia to złudzenie - powróć do pachnącego życia.

Powodzenia
Bardzo mądrze piszesz Lepiej bym tego nie ujęła
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 19:56   #2109
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Bardzo mądrze piszesz Lepiej bym tego nie ujęła
Dziekuję Magdziu Chyba to sobie wydrukuję i będe czytać w chwilach załamania
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 20:28   #2110
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: Rzucić palenie

Nie smakowal. Przed oczami zrobilo sie czarno i potem bylo mi niedobrze.
Dziekuje Wam za slowa otuchy.
Oczywiscie zaluje, ze zapalilam. Mam straszne wyrzuty sumienia.
Mam problem sama ze soba, nie umiem dogadac sie z otoczeniem, moje malzenstwo wisi na wlosku i nie mam kompletnie nikogo, gdzie moglabym sie wygadac, stad ten papieros. Brak motywow i celu w zyciu.
Sorry, ze nie na temat i spadam z watku.
Dzieki i pozdrawiam
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 20:59   #2111
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez evamoni Pokaż wiadomość
Nie smakowal. Przed oczami zrobilo sie czarno i potem bylo mi niedobrze.
Dziekuje Wam za slowa otuchy.
Oczywiscie zaluje, ze zapalilam. Mam straszne wyrzuty sumienia.
Mam problem sama ze soba, nie umiem dogadac sie z otoczeniem, moje malzenstwo wisi na wlosku i nie mam kompletnie nikogo, gdzie moglabym sie wygadac, stad ten papieros. Brak motywow i celu w zyciu.
Sorry, ze nie na temat i spadam z watku.
Dzieki i pozdrawiam
WIem jak to jest gdy nic co robisz nie wychodzi Ale wiem również że szczęście przychodzi wtedy kiedy najmniej się tego spodziewasz. Będę trzymała za Ciebie kciuki
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-15, 23:40   #2112
mamapolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10
Dot.: Rzucić palenie

Evamoni-no i co-życie wróciło do normy?Nie warto!Ani przez faceta być uzależnioną,ani tym bardziej przez małego śmierdziela!!!!!!!!!!!Jak gość Cię nie docenia to nie jest wart Ciebie!A TY jesteś warta wszystkiego,co najlepsze!A PRZECIEŻ ŻADEN ŚMIERDZIEL nie jest czymś najlepszym!I choćby nie wiem jak CIĘ(i Was Wszystkie!)przekonywał i mamił nie daj(cie) się!Kurcze,babki-żaden facet nie dałby rady być w ciąży,nie mówiąc o rodzeniu.Udowodniono nawet,że ich organizm nie byłby w stani znieść fizycznego bólu tego momętu!No a my od zarania ludzkości dajemy radę- to co poddamy się MAŁEMU<WSTRĘTNEMU ŚMIERDZIELOWI,który próbuje wykozystać każdą naszą chwilkę słabości???????????No nie!NIE DAJMY SIĘ BABY!Pozdrawiam pachnąco!
mamapolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 23:31   #2113
mamapolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10
Dot.: Rzucić palenie

Ej!!!!!!!!!!!CO SIĘ Z WAMI PODZIAŁO???????????Weeken d zaczęłyście?Mam nadzieję,że nie jaracie po kątach!Ja jak pisałam nie mam fizycznej potrzeby zapalenia.Z psychą jakoś daję radę-no ale cóż nie takie rzeczy przechodziłam...Najgorzej w kość mi dają" bóle płuc".Wiem,wiem płuca nie bolą.Ale nie tylko ja to mam-więc coś w tym jest!Macie taki problem?Pozdrawiam pachnąco.
mamapolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 08:52   #2114
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie

Melduję się, jestem Niepalaca Piąty tydzień zaczyna się jutro

A płuca bolą przy rzucaniu, to fakt
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 09:28   #2115
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Melduję się, jestem Niepalaca Piąty tydzień zaczyna się jutro

A płuca bolą przy rzucaniu, to fakt
Tymeno, trzymajcie się, niepalące, wspieram was energią pozytywną i bezdymną, dlaczego płuca bolą przy rzucaniu?
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 10:55   #2116
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Rzucić palenie

faktycznie, jest jakis specyficzny dyskomfort.... ale mija..choc po dzis dzien zdarza mi sie rano obudzic i mam takie dziwne uczucie w plucach, jakbym dzien przed paczke na raz wypalila!!!
no coz, to chyba "pokuta" za to glupstwo jakim jest palenie :/
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 11:24   #2117
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Rzucić palenie

Ja mam takie dziwne uczucie ciężkości w płucach a powinno być przecież odwrotnie bo się nie truję tym świństwem Ale powiem wam że jakoś wewnętrzenie czuję się z tym lepiej że nie palę I pokus jak narazie nie ma więc jakoś to leci Tymenko gratuluję tego piątego tygodnia- mam nadzieję że ja również dotrwam
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 18:18   #2118
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Tymeno, trzymajcie się, niepalące, wspieram was energią pozytywną i bezdymną, dlaczego płuca bolą przy rzucaniu?
Dziękuję Ewo, jak mi miło

Nie wiem czemu płuca bolą Ale przez pierwszy tydzień tak miałam i wrażenie, że zaraz się uduszę bez papierosa, po prostu brakowalo mi powietrza. Wiem to śmieszne dla kogoś kto nie pali ale palacze potwiedzają ten stan


Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Tymenko gratuluję tego piątego tygodnia- mam nadzieję że ja również dotrwam
Dziekuje Magdziu, jestem pewna, że dotrwasz a za jakiś czas przesatniemy odliczać tygodnie i zaczniemy liczyć miesiące a potem lata
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 19:19   #2119
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Rzucić palenie

Mam taką cichą nadzieję A mnie jeszcze brakuje 13 dni żeby świętować miesiąc nie-palenia
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-18, 20:34   #2120
mamapolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10
Dot.: Rzucić palenie

Cześć Baby!Jak tam nawyk niepalenia?Trzymacie się mam nadzieję?Tymenko-mam pytanko apropos płucek-w pierwszym tygodniu tylko to odczuwałaś?Ja powiem Wam szczerze-tylko nie przestraszcie się proszę-przez pierwszy tydzień nic mi się nie działo.Myślę,że duży wpływ miał wspomagacz...W drugim tygodniu myślałam o zapaleniu,ale4 fizycznie nie chciało mi się palić...W trzecim tygodniu zaczęło mnie boleć-taki tępy,mały ból po bokach-od pach po biodra...W trzecim tygodniu doszło "duszenie" w okolicach mostku.Na początku oba "bóle"bywały upierdliwe,ale nie dokuczliwe,czy przerażające.Ale potem...Kurcze miałyście kiedykolwiek wrażenie,że nie możecie mocniej złapać tchu,bo Wam klatkę piersiowa rozerwie w bólach straszliwych??????????Ja tak właśnie mam...Ale nic to-mówię Wam!Trochę Amol-u i nie jest tak żle!Najważniejszy jest nowy nałóg-NIEPALENIE!!!Pozdrawiam Was Wszystkie pachnąco!
mamapolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-18, 20:43   #2121
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Rzucić palenie

mamapolka ja też mam czasami problemy z tym oddychaniem. Nie mogę nabrać głęboko powietrza ale to powoli już mam nadzieję przechodzi. Amol pomaga
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 08:27   #2122
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie

Tak, potwierdzam Płuca bolą i masz wrażenie, że się udusisz bo nie możesz tchu złapać Nie wiem dlaczego ale palacze rozstający się z nałogiem często skarżą się na taką dolegliwość.

To mija więc cierpliwości
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 10:53   #2123
Veris
Zadomowienie
 
Avatar Veris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia/cały świat
Wiadomości: 1 267
Dot.: Rzucić palenie

Hej Kochane!

Ostatnio mało się odzywam - przyjechała do mnie na 8 dni Babcia (rodzice są na wycieczce we Francji) - jestem na skraju wytrzymałości psychicznej. Moja Babcia jest typem człowieka, z którym fajnie jest spędzić parę godzin, góra dzień..ale kiedy spędza się z nią parę dni doprowadza do szału. Jeszcze nigdy jeden człowiek nie powiedział mi tylu przykrych słów, dawno tyle nie płakałam. To jest kobieta starej daty, do tego ze wsi (nie obrażam nikogo ze wsi, chodzi raczej i podejście do pewnych spraw). Na początku śmieszyło mnie to jak Babcia mówi, że to wstyd, że w tym wieku (22 lata) nie mam męża i że powinnam pracować w sklepie, bo to porządna praca, a nie tam jakieś durne aktorskie zapędy. Ale kiedy słyszy się codziennie, że się nie ma charakteru i że do niczego się w życiu nie dojdzie, że się jest nieudacznikiem (do tego to wytykanie fizycznych niedostatków) - kooszmar! Po nocy śnią mi się papierosy, wczoraj po pracy praaawie! zapaliłam, jest na skraju, dosłownie! Jeszcze daję radę, ale nie wiem jak długo wytrzymam! Przed chwilką usłyszałam, że przez ten mój charakter nawet jakbym wyjechała zagranicę to i tak do niczego bym nie doszła. Nie ma to jak wsparcie ze strony najbliższych!

Buźka,
V.
__________________
Be happy for this moment.

This moment is your LIFE!



Veris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 11:15   #2124
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Rzucić palenie

dubel
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 11:16   #2125
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Rzucić palenie

Veris nie daj sie!!! Jak zapalisz to babcia nagle nie zniknie! Poza tym rzucasz dla siebie, nie dla kogos, wiec badz egoistka w tej kwestii i mysl tylko i wylacznia o sobie!
Poza tym, pewnie gdyby Babcia zobaczylaby Cie z fajka badz poczula, ze palilas, mialaby kolejny, sluszny tym razem, powod do narzekania i wytykania palcem!
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 07:24   #2126
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie

Veris, trzymaj się kochana Jak zapalisz fajkę to dasz babci mega satysfakcję, że jednak Ci nie wyszło I będziesz miała duże wyrzuty sumienia. Nie jest to warte
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 08:58   #2127
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez Veris Pokaż wiadomość
Hej Kochane!

Ostatnio mało się odzywam - przyjechała do mnie na 8 dni Babcia (rodzice są na wycieczce we Francji) - jestem na skraju wytrzymałości psychicznej. Moja Babcia jest typem człowieka, z którym fajnie jest spędzić parę godzin, góra dzień..ale kiedy spędza się z nią parę dni doprowadza do szału. Jeszcze nigdy jeden człowiek nie powiedział mi tylu przykrych słów, dawno tyle nie płakałam. To jest kobieta starej daty, do tego ze wsi (nie obrażam nikogo ze wsi, chodzi raczej i podejście do pewnych spraw). Na początku śmieszyło mnie to jak Babcia mówi, że to wstyd, że w tym wieku (22 lata) nie mam męża i że powinnam pracować w sklepie, bo to porządna praca, a nie tam jakieś durne aktorskie zapędy. Ale kiedy słyszy się codziennie, że się nie ma charakteru i że do niczego się w życiu nie dojdzie, że się jest nieudacznikiem (do tego to wytykanie fizycznych niedostatków) - kooszmar! Po nocy śnią mi się papierosy, wczoraj po pracy praaawie! zapaliłam, jest na skraju, dosłownie! Jeszcze daję radę, ale nie wiem jak długo wytrzymam! Przed chwilką usłyszałam, że przez ten mój charakter nawet jakbym wyjechała zagranicę to i tak do niczego bym nie doszła. Nie ma to jak wsparcie ze strony najbliższych!

Buźka,
V.
Veris doskonale Cię rozumiem . Też często mam dość mojej wspaniałej rodzinki, i gdybym nawet jutro wyjechała to nikt chyba by nie zauważył. No cóż rodziny się nie wybiera.
Ale wiesz co- mnie to jeszcze bardziej motywuje do nie-palenia. Mogę udowodnic sobie (bo inni pod tym względem mnie nie interesują) że potrafię i jestem silna, a nie że nic nie umiem tak jak to ktoś tam powie
3maj sie kochana
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 17:46   #2128
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie

Dziewczyny, meldować się Dajecie radę ??? Bo ja tak
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 19:27   #2129
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Rzucić palenie

Melduje się niepaląca 24 dzień
Jakoś już coraz mniej myślę o fajeczkach
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 20:11   #2130
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie

Jutro sie konczy 5 tygodni i zaczyna szósty Miałam teraz kilka dni wolnego i nieustannie myslałam o małym smierdzielu

Cały czas siedze w kuchni i pichcę i robię się nieprzyzwoicie gruba Ale nie dam się
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.