Rzucić palenie - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-13, 18:49   #2281
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez Karteluszka Pokaż wiadomość
wciskam sie troche nie na temat, ale jest pewna rzecz, ktora mnie niepokoji
zaczelam ostatnio palic (o zgrozo pisze to wlasnie w tym watku) i zauwazylam, ze jak pale to mam zawroty glowy, nawet jak skoncze papierosta to dalej kreci mi sie w glowie i troche trudno mi utrzymac sie na nogach-trwa to jakies 10 minut od czasu skonczenia.
moze ktoras z Was wie czym to jest spowodowane?
zle pale, czy jak?
źle, że palisz a nie źle palisz......... Twój organizm się broni, stąd te objawy.. lepiej przestań, jeśli teraz tego nie zrobisz, kiedyś będziesz bardzo załować
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 10:08   #2282
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Rzucić palenie

niestety na polskich stronach nie znalazlam skladu chemicznego prod. tytoniowych (czyt. papierosow) ale za to na niemieckiej.Stronke wklejam dla ciekawskich a w szczegolnosci dla Karteluszki......
[http://www.rauchfrei.de/beipack.htm

Sklad kryje sie w akapicie Zusammensetzung, zas po kliknieciu w podreslone wyrazy chemische Verbindungen uzyskamy nieco dokladniejszy obraz mieszanki chem. w papierosach.
Tak wiec.....
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 12:50   #2283
dorota1976
Raczkowanie
 
Avatar dorota1976
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 52
Dot.: Rzucić palenie

niestety nie mam zbyt dużo czasu i nie mogę przeczytać tego wątku w całości, żeby znaleźć odpowiedź na moje pytanie. mam nadzieję,że jednak uda mi się uzyskać tą odpowiedź. Nie palę od 34 dni (a paliłam 13 lat ponad paczkę dziennie) i wiecznie jestem głodna tyję w oczach czy to się kiedyś zatrzyma?
__________________
96,5>95,4>94>93>92>91>90>88>86>84>82>80>78>76> 75

45 dni bez dymka
dorota1976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 13:51   #2284
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: Rzucić palenie

heh,dolaczam do WAs dziewczynki i ma nadzieje ze uda mi sie rzucic palenie,pale od 2,5 roku,moze nie duzo,paczki fajek starcza mi na 3-4 dni,ale mam dosyc smierdzacych wlosow i ubran,mam dosyc wychodzenia na dwor na papierosa,zostal mi 1 papieros w paczce,od jutra zaczynam walke z nalogiem,mam nadzieje ze mi sie uda



tylko oto jest pytanie,jak lepiej zwalczyc nalog od razu rzucic,tzn nie palic i juz czy stopniowo ograniczy palenie?
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 10:35   #2285
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Rzucić palenie

Od razu!!!!! Nie ma pelania i juz!!! Pepowiny tez nie przecina sie na raty tylko na RAZ!

Minie, minie ten atak glodu, wszystkie zmysly odzyskaly/kuja dawno doskonalosc i szaleja.. Pij duuuuuzo wody mineralnej! Unikaj slodzonych napojow, soki rozcienczone, a poskromisz uczucie glodu!!!
Warto nie palic, nawet jezeli przybedzie nam te kilka dodatkowych kg!
Zycze wytrwalosci!
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 14:13   #2286
smadak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 191
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez emurulez77 Pokaż wiadomość
Ja tez jestem palaczka i niestety powiem Ci, ze nie ma zadnych cudownych srodkow wspomagajacych rzucenie palenia... Albo ma sie silna wole i czlowiek chce zwalczyc nalog albo pali dalej.. mi sie niestety bo dzis dzien nie udalo, tak naprawde to chyba brak mi motywacji... Za to moj TZ palil przez ponad 30 lat wiecej niz paczke dziennie i we wrzesniu tego roku przestal, czego mu serdecznie gratuluje i jestem z niego naprawde dumna!!... a ja slabeusz dalej wyplukuje sie z kasy w imie glupoty, rujnujac przy tym wlasne zdrowie..
Ja rzuciłam z dnia na dzień i nie opalę już 27 miesięcy - można - wierzcie mi ? !!!!
__________________
pięknie jest
smadak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 14:13   #2287
smadak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 191
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez ira21 Pokaż wiadomość
heh,dolaczam do WAs dziewczynki i ma nadzieje ze uda mi sie rzucic palenie,pale od 2,5 roku,moze nie duzo,paczki fajek starcza mi na 3-4 dni,ale mam dosyc smierdzacych wlosow i ubran,mam dosyc wychodzenia na dwor na papierosa,zostal mi 1 papieros w paczce,od jutra zaczynam walke z nalogiem,mam nadzieje ze mi sie uda



tylko oto jest pytanie,jak lepiej zwalczyc nalog od razu rzucic,tzn nie palic i juz czy stopniowo ograniczy palenie?
Zdecydowanie od razu !!!!!
__________________
pięknie jest

Edytowane przez smadak
Czas edycji: 2008-04-18 o 14:16 Powód: przepraszam za post pod postem, to przez przeoczenie ;( wybaczcie
smadak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-18, 18:37   #2288
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Rzucić palenie

Smadak ja ponad rok juz nie pale, wiec jedynie moge potwierdzic, ze palenie mozna rzucic ale trzeba chciec!
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 19:12   #2289
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: Rzucić palenie

rzucilam,nie wypalilam ani jednego papierosa dzi i powiem szczerze ze jakos mnie dzis nie ciagnelo,mam nadzieje ze wytrwam
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 15:22   #2290
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez ira21 Pokaż wiadomość
rzucilam,nie wypalilam ani jednego papierosa dzi i powiem szczerze ze jakos mnie dzis nie ciagnelo,mam nadzieje ze wytrwam
Powodzenia, pamiętaj ze wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć ze warto było sie przemęczyć przez chwilkę, po to żeby teraz cieszyć się wolnością
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 17:24   #2291
goshaaa
Przyczajenie
 
Avatar goshaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 8
Dot.: Rzucić palenie

Cztery chrupkie chlebki. Majonez z jasnym chlebkiem, trzy kieliszki wiśniówki - tyle trwała rejestracja na forum. Wspomnę że papieroska nie było bo wietrzę mieszkanie przed powrotem mojego Pana z żużla. No cóż... Prób rzucania było wiele - właściwe od paru lat tylko rzucam palenie - efekt ŻADEN. Po prostu opuszcza mnie w pewnej chwili silna wola. Naczytałam się dużo. Przede mną Allen Carr czyli jego książka o rzucaniu palenia i co? i nic? W paczce 15 papierosków FRESH She (paranoja). Skończę je a jak i spróbuję po raz setny skończyć z TYM NAŁOGIEM - oraz zrzucić z 18kg. Ktoś też spróbuję ze mną tego wyczynu? Nie będę stosowała żadnych diet cud - po prostu będę nie dojadać i spróbuję więcej się ruszać. Oprócz tego muszę postarać się aby zmienić swoje podejście do pracy ( co masz zrobić dziś zrób z miesięcznym opóźnieneim) No cóż nie będę Was zanudzać. Do następnego razu.
goshaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-20, 18:06   #2292
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: Rzucić palenie

hehe,i mnie to juz 3 dzien bez papierosa,dzis bylo chyba najgorzej ,bylam spotkac sie z kolezanka,ona niestety pali i jak zapalila przy mnie papierosa to mialam wielka ochote wyrwac jej go z reki i dopalic,ale opanowalam sie
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 13:00   #2293
goshaaa
Przyczajenie
 
Avatar goshaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 8
Dot.: Rzucić palenie

No i stało się - był ostatni przed chwilą. Czasy się zmieniły i Janda z "Człowieka z marmuru" już nie jest ideałem kobiety. Dziś królują kobiety młode, pachnące, zwiewne i piękne. Nie ma już miejsca dla famme fatale z lufką w otchłani dymu. Dziś powinnyśmy być fit. Ehhhh - nie palić, nie jeść i być miłą - spróbuję to zrobić. Byle by tylko nie zatruć innym życia moimi nastrojami........ (zaczynam wietrzyć moją norkę pracownię - bo wstyd tu wpuszczać ludzi)
goshaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 20:54   #2294
nellyis
Raczkowanie
 
Avatar nellyis
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 86
Dot.: Rzucić palenie

Witam wszystkich po półrocznej przerwie. Wracam do Was... na tarczy (niestety). Kłęby dymu sporadycznie (no, może częściej niż tylko sporadycznie) nadal są moją niechlubną "zasłonę dymną". Wątek, od mojej ostatniej tu pisaniny, śledziłam wprawdzie na bieżąco, ale z uwagi na to, że okazałam się pospolitym cieniasem, po prostu wstyd mi było przed Wami twardzielami się wypowiadać. Co tu dużo mówić - NIE WYTRZYMAŁAM. Żałośnie się tłumaczę, że przecież mam taką stresującą pracę (życie prawnika nie jest usiane różami ani kolorowe, ale szare jak ten dym z fajki), że boję się przytyć, że... no właśnie. Głupie preteksty, żeby tylko pociągnąć śmierdziela, a prawda jest taka, że nie potrafię przyznać się sama przed sobą, iż być może jestem za słaba na taki heroizm jak krucjata przeciwko papierosom. A może nie, tylko brak mi determinacji i odpowiedniej motywacji? Sama nie wiem... I chociaż zabrzmi to mało wiarygodnie (zważywszy na moje marne dotychczasowe osiągnięcia w tej materii), to jednak spróbuję znowu!
nellyis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 21:11   #2295
nellyis
Raczkowanie
 
Avatar nellyis
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 86
Dot.: Rzucić palenie

Krótkie przypomnienie mojej tytoniowej historii: palę jakieś 8 lat, ostatnimi czasy około paczkę dziennie (właśnie to do mnie dotarło...), czyli zdążyłam już puścić z dymem całkiem przyzwoitą furę. Kłopotów ze zdrowiem nie mam (na razie), na kondycję nie narzekam (powiem więcej, jest rewelacyjna - pewnie również "na razie"), bardzo dużo ćwiczę (bieg długodystansowy, aerobic, pływanie), nie mam nadwagi, nie dostaję zadyszki po dużym wysiłku fizycznym, zakup fajek nie jest żadnym obciążeniem dla mojego budżetu, palenie sprawia mi przyjemność... Teraz same rozumiecie, że jestem wyjątkowo ciężkim przypadkiem, bo niby chcę rzucić, ale nie widzę żadnych tego korzyści, czegoś, co pomogłoby mi wytrwać w takim postanowieniu.
nellyis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 21:20   #2296
nellyis
Raczkowanie
 
Avatar nellyis
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 86
Dot.: Rzucić palenie

Goshaaa, witaj!
Widzę, że jesteś na podobnym etapie co ja - na samym początku tej udręki rzucania. To może podejmiemy ten wysiłek wspólnie??
A co do Krysi Jandy - wciąż zachwyca . Dymiący rekwizyt był niezbędny do tej roli. Ale fakt, czasy się zmieniły i rzeczywiście nie wyobrażam sobie pociągającej jak smok Agnieszki Grochowskiej w "Tylko mnie kochaj". Na planie tego filmu wszystko wydawało się takie sterylne.
nellyis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 07:23   #2297
dorota1976
Raczkowanie
 
Avatar dorota1976
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 52
Dot.: Rzucić palenie

Ratunku! od wczoraj moim największym marzeniem jest zapalić. Tyle czasu było dobrze a teraz taka załamka. Jeszcze się nie dałam ale nie potrafię o niczym innym myśleć. Kiedy to się skończy?
__________________
96,5>95,4>94>93>92>91>90>88>86>84>82>80>78>76> 75

45 dni bez dymka
dorota1976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 13:42   #2298
maugoszatka
Wtajemniczenie
 
Avatar maugoszatka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Rzucić palenie

Ja kiedyś (z 2 lata temu) rzucilam na ok 7 miesiecy. Pozniej zaczelam i do tej pory nie moge przestac. Dzis jeszcze ani jednego, mam nadzieje, ze tak zostanie, nie mam ochoty palic dzis.
__________________
HELENKA
&
TOMUŚ


maugoszatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 08:40   #2299
dorota1976
Raczkowanie
 
Avatar dorota1976
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 52
Dot.: Rzucić palenie

Oj ucichło tu strasznie. Mam nadzieję, że nie jest powodem brak chętnych osób do pozbycia się nałogu. Życzę miłego tygodnia
__________________
96,5>95,4>94>93>92>91>90>88>86>84>82>80>78>76> 75

45 dni bez dymka
dorota1976 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-28, 09:27   #2300
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Rzucić palenie

Ja na pocieszenie dodam, że odkąd zdecydowałam się przestać palić w lutym, kilkakrotnie zdarzało mi się wyłudzać papierosy od znajomych, podczas rozmów w knajpach, imprez itp...ale jest coraz lepiej i pokusa staje się coraz mniejsza. Oczywiście, kiedyy widzę znajomą osobę, która pali, od razu myślę o tym, że w sumie też bym sobie zapaliła, ale to uczucie szybko mija i później już o tym nie myślę

Robi się ciepło, pięknie i słonecznie - polecam spacery i jednodniowe wypady za miasto - po powrocie nie tylko palenie, ale nawet miasto wydaje się trujące i odrzucające
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 09:31   #2301
dorota1976
Raczkowanie
 
Avatar dorota1976
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 52
Dot.: Rzucić palenie

Ja nie palę od marca i powiem szczerze, myślałam że będzie gorzej. Mam takie chwile, że dałabym się pociąć za macha albotabliczkę czekaolady ale się niedaję. Mam nadzieję, że tak już zostanie.
__________________
96,5>95,4>94>93>92>91>90>88>86>84>82>80>78>76> 75

45 dni bez dymka
dorota1976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 09:47   #2302
AnnaMagdalenaZ
Raczkowanie
 
Avatar AnnaMagdalenaZ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 97
Dot.: Rzucić palenie

witam!

to mój 1 post na wizażu, mam lekka tremę hehe

Zaczęłam palić w liceum. Nie rzucałam, bo nie widziałam potrzeby, piwko, imprezy, znajomi. Bez papierosa nie było się "w towarzystwie". Niestety moje zdrowie cierpiało na tym baaardzo, od dziecka miałam problemy z gardłem, to moja pięta achillesowa Ale paliłam dalej, bo normalnie to lubiłam..
Na studiach zaczęłam chorować bardziej, normą było, że co 3 miesiące dostawałam antybiotyk na infekcje górnych dróg oddcechowych. Postanowiłam rzucić i 3 lata temu nie paliłam przez pół roku od tak po prostu, az przyszła obrona licencjatu....no i powrót do nałogu. We wrześniu tego roku obrona magisterki i znowu w oparach szarego dymu...

A teraz:

Przed Wigilią postanowiłam, że rzucam definitywnie i tak od 22.12.07 nie palę i ... nie choruję wogóle!!Postanowiłam też że skoro zharmonizowałam w miarę organizm po antybiotykach nie będę ich już więcej brać. WOGÓLE i NIGDY

Nie stosowałam i nie stosuję żadnych "wspomagaczy" gum, plasterków itp. TYLKO silna wola. Trzeba uwierzyć w siebie!Pozdrawiam wszystkich rzucających!!
AnnaMagdalenaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 10:57   #2303
goshaaa
Przyczajenie
 
Avatar goshaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 8
Dot.: Rzucić palenie

Miałam falstart - jakie to straszne utwierdzać się w tym że się ma słabą wolę... ale ale jest i pozytyw dziś szósty dzień bez papierosa. Jest źle, jestem straszna, parzę melisę i zażywam leki uspakajające. Mój pan jest bardzo cierpliwy ale boję się że w pewnym momencie nie wytrzyma moich nastrojów. Czuję sie podle z powodu mojego nastroju i to napędza jeszcze większego doła. Haa! ...ale pachnę jestem mniej zmęczona i chyba udaje mi się konstruktywniej pracować. Nie myślę o paleniu, nie mam nawet ochoty ale ten cholerny nastrój... Choć dziś muszę powiedzieć jest super - od rana nawet śpiewam ... Pozdrawiam i do następnego razu - mam nadzieję że bez dymka.
goshaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 11:13   #2304
Mama_zenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5
Dot.: Rzucić palenie

Cześć. Nie palę już miesiąc!! Rzuciłam przy pomocy tabletek, ale ważne, że się udało!!
Ciągnie mnie jeszcze czasami, warczę na domowników, ale najgorsze jest to, że TYJĘ!!
Nie jem więcej a jednak przemiana materii zwolniła....
Jak z tym walczyć szybko i skutecznie?
Pozdrawiam
Mama_zenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 22:56   #2305
Magdalala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 28
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez goshaaa Pokaż wiadomość
Cztery chrupkie chlebki. Majonez z jasnym chlebkiem, trzy kieliszki wiśniówki - tyle trwała rejestracja na forum. Wspomnę że papieroska nie było bo wietrzę mieszkanie przed powrotem mojego Pana z żużla. No cóż... Prób rzucania było wiele - właściwe od paru lat tylko rzucam palenie - efekt ŻADEN. Po prostu opuszcza mnie w pewnej chwili silna wola. Naczytałam się dużo. Przede mną Allen Carr czyli jego książka o rzucaniu palenia i co? i nic? W paczce 15 papierosków FRESH She (paranoja). Skończę je a jak i spróbuję po raz setny skończyć z TYM NAŁOGIEM - oraz zrzucić z 18kg. Ktoś też spróbuję ze mną tego wyczynu? Nie będę stosowała żadnych diet cud - po prostu będę nie dojadać i spróbuję więcej się ruszać. Oprócz tego muszę postarać się aby zmienić swoje podejście do pracy ( co masz zrobić dziś zrób z miesięcznym opóźnieneim) No cóż nie będę Was zanudzać. Do następnego razu.

O rany, ja to z kolei mam z wiśniówką kłopot. nie, żeby alkoholizm mi groził, ale w zeszłe lato narobiłam tych malinówek, wiśniówek itp całą szafkę i teraz tak wypijam... Matka mi ostatnio wymownie postawiła w kieliszku brzoskwiniową... wodę Neste Smaczna, nie powiem
Tak więc ja Cie rozumiem, papieroski + coś do przegryzienia i popicia, oh, to sa przyjemności dziewczyny... Aha, jeszcze słodycze i sex)

pozdrawiam nocnie,
M.
Magdalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 09:14   #2306
goshaaa
Przyczajenie
 
Avatar goshaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 8
Dot.: Rzucić palenie

Tak więc ja Cie rozumiem, papieroski + coś do przegryzienia i popicia, oh, to sa przyjemności dziewczyny... Aha, jeszcze słodycze i sex)

Ach Magdalalo - jak cierpię po przeczytaniu tego tekstu - jak było by miło zapalić i poczuć te drażniące powietrze z tymi truciznami w gardle, jak miło by było pewnym wydechem wyrzucić je w otchłań i znów nowym zaciągnięciem ściśniętych ust wokół białej bibułki wpompować je w płuca..... ale potem, wiem... znowu będę zła na siebie że znowu poleciałam do sklepu po paczkę, że znowu śmierdzą mi dłonie, że znowu jestem "brudna", stara, głupia i daleko mi do zwiewnej muzy czy nimfy tylko bliżej mi do starej ropuchy... ale ten jeden haust... ale to będzie znów porażka...ale...ale i tak ciągle biję się z myślami... walczę..................
goshaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 09:36   #2307
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Rzucić palenie

zeby jeszcze te trucizny faktycznie mozna bylo jednym wyziewem na zewnatrz "wyrzucic"... one jednak zostaja w plucach....
Ja sie trzymam i powiem szczerze, ze zrobilam sie niemozliwa-smierdzi mi w pokoju kiedy mamy otwarte drzwi od balkonu a sasiedzi kopca na balkonie obok... !!! Koszmar!
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 14:29   #2308
lasiczka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2
GG do lasiczka30
Dot.: Rzucić palenie

Ja nastepna, która ma w planie rzucić papierosy.....tylko najgorsze jest to, że ja je tak luuubię (pewnie niektóre z Was zastanawiają sie jak można lubieć te smrody ale palaczki pewnie wiedzą o co chodzi)
Palę od 8-miu lat, ostatnimi czasy koło paczki dziennie. Niedawno dostałam okropnego ataku duszności.....poszłam do lekarza....a Ona mi na to...astmatyczne zapalenie oskrzeli....przez tydzień, 2x dziennie zastrzyki (i przy każdym baaardzo bolącym.....zaklinanie się, że już nie pale bo wszystkiemu winne papierochy)...
I co..........nie paliłam 4 dni........i zaczęło sie polepszać tzn.przeszedł kaszel......i....dlaczego tak dziwnie smakuje ta kawa...a może jednego tylko do kawki.....a potem....a może jeszcze jeden bo tak pojadłam...i.....każdy jest ostatnim.
Codziennie rano budzę się i obiecuję sobie, że już dziś nie zapalę.......baaaaardzo słaba ta moja silna wola.
Jutro wyjeżdżam z moim TŻ-em na tygodniowe wczasy (nie palącym) iiiii tak sobie myślę, że jak wytrzymam ten tydzień bez papierosa.....to już będzie z górki.

maa nadzieję, że uda nam się dzielnie pokonać śmierdziele!!!
lasiczka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 09:16   #2309
goshaaa
Przyczajenie
 
Avatar goshaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 8
Dot.: Rzucić palenie

Cześć dziewczęta! Wpadłam na chwilkę coby pochwalić się 12 dniem nie palenia. Już nie jest źle. Kompletnie nie mam ochoty na papierochy. Jak mi ktoś zapali (a niestety mój Pan pali) to cierpię z powodu nieprzyjemnego zapachu. Ehhh co robi umysł i wmówienie sobie że papieroski to bleeeee. Mam dobry sposób. Sama go sobie znalazłam choć nie mówię że ktoś przede mną tego nie zrobił. Spryskuję siebie dobrym perfum, w tym oczywiście przeguby dłoni i od czasu do czasu wącham. To w zamian wąchania dymu . Pozdrawiam i mam wielką nadzieję że bez problemu znowu napisze do Was z świata pachnącego i zawierającego dużoooo tlenu.
P.S. Nie tyję. Sposób? Staram się nie jeść po 18.00 i zaczełam dostrzegać sałatki owocowe - mniam. Sałatka owocowa składająca się z bananka, winogronka i co tam mam pod ręką. Polewam to jakimś drzemikiem niskokalorycznym i leciutko czekoladą w płynie i mam superrrrr deser. Lepsze to niż czekolada i baton.
goshaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 09:24   #2310
Alida
Raczkowanie
 
Avatar Alida
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 209
GG do Alida
Dot.: Rzucić palenie

witam
ja dopiero od edzisiaj podjęłam decyzje o niepaleniu.. narazie wspomagam sie TAbexem bo niestety 16 lat nałogu robi swoje i nie było mi tak łatwo bez wspomagania. do "niepalących" nie mogę sie jesczcze zaliczyc bo przez pierwsze 4 dni Tabexu mozna jeszcze popalac ale zauwazylam ze fajki juz mi tak nie smakuja bede informowac na bieżaco o moich postepach a juz szczegolnie jak dojde do dni "bez fajka"
Alida jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:52.