Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-13, 22:16   #991
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość

Wielkie dzięki.
Czyli jednak rozwijaj się, o mój rozmarynie....
A ja zamówiłam 3 od Thanatosa - z róży, zielonej herbaty i jeszcze jakiś, ale nie pamiętam . Wychodzi o wiele taniej i mam nadzieję, że będą się lepiej sprawowały ( a przede wszystkim lepiej pachniały niż z ecospa kadzidłowiec.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 22:21   #992
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Pytanie techniczne mam, gdzie mozna kupic szklane buteleczki takie jak te z mazidel? Dostalam puuudlo probek i bym cos pokombinowala ale buteleczek zabraklo, gdzie szukac?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 07:48   #993
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Pytanie techniczne mam, gdzie mozna kupic szklane buteleczki takie jak te z mazidel? Dostalam puuudlo probek i bym cos pokombinowala ale buteleczek zabraklo, gdzie szukac?
Spróbuj w jakiejś aptece, ale takiej, która robi leki na zamówienie - ja w takiej często kupuję.
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 10:27   #994
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Spróbuj w jakiejś aptece, ale takiej, która robi leki na zamówienie - ja w takiej często kupuję.
Dzieki, popytam
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 12:32   #995
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
A ja zamówiłam 3 od Thanatosa - z róży, zielonej herbaty i jeszcze jakiś, ale nie pamiętam . Wychodzi o wiele taniej i mam nadzieję, że będą się lepiej sprawowały ( a przede wszystkim lepiej pachniały niż z ecospa kadzidłowiec.
Ancia, czekamy na relacje w swoim czasie - ja z niecierpliwością czekam na wieści o hydrolacie z zielonej herbaty
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 12:53   #996
arba
Raczkowanie
 
Avatar arba
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Ancia, czekamy na relacje w swoim czasie - ja z niecierpliwością czekam na wieści o hydrolacie z zielonej herbaty


Ostatnio kupiłam właśnie ten hydrolat. Do tej pory byłam wierna różanemu i chyba do niego powrócę. H z zielonej herbaty zapach ma bardzo delikatny,wręcz subtelny co dla mnie jest bardzo ważne (po wysmarowaniu się np h z neroli myślałam że mi głowa pęknie), niestety pozostawia na skórze lepkość , czasami niektóre toniki tak mają. Różany z mazideł zachowywał się jak woda, skóra od razu nadawała się do wsmarowania filtra. Przy tym hydrolacie muszę czekać aż lepkość trochę zniknie. Testowałam już rumianek (zapach okropny), oczar (chyba do niego wrócę czasami), nerolę (za mocny zapach) cytrynowy (może być ale nie dla mnie) no i tą nieszczęsną zieloną herbatę i jak zwykle wracam do różanego.
arba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 13:42   #997
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Oleje i hydrolaty.

a używał ktoś hydrolat aloesowy? niby ma nawilżać i łagodzić a ja mam wrazenie okropnego ściagnięcia skóry
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-14, 15:52   #998
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: Oleje i hydrolaty.

to ten aloesowy od Thanatosa? właśnie planowałam go kupić....
__________________

lafigue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 19:48   #999
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Arba, dzięki za informacje. Mnie warstewka niestraszna, więc zielona herbata nadal mnie kusi...
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 06:42   #1000
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez lafigue Pokaż wiadomość
to ten aloesowy od Thanatosa? właśnie planowałam go kupić....
u Thanatosa nie kupowałam, ale raczej mamy ten sam, z tym że ostrzegam, ja mam dziwną cerę, mało co mnie nawilża, prawie wszystko zapycha, więc jestem nieobiektywna jak...
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 20:24   #1001
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez agatka-a Pokaż wiadomość
u Thanatosa nie kupowałam, ale raczej mamy ten sam, z tym że ostrzegam, ja mam dziwną cerę, mało co mnie nawilża, prawie wszystko zapycha, więc jestem nieobiektywna jak...
ehhh, to podobnie jak ja... też mam nietypową cerę - prawie nic mnie nie nawilża; a przy domowych mazidłach cały czas mam pustynię (tzn. suszę na buzi ), choćbym dodawała wszystkich możliwych nawilżaczy; no nic, mimo wszystko sporóbuję dzięki za odpowiedź
__________________

lafigue jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-15, 21:02   #1002
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez lafigue Pokaż wiadomość
ehhh, to podobnie jak ja... też mam nietypową cerę - prawie nic mnie nie nawilża; a przy domowych mazidłach cały czas mam pustynię (tzn. suszę na buzi ), choćbym dodawała wszystkich możliwych nawilżaczy; no nic, mimo wszystko sporóbuję dzięki za odpowiedź
oo, ja też mam takie wrażenie. Z hydrolatow sluzy mi oczarowy i rozany, ale ten aloesowy tez wydaje sie byc ciekawy
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 16:37   #1003
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Oleje i hydrolaty.

ojej.. nie wiem czemu ale mi sie wydawalo ze oleje nie moga zapchac.. czyli jednak moga? to niedobrze.. bo chcialam sobie jakis zafundowac (najlepiej mocno nawilzajacy - myslalam nad tym z dzikiej rozy) ale teraz jestem w kropce..

A oliwka Hipp moze zapychac? zapchala kogos kiedys?

i jeszcze mam jedno pytanie, bo gdzies kiedys przeczytalam ze kwas hialuronowy mozna dawac w czystej postaci (czyli bez dodatkow) na twarz, prawda to?

I jeszcze sie nad mocznikiem zastanawiam.. mozna troszke tego proszku dosypac do oliwki hipp albo jakiegos kremu (normelnego, ze sklepu) i dac na skore? czy bardzo duza krzywda bedzie?;p
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 21:24   #1004
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez lolitka123 Pokaż wiadomość
ojej.. nie wiem czemu ale mi sie wydawalo ze oleje nie moga zapchac.. czyli jednak moga? to niedobrze.. bo chcialam sobie jakis zafundowac (najlepiej mocno nawilzajacy - myslalam nad tym z dzikiej rozy) ale teraz jestem w kropce..

A oliwka Hipp moze zapychac? zapchala kogos kiedys?

i jeszcze mam jedno pytanie, bo gdzies kiedys przeczytalam ze kwas hialuronowy mozna dawac w czystej postaci (czyli bez dodatkow) na twarz, prawda to?

I jeszcze sie nad mocznikiem zastanawiam.. mozna troszke tego proszku dosypac do oliwki hipp albo jakiegos kremu (normelnego, ze sklepu) i dac na skore? czy bardzo duza krzywda bedzie?;p
mnie Hipp zapycha ale olej z rozy nie
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 09:02   #1005
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez lolitka123 Pokaż wiadomość
i jeszcze mam jedno pytanie, bo gdzies kiedys przeczytalam ze kwas hialuronowy mozna dawac w czystej postaci (czyli bez dodatkow) na twarz, prawda to?
Można, ale możesz mieć po tym uczucie ściągniętej skóry. Ja kiedy dostałam próbkę kwasu h. a nie miałam innych składników do ukręcenia np. serum, to mieszałam kwas z jakimś olejem zimnotłoczonym i taka mieszanina była milsza w użyciu.
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 09:28   #1006
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez lolitka123 Pokaż wiadomość
ojej.. nie wiem czemu ale mi sie wydawalo ze oleje nie moga zapchac.. czyli jednak moga? to niedobrze.. bo chcialam sobie jakis zafundowac (najlepiej mocno nawilzajacy - myslalam nad tym z dzikiej rozy) ale teraz jestem w kropce..
A oliwka Hipp moze zapychac? zapchala kogos kiedys?

Mnie np. zapycha olej migdałowy - jest m. in. w Hippie. Limaria pisała kilkanaście postów temu, że osoby z tłustą, skłonną do zapychania cerą powinny uważać na niektóre oleje, właśnie m.in. na migdałowy czy z orzechów laskowych. BTW: Akurat ten ostatni służy mi jak nic innego

Cytat:
Napisane przez lolitka123 Pokaż wiadomość
i jeszcze mam jedno pytanie, bo gdzies kiedys przeczytalam ze kwas hialuronowy mozna dawac w czystej postaci (czyli bez dodatkow) na twarz, prawda to?
Kwas hialuronowy najlepiej działa w połączeniu w kroplą oleju (im tłustsza cera, tym mniej oleju), bo sam może ściągac skórę.
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 11:57   #1007
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez lolitka123 Pokaż wiadomość
i jeszcze mam jedno pytanie, bo gdzies kiedys przeczytalam ze kwas hialuronowy mozna dawac w czystej postaci (czyli bez dodatkow) na twarz, prawda to?
tak jak dziewczyny napisały - można dawać solo lub połączony z olejem; jednak ja rozczarowałam się kwasem h. - nawet wymieszany z dużą ilością oleju strasznie wysusza i ściąga mi skórę, a na twarzy zostaje taka sucha ale świecąca maska, która przy potarciu palcem wałkuje się nie wiem, czy ktoś ma podobnie, czy to tylko moja skóra całkowicie go nie wchłania? w każdym razie ja swój kwas cierpliwie zużywam dodając minimalne ilości do różnych formulacji - tylko wtedy jest dla mnie przyswajalny;
__________________

lafigue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 12:52   #1008
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
mnie Hipp zapycha ale olej z rozy nie
Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Mnie np. zapycha olej migdałowy - jest m. in. w Hippie. Limaria pisała kilkanaście postów temu, że osoby z tłustą, skłonną do zapychania cerą powinny uważać na niektóre oleje, właśnie m.in. na migdałowy czy z orzechów laskowych. BTW: Akurat ten ostatni służy mi jak nic innego
No to mnie zmartwilyscie.. uzywam oliwki Hipp no i wyskakuja mi ciagle jakies niespodzianki, ale nie widzialam od czego, czyli moze to od niej.. (ale tez nie koniecznie). Tylko teraz mam problem bo innego nawilzacza nie mam, a zapychania sie boje i nie wiem co wybrac..

a olej z dzikiej rozy bylby dobry jak co?



Cytat:
Kwas hialuronowy najlepiej działa w połączeniu w kroplą oleju (im tłustsza cera, tym mniej oleju), bo sam może ściągac skórę.
Cytat:
Napisane przez lafigue Pokaż wiadomość
tak jak dziewczyny napisały - można dawać solo lub połączony z olejem; jednak ja rozczarowałam się kwasem h. - nawet wymieszany z dużą ilością oleju strasznie wysusza i ściąga mi skórę, a na twarzy zostaje taka sucha ale świecąca maska, która przy potarciu palcem wałkuje się nie wiem, czy ktoś ma podobnie, czy to tylko moja skóra całkowicie go nie wchłania? w każdym razie ja swój kwas cierpliwie zużywam dodając minimalne ilości do różnych formulacji - tylko wtedy jest dla mnie przyswajalny;
wysusza? ja bylam pewna, ze on ma nawilzac i tez m.in w takim celu chcialam go kupic. no to teraz juz nic nie wiem
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 17:29   #1009
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez lolitka123 Pokaż wiadomość
a olej z dzikiej rozy bylby dobry jak co?
Musisz sama spróbować - wiele dziewczyn go chwali, w tym i ja

Cytat:
Napisane przez lolitka123 Pokaż wiadomość
wysusza? ja bylam pewna, ze on ma nawilzac i tez m.in w takim celu chcialam go kupic. no to teraz juz nic nie wiem
Kwas hialuronowy nawilża naprawdę porządnie, ale tak, jak Ci już pisałam, potrzebuje oleistego medium, żeby dobrze zadziałać. Inna sprawa, że faktycznie tworzy on na skórze taki film. Mnie on bardzo odpowiada, bo daje efekt niesamowicie gładkiej buzi, ale wolę go stosować raczej na noc, bo się nie do końca wchłania i wałkuje.
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-23, 08:58   #1010
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Oleje i hydrolaty.

W jakich proporcjach? Mam cerę mieszaną, z tendencjami do tworzenia się porów. Kupiłam u Thanatosa NMF z tą myślą, by robić mieszanki z olejem i żeby olej lepiej się wchłaniał. Mam olejki Hippa, z dzikiej róży i z orzechów laskowych. Myślałam, że można zrobić gotową mieszankę np. Hipp z NMF, tak by codziennie nie mieszać oleju z NMF, tylko czy to wtedy ma jakiś termin trwałości?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 09:11   #1011
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
W jakich proporcjach?
Ja daję kroplę oleju, mniej więcej tyle samo kwasu hialuronowego i kroplę NMF, jeśli go mam. Bez NMF też dziala Od Limarii dowiedziałam się, że im tłustsza cera, tym więcej powinno być kwasu, ale ja daję go mało, bo stosuję to na noc, a wtedy nie przeszkadza mi tłustość oleju.

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Mam olejki Hippa, z dzikiej róży i z orzechów laskowych.
Olej z orzechów laskowych powinien Ci się wchłonąc bez dodatków - przynajmniej u mnie tak jest, tak samo chyba pisała o nim Erato.
Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Myślałam, że można zrobić gotową mieszankę np. Hipp z NMF, tak by codziennie nie mieszać oleju z NMF, tylko czy to wtedy ma jakiś termin trwałości?
Nie powinno się chyba tak robić . To jest serum ekspresowe.
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 09:14   #1012
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Olej z orzechów wchłania mi się najgorzej ze wszystkich, najlepiej wchłania się Hipp. Nie mam kwasu hialuronowego, myślałam, że sam NMF wystarczy?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 09:25   #1013
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Nic się nie stanie bez kwasu, spokojnie możesz się bez niego obyć.
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 16:04   #1014
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Oleje i hydrolaty.

no coz.. zaryzykuje a noz widelec cos z tego wyjdzie dzieki za pomoc
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 16:11   #1015
thanatos
Raczkowanie
 
Avatar thanatos
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 264
GG do thanatos
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez agatka-a Pokaż wiadomość
a używał ktoś hydrolat aloesowy? niby ma nawilżać i łagodzić a ja mam wrazenie okropnego ściagnięcia skóry
Agatka,ja mam to samo po aloesowym,mimo tłustej skóry.Ale spróbuj dodać do niego tak z 3-4% hydromanilu + 1-2% gliceryny.Albo zamiast Hydromanilu możesz dodać NMF.
thanatos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 16:22   #1016
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Wiem, że to pewnie 100 takie pytanie, ale przeczytałam opisy wszystkich hydrolatów i dalej nie mogę się zdecydować Który będzie najlepszy do cery naczynkowej (a właściwie z rumieniem), tłustej, trądzikowej, łatwo się przesuszającej i łatwo ulgającej podrażnieniom? Bo w sumie taki opis jest przy każdym...
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 16:31   #1017
thanatos
Raczkowanie
 
Avatar thanatos
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 264
GG do thanatos
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Jesli mogę się wtrącic,to zacząlbym od różanego,chyba najbardziej łagodny ze wszystkich
thanatos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 17:04   #1018
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Oleje i hydrolaty.

ja też polecam różany, mojej suchej naczynkwej buzi on "podszedł" najbardziej ze wszystkich
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 17:59   #1019
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Różany jest super, możesz też spróbować oczarowego, jest dobry dla naczynkowców i troszkę (b. delikatnie) ściąga pory.
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 18:17   #1020
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Oleje i hydrolaty.

A czy hydrolatów można używać jako toniku na rano i na wieczór?

Nad różanym właśnie się zastanawiałam... i jeszcze nad cytrynowym. Czy on nie będzie rozjaśniał cery i likwidował przebarwień?
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.