Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69 - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-11, 13:46   #3031
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość

[/COLOR]Ja jak schodzę z 5 kubkami i 3 talerzami ze schodów, przerzucając sprytnie nogę przez barierkę to też tylko słysze
Uważaj na schody!
Chyba na schodach?
...
chyba nie...
Chyba jednak nie..... moj to samo.... A testament juz spisany...
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 13:59   #3032
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość



Moglas mu powiedziec ze najlepsza część przespal.





Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dzięki . Zachowuje się normalnie, je już też normalnie no ale nerki to jednak poważna sprawa. No i zdjęcia .

na pewno będzie ok!

boski jak zawsze


Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Chyba jednak nie..... moj to samo.... A testament juz spisany...

amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 14:01   #3033
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Ja to znam. Doskonale. Wiem dokladnie jak czasem nie mozna nigdzie wyskoczyc bo obowiazki sa. Ale jak masz teraz tzw. Gotowosc do wynajmu czy jak to sie w PL zwie. To lepiej po calosci isc. Naturalnie bedziesz miec przerwy pomiedzy rezerwacjami i czas dla siebie.
Teraz już mamayw większość rzeczy ogarniętych, więc może niedługo ruszymy bardziej oficjalnie


Never za koteczka, oby mu szybko przeszło. A, no i wypadałoby kupić większy stolik. Na tym Luluś już się ledwo mieści

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 14:52   #3034
aga61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 584
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Wzięłam korektor Hudy w kolorze Marshmallow, no nie wiem, zobaczę. W zimie raczej za jasny nie będzie, w lecie nie będę go używać, bo wtedy lubię EL w kolorze 02.
daj znać jak kolor
Ja kliknęłam jeszcze błyszczyk z Fenty

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dodzwoniłam się do C... próbek nie doślą, bo nie mają i do końca roku nie będą mieć! Więc nie ma na co liczyć. Niby mam dostać kod na 50zł (niezbyt chętnie), ale lepiej go zrealizować po nowym roku, bo jest szansa dostać próbki to nie rozumiem po co one są wystawione do wyboru
co za sklep

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dzięki . Zachowuje się normalnie, je już też normalnie no ale nerki to jednak poważna sprawa. No i zdjęcia .
za kotka, niech zdrowieje, śliczny jest
aga61 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 15:17   #3035
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Never - za zdrowie kota

I tak w kocim temacie - co polecacie do kupienia - tzn kuwetę i transporter ? Bo w końcu musze kupić
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 16:10   #3036
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Tak mi się przypomniało, że aby rok był pomyślny w Sylwestra trzeba świeże majty ubrać! (by Martitta) i że korinka nasza święto swoje obchodzi w okolicach Dnia Twarogowego Sera.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 16:30   #3037
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Nie narzekaj. Szanuja cie. Ja ani odpowoedzi. Ani probek. Ani bona... Zaraz zadzwoń ie do nich. I jeszcze maila wysle ze nie odpisuja barany. U mnie w biurze bylo ze na kazdy mail max 48h. A jak trzeba bylo więcej sprawdzac to pisalo sie maila ze sprawdzamu i prosimy o czas do xxxx.

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------



Moglas mu powiedziec ze najlepsza część przespal.
Ciekawe jaką minę by zrobił
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-11, 16:38   #3038
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Tak mi się przypomniało, że aby rok był pomyślny w Sylwestra trzeba świeże majty ubrać! (by Martitta) i że korinka nasza święto swoje obchodzi w okolicach Dnia Twarogowego Sera.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 17:11   #3039
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 711
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
mi sie udalo dorwac gabke, ale chyba juz pisalam

a uzywalas tego zestawu pixi? Bo mowisz o tym tonik+peeling+krem myjacy?
Ja uzyłam zestawu wczoraj pierwszy raz i wlasciwie to mialam mieszane uczucia- ale efekt dzisiaj jak najbardziej na plus

wyglada ciekawie
O tym Ale u mnie to jeszcze w kolejce poczeka, aż wykończę to co porozpoczynałam Dam znać, czy się sprawdziły rzeczy

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Wróciliśmy wczoraj
Przykróciłam cytowanie, piękne te buty z kryształkami, chyba chcem

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Co do kotów, to tak. W sobotę moja rozpacz po Pankejku sięgała zenitu, TŻ znalazł świeżo dodane ogłoszenie, pani miała swoje dwa koty i znalazła gdzieś dwa maluchy, chłopaka i dziewczynkę. TŻ pojechał po kicię 50 km. Na miejscu się okazało, że pani sąsiadka ma kotkę norweską leśną, która miała dzieci i jedno jej zostało. Więc przywiózł dwa...
Najpierw tata strzelił focha, ze dwa koty to za dużo, więc w niedzielę rano TŻ odwiózł norweskiego do swojej mamy. Wczoraj pojechaliśmy na kontrolę do weterynarza z oboma kociakami.
Wróciliśmy do domu z jednym i drugim, tata nagle wziął kudłacza na ręce i finalnie mamy dwa koty i psa
A i u weta dostałam gratis, bandaż w rybki... To małe i pozornie bezbronne ugryzło mnie podczas obcinania pazurków


Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Oktawia - kociaki cudne! dla TŻ i dla taty

Te plasterki są super, sama ich używam bo się nie odklejają jak te 'ludzkie'. Bosko też miał po kastracji rybki, chociaż wet stwierdził, że dla takiego łobuza, który nie chciał zasnąć, lepszy byłby w piratów, ale już mu się skończył. Mamy też w serduszka, gwiazdki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czy wet jest przystojnym wolnym mężczyzną nie za starym?

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Wybitnie ujowy dzień dziś mam... Nie dość, że pierwsza rocznica śmierci ojca. To jeszcze mój pierwszy kot przeszedł za tęczowy most... Spał sobie normalnie i już się nie obudził...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
dziewczyny co kupić chłopakowi ok. pół roku do 50zł?
A ja zapytowywuję - co kupić 2klasiście megainteligentnemu i jego 3letniemu braciszkowi?

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Nie załapałam się, proszę o fotę
--------------

To teraz moje ostatnie zakupki:

iperfumy - zakupiłam zapachy, które strasznie mi się podobały, a w bbw ich już nie ma, 1 dynia już przed fotką została wydana mojej mamie, próbki to Ardenki na testy, ale niestety nie gratisowe

książki mi wpadły za mniej niż dyszkę za sztukę (prócz Schmitta) - dom nocy i rlm poleci na prezenty, reszta moja

błyszczyk, czy właściwie jakiś top z Bell z biedry, kolor super, jeszcze nie nosiłam breloczek z mcd na akcję budowania domu Ronalda

z S. 2 zestawy moje i te pożal się boże gratisy, a 3 taki sam zestaw Estee leży zapakowany na prezent świąteczny

Jantar - jako dodatek do prezentu babci - tanio chwyciłam w Auchan, bo tam już wyprzedaż ostatnich zestawów była, żel Farmony poleci dla dziecka kuzynki, bo to nieliczna firma, na którą dziecko nie jest uczulone o dziwo, pachnie jak hubba bubba trochę , gąbeczka z gazety jest szaro-biała, gazetę nie wiem gdzie wsiałam z S. innej wzięłam próbkę Saint od KvD i z C. to próbka tego, z YR kuzynka na gwałt chciała mleczko to dokupiłam żel świąteczny i wpadł mi kremik i kosmetyczka jeszcze

I zaczęły mi chinolskie opakowana do telefonu schodzić, tzn. w sumie póki co 1 - taki jak na focie

A i wąchałam wszystkie Kayali - zapachy bardzo nienachalne, myślę że mogą się nadawać na prezenty w ciemno, bo delikatniutkie były mi przypadła do gustu wersja cytrusowa, w Avonie wąchałam też zapachy nowe pod szyldem Kenzo i damska wersja to słodki jednowymiarowy ulepiec, mdły, natomiast męska wersja całkiem ciekawa.

Dumam, czy brać coś z S., czy nie brać

Dziś z rzeczy produktywnych upiekłam ze 3 blachy ciasteczek, tylko na fotce jakieś jasne wyszły, bo w rzeczywistości były brązowiutkie Oczywiście jak rodzina się zlazła i tż i kuzynka wpadła, to zostały dla mnie dosłownie 3 ciasteczka I z rodzicami sprzątnęłam cały strych i uwaga - odnalazłam Lego z 93 roku

A i jak się okazuje, to u mnie i tż będzie wigilia na 25 osób, 3 psy i 4 koty - dziękuję, kurtyna

I jakby co to jest już Elle z Inglotem to można brać odbiór osobisty w Empiku chyba darmo, na wypadek gdyby wszędzie znowu brakło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20181207_194426[1].jpg (133,1 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20181207_194529[1].jpg (115,1 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20181207_194701[1].jpg (163,6 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20181209_073226[1].jpg (188,1 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20181209_094155[1].jpg (114,4 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20181209_094431[1].jpg (114,7 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20181211_142404[1].jpg (99,9 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20181209_094007[1].jpg (109,1 KB, 53 załadowań)

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2018-12-11 o 17:20
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 17:21   #3040
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

[Czy wet jest przystojnym wolnym mężczyzną nie za starym?


:[/QUOTE]


Nie, wet jest dzieciatym, żonatym długowłosym muzykiem po 40stce


Zakupy zacne

Ciacho bym zjadła. Właśnie nie ma kto wstać i sprawdzić czy sernik w lodówce jeszcze jest...

Wigilia będzie na wesoło da się przeżyć
Tylko uwaga na koty na stole...

A jeszcze w temacie kotówna stole, to wczoraj wieczorem wróciłam padnięta i położyłam zakupy na stole. Wyjęłam tylko rzeczy mrożone i chłodzone. Rano chciałam rozpakować resztę, a w torbie Celinka sobie spała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 17:50   #3041
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 711
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
[Czy wet jest przystojnym wolnym mężczyzną nie za starym?


:

Nie, wet jest dzieciatym, żonatym długowłosym muzykiem po 40stce


Zakupy zacne

Ciacho bym zjadła. Właśnie nie ma kto wstać i sprawdzić czy sernik w lodówce jeszcze jest...

Wigilia będzie na wesoło da się przeżyć
Tylko uwaga na koty na stole...

A jeszcze w temacie kotówna stole, to wczoraj wieczorem wróciłam padnięta i położyłam zakupy na stole. Wyjęłam tylko rzeczy mrożone i chłodzone. Rano chciałam rozpakować resztę, a w torbie Celinka sobie spała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Eeee, to żonatego nie będę polecać Kociaki będą raczej zamknięte, nawet osobno, bo nie wszystkie się lubią

Miałam zamawiać coś w S., ale nie mogę się zdecydować co i możliwość wyboru 3 próbek już wyłączyli, teraz można wybrać ino 2
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-11, 18:07   #3042
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 18:10   #3043
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 711
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

w sklepie Jandy promo 2+1 (najtańszy 3 produkt za grosz, można brać 3 w tej samej cenie, nie dotyczy maseczek, wchodzi bez kodu, jest darmowa dostawa i z newslettera wchodzi jeszcze maseczka gratis), do 13.12 - wzięłam 3 kremy nr 1 i maseczkę gratisową
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 18:14   #3044
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Dziewczyny dziekuje za trzymaniu kciuków za Lulusia, jak coś będzie wiadomo dam znać .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 19:07   #3045
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Używałyście może odżywczo-regenerującej maski po eksfoliacji bielenda professional? Faktycznie taka dobra jak mówią? Szukam czegoś, co ukoi skórę po kwasach...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 19:50   #3046
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Za*ebana w akcji jestem, kot mi zachorował . Tzn. ostatnio jakoś mniej jadł i miał dziąsełka czerwone, chociaz czerwone miał od zawsze, za rada ludzi z grupy z fb poświęconej kotom brytyjskim poszłam mu zrobić badania z krwi i wymaz z dziąseł i ogólnie zrobiłam takie podstawowe badania, na wirusy, morfologia itp. no i jakis tam stan zapalny wyszedł ale nie to najważniejsze bo wyszła podwyższona kreatynina i coś z nerkami jest nie tak . Brał 2 tygodnie teraz leki i jutro idę z nim powtórzyć badania krwi . Więc znowu 12 godzin głodówki przed badaniem, znowu stres i kucie . Strasznie mi go szkoda .
Bidusiek, posmyraj po brzuchu od nas. Kciuki za wyniki!

Xandrine, za zakupki -oklaski!

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2018-12-11 o 19:52
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 20:11   #3047
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Macie pomysł co kupić chłopcu, dwulatkowi? To ma być raczej dodatek do prezentu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312

Edytowane przez KiLaNeCzKa
Czas edycji: 2018-12-11 o 20:42
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 20:22   #3048
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 21:27   #3049
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dodzwoniłam się do C... próbek nie doślą, bo nie mają i do końca roku nie będą mieć! Więc nie ma na co liczyć. Niby mam dostać kod na 50zł (niezbyt chętnie), ale lepiej go zrealizować po nowym roku, bo jest szansa dostać próbki to nie rozumiem po co one są wystawione do wyboru
co za dziady, ale fajnie, że dali bon mnie dalej olewają
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Za*ebana w akcji jestem, kot mi zachorował . Tzn. ostatnio jakoś mniej jadł i miał dziąsełka czerwone, chociaz czerwone miał od zawsze, za rada ludzi z grupy z fb poświęconej kotom brytyjskim poszłam mu zrobić badania z krwi i wymaz z dziąseł i ogólnie zrobiłam takie podstawowe badania, na wirusy, morfologia itp. no i jakis tam stan zapalny wyszedł ale nie to najważniejsze bo wyszła podwyższona kreatynina i coś z nerkami jest nie tak . Brał 2 tygodnie teraz leki i jutro idę z nim powtórzyć badania krwi . Więc znowu 12 godzin głodówki przed badaniem, znowu stres i kucie . Strasznie mi go szkoda .
dużo zdrowia życzę dla Lulusia. U nas tez problem z nerkami, dieta i co kwartał kontrola u weta.

Miałam zrobić zamowienie w S, ale większość rzeczy mnie interesujących wykupiona to oszczedzam dalej
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-11, 22:58   #3050
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Kusi mnie paletka ABH
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 06:12   #3051
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
co za dziady, ale fajnie, że dali bon mnie dalej olewają


dużo zdrowia życzę dla Lulusia. U nas tez problem z nerkami, dieta i co kwartał kontrola u weta.

Miałam zrobić zamowienie w S, ale większość rzeczy mnie interesujących wykupiona to oszczedzam dalej
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 06:25   #3052
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Dzień dobry

---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

Clarins
Podwójne punkty oraz
wybrana, pełnowymiarowa Kredka do Oczu Crayon Khôl
w prezencie do zamówień od 159 zł!
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 06:59   #3053
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
O tym Ale u mnie to jeszcze w kolejce poczeka, aż wykończę to co porozpoczynałam Dam znać, czy się sprawdziły rzeczy


Przykróciłam cytowanie, piękne te buty z kryształkami, chyba chcem





Czy wet jest przystojnym wolnym mężczyzną nie za starym?





A ja zapytowywuję - co kupić 2klasiście megainteligentnemu i jego 3letniemu braciszkowi?


Nie załapałam się, proszę o fotę
--------------

To teraz moje ostatnie zakupki:

iperfumy - zakupiłam zapachy, które strasznie mi się podobały, a w bbw ich już nie ma, 1 dynia już przed fotką została wydana mojej mamie, próbki to Ardenki na testy, ale niestety nie gratisowe

książki mi wpadły za mniej niż dyszkę za sztukę (prócz Schmitta) - dom nocy i rlm poleci na prezenty, reszta moja

błyszczyk, czy właściwie jakiś top z Bell z biedry, kolor super, jeszcze nie nosiłam breloczek z mcd na akcję budowania domu Ronalda

z S. 2 zestawy moje i te pożal się boże gratisy, a 3 taki sam zestaw Estee leży zapakowany na prezent świąteczny

Jantar - jako dodatek do prezentu babci - tanio chwyciłam w Auchan, bo tam już wyprzedaż ostatnich zestawów była, żel Farmony poleci dla dziecka kuzynki, bo to nieliczna firma, na którą dziecko nie jest uczulone o dziwo, pachnie jak hubba bubba trochę , gąbeczka z gazety jest szaro-biała, gazetę nie wiem gdzie wsiałam z S. innej wzięłam próbkę Saint od KvD i z C. to próbka tego, z YR kuzynka na gwałt chciała mleczko to dokupiłam żel świąteczny i wpadł mi kremik i kosmetyczka jeszcze

I zaczęły mi chinolskie opakowana do telefonu schodzić, tzn. w sumie póki co 1 - taki jak na focie

A i wąchałam wszystkie Kayali - zapachy bardzo nienachalne, myślę że mogą się nadawać na prezenty w ciemno, bo delikatniutkie były mi przypadła do gustu wersja cytrusowa, w Avonie wąchałam też zapachy nowe pod szyldem Kenzo i damska wersja to słodki jednowymiarowy ulepiec, mdły, natomiast męska wersja całkiem ciekawa.

Dumam, czy brać coś z S., czy nie brać

Dziś z rzeczy produktywnych upiekłam ze 3 blachy ciasteczek, tylko na fotce jakieś jasne wyszły, bo w rzeczywistości były brązowiutkie Oczywiście jak rodzina się zlazła i tż i kuzynka wpadła, to zostały dla mnie dosłownie 3 ciasteczka I z rodzicami sprzątnęłam cały strych i uwaga - odnalazłam Lego z 93 roku

A i jak się okazuje, to u mnie i tż będzie wigilia na 25 osób, 3 psy i 4 koty - dziękuję, kurtyna

I jakby co to jest już Elle z Inglotem to można brać odbiór osobisty w Empiku chyba darmo, na wypadek gdyby wszędzie znowu brakło

Wigilii współczuję, zakupów gratuluję, ciacha bym zjadła
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 06:59   #3054
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Hejka
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 07:02   #3055
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
[Czy wet jest przystojnym wolnym mężczyzną nie za starym?


:

Nie, wet jest dzieciatym, żonatym długowłosym muzykiem po 40stce


Zakupy zacne

Ciacho bym zjadła. Właśnie nie ma kto wstać i sprawdzić czy sernik w lodówce jeszcze jest...

Wigilia będzie na wesoło da się przeżyć
Tylko uwaga na koty na stole...

A jeszcze w temacie kotówna stole, to wczoraj wieczorem wróciłam padnięta i położyłam zakupy na stole. Wyjęłam tylko rzeczy mrożone i chłodzone. Rano chciałam rozpakować resztę, a w torbie Celinka sobie spała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U nas malutka kotka śpi na 3 półce od dołu w szafie TŻa
Puchacz wdał się w Pankejka, miziotki w nocy Tylko ten skacze na łóżku, daje się pomiziać, zeskakuje i tak w kółko.
Kotka znowu przed zaśnięciem skacze po łóżku jak myszka, pasikonik, albo nie wiem co jeszcze

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

Ja zamówiłam kolejne klapki w Ryłko, takie jak mamie wzięłam wcześniej - żółte. Dziś będą. Będzie też zamówionko z Reserved,a dziś puściłam kolejne, wzięłam szaliki wełniano-kaszmirowe po 80 zł, zobaczę co wartają No i kilka innych rzeczy, a zamówienie z Sephory niewysłane

Edytowane przez Oktawiaaa
Czas edycji: 2018-12-12 o 07:04
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 07:06   #3056
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość

U nas malutka kotka śpi na 3 półce od dołu w szafie TŻa
Puchacz wdał się w Pankejka, miziotki w nocy Tylko ten skacze na łóżku, daje się pomiziać, zeskakuje i tak w kółko.
Kotka znowu przed zaśnięciem skacze po łóżku jak myszka, pasikonik, albo nie wiem co jeszcze

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

Ja zamówiłam kolejne klapki w Ryłko, takie jak mamie wzięłam wcześniej - żółte. Dziś będą. Będzie też zamówionko z Reserved,a dziś puściłam kolejne, wzięłam szaliki wełniano-kaszmirowe po 80 zł, zobaczę co wartają No i kilka innych rzeczy, a zamówienie z Sephory niewysłane
znowu wesoło u Was
Szaleje Pani mi by się premia na święta przydała
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 07:12   #3057
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

dzień dobry za wszystkie zamówienia!
ale się biało i świątecznie zrobiło

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość

U nas malutka kotka śpi na 3 półce od dołu w szafie TŻa
Puchacz wdał się w Pankejka, miziotki w nocy Tylko ten skacze na łóżku, daje się pomiziać, zeskakuje i tak w kółko.
Kotka znowu przed zaśnięciem skacze po łóżku jak myszka, pasikonik, albo nie wiem co jeszcze




---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

Malinum zdrowka dla Kociaka
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 07:14   #3058
coccinea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 209
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Nie narzekaj. Szanuja cie. Ja ani odpowoedzi. Ani probek. Ani bona... Zaraz zadzwoń ie do nich. I jeszcze maila wysle ze nie odpisuja barany. U mnie w biurze bylo ze na kazdy mail max 48h. A jak trzeba bylo więcej sprawdzac to pisalo sie maila ze sprawdzamu i prosimy o czas do xxxx.

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------



Ja jestem w tej samej sytuacji, ale chyba się zorientowali, że nie opyla im się bonów rozdawać bo niestety mimo moich nalegań nic nie dali. A jak Tobie poszło w rozmowie na infolinii?

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------
coccinea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 07:16   #3059
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość

U nas malutka kotka śpi na 3 półce od dołu w szafie TŻa
Puchacz wdał się w Pankejka, miziotki w nocy Tylko ten skacze na łóżku, daje się pomiziać, zeskakuje i tak w kółko.
Kotka znowu przed zaśnięciem skacze po łóżku jak myszka, pasikonik, albo nie wiem co jeszcze

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

Ja zamówiłam kolejne klapki w Ryłko, takie jak mamie wzięłam wcześniej - żółte. Dziś będą. Będzie też zamówionko z Reserved,a dziś puściłam kolejne, wzięłam szaliki wełniano-kaszmirowe po 80 zł, zobaczę co wartają No i kilka innych rzeczy, a zamówienie z Sephory niewysłane





Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
znowu wesoło u Was
Szaleje Pani mi by się premia na święta przydała

mi co najmniej ze 2 dodatkowe pensje by się przydały

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry za wszystkie zamówienia!
ale się biało i świątecznie zrobiło


no co Ty? u mnie jesień
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 07:36   #3060
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość






mi co najmniej ze 2 dodatkowe pensje by się przydały




no co Ty? u mnie jesień
to fakt wiecznie mało
u mnie wczoraj było biało, dzisiaj jesień...
Tchibo od 12-24 co godzinę maleją o 1% rabaty
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-15 11:53:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.