Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-09, 17:15   #1771
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Z brunetki na blondynke

Cytat:
Napisane przez mandolinka Pokaż wiadomość
Bardzo łądny ten Twój kolor Ewo! gdyby i u mnie taki wyszedł.... eh, rozmarzyłąm się
masz rację, w tym przypadku barodz łądnie to ze sobą współgra, ale ta pani ma jednak brązowe brwi, a ja czarne najczarniejsze - podczas gdy włosy tylko brązowe - natura mogła być bardziej konsekwentna własnie myslałam, jakby tu rozjaśnić moje do takiego mniej więcej odcienia. henna u kosmetyczki jest skuteczna? któraś z dziewcząt próbowała i doradzi?
Dzięki, mi również sie podobał, ale jednak wolę siebie w ciemnych włosach.
Co do brwi, nie rozjaśniałbym ich mimo wszystko. Wyjdą rudawe i wcale nie będzie ładniej. Moje brwi wyglądają podobne jak u pani na zdjęciu (tzn. mam czarne, ale nie są gęste, więc wyglądają jak brązowe), ale nawet gdyby były kruczo-czarne, nigdy bym ich nie rozjaśniła.
Cytat:
Napisane przez nata161 Pokaż wiadomość
W srode lub w czwartek ide sie farbowac. Zobaczymy jak to wyjdzie )
Ja również czekam na zdjęcia!
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 17:17   #1772
gossia172
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: opolskie ;)
Wiadomości: 66
Dot.: Z brunetki na blondynke

Ja to bym zostałą przy naturalnych włoskach, bardzo sliczne
gossia172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 19:01   #1773
Methis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Dot.: Z czekolady na platynę? ):

Cytat:
Napisane przez lutiana Pokaż wiadomość
Nie da sie odzyskac blondu po farbowaniu na ciemny kolor bez uzycia dekoloryzatora. Mozesz uzywac szamponow przeciwlupiezowych czy oczyszczajacych by farba sie szybciej splukiwala, ale ona do konca do blondu i tak Ci sie nie splucze.


A rozjaśniacz? I po rozjaśnieniu ponowne farbowanie na blond?
__________________
Pamiętaj o śmierci - ostatnim swym celu,
gdzie nie chce iść nikt,
a dochodzi wielu.
Methis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 22:40   #1774
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: z brunetki na blondynke

pasuje Ci obecny kolor ja bym na Twoim miejscu nie farbowala bo masz wrecz przesliczne wlosy dlugie krecone marzenie a tylko je poniszczysz, w dodatku jak pojawia sie odrosty to koszmar.... farbowane wlosy sa fajne, ale tylko na chwile, pozniej bardzo trudno je utrzymac (odrosty i odzywianie suchego siana)
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 08:09   #1775
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: łódź, dekoloryzacja

wątek stary jak świat, ja na głowie przeszłam rewolucję i żałuję jak jasna cholera
dekoloryzacji nie robiłam bo bym została łysa, zdecydowałam się na pasemka, i też zostałam łysa
zrobię złą reklamę, a co mi tam.
pasemka robiłam w marcu 2006 roku w salonie na piotrkowskiej 101, on się chyba tak nazywa. robiła mi dziewczyna o imieniu oliwia? czy jakoś tak oryginalnie na O
pasemka robione goldwellem. miałam włosy za ramione, przetrawione ciemną farbą, nikt mi nie chciał nic z nimi zrobić, plus dla dziewczyny że się zgodziła
ale połowa pasemek się spaliła kompletnie i jako ciągnąca się guma odpadła w trakcie zdejmowania folii lub w trakcie czesania. dalsza połowa odpadła w ciągu następnych kilku dni zapłaciłam za tę krzywdę coś koło 200 PLN bo oprócz pasemek ciepnęła mi jakiś colorance za 40 co było niepotrzebne bo to się zmywa szybko a z rozjaśnionych to po jednym myciu.
serdecznie nie polecam, późniejsza fryzjerka któa mnie ratowała [o czym później w moim eseju ] stwiedziła, że to koszmar co mi zrobiła. pasma za grube, dużo za grube, musiała przetrzymać [dodatkowo trzymała mnie pod grzałką naprawdę za długo, i nie sprawdzała co się dzieje w trakcie, po prostu naliczyła czas, ale chyba dla zdrowych i mocnych włosów..] i użyć za silnego utleniacza.
usługi nie reklamowałam, bo po pierwsze byłam w szoku po zmianie, choć już na fotelu chciało mi się płakać jak widziałam fruwające moje popalone włosy.. a po drugie ogrom szkód zobaczyłam dopiero po kilku dniach jak miałam ogromne problemy z tym że te włosy nie wyglądały jak siano [daremne me próby...] i przyjrzałam im się na całej głowie. koszmar.
potem sama sobie zrobiłam krzywdę o czym nie wspomnę.. ale nie próbujcie nic same na ciemnofarbowanych włosach..
i uratowała mnie wreszcie fryzjerka z salonu metamorfozy w bramie piotrkowskiej 115 [tam gdzie pizzeria dagrasso i verte, ale głębiej w bramie po lewo ].
nie dość że z koszmarnej krótkawej fryzury jaką dzień wcześniej stworzył mi nienormalny fryzjer [pytała czy sama sobie to zrobiłam.. ] to jeszcze uratowała to coś kolorowego co miałam na głowie.. bo z 1,5 cm własnych włosów.. i dalej czarne przeplecione różnymi kolorami popalonych pasemek..
zostałam tam obcięta tak, że choć płakałam że jestem łysa [kocham długe włosy a ty nagle króciutko ] to nie wstydziłam się wyjść do ludzi, i przede wszystkim kolor.. strasznie żałuję że nie pamiętam jak tafryzjerka miałą na imię, ale pracują tam dwie, jedna ma długie jasne włosy a druga krókie, i ta druga mi robiła wiecie, kieyd ktoś lubi to co robi i to widać, to jakoś się pokrzywdzony fryzjersko człowiek lepiej czuje wyszłam stamtąd wyglądająca do ludzi i pokrzepiona duchowo, autentycznie
kolor po drugich pasemkach był nadal dziwny [kto rozjaśniał w ten sposób czerń ten wie że potrzeba kilku wizyt by to wyglądało w miarę], ale o niebo lepszy niż poprzedni. fryzjerka w trakcie trzymania rozjaśniacza pod folią kilka razy sprawdzała jak się włosy mają i czy się nie palą już. i się nie spałiły choć ich kondycja była koszmarna..
zapłaciłam jak na moją studencką kieszeń znów sporo, bo coś koło 150 PLN za pasemka i cięcie, ale wyglądałam jak człowiek.
byłam tam na jeszcze chyba 3 wizytach pasemkowych, aż się załamałam finansowo i wróciłam do samodzielnego farbowania no i pasemka to za jasno bym wyszła a farbowanie u fryzjera to jednak nawe co 2 miesiące dla mnie za dużo..
wiem że się rozpisałam koszmarnie, ale bardzo bardoz bardoz polecam salon metamorfozy. pracują tam miłe wzbudzające zaufanie że wiedzą co robią fryzjerki z doświadczeniem a nie jakaś za przeproszeniem młoda siksa po kursie korespondencyjnym chyba :/
a i w metamorfozach też pracują na goldwellu
polecam polecam polecam, tam mnie uratowano
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 16:26   #1776
paulinkaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnica/Gorzow Wlkp.
Wiadomości: 47
Dot.: Z czekolady na platynę? ):

Hmmm.. bardzo cięzka sprawa. Niestety sama kiedys farbowalam jasnym na ciemne..i oczywiscie nic sie nie zmienilo. Jasny ciemnego nie łapie, tym bardzij ze to farba na farbę i krótki odstęp czasu. Myślę, że dekoloryzacja to jedyne wyjście..
paulinkaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 19:01   #1777
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: preparat do usuwania farby GOLDWELL!!!może ktoś używał?

Dwa tony od ciemnego brązu to jakiś średnibrąz, ewentualnie jasny brąz. Ale odcień rudości, który masz po tej farbie może pozostać i wtedy nie obejdzie siębez ponownego farbowania. Tylko wtedy pamiętaj, zeby nie używać tak ciemnych kolorów. Lepiej użyć jasnego brązu lub ciemnego blondu w Twojej naturalnej tonacji.
A próbowałaś płukanki flor illum matowo-szarej, żeby usunąc ten rudy odcień?
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-12, 16:58   #1778
nata161
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 20
Dot.: Z brunetki na blondynke

Siedziałam u fryzjera 3 godziny Ale mam baleyage
Jutro dodam fotki to sami ocenicie
nata161 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-12, 19:47   #1779
nata161
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 20
Dot.: Z brunetki na blondynke

Oto fotki. Nie widac dokladnie bo nie potrafilam sie sama sfotografowac :P Ale te kolorki sa widoczne na calej glowie nie tylko z przodu :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9.JPG (42,8 KB, 243 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5488.jpg (54,4 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5512.jpg (29,9 KB, 249 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5505.JPG (47,2 KB, 195 załadowań)
nata161 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-12, 22:32   #1780
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Z brunetki na blondynke

Boze jak ja Ci zazdroszcze wloskow sa cudne, kolor i te loczki to Twoje naturalne? a zmiana fajna, zawsze jakas odmiana, wyszlo ciekawie, jedyne co to wydaje mi sie, ze teraz wygladaja na mniej zdrowe, ale Ladnemu we wszytskim ladnie
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-12, 23:40   #1781
Shangri-La
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 277
Dot.: Z brunetki na blondynke

Ślicznie wyglądasz, z reszta tak jak i wczesniej teraz pasemka bardzo fajnie podkreslaja twoje fale i daje to ładny efekt. Zmiana nieduza ale zawsze jakos odswieza... poza tym widze ze mamy podobne wlosy (no moze kolor mam troche ciemniejszy) i mimo wieeelu komplementow koloru zamierzam je jakos przefarbowac hehe chociaz wszyscy wlasnie mi odradzaja ale co poradzic jak sie non stop z nimi zyje... moga sie w koncu zwyczajnie znudzic
Shangri-La jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-13, 00:02   #1782
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Z brunetki na blondynke

nata161 czy masz trwałą czy moze jakoś kręcisz wlosy? Jak robisz takie ładne loki?
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 14:17   #1783
nata161
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 20
Dot.: Z brunetki na blondynke

Mam naturalnie krecone wlosy Czasem jak nie chca sie ukladac, biore na lokowke, ale tak to nic szczegolnego nie robie
nata161 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 17:28   #1784
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Z brunetki na blondynke

Nata, bardzo ładnie Ci z tymi pasemkami, ale jak już zauważyła Natal!a - ładnemu we wszystkim ładnie.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 10:43   #1785
nata161
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 20
Dot.: Z brunetki na blondynke

Dzieki wszystkim, ale musze przyznac ze nawet na fotelu fryzjerskim mialam watpliwosci
Ale wyszlo jak wyszlo, nie jest zle
nata161 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 23:15   #1786
patrick14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
Jak zamalowac czarna farbe??

A wiec tak.... mam pytanko do specjalistki od wlosow i ich malowania xD Niedlugo se maluje wlosy na czarno i blond pasemka!! Maluje mi wlosy moja kuzynka i ona pierw mi pomaluje cale wlosy na czarno a potem bedzie chciala wycignac przez spejalny czepek pasemka i zamalowac je na blond lecz ona nie wiem jak zrobic zeby zamalowac czarna farbe, mowi ze to trudne ona nie wie jak to zrobic a wiec jesli ktos moze mi pomoc!! Blagam o pomoc i to jak najszybciej !! Thx z gory
patrick14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-15, 08:01   #1787
mais
Przyczajenie
 
Avatar mais
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 16
Dot.: Jak zamalowac czarna farbe??

Co prawda nie jestem specjalistką ale wiem jedno - odradzam. PO pierwsze koszmarnie zniszczysz włosy podwójnym farbowaniem i to w tak krótkim czasie, po drugie bardzo ciężko jest zejść z ciemnego koloru do jasnego. A już napewno nie wyjdzie Ci taki kolor jakbyś sobie wymarzył/a. Jeśli już się zdecydujesz to polecam odwiedzić fryzjera. Ale ogólnie przemyślałabym tą decyzje jeszcze raz.
__________________
i don't know my future after this weekend
and i don't want to
mais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-15, 09:26   #1788
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Jak zamalowac czarna farbe??

pozostaje tylko dekoloryzacja i na to polozenie jasnej farby...ale nie wiem czy preparaty do dekoloryzacji sa dostepne do uzytku domowego...
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 15:50   #1789
Monic086
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Dekoloryzacja włosów... pytania ;)

Mam pytanie czy na ciemnyy braz moge polozyc mahoniowy braz wyjdzie kolor taki jaki powinen wyjscPozdrawiam
Monic086 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-17, 18:55   #1790
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Dekoloryzacja włosów... pytania ;)

Cytat:
Napisane przez Monic086 Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy na ciemnyy braz moge polozyc mahoniowy braz wyjdzie kolor taki jaki powinen wyjscPozdrawiam
nie wiem dlaczego akurat w tym wątku
ale wyjdzie ciemny brąz z mahoniowym połyskiem (kolor nie będzie jaśniejszy jaśniejsze mogą być co najwyżej odrosty dlatego najlepiej żeby oba odcienie były mniej więcej tak samo ciemne )
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 12:05   #1791
kinguska2801
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

mam pytanko, widze ze dlugo tu ostatnio nikt nie byl ale ok mam nadziej ze ktos mi odpowie: kupial dekoloryzator a LOREL'a w instrukcji pisze ze trzeba go nalozyc najpierw na dlugos i koncowki wlosow na 30min i zostawic 3cm od nasady pozniej po tymch 30min nalezy nalozyc na nastepne 30min na te 3cm u nasady w sumie wychodzi na to ze ten preparat musze trzymac na wlosach godzine!!! przeciez to rozjasniacz wiec mi wypali wlosy co ja mam zrobic?? nalozyc na cale wlosy i trzymac 30min czy robic tak jak pisz (uwazam ze to chote trzymac cos takiegop godzine) moze jescz einaczej??? moglaby ktora z was opisac ze szcegolami jak robila???? chodiz mi o te czas i nalozenie??? prosze o pomoc!!!!!
kinguska2801 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 20:43   #1792
RENFIG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 17
Smile Wrocław-udana dekoloryzacja-gdzie?

Cześć Dziewczyny!!

Po latach farbowania na czarno (lub ciemny bordo, ciemny brąz), chcę wrócić do swoich włosów, czyli na taki szaroblond, typowy dla polskich kobiet + dodające uroku pasemka (w kolorze chłodnego blondu).

Odcierpiałam swoje i mam około 5-6 cm odrostów, na których chcę właśnie zrobić w/w platynowe pasemka, natomiast nie wiem, co z czarnymi końcówkami??

Czy znacie fryzjera we Wrocławiu, który potrafi:
-opcja 1): zejść z czarnego na platynowy blond (mało prawdopodobne, wiem...),
albo
-opcja 2): doczepić do końcówek parę sztucznych pasemek platynowych blond, tak żebym nie miała "góry" w kolorze jasnym, a dołu w kolorze ciemnym?
albo
-opcja 3): rozjaśnić czarne końcówki na ile można, a następnie na to, co uzyskam (czyli pewnie cebulowy blond) - rzucić taki niby naturalny mój ciemny blond? W efekcie góra byłaby ciemno blond+pasemka, a dół ciemnoblond+ciemne - i ta opcja jest mi najbliższa.

Czy posiadacie w swoich kontaktach fryzjerów wartych polecenia, tj.: potrafiących (mniej lub bardziej) przeobrazić brunetkę w blondynkę?

Przeglądałam przez godzinę forum, ale trafiałam raczej na wątki ze ścinaniem włosów, o dekoloryzacji we Wrocku jakoś dalej nie wiem nic pewnego...

Co do samego ścinania i cieniowania, to polecam z całego serca Panią Anię z saloniku fryzjerskiego przy ulicy Dubois, pracuje tam razem ze swą mamą. Za jedyne 35 zł wyczaruje na Waszej głowie wszystko, co jej pokażecie ze zdjęcia, ma "świetną rękę", pewnie i dokładnie ścina włosiska. Niestety nie podejmuje się ryzykownych dla włosa zadań typu dekoloryzacja, stąd moje pytanie do Was Wizażanki...

Pozdrawiam
RENFIG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 15:33   #1793
RENFIG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 17
Dot.: Wrocław-udana dekoloryzacja-gdzie?

Czyżby nikt powracający z czarnego na blond nie przeżył? Żadnej odpowiedzi...
RENFIG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 13:22   #1794
janicka
Raczkowanie
 
Avatar janicka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 160
Question nie udane farbowanie czarnych włosów:( pomocy!!

wczoraj probowalam pofarbować moje czarne (farbowane) włosy na kolor "rubin" (farba garniera). mam włosy grube do ramion wiec kupilam 2 sztuki, trzymalam na glowie 10 min dluzej i .... nic, w efekcie mam...czerwony przedzialek, mimo ze producent na opakowaniu informuje iz mozna pofarbowac nawet wlosy ciemny blond do czarnego i pokazano na nim calkiem ladny efekt... co robic??!! chce ten piekny kolor z opakowania...
__________________
25.05.2007
i życie nabrało nowych barw

http://tickers.baby-gaga.com/t/catca..._Igorek+ma.png
janicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 13:40   #1795
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: nie udane farbowanie czarnych włosów:( pomocy!!

to proste, zafarbowały Ci się tylko odrosty
tabelka producenta dotyczy włosów naturalnych a nie farbowanych

wpisz w wyszukiwarkę dekoloryzacja - było mnóstwo wątków jak pozbyć się czarnego
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 13:54   #1796
janicka
Raczkowanie
 
Avatar janicka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 160
Dot.: nie udane farbowanie czarnych włosów:( pomocy!!

nie mam w tym doswiadczenia i nie wiedzialam ze czarne naturalne a farbowane robia roznice... eh....
__________________
25.05.2007
i życie nabrało nowych barw

http://tickers.baby-gaga.com/t/catca..._Igorek+ma.png
janicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 14:03   #1797
coolnetka
Przyczajenie
 
Avatar coolnetka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: centrum PL
Wiadomości: 4
Dot.: nie udane farbowanie czarnych włosów:( pomocy!!

no niestety, tak jak pisze poprzedniczka - bez dekoloryzacji się nie obejdzie... Do niedawna miałam czarne ( farbowane) włosy. Jedna dekoloryzacja odbarwiła je do jasnej czerwieni, włosy na tym bardzo nie ucierpiały. Gdy włosy wyschły nałożyłam na nie farbę i cieszyłam się nowym kolorem
__________________
Każdy ma swoją połówkę, moja mrozi sie w lodówce...
coolnetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 14:08   #1798
janicka
Raczkowanie
 
Avatar janicka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 160
Dot.: nie udane farbowanie czarnych włosów:( pomocy!!

nalozylas na cale rozjasniacz??
__________________
25.05.2007
i życie nabrało nowych barw

http://tickers.baby-gaga.com/t/catca..._Igorek+ma.png
janicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 16:35   #1799
coolnetka
Przyczajenie
 
Avatar coolnetka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: centrum PL
Wiadomości: 4
Dot.: nie udane farbowanie czarnych włosów:( pomocy!!

tak na całe, ale na odrosty kładłam 15 minut przed zmyciem, inaczej wychodziły mi dużo jaśniejsze od pozostałych.
__________________
Każdy ma swoją połówkę, moja mrozi sie w lodówce...
coolnetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 21:21   #1800
janicka
Raczkowanie
 
Avatar janicka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 160
Dot.: nie udane farbowanie czarnych włosów:( pomocy!!

dzieki za porade. pozdrawiam
__________________
25.05.2007
i życie nabrało nowych barw

http://tickers.baby-gaga.com/t/catca..._Igorek+ma.png
janicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.