Klub PP - Pijaczek Pokrzywy - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-07, 18:40   #4171
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

A ja z wielką radością melduję, że mój wysyp z pleców schodzi Wystarczyło zacząć, tak samo jak twarz, przemywać plecy spirytusem salicylowym. Codziennie jest troszkę lepiej niż dnia poprzedniego
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 18:43   #4172
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
A ja z wielką radością melduję, że mój wysyp z pleców schodzi Wystarczyło zacząć, tak samo jak twarz, przemywać plecy spirytusem salicylowym. Codziennie jest troszkę lepiej niż dnia poprzedniego
ten spirytus faktycznie duzo daje? moze i ja zaczne przemywac twarz
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 18:47   #4173
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Spirytusem, a to nie przesuszy?
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 19:03   #4174
colorandculture
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 120
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

spsrytus sprawia, że wysycha to co wyskoczyło i nie tylko. wtedy moga powstawać zaskórniki. ja tak miałam, ropniaki zeszły a potem męczyłam się odnawiającymi zaskórnikami. ale jest i na to sposób. nafta pichtowa i wszelkie jej modyfikacje.

to taka łapóweczka. mozecie mi teraz drogie panie powiedzieć czy mogę pić skrzyp, pokrzywę i bratek jednocześnie?
colorandculture jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 19:05   #4175
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Może przesuszyć. "Skórowcy" nie polecają i łapią się za głowę jak słyszą, że ktoś przemywa np. twarz spirytusem. Wysuszanie skóry powoduje nadmierne wytwarzanie łoju. Jednak moim zdaniem jak jest wysyp "sezonowy", nie są to bolące, zaropiałe krosty tylko drobne, jak uczuleniowe, to pomaga. Tak samo jak pasta do zębów, którą z kolei ja stosuję
Poza tym moja mama od dawien dawna (a ma już ponad 60 lat) jak mi coś wyskoczyło powtarzała "posmaruj spirytusem", to samo babcia. I skutkowało, więc ja to traktuję jak jeden z babcinych sposobów
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 19:07   #4176
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Spirytusem, a to nie przesuszy?
przesuszy. To jest powód dlaczego zrezygnowałam z toników alkoholowych (garnier czysta skóra ), mimo że po nich miałam idealną cerę, na rzecz niealkoholowych (ziaja )
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 19:09   #4177
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Wysusza i wypala. Ja kiedyś chciałam żeby mi wysuszyło przed jakąś ważną imprezą i smarowałam często i nabawiłam się wielkich strupów

colorandculture możesz. niektórzy tak robią

A jaki masz tonik z ziaji? Działa na wągry?
__________________

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2009-01-08 o 10:30 Powód: Post pod postem, proszę korzystać z funkcji edycji!!!
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-07, 19:25   #4178
trinee
Zadomowienie
 
Avatar trinee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 541
GG do trinee
Smile Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Z tego, co wiem (m.in. z tego forum) to możesz. Na zdrowie.
trinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 19:27   #4179
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
A jaki masz tonik z ziaji? Działa na wągry?
Miałam aloesowy, teraz mam ogórkowy. Poluję jeszcze na tin tin . Te toniki to trochę woda taka, nie oczyszczają tak dobrze jak alkoholowe, ale coś za coś. Nie polecałabym ich to cery problemowej. Za to bardzo zadowolona jestem z żelów do mycia twarzy ziaji, szczególnie tin tin (nie ma SLS w składzie ).
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 19:51   #4180
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Aha. Pewnie nawilżający... To mam taki sam
A tin tina nie mogę nigdzie znaleźć. Uwilbiałam krem z tej serii. Tonik też kiedyś miałam
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 20:20   #4181
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

cześć Urticaefoliumowiczki

Starej Krowie

ps/

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Miałam aloesowy, teraz mam ogórkowy. Poluję jeszcze na tin tin . Te toniki to trochę woda taka, nie oczyszczają tak dobrze jak alkoholowe, ale coś za coś. Nie polecałabym ich to cery problemowej. Za to bardzo zadowolona jestem z żelów do mycia twarzy ziaji, szczególnie tin tin (nie ma SLS w składzie ).
ja goraco polecam do trądzikowej, dlatego, że nie zawierają alkoholu w sobie, a nawet polecam do ostro problematycznej, maja dobry skład i wspaniale pielęgnuja skórę, szczególnie wysuszoną kwasami i innymi preparatami od dermatologa, ja najbardziej byłam zadowolona z nagietkowego, pomagał mi leczyć skórę z nadmiernego łojotoku i wysypu po odstawieniu tablet anty

to z tych drogeryjnych, a tak ogólnie to ja używam teraz hydrolatu rózanego, cudowny nektar dla skóry, koi i otula, do tego usuwa mi nawet olej z buźki, a jest bez okruszka chemii, czyli 100% hydrolatu z rózy, w hydrolacie (ja mam z rózy damasceńskiej) polecam

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
A ja z wielką radością melduję, że mój wysyp z pleców schodzi Wystarczyło zacząć, tak samo jak twarz, przemywać plecy spirytusem salicylowym. Codziennie jest troszkę lepiej niż dnia poprzedniego
Gratuluje i sie z Toba cieszę, moje plecki tez sie zaleczyły popieram, że na te partie skóry jest niezastapiony, ale nie na twarz, ja spalilam ją sobie spirytusem, nie raz, ale jak bylam nastolatką, potem uzywałam go sporadycznie, wzmagał łojotok i wysuszał cere, czyli doprowadzał do gorszych zmian, teraz wole unikac kwasów BHA, bo cere mam jeszcze wrazliwsza, za to Effacklar K pomaga mi podczas wysypów, choć jest delikatny (LHA) ale skuteczny


Cytat:
Napisane przez Little miau miau Pokaż wiadomość
(...)
Jej sposób to suszenie pokrzywy i potem jedzenie ok jednej łyżeczki do herbaty codziennie tych suszków. Osobiście nie mmogę znieśc smaku tego zielska więc nic Wam o efektach nie powiem z autopsji. Wiem tyle, że dla zabicia smaku można z łyzką dżemu lub miodu.

Jesli interesuje Was coś więcej, zawsze mogę mamy popytac
mam susz z pokrzywy z firmy Flos, nie zaden torebkowy miał, więc chyba mogę go pozerać tak jak Twoja mama??
odpowiedz mi prosze, poniewaz na razie trudno mi pogodzic picie tych wszystkich herbatek, dokupiłam niedawno znamię kukurydzy i wykluczenie z parzenia pokrzywy bardzo by mi pomogło

Cytat:
Napisane przez Abigail123 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj widziałam szampon pokrzywowy miałam kupić bo był dosyć tani nie wiem z jakiej firmy nie zapamiętałam bo mało znana i była tylko 1 butelka.

No a pokrzywowe pije raz dziennie już bo biorę skrzypowite
przez 23 lata nie wiedziałam co to wypadanie włosow, BA! nie widziałam nigdy nawet jednego kłaczka w wannie, w zlewie, czy na szczotce fryzjerka mogla mnie ciagnac za wlosy, a ja nawet sie nie przejmowalam, takie zawsze były mocne i powiem Wam, ze przez około 13lat z -przerwami na wyprobowanie innych szamponow, myję włosy pokrzywowym ZWYKŁYM i nigdy nie miałam nawet łupieżu, mimo ze włosy mam przetłuszczajace sie, zawsze sa błyszczace i wyglądaja zdrowo nawet jak wypadały takie śliczne były
dodam, ze po "bez SLSach" (Babydream), najczęściej swędzi mnie skóra głowy, po Radicalu od wypadania, ze skrzypem też, w ogóle to jakas pomyłka ten szampon

wypiłam cały kubek to pisząc.. ide po nastepny....
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-07, 20:32   #4182
sanrioo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 4 116
GG do sanrioo
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Wiecie co? ja zaprzestałam picia bo chciałam zobaczyć czy się pogorszy kondycja moich loków i miałam racje. zdecydowanie jak pije pokrzywe to mniej ich wypada sa mocniejsze i jakos lepiej sie skręcają.
sanrioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 20:34   #4183
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Co do spirytusu to u mnie jest to jedyny środek poza octem, który oczyszcza skórę. Czy wysusza, hmm, ja z natury mam skórę suchą więc smaruję bardzo nawilżającymi kremami tak więc spirytus niczego nie zmienia. A oczyszcza rewelacyjnie.

Co do toniku ZIAI [ nie Ziaji (; ] to miałam ten aloesowy. Nadmiernie skóry nie oczyszczał, ale w końcu był do skóry suchej (; Ale za to jak odświeżał, rewelka! W ogóle uwielbiam aloesową serię Ziai Pomijam, że uwielbiam aloesy same w sobie
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 21:08   #4184
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

przepraszam za tonik "ziaji"

a jak ocet? tak jak spirytus po prostu przecierać twarz? to troszkę cuchnie
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 21:56   #4185
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
przepraszam za tonik "ziaji"

a jak ocet? tak jak spirytus po prostu przecierać twarz? to troszkę cuchnie
Cuchnie? E, nie bardziej niż produkty Garniera [ paskudztwo testowane na zwierzętach ] Dla mnie zapach spirytusu salicylowego jest raczej neutralny :P Ale może to kwestia przyzwyczajenia? Już ocet ma mniej przyjemną woń (; Przy czym przemycie twarzy trwa kilka sekund, zapach ulatnia się w ciągu niecałej minuty, więc nie ma co przesadzać
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 22:05   #4186
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

zastanawiam się nad tą pokrzywą, ale boję się czy jej zbawienny wpływ też na cerę nie będzie polegał na tym, że wszystko wywali na twarz, i dopiero z tym trzeba będzie sobie poradzić...

a jeżeli już, to były by jakieś były by jakieś przeciwskazania żeby pić jednocześnie ją, siemie lniane, drożdże i oliwę?
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 22:11   #4187
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

właśnie mi chodziło o ocet
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 22:18   #4188
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez martii90 Pokaż wiadomość
zastanawiam się nad tą pokrzywą, ale boję się czy jej zbawienny wpływ też na cerę nie będzie polegał na tym, że wszystko wywali na twarz, i dopiero z tym trzeba będzie sobie poradzić...

a jeżeli już, to były by jakieś były by jakieś przeciwskazania żeby pić jednocześnie ją, siemie lniane, drożdże i oliwę?
Na oba pytania były już odpowiedzi. Nawet na ostatnich stronach, więc nie trzeba było wertować całego wątku
Przecież wszystkie piszemy o wysypie po pokrzywie.
Można pić z innymi.
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 22:24   #4189
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
Na oba pytania były już odpowiedzi. Nawet na ostatnich stronach, więc nie trzeba było wertować całego wątku
Przecież wszystkie piszemy o wysypie po pokrzywie.
Można pić z innymi.
Przepraszam Tylko na początku rzuciło mi się w oczy sporo opini, że poprawia cerę, później przejrzałam ostatnie posty i przeczytałam o tych właśnie wysypach, więc nie wiedziałam jak to jest generalnie, czy każdy reaguje na nią inaczej, czy oczyszcza po prostu bardziej organizm z tych wszystkich toskyn niż twarz z nieproszonych gości. Teraz już rozumiem, dziękuję
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-07, 22:26   #4190
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

witam! jutro bedzie miesiac, odkad dolaczylam do Waszego jakze zaszczytnego grona jest to moj debiut z pokrzywa (wczesniej pilam ja jedynie incydentalnie), nie ukrywam, ze podjelam decyzje o regularnym jej piciu pod wplywem rozmowy z kolezanka oraz przedmiotowego watku
poki co, efektow zadnych nie zaobserwowalam (byc moze, za malo czasu minelo jeszcze). i niestety, w moim przypadku moczopednosc pokrzywy okazala sie mitem
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 22:27   #4191
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez martii90 Pokaż wiadomość
Przepraszam Tylko na początku rzuciło mi się w oczy sporo opini, że poprawia cerę, później przejrzałam ostatnie posty i przeczytałam o tych właśnie wysypach, więc nie wiedziałam jak to jest generalnie, czy każdy reaguje na nią inaczej, czy oczyszcza po prostu bardziej organizm z tych wszystkich toskyn niż twarz z nieproszonych gości. Teraz już rozumiem, dziękuję
Dokładnie tak jest, oczyszczanie polega tu na "wywalaniu" toksyn
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 22:33   #4192
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Co do spirytusu to u mnie jest to jedyny środek poza octem, który oczyszcza skórę. Czy wysusza, hmm, ja z natury mam skórę suchą więc smaruję bardzo nawilżającymi kremami tak więc spirytus niczego nie zmienia. A oczyszcza rewelacyjnie.
a mnie wszystko co jest potencjalnym wysuszaczem strasznie suszy i odwadnia, mimo, ze mam cere tłustą, no i przez to ze skóra produkuje wiecej tłuszczu by sie nawilzyc, mnoża mi sie niedoskonałosci w kazdej postaci
szkoda, ze ja nie mogę jak Ty


ps/ zepsułam sobie humor, nie dość, że obejrzałam paszczękę w lustrze i zobaczyłam jaka jest utytłana, pagórkowata i poplamiona krostkami, to jeszcze chciałam spróbować pokrzywy z łyzeczka miodu.... i musiałam wylać bo miałam odruchy wymiotne... czegos tak odrażającego nie piłam

zły to był dzień... dobranoc
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 22:38   #4193
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez Silwena Pokaż wiadomość
a mnie wszystko co jest potencjalnym wysuszaczem strasznie suszy i odwadnia, mimo, ze mam cere tłustą, no i przez to ze skóra produkuje wiecej tłuszczu by sie nawilzyc, mnoża mi sie niedoskonałosci w kazdej postaci
szkoda, ze ja nie mogę jak Ty


ps/ zepsułam sobie humor, nie dość, że obejrzałam paszczękę w lustrze i zobaczyłam jaka jest utytłana, pagórkowata i poplamiona krostkami, to jeszcze chciałam spróbować pokrzywy z łyzeczka miodu.... i musiałam wylać bo miałam odruchy wymiotne... czegos tak odrażającego nie piłam

zły to był dzień... dobranoc
ten maluch na końcu z poduchą mnie rozbroił
Ja mam taką cerę jak Ty i mi zawsze i bez wyjątku pomagała pasta do zębów a krem do tej pory najlepszy to z Garniera (albo L'oreala, zawsze mylę te firmy) Happyderm na dzień
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 12:36   #4194
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
ten maluch na końcu z poduchą mnie rozbroił
Ja mam taką cerę jak Ty i mi zawsze i bez wyjątku pomagała pasta do zębów a krem do tej pory najlepszy to z Garniera (albo L'oreala, zawsze mylę te firmy) Happyderm na dzień
heh, dzieki za uścisk
masakryczny dzień miałam wczoraj, odbił sie dziś na moim wyglądzie..
pasta do zębów podobno pomaga, ale trzeba kupowac tą z kwasem krzemowym, czyli Silica/ Hydrated Silica w składzie, ja używam Elmexów i mam możliwość pchania tego na skóre, ale teraz gdy jest taka zanieczyszczona, to musiałabym robic z tej pasty maseczkę, a to już głupota, bo maseczki z glinką lepiej działają. Unikam firm, które testują kosmetyki na zwierzętach, dlatego też Garniery czy L'oreale odpadają, nie chce mieć nic wspólnego z zamęczaniem i okaleczaniem zwierząt Poza tym leczę się u dermatologa i w tym wypadku pchanie drogeryjnych zasuszaczo-zapychaczy by mi tylko pogorszylo cere jak kiedys. Z tych z drogerii to DaxCosmetics robil kiedys dobry krem z kwasami owocowymi i AHA chyba, po 4-5 miesiącach uzywania codziennie wyleczył mi na jakiś czas cere ze wszelkiego paskudztwa


ps/ boję się zrobić pokrzywę, że będzie jak wczoraj.. choć miodu już nie tknę...
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 16:09   #4195
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Ja po króciutkiej przerwie wracam do pokrzywki.. własnie zaparzyłam sobie kubeczek
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 17:07   #4196
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

dziewczyny a picie pokrzywy może przyciemnic włosy?
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 17:29   #4197
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez Silwena Pokaż wiadomość
heh, dzieki za uścisk
masakryczny dzień miałam wczoraj, odbił sie dziś na moim wyglądzie..
pasta do zębów podobno pomaga, ale trzeba kupowac tą z kwasem krzemowym, czyli Silica/ Hydrated Silica w składzie, ja używam Elmexów i mam możliwość pchania tego na skóre, ale teraz gdy jest taka zanieczyszczona, to musiałabym robic z tej pasty maseczkę, a to już głupota, bo maseczki z glinką lepiej działają. Unikam firm, które testują kosmetyki na zwierzętach, dlatego też Garniery czy L'oreale odpadają, nie chce mieć nic wspólnego z zamęczaniem i okaleczaniem zwierząt Poza tym leczę się u dermatologa i w tym wypadku pchanie drogeryjnych zasuszaczo-zapychaczy by mi tylko pogorszylo cere jak kiedys. Z tych z drogerii to DaxCosmetics robil kiedys dobry krem z kwasami owocowymi i AHA chyba, po 4-5 miesiącach uzywania codziennie wyleczył mi na jakiś czas cere ze wszelkiego paskudztwa


ps/ boję się zrobić pokrzywę, że będzie jak wczoraj.. choć miodu już nie tknę...
E, ja czasem jakiś Col,gate dam na buzię i działa a wysuszaczy drogeryjnych w ogóle nie używam. Z kolei problem mam, bo twarz myję mydełkiem oliwkowym, które sobie przywiozłam z Grecji, jest niezastąpione, a kończy mi się i nie wiem, co zrobić

A ja dzisiaj mam mega wysyp. Nażarłam się chipsów, cukierków, syfiastych rzeczy i od razu mi wyrzuciło
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 18:45   #4198
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
ten maluch na końcu z poduchą mnie rozbroił
Ja mam taką cerę jak Ty i mi zawsze i bez wyjątku pomagała pasta do zębów a krem do tej pory najlepszy to z Garniera (albo L'oreala, zawsze mylę te firmy) Happyderm na dzień
Garnier nalezy do L'Oreala więc w sumie to to samo paskudztwo [ bo testowane na zwierzętach ]
A to maleństwo z poduchą też mnie rozwaliło. Boskie
Co do wysypu po czipsach to myślę, że to kwestia skóry. Ja jem codziennie dwie paczki chipsów [ oszalałam :P ] a twarz mam czyściutką. Za to włosy mi się przetluszczają cholernie szybko bez względu na to, co jem ;/

Cytat:
Napisane przez Silwena Pokaż wiadomość
[...] ja używam Elmexów i mam możliwość pchania tego na skóre, ale teraz gdy jest taka zanieczyszczona, to musiałabym robic z tej pasty maseczkę, a to już głupota, bo maseczki z glinką lepiej działają. Unikam firm, które testują kosmetyki na zwierzętach, dlatego też Garniery czy L'oreale odpadają, nie chce mieć nic wspólnego z zamęczaniem i okaleczaniem zwierząt Poza tym leczę się u dermatologa i w tym wypadku pchanie drogeryjnych zasuszaczo-zapychaczy by mi tylko pogorszylo cere jak kiedys. Z tych z drogerii to DaxCosmetics robil kiedys dobry krem z kwasami owocowymi i AHA chyba, po 4-5 miesiącach uzywania codziennie wyleczył mi na jakiś czas cere ze wszelkiego paskudztwa
Ale Elmexy też są testowane na zwierzętach A próbowałaś toniku aloesowego Ziai? Oczyszcza delikatnie, odświeża i na pewno nie zapycha

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
dziewczyny a picie pokrzywy może przyciemnic włosy?
Nie może. Ale płukanie włosów w pokrzywie już może przyciemnić włosy.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 09:17   #4199
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Poranny kubeczek pokrzywki zaliczony
Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 09:43   #4200
josephine26
Raczkowanie
 
Avatar josephine26
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 73
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Poranny kubeczek pokrzywki zaliczony

mój też teraz siemię popijam
__________________

No Excuses
,
Only Success
josephine26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.