Rytuały Kerastase :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-30, 09:53   #61
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: CEMENT TERMICZNY - ekspresowy ratunek dla włosów?

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
ach, ileż pieniędzy na to trzeba ;p a dobre jest serum na koncowki z avonu?;>
Zobacz sobie opinie na KWC Moim zdaniem lepsze jest serum na końcówki nivei (kosztuje ok.25 zł) , fajny jest też jedwab w płynie WAX którego tez używam na końcówki (a on chyba z 15 zł.kosztuje)
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 14:05   #62
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: Rytuały Kerastase!!!

dziewczyny ja używam hydratora z joico i cementu z kerastase i hydrator i cement są rewelacyjne hydratora używam dwa razy w tygodniu, a cement wtedy kiedy suszę włosy suszarką czyli często, czasami zdarzy się tak , że użyje i tego i tego efekt jak dla mnie powalający, mam włosy długie puszące się od roku nie farbowane dwa lata temu blond pasemka potem brąz mocno suche od połowy po użyciu hydratora i cementu są miękkie sypkie, w ogóle śię nie puszą są takie jak lubie joico to bardzo dobra firma i kerastase też , ale teraz zamówiłam sobie całą serię nawilżającą z joico szampon odżywka i basam zobaczymy
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 14:45   #63
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Cytat:
Napisane przez Nogala1 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja używam hydratora z joico i cementu z kerastase i hydrator i cement są rewelacyjne hydratora używam dwa razy w tygodniu, a cement wtedy kiedy suszę włosy suszarką czyli często, czasami zdarzy się tak , że użyje i tego i tego efekt jak dla mnie powalający, mam włosy długie puszące się od roku nie farbowane dwa lata temu blond pasemka potem brąz mocno suche od połowy po użyciu hydratora i cementu są miękkie sypkie, w ogóle śię nie puszą są takie jak lubie joico to bardzo dobra firma i kerastase też , ale teraz zamówiłam sobie całą serię nawilżającą z joico szampon odżywka i basam zobaczymy
no dobra Nogala1, ale ile Cię co kosztuje?

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Zobacz sobie opinie na KWC Moim zdaniem lepsze jest serum na końcówki nivei (kosztuje ok.25 zł) , fajny jest też jedwab w płynie WAX którego tez używam na końcówki (a on chyba z 15 zł.kosztuje)
w KWC nie ma opinii o tym serum

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2009-01-28 o 21:05 Powód: Post pod postem.
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 14:56   #64
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: Rytuały Kerastase!!!

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
no dobra Nogala1, ale ile Cię co kosztuje?
za hyudrator dałam o wiele za dużo bo w salonie fryzjerskim 150 zł a na allegro widziałam za 65 zł, a za cement dałam ok. 70 zł niestety drogi interes
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 16:57   #65
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: CEMENT TERMICZNY - ekspresowy ratunek dla włosów?

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
w KWC nie ma opinii o tym serum
nie?
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1802

szukajta a znajdzieta
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 17:47   #66
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Rytuały Kerastase!!!

o, dziękuję
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 18:07   #67
jusii
Rozeznanie
 
Avatar jusii
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 814
Dot.: Rytuały Kerastase!!!

Ja właśnie mam dylemat co kupić: Joico czy Kerastase
Z Joico miałam wieksze próbki szamponu i odżywki z serii reconstruktor
Z Kerastase:wieksze próbki szamponów- Reflection Riche i serii pomarańczowej (nie pamietam nazwy), próbka fluidu z serii pomarańczowej, odżywka Reflection Riche (jeszcze mam). W tym tygodniu dostałam szampon i maske (zdjęcie) więc myślałam ze problem z głowy ale okazało sie ze to seria na lato wiec muszę jeszcze troszkę poczekać z jej używaniem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3814.jpg (42,7 KB, 26 załadowań)
__________________
Droga do nieba ...
jusii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 17:37   #68
colorandculture
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 120
Dot.: Rytuały Kerastase!!!

odnawiam wątek, bo ostatnio zastanawiam się nad pójściem do fryzjera na taki "rytuał". jeśli pójdę to tu: http://www.jandre.pl/c,24,0.html

rytuały Loreal są tańsze niż Kerastase, więc wolałabym wybrać te pierwsze. w cenniku jest napisane "włosy długie cena od 35 zł" więc myślicie, ze cena zalezy od stopnia zniszczenia włosów? czy od czego?

mam pytanie w sumie najwazniejsze, bo po to napisałam to wszystko. Czy ktos miał do czynienia z tymi rytuałami i co może o nich powiedzieć? jakie efekty? ile sie utrzymują?
colorandculture jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 20:24   #69
Vahina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 102
Kerastase Resistance Bain Volumactive

Co dziewczyny myslicie o tej serii Kerastase (w zielonym opakowaniu,do powiekszenie objetosci wlosow).Czy ktoras z Was stosowala te produkty?
Vahina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 20:25   #70
colorandculture
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 120
Dot.: Rytuały Kerastase!!!

up! up! co powiecie o tych rutualach loreal? warto?
colorandculture jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 18:07   #71
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Kerastase Resistance Bain Volumactive

Ja sie wlasnie czaje na volumactive ale cos mi mowi zeby od kerastase trzymac sie z daleka. Najpierw sobie wyobrazam ze bede po nim miala super wlosy jak obiecuje producent a tu klapa. Juz sie tak przejechalam 3 razy na kerastase. Nie polecam pianki volumactive, maski masquintense i szamponu oleo curl. Mialam za to rytual podwojnej odbudowy czyli z cementem i wlosy byly naprawde super Wiec juz sama nie wiem. Moze sie skusze na ta zielona serie. Chyba bedzie najlepsza bo to ich taka seria reprezentujaca marke.

Co do rytualow loreal to mialam raz ampulke u fryzjera ale efekt jak po masce. Mysle ze cena zalezy raczej od dlugosci wlosow a co za tym idzie od ilosci zuzycia produktu.

U mojego fryzjera rytual kerastase (podwojna odbudowa) kosztuje prawie 200zl. Uzywaja do tego zielonego szamponu, cementu do splukiwania (tylko nie wiem czy odzywki czy maski bo maski jeszcze nie widzialam a ponoc jest) i na koncu ampulki. Wiec taki zestaw mozna upolowac na allegro za 200zl i cieszyc sie nim 2 miesiace a nie 1 rytual!
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 11:28   #72
yyork
Raczkowanie
 
Avatar yyork
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 224
Dot.: Rytuały Kerastase!!!

Dziewczyny kupiłam serie z cementem - szampon, odzywke do spłukiwania i ampułki. Mam pytanko: dzis chcialam użyc ampulki ale nie wiem czy umyc wlosy dac odzywke, splukac i dopiero nalozyc ampulke czy nie nakladac odzywki? I czym najlepeij ja nakladac, gdyz nie kupowalam zadnego dozownika do ampulek?
yyork jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 17:30   #73
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Rytuały Kerastase!!!

Hej Ja bym zrobila to tak: umylabym wlosy, nalozylabym odzywke i takie wlosy z odzywka spryskalabym ampulka. Pozniej zawinelabym wlosy w folie i recznik i tak chodzila okolo godzine. Tak robila mi fryzjerka tylko, ze nie trzymalam tego az godz. Pozniej oczaywiscie splukac. Mozna jeszcze podgrzac suszarka. Jak nie masz aplikatora to najlepiej jak znajdziesz cos co ma taki psikacz, odkrecasz go, przeplukujesz i wkladasz do ampulki i psikasz na wlosy. To moj sposob
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 12:48   #74
magicwoman
Przyczajenie
 
Avatar magicwoman
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Rytuały Kerastase :)

rytuały wykonywane są też w salonie AMBRIE na paderewskiego (koło agro centrum) - ja miałam robiony 'rytuał sprężystości' ponieważ mam falujące włosy a chciałam żeby lepiej się kręciły. Nie jest to trwała, ale odpowiedznie 'odżywianie' włosa tak aby osiagnąc pożądny efekt. i próbowałam też 'rytuał świtlistosci' włoski pięknie się błyszczały. Moim zdaniem warto od czasu do czasu zafundować sobie taką przyjemność, nie tylko poprawisz kondycje włosów ale tez genialnie się zrelaksujesz
magicwoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 13:08   #75
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: Rytuały Kerastase!!!

a uzywał ktos ampulek kerastase z aminexilem?ja własnie zamówiłam
pozdrawiam
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 20:43   #76
MagdaBB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2
rytuał kerastase - Kerathermie

Dziewczyny,
czy robiłyście u fryzjera nowy rytuał Kerastase -Kerathermie ?
Ostatnio fryzjerka namawiała mnie na to, ale cena dość wysoka, więc postanowiłam zapytać, czy ktoś ma jakieś doświadczenia i jak to przebiega.
MagdaBB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 23:22   #77
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: rytuał kerastase - Kerathermie

pierwszy raz slysze o tym rytuale...przylanczam sie do pytania
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 09:37   #78
MagdaBB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2
Dot.: rytuał kerastase - Kerathermie

Podobno używa się tutaj ampułek : aqua oleum i vita ciment( tylko nie wiem czy równocześnie) i prostuje z tymi specyfikami włosy prostownicą, żeby odpowiednio wniknęło.Potem jeszcze maska oleo relax.U mojego fryzjera cena 180 zł.Dosyć dużo.Nie wiem czy warto, tym bardziej, że efekt na dwa, trzy tygodnie.
MagdaBB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 14:10   #79
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: rytuał kerastase - Kerathermie

wedlug mnie nie warto. Efekt nie utrzyma sie 2 tygodni! zazwyczaj znika po 2 myciu. Zeby efekt byl trwaly nalezy powtarzac te kuracje co kilka tygodni np.2. No i cena...za te cene kupisz wszytstkie produkty na allegro i mozesz stosowac kuracje w domu. Jesli kupisz kilka ampulek to wystarczy na kilkakrotna kuracje i efekty beda lepsze.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-07, 15:49   #80
modnyfryzjer
Raczkowanie
 
Avatar modnyfryzjer
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 256
Dot.: Rytuały Kerastase!!!

Cytat:
Napisane przez belluci2 Pokaż wiadomość
a uzywał ktos ampulek kerastase z aminexilem?ja własnie zamówiłam
pozdrawiam
Są rewelacyjne.Tylko nie wiem czy produkty vichy (w aptekach ) nie są mocniejsze w działaniu. Również zawierają aminexil ( należą też do koncernu L'oreal ).

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez colorandculture Pokaż wiadomość
odnawiam wątek, bo ostatnio zastanawiam się nad pójściem do fryzjera na taki "rytuał". jeśli pójdę to tu: http://www.jandre.pl/c,24,0.html

rytuały Loreal są tańsze niż Kerastase, więc wolałabym wybrać te pierwsze. w cenniku jest napisane "włosy długie cena od 35 zł" więc myślicie, ze cena zalezy od stopnia zniszczenia włosów? czy od czego?

mam pytanie w sumie najwazniejsze, bo po to napisałam to wszystko. Czy ktos miał do czynienia z tymi rytuałami i co może o nich powiedzieć? jakie efekty? ile sie utrzymują?
Jeden rytuał może być za mało. Musisz sie nastawić na przynajmniej 3-5 zabiegów z krótkim czasem odstępu pomiędzy usługami. Wszystko zależy w jakiej formie są Twoje włosy.
Kerastase, Sp, Sebastian to najwyższa półka pielegnacyjna w Polsce. L'oreal Expert to dobre produkty pielegnacyjne w stosunku do pozostałych firm jak Kadus, Goldwell, Wella.
Jeżeli chcesz zaoszczędzic pieniądze to kup produkty w salonie i zastosuj je do kuracji. Zawsze będziesz miała pewność, że zostaną użyte własnie te a nie inne. Jeżeli zostanie coś z kosmetyków zawsze możesz wykorzystać w domu. Decydując sie na kuracje w salonie zapłacisz extra i nie bedziesz miała możliwości zabrania do domu reszty kosmetyku.
Oczywiście musisz zapytać sie fryzjera czy pozwala na taką usługę i ten sposób realizacji.
Powodzenia.
__________________
modnyfryzjer- blog o fryzjerstwie
dodaj ulubiony salon
dodaj referencje swojego fryzjera
modnyfryzjer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 23:36   #81
kasandraooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 62
Dot.: Rytuały Kerastase :)

nie oplaca sie chodzic na te rytualy (yy ale chyba cena to 64zł czy sie myle? tak bodajże jest u mnie w miescie!!)
ja sobie kupiłam cement 200ml z kerastase odbudowywujacy wlosy, mam zamiar stosowac raz, dwa razy na 2 tygodnie jako silnie "odbudowywacz" i sądze ze starczy mi na fiu fiuu duzo czasu! a tak na codzień to jakieś odzywki jedwab czy maska z biolage... to jest naprawde duzo bardziej oplacalne... dopłacić te 40-50zł i kupic cement w opakowaniu ktory starczy na bardzo dlugo niz wydac na jeden zabieg.. a żeby zafundowac sobie odrobine relaksu to lepiej isc do zwyklego fryzjera na ampułke i zaplacic 20zl... albo zamowic ampulki i stosowac samemu na pewno duzo taniej wyjdzie a lepiej dla wlosow a masaż skóry to chyba sobie każda sama potrafi zrobic:p takie sranie w banie te wszystkie rytualy pt "kąpiel odbudowywująca wlosow masaz jakis tam maska cos tam" a to zwykle umycie wlosow szamponem i nalozenie maski lub ampulki...

Edytowane przez kasandraooo
Czas edycji: 2009-04-07 o 23:42
kasandraooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 08:21   #82
modnyfryzjer
Raczkowanie
 
Avatar modnyfryzjer
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 256
Dot.: Rytuały Kerastase :)

Cytat:
Napisane przez kasandraooo Pokaż wiadomość
nie oplaca sie chodzic na te rytualy (yy ale chyba cena to 64zł czy sie myle? tak bodajże jest u mnie w miescie!!)
ja sobie kupiłam cement 200ml z kerastase odbudowywujacy wlosy, mam zamiar stosowac raz, dwa razy na 2 tygodnie jako silnie "odbudowywacz" i sądze ze starczy mi na fiu fiuu duzo czasu! a tak na codzień to jakieś odzywki jedwab czy maska z biolage... to jest naprawde duzo bardziej oplacalne... dopłacić te 40-50zł i kupic cement w opakowaniu ktory starczy na bardzo dlugo niz wydac na jeden zabieg.. a żeby zafundowac sobie odrobine relaksu to lepiej isc do zwyklego fryzjera na ampułke i zaplacic 20zl... albo zamowic ampulki i stosowac samemu na pewno duzo taniej wyjdzie a lepiej dla wlosow a masaż skóry to chyba sobie każda sama potrafi zrobic:p takie sranie w banie te wszystkie rytualy pt "kąpiel odbudowywująca wlosow masaz jakis tam maska cos tam" a to zwykle umycie wlosow szamponem i nalozenie maski lub ampulki...
Jestem pewien ,że nie zrobisz sobie sama masażu głowy. W szczególności masażu Thao, który jest wykorzystywany w rytuałach Kerastase.
Zastanów sie po co ludzie chodzą do masażysty. Można zawsze kupić olejek i samemu sie wymasować. Jeżeli ktoś decyduje sie na rytuały kerastase musi mieć pieniądze. W domu nie jesteś wstanie zrobić takiej kuracji jak w salonie. Nie chodzi o kosmetyki tylko o sprzęt potrzebny do wykonania tej usługi. Chodzi mi głównie o nawilżacz, który wykorzystuje ozon oraz kontroluję temperaturę zabiegu. Żaden kompres z recznika czy worek foliowy nie zastapi nawilżacza.
Oczywiście możesz kupić produkty w necie lub hurtowni fryzjerskiej. Duża oszczedność.Tylko produkty będą uzupełnieniem kuracji rozpoczetej w salonie.Najlepsze efekty uzyskuję sie stosując produkty jednej lini i jednego producenta. Poniewaz wszystkie produkty sie uzupełniają łącząc sie w całość w celu zlikwidowania problemu, który został zdiagnozowany.
Może nigdy nie miałaś zrobionego poprawnie rytuału Kerastase. Dlatego sądzisz, że jest to zwykłe mycie i nałożenie maski.
Zapoznaj się z firmą LA BIOSTHETIQUE , która wykorzystuje specjalne olejki do masażu głowy i pełnego relaksu.
może uda sie w ten sposób zmienic Twoje podejście do zabiegów relaksacyjnych i regenerujących.
Miłego stosowania.
__________________
modnyfryzjer- blog o fryzjerstwie
dodaj ulubiony salon
dodaj referencje swojego fryzjera
modnyfryzjer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 18:40   #83
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Rytuały Kerastase :)

Cytat:
Napisane przez modnyfryzjer Pokaż wiadomość
Jestem pewien ,że nie zrobisz sobie sama masażu głowy. W szczególności masażu Thao, który jest wykorzystywany w rytuałach Kerastase.
Zastanów sie po co ludzie chodzą do masażysty. Można zawsze kupić olejek i samemu sie wymasować. Jeżeli ktoś decyduje sie na rytuały kerastase musi mieć pieniądze. W domu nie jesteś wstanie zrobić takiej kuracji jak w salonie. Nie chodzi o kosmetyki tylko o sprzęt potrzebny do wykonania tej usługi. Chodzi mi głównie o nawilżacz, który wykorzystuje ozon oraz kontroluję temperaturę zabiegu. Żaden kompres z recznika czy worek foliowy nie zastapi nawilżacza.
Oczywiście możesz kupić produkty w necie lub hurtowni fryzjerskiej. Duża oszczedność.Tylko produkty będą uzupełnieniem kuracji rozpoczetej w salonie.Najlepsze efekty uzyskuję sie stosując produkty jednej lini i jednego producenta. Poniewaz wszystkie produkty sie uzupełniają łącząc sie w całość w celu zlikwidowania problemu, który został zdiagnozowany.
Może nigdy nie miałaś zrobionego poprawnie rytuału Kerastase. Dlatego sądzisz, że jest to zwykłe mycie i nałożenie maski.
Zapoznaj się z firmą LA BIOSTHETIQUE , która wykorzystuje specjalne olejki do masażu głowy i pełnego relaksu.
może uda sie w ten sposób zmienic Twoje podejście do zabiegów relaksacyjnych i regenerujących.
Miłego stosowania.

No tak, racja...ale to chyba tylko w salonach kerastase. U innych fryzjerow-nawet dobrych tak nie robia. Po prostu nakladaja te ampulki masuja jak leci itd. Nic nadzwyczajnego.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 08:15   #84
modnyfryzjer
Raczkowanie
 
Avatar modnyfryzjer
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 256
Dot.: Rytuały Kerastase :)

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
No tak, racja...ale to chyba tylko w salonach kerastase. U innych fryzjerow-nawet dobrych tak nie robia. Po prostu nakladaja te ampulki masuja jak leci itd. Nic nadzwyczajnego.
Oczywiście zgadzam się z Tobą.
W takich salonach nie warto płacić za taką usługę ponieważ jest ona tylko połowiczna. Ważne żeby w takim salonie był chociaż nawilżacz.
__________________
modnyfryzjer- blog o fryzjerstwie
dodaj ulubiony salon
dodaj referencje swojego fryzjera
modnyfryzjer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 07:50   #85
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: Rytuały Kerastase :)

MODNYFRYZJERZE skad wiesz czy ampułki vichy sa mocniejsze od kerastase
ps kupilam w atrakcyjnej cenie na allegro, podobno sprzedawca ma te kosmetyki bo chodzil na szkolenia kerastase i dostawali gratis, jak sprawdzic oryginalnosc??????????
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 08:15   #86
modnyfryzjer
Raczkowanie
 
Avatar modnyfryzjer
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 256
Dot.: Rytuały Kerastase :)

Cytat:
Napisane przez belluci2 Pokaż wiadomość
MODNYFRYZJERZE skad wiesz czy ampułki vichy sa mocniejsze od kerastase
ps kupilam w atrakcyjnej cenie na allegro, podobno sprzedawca ma te kosmetyki bo chodzil na szkolenia kerastase i dostawali gratis, jak sprawdzic oryginalnosc??????????
Kiedyś na szkoleniu L'oreal padło pytanie
Czy produkty do wł.wyp. Vichy są mocniejsze (tonik aminexil). Odpowiedź padła, że tak są mocniejsze.
Nie mam żdnego dowodu. Musisz mi zaufać.
Zapytaj gdzie szkolił się Pan z allegro. Żaden instruktor nie daje produktów za darmo. Jeżeli rozdaję to te, które pozostały z prezentacji (jest to bardzo mała ilość liczona w sztukach a nie w opakowaniach). W każdej szanującej firmie instrukorzy są rozliczani z produktów.
Wejdź do salonu lub hurtowni z produktami i porównaj.
__________________
modnyfryzjer- blog o fryzjerstwie
dodaj ulubiony salon
dodaj referencje swojego fryzjera
modnyfryzjer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 09:40   #87
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: Rytuały Kerastase :)

Cytat:
Napisane przez modnyfryzjer Pokaż wiadomość
Kiedyś na szkoleniu L'oreal padło pytanie
Czy produkty do wł.wyp. Vichy są mocniejsze (tonik aminexil). Odpowiedź padła, że tak są mocniejsze.
Nie mam żdnego dowodu. Musisz mi zaufać.
Zapytaj gdzie szkolił się Pan z allegro. Żaden instruktor nie daje produktów za darmo. Jeżeli rozdaję to te, które pozostały z prezentacji (jest to bardzo mała ilość liczona w sztukach a nie w opakowaniach). W każdej szanującej firmie instrukorzy są rozliczani z produktów.
Wejdź do salonu lub hurtowni z produktami i porównaj.
no własnie wygrałam na aukcji całe opakowanie, gdzie moge znalezc takie hurtownie zeby porównac?i co polecasz na wypadanie włosów-jaki kosmetyk ew. zabieg kerastase??
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 10:14   #88
modnyfryzjer
Raczkowanie
 
Avatar modnyfryzjer
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 256
Dot.: Rytuały Kerastase :)

Skuteczna kuracja to połączenie całej serii ( szampon, odżywka, ampułki). Nie zależnie jaką firmę stosujesz.
Skoro już posiadasz Ampułki Aminexil GL to brakuję Tobie tylko:
- Aktywator 7 - odżywka przeciw wypadaniu Włosów
- Bain prevention - kąpiel zapobiegającą wypadaniu włosów

Przed zakupem kolejnych produktów zastanów się czy wypadanie Twoich włosów nie ma innych przyczyn ( osłabienie,ciążą,odchudza nie, stres, odżywianie,zaburzenia hormonalne).
Musisz pamiętać, że produkty kerastase są kosmetykami a nie lekarstwami.Nie zawsze kosmetyki mogą wyleczyć problem nawet te najlepsze.
__________________
modnyfryzjer- blog o fryzjerstwie
dodaj ulubiony salon
dodaj referencje swojego fryzjera
modnyfryzjer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 15:35   #89
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Rytuały Kerastase :)

Modny Fryzjer ma racje. Musisz wiedziec czy wypadanie nie jest tylko reakcja organizmu np na jakies braki witamin, zaburzenia hormonalne itd. Kosmetyki moga zadzialac tylko gdy wlosy wypadaja np w okresie wiosennym (i tak nie zawsze dzialaja-nie maja wystarczajacych stezen substancji aktywnych-takie dostaniesz na recepte lub w innych produktach aptecznych) Ja proponuje kupc jakis lek, zrobic badania-mi wypadaja wlosy bardzo czesto-ostatnio od anemii-pobierz krew. Ja pobieralam krew w innym celu. Czulam sie dobrze i w sumie przez przypadek dowiedzialam sie ze mam mocna anemie. Ale najczesciej wypadaja mi wlosy od stresu. I temu nie umiem zapobiec. Ogolnie rzecz biorac-nie polecam kosetykow. Mialam ampulki na wypadanie rene furterer i vichy. Ani jedne ani drugie nie pomogly. Oczywiscie do tego szamon i maska wzmacniajace. Sprobuj zmienic szampon na jakis bardzo delikatny-np z naturalnych skladnikow lub dla dzieci. Bierz suplementy na wlosy.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 13:52   #90
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: Rytuały Kerastase :)

a ja mam pytanko otóż mam cały zestaw z cementem, szampon, odżywkę termiczną i ampułki
1.czy takim szamponem mogę myć codziennie włosy??
2. jak często mam używać odżywki?
3.jak często ampułki

z tego co mi się wydaje to chyba nie są to kosmetyki które można codziennie stosować, tylko raz na jakiś czas, ale może isę mylę?!
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 10:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.