Co mam zrobić - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-26, 11:44   #1
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513

Co mam zrobić


Chodzi o moja kolezane znamy sie 16 lat przez te 16 lat bylysmy przyjacolkami na dobre i zle zawsze zesmy mowily ze nawet jak wyjdziemy za maz to bedziemy sie kuplowac ale stalo sie inaczej zaszla w ciąże i wszystko sie skonczylo mieszka w tym samym bloku co ja wiec nie mamy daleko do siebie ale to wyglada tak ze ona nigdy nie przyjdzie nie powie ze mam przyjsc tylko zawsze mowi mi to jej maz wogole zauwazylam jak on jest to ona nigdy mnie nie wpusci do srodka a jak jej meza nie ma to zachowuje sie ze tak powiem normalnie tak jak kiedys zawsze pogadamy no bo jak dla mnie to zachowanie nie jest normalne tak jakby sie bala ze jej meza odbiore i co ja mam zrobic urwac taz najomosc czy nie bo ja odnosze wazenie ze ona nie chce zebym juz przychodzila
bini6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 11:50   #2
Rosario
Zadomowienie
 
Avatar Rosario
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 716
Dot.: Co mam zrobić

Może rzeczywiscie jest zadrosna o męża.Wogóle ludzie sie zmieniaja...
__________________
W życiu nie ma prób, od razu zaczyna się przedstawienie

Marianne Faithfull

Rosario jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 12:11   #3
morwa74
Rozeznanie
 
Avatar morwa74
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: łódz
Wiadomości: 523
Dot.: Co mam zrobić

spróbuj z nią porozmawiać na ten temat to,że ona jest w ciązy między wami nic nie zmiena może kidyś była taka sytuacja,że odbiłaś jej faceta?umów się z nią tel.na wypad na miasto lub do waszej ulubionej kafejki i szczerze porozmawiajcie z doświadczenia wiem,że rozmowa pomaga ja mam przyjaciółkę od 20 lat i też z nami różnie bywa ja jestem mężatką z dzieckiem a ona panną z dzieckiem i tylko tym się na dzień dzisiejszy różnimy pozdrawiam
__________________
Bywa nieraz, że czasem stoimy w obliczu prawdy dla, której brakuje słów... JP
morwa74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 12:24   #4
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Co mam zrobić

Chyba musisz z nią szczerze pogadać Względnie, jeżeli masz naprawdę dobry kontakt z mężem, to możesz zapytać jego, czy wie, czemu Twoja przyjaciółka zachowuje się inaczej w jego obecności.
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 12:25   #5
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Co mam zrobić

Nie nigdy jej faceta nie odbilam a po drugie mysle ze znamysie dlugo i dobrze wie ze nigdy bym jej tego nie zrobila
bini6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 12:28   #6
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Co mam zrobić

Faktycznie może być zazdrosna. Może też źle się czuć w Twoim towarzystwie, bo np. teraz jest w ciąży wydaje jej się, że wygląda okropnie, a Ty wpadasz taka olśniewająca i boi się żebyś jej męża nie olśniła Może jeszcze w dodatku masz dobry kontakt z jej mężem.. Porozmawiaj z nią to jedyne wyjście
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 12:30   #7
ewa.nea
Zakorzenienie
 
Avatar ewa.nea
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 502
Dot.: Co mam zrobić

Ach te "przyjaciółki"... Moja przestała mieć dla mnie czas, gdy poznałam nowego chłopaka (ona miała już od dawna). A gdy przyszedł czas mojego ślubu, po prostu mnie olała (sorrki za wyrażenie) i nie przyszła nawet do kościoła, a była też zaproszona na ślub. Od 1,5 roku nie mamy żadnego kontaktu.
ewa.nea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-26, 12:35   #8
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Co mam zrobić

ludzie sie zmieniaja raz na lepsze raz na gorsze tym bardziej w wiekiem
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 23:33   #9
carool
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 97
Dot.: Co mam zrobić

"ona nigdy nie przyjdzie nie powie ze mam przyjsc tylko zawsze mowi mi to jej maz" - jeśli by była zazdrosna to chyba by się bardzo denerwowała jeśli jej mąż rozmawiał by z tobą sam na sam. Wg mnie to koleżanka woli spotykać się z tobą sam na sam bo po co facet ma słuchać babskich pogaduszek, no a gdy mąż jest w domu to w zasadzie koleżanka raczej nie jest potrzebna. Skoro to młode małżeństwo to na pewno woleli by pobyć sami, nacieszyć się sobą, dzieckiem. Wydaje mi się, że trochę wyolbrzymiasz sprawę, twoja koleżanka ma teraz trochę inne sprawy an głowie i trudno oczekiwać by spędzała z tobą tyle czasu co kiedyś, a juz na pewno nie chwile które może spędzić sama ze swoim mężem. W ciągu całego dnia tych "chwil" jest zapewne bardzo mało więc chcą nacieszyć się każdą...
carool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 23:48   #10
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: Co mam zrobić

Szczerze pogadaj i wyłóż kwaę na łąwę POWODZENIA
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 11:48   #11
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska
Dot.: Co mam zrobić

wiesz co Bini6 mam podobny problem tyle,że moja przyjaciółka nie wyszła za mąż, ale przez jakieś głupie zbiegi okoliczności nie widziałyśmy się dwa miesiace. Ja pracuje i normalne, ze mam ograniczony czas dla niej, ona nie pracuje, a jak twierdzi jest ciagle zabiegana. Madzi!uHa dobrze radzi zeby wyłożyc kawe na ławe,przynajmniej bedzie sie wiedzialo na czym sie stoi.Ja np. nie wiem, powinnam z nia pogadac i jasno okreslic kiedy mam czas i jak to tak naprawde powinno wygladac.Narazie zostają nam sms-y
moniska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:08.