Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-12, 16:56   #2521
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
(...)


Podoba mi się ten żel, ale nie mam składników.
skladniki chyba mozna kupic na mazidlach, czyz nie? i jak zwykle tutaj nazwe was szczesciarami - ja nie mam dostepu znalazlam jeden sklep w monachium z takimi bajerami, jednak ceny sa nieporownywalnie wyzsze i wielu ciekawych skladnikow nie prowadza. z hydrolatow to i owszem, ale jakies kwasy itp to nie ma mowy...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 17:02   #2522
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
skladniki chyba mozna kupic na mazidlach, czyz nie? i jak zwykle tutaj nazwe was szczesciarami - ja nie mam dostepu znalazlam jeden sklep w monachium z takimi bajerami, jednak ceny sa nieporownywalnie wyzsze i wielu ciekawych skladnikow nie prowadza. z hydrolatow to i owszem, ale jakies kwasy itp to nie ma mowy...
Jasne, ze mozna.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 00:32   #2523
marcheweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 239
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Zadaję pytanko tutaj, ten wątek wydał mi się najlepszy:
Gdzie kupujecie AA Young krem intensywna pielęgnacja?
W Rossmanach nie ma, a to sklep, gdzie zwykle się zaopatruję. Jutro wyjątkowo wybieram się do Natury (po Sorayę spf 60 dzieciaczka) i poszukam, ale jak znacie to napiszcie, czy są jakieś sieciówki, gdzie można dostać ten kultowy krem.
Dziękuję
marcheweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 00:51   #2524
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez marcheweczka Pokaż wiadomość
Zadaję pytanko tutaj, ten wątek wydał mi się najlepszy:
Gdzie kupujecie AA Young krem intensywna pielęgnacja?
W Rossmanach nie ma, a to sklep, gdzie zwykle się zaopatruję. Jutro wyjątkowo wybieram się do Natury (po Sorayę spf 60 dzieciaczka) i poszukam, ale jak znacie to napiszcie, czy są jakieś sieciówki, gdzie można dostać ten kultowy krem.
Dziękuję
Jeśli chodzi o krem AA to Ci nie pomoge, ale Soraye lepiej kupic teraz w "Kerfurze" jest promocja z 22 cos na 17 cos
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 07:30   #2525
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

A u mnie w Superpharmie nie bylo Humektanu, i w dwóch aptekach Millenium też nie.

A co powiecie na ten kremik?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...y-i-ciala.html
Mosutatsu chyba pisal o Hippie jesli dobrze kojarze, ale nie wiem czy akurat o tym konkretnym.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2009-07-14 o 10:27
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 10:36   #2526
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Miałam się odezwać po kilku dniach, więc pisze. Zaczynę od Humektanu; używałamm go z trzy dni pod rząd na noc i mnie nie zapchał, Wczesniej juz za pierwszym razem, więc chyba zaczynam się do niego przekonywać.
Druga rzecz to filtr Lirene, ten który zapycha znaczną większosc, mnie o dziwo wcale o.O Zdziwilam sie bardzo, bo mnie praktycznie wszystko zapycha, a ten filtr używany tlyko na wyjscia przez kilka dni, wrecz `wyleczył` mi policzki,nos i brode z poparzenia słoncem. Moge powiedziec, ze moja cera wygląda zncznie lepiej, nawet zwykla pasta cynkowa prawie wyleczyła okolice żuchwy ze sporej liczby malurtkich krosteczek
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 14:31   #2527
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ejaj Pokaż wiadomość
Miałam się odezwać po kilku dniach, więc pisze. Zaczynę od Humektanu; używałamm go z trzy dni pod rząd na noc i mnie nie zapchał, Wczesniej juz za pierwszym razem, więc chyba zaczynam się do niego przekonywać.
Druga rzecz to filtr Lirene, ten który zapycha znaczną większosc, mnie o dziwo wcale o.O Zdziwilam sie bardzo, bo mnie praktycznie wszystko zapycha, a ten filtr używany tlyko na wyjscia przez kilka dni, wrecz `wyleczył` mi policzki,nos i brode z poparzenia słoncem. Moge powiedziec, ze moja cera wygląda zncznie lepiej, nawet zwykla pasta cynkowa prawie wyleczyła okolice żuchwy ze sporej liczby malurtkich krosteczek
To świetnie . Dowod na to, ze wsyztskiego trzeba sprobowac na własnej skórze. Jeszcze tylko pamietaj o jakims łagodnym, nieprzesuszajacym żelu do mycia twarzy
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-14, 16:09   #2528
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Hey kupiłam ten zel aloesowy Paloma dam znac jak sie sprawuje
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 19:57   #2529
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
To świetnie . Dowod na to, ze wsyztskiego trzeba sprobowac na własnej skórze. Jeszcze tylko pamietaj o jakims łagodnym, nieprzesuszajacym żelu do mycia twarzy
Wykoncze zel ktory aktualnie stosuje, i chyba jakimkolwiek innym podziekuje i przezycę się na przemywanie twarzy tonikiem, bo uslyszlalam , ze kranowa niezadobrze wplywa na cere, niewiem ile w tym prawdy, ale sprobowac warto
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 20:01   #2530
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Raz jeszcze:

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
A co powiecie na ten kremik pod wzgledem skladu? A moze ktos stosowal?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...y-i-ciala.html
Mosutatsu chyba pisal o Hippie jesli dobrze kojarze, ale nie wiem czy akurat o tym konkretnym.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 20:22   #2531
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
(...)
A co powiecie na ten kremik?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...y-i-ciala.html
Mosutatsu chyba pisal o Hippie jesli dobrze kojarze, ale nie wiem czy akurat o tym konkretnym.
ja mam ten kremik. do twarzy nie boje sie uzyc, ale robie to raczej od czasu do czasu, jak gdzies wyjezdzam i nie chce mi sie brac calej kosmetyczki. wtedy smaruje sie nim na noc. tluscioszek, jak to krem dla dzieci - nie mozna mu tego miec za zle, ale sporo sie tez wchlania i rano sie nie blyszcze (swoja droga, nie bojcie sie tez posmarowac od czasu do czasu na noc oliwka hipp'a i w ogole rozne oliwki, wspaniala rzecz). mnie nie zapycha, ale ja tez z nim nie przesadzam. mam zawsze w torebce, smaruje podraznione miejsca na ciele. chociaz na potowki (u mnie upaly i mi sie na lydkach zrobily) to lepszy jest ten drugi krem hipp'a, z cynkiem (na odparzenia pupy niemowlecej? ) ja juz wiem, ze moj bobasek sprobuje tych kremow
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-14, 20:29   #2532
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Dziekuje za odpowiedz. A potrafisz odpowiedz co lepsze, ten Hipp czy Humektan? Interesuje mnie najbardziej sklad, i zapychanie.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 20:45   #2533
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedz. A potrafisz odpowiedz co lepsze, ten Hipp czy Humektan? Interesuje mnie najbardziej sklad, i zapychanie.
niestety na to pytanie ci nie odpowiem. nigdy nie mialam humektanu, nie wiem, jak sie spisuje. wiele osob chwali, niektore narzekaja - jak zwykle. jednak humektan ma byc typowo nawilzajacy, hipp jest kremikiem dla dzieci, a wiec tez natluszczajacy. zdaje sie, ze niedawno byla opinia albo do hippa albo do ktoregos z rossmannowskich kremow dla bejbikow - jedna gwiazdka i tytul "zapychacz" albo cos w tym stylu mam nadzieje, ze juz to usuneli. nie mozna zapomniec, ze krem dla dzieci, to krem dla dzieci. jesli nam pomoze, to swietnie, ale jak bedzie zbyt odzywczy dla tlustej cery, to nie ma co sie obrazac na caly swiat. taki kremik dziecku by pewnie pryszczy nie zrobil ogolnie musialabys sprobowac oba. oba mozesz zuzyc tez do ciala, jak bedzie niewypal.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 20:48   #2534
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
niestety na to pytanie ci nie odpowiem. nigdy nie mialam humektanu, nie wiem, jak sie spisuje. wiele osob chwali, niektore narzekaja - jak zwykle. jednak humektan ma byc typowo nawilzajacy, hipp jest kremikiem dla dzieci, a wiec tez natluszczajacy. zdaje sie, ze niedawno byla opinia albo do hippa albo do ktoregos z rossmannowskich kremow dla bejbikow - jedna gwiazdka i tytul "zapychacz" albo cos w tym stylu mam nadzieje, ze juz to usuneli. nie mozna zapomniec, ze krem dla dzieci, to krem dla dzieci. jesli nam pomoze, to swietnie, ale jak bedzie zbyt odzywczy dla tlustej cery, to nie ma co sie obrazac na caly swiat. taki kremik dziecku by pewnie pryszczy nie zrobil ogolnie musialabys sprobowac oba. oba mozesz zuzyc tez do ciala, jak bedzie niewypal.
Hehe, juz dwóch używam do ciała, bo na buzi się nie sprawdziły, dlatego chcę się ustrzec przed trzecim. Kurczę, dlaczego w szkole nie uczyli czytania składów różnych produktów. Jak to by Życie ułatwiło, nie?

Pozdrawiam.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 23:59   #2535
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

One LOve ja od siebie polecam kremik EUBOS 5% UREA drogi ale bardzo fajny
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 13:46   #2536
c36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Witam. Mam 38 lat mój problem to tłusta cera policzki , nos , broda.
Mam zapchane pory łojem co jakiś czas delikatnie wyciskam żeby oczyścić pory z tego dziadostwa. Problem w tym co wycisne to za pare dni znowu są zapchne i mam uczucie braku oddychania skóry w tych okolicach. Używam żelu z Biodermy i toniku H2O.
Byłem u dermatologa przepisał mi Locacid ( stosuje miesiąc i nie widze poprawy )
Miłe Panie proszę o pomoc bo już nie daje rady z tym zapychniem porów łojem.
c36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 19:50   #2537
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez c36 Pokaż wiadomość
Witam. Mam 38 lat mój problem to tłusta cera policzki , nos , broda.
Mam zapchane pory łojem co jakiś czas delikatnie wyciskam żeby oczyścić pory z tego dziadostwa. Problem w tym co wycisne to za pare dni znowu są zapchne i mam uczucie braku oddychania skóry w tych okolicach. Używam żelu z Biodermy i toniku H2O.
Byłem u dermatologa przepisał mi Locacid ( stosuje miesiąc i nie widze poprawy )
Miłe Panie proszę o pomoc bo już nie daje rady z tym zapychniem porów łojem.
po pierwsze - ciesz sie, ze jestes facetem. nie "musisz" sie malowac, wiec wraz z lojem nie splywa ci tona makijazu
chociaz znowu dziewczyny maja przewage jesli chodzi o traktowanie lojotoku. na wiele dzialaja pigulki antykoncepcyjne, inne uzywaja pudru i nikt ich za puder na twarzy nie wysmieje...
nie wiem, co to locacid, brzmi na jakis preparat z kwasem. zeby nie nabawic sie przebarwien, trzeba by uzywac na dzien filtrow... a te sa zazwyczaj tlustawe ogolnie rzecz biorac mysle, ze nie zaszkodziloby uzyc jakiegos lekkiego, nawilzajacego kremu mimo wszystko. wersja z filtrem okolo 15 zawsze mile widziana, nawet jak sie kwasow nie uzywa. a na noc polecam ci oliwki. nie byle jakie - z tanszych oliwka dla dzieci hipp, z drozszych, ale moim zdaniem ciut lepiej dzialajacych - olejek regulujacy dr hauschka. tyle od siebie moge powiedziec, moze osobniki plci meskiej (bo tacy tez tu buszuja i maja troche doswiadczenia) wypowiedza sie, co najlepiej dzialalo na ich meska, gruba skore
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 07:22   #2538
6paula9
Zadomowienie
 
Avatar 6paula9
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 192
GG do 6paula9
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Ja mojemu mezczyznie robie peeling drobnoziarnisty raz na jakis czas ( bo nie zawsze sie daje) albo nakladam takie specialne plastry na wagry ktore sa w aptece nie trzeba wyciskac bo to powoduje wzmozona produkcje loju!!! plastry sa dostepne na nos brode i czolo ale mozna tez je przykleic do policzkow
__________________
Miłość to głupota robiona we dwoje
Razem od 23.05.2005

6paula9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 08:39   #2539
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

ale ten mężczyzna ma dobrze
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-17, 08:45   #2540
6paula9
Zadomowienie
 
Avatar 6paula9
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 192
GG do 6paula9
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez koko19891 Pokaż wiadomość
ale ten mężczyzna ma dobrze
tylko jakos tego niedocenia zawsze pyta za jakie grzechy go tak mecze???
w zeszly weekend zrobilam mu peeling kawowy i tez fajnie wyczyscil pory a jaki byl po nim gladziutki i co najwazniejsze nie wysypalo go po goleniu a to u niego najwiekszy problem
__________________
Miłość to głupota robiona we dwoje
Razem od 23.05.2005

6paula9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 11:43   #2541
cat.
Rozeznanie
 
Avatar cat.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: polskie góry/Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez 6paula9 Pokaż wiadomość
tylko jakos tego niedocenia zawsze pyta za jakie grzechy go tak mecze???
w zeszly weekend zrobilam mu peeling kawowy i tez fajnie wyczyscil pory a jaki byl po nim gladziutki i co najwazniejsze nie wysypalo go po goleniu a to u niego najwiekszy problem
Podałabyś mi recepturę na ten swój peeling kawowy? Zabieram się za ukręcenie, jednak każdy ma inną wersję przepisu . No i jestem wrażliwcem, skoro Twojego TŻta nie wysypało, może i mi się poszczęści.
__________________
KOT NIEZALEŻNY
stwór samolubny, egoistyczny i roszczeniowy.

Kot jest zaopatrzony w certyfikat, którego posiadanie, w przypadku kota, zupełnie niczego nie gwarantuje.


...a tak właściwie, to po co Państwu kot?
cat. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 14:23   #2542
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

cóż powinien się cieszyć, że jest taki gładziutki ;d mnie akurat po goleniu głównie na brodzie i tych okolicach takie malutkie nawet niewidoczne bialutkie są nie do zdarcia ;/
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 14:55   #2543
6paula9
Zadomowienie
 
Avatar 6paula9
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 192
GG do 6paula9
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cat. Pokaż wiadomość
Podałabyś mi recepturę na ten swój peeling kawowy? Zabieram się za ukręcenie, jednak każdy ma inną wersję przepisu . No i jestem wrażliwcem, skoro Twojego TŻta nie wysypało, może i mi się poszczęści.
Ja mam proporcje na cale cialo odrazu a wiec:
3lyzki kawy mielonej zaparzam w malej ilosci wody tak zeby przykrylo delikatnie fusy, jak wystygnie dodaje lyzke cynamonu 2-3 lyzki smietany i tyle nieraz dolewam oliwki ja nie odsaczam tej kawy dlatego jest bardzo leiste ale jak kto woli kawa dziala nawilzajaco i wygladzajaco wiec jak sie jej troche zostawi nie zaszkodzi
otak powinien byc a marudzi
__________________
Miłość to głupota robiona we dwoje
Razem od 23.05.2005

6paula9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 22:06   #2544
cat.
Rozeznanie
 
Avatar cat.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: polskie góry/Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez 6paula9 Pokaż wiadomość
Ja mam proporcje na cale cialo odrazu a wiec:
3lyzki kawy mielonej zaparzam w malej ilosci wody tak zeby przykrylo delikatnie fusy, jak wystygnie dodaje lyzke cynamonu 2-3 lyzki smietany i tyle nieraz dolewam oliwki ja nie odsaczam tej kawy dlatego jest bardzo leiste ale jak kto woli kawa dziala nawilzajaco i wygladzajaco wiec jak sie jej troche zostawi nie zaszkodzi
otak powinien byc a marudzi
Dziękuję.
No i masz babo placek, Ty się wysilasz, a on marudzi. Faceci to są niewdzięczni.
__________________
KOT NIEZALEŻNY
stwór samolubny, egoistyczny i roszczeniowy.

Kot jest zaopatrzony w certyfikat, którego posiadanie, w przypadku kota, zupełnie niczego nie gwarantuje.


...a tak właściwie, to po co Państwu kot?
cat. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 09:12   #2545
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

6paula9 a co to za plastry są na te wągry?

Miałam Ci też napisać o dermogalu, narazie mnie raczej nie zapycha, używam co pare dni, chyba nawet nawilża, ale większego efektu narazie nie widze.
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 00:39   #2546
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedz. A potrafisz odpowiedz co lepsze, ten Hipp czy Humektan? Interesuje mnie najbardziej sklad, i zapychanie.
Humektan, Humektan i jeszcze raz Humektan. Naprawde warto chociaz wyprobowac . Nie wymyslono chyba kremu o lżejszym składzie- chyba, ze o czyms nie wiem, ale mniejsza z tym . 80% wody juz mowi samo za siebie. Poza tym zapychaczy brak.
Natomiast ten kremik Hipp... Oczywiscie, moze niektorym swietnie pasowac, ale ja jako osoba o cerze mieszanej nie zaryzykowałabym. Zrobisz jak zechcesz

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...y-i-ciala.html
Cytat:
Skład: Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis (olejek migdałowy), Cocoglycerides, Cetearyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Myristyl Myristate, Myristyl Alcohol, Zinc Oxide, Sodium Carboxymethyl Betaglucan (naturalny składnik z drożdży), Phenoxyethanol, Cetearyl Glucoside, Panthenol, Myristyl Glucoside, Carbomer, Methylparaben, Xanthan Gum, Propylparaben, Lactic Acid, Parfum.
Zapychacze . Zwłaszcza myristyle moga paskudnie pozapychac.

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
6paula9 a co to za plastry są na te wągry?
Paula wyjechała wiec odpowiem narazie za nia . Prawdopodobnei chodzi o takie plastry (sama ich uzywam)
http://www.vitalmarket.pl/product_in...roducts_id/427
Dostepne na allegro po zlotowce za sztuke. Mozna stosowac minimum co 10 dni . U mnie sprawdzaja sie dobrze (gdy sie nie kwasuje w lecie, msuze nosek jakos oczyscic). Bardzo wazne by wczesniej wypeelingowac nos, by plasterek mogl działac.
W Polsce zostały one chyba wycofane z jakiegos bzdurnego powodu (ktos chyba sobie przykleił w jkims dleikatnym miejscu i uszkodzil skore? nie pamietam). W Niemczech sa powszechnie dostepne z tego co mi wiadomo.
Stosowałam te plastry na dlugo przed rozpoczeciem przygody z biochemia, gdy mialam spore problemy z cera - załatwiły one całkowicie sprawe pryszczy na nosie.

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2009-07-21 o 00:50
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 08:46   #2547
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Shee'naz dziekuje bardzo No to szkoda, ze zostaly wycofane ;/ Moze uda mi sie je zamowic.
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 08:54   #2548
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Co do plastrów - na Allegro nie ma z nimi problemu.
Hmmm, ale co sądzicie o wersji dla mężczyzn?
Na chłopski rozum można sądzić, że będą mocniejsze ze względu na 'twardszą' skórę facetów.
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 12:30   #2549
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Skóra mężczyzn faktycznie różni się od kobiecej - jest znacznie grubsza średnio od 15 do aż 24%, a gruczoły łojotokowe pracuja inaczej. Dodatkowo pory skóry u meżczyzn sa szersze, a naskórek szybciej ulega rogowaceniu. Dlatego z zasady myślę, że jeżeli coś jest dla mężczyzn - to jest dla mężczyzn. Stosowanie tego typu preparatów na kobiecą skórę może ją bardzo wysuszyć lub podrażnić. Dlatego szczerze mówiąc odradzam.
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 12:57   #2550
florydka
Raczkowanie
 
Avatar florydka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 38
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
A u mnie w Superpharmie nie bylo Humektanu, i w dwóch aptekach Millenium też nie.
ja rowniez u siebi epytalam w kilku aptekach o Humektan i wszedzie Panie farmaceutki robily na mnie wielkie oczy jakbym pytala o krem z ziemi marsjańskiej nigdzie tego kremu nie moge dostac w moim - duzym miescie
florydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.