Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-04, 17:42   #721
201711291009
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 629
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez Joasia:) Pokaż wiadomość
Znam ten ból pisania pracy Najgorzej jest zacząć a i potem bywają dni że siada się do pisania i napisze się przez cały dzień jedno zdanie...
o tak

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
Zaraz nałożę sobie farbę na głowę, zmyję makijaż by powstrzymac się przed pójściem do sklepu i kupnem owej bagiecinki..
201711291009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 17:45   #722
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

A jak to jest ćwiczeniem rano (ćwiczę 30 day shred Jillian) lepiej na czczo czy z lekkim śniadaniem znalazłam wątek gdzie piszą że do aerobów można na czczo (bo zaczyna się szybciej spalać tłuszczyk) a do siłowych lepiej ze śniadaniem... i bądź tu mądry bo w 30 day shred jest wszystko. Pomóżcie
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 17:45   #723
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez juz_mam_konto Pokaż wiadomość
Np. na czym wywarło to piętno?
Sorry, egzorcyści nie powiedzą tego, co Natanek. Tak w ogóle to egzorcyści też podlegają diecezjom i papieżowi więc im też by groziły ekskomuniki... Gdyby to co robi nie było niezgodne z nauką Kościoła to ekskomunika by mu nie groziła, proste.
Jak kogoś ma demon opętać to nawet taką Anneliese Michel opęta. Osoby, które nie wierzą w to wszystko są mniej narażone.
na czymkolwiek.. myślisz, że od razu opętana będziesz? większość z nas jest zniewolona przez 'drobne' rzeczy np. joga, to się nie ujawnia, człowiek nie łączy faktów.. może to się odbić na stosunkach do innych osób, lęku oraz wiele innych niepowodzeń..
co do natanka to odebrano mu prawo do posługi, bo owszem, wiele rzeczy, które mówił były po prostu bzdurami, było wiele niedopowiedzeń.. no bo co ma np żel na włosach do opętania.., albo kolory w jakie się ubieramy..
rozmawiałam z kilkoma dobrymi egzorcystami, brałam udział w wykładach związanymi z zagrożeniami duchowymi... i uwierz, nawet głupie dla nas nawyki, rzeczy mogą być owymi.. nie pisałabym takich bzdur gdybym nie miała z tym styczności
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 17:46   #724
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez juz_mam_konto Pokaż wiadomość
Np. na czym wywarło to piętno?
Sorry, egzorcyści nie powiedzą tego, co Natanek. Tak w ogóle to egzorcyści też podlegają diecezjom i papieżowi więc im też by groziły ekskomuniki... Gdyby to co robi nie było niezgodne z nauką Kościoła to ekskomunika by mu nie groziła, proste.
Jak kogoś ma demon opętać to nawet taką Anneliese Michel opęta. Osoby, które nie wierzą w to wszystko są mniej narażone.
Ja tam swego czasu przeczytałam po 6 razy każdą część Harrego i nie uważam, by było w nich coś nieodpowiedniego
Jakby tak człowiek zwracał uwagę na takie rzeczy to by chyba żadnej książki fantasy nie mógł przeczytać.
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 17:48   #725
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

aha.. i jak ktoś chce pogadać na ten temat to lepiej na priv, bo po co zaśmiecać wątek...
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 17:50   #726
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez Del Pokaż wiadomość
A jak to jest ćwiczeniem rano (ćwiczę 30 day shred Jillian) lepiej na czczo czy z lekkim śniadaniem znalazłam wątek gdzie piszą że do aerobów można na czczo (bo zaczyna się szybciej spalać tłuszczyk) a do siłowych lepiej ze śniadaniem... i bądź tu mądry bo w 30 day shred jest wszystko. Pomóżcie
gdybym ćwiczyła na czczo padłabym na twarz..
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 17:51   #727
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Ja tam swego czasu przeczytałam po 6 razy każdą część Harrego i nie uważam, by było w nich coś nieodpowiedniego
Jakby tak człowiek zwracał uwagę na takie rzeczy to by chyba żadnej książki fantasy nie mógł przeczytać.
SYMBOLIKA.. to oczywiste, że nic nie będzie podane na tacy
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 17:52   #728
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez ilovesleeping Pokaż wiadomość
dziewczyny,mam pytanie niezwiązane z tematem forum...jakie miejsca za granicą polecacie na wakacje? interesuje mnie głównie chorwacja,włochy bądź turcja.ale chorwacja najbardziej.była któraś?[COLOR="Silver"]
Jak Cię ciągnie do Chorwacji, to polecam Czarnogórę To samo wybrzeże, a turystów mniej, i połowę (jak nie więcej) taniej Jakby co jestem specjalistką od tamtych rejonów
A tak w ogóle to cały dzień dziś mnie nie było, i nie ćwiczyłam, a jeszcze mnie nauka czeka i nie wiem czy znajdę dziś czas na trening
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 17:53   #729
juz_mam_konto
Zadomowienie
 
Avatar juz_mam_konto
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 960
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
na czymkolwiek.. myślisz, że od razu opętana będziesz? większość z nas jest zniewolona przez 'drobne' rzeczy np. joga, to się nie ujawnia, człowiek nie łączy faktów.. może to się odbić na stosunkach do innych osób, lęku oraz wiele innych niepowodzeń..
co do natanka to odebrano mu prawo do posługi, bo owszem, wiele rzeczy, które mówił były po prostu bzdurami, było wiele niedopowiedzeń.. no bo co ma np żel na włosach do opętania.., albo kolory w jakie się ubieramy..
rozmawiałam z kilkoma dobrymi egzorcystami, brałam udział w wykładach związanymi z zagrożeniami duchowymi... i uwierz, nawet głupie dla nas nawyki, rzeczy mogą być owymi.. nie pisałabym takich bzdur gdybym nie miała z tym styczności
Bliska mi osoba pisze prac magisterską na temat egzorcyzmów i dużo spraw z nimi związanych mi wyjaśnia, także od strony teologicznej. Część rzeczy, które podałam(okultyzm, itp.) stanowią zagrożenie, ale to i tak zależy od podejścia! Wiele osób się tym interesuje i nic im nie jest. Ale też zbyt dużo słyszałam świadectw, że po tym ktoś miał jakieś fazy więc ja podziękuję, nie tykam tego. Inaczej z książkami typu Potter, jogą - ludzie to czytają, zajmują się tym i jest w porządku. Więc ok.
A tak w ogóle to Pottera czytałam wiele lat temu - NIC, zupełnie nic mi nie jest z tego powodu, jestem tego pewna, nijak to się na mnie nie odbiło, nie mam z tego powodu żadnych niepowodzeń(które same w sobie przecież też nie są czymś złym).
__________________
Pozytywne myślenie wydłuża przyrodzenie!
25.12Tangle Teezer
25.09.2011 olej migdałowy


Edytowane przez juz_mam_konto
Czas edycji: 2013-03-04 o 17:56
juz_mam_konto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 17:57   #730
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez juz_mam_konto Pokaż wiadomość
Bliska mi osoba pisze prac magisterską na temat egzorcyzmów i dużo spraw z nimi związanych mi wyjaśnia, także od strony teologicznej. Część rzeczy, które podałam(okultyzm, itp.) stanowią zagrożenie, ale to i tak zależy od podejścia! Wiele osób się tym interesuje i nic im nie jest.
A tak w ogóle to Pottera czytałam wiele lat temu - NIC, zupełnie nic mi nie jest z tego powodu, jestem tego pewna, nijak to się na mnie nie odbiło, nie mam z tego powodu żadnych niepowodzeń(które same w sobie przecież też nie są czymś złym).
No cóż, to już jest Twoja indywidualna sprawa w co wierzysz.. W Katechizmie Kościoła Katolickiego jest zawarte wszystko to, co napisałam i nie sądzę, żeby osoba, która pisała taką pracę mogła podważyć to, co zostało zatwierdzone przez papieża. Tyle z mojej strony
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 18:02   #731
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

ja na czczo kręcę hh, ale nie wiem czy to dobry pomysł
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 18:03   #732
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
gdybym ćwiczyła na czczo padłabym na twarz..
no ja przed zawsze jem coś małego (np. banan) .Tylko już trochę zgłupiałam przeszukująć neta o tu takie kwiatki że na czczo (i to nawet na wizazu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=123092 .) Chyba kiedyś spróbuję na czczo, może szybciej tłuszczyk mi się spali gorzej jak padnę na cycki w połowie...
__________________
Adoptuj ślicznego Kota


Edytowane przez Del
Czas edycji: 2013-03-04 o 18:05
Del jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 18:03   #733
201711291009
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 629
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez Del Pokaż wiadomość
A jak to jest ćwiczeniem rano (ćwiczę 30 day shred Jillian) lepiej na czczo czy z lekkim śniadaniem znalazłam wątek gdzie piszą że do aerobów można na czczo (bo zaczyna się szybciej spalać tłuszczyk) a do siłowych lepiej ze śniadaniem... i bądź tu mądry bo w 30 day shred jest wszystko. Pomóżcie
ja słyszałam,że powinno się zjeść śniadanie.bez śniadania nie ma siły do ćwiczeń.
Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Jak Cię ciągnie do Chorwacji, to polecam Czarnogórę To samo wybrzeże, a turystów mniej, i połowę (jak nie więcej) taniej Jakby co jestem specjalistką od tamtych rejonów
A tak w ogóle to cały dzień dziś mnie nie było, i nie ćwiczyłam, a jeszcze mnie nauka czeka i nie wiem czy znajdę dziś czas na trening
dziękujęzobac zymy co z tymi wakacjami w końcu wyjdzie
201711291009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 18:05   #734
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez Del Pokaż wiadomość
no ja przed zawsze jem coś małego (np. banan) .Tylko już trochę zgłupiałam przeszukująć neta o tu takie kwiatki że na czczo (i to nawet na wizazu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=123092 .) Chyba kiedyś spróbuję na czczo, może szybciej tłuszczyk mi się spali gorzej jak padnę na cycki w połowie...
Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem, daje nam energię na resztę dnia.. myślę, że bananek to za mało ale za to owsianka plus banan to dobre połączenie
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 18:07   #735
juz_mam_konto
Zadomowienie
 
Avatar juz_mam_konto
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 960
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
No cóż, to już jest Twoja indywidualna sprawa w co wierzysz.. W Katechizmie Kościoła Katolickiego jest zawarte wszystko to, co napisałam i nie sądzę, żeby osoba, która pisała taką pracę mogła podważyć to, co zostało zatwierdzone przez papieża. Tyle z mojej strony
W którym konkretnie miejscu zostały wymienione te wszystkie rzeczy z nazwy?
To ciekawe, bo Natanek został właśnie oskarżony głównie o podważanie KKK.
__________________
Pozytywne myślenie wydłuża przyrodzenie!
25.12Tangle Teezer
25.09.2011 olej migdałowy

juz_mam_konto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 18:08   #736
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
ilovesleeping mnie też jakiś czas bolały, ale teraz lepiej już.. może mało rozgrzane te kolanka

juz_mam_konto no tak, bo natanka to każdy już zna.. szkoda, że tylko na niego się każdy powołuje.. skoro każdy egzorcysta powie to samo co i on
skąd wiesz czy to nie odbiło swego piętna na czymkolwiek innym? nie wiesz..

charlizeee a wiesz.. nie zapisywałam nawet wyników, bo uznałam to za bezsens.. ale mimo to starałam się robić sumiennie ćwiczonka (mało co ducha nie wyzionęłam )

BlackAngel zjadłabym teraz taką bagietkę
Szkoda bo miałabyś porównanie do następnych
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 18:09   #737
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez ilovesleeping Pokaż wiadomość
oojj ja też miałam weekend poza domem i też zaniedbałam wtedy dietęale już dostałam baty masz i Ty
Dzięki Kurde, znów dzisiaj nie poćwiczę jednak, eh :/ Ale jutro się już biorę bezwarunkowo.

Cytat:
Napisane przez Joasia:) Pokaż wiadomość
Znam ten ból pisania pracy Najgorzej jest zacząć a i potem bywają dni że siada się do pisania i napisze się przez cały dzień jedno zdanie...
Hehe Ja mam ten minus, że muszę napisać wstęp, zakończenie + 3 rozdziały w języku rosyjskim Ale cóż, dam radę Ważne, że bibliografię mam i plan
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 18:11   #738
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem, daje nam energię na resztę dnia.. myślę, że bananek to za mało ale za to owsianka plus banan to dobre połączenie
szczerze powiedziawszy jak wstaje rano i za 10 minut zaczynam ćwiczyć to nie mam ochoty na więcej owsiankę zawsze jem już po treningu ,ale chyba będę musiała się nauczyć przed i trochę dawać więcej czasu od wstania do treningu
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 18:14   #739
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez juz_mam_konto Pokaż wiadomość
W którym konkretnie miejscu zostały wymienione te wszystkie rzeczy z nazwy?
To ciekawe, bo Natanek został właśnie oskarżony głównie o podważanie KKK.
Kobieto, czy Ty czytasz w ogóle co ja piszę? Natanek został oskarżony za calokształt, za to w jaki sposób przekazywał wiedzę oraz za to, że wprowadzał ludzi w błąd (nie wszystko o czym mówił jednakże było nieprawdą)

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Del Pokaż wiadomość
szczerze powiedziawszy jak wstaje rano i za 10 minut zaczynam ćwiczyć to nie mam ochoty na więcej owsiankę zawsze jem już po treningu ,ale chyba będę musiała się nauczyć przed i trochę dawać więcej czasu od wstania do treningu
Koniecznie przed, a po godzinie, albo dwóch od śniadania trening wtedy będziesz miała siły.. i organizm trochę się wybudzi. Bo tak bez konkretnego śniadania, na czczo można zemdleć..
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 18:15   #740
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (łódzkie)
Wiadomości: 1 413
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez seductivee Pokaż wiadomość
Dzięki Kurde, znów dzisiaj nie poćwiczę jednak, eh :/ Ale jutro się już biorę bezwarunkowo.



Hehe Ja mam ten minus, że muszę napisać wstęp, zakończenie + 3 rozdziały w języku rosyjskim Ale cóż, dam radę Ważne, że bibliografię mam i plan
Ja pisałam po angielsku ale powiem ci że jakbym miała to napisać po polsku to chyba wcale bym nie napisała Co ta anglistyka robi z ludzi
Joasia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 18:17   #741
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Dobra dziewczyny skończcie już z tym tematem
Każdy ma swoje przekonania..

Ja już zjadłam, wybiorę się zaraz do rossmanna po szczoteczkę do zębów i jak wrócę zabieram się do ćwiczeń
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 18:17   #742
201711291009
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 629
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez seductivee Pokaż wiadomość
Dzięki Kurde, znów dzisiaj nie poćwiczę jednak, eh :/ Ale jutro się już biorę bezwarunkowo.



Hehe Ja mam ten minus, że muszę napisać wstęp, zakończenie + 3 rozdziały w języku rosyjskim Ale cóż, dam radę Ważne, że bibliografię mam i plan
od jutra już na pewno!czekam na meldunek
Cytat:
Napisane przez Joasia:) Pokaż wiadomość
Ja pisałam po angielsku ale powiem ci że jakbym miała to napisać po polsku to chyba wcale bym nie napisała Co ta anglistyka robi z ludzi
ja też. rodzina się dziwiła jak to napisać całą pracę po anga tak naprawdę to to był najmniejszy problem
201711291009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 18:21   #743
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Dobra dziewczyny skończcie już z tym tematem
Każdy ma swoje przekonania..

Ja już zjadłam, wybiorę się zaraz do rossmanna po szczoteczkę do zębów i jak wrócę zabieram się do ćwiczeń
Już napisałam wszystko co miałam do napisania, a jak komuś jeszcze mało wiedzy to niech szuka w necie, albo w KKK. Amen
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 18:22   #744
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (łódzkie)
Wiadomości: 1 413
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez ilovesleeping Pokaż wiadomość
od jutra już na pewno!czekam na meldunek

ja też. rodzina się dziwiła jak to napisać całą pracę po anga tak naprawdę to to był najmniejszy problem
Miałam dokładnie tak samo Każdy w rodzinie się dziwił a zarazem podziwiał Aż żal było ich rozczarować, że to było tak naprawdę łatwe
Joasia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 18:31   #745
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Ja też, a najbardziej te z biedronki
O tak, tak
Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
Zaraz nałożę sobie farbę na głowę, zmyję makijaż by powstrzymac się przed pójściem do sklepu i kupnem owej bagiecinki..
Hahahaha
Cytat:
Napisane przez Del Pokaż wiadomość
A jak to jest ćwiczeniem rano (ćwiczę 30 day shred Jillian) lepiej na czczo czy z lekkim śniadaniem znalazłam wątek gdzie piszą że do aerobów można na czczo (bo zaczyna się szybciej spalać tłuszczyk) a do siłowych lepiej ze śniadaniem... i bądź tu mądry bo w 30 day shred jest wszystko. Pomóżcie
Nigdy nie ćwiczę na czczo
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 18:32   #746
201711291009
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 629
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez Joasia:) Pokaż wiadomość
Miałam dokładnie tak samo Każdy w rodzinie się dziwił a zarazem podziwiał Aż żal było ich rozczarować, że to było tak naprawdę łatwe
no właśnie, niech sobie podziwiają jaką mają zdolną córkę
201711291009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 18:34   #747
juz_mam_konto
Zadomowienie
 
Avatar juz_mam_konto
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 960
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
Kobieto, czy Ty czytasz w ogóle co ja piszę? Natanek został oskarżony za calokształt, za to w jaki sposób przekazywał wiedzę oraz za to, że wprowadzał ludzi w błąd (nie wszystko o czym mówił jednakże było nieprawdą)
Za to co ja napisałam również. Twoja wiara, Twoje uprzedzenia. Nie ja mam z tym problem i nie mnie to ogranicza na szczęście.

Jaki komentarz pod Killerem na YT:
"Po tym treningu czuję sie jak zmodyfikowana żaba" Rozwaliło mnie to, hah haha.
__________________
Pozytywne myślenie wydłuża przyrodzenie!
25.12Tangle Teezer
25.09.2011 olej migdałowy


Edytowane przez juz_mam_konto
Czas edycji: 2013-03-04 o 18:35
juz_mam_konto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 18:34   #748
uUuAsissuUu
Zakorzenienie
 
Avatar uUuAsissuUu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 003
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość


Podoba mi się Nie jest tak poniewierający jak 2, ale i tak można się zmęczyć Ten Level to boczko-killer
O nie! dlaczego przerwałam shreeeda Przebieram się i biorę się za ćwiczenia
uUuAsissuUu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 18:35   #749
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (łódzkie)
Wiadomości: 1 413
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez ilovesleeping Pokaż wiadomość
no właśnie, niech sobie podziwiają jaką mają zdolną córkę
A jak Ty już po mgr czy po licencjacie?
Joasia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 18:37   #750
201711291009
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 629
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez juz_mam_konto Pokaż wiadomość
Jaki komentarz pod Killerem na YT:
"Po tym treningu czuję sie jak zmodyfikowana żaba" Rozwaliło mnie to, hah haha.
: cojest:
Cytat:
Napisane przez Joasia:) Pokaż wiadomość
A jak Ty już po mgr czy po licencjacie?
po licencjacie i teraz na 1 roku magisterkia Ty?
201711291009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:37.