Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12 - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-07, 08:43   #3751
punamama
Rozeznanie
 
Avatar punamama
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 897
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
Dzien dobry. Wczoraj problemy baczkowe jakby sie zmniejszyly ale pod wieczor znow byli marudzenie i placz moj tz podejrzewa ze moga to byc kolki bo to kolejny taki wieczor. Mimo to kupilismy inne mleko i sprobujemy z nim i zibaczymy co bedzie. Wiemy na pewno ze Ami bardziej to nowe smakuje bo nie marudzi przy butli tylko wciaga na dwa/ trzy razy.


Send from my IPhone

Ja miałam podobny problem. Przez około miesiac podawałam NAN po zmianie jest o niebo lepiej. Nie ma zaparć i puszcza baki co chwila i jest super szczesliwy z tego powodu ;d

Cytat:
Napisane przez konsternacja Pokaż wiadomość

Dziewczyny miałam jechać na weekend do rodziców ale wiem, że jedna osoba ma ostry katar... Pojechałybyście na moim miejscu?
Ja przeżyłam w 3 tyg życia Karola jego przeziębienie bo zaraził się od mojego partnera. Miał katar i kaszel i nie wspominam tego dobrze. Odciąganie noska co parę minut i prawie zero snu w nocy.
Chyba bym nie ryzykowała.
__________________
Karol - 05.01.2014

Edytowane przez punamama
Czas edycji: 2014-03-07 o 08:53 Powód: dopisek
punamama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 08:46   #3752
konsternacja
Zakorzenienie
 
Avatar konsternacja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 195
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez iwantyou99 Pokaż wiadomość


Nie soryy infanrix ipv HIb

Wzw podawaliśmy oddzielnie

Na wzw engerix b


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A jeszcze się dopytam- wybór tego infarixu a nie hexa w Twoim przypadku to był pewnie świadomy wybór. Możesz powiedzieć czym się kierowałaś przy wyborze?

Bo u mnie w przychodni mają tylko hexa- nie dają wyboru. Inną muszę sama zorganizować ale nawet nie wiem czy chętnie zaszczepią inną szczepionką. A może muszą zaszczepić jeśli ją przyniosę?

Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
Uderzylam Emila w głowę
Zle wymierzyłam odległość i zahaczył głowa o futrynę
Na szczęście szlam wolniutko, wiec siła była minimalna.
Zapłakał żałośnie, ale po minucie sie uspokoił. Nie ma żadnych śladów na główce. Zachowuje się normalne. Uśmiecha się. Nie jest senny ponad miarę. Napięcie mięśniowe ma jak zawsze. Nie wymiotuje.
Bedzie ok, prawda?
Na pewno nic mu się nie stało

[1=830b3402b90be91bee3a8a4 ac8547146eb396896_6583840 e13f22;45478291]Witam się. Wczoraj przeżyłam koszmar i najgorszy dzień od porodu, i to trochę na własne życzenie. Przedwczoraj przed pójściem spać miała pełną prawa pierś i byłam pewna że Alicja będzie jeszcze jadła. Niestety pomyliłam się, zasnęłyśmy obie.

Finał był taki że jak Ala obudziła się o 4 ną jedzenie to myślałam że umrę. Ból w piersi był tak okropny że aż płakałam i obudziła męża. Potem rano dostałam gorączki o nie mogłam nawet ustać na nogach, bardzo kręciło mi się w głowie.

Mąż pracował więc z domu a ja spałam do 13 a potem jeszcze 15-19 żeby tylko nie cierpieć. Alicja chyba wyczuła że z mamą kiepsko bo była naprawdę bardzo grzeczna i cały czas że mną spała.

Naucza dla mnie że jak mam pełną pierś to albo budzę Alę albo ściągam trochę laktatorem. Dzisiaj już jest lepiej Alę wciąż prawa pierś jest większa.

Czytałam Was wczoraj jak nie spałam ale nie dam rady do wszystkiego się odnieść.

Migotko bardzo się cieszę że już lepiej. Z Twojego postu bił taki optymizm ze teraz musisz iść za ciosem!! Blog to świetna sprawa i fajnie ze kolega wciąga Cię do pracy Wierzę że będzie coraz lepiej

Iwantyou masz niesamowitą wiedzę. Nikt mi wcześniej nie mówił żeby patrzeć ną piąstki. Ala zawsze zaciska jak ma gazy, przy jedzeniu zazwyczaj glaszcze pierś albo składa rączki jak do modlitwy i przebiera paluszkami.

Najgorzej jak leży na brzuchu. Bardzo tego nie lubi więc zaciska piąstki. I jak ja kładę na brzuchu to zamiast ćwiczyć główkę to ona przebiera nogami i ślizga się do przodu. Piąstki jej w tym pomagają :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]

Bardzo Ci współczuję, dobrze, że dochodzisz do siebie.

A mój Jaś też nie lubi leżeć na brzuchu... Nie lubi być nawet w pionie w pozycji do odbicia;/

Dziewczyny miałam jechać na weekend do rodziców ale wiem, że jedna osoba ma ostry katar... Pojechałybyście na moim miejscu?
konsternacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 08:54   #3753
em ma
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 905
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Witam!
U mnie noc spokojna, chociaż od rana Doris znowu włączyła akcję "marudzenia ciąg dalszy...".
Cytat:
Napisane przez isia4891 Pokaż wiadomość

Em ma ja bym była specjalistką od swojego dziecka jakbym spala choć 2 godziny dłużej, bo bezsenność mi dziury w mózgu wypalił i pamięci...
Na szczęście maż jakiś bardziej ogarniety się zrobił odkąd mamy dziecko, jest najlepszym tata na świecie
Isia mi z początku te 2 godziny dłużej pomagał dospać mąż. Nad ranem to on przejmował małą, a ja dosypiałam. Nie było to każdego dnia, bo mąż różnie pracował, ale mi to dużo pomogło.
Cytat:
Napisane przez Nemezis23 Pokaż wiadomość
Moja ma ostatnio cały czas dni marudy. W dzień łóżeczko chyba parzy. Dziwne, bo po kąpieli śpi w nim bez problemu. Woombie akurat mi się nie podoba, ale to był jedyny wzór w tym rozmiarze dostępny jak kupowałam, oczywiście dwa dni później pojawiła się pełna gama kolorów a smoczek Lovi jedyny, który akceptuje, mamy ich 4 wzory
Moja też tylko lovi akceptuje. Każdy inny smok jest bee. Teraz jak zamawiałam woombie też był tylko 1 wzór. Może na żywo będzie wyglądał lepiej
Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość
Boze jedna z najgorszych nocy. 1:38 ryk ok nakarmilam odlozylam stekal ale zasnalm ok2:30 po odbijaniu itp o 3:30 znow ryk znow cyc i od tej pory jazda nie spie ani ja ani on, stekanie placz baki na calego. Mam serdczenie doac bo w dzien nie jest nalepiej od 2-3 dni. W nocy nie spi dluzej jak 3h. Teraz trzymam na rekach to sie nie rzuca, ale jak odloze bedzie to samo.

;( on sie meczy ja wysiadam. Faktucznie emma to wicie sie to gazy....
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Migotko na gazy pomaga jeszcze dorotce zasnac pozycja z lekko uniesionymi nogami (roluje kocyk i podkładam). i spróbuj windi przed snem-moze to bedzie na niego sposób?

Cytat:
Napisane przez iwantyou99 Pokaż wiadomość

Mały Marco z 28 tc z wątku marcowo-kwietniowego wrócił do domku! brawa!!
dzielny malec
Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
Dzien dobry. Wczoraj problemy baczkowe jakby sie zmniejszyly ale pod wieczor znow byli marudzenie i placz moj tz podejrzewa ze moga to byc kolki bo to kolejny taki wieczor. Mimo to kupilismy inne mleko i sprobujemy z nim i zibaczymy co bedzie. Wiemy na pewno ze Ami bardziej to nowe smakuje bo nie marudzi przy butli tylko wciaga na dwa/ trzy razy.
senira mniej tylko swiadomosc ze kazda zmiana mleka to dla dziecka rewolucja w układzie pokarmowym. do nowego mleka dziecko przyzwyczaja sie około tygodnia. no i przy zmianach mleka najlepiej skonsultować sie z pediatra. Poza tym nie powinno byc dni ze mała nic nie pije bedac na mm bo to prowadzi do zaparc.
Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
emma Emil wazy koło 6100. Dzisiaj spał w Woombie, ale było bez szału. Zasnął o 20h30, potem pobudki o 1h i o 4h - wtedy nie umiał zasnąć, a durna matka walnęla nim o futrynę idąc po chustę
6100? a taki był malutki w grudniu
ciekawe czy Doris zaakceptuje woombie...jak nie sprzedam i szukam wiekszego kocyka do zawijania bo z chusta za duzo zachodu
Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
Normalnie zostawiam Emila na jedno karmienie, czyli tak ze 3,5-4 godziny, ale tez dluzej nie potrzebuje.

Dzisiaj zdecydowanie nie jest mój dzien. Jeszcze nie jadłam śniadania, a już zaliczyłam "incydent z drzwiami", zrzucilam roletę, a mój maz nie odbiera telefonu
fajnie ci ze emil tyle wytrzymuje...Doris w dzień głodna co 2 godziny...tylko w nocy wytrzymuje te 7-8. a ja nim dojade z tego swojego zadupia do centrum to juz mija godzina (liczac w te i z powrotem)

a takie dni sie zdarzaja. U nas dzien cycoholika sie rozpoczal-albo cyc albo marudy znowu nic nie zrobie
__________________

Edytowane przez em ma
Czas edycji: 2014-03-07 o 08:56
em ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 08:55   #3754
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez punamama Pokaż wiadomość
Ja miałam podobny problem. Przez około miesiac podawałam NAN po zmianie jest o niebo lepiej. Nie ma zaparć i puszcza baki co chwila i jest super szczesliwy z tego powodu ;d
A jakie mleko teraz podajesz?
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 08:56   #3755
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Senira za malo tej wody. Młoda powinna w ciągu dnia wypić tyle ile dajesz jej w mleka w jednym posiłku. Ile czasu piła to mleko? Podobno dziecko potrzebuje ok. tygodnia na przestawienie się z jednej mieszanki na drugą.
no probuje jej dawać więcej a to wodę a to herbatkę ale jak tylko poczuje ze to nie jest mleko to wypluwa i nie pije. a tak sie zastanawiam czy mozna by jej dać takie mleko tylko rozwodnione ?? nie tak jak jest napisane ze 3 łyżki na 90 ml wody tylko np 1 łyżke na 60ml ?? zeby woda miala posmak mleka ale zeby to bardziej woda jednak byla ??

Pierwsze mleko Hipp piła jakieś 3 tygodnie tylko że dawałam tez cycka.

Cytat:
Napisane przez punamama Pokaż wiadomość
Ja miałam podobny problem. Przez około miesiac podawałam NAN po zmianie jest o niebo lepiej. Nie ma zaparć i puszcza baki co chwila i jest super szczesliwy z tego powodu ;d
my mamy hipp a teraz probuje z humana
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 09:04   #3756
perfuzja
Zakorzenienie
 
Avatar perfuzja
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11 672
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez guapissima Pokaż wiadomość
zazdroszcze, bo u nas ostatnio pod tym wzgledem dramat. Tz ma chyba jakis kryzys ojcostwa i wszystko jest na mojej glowie i juz srednio daje sobie z tym rade..

Migotko- kciuki za dzisiajeszy dzien, aby bylo cicho i spokojnie

U nas noc taka sobie. Maly ostatnio nie chce spac w lozeczku, wybudza sie i steka, dopiero zasypia na rekach, a odlozony ponownie wybudza sie i znowu placze... Tutaj wiosna na calego, wczoraj wskoczylam w lzejsza kurtke Dzisiaj planuje zabrac malego do parku kwiatowego na dlugiii spacer
Jakbyscie ubraly dziecko przy 17 stopniach i sloncu? Bedzie w chuscie lub nosidelku. Mi sie caly czas wydaje,ze za lekko go ubieram. Zazwyczaj ma body z dlugim rekawem i lzejsza kurtke, legginsy, spodnie, skaretki, czapeczka na glowie
Za lekko? No proszę Cię
Ja zalozylabym pajacyka i wlozylabym pod mój polar. Chyba nawet czapeczkę bym sobie darowała
__________________
perfuzja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 09:05   #3757
punamama
Rozeznanie
 
Avatar punamama
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 897
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

No i wypadałoby pokazać swojego urwisa. Zanim się nie urodził nie podejrzewałabym że dzieci tak szybko rosną... Dlatego staram się dokumentować to nowe życie jak najczęściej



Nie wiem dlaczego takie duże to zdjęcie, nie potrafię zmniejszyć żeby nie zajmowało całej strony :P
__________________
Karol - 05.01.2014

Edytowane przez punamama
Czas edycji: 2014-03-07 o 09:06
punamama jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-07, 09:06   #3758
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Mój Antek też nie cierpi wody (zmieniło mu się po półtora miesiąca, bo wcześniej lubił) i ja daję mu zawsze wodę jak jest głodny najpierw trochę wody a dopiero potem mleko. Wypije 20 ml to jest sukces, potem dostaje mleko i czasem w trakcie jedzenia zmieniam butelki, żeby go oszukać Więc jeszcze trochę tej wody upije.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 09:09   #3759
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez punamama Pokaż wiadomość
No i wypadałoby pokazać swojego urwisa. Zanim się nie urodził nie podejrzewałabym że dzieci tak szybko rosną... Dlatego staram się dokumentować to nowe życie jak najczęściej



Nie wiem dlaczego takie duże to zdjęcie, nie potrafię zmniejszyć żeby nie zajmowało całej strony :P

ale fajny maluszek śliczny
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 09:09   #3760
iwantyou99
Zadomowienie
 
Avatar iwantyou99
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 775
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez konsternacja Pokaż wiadomość
A jeszcze się dopytam- wybór tego infarixu a nie hexa w Twoim przypadku to był pewnie świadomy wybór. Możesz powiedzieć czym się kierowałaś przy wyborze?



Bo u mnie w przychodni mają tylko hexa- nie dają wyboru. Inną muszę sama zorganizować ale nawet nie wiem czy chętnie zaszczepią inną szczepionką. A może muszą zaszczepić jeśli ją przyniosę?







Na pewno nic mu się nie stało







Bardzo Ci współczuję, dobrze, że dochodzisz do siebie.



A mój Jaś też nie lubi leżeć na brzuchu... Nie lubi być nawet w pionie w pozycji do odbicia;/



Dziewczyny miałam jechać na weekend do rodziców ale wiem, że jedna osoba ma ostry katar... Pojechałybyście na moim miejscu?

Oczywiście ze musza i nie maja prawa robic problemów. Beda pewnie protestować bo " nie wiadomo jak przechowywana itp" ale w takim wypadku maja obowiązek zamówić dla Ciebie to co chcesz. Hexa tez jest. Ok ale czesto wzw daje odczyn skórnych - zeby to ocenić musieliśmy pidawac osobno no i gdyby wzw było w komplecie to niedalo by sie tego tak rozdzielić.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
iwantyou99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 09:09   #3761
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Właśnie Mai wyciagnełam z nochala gluta jak płakała, czy to może być katar? czy dzieciom normalnie też gilochy się robią?
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-07, 09:10   #3762
punamama
Rozeznanie
 
Avatar punamama
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 897
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
no probuje jej dawać więcej a to wodę a to herbatkę ale jak tylko poczuje ze to nie jest mleko to wypluwa i nie pije. a tak sie zastanawiam czy mozna by jej dać takie mleko tylko rozwodnione ?? nie tak jak jest napisane ze 3 łyżki na 90 ml wody tylko np 1 łyżke na 60ml ?? zeby woda miala posmak mleka ale zeby to bardziej woda jednak byla ??

Pierwsze mleko Hipp piła jakieś 3 tygodnie tylko że dawałam tez cycka.


my mamy hipp a teraz probuje z humana

Ja podaje enfamil i sporo wody.
Też nie chciałby jej pić gdyby nie to że podaję ją na głodnego z pół godziny zanim dostanie mleczko
__________________
Karol - 05.01.2014
punamama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 09:13   #3763
iwantyou99
Zadomowienie
 
Avatar iwantyou99
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 775
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez em ma Pokaż wiadomość
Witam!
U mnie noc spokojna, chociaż od rana Doris znowu włączyła akcję "marudzenia ciąg dalszy...".

Isia mi z początku te 2 godziny dłużej pomagał dospać mąż. Nad ranem to on przejmował małą, a ja dosypiałam. Nie było to każdego dnia, bo mąż różnie pracował, ale mi to dużo pomogło.

Moja też tylko lovi akceptuje. Każdy inny smok jest bee. Teraz jak zamawiałam woombie też był tylko 1 wzór. Może na żywo będzie wyglądał lepiej

Migotko na gazy pomaga jeszcze dorotce zasnac pozycja z lekko uniesionymi nogami (roluje kocyk i podkładam). i spróbuj windi przed snem-moze to bedzie na niego sposób?


dzielny malec

senira mniej tylko swiadomosc ze kazda zmiana mleka to dla dziecka rewolucja w układzie pokarmowym. do nowego mleka dziecko przyzwyczaja sie około tygodnia. no i przy zmianach mleka najlepiej skonsultować sie z pediatra. Poza tym nie powinno byc dni ze mała nic nie pije bedac na mm bo to prowadzi do zaparc.

6100? a taki był malutki w grudniu
ciekawe czy Doris zaakceptuje woombie...jak nie sprzedam i szukam wiekszego kocyka do zawijania bo z chusta za duzo zachodu

fajnie ci ze emil tyle wytrzymuje...Doris w dzień głodna co 2 godziny...tylko w nocy wytrzymuje te 7-8. a ja nim dojade z tego swojego zadupia do centrum to juz mija godzina (liczac w te i z powrotem)

a takie dni sie zdarzaja. U nas dzien cycoholika sie rozpoczal-albo cyc albo marudy znowu nic nie zrobie

Em ma jak Doris nie bedzie chciała to biorę Wasze woombie
Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
no probuje jej dawać więcej a to wodę a to herbatkę ale jak tylko poczuje ze to nie jest mleko to wypluwa i nie pije. a tak sie zastanawiam czy mozna by jej dać takie mleko tylko rozwodnione ?? nie tak jak jest napisane ze 3 łyżki na 90 ml wody tylko np 1 łyżke na 60ml ?? zeby woda miala posmak mleka ale zeby to bardziej woda jednak byla ??

Pierwsze mleko Hipp piła jakieś 3 tygodnie tylko że dawałam tez cycka.


my mamy hipp a teraz probuje z humana

Absolutnie nie wolno tego robic - powinno byc nawet napisane na opakowaniu.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
iwantyou99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 09:14   #3764
guapissima
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 315
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
Za lekko? No proszę Cię
Ja zalozylabym pajacyka i wlozylabym pod mój polar. Chyba nawet czapeczkę bym sobie darowała

Perfuzja- Ty zawsze mnie uspokoisz Tyle tylko, ze tutaj juz jest cieplo, wiec ja chodze w kurtce jeansowej, lub skorzanej, wiec Leon jest na zewnatrz


AAA moje dziecko pierwszy raz w zyciu spi na brzuszku, normalnie nie znosi tej pozycji..
guapissima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 09:14   #3765
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

a to królewicz dziś na przewijaku- poranna kupa
już się drugiego podbródka dorobił i poliki coraz większe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2933.jpg (39,3 KB, 67 załadowań)
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 09:15   #3766
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Właśnie Mai wyciagnełam z nochala gluta jak płakała, czy to może być katar? czy dzieciom normalnie też gilochy się robią?
normalne- ja codziennie wyciągam taki urobek, że jestem zaskoczona gdzie to się mieści
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 09:15   #3767
830b3402b90be91bee3a8a4ac8547146eb396896_6583840e13f22
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 702
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez punamama Pokaż wiadomość
No i wypadałoby pokazać swojego urwisa. Zanim się nie urodził nie podejrzewałabym że dzieci tak szybko rosną... Dlatego staram się dokumentować to nowe życie jak najczęściej



Nie wiem dlaczego takie duże to zdjęcie, nie potrafię zmniejszyć żeby nie zajmowało całej strony :P
Jaki słodziaczek

Normalnie jeszcze rok temu nie rozumiałam co ludzie widzą w małych dzieciach i czemu tak reagują na zdjęcia A teraz rozpływam się przy każdym takim zdjęciu
830b3402b90be91bee3a8a4ac8547146eb396896_6583840e13f22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 09:15   #3768
cayenneOna
Zadomowienie
 
Avatar cayenneOna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: München/Gräfelfing
Wiadomości: 1 300
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Dziewczyny, a jak kp to powinnam też dopajac? i ewentualnie, czy przy kp dozwolone herbatki na kolki?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cayenneOna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 09:21   #3769
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Właśnie Mai wyciagnełam z nochala gluta jak płakała, czy to może być katar? czy dzieciom normalnie też gilochy się robią?
Ja mojej też ostatnio, to chyba normalne
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-07, 09:22   #3770
punamama
Rozeznanie
 
Avatar punamama
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 897
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
a to królewicz dziś na przewijaku- poranna kupa
już się drugiego podbródka dorobił i poliki coraz większe
Słodziak
Mój też jest cały okrągły w fałdkach i właśnie zasnął, ide pod prysznic
__________________
Karol - 05.01.2014
punamama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 09:32   #3771
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez iwantyou99 Pokaż wiadomość
Absolutnie nie wolno tego robic - powinno byc nawet napisane na opakowaniu.
wolałam dopytac
czyli jakoś musze malej wode/herbatke przemycać
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 09:32   #3772
em ma
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 905
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez punamama Pokaż wiadomość
No i wypadałoby pokazać swojego urwisa. Zanim się nie urodził nie podejrzewałabym że dzieci tak szybko rosną... Dlatego staram się dokumentować to nowe życie jak najczęściej
Sliczny
Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Właśnie Mai wyciagnełam z nochala gluta jak płakała, czy to może być katar? czy dzieciom normalnie też gilochy się robią?
moze tak byc
Cytat:
Napisane przez iwantyou99 Pokaż wiadomość
Em ma jak Doris nie bedzie chciała to biorę Wasze woombie
ok
Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
a to królewicz dziś na przewijaku- poranna kupa
już się drugiego podbródka dorobił i poliki coraz większe
jaki szczesliwy
Cytat:
Napisane przez cayenneOna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak kp to powinnam też dopajac? i ewentualnie, czy przy kp dozwolone herbatki na kolki?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nie trzeba. przy problemach brzuszkowych mozna podawac herbatki ale w mniejszej ilosci niz przy mm.
__________________
em ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 09:36   #3773
perfuzja
Zakorzenienie
 
Avatar perfuzja
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11 672
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Z ciekawości: dlaczego w zasadzie trzeba dopajac przy mm? Nie mozna dawać trochę bardziej rozcieńczonego mleka po prostu?

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez guapissima Pokaż wiadomość
Perfuzja- Ty zawsze mnie uspokoisz Tyle tylko, ze tutaj juz jest cieplo, wiec ja chodze w kurtce jeansowej, lub skorzanej, wiec Leon jest na zewnatrz


AAA moje dziecko pierwszy raz w zyciu spi na brzuszku, normalnie nie znosi tej pozycji..
To jak Tobie wystarczy kurtka jeansowa, to dziecku zalozylabym tylko body + welurowy pajacyk + skarpetki.
__________________
perfuzja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 09:45   #3774
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
O rany nasza Lenka ma dziś miesiąc, jak to szybko zleciało





Cytat:
Napisane przez guapissima Pokaż wiadomość

Jakbyscie ubraly dziecko przy 17 stopniach i sloncu? Bedzie w chuscie lub nosidelku. Mi sie caly czas wydaje,ze za lekko go ubieram. Zazwyczaj ma body z dlugim rekawem i lzejsza kurtke, legginsy, spodnie, skaretki, czapeczka na glowie

Założyłabym body z długim,spodnie,cienką kurtkę i cinką czapeczkę jeśli jest wiaterek.




Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
a to królewicz dziś na przewijaku- poranna kupa
już się drugiego podbródka dorobił i poliki coraz większe

Śliczny jest!



Cytat:
Napisane przez cayenneOna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak kp to powinnam też dopajac? i ewentualnie, czy przy kp dozwolone herbatki na kolki?

Nie dopaja się przy kp.

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Co do dopajania to wiem,że w Anglii nie ma takich zaleceń przy mm,jedynie np w czasie upałów,przy chorobie itp,a tak na codzień to nie trzeba;

http://www.babycentre.co.uk/x562087/...ed-extra-water
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 09:47   #3775
Le La
Zadomowienie
 
Avatar Le La
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Pl
Wiadomości: 1 285
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
Uderzylam Emila w głowę
Zle wymierzyłam odległość i zahaczył głowa o futrynę
Na szczęście szlam wolniutko, wiec siła była minimalna.
Zapłakał żałośnie, ale po minucie sie uspokoił. Nie ma żadnych śladów na główce. Zachowuje się normalne. Uśmiecha się. Nie jest senny ponad miarę. Napięcie mięśniowe ma jak zawsze. Nie wymiotuje.
Bedzie ok, prawda?
Spokojnie,na pewno nic mu nie jest Ja kiedys niechcacy walnelam Alka tabletem w glowe, nawet nie zdazyl zaplakac, bo mu od razu piers w buzie wsadzilam
A brat mojego meza jak mial 3 miesiace to spadl na glowke z pralki i nic mu nie jest

migotka

U nas noc w miare. Zjadlam sniadanie i mialam sie wzaic za sprzatanie ale strasznie mi sie nie chce... Chyba zrobie to jutro
Le La jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 09:52   #3776
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Dzien dobry u nas noc całkiem znosnie, ale od rana już miałam dwie sytuacje które popychaja mnie w stronę zawału Zosia jadła z dobra godzinę, chodziłam z nią po domu, odbiło jej sie dwa razy i już chciałam ja wsadzić do lozeczka a ona jak mi chlusnela mlekiem po dekoldzie, zaczęła sie krztusic, przewróciłam ja na bok, mleko to jej nawet nosem poszło pewnie wszystko co sie przez godzinę nameczyla.. a pół godz temu przystawilam ja znowu i znowu wpadło nie do tej dziury co trzeba, zrobiła sie czerwona, było słychać ze ma problem z wzięciem oddechu jak zaplakala na cały regulator to z ulgi też sie rozryczalam:/ a teraz śpi i ma wszystko gdzieś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1394185962147.jpg (78,9 KB, 63 załadowań)
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 10:00   #3777
konsternacja
Zakorzenienie
 
Avatar konsternacja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 195
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Uświadomiłam sobie, że nie pokazałam Wam Jasia. Oto mój kochany kawaler . Teraz ma 3 tygodnie i 3 dni a zdjęcia zrobiłam 2 tyg temu. Nowszych jeszcze nie zgrałam na kompa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0391.jpg (81,0 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0389.jpg (80,0 KB, 59 załadowań)
konsternacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 10:06   #3778
Le La
Zadomowienie
 
Avatar Le La
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Pl
Wiadomości: 1 285
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

A w ogole to chcialam sie pozalic, ze kroilam dzisiaj rano bulke i tak sie zagapilam, ze przecielam sobie opuszke palca. Oczywiscie od razu mi sie zrobilo na zmiane zimno i goraco, a jak zobaczylam krew, to az mi nogi zmiekly i zaczelo mi sie w glowie krecic... Zaznaczam, ze "rana" nie ma nawet jednego centymetra I pomyslec, ze niedawno dziecko urodzilam

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Dziewczyny wszystkie maluszki sa sliczne
Ja Alkowi robie non stop zdjecia, bo on tak szybko rosnie. Pamietam jak byl taki malutki, a teraz juz nosi 62 rozmiar
Le La jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 10:14   #3779
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek Pokaż wiadomość
Dzien dobry u nas noc całkiem znosnie, ale od rana już miałam dwie sytuacje które popychaja mnie w stronę zawału Zosia jadła z dobra godzinę, chodziłam z nią po domu, odbiło jej sie dwa razy i już chciałam ja wsadzić do lozeczka a ona jak mi chlusnela mlekiem po dekoldzie, zaczęła sie krztusic, przewróciłam ja na bok, mleko to jej nawet nosem poszło pewnie wszystko co sie przez godzinę nameczyla.. a pół godz temu przystawilam ja znowu i znowu wpadło nie do tej dziury co trzeba, zrobiła sie czerwona, było słychać ze ma problem z wzięciem oddechu jak zaplakala na cały regulator to z ulgi też sie rozryczalam:/ a teraz śpi i ma wszystko gdzieś
jezu współczuję, na szczęście wszystko dobrze się skończyło a malutka jest śliczna!
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 10:17   #3780
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek Pokaż wiadomość
Dzien dobry u nas noc całkiem znosnie, ale od rana już miałam dwie sytuacje które popychaja mnie w stronę zawału Zosia jadła z dobra godzinę, chodziłam z nią po domu, odbiło jej sie dwa razy i już chciałam ja wsadzić do lozeczka a ona jak mi chlusnela mlekiem po dekoldzie, zaczęła sie krztusic, przewróciłam ja na bok, mleko to jej nawet nosem poszło pewnie wszystko co sie przez godzinę nameczyla.. a pół godz temu przystawilam ja znowu i znowu wpadło nie do tej dziury co trzeba, zrobiła sie czerwona, było słychać ze ma problem z wzięciem oddechu jak zaplakala na cały regulator to z ulgi też sie rozryczalam:/ a teraz śpi i ma wszystko gdzieś

Współczuję! Straszne są takie sytuacje.




Cytat:
Napisane przez konsternacja Pokaż wiadomość
Uświadomiłam sobie, że nie pokazałam Wam Jasia. Oto mój kochany kawaler . Teraz ma 3 tygodnie i 3 dni a zdjęcia zrobiłam 2 tyg temu. Nowszych jeszcze nie zgrałam na kompa
Jaki słodziak!
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-18 09:18:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:04.