Moda na sukces - Część II - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-20, 12:21   #661
B_a_b_y
Zakorzenienie
 
Avatar B_a_b_y
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: złaaa wieś
Wiadomości: 4 618
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
to jest jak w tym filmie... "oszukać przeznaczenie" trzeba być cwańszym od śmiwrci.. :p a potem jeszcze kogos samochodem rozjechać żeby zagmatwać plan śmierci..by samemu pozostać żywym i iść na koniec "kolejki"
__________________
Są chwile, gdy wolałabym martwym widzieć Cię.
Nie musiałabym, się Tobą dzielić nie, nie.
Gdybym mogła schowałabym, Twoje oczy w mojej kieszeni
żebyś nie mógł oglądać tych, które są dla nas zagrożeniem
B_a_b_y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 22:12   #662
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Moda na sukces - Część II

a wiecie ze na stacji ZDF o 11.15 lecą nowe odcinki tzn 1 codziennie , gdzie wystepuje tylko Eryk i Loren a reszta bohaterów jest inna . Niestety nie powiem o co tam chodzi , bo niemieckiego az tak dobrze nie znam XD
aaa i niedługo bedzie nowa aktorka bridget
dominick(chudy po 40stce blondyn fee :P ) bedzie kochany przez bridget,brook i chyba tylor

btw : witam jestem przez moja mamę minifanką tego dziwacznego serialu
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 06:01   #663
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Moda na sukces - Część II

ooo siema klaudens jak miło Cie tu widziec

no to dzis czekamy do 16 na horror
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 10:31   #664
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Moda na sukces - Część II

niestety dziś nie obejrze mam angielski na 16 ;(
hej gosiaczku
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 13:00   #665
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez klaudens Pokaż wiadomość
niestety dziś nie obejrze mam angielski na 16 ;(
hej gosiaczku
To nic Można obejrzeć powtórki w Internecie
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 14:19   #666
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Moda na sukces - Część II

Tak?? a na jakiej stronce ?
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 14:37   #667
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Moda na sukces - Część II

www.youtube.pl
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-21, 14:40   #668
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez klaudens Pokaż wiadomość
Tak?? a na jakiej stronce ?
Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
Na youtube nie ma bieżących odcinków (powykasowali).

Ja proponuję: http://www.myvideo.de/news.php?rubri...Member=4834882

Autor wstawia odcinki z bieżącego dnia późnym wieczorem każdego dnia.
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 15:05   #669
B_a_b_y
Zakorzenienie
 
Avatar B_a_b_y
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: złaaa wieś
Wiadomości: 4 618
Dot.: Moda na sukces - Część II

miałam sobie dzis odpuscic ale jednak chemia musi poszekać xD
__________________
Są chwile, gdy wolałabym martwym widzieć Cię.
Nie musiałabym, się Tobą dzielić nie, nie.
Gdybym mogła schowałabym, Twoje oczy w mojej kieszeni
żebyś nie mógł oglądać tych, które są dla nas zagrożeniem
B_a_b_y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 16:19   #670
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Moda na sukces - Część II

ja dzis była u fotografa, wchodze patrze a tam Moda leci w tele, a pani do mnie poczekaj złotko az obejrze ten moment
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 16:56   #671
B_a_b_y
Zakorzenienie
 
Avatar B_a_b_y
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: złaaa wieś
Wiadomości: 4 618
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
ja dzis była u fotografa, wchodze patrze a tam Moda leci w tele, a pani do mnie poczekaj złotko az obejrze ten moment
oj bo to wiekszosc spoleczenstwa oglada tylko sie przynac nie chce xD



a swoja droga ten test Ridga i Briget był niezły xD chyba tez zaczne wszystkich kolegow tak sprawdzac ktorzy mi sie podobaja a nóż, widelec beda fajerwerki jak w swieto 4 lipca
__________________
Są chwile, gdy wolałabym martwym widzieć Cię.
Nie musiałabym, się Tobą dzielić nie, nie.
Gdybym mogła schowałabym, Twoje oczy w mojej kieszeni
żebyś nie mógł oglądać tych, które są dla nas zagrożeniem
B_a_b_y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-21, 21:10   #672
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
ja dzis była u fotografa, wchodze patrze a tam Moda leci w tele, a pani do mnie poczekaj złotko az obejrze ten moment
mi dzisiaj mamcia poopowiadała troche a u fototgrafa tez dziś byłam
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 13:00   #673
pestka1830
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 245
Dot.: Moda na sukces - Część II

poniedziałek 5.05
odc 3816
Brooke chce podać do wiadomości publicznej informację, że Ridge jest synem Massima. Ridge odwodzi ją od tego pomysłu. Macy musi poddać się zabiegowi usunięcia guza macicy.

odc 3817
Darla jest w klinice aborcyjnej. Postanawia przerwać ciążę. Guz, który lekarze wykryli u Macy, okazał się złośliwy. Konieczne było przeprowadzenie histerektomii.

wtorek 06.05
odc 3818
Massimo wydaje przyjęcie zaręczynowe dla Ridge'a i Brooke. Macy już wie, że przeszła zabieg histerektomii i że nigdy nie będzie mogła mieć dzieci.

odc 3819
Thorne próbuje odwieść Darlę od zamiaru przerwania ciąży. Chce wspólnie z Macy adoptować i wychowywać ich dziecko. Brooke słyszy, że Ridge i Bridget rozmawiają o swoich uczuciach.

środa 07.05
odc 3820
Brooke już wie, że Ridge kocha Bridget. Wzburzona wychodzi z przyjęcia zaręczynowego pod pretekstem złego samopoczucia.

odc 3821
Ridge zostawia wiadomość dla Brooke, cieszy się, że już jutro będzie ich ślub. Prosi Thomasa, żeby był jego drużbą. Massimo jest pewien, że Brooke odwoła ślub. Chce ją wyswatać z Nickiem. Żeby go zatrzymać w Los Angeles, proponuje mu pracę w zarządzie przedsiębiorstwa. C.J. ostrzega Bridget, że jej uczucie do Ridge'a nagle nie zniknie. Do Brooke przychodzi Stephanie i proponuje pomoc przy odwoływaniu przygotowań do ślubu. Brooke wcale nie zamierza ich odwoływać, a Stephanie nie udaje się jej przekonać.

czwartek 08.05
odc 3822
Nick mówi matce, że Massimo zaproponował mu pracę w zarządzie przedsiębiorstwa. Ona uważa, że powinien ją przyjąć. Zauważa, że Nick interesuje się Brooke. Ona przychodzi do Massima i oświadcza, że mimo wszystko wyjdzie za mąż za Ridge'a. W domu Ridge'a trwają ostatnie przygotowania do ślubu. Mężczyzna przekomarza się z Bridget. Wkrótce Brooke przyjeżdża i pyta córkę, czy popiera jej związek z Ridgem. Ta odpowiada twierdząco. Później Brooke podsłuchuje rozmowę Ridge'a i Bridget. Słyszy, że on zapewnia dziewczynę, że zawsze będzie ją kochał.

odc 3823
Ridge i Bridget kończą rozmowę, którą podsłuchała Brooke. Kobieta jest wyraźnie zdenerwowana, kiedy Bridget przynosi jej bukiet kwiatów. Pyta córkę, czy cieszy się z jej ślubu. Eryk zapewnia Brooke, że ona i Ridge są dla siebie stworzeni. Massimo i Stephanie są zrozpaczeni faktem, że Brooke jednak wyjdzie za mąż za Ridge'a, ale jadą na ślub. W domu Ridge'a zbierają się już goście. Massimo i Stephanie na próżno usiłują przekonać Ridge'a, żeby odwołał ślub. Bridget pomaga Thomasowi zawiązać krawat. Brooke jest już w sukni ślubnej.

piątek 09.05
odc 3824
C.J. i Sally rozmawiają o ślubie Ridge'a i Brooke. Każde z nich zna już tajemnicę Ridge'a, ale C.J. mówi też Sally, że Bridget i Ridge się kochają. Rozpoczyna się ceremonia ślubna. Brooke jest bardzo zdenerwowana i wciąż rozpamiętuje podsłuchaną rozmowę Bridget i Ridge'a. Bridget odczytuje z Biblii wzruszający tekst, a potem cicho płacze. Ridge i Brooke zapewniają się nawzajem o swojej miłości i wymieniają obrączki. Ridge składa ślubną przysięgę. Brooke niespodziewanie mówi "nie".

odc 3825

Brooke zamyka się w swoim pokoju. W końcu Ridge wyważa drzwi. Nick mówi admirałowi, że Massimo chce mu powierzyć dowództwo swojej floty na Pacyfiku. Poznaje Deacona, który właśnie przyszedł do Massima. Weselni goście nie rozumieją, co się stało, ale starają się uspokoić dzieci. W końcu Stephanie wysyła je z Erykiem na lody. Massimo tłumaczy Bridget, że nie powinna bać się prawdy. Brooke mówi Ridge'owi, że wie wszystko o nim i Bridget. Ridge usiłuje wszystko jej wyjaśnić, usprawiedliwić się, ale Brooke jest na niego wściekła.
__________________
"-How old are you?
-Seventeen.
-How long have you been seventeen?
-A while..."
pestka1830 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 13:17   #674
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Moda na sukces - Część II

to jest co teraz się dzieje w mns Ridge powrócił, a Brooke zauważyła, ze jest w ciąży, stwierdziła,że dziecko jest Nick'a. Postanowiła definitywnie rozstać się Ridge'em,a sylwester 2003/2004 miał być ich pożegnalnym spotkaniem.Wyjechała do klasztoru we Francji, ale on pojechał z nią i sprowadził ją z powrotem do LA. . Prawdę kto jest ojcem dziecka Brooke znała tylko Jackie Payne Marone, matka Nicka i żona Massimo, ale nie chciała nikomu mówić o tym. W kwietniu 2004 roku Brooke stanęła na ślubnym kobiercu z Nickiem, jej ciąża była już widoczna,ślub przerwał Ridge . Wkrótce potem przy użyciu testu DNA okazało się wreszcie, że ojcem synka Brooke jest jednak Ridge, chłopcu nadano imię Ridge Junior R.J. W lipcu główni bohaterowie zawarli znowu,tym razem czwarty już ślub. Na uroczystości weselnej zjawiła się pijana Stephanie, która kilka godzin wcześniej ostro popiła z Dominickiem, który nie mógł pogodzić się z utratą ukochanej. Stephanie urządziła Brooke scenę zarzucając jej, że nigdy nie będzie odpowiednią kobietą dla Ridge'a, na szczęście Ridge przegonił ją z wesela. Przez ostatnie kilka miesięcy Brooke i Ridge żyli w miarę zgodnie,pojawił się parę konfliktów w firmie. Bowiem Ridge został tam jakim prezesem, Thorne natomiast obraził się i zaczął pracować do Sally. Odskakując od tematu powiem , że Thorne jest obecnie mężem Darli i mają córkę. Wprawdzie po powrocie Macy z Włoch, gdzie sam j znalazł byli jeszcze małżeństwem na przełomie lat 2002/2003, ale to się rozpadło, potem Macy została żona Deacona, a potem pod koniec 2003 roku niby drugi raz zginęła podczas występu. Rodzina najprawdopodobniej pozwoliła na odłączenie aparatury,która przytrzymywała ją przy życiu). Pod koniec ubiegłego roku do LA wróciła Bridget, która już dawno wybaczyła matce ową podłość. Tym razem swoje uczucia skierowała w stronę Nicka, zresztą z wzajemnością. Jednak zimą tego roku istniały podejrzenia, że uczucie Ridge'a i Bridget nie do końca wygasło. Szczególnie dobitnie starała się to uświadomić Brooke Amber.Zrobiła zdjęcie pocałunku Ridge'a i Briget gdy ci utknęli w górach.Miała to być zemsta za to,że nie pozwolono jej na związek z Thomasem. Jednak miłość Brooke i Ridge'a na nowo odżyła i po wielu latach przerwy na nowo mogli być razem. Doszło do ich kolejnego ślubu.Powróciła Morgan DeWitt,która znów pragneła odzyskać Rigde'a. Wykorzystała jego amnzję,aby ten zapomniała o Brooke.Jednak ten odzyskał pamięć i powrócił do Californii.W 2005 roku w jej życiu pojawiła się ... Taylor. To książę Omar po raz kolejny uzdrowił jej ciało, po tym jak amerykańscy lekarze rozkładali ręce z bezradności. Nastąpiło kolejne anulowanie małżeństwa, gdyż w świetle prawa Taylor i Ridge nadal byli małżeństwem. Jednak małżeństwo z Taylor nie przetrwało próby czasu. Ridge uświadomił sobie, że nadal kocha Brooke lecz ta postanowiła związać się z jego przyrodnim bratem - Nickiem Marone. Pod koniec 2006 roku Stephanie w wyniku wypadku, nieumyślnie zrzuciła z antresoli w jej własnym domu Jaqueline Marone. Syn Jackie - Dominick Marone postawił rodzinie Forresterów ultimatum. Albo zostanie jemu sprzedana firma Forrester Creations albo Stephanie pójdzie do więzienia za to, co zrobiła jego matce, która mimo tego, że została ranna - przeżyła. Forresterowie przyciśnięci do muru firmę sprzedali, jednocześnie zastanawiając się, jak firmę odzyskać. Równocześnie Taylor, która prowadziła terapię Nicka, w trakcie nagrywania notatki z terapii Nicka o tym, że jego matka wiele lat temu była prostytutką, została podsłuchana przez Stephanie. W trakcie pierwszego pokazu mody Forrester Creations pod nowym kierownictwem, Stephanie zaprasza na pokaz dobrego klienta Jackie kapitana Jerry`ego Kramera, jednocześnie publicznie ogłaszając, że Jackie była prostytutką. W wyniku skandalu Nick Marone traci stanowisko prezesa zarządu Marone Industries, równocześnie rada chce z powrotem sprzedać Forrester Creations Forresterom. Jednak Nick ich wyprzedza. Forresterowie w obliczu nieodwracalnej straty firmy zakładają nową - Forrester Originals. Nick nie chcąc dopuścić do udanego debiutu nowej firmy wykupuje głównych dystrybutorów konfekcji damskiej w kraju oraz w Europie i Azji. W odpowiedzi Forresterowie (w odcinku nr 5000) postanawiają stworzyć własną sieć butików.Tymczasem pijana Taylor potrąca żonę Thorna, Darlę.Z poczucia winy za śmierć Darli wiąże się z Thornem,ale później wszystko wychodzi na jaw i rozstają się. W roku 2007 Taylor Hayes zostaje żoną Nicka Marone. Sheila Carter (Kimberlin Brown, później Michelle Stafford), ginie zastrzelona z rąk Lauren Fenmore (Tracey E. Bergman) w serialu Żar młodości, który ma duże powiązania z Modą na sukces (niektórzy aktorzy występują w obydwu serialach). To również opera mydlana stworzona przez braci Bell. Brooke Logan zostaje zgwałcona przez Andy'ego Johnsona,który jakiś czas później ginie porażony prądem elektrycznym. Ridge Forrester wiąże się z Ashley Abbott - byłą kochanką Ricka Forrestera. Rick wraca z Europy do Los Angeles i wiąże się z Phoebe Forrester. Jednak gdy Phoebe dowiaduje się o romansie narzeczonego z Ashley - oboje rozstają się. Donna Logan chce zemścić się na Stephanie za to, że ta odebrała jej siostrze - Brooke dzieci i w tym celu wiąże się z młodszym synem Stephanie - Thorne'm. Do ślubu Thorne'a i Donny jednak nie dochodzi. Siostra Brooke i Donny - Katie dowiaduje się, że Donna nie kocha Thorne'a i tylko mści się na Stephanie. Mówi o wszystkim Thorne'owi, który zrywa z Donną. Tymczasem Ridge odkrywa, że Brooke została zgwałcona. Oddaje jej dzieci - R.J.'a i Hope. Jakiś czas później o gwałcie na Brooke dowiaduje się reszta rodziny Forresterów a wśród nich Stephanie, która próbowała połączyć Andy'ego Johnsona z Brooke. Boi się konfrontacji z Brooke i własną rodziną. Wyjeżdża z Los Angeles. Eric wiąże się z Donną. Nie podoba się to Thorne'owi, Katie i zazdrosnej o Erica Jackie. W październiku Nick oddaje Ericowi Forrester Creations, pod warunkiem, że do firmy nigdy już nie wróci Stephanie. Stephanie po ponad miesiącu nieobecności wraca do Los Angeles. Tam przeprasza za wszystko Brooke i dowiaduje się o romansie Erica i Donny. Chce jednak nadal być żoną Erica. Eric zamierza jednak nadal być z Donną. Stephanie dowiaduje się również, że oprócz męża i starszego syna straciła też firmę.Tymczasem zwolniony przez Erica z Forrester Creations Clarke Garrison, dowiaduje się od syna - C.J.'a, że przebywająca obecnie w Saint-Tropez Sally, pragnie "odrodzenia" swojej firmy - "Spectra Fashions". Nową właścicielką firmy miałaby zostać Jackie Marone.Taylor rodzi Nickowi syna - Jacka. Po krótkim czasie okazuje się, ze biologiczną matką dziecka jest Brooke, która nieświadomie była dawczynią jajeczek niezbędnych do zapłodnienia Taylor, której wiek nie pozwalał już na kolejne dziecko, metodą in vitro. Po odkryciu prawdy o dziecku, Brooke obiecuje jednak Nickowi i Taylor, że nie będzie im wchodzić w drogę i pozwala im wychowywać jej dziecko. Brooke nadal dąży do ponownego związania się z Ridge'm, co prowadzi do jej ciągłych starć z narzeczoną Ridge'a - Ashley Abbott. Ridge jednak ostatecznie postanawia, że resztę swojego życia spędzi z Brooke Logan. W listopadzie podczas pokazu mody "Forrester Creations", zostaje postrzelona Stephanie. Porucznik Baker i jego syn - Charlie poszukują zamachowca. Zamachowcem okazuje się brat Brooke - Storm. Obecnie jednak za dokonanie przestępstwa w więzieniu znajduje się Stephen - ojciec Storma, który w rzeczywistości nie popełnił zamachu na życie "głowy rodu" Forresterów, lecz został wrobiony przez własnego syna za odejście od rodziny w przeszłości. 2008 Eric rozstał się ze Stephanie i oświadczył się Donnie. Ta jednak odrzuciła jego propozycję, gdyż Stephanie po odkryciu prawdy o tym, że to Storm ją postrzelił postawiła Donnie warunek - jeżeli ta nie rozstanie się z Ericiem, wtedy ona powie policji, że to nie Stephen próbował ją zabić. Brooke porywa Jacka - dziecko Taylor, po tym jak ta zobaczyła, że Taylor ma problem alkoholowy. Taylor rozstała z Nickiem i zabrała Jacka. Mężczyzna natomiast uważał, że kobieta nie jest zdolna do opieki nad ich synkiem więc wytoczył jej proces, w którym sąd przyznał mu prawo do opieki nad dzieckiem. Stephanie odkryła prawdę, że Eric potajemnie spotyka się z Donną, jednak nie dotrzymała obietnicy i nie posłała Storma do wiezienia, licząc na to, że Eric do niej wróci. W domu Donny zjawiła się Pamela i groziła jej, że ją zabije, jeśli ta będzie się dalej spotykać z Ericiem. Taylor dzieli pocałunek z Rickiem. Rick jest oszałamiany kiedy Phoebe przyznaje się dlaczego kończą swój związek.Ridge popada w konflikt z Stromem, gdy ten zaczyna się spotykać z Ashlee. Bridget chce wrócić do Nicka,ale na przeszkodzie stoi jej znów Brooke.Kolejny raz wątek trójkąta Brooke-Nick-Ridge.Nick stwierdza,źe Brooke straciła jednak już szansę na opieką małego Jacka. Niespodziewanie dla Katie,zbiża się do Dominica.Wie,że musi wyjawić prawdę Bridget.
ebena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 14:22   #675
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Moda na sukces - Część II

o matko

amber z thomasem? rick z phoebe? ja pitole w tym serialu to juz naprawde kazdy z kazdym. jestem w szoku
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 14:32   #676
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
o matko

amber z thomasem? rick z phoebe? ja pitole w tym serialu to juz naprawde kazdy z kazdym. jestem w szoku
ja juz to wiedziałam PATOLOGIA !
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 14:35   #677
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Moda na sukces - Część II

Czytając to, wydaje mi się, że z odcinka na odcinek będzie coraz "dziwniej"
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 15:29   #678
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Moda na sukces - Część II

nic tylko leżeć i kwiczeć ze smiechu
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 21:27   #679
Neverlandx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 69
Dot.: Moda na sukces - Część II

Mam pytanie

Czy może ktoraś z was wie jak nazywa sie piosenka, ktora śpiewala April (gdy zostala zaproszona do tego programu telewizyjnego) ??
Neverlandx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 21:52   #680
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Moda na sukces - Część II

Hm... Chyba "Fever" (mam wersję śpiewaną przez M. Buble).
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 11:01   #681
maryd
Zadomowienie
 
Avatar maryd
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 201
GG do maryd
Dot.: Moda na sukces - Część II

Właśnie powtórkę oglądałam. Ale mi szkoda Darli, fajna z Niej babka, a chyba nigdy nie była z jakimś gościem.
__________________
"You can have anything you want
You can drift, you can dream, even walk on water
Anything you want"

maryd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 11:08   #682
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Moda na sukces - Część II

własnie Darla chyba zawsze sama była, ale na szczęście bedzie z Tornem
a podoba Wam sie jej uroda bo mi jakoś nie pasuje...a wiecie ze ona jest naprawde partnerka CJ??

Edytowane przez gosiaczek6
Czas edycji: 2008-04-24 o 12:03
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 11:21   #683
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Moda na sukces - Część II

darla chyba kiedys byla kochanka clarka
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 11:26   #684
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez maryd Pokaż wiadomość
Właśnie powtórkę oglądałam. Ale mi szkoda Darli, fajna z Niej babka, a chyba nigdy nie była z jakimś gościem.
podobno i tak bedzie z tornem beda b.szczesliwy i bedą miec dziewczynke ze slicznymi loczkami ;D
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 11:47   #685
pestka1830
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 245
Dot.: Moda na sukces - Część II

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tdawed13.jpg (22,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tdawed8.jpg (17,4 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tdawed2.jpg (30,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tdawed11.jpg (19,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tdawed9.jpg (25,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tdawed15.jpg (16,3 KB, 17 załadowań)
__________________
"-How old are you?
-Seventeen.
-How long have you been seventeen?
-A while..."
pestka1830 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 12:00   #686
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez klaudens Pokaż wiadomość
podobno i tak bedzie z tornem beda b.szczesliwy i bedą miec dziewczynke ze slicznymi loczkami ;D
I taylor potąci Darlę samochodem i Darla umrze
ebena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 12:01   #687
pestka1830
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 245
Dot.: Moda na sukces - Część II

a to ich córeczka alexandria
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bbalexandriabirth.jpg (6,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bbhavenalex.jpg (11,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bbhavenalex2.jpg (12,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bbhavenalex4.jpg (12,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 125_218180.jpg (9,9 KB, 11 załadowań)
__________________
"-How old are you?
-Seventeen.
-How long have you been seventeen?
-A while..."
pestka1830 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 12:11   #688
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez ebena Pokaż wiadomość
I taylor potąci Darlę samochodem i Darla umrze


Cytat:
Napisane przez pestka1830 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez pestka1830 Pokaż wiadomość
a to ich córeczka alexandria
a nie mowilam
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 14:50   #689
Neverlandx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 69
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Hm... Chyba "Fever" (mam wersję śpiewaną przez M. Buble).

Taaak! Dziekuje bardzo ;*

A co do Darli, to rowniez mi jej szkoda ale los usmiechnie sie i do niej, ciekawe tylko co na to Macy?
Neverlandx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 15:55   #690
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Moda na sukces - Część II

Zaobserwowałam dziś jakie to Ridge ma dłuuugie paznokcie To takie moje małe spostrzeżenie
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-06 09:25:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:46.