Atrederm - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-31, 18:11   #601
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
Hmmm jakby to opisac....skora byla zaczerwieniona, podrazniona, taka jakby napuchnieta. Wszystko mnie swedzialo!! Wygladala okropnie
ale ja mam dziwna skore, na mnie kremy z mocznikiem (np hasceral) tez nie dzialaja, tylko pogarszaja stan mojej skory (plecy, ramiona)
najlepiej dziala wlasnie Lysanel Active, a (teoretycznie) to on powinien poglebiac stan zapalenia, bo przy zapaleniu mieszkow ponoc najwazniejsze jest nawilzenie. Wiec sama nie wiem jak to ze mna jest

a Atre na twarzy znosze bardzo dobrze

Laity, mam nadzieje ze u Ciebie sie powiedzie, pisz jak Ci idzie
Ja na razie nie narzekam. Smaruję ramiona Atre co jakiś czas i delikatnie się łuszczę. Ale zauważyłam, że po tym Kermurenie stan skóry jakby się pogarsza - zapycha czy coś... Jak uzbieram trochę kaski, to chyba polecę po ten Lysanel Active. Pozdrawiam
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 22:21   #602
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Atrederm

Atre został moim cudotwórcą Dzięki niemu w niecałe dwa miesiące pozbyłam się sporej częsci ropnych pryszczy z czego bardzo się cieszę, mam jeszcze nadzieję, że równie dobrze poradzi sobie z płytszymi bliznami i przebarwieniami Obecnie używam 0,05% w cyklu 1 i 2 dzień atrederm, 3 dzień przerwa... Mam zamiar kupić sobie jeszcze forte o stężeniu 0,1% na weekendy
Pozdrawiam
__________________
Odwiedzaj codziennie http://www.pajacyk.pl/
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 19:31   #603
cool*
Przyczajenie
 
Avatar cool*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9
Dot.: Atrederm

witam! przeczytałam tak pobieżnie ten wątek ale widze że Atrederm cieszy się tu dużą popularnością i mam takie pytanie ... czy ktoś wyprobowywał ten specyfik na brodawki płaskie na twarzy? ... i czy przy złuszczaniu nasórka ,twarz wygląda naprawde niefajnie? czy da się wyjść z domu?
__________________
"Something isn't right ... I can Feel it again ... This isn't the first time ..."
cool* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 07:52   #604
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Atrederm

Zależy jak mocno się będziesz łuszczyć. Jeżeli będziesz stosować atre ostrożnie to do zakamuflowania fruwających skórek wystarczy tłusty krem, który je przyklei, jeżeli masz zamiar ostro się poobdzierać to licz się z tym, że nic nie pomoże i trzeba będzie trochę ludzi postraszyć Ja mam właśnie skorupę na twarzy i jak zacznie pękać to będę wyglądać mało wyjściowo :P Ale przetrzymam to, bo widzę, że po każdym mocniejszym złuszczaniu skóra wygląda duużo lepiej
Pozdrawiam
__________________
Odwiedzaj codziennie http://www.pajacyk.pl/
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 08:25   #605
eva
Raczkowanie
 
Avatar eva
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 54
Wink Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
ha! i dlatego powtarzamy z uporemmaniakow - ze Atre to bomba z opoznionym zaplonem...
mysle, ze powinnas sie skupic na ostrym nawilzaniu i filtrowaniu -
Oj, racja....
Atrederm -oba stężenia miałam przygotowany już od dawna na czas jesienno-zimowy. Od razu mówię, że wszelkie informacje z naszego forum pobrałam .
Posamrowałam się 0,05 dwa dni pod rząd i to po 2 razy i nie nałożyłam zadnego nawilżacza (jakoś skóra nie prosiła), po czym posżłam spać. A ze miałam już twarz przygotowaną po dermbrazji u kosmetyczki 2 tygodnie wcześniej i ciągłym sotosowaniu kwasu mlekowego z Mazideł, więc myslałam, że nic mi nie będzie. No i nie było! a 3 później ....zgroza! Obłażę jak wąz i wyglądam jal wyliniały kosmita! Żadne peelingi nie pomagają, bo skóra CAŁY czas się łuszczy i łuszczy. Wczoraj nie było szans na podkład i chodzi łam z czerwoną i święcącą od kremu gębą przez cały dzien. Dzisiaj do pracy, więc podkłąd już musiałam jakoś nałożyć....ale rano to tona kremu podzła i podkład dało się tylko gdzieniegdzie położyć, bo nałożony na te partie przesuszone wyglądął wprost cudnie-od razu pojawiały się skórki w kolorze pudru....Masakra....:-((
Następny raz nałoże Atrederm chyba za 2 tygodnie najszybciej....;-P
eva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 10:45   #606
eva
Raczkowanie
 
Avatar eva
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 54
Dot.: Atrederm

Wczoraj napadłam na aptekę i bardzo pomógł mi balsam Oceanica Oilan dla dzieci z AZS- świetnie natłuszcza i dostałam tez próbki kremu AA Therapy-krem aktywnie nawilżający do cery odwodnionej. Cudo. Polecam oba jako nawilżacze po kwasach.
eva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 11:02   #607
dasaf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: Atrederm 0,025%

Witam! Mam do was pytanie lekarz w poniedzialek przepisal mi atrederm 0,025% stosowalem go raz na dzien i po pół godziny obmywalem twarz zgodnie z zaleceniami jednak w srode po dwoch stosowaniach moja skora zaczela sie strasznie luszczyc jestem czerowny jak burak i na dodatek mam biale place skóra piecze i jest bardzo wrażliwa proszę pomóżcie
dasaf jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-29, 10:06   #608
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Atrederm

Ja jestem po dwóch aplikacjach Atredermu 0,025% na twarz. Myślałam,że moja facjata jest przystosowana do takich eksperymentów ,bo po Diacnealu i Lysanelu miałam tylko wysyp,bez żadnej wylinki,a tu dzisiaj SZOK! AŁAA! Cała twarz czerwona ,porobiły mi się piekące liszaje i wyglądam okropnie! Przeciez jak mnie mój pierwszy zobaczy ,to wywali mnie z chaty......No nie wiem czy to tak miało być....Ciekawe ,czy mi pudru wystarczy ,żeby jakoś wyjść do ludzi
Jak myślicie, przerwać kurację czy dać Artre jeszcze jedną szansę?
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 17:34   #609
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Atrederm

Na Twoim miejscu opracowalabym plan dzialania - zajrzyj do watku -

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...75#post3609475
(ostatni post na podanej stronie - zawiera moj cykl)

tam sa opisy atredermowych kuracji
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 21:33   #610
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Atrederm

O dzięki!Mój cykl wygląda podobnie ,niestety nie ma opcji "gdy nie wychodzę z domu".....Niestety A Emollium przywrócił dzisiaj mojej twarzy normalny wygląd ,smarowałam się nim w pracy dosłownie co chwilę ,bo koleżanki sie na mnie podejrzliwie patrzałyMoże myślały ,że przemoc w rodzinie
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 13:04   #611
Caffi
Rozeznanie
 
Avatar Caffi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Rembridge :)
Wiadomości: 767
GG do Caffi
Dot.: Atrederm

Jeezu..wy też tak macie?To mnie przynajmniej pociesza Posmarowałam się 3 razy i od 2 dni najchetniej nie wyłaziłabym z domu...Na zmnianę smaruję maścią z wit.A+E i Dermosanem(metodą prób i błędów)Wyglądam strasznie a w poniedziałek mam rozdanie dyplomów A do tego piecze mnie jakbym się wrzątkiem polała...Po jakim czasie to minie???Na poniedziałek będę mogła chociaż fluid nałożyć?Czym sobie jeszcze pomóc?Macie,dziewczyny,do świadczenie,plisss
__________________
"ubi tu Caius,ibi ego Caia"

Moje biżu:
w miarę aktualne:https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=149081
dawno i nieprawda:https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=121906

W moim magicznym domu...
Caffi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-15, 18:57   #612
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Atrederm

Mi pomogła gruuuuuuba warstwa kremu Emollium specjalnego na zmianę z warstwą Iwostinu odżywczego.Skóra mi już zeszła i tak nie boli ,ale przedtem - masakra...Tylko wysyp został,niestety.Ale puderek się trzyma dobrze
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 22:29   #613
Caffi
Rozeznanie
 
Avatar Caffi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Rembridge :)
Wiadomości: 767
GG do Caffi
Dot.: Atrederm

Dziękuję Gosiala Ile czasu Cię trzymało?I czy Emolium jest dostepny w zwykłych aptekach?Takich na obrzeżach Warszawy na przykład?
Posmarowałam się przed chwila czystym aloe vera i wyyyyję... Zmywam...
__________________
"ubi tu Caius,ibi ego Caia"

Moje biżu:
w miarę aktualne:https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=149081
dawno i nieprawda:https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=121906

W moim magicznym domu...
Caffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 22:58   #614
arikaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Atrederm

ja również się tak załatwiłam Atre na szczęście na plecach i dekoldzie ufffff.Wyglądałam jak po szorowaniu pumeksem!do tego to pieczenie......ale byłam w szoku bo wszystko ustępować zaczeło w 4-tej dobie ,a pod spodem ukazała się normalna choć różowa skóra.Pomogły mi maści na popażenia i wit E
arikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 23:23   #615
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Atrederm

Emollium powinno byc w kazdej aptece ,to seria dla alergików ,zwłaszcza z atopowym zapalenie skóry .Smaruję nim moją córkę i przy okazji korzystamTrzymało mnie 2 dni ,ale może trzymało by krócej ,ale uparcie smarowałam się Diacnealem ,żeby szybciej skóra zeszła. Teraz jest ok, ale była masakra!Ten Iwostin tez jest super ,taki bogatszy i dłużej trzyma wilgoć na twarzy ,a moja buzka jest teraz trochę wysuszona....
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 12:25   #616
olivka38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 8
Dot.: Atrederm 0,025%

A jak można leczyć te rany?? Kremem nawilzajacym??
one straaasznie pieką.. POMOCY!!

edit:
Baaardzo proszę o szybką pomoc, moja skóra po tym leku zaczęłą się łuszczyć, ciągle schodzi (jak po opalaniu) i zostają czerwone piekące plamy.. Muszę temu zapobiec, chcę żeby wszystko wróciło do normy!!!
Proszzęę!!!!!!!!

Edytowane przez olivka38
Czas edycji: 2007-12-25 o 18:27
olivka38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 00:23   #617
arikaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Atrederm 0,025%

Cytat:
Napisane przez olivka38 Pokaż wiadomość
Baaardzo proszę o szybką pomoc, moja skóra po tym leku zaczęłą się łuszczyć, ciągle schodzi (jak po opalaniu) i zostają czerwone piekące plamy.. Muszę temu zapobiec, chcę żeby wszystko wróciło do normy!!!
Proszzęę!!!!!!!!
maści na popażenia dostępne w aptece np Alantan Plus napewno pomogą-nie myj za często tych miejsc a do tego używaj delikatnych środków najlepiej dla alergików pozdrawiam

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2011-11-23 o 20:44
arikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 20:09   #618
jada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 35
Dot.: Atrederm

boje sie bo wlasnie dizisaj nalozylam atrederm dermatolog przepisala mi razem davercinem ale do rzeczy boje sie bo to co wy tu piszecie jest masakryczne nie chce sie sypać niech mieć skorup myslicie ze poczekać do ferii i na ferie zacząć lekarz mi każe codzinnie na noc używać i takie ejszcze jedno pytanie czy moge uzywać atre na krem bambino albo w ogóle na jakiś krem czy od razu na wysuszoną twarz bez kremowania nawilzania?bede wdzięczna za odpowiedź.
ps.ja tego nie rpzezyje tych skórek tych platów i tego wszystkiego Boże
jada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 10:23   #619
arwenasz
Raczkowanie
 
Avatar arwenasz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 80
Dot.: Atrederm

Ja uzywam Atredermu już drugi sezon (poprzednią jesień i zimę i teraz od jesieni). Radzę Ci zacząć od 1 raza w tygodniu ( ja stosuje w środę i wtedy łuszczę sie w sobote i resztki w niedzielę). Zobaczysz jak reaguje Twoja skóra i akurat w ferie będziesz mogła zwiększyć częstotliwość, np co drugi dzień. Atrederm kładzie się na suchą, umyta twarz, kremem możesz zabezpieczyć okolice oczu i usta. Krem zmniejsza przenikanie leku do skóry. Pamiętaj o nawilżaniu wtedy gdy nie kładziesz Atredermu.
arwenasz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-11, 14:18   #620
jada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 35
Dot.: Atrederm

a człowiek sie tak bardzo łuszczy czy jak dziewczyny piszą ze jakie.s skorupy mają na twarzy i im odpada twarz mam pytanie ma ktoś foto albo chce zrobić foto skóry w trakcie złuszczania...?to zaczne tak 2 tygodnie przed feirami czyli prawie juz i zobacze
jada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 15:48   #621
aggie2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 18
Dot.: Atrederm

Czesc,

Ja od dzis zaczynam kuracje Atrodermem 0,025%. Tak jak pisalam w innym watku, na retinoidy namowila mnie moja pani doktor od depilacji laserowej. Poczatkowo myslalam o Zoracu, ale przepisano mi recepte na Atroderm.
Nie mam jakis drastycznych problemow z cera. Sporadyczne wypryski, i takie grudki podskorne i zaskorniki. Mogloby byc gorzej, ale mam nadzieje, ze bedzie lepiej;;-)

Dzis wieczorem sie posmaruje pierwszy raz, wiec od razu zdam relacje;-)
Jestem rowniez zaopatrzona w Saliderm, ale to oczywiscie nie na twarz tylko na przebarwienia na udzie;-((((

Pozdrawiam cieplutko wszystkie forumnowiczki;-)
aggie2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 15:50   #622
aggie2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 18
Dot.: Atrederm

Jada!!!

To poczekaj do wieczora, to Co napisze jakie efekty sa po pierwszym razie! Bo moze wyzre mi twarz;-)
aggie2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 20:31   #623
konstrukt
Raczkowanie
 
Avatar konstrukt
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 81
Dot.: Atrederm

Ja dołączam do wątku, bo jeszcze mnie tutaj nie było
Od września smarowałam się Acnedermem, w październiku dodałam do tego Effaklar k, w listopadzie kiedy skończył mi się Acnederm kupiłam Diacneal, a teraz kiedy skończy mi się za chwilę Effaklar k kupiłam Atrederm.
Acnederm ładnie rozjaśnił mi blizny, a Effaklar i Diacneal spłyciły pory i oczyściły skórę, która nadal daleka jest ideału.

Chciałam kupić Atrederm w stężęniu 0,025% ale niestety z powodu nieporozumienia pani w aptece specjalnie dla mnie zamówiła 0,05% więc nie chciałam robić problemów i kupiłam co było.
Z drżeniem serca nałożyłam maleńko na wacik i cieniutko rozprowadziłam na czole i teraz sobie siedzę i zerkam w lusterko sprawdzając czy zaczynam się łuszczyć

Będę zdawać relację na bieżąco.
__________________
Monika

konstrukt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 20:40   #624
jada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 35
Dot.: Atrederm

heh a ja testuje siostre zobaczymy:P no ja mam nadzieje ze to tak delikatnie się złuzszczy a nie jakieś skorupy bo jak sobie to wyobraże to mi się żyć nie chce
jada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 22:02   #625
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Atrederm

Ja nie miałam skorupy , nawet równomiernie się łuszczyłam , tylko ta skóra była po prostu strasznie podrażniona , coś jak poparzenie? Mialam zaczerwienioną twarz i piekło przez kilka dni , ale po nawilżaniu było już ok. Stosowalam również Diacneal i szczerze mówiąc , on jest chyba na mnie za słaby , bo poza wysypem nic więcej z moją twarzą nie zrobił , wągry na nosie , chociaż były malutkie i nie musiałby sie bardzo napracować i tak zostawił. Liczyłam , że Atrederm sobie z tym poradzi i jedno trzeba przyznać - złuszcza koncertowo , ale to jeszcze nie to. Teraz testuję Effaclar K , ale to taka słabizna .Macie jakies pomysły , co tu jeszcze przetestować?
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 22:06   #626
aggie2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 18
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Ja nie miałam skorupy , nawet równomiernie się łuszczyłam , tylko ta skóra była po prostu strasznie podrażniona , coś jak poparzenie? Mialam zaczerwienioną twarz i piekło przez kilka dni , ale po nawilżaniu było już ok. Stosowalam również Diacneal i szczerze mówiąc , on jest chyba na mnie za słaby , bo poza wysypem nic więcej z moją twarzą nie zrobił , wągry na nosie , chociaż były malutkie i nie musiałby sie bardzo napracować i tak zostawił. Liczyłam , że Atrederm sobie z tym poradzi i jedno trzeba przyznać - złuszcza koncertowo , ale to jeszcze nie to. Teraz testuję Effaclar K , ale to taka słabizna .Macie jakies pomysły , co tu jeszcze przetestować?

Moze Zorac???
aggie2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 22:11   #627
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Atrederm

Myślisz?Muszę poczytać jak Zorac działa , najbardziej mi zależy na likwidacji rozszerzonych i zanieczyszczonych porów na nosie , bo reszta jest ok , za stara juz jestem na trądzik
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 22:15   #628
aggie2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 18
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Myślisz?Muszę poczytać jak Zorac działa , najbardziej mi zależy na likwidacji rozszerzonych i zanieczyszczonych porów na nosie , bo reszta jest ok , za stara juz jestem na trądzik
Za stara? Tzn?

W czwartek bylam na depilacji laserowej. Pani doktor polecila mi retinoidy na twarz. Mowilam jej o Zoracu, a ona na to, ze Atraderm jest najmocniejszy, bo na innym podlozu, a w dodatku tanszy, wiec sama nie wiem. Moze wyzsze stezenie Atradermu
aggie2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 22:18   #629
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Atrederm

Na trądzik młodzieńczy za stara , jakies 15 lat.

W sumie wyzsze stęzenie Atredermu nie byłoby takie złe , ale chyba bym została bez skóry na twarzy, same gnaty by zostały.Ale wągry z nosa by w sumie tez zniknęly...hmmm Może sobie jutro kupie?
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 22:18   #630
aggie2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 18
Dot.: Atrederm

p.s. ide nalozyc to cudo;-) juz sie nie moge doczekac
aggie2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:19.