Atrederm - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-07, 11:37   #1051
FilifionkaB
Rozeznanie
 
Avatar FilifionkaB
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 648
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez benia1169 Pokaż wiadomość
Dziś po raz pierwszy w życiu mam użyć atroderm. Sporo się dowiedziałam od Was o stosowaniu itp. ale jednej rzeczy nie wiem, nie doczytałam albo nie pisałyście. Czy w czasie całej kuracji atredermem należy używać w dzień kosmetyków z wysokim filtrem czy tylko w następny dzień po użyciu? Wybaczcie niewiedzę
filtry trzeba stosowac codziennie w czasie całej kuracji atredermem jak również po jej zakończeniu


ja jestem po pierwszej aplikacji atre w okolicach oczu. Dałam we wtorek i jedyną niedogodnosć, to lekkie łzawienie od oparów alkoholowych.
Po pół godziny dałam na to lekki krem i jest ok. fakt jednego dnia lekki podszczypała mnie wieczorem skóra po nalozeniu kremu i w jednym kąciku pojawiło sie lekkie zaczerwienienie. Ale po za tym skóa zareagowała bardzo ładnie.
teraz zastanawiam sie nad częstotliwością stosowania. Podobnie jak twarz raz w tygodniu czy częsciej.
Tam skóra ma "lepiej" bo na twarz daje jeszcze tonik salicylowy a pod oczami tylko nawilzanie i nawilżanie
FilifionkaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 17:20   #1052
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Atrederm

Ja zaaplikowałam wczoraj na wieczór po raz pierwszy Atrederm, dziś mnie troszkę rozpaliło na buzi, gdy mi było ciepło. Nie będę za często go stosować, przynajmniej na początku, bo mam płytko unaczynioną skórę na twarzy, albo chociaż policzki będę omijać, żeby nie wyglądać przygłupawo!!! No i nawilżanie oczywiście!!!!
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 17:47   #1053
Dottie_1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez benia1169 Pokaż wiadomość
Ja zaaplikowałam wczoraj na wieczór po raz pierwszy Atrederm, dziś mnie troszkę rozpaliło na buzi, gdy mi było ciepło. Nie będę za często go stosować, przynajmniej na początku, bo mam płytko unaczynioną skórę na twarzy, albo chociaż policzki będę omijać, żeby nie wyglądać przygłupawo!!! No i nawilżanie oczywiście!!!!
nie wiem czy jest sens zaczynać kurację Atredermem w marcu?

dziewczyny, kiedy kończycie kurację Atre przed latem? ja planowałam używać normalnie do końca marca, a do końca kwietnia jeszcze punktowo na blizny po pryszczach (bo to po to żeby je zlikwidować używam Atre)
od maja jeszcze nie wiem czego będę używać, może wrócę do Acnedermu, a może wyczytam na biochemii o jakimś innym cudzie likwidującym blizny.
kupiłam też krem Sorayi na blizny z nowej seri który ponoć ma działać (skład czeka na analizę w wątku o składach, ale chyba się nie doczeka )
planuję też używać dalej Diroseala pod oczy i okolice nosa (naczynka), w lecie chyba też w końcu i tak będę używać filtrów i okulary przeciwsłoneczne.
A wy dziewczyny jaki macie plan?
Dottie_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 18:14   #1054
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Atrederm

To mówicie, żeby w kwietniu już nie używać? A filtr prze całe lato rozumiem? I kiedy powrót do kuracji? Około września? Ale części ukrytych pod ciuchami to nie dotyczy, prawda? Tzn. piersi na ten przykład (o ile nie biegam z gołym biustem) mogę sobie smarować przez okrągły rok?
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 20:36   #1055
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Atrederm

W zasadzie nie przerywam kuracji na lato. Rok temu przerwałam tylko przed urlopem, żeby nie kusić losu. Ogólnie też stosowałam atre rzadziej, ale skóra to odczuła - miałam więcej grudek na czole. Wtedy dopiero mogłam porównać jak gładką skórę mimo pryszczy miałam podczas kuracji.
Jeśli ktoś boi się, że filtry nie ochronią wystarczająco, albo planuje wakacje na słońcu, to lepiej przerwać kurację na miesiąc przed wakacjami. I oczywiscie filtrować się cały czas, mimo przerwy w stosowaniu retinoidów.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 22:11   #1056
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Atrederm

czy warto zaczynac kuracje atre jesli wiem, ze nie potrwa dluzej niz dwa miesiace? Pod koniec maja wyjezdzam na urlop. Do atre chcialabym dolaczyc tonik AHA/BHA z BU 10%.

moriam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 14:12   #1057
FilifionkaB
Rozeznanie
 
Avatar FilifionkaB
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 648
Dot.: Atrederm

ja atredermu używam przez okrągły rok, pamiętam tylko o regularnym filtrowaniu.
Tyle, że ja nie opalam sie, nie leże na plaży i raczej nie jestem entuzjastką jeśli chodzi o słońce.
FilifionkaB jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-09, 15:36   #1058
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Atrederm

Słuchajcie, a jak to jest z piciem alkoholu w trakcie kuracji Atre? Na jednej z pierwszych stron któraś pisała, że nie odważyłaby się. Prawda to? Ja rozumiem, że jak poliki palą, to bez sensu "podkręcać" im jeszcze temperaturę alkoholem, ale żeby tak cały czas uważać? To chyba bezzasadne. Zaprzeczcie, jeśli się mylę.

I jeszcze jedno pytanie do zaprawionych w bojach: czy niektórzy cały czas się łuszczą w trakcie kuracji? bo czytałam, że często jest to tylko na początku, a potem znów się powtarza to zrzucanie skóry. Ale czy to po jakiejś przerwie w stosowaniu, czy po prostu za jakiś czas od pierwszego złuszczania?

Edytowane przez benia1169
Czas edycji: 2009-03-09 o 17:06 Powód: dopisek
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 15:41   #1059
FilifionkaB
Rozeznanie
 
Avatar FilifionkaB
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 648
Dot.: Atrederm

ja pijam alkohol i nie widze żadnego związku

a z łuszczeniem jest tak : używałam Zorac przez dwa lata i łuszczyłam sie przez dwa lata.
Kolejne lata atrederm i też się łuszcze - fakt na początku mocno a teraz mniej.. ale zawsze.
Niektóre za to dziewczyny nie łuszczą się wcale.
To zalezy od skóry.
Prosty przykład - leczyłam mojego chrzesniaka Atredermem. Kazałam mu smarować twarz raz w tygodni Atre pozostałe dni effaclar i nawilżacz.
Pózniej okazało się ze nie dogadalismy sie i młody używał atredermu codziennie. I nic.. przez cały ten czas nie złuszczyła mu się jedna skórka. Łuszczene pojawiło się gdy dowaliłam mu oliwkę salicylową ale tez był to jednorazowy incydent. i nadal sie nie łuszczy
Wniosek? trzeba przetestowac na sobie
FilifionkaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 07:52   #1060
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Dottie_1988 Pokaż wiadomość
dziewczyny, kiedy kończycie kurację Atre przed latem?
Podobne pytanie chodzi mi po głowie.
To, co Atre zrobił z moją skórą nawet ciężko mi opisać.
Musiałabym Wam przedstawić zdjęcia przed i po, a o tych przed zamierzam zapomnieć.
Zafundowałam sobie cykl półroczny - tak chciałam.
Od września do końca lutego Atre.
Teraz zastanawiam się nad okresem wiosenno-letnim.
Dziś wybieram się do mojej dermatolog i zobaczę, co usłyszę.

Nie chciałabym wracać do Effaclaru, myślę też o zostawieniu Atre na plecy.
Jak radzicie sobie z cerą latem?
Czy efekty stosowania kuracji się utrzymują?
Pytanie kieruję do tych osób, które rezygnują z Atre na lato.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 12:23   #1061
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Atrederm

Napisz backie koniecznie co Ci powiedziała dermatolog!
Ja dopiero zaczęłam swoją przygodę z Atre. Stosuję bardzo ostrożnie i jak narazie nie planowałam przerywać kuracji na lato - niektóre koleżanki piszą że nie przerywają. Nie jestem zwolenniczką opalania i używam filtra 50.
A tak przy okazji: jakie to cuda zrobił z Twoją skórą Atrederm, jeśli można spytać? O trądzik chodzi czy o coś innego?
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 13:54   #1062
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: Atrederm

Hey dziewczyny w innym watku dowiedzialam sie o stosowaniu Aterderm na rozstepy moze ktos mi dokladniej powiedziec co i jak? oraz czy aterderm szkodzi naczynka ? z gory dziekuje
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 14:06   #1063
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez cbc6429be45513368b51b71e3 40d921ce6d338a3 Pokaż wiadomość
Podobne pytanie chodzi mi po głowie.
To, co Atre zrobił z moją skórą nawet ciężko mi opisać.
Musiałabym Wam przedstawić zdjęcia przed i po, a o tych przed zamierzam zapomnieć.
Zafundowałam sobie cykl półroczny - tak chciałam.
Od września do końca lutego Atre.
Teraz zastanawiam się nad okresem wiosenno-letnim.
Dziś wybieram się do mojej dermatolog i zobaczę, co usłyszę.

Nie chciałabym wracać do Effaclaru, myślę też o zostawieniu Atre na plecy.
Jak radzicie sobie z cerą latem?
Czy efekty stosowania kuracji się utrzymują?
Pytanie kieruję do tych osób, które rezygnują z Atre na lato.
Ja z Atre jeszcze nie rezygnowałam, bo zbyt krótko go używam, ale odstawiałam retinoidy w kremie - Locacid, który stosowałam na twarz.
Z uwagi na to, że zawsze stosuję filtry, to z effaclaru nie rezygnowałam, bo podobno jest dość delikatny, a nie wyobrażam sobie odstawienia wszystkich "oczyszczaczy" na kilka letnich miesięcy, bo podejrzewam, że skończyłabym zawągrzona na amen

Efekty stosowania w postaci poprawy stanu skóry na pewno się utrzymają, u mnie po Locacidzie się utrzymały, więc po Atre nie powinno byc inaczej Wróciłam do kuracji jesienią i stosuję do dzisiaj
Cytat:
Napisane przez sweetpoison1991 Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny w innym watku dowiedzialam sie o stosowaniu Aterderm na rozstepy moze ktos mi dokladniej powiedziec co i jak? oraz czy aterderm szkodzi naczynka ? z gory dziekuje
Atrederm jest na alkoholu i może mieć negatywny wpływ na naczynka

Ja stosuję raz w tygodniu na biust, uda i pośladki, w pozostałe dni MOCNO nawilżam, aby uniknąć nieestetycznego złuszczania i póki co jestem bardzo zadowolona, szczególnie z wyglądu piersi, które sa jędrniejsze i gładsze
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 15:44   #1064
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: Atrederm

Jak długo stosujesz? i ktorym stezeniem bo z tego co czytam jest 0,05 i 0,025 ?
Pytam o naczynka bo mam rozstepy pod kolanami a mam duza skolonosc do naczynek i mam duzo taki przesliwtujacych zyl myslicie ze moze zaszkodzic ??

Ile czsu po odstawieu Aterdermu moge sie opalac ? Przewpraszam za tyle pyt ale zainteresowala mnie ta kuracja
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 08:58   #1065
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez benia1169 Pokaż wiadomość
Napisz backie koniecznie co Ci powiedziała dermatolog!
Wstyd się przyznać i będzie off-top...
Po pracy lecąc z wywieszonym jęzorem do mojej pani dermatolog, dobiegając w ostatnich długościach do gabinetu... zatrzymałam się na krótką chwilę i spojrzałam na kartkę, którą dostałam od niej z zapisanym terminem.
Okazało się, że wizyta jest wyznaczona, ale dopiero za tydzień.
W głowie miałam zakodowany czwartek, ale zapomniałam zakodować który.
Nie przeszkodziło mi to sforsować drzwi, jednak zabrakło charyzmy, aby skutecznie wciskać się między innych pacjentów tylko dlatego, że jestem ostatnią gapą.
Ewentualna relacja będzie więc za tydzień.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Efekty stosowania w postaci poprawy stanu skóry na pewno się utrzymają, u mnie po Locacidzie się utrzymały, więc po Atre nie powinno byc inaczej Wróciłam do kuracji jesienią i stosuję do dzisiaj
hihi, dałaś mi nadzieję.
Stosuję filtry przez okrągły rok, ale latem nie uniknę słońca, więc Atre tak czy inaczej w moim przypadku po prostu nie wchodziłby w grę.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 08:58   #1066
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Atrederm

Spróbujcie sobie tego żelu na podrażnioną skórę:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24911
Zdażyło mi się, że mnie strasznie piekła twarz nie po Atredermie ale po kremie na noc Roc Retin ox który stosuję w międzyczasie. Efekt -natychmiastowe ukojenie!!!
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 09:01   #1067
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez sweetpoison1991 Pokaż wiadomość
Jak długo stosujesz? i ktorym stezeniem bo z tego co czytam jest 0,05 i 0,025 ?
Pytam o naczynka bo mam rozstepy pod kolanami a mam duza skolonosc do naczynek i mam duzo taki przesliwtujacych zyl myslicie ze moze zaszkodzic ??

Ile czsu po odstawieu Aterdermu moge sie opalac ? Przewpraszam za tyle pyt ale zainteresowala mnie ta kuracja
Stosuje dopiero 2 miesiące, więc króciutko, a na efekty trzeba czekać przynajmniej pół roku, a ostateczny efekt to pewnie za rok, półtora będzie osiągnięty.

Na uda i biusta używam stężenia 0,5.

Naczynka dobrze byłoby chronić, jakąś rutynę stosować...?

A opalać się nie wolno przez jakiś czas, dlatego najlepiej stosować arte w w okresie jezien-wiosna
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 09:45   #1068
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Atrederm

Ja z tych co stosują Atrederm cały rok w duecie z salicylem.
Powyższy duecik pomógł mi pozbyć się paskudnych przebarwień z twarzy (pamiątka z solarium a jakże - w biegu zmyłam gębę chusteczką nasączaną, póżniej próbując ukryć opalałam - wstyd się przyznać:-]) i mimo całorocznego stosowania już trzeci rok z rzędu nie nabawiłam się żadnego nowego. Oczywiście filtruję gębę i szyję codziennie, choć już bez tego nabożeństwa jakie towrzyszyło mi na początku używania blokerów (odmierzanie, odczekiwanie na wchłonięcie itd.).
No ale co człowiek to uroda ;-)
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 09:48   #1069
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
Ja z tych co stosują Atrederm cały rok w duecie z salicylem.
Powyższy duecik pomógł mi pozbyć się paskudnych przebarwień z twarzy (pamiątka z solarium a jakże - w biegu zmyłam gębę chusteczką nasączaną, póżniej próbując ukryć opalałam - wstyd się przyznać:-]) i mimo całorocznego stosowania już trzeci rok z rzędu nie nabawiłam się żadnego nowego. Oczywiście filtruję gębę i szyję codziennie, choć już bez tego nabożeństwa jakie towrzyszyło mi na początku używania blokerów (odmierzanie, odczekiwanie na wchłonięcie itd.).
No ale co człowiek to uroda ;-)
Aniu i nic Ci się nie dzieje? Bo mnie kusi zostanie przy kuracji locacidem bez przerywania, żeby póxniej jesienią znowu skróa nie musiała przeżywać przyzwyczajania, tego obłażenia i całej imprezy z tym związanej i... kusisz

Filtruję się avenkami, zawsze 50+ i myslisz, że wystarczy?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 10:13   #1070
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Aniu i nic Ci się nie dzieje? Bo mnie kusi zostanie przy kuracji locacidem bez przerywania, żeby póxniej jesienią znowu skróa nie musiała przeżywać przyzwyczajania, tego obłażenia i całej imprezy z tym związanej i... kusisz

Filtruję się avenkami, zawsze 50+ i myslisz, że wystarczy?
Hihi, nic się nie dzieje - wręcz przeciwnie, no ale ja nie jestem plażowa dziewczyna, co podkreślam. Dojrzałam
Jak wypoczywam, to w kapeluszu i okularach, gębę sumiennie ale ciało filtruję bez przesady, jak chadzam do pracy - na nogi i ręce tylko balsamy nawilżające albo słońce w tubce
Latem Atredermu nie stosuję poza twarzą, bo odsłaniam śmiaaaało ciało i nie zapanowałabym nad tym.
Mnie też przeraża myśl rozpoczynania stosowania retinoidów od nowa i stąd powyższe. Zresztą, moja gęba kocha retinoidy, więc czemu jej odmawiać?

W ubiegłym roku używałam Avene 50+ w sprayu i bardzo sobie ją chwaliłam.

Edytowane przez AniaM69
Czas edycji: 2009-03-13 o 10:18
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 10:23   #1071
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
Hihi, nic się nie dzieje - wręcz przeciwnie, no ale ja nie jestem plażowa dziewczyna, co podkreślam. Dojrzałam
Jak wypoczywam, to w kapeluszu i okularach, gębę sumiennie ale ciało filtruję bez przesady, jak chadzam do pracy - na nogi i ręce tylko balsamy nawilżające albo słońce w tubce
Latem Atredermu nie stosuję poza twarzą, bo odsłaniam śmiaaaało ciało i nie zapanowałabym nad tym.
Mnie też przeraża myśl rozpoczynania stosowania retinoidów od nowa i stąd powyższe. Zresztą, moja gęba kocha retinoidy, więc czemu jej odmawiać?
No ja plażowa dziewczyna tez nie jestem Mam kapelusze, czapeczki, wieeeelkie okulary i raczej skórę chowam, a latem to nawet ciało filtruje, więc może w tym roku zostawię retinoidy na lato.. przynajmniej te stosowane na twarzy
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 10:36   #1072
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Atrederm

witajcie,
wybaczcie ignorancję - retinoidy są ze mną od bardzo niedawna - w czym widzicie przewagę atre np. nad retinem?
tretinoinę stosuję w celach przeciwstarzeniowych, innych problemów ze skórą w zasadzie nie mam; średnio mi idzie z tym retinem, łuszczenie nie jest takie straszne, ale przez kilka dni mam skórę podrażnioną, zaczerwienioną, trochę palącą i taką jakby ciepłą
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 10:59   #1073
FilifionkaB
Rozeznanie
 
Avatar FilifionkaB
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 648
Dot.: Atrederm

.cja

Edytowane przez FilifionkaB
Czas edycji: 2011-09-26 o 12:52
FilifionkaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 17:17   #1074
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: Atrederm

Dzieki heh to zostawie sobie arte na wrzesien
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 10:02   #1075
labees
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Atrederm

Ja również od dłuższego czasu zastanawiam sie nad przerwaniem kuracji na lato.Od wrzesnia uzywam Atrederm 0,025. Było ciężko bo mam skorę suchą i wrażliwą. Od 3 dni nakladam wersje 0,05. Myslałam, że bedzie róznica ale mam wrażenie , że wieksze stęzenie jest ok. Jak zaczyna mocniej swiecic słońce zaczynam jednak popadać w paranoje, że dostanę przebarwień.spotkałam sie z opiniami, że mozna retinoidy stosować bez przerwy.stosuję Avene 50 mieszam pół na pół barwioną ze zwykłą bo jestem blada. Jak myślicie czy często powtarzac aplikację w trybie miejskim?
labees jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 11:42   #1076
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: Atrederm

Jeszcze jedno pytanko czy miesiac po odstawienu Ater bede mogla juz sie opalac oczywiscie z filtrem ale wiadomo na plazy roznie bywa zetrze sie czy cos
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 09:53   #1077
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Atrederm

Słuchajcie, jak pomóc mojej szyji, żeby się złuszczyła? Traktuję ją Atre od 2 tygodni co drugi dzień, swędzi okropnie, a nie łuszczy się. Stosuję stężenie 0,025, są to moje początki.
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 16:17   #1078
TonnyMontana87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: Atrederm

Witam wszystkie Panie...upss nie powinienem tak mówić bo przecież UE zabroniła używania zwrotów pan pani :P A tak na powaznie chciałbym sie was spytać jaki wybrać najlepszy tonik, peeling na zaskorniki. Juz tyle opin sie oczytałem, ze zgłupiałem. Sam uzywam atre 0.05 ale dla mnie on nie działa. Oczywiscie po 3 dniach skora schodzi, ale zaskorniki pozostaja. Co byscie kochane poradziły na głeboko siedzace zaskorniki ?? chodzi mi oczywiscie o peeling i jakies zele oczyszczajace??
TonnyMontana87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 17:06   #1079
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Atrederm

polecam:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t=zask%F3rniki
oraz inne wątki, które znajdziesz, gdy wrzucisz hasło zaskórniki do wyszukiwarki.
Każda cera jest inna, musisz szukać i eksperymentować, proszę Pana
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 17:47   #1080
beline32
Przyczajenie
 
Avatar beline32
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Thumbs down Dot.: Atrederm

Czy ktoś może wie jaki jest bezpieczny odstęp czasu między zastosowaniem atredermu a mikrodermabrazją? Mikro stosuję na rozszerzone po trądziku pory a atrederm żeby odmłodzić starzejacą się skórę.
beline32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.