Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-01, 22:53   #2551
milena24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 82
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Dzięki za rady w sprawie kredki. Już wcześniej oglądałam tą Chanel ale jako niedoświadczona w tej kwestii jedynie się domyślałam, że to chyba do tego służy.
Jak będę w Sephorze oglądnę obydwie - Sephorową i Chanelową. Pewnie wygra tańsza bo chcę nabyć jak najszybciej podkład na lato, puder sypki i resztę pielęgnacji Clarinsa Multiactiv na dzien i pod oko. Krem na noc boski więc nie ma mowy o odłożeniu zakupu na później, trzeba jeszcze odświeżyć (czytaj:nabyć nową) letnią garderobę, wykonać przeglądy i badania zdrowotne, ubezpieczyć moje auto więc wydatków sporo.
Który to taki swietny na noc ja mam cerę naczynkową i stosuję diroseal czy mógły iść w parze na noc?
Proszę o linki do kremu na noc na dzień i pod oczy.
milena24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 23:25   #2552
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez milena24 Pokaż wiadomość
Który to taki swietny na noc ja mam cerę naczynkową i stosuję diroseal czy mógły iść w parze na noc?
Proszę o linki do kremu na noc na dzień i pod oczy.

Milenko odpisałam Ci PW w sprawie pędzli
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 23:51   #2553
milena24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 82
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Milenko odpisałam Ci PW w sprawie pędzli
Dziękuję
milena24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 08:14   #2554
Mn1s1ek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 065
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Chcialam zapytac o produkty do makijazu. Mam sucha skore i stosuje glownie mleczka ale moim marzeniem jest cos do demakijazu splukiwane woda, cos co zmyje tez makijaz z oczu, nie wysuszy twarzy. Myslalam nad olejkiem Uemura ale moze jest cos bardzeij dostepnego???
Mn1s1ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 08:20   #2555
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez milena24 Pokaż wiadomość
Który to taki swietny na noc ja mam cerę naczynkową i stosuję diroseal czy mógły iść w parze na noc?
Proszę o linki do kremu na noc na dzień i pod oczy.
Na dzień to ten:
http://eu.strawberrynet.com/productD...13015&goChar=C
Na noc:
http://eu.strawberrynet.com/productD...30427&goChar=C
Pod oko:
http://eu.strawberrynet.com/productD...12960&goChar=C

Co prawda krem pod oko nie z Multiactiv bo w tej serii nie ma pod oczy ale ten poleciła mi koleżanka kosmetyczka i miałam też jego próbki jest bardzo dobry.
Są też wersje Multiactiv lżejsze kremu na dzień i na noc dla mieszanej cery, pooglądaj na Tru. Cene na Tru rewelacyjne, ten na noc w Sephorze i Douglasie kosztuje 270.
__________________
no to wróciłam
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 08:29   #2556
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Kolorówka doszła do prezentów na dzień matki!!!!!!
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 08:41   #2557
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mn1s1ek Pokaż wiadomość
Chcialam zapytac o produkty do makijazu. Mam sucha skore i stosuje glownie mleczka ale moim marzeniem jest cos do demakijazu splukiwane woda, cos co zmyje tez makijaz z oczu, nie wysuszy twarzy. Myslalam nad olejkiem Uemura ale moze jest cos bardzeij dostepnego???
Ja też mam bardzo suchą skóre, można pwiedziec nawet ze przypomina .....przemilcze. Dla mnie rewelacją był dwufazowy plyn do demakijażui oczu z firmy Yeas Roches (chyba bład w nazwie). Nie podrazniał, zmywal dobrze a przy tym natłuszczał okolice oczu. a do zmywania regulanie sstosuje Koesmtyki firmy iwostin. polecam na suchą skórę.
Mój lekarz dermatolog powiedzial że na suchą skórę ostrożnie z kosmetykami co nawilżają, mogą działaas podrazniająco i bardzię wysuszają. przede wszystikm natłuszczanie.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-02, 09:17   #2558
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Ja też mam bardzo suchą skóre, można pwiedziec nawet ze przypomina .....przemilcze. Dla mnie rewelacją był dwufazowy plyn do demakijażui oczu z firmy Yeas Roches (chyba bład w nazwie). Nie podrazniał, zmywal dobrze a przy tym natłuszczał okolice oczu. a do zmywania regulanie sstosuje Koesmtyki firmy iwostin. polecam na suchą skórę.
Mój lekarz dermatolog powiedzial że na suchą skórę ostrożnie z kosmetykami co nawilżają, mogą działaas podrazniająco i bardzię wysuszają. przede wszystikm natłuszczanie.
Ale nawilżanie miom zdaniem jest bardzo ważne i nie zgodzę się, ze zdaniem Twojego dermatologa, że nawilżacze wysuszają. Sama mam bardzo suchą skórę i przećwiczyłam wiele kremów, masek i odżywek. Jestem co prawda już 34latką więc musiałam ostatnio dołączyć kosmetyki które działają przeciwzmarszkowo.
W moim przypadku dobrze działają apteczne nawilżacze i kremy. Ja nakładam np maskę silnie nawilżającą LRP albo jakieś nawilżające serum i na to potem odżywkę Nanobase lub krem natłuszczający, lub z ceramidami właśnie po to by uszczelnić skórę i nie pozwolić wodzie odparować. Same natłuszczacze akurat w moim przypadku nic nie dają ale może to kwestia wieku.
__________________
no to wróciłam
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 09:31   #2559
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Ja też mam bardzo suchą skóre, można pwiedziec nawet ze przypomina .....przemilcze. Dla mnie rewelacją był dwufazowy plyn do demakijażui oczu z firmy Yeas Roches (chyba bład w nazwie). Nie podrazniał, zmywal dobrze a przy tym natłuszczał okolice oczu. a do zmywania regulanie sstosuje Koesmtyki firmy iwostin. polecam na suchą skórę.
Mój lekarz dermatolog powiedzial że na suchą skórę ostrożnie z kosmetykami co nawilżają, mogą działaas podrazniająco i bardzię wysuszają. przede wszystikm natłuszczanie.

Kompletny brak logiki w słowach Twego dermatologa To oczywiste, że suchą skórę trzeba przede wszystkim nawilżać! Jakże moga bardziej wysuszać Podrażniać? A niby czemu? Nawilżanie to podstawa dla każdego rodzaju skóry. Nawet tłustej
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 09:40   #2560
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

dziewczyny ja wam tylko mówie słowa dermatologa. w pewnym sensie na mnie to dziala. nawiżacze działają na mnie wysuszająco. Ale ...skóra moja (36 lat) oczywiście po natłuszczajacych specyfikach jest miła w dotyka , nie przesuszona. Ale chyba pomarszona bardziej....nie wiem , takie mam wrażenie. wiec skorzystam z waszych rad, a oleje dermatologa.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 09:44   #2561
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja wam tylko mówie słowa dermatologa. w pewnym sensie na mnie to dziala. nawiżacze działają na mnie wysuszająco. Ale ...skóra moja (36 lat) oczywiście po natłuszczajacych specyfikach jest miła w dotyka , nie przesuszona. Ale chyba pomarszona bardziej....nie wiem , takie mam wrażenie. wiec skorzystam z waszych rad, a oleje dermatologa.

Toteż ja skrytykowałam właśnie słowa dermatologa. Są one zaprzeczeniem wszelkiej logiki, więc nie pozbawiaj swojej skóry nawilżenia, które przecież jest podstawą pielęgnacji. Nawet tłuste skóry bez niego przetłuszczają sie bardziej.
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-02, 10:16   #2562
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja wam tylko mówie słowa dermatologa. w pewnym sensie na mnie to dziala. nawiżacze działają na mnie wysuszająco. Ale ...skóra moja (36 lat) oczywiście po natłuszczajacych specyfikach jest miła w dotyka , nie przesuszona. Ale chyba pomarszona bardziej....nie wiem , takie mam wrażenie. wiec skorzystam z waszych rad, a oleje dermatologa.
Ja uważam, że nawilżanie to nr1!!! ale też natłuszczać lub uszczelniać skórę trzeba co by właśnie to zaaplikowane wcześniej nawilżenie zatrzymać w skórze. Np wszelkiego rodzaju serum czy nawilżające czy liftingujące nakłada się pod krem bo właśnie krem jest po to by uszczelnić i zatrzymać i podtrzymać efekt. Także taki duet przy bardzo suchej skórze musi być obowiązkowy.
Może pomyśl o jakimś dogłębnie i meganawilżającym serum pod krem np półtłusty lub kuracji Nanobase przez okres kilkunastu dni bo ona daje dobre rezultaty dla suchej cery. Nigdy nie chodziłam do dermatologa bo mam cerę ogólnie bez większych kłopotów, dopiero przez kilka ostatnich lat doskwiera mi sucha skóra ale na to jest sporo dobrych specyfików aptecznych i nie tylko. Stąd moje zdziwienie bo wystarczy poczytać trochę na ten temat i wszystko jasne, a ten dermatolog to chyba jakiś starej daty albo niedouczony albo facet i poprostu jakieś dyrdymały opowiada.

edit: hehe dynia myślałam , że jesteś młodziutka bo jesteś dynia18 a tu takie miłe zaskoczenie, bo jesteśmy w podobnym wieku
__________________
no to wróciłam
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 10:21   #2563
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Kolorówka doszła do prezentów na dzień matki!!!!!!
Kusicielka i kliknęłam na zestaw błyszczyków Biotherm, bo ciągle mam przed oczami efekty po nałożeniu na usta Agibil

A co do nawilżania to ostatnio czytałam ten wątek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=251458
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 10:29   #2564
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Fakt kobietka starej daty, ale wygladąła senownie. I gadała sensownie. ale teraz słucham was, i chyba ten sens był jednym wielkim bezsensem. A poszlam do dermatologa bo u mnie te miejsca najbardzije suche przeradzały się w liszaje. Byłam przerazona. i ona mnie w pewnym sensie uspokoiła, bo powiedziala że to normalna reakcja uczuleniowa na białka (jaja, mleko, soja) i muszę powiedzieć że potwierdziłam testami. dlatego jej slowa wydaly mi się bardzo sensowne. bo po odstawieniu tego co najlepiej lubie, faktycznie zostały tylko suche skórki, koniec z liszajami. ale wam prznudzilam.
dzieki za rady . własnie spisuje na kartce wasze porady i pędze do apteki po specyfiki. Normalnie podziwiam dziewczyny was, macie taka wiedze na temat kosmetyków, pielegnacji, jak dobrze że trafilam na ten wątek.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 10:32   #2565
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

co do nawilżania... moja koleżanka, posiadaczka suchej skóry po zastosowaniu produktów nawilżających dostaje podrażnień skóry dlatego generalnie stosuje produkty natłuszczające
polecam poczytac wątek z linka podanego przez chise
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 11:02   #2566
Inermiss
Raczkowanie
 
Avatar Inermiss
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 72
GG do Inermiss
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Dziewczyny, czy zdażyła Wam się kiedyś taka sytuacja:

Wczoraj kliknęłam na Tru cienie Shiseido, za które odrazu zapłaciłam i dostałam potwierdzenie od Paypal. Po ok. 3 godzinach kliknęłam błyszczyk Lancome, za który również odrazu zapłaciłam i otrzymałam potwierdzenie zapłaty od Paypal. Dziś rano sprawdziłam pocztę i nie wiedzieć czemu dostałam tylko jeden Shipment Status dotyczący błyszczyka, a więc drugiego produktu, który wczoraj zamawiałam... Nie wiem dlaczego nie ysłali mi potwierdzenia wysyłki cieni, dostałam tylko Order Confirmation...
Czy jest to możliwe, że te dwie rzeczy spakowali do jednej paczki???
__________________
Twardo stąpam po ziemii
między pokusami świata...
Inermiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 11:04   #2567
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
co do nawilżania... moja koleżanka, posiadaczka suchej skóry po zastosowaniu produktów nawilżających dostaje podrażnień skóry dlatego generalnie stosuje produkty natłuszczające
polecam poczytac wątek z linka podanego przez chise

Czyli dermatolog dyni18 mogła miec w jej przypadku rację. Co do nawilżania, wygląda to na spór typu "czy dorosły człowiek powinien pić mleko"... Jeśli mu nie szkodzi, dlaczego nie. Tak samo ze skórą-trzeba obserwować jej reakcje... Nie jestem ekspertem, ale uważam, że jednak nawilżanie jest potrzebne (bez niego skóra starzeje się szybciej). Nie neguję jednak tego, że niektóre cery mogą nie tolerować intensywnego nawilżania. Na tej samej zasadzie na jakiej występują reakcje alergiczne od przeróżnych substancji zawartych w kosmetykach.
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 11:09   #2568
dzwoneczek186
Rozeznanie
 
Avatar dzwoneczek186
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kevelaer, Niemcy
Wiadomości: 753
GG do dzwoneczek186
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Mecze i mecze Was pytaniami, ale boje sie pierwszego zamowienia (potem pojdzie jak lawina). Mieszkam w Niemczech, czy jakies dziewczyny juz probowaly dokonac zamowienia do Niemiec. Jak wyglada to z tutajszym Urzedem Celnym. Niemcy sa raczej dokladni, a nie chce za kazdym razem ubiegac sie o zwrot cla.
dzwoneczek186 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 11:20   #2569
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Fakt kobietka starej daty, ale wygladąła senownie. I gadała sensownie. ale teraz słucham was, i chyba ten sens był jednym wielkim bezsensem. A poszlam do dermatologa bo u mnie te miejsca najbardzije suche przeradzały się w liszaje. Byłam przerazona. i ona mnie w pewnym sensie uspokoiła, bo powiedziala że to normalna reakcja uczuleniowa na białka (jaja, mleko, soja) i muszę powiedzieć że potwierdziłam testami. dlatego jej slowa wydaly mi się bardzo sensowne. bo po odstawieniu tego co najlepiej lubie, faktycznie zostały tylko suche skórki, koniec z liszajami. ale wam prznudzilam.
dzieki za rady . własnie spisuje na kartce wasze porady i pędze do apteki po specyfiki. Normalnie podziwiam dziewczyny was, macie taka wiedze na temat kosmetyków, pielegnacji, jak dobrze że trafilam na ten wątek.
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
co do nawilżania... moja koleżanka, posiadaczka suchej skóry po zastosowaniu produktów nawilżających dostaje podrażnień skóry dlatego generalnie stosuje produkty natłuszczające
polecam poczytac wątek z linka podanego przez chise
Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Czyli dermatolog dyni18 mogła miec w jej przypadku rację. Co do nawilżania, wygląda to na spór typu "czy dorosły człowiek powinien pić mleko"... Jeśli mu nie szkodzi, dlaczego nie. Tak samo ze skórą-trzeba obserwować jej reakcje... Nie jestem ekspertem, ale uważam, że jednak nawilżanie jest potrzebne (bez niego skóra starzeje się szybciej). Nie neguję jednak tego, że niektóre cery mogą nie tolerować intensywnego nawilżania. Na tej samej zasadzie na jakiej występują reakcje alergiczne od przeróżnych substancji zawartych w kosmetykach.
Fakt, być może w przypadku dyni to kwestia alergii ale ja jestem jednak pewna, że skórę bardzo suchą należy głównie nawilżać i uszczelniać, co by nie traciła wilgoci. Napewno skórę alergików trzeba traktować w specyficzny sposób ale tu się nie wypowiadam bo na ten temat wiem niewiele.
Uczulenia też mogą wystąpić po jakimś składniku kremu też, nie tylko mogą być wynikiem alergii pokarmowej.
Wogóle wiele jest czynników, które wpływają na stan skóry stąd, każdy indywidualnie metodą prób i błędów musi dopasować i dietę i pielęgnację i ochronę swojej skóry.
__________________
no to wróciłam
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-02, 11:28   #2570
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

a ja mam pytanie wiem ze za kolorowke nie placi sie dodatkowo za wysylke itp ale jezeli zamowie jej wiecej np dwa tusze i dwa blyszczyki to nadal place za same produkty bez dodatkowych oplat?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 11:36   #2571
Annabel Lee
Raczkowanie
 
Avatar Annabel Lee
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 54
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Inermiss Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy zdażyła Wam się kiedyś taka sytuacja:

Wczoraj kliknęłam na Tru cienie Shiseido, za które odrazu zapłaciłam i dostałam potwierdzenie od Paypal. Po ok. 3 godzinach kliknęłam błyszczyk Lancome, za który również odrazu zapłaciłam i otrzymałam potwierdzenie zapłaty od Paypal. Dziś rano sprawdziłam pocztę i nie wiedzieć czemu dostałam tylko jeden Shipment Status dotyczący błyszczyka, a więc drugiego produktu, który wczoraj zamawiałam... Nie wiem dlaczego nie ysłali mi potwierdzenia wysyłki cieni, dostałam tylko Order Confirmation...
Czy jest to możliwe, że te dwie rzeczy spakowali do jednej paczki???
Sprawdź na stronie truskawki wpisujac nr zamówienia (na głownej stronie).

Cytat:
Napisane przez dzwoneczek186 Pokaż wiadomość
Mecze i mecze Was pytaniami, ale boje sie pierwszego zamowienia (potem pojdzie jak lawina). Mieszkam w Niemczech, czy jakies dziewczyny juz probowaly dokonac zamowienia do Niemiec. Jak wyglada to z tutajszym Urzedem Celnym. Niemcy sa raczej dokladni, a nie chce za kazdym razem ubiegac sie o zwrot cla.
Truskawka chyba nie wysyła do Niemiec
Cytat z FAQ:

Q. Do you ship to my country?

A. Yes. We can ship to anywhere on the planet that receives regular postal services.
(Please note that we're currently unable to ship to addresses in France, Italy, Monaco and Germany.)


Byc moze w tych krajach własnie celnicy byli nadgorliwi
Annabel Lee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 11:47   #2572
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie wiem ze za kolorowke nie placi sie dodatkowo za wysylke itp ale jezeli zamowie jej wiecej np dwa tusze i dwa blyszczyki to nadal place za same produkty bez dodatkowych oplat?

Nie płacisz za wysyłkę, niezależnie od ilości zamówionych rzeczy.
Co więcej, jesli zamówisz 3 rzeczy masz nawet jakąś zniżkę
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 12:17   #2573
eszton 1
Zadomowienie
 
Avatar eszton 1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 355
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Ojej drogie kolezanki ta truskawa to choroba zakazna.. najpierw tylko bardzo uwaznie sledziłam Wasz wątek.. dwa dni temu złozylam pierwsze zamowienie.. krem i tusz hypnose onyx.. dostałam szybko shipment status.. i myślałam że to na jakiś czas koniec.. a dziś niespodziewanie dla samej siebie kliknełam puder anti-shine.. smashboxa.. teraz tylko poczekam czy bedzie shipment status.. bo był tylko jeden a mam póki co order confirmation..i jeśli wszystko pójdzie bez przeszkód ze strony Urzędu Celnego to obawiam sie że moja przygoda na truskawie dopiero sie zacznie.. drżyj tylko karto kredytowa
__________________
ESZTON 1
eszton 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 12:36   #2574
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dzwoneczek186 Pokaż wiadomość
Mecze i mecze Was pytaniami, ale boje sie pierwszego zamowienia (potem pojdzie jak lawina). Mieszkam w Niemczech, czy jakies dziewczyny juz probowaly dokonac zamowienia do Niemiec. Jak wyglada to z tutajszym Urzedem Celnym. Niemcy sa raczej dokladni, a nie chce za kazdym razem ubiegac sie o zwrot cla.
Nie wiem jak jest z truskawka...ale...
Jak przegladam angielskie ebay, czesto widze dopiski sprzedajacych, ze "nie wysylaja do Niemiec ze wzgledu na jakies tam ograniczenia prawne czy celne". Moze wiesz o co chodzi?
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 12:50   #2575
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Nie wiem jak jest z truskawka...ale...
Jak przegladam angielskie ebay, czesto widze dopiski sprzedajacych, ze "nie wysylaja do Niemiec ze wzgledu na jakies tam ograniczenia prawne czy celne". Moze wiesz o co chodzi?
dokładnie, do Niemiec i Włoch Zawsze sie zastanawiam o co chodzi
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 12:50   #2576
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Ja uważam, że nawilżanie to nr1!!! ale też natłuszczać lub uszczelniać skórę trzeba co by właśnie to zaaplikowane wcześniej nawilżenie zatrzymać w skórze. Np wszelkiego rodzaju serum czy nawilżające czy liftingujące nakłada się pod krem bo właśnie krem jest po to by uszczelnić i zatrzymać i podtrzymać efekt. Także taki duet przy bardzo suchej skórze musi być obowiązkowy.
Może pomyśl o jakimś dogłębnie i meganawilżającym serum pod krem np półtłusty lub kuracji Nanobase przez okres kilkunastu dni bo ona daje dobre rezultaty dla suchej cery. Nigdy nie chodziłam do dermatologa bo mam cerę ogólnie bez większych kłopotów, dopiero przez kilka ostatnich lat doskwiera mi sucha skóra ale na to jest sporo dobrych specyfików aptecznych i nie tylko. Stąd moje zdziwienie bo wystarczy poczytać trochę na ten temat i wszystko jasne, a ten dermatolog to chyba jakiś starej daty albo niedouczony albo facet i poprostu jakieś dyrdymały opowiada.

edit: hehe dynia myślałam , że jesteś młodziutka bo jesteś dynia18 a tu takie miłe zaskoczenie, bo jesteśmy w podobnym wieku
.....
ja też zgadzam się z tym co mówia dziewczyny...nawilżanie jak najbardziej....ale
<to chyba mozna odnieśc do słów tego dermatologa> jesli skóra jest sucha,oznacza to,ze ma naruszony i przepuszczalny płaszcz lipidowy,cząsteczki cementu międzykomórkowego są''rozluznione'' <nie wiem jak to bardziej obrazowo napisać'' i składniki nawilzające jakie dostarczamy zamiast zostac w skórze ''wyparowują'' z niej spowrotem i tym samy skóra przesusza sie jeszcze bardziej...dlatego kazda cząstka nawilżająca potrzebuję tzw.warstwy lipidowej<tłuszczowej> okluzyjnej utrudniającej odparowanie wody z naskórka...dobrym przykładem jest stosowany przez dziewczyny kwas hialuronowy:substancja wybitnie hydroskopijna ,jednak nie wchłonięta przez skóre ''wyciąga'' i wiąze cząstki wody z naskórka i tym samym jeszcze bardziej przesusza i tak sucha skóre ,stąd podrażnienia i odczyny zapalne dlatego takie substancje warto stosowac jedynie w połączeniu z czymś''tłustym'' np olejkiem-jako dwu-fazowy nawilżacz,bądz pod bardziej tresciwy krem. Ważne jest też wewnętrzne natłuszczanie i nawilżane...tak jak wspomniały koleżanki:kapsułki z wiesiołkiem,ogórecznikiem ,Vit E, tran<zawiera kwasy OMEGA 3 i duże ilości Vit A>
nooo i picie hektolitrów wody mineralnej
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 12:51   #2577
Inermiss
Raczkowanie
 
Avatar Inermiss
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 72
GG do Inermiss
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Annabel Lee Pokaż wiadomość
Sprawdź na stronie truskawki wpisujac nr zamówienia (na głownej stronie).
A faktycznie, nie pomyślałam o tym, dzięki
Piszą, że transakcja jest w toku...
Tylko dlaczego to tak długo trwa? brrr..
__________________
Twardo stąpam po ziemii
między pokusami świata...
Inermiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 12:55   #2578
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Nie płacisz za wysyłkę, niezależnie od ilości zamówionych rzeczy.
Co więcej, jesli zamówisz 3 rzeczy masz nawet jakąś zniżkę
fajnie! wielkie dzieki za odpowiedz
wlasnie chce sobie zamowic tusz lancoma (chyba ten fatale bo tak zachwalalyscie) baze lancoma i blyszczyki 2 ysl ze zlotymi drobinkami i lancoma kolejnego heh chyb ajuz jakas choroba mi sie zaczyna
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 13:04   #2579
Inermiss
Raczkowanie
 
Avatar Inermiss
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 72
GG do Inermiss
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

A do mnie dziś trafiły po dwóch tygodniach 3 paczuszki z Bytomia, na szczęście nie opodatkowane
Została jeszcze jedna, droższa i tu sądzę, że bez podatku się nie obędzie.
__________________
Twardo stąpam po ziemii
między pokusami świata...
Inermiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 13:07   #2580
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

moim zdaniem warto przede wszystkim nawilżac od środka, polecam kwasy Omega 3
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.