METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-14, 09:44   #1291
marzka82
Rozeznanie
 
Avatar marzka82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 502
Dot.: Mała zmiana pokoju ? Wasze propozycje!! Czekam ;**

i jeszcze kilka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3_01.jpg (87,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rp1_ap_menu.jpg (5,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rp1_3panlarge2.jpg (36,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg woburn_gal.jpg (13,8 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ecf3_gn_ap250_ang.jpg (7,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ogloszenia_zabudowa_kaloryfera.jpg (28,2 KB, 14 załadowań)
__________________
...................\!/
...............( @ @ )
..........oOO-(_)-OOo
...Nie jedź szybciej, niż twój anioł stróż umie latać...
marzka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 09:53   #1292
marzka82
Rozeznanie
 
Avatar marzka82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 502
Dot.: Mała zmiana pokoju ? Wasze propozycje!! Czekam ;**

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
To nie kartki tylko zdjecia Wlasnie... ja lubie jak mam duzo zdjec w pokoju... i pocztowek
Ja też lubię zdjęcia w pokoju, ale żeby nie było efektu "bałaganu" włożyłam je do dużej antyramy. Całkiem fajnie to wygląda. Możesz też nad łużkiem powiesić grubą półkę i tam poustawiać ramki ze zdjęciami
Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Nakrycie na lozko zmienie napewno Jak mozecie to dajcie jakies rady jeszcze , kolory itp
Ja lubię połączenie pomarańczowego z czerwonym (fot) lub z beżem, takie bardziej stonowane (też fot)
Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
A i chcialabym cos zrobic zeby w pokoju w dzien nie bylo tak jasno :/ akurat mam tak ze slonce swieci prosto w okno i jest strasznie jasno... denerwuje mnie to juz :/ macie pomysly zeby w pokoju bylo ciemniej ??
Możesz zamiast firanek zamontować rolety lub żaluzje (fotki), nie jest to kosztowne, a daje fajny efekt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z2590843G.jpg (16,5 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p.jpg (84,3 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zaluzje ikea 2.jpg (32,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zaluzje ikea.jpg (31,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23142712-03-06%20005.jpg (16,3 KB, 14 załadowań)
__________________
...................\!/
...............( @ @ )
..........oOO-(_)-OOo
...Nie jedź szybciej, niż twój anioł stróż umie latać...
marzka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 09:56   #1293
marzka82
Rozeznanie
 
Avatar marzka82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 502
Dot.: Mała zmiana pokoju ? Wasze propozycje!! Czekam ;**

Puste miejsca na ścianach możesz ozdobić fajnymi obrazkami (fot), tylko raczej czymś większym niż masz w tej chwili.
Możesz też namalować coś na ścianie. Znalazłam tylko takie fotki malunków na pomarańczowym tle.

Oj, ale się rozpisałam... już nie zanudzam

Powodzenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 117245162.jpg (60,0 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kwiatyy.jpg (39,3 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg drzewooo.jpg (13,2 KB, 29 załadowań)
__________________
...................\!/
...............( @ @ )
..........oOO-(_)-OOo
...Nie jedź szybciej, niż twój anioł stróż umie latać...
marzka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 11:10   #1294
ja_magdalena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2
Czy będzie pasowało ?

Witajcie.
Mam meble w dużą ilością koloru seledynowego, dywan zielony. W okół okien ma też ściany pomalowane na seledynowo. Nienawidzę ich .. ! Czy Gdybym zechciała przemalować te kawałki ścian na fioletowo czy posowałoby mi do mebli ..? Jak myślicie ?
ja_magdalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 13:41   #1295
nirshya
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 87
GG do nirshya
Dot.: Mała zmiana pokoju ? Wasze propozycje!! Czekam ;**

nie wiem jaką masz powieżchnię swojego pokoju, ale ja miałam przez dość długi czas pokoj ok 10m2 z wnęką i na tej małej powierzchni wyrabiałam chyba wszytstkie możliwe cuda i kombinacje. na twoim miejscu zrobiłabym male przemeblowanie. przy ścianie po lewej stronie okna postawiłabym szafę i tesztę tego kompletu, nie od samego początku ściany(tej z drzwiami), można wtedy coś sobie tam postawić, np kosz, ozdobny kuferek czy kompozycję z kwiatow. na prawo od drzwi postawiłabym telewizor i lustro, albo w odwrotnej kolejności, lustro z szafeczką na drobiazgi i telewizor. po prawej stronie okna, w rogy postawilabym wyrko, ale nie tak jak wszyscy, ale ukosem, fajnie wygląda, jest wygodnie, tylko trochę zajmuje miejsca,ale ja tak mialam i miałam wrażenie że nie jest wcale ciasno, dziwne... w tym wolnym rogu, za szczytkiem łożka (chyba tak to się nazywa) można postawić na czymś lampkę, naprzykład solną, będzie dawała nastrojowe światło. pod oknem zostałby stolik. w zależności pod jakim kątem postawisz łożko, tyle będziesz miała miejsca na jakieś "sprzęty" do siedzenia, ja np bardzo lubię poduchy, ale to sprawa upodobań. i oczywiście zmiana firanek cię czeka i trzeba coś zrobić z kaloryferem, bo szpeci twoj ładny pokoj. najlepiej go zmienić ale jeśli nie ma możliwości, to tak mowiły koleżanki trzeba go czymś zabudować, tylko wtedy będzie zimniej, bo ciepło nie będzie się swobodnie rozchodziło, ale np będzie ci grzało w tą osłonę, więc warto się zastanowić czym zabudować kaloryfer. gdzieś widziałam takie coś, że robiło się taką ramkę z czegoś tam, prawdopodobnie z drewna, na brzeg przyklejało taśmę z rzepem, a druga część naszej osłony to nie gruby materiał o tych samych wymiarach reż w rzepem. jak się zakurzy można w każdej chwili zdjąć i uprać. tak jak moje poprzedniczki zmieniłebym poszewki na poduszki na jakieś w żywszym kolorze, np pomarańczu, turkusie... firanki możesz np zrobić krotkie do parapetu, np ecru, a rzeby słoneczko nie świeciło zbyt mocno proponuję roletkę np bambusową. szkoda ze nie mam fotki u mnie jest taka gładka firanka(nie wiem jak się nazywa tan materiał),kolor ecru w złote haftowane drzewa i do tego roletki bambusowe, bardzo ładnie wygląda jak słońc świeci, a świeci dość długo bo to południowo wschodnie okno. jak mi się uda to ci pokażę co zrobiłam sobie nad lożkiem, proste a bardzo fajnie wyglądalo. najpierw opis: to są gwiazdki z aluminiowej blachy posypane rozbitymi bąbkami a księżyc jest z jakiejś pianki, w konsystencji podobnej do pianki montażowej po zaschnięciu; tylko po posmarowaniu klejem butaprenem trochę mi zżarło i nie byla to idealna kula. i tak sobie to wisiało i się obracało.na pierwszym zdjęciu slabo je widać, ale na drugim już są z bliska, szkoda ze innych zdjątek nie mam, szkoda.foto 004.jpg

bez☠tytułu.JPG, ahaj jeszcze coś, nie wiem z czego masz parapet, ale ja mam wszystkie z lastriko (kojarzą mi się z nagrobkami) i żeby było ładnie okleiłam na razie 1 okleiną imitującą drewno i ślicznie wygląda, dużo nie kosztowało, polecam wszystkim, ktorzy tak jak ja nie mogą patrzeć na swoje parapety, tylko nie wiem jak z trwałością, u mnie jest już pona drok i nic się nie zniszczyło. pozdrowionka, udanych zmian wszystkiego całuskowego dla wszystkich wizażanek
nirshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 16:22   #1296
frimi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 138
Dot.: Mała zmiana pokoju ? Wasze propozycje!! Czekam ;**

Do twojego pokoju ja bym dała troche zielonego, by go ozywił. Nie wiem czy by to pasowało do wstawek w meblach. co wy na to dziewczyny??
frimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 10:07   #1297
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Mała zmiana pokoju ? Wasze propozycje!! Czekam ;**

nirshya strasznie sie rozpisalas i swietne rady A i nie moge za bardzo zmieniac ustawienia TV bo tam w tym rogu jest antena i musialabym ja wlec przez caly pokoj Wiec ustawienie mebli itd raczej zostanie tak jak jest Z kaloryferem cos zrobie bo jest okropny ! A parapet jest plastik jasny...

O obrazkach juz myslalam i napewno cos namaluje w żywych kolorach (to nie problem ) a te lustro to chyba musze wyrzucic bo ono jest tak jakby brudne :/ i sie tego umyc nie da, niewiem dlaczego moze ze starosci o pólce nad lozkiem tez myslalam i chyba zatrudnie kogos do zrobienia tego (mniejszy koszt ) i ustawie tak rozne zdjecia... musze wiecej wiekszych kwiatkow dac do pokoju bo taki martwy troche sie wydaje...nie widac tych co mam w pokoju za bardzo :/ Dzieki dziewczyny za dobre rady

__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-15, 11:06   #1298
nirshya
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 87
GG do nirshya
Dot.: Mała zmiana pokoju ? Wasze propozycje!! Czekam ;**

nie zawsze da się wszystkon zrobić, czasami np nie ma gniazdka z prądem i cały super pomysł pada. ale to nic, zawsze można wymyślić inne rozwiązanie powodzenia
nirshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 11:50   #1299
marta2323
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: urządzam mieszkanko.... pomóżcie :-)

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
Kupiłam właśnie sobie nowe mieszkanko i mam problem, bo zupełnie nie wiem jak je urządzić... . Mieszkanko jest małe, dwupokojowe z aneksem kuchennym. Jest nowe i bardzo mi się podoba i nie chce zepsuć go wystrojem a właściwie braku wystoju (brakiem pomysłu ) ...
Może znacie jakieś stronki lub macie jakieś zdjęcia ?
pozdrawiam,
Gonia.
Uważam, że bardzo ważne są kolory ścian(ja polecam połączenie dwóch kolorów w jednym pomieszczeniu, osobiście mam 2 ściany żółte i dwie pomarańczowe i wygląda to świetie!) i mebli, ale tak naprawdę dla mnie najważniejsze są dodatki, obrazki, figurki, jakieś gadżety dzieki którym mieszkanie staje się przytulne i ciepłe. Ja ostatnio przekonałam się do zakupów przez internet, znalazłam fajną stronkę godną polecenia www.laplaza.pl, maja tam świetne figurki afrykańskie, maski itd. kupiłam kilka takich gadżetów i moje miaszkanko zupełnie inaczej wygląda dla mnie bomba!uwielbiam takie dodatki i myślę że jest więcej takich osób jak ja
marta2323 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 14:31   #1300
kaYa
Zadomowienie
 
Avatar kaYa
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 697
GG do kaYa
Dot.: Czy będzie pasowało ?

zależy jaki odcień fioletu byś znalazła , jaki odcień zieleni ma dywan ... i co to znaczy " kawałki ścian wokół okna "
kaYa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 16:14   #1301
edda79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3
Dot.: remont pokoju-sierpien-pomysly?

witam ... ja wlasnie po malowaniu jestem i mam ciemno rozowy kominek a reszte scian na jasny roz tylko mam problem i mam nadzieje ze mi jakos doradzicie... Dziewczyny jaki kolor dywaniku i jaki kolor sofki do tego pasuje ?? Za bardzo nie chcemy rozu ,bo chyba za duzo tego rozowego bedzie .. dzieki z gory za pomoc
edda79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-16, 19:28   #1302
Couver de Neige
Zadomowienie
 
Avatar Couver de Neige
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Olszówka
Wiadomości: 1 959
GG do Couver de Neige
Mój Pokój.Nie przytulny i nie ciekawy.Pomocy!

Zamieszczam plan.lampa to regolit ikea.Chciałabym cos zmienić.Zeby było przytulnie.Niebiesko lawendowo fioletowo.jakos przestawic coś,pozmieniac...
cos zrobicze straymi zszarpanymi okanmi.I cos zrobic z boazerią niestety odrywanie nie wchodzi w gre.Pomozecie?

http://img236.imageshack.us/img236/8739/p1010005sb7.jpg link do zdjęcia mebli
http://img442.imageshack.us/img442/2739/p1010006an0.jpg okno bez choinki jest oczywiście
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif bez☠tytułu.GIF (6,0 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: gif meblościanka.GIF (5,6 KB, 34 załadowań)
Couver de Neige jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 21:16   #1303
kamilcia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 429
Dot.: Mój Pokój.Nie przytulny i nie ciekawy.Pomocy!

Boazeria na wszystkich ścianach ? zawze można pomalować, ale szkoda, że taka az do sufitu - jednak przytłacza. Segment nie wiem czy da się rozbić jakoś, bo to może być z gatunku skręcanych na zawsze - ale jak się da to spróbuj. a do tych niebieskości i lawendy dodaj jednak jedną ścianę jakąś waniliową/złana biel etc. a w dodatkach może być mocna lawenda wtedy.
kamilcia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 22:47   #1304
malijka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 850
GG do malijka
Dot.: Mój Pokój.Nie przytulny i nie ciekawy.Pomocy!

Niebieski odpada, bo ochładza wnętrza ....
boazeria powiadasz jest nierozerwalna ... może pomaluj farbami ...
Przydałoby się więcej zdjęć pokoju na około

Wydaje mi się czy Twój pokój jest przejściowym ??
__________________
"Każde życie trwa tyle samo. Nawet to bardzo długie i to bardzo krótkie. W każdym razie z punktu widzenia wieczności."
malijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 11:02   #1305
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Mała zmiana pokoju ? Wasze propozycje!! Czekam ;**

Ale chyba mam pomysl z przestawieniem mebli

Mam zamiar łozko dac tam gdzie szafa i te meble kolo szafy tam gdzie lozko i jakos ladnie ulozyc

Mysle ze sie uda, tylko trzeba faceta zatrudnic do ciezkiej pracy

Dzieki dziewczyny
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 14:43   #1306
mimisia00
Raczkowanie
 
Avatar mimisia00
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 158
Dot.: Mój Pokój.Nie przytulny i nie ciekawy.Pomocy!

Uuu ciężka sprawa. Po pierwsze wg mnie meble powinnaś poprzestawiać tak żeby nie wszytskie stały na 1 ścianie. A więc może tak łóżko postaw pod okno (równolegle do niego), biurko z komputerem zostaw tu gdzie jest. Szafę postaw w tym rogu gdzie stoi łóżko( ale tak żeby zasłaniało róg).Obok szafy na ścianie naprzeciwko okna postaw szafę która stała obok biurka. . A tą która została (słupek z szufladami) postaw obok biurka lub szafy(z drugiej strony szafy np) telewizor który zostaw postaw za biurkiem z komputerem lub przed biurkiem z komputerem przesuwając komputer z szafą. Oprócz tego zainwestuj w nowe zasłony które upnij jakoś fantazyjnie np na ukos. Wszytskie graty typu jakieś mikołajki, pajace itd usuń. Masz fajne rzeczy które stoją na meblach. Ściągnij je i zrób jakieś kompozycje. A zamiast nich na Górze mebli postaw Zasuszone kwiaty, Zdjęcia lub coś fajnego (może butelki z barwionym piaskiem?) Jest naprawdę wiele pomysłów. Czekam na efekty
mimisia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 14:49   #1307
mimisia00
Raczkowanie
 
Avatar mimisia00
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 158
Dot.: Mała zmiana pokoju ? Wasze propozycje!! Czekam ;**

Rzeczywiśice trochę smutno. Może wymień firanki na jakieś proste ozdobne, nie są drogie. I tak jak poprzedniczki narzuta na łóżko idt. Musi być kolorowo A tak właściwie to dlaczego włascicielka wątku sienie odzywa?
mimisia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 14:54   #1308
mimisia00
Raczkowanie
 
Avatar mimisia00
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 158
Dot.: Czy będzie pasowało ?

Ja myślę że lepszym rozwiązaniem byłby pomarańczowy. ZIelony i pomarańczowy bardzo ładnie wyglądają razem.
mimisia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 14:56   #1309
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Czy będzie pasowało ?

fajnie też wyglada połaczenia jesnaj zieleni z delikatnym różem(ale bardzo delikatnym), tylko nie wiem co z tym seledynem a nie mogłabyś wkleić zdjeć mebli?
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-17, 15:16   #1310
Couver de Neige
Zadomowienie
 
Avatar Couver de Neige
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Olszówka
Wiadomości: 1 959
GG do Couver de Neige
Dot.: Mój Pokój.Nie przytulny i nie ciekawy.Pomocy!

tak malja mój pokój jest Przejściowy...
Mimisia... Dzięki za podpowiedz co do mebli.To może być dobry pomysł
A jak i czym pomalować tą boazerię? Bo ja nie mam pojęcia...


Ale ja kocham niebieski i fiolet i zimno !
Couver de Neige jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 16:12   #1311
Couver de Neige
Zadomowienie
 
Avatar Couver de Neige
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Olszówka
Wiadomości: 1 959
GG do Couver de Neige
Dot.: Mój Pokój.Nie przytulny i nie ciekawy.Pomocy!

Porcja Fotek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010006.JPG (26,4 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010007.JPG (50,5 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010008.JPG (38,0 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010009.JPG (57,7 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010011.JPG (59,7 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010010.JPG (58,8 KB, 46 załadowań)
Couver de Neige jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 16:16   #1312
Couver de Neige
Zadomowienie
 
Avatar Couver de Neige
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Olszówka
Wiadomości: 1 959
GG do Couver de Neige
Dot.: Mój Pokój.Nie przytulny i nie ciekawy.Pomocy!

neext
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010012.JPG (51,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010013.JPG (58,0 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010014.JPG (60,9 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010015.JPG (25,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010016.JPG (30,3 KB, 20 załadowań)
Couver de Neige jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 16:25   #1313
malijka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 850
GG do malijka
Dot.: Mój Pokój.Nie przytulny i nie ciekawy.Pomocy!

Tak łóżko pod okno ... i meble rozszczepić myślę, że to co zaproponowała mimisia sprawdzi się ... szkoda że pokój jest przejściowy
Co do farby emulsja akrylowa chyba byłaby ok jeśli chcesz niebieski albo fiolet zrobić to może pastelowy ?? wredy nie będzie to takie chłodne (a więc w miarę przytulne)
Możesz coś na jednej ścianie powiesić jakiś taki obrazek czy coś ... na samej górze mebli jeśli chcesz coś stawiać to butelki i kompozycje kwiatowe ramki itd. na półeczkach jakoś ciekawie ustaw

Aha jeszcze jedno ... dwie ściany dłuższe pomalowałabym tym kolorem niebieskim a dwie krótsze mniejsze np. jakimś kremowym
__________________
"Każde życie trwa tyle samo. Nawet to bardzo długie i to bardzo krótkie. W każdym razie z punktu widzenia wieczności."
malijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 16:50   #1314
Couver de Neige
Zadomowienie
 
Avatar Couver de Neige
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Olszówka
Wiadomości: 1 959
GG do Couver de Neige
Dot.: Mój Pokój.Nie przytulny i nie ciekawy.Pomocy!

a trzeba zdzierac lakier prawda?
Pomyśle nad tym malowaniem.Co do mebli porozmawiam z mamą czy się zgodzi i czy ktos mi pomoże przy nich.Niestety są bez kółek...
Couver de Neige jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 16:54   #1315
malijka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 850
GG do malijka
Dot.: Mała zmiana pokoju ? Wasze propozycje!! Czekam ;**

Hmmm już tyle pomysłów było dodam tylko kwiaty ... najlepiej w stojących donicach jakieś "palemki" donice na nóżkach np. jakiegoś koloru (takie jak motywy w pokoju)
__________________
"Każde życie trwa tyle samo. Nawet to bardzo długie i to bardzo krótkie. W każdym razie z punktu widzenia wieczności."
malijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 17:00   #1316
malijka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 850
GG do malijka
Dot.: Mój Pokój.Nie przytulny i nie ciekawy.Pomocy!

Tak lakier trzeba będzie zdzierać ...

Aha na łóżko wrzuciłabym duuuuużo poduszek
__________________
"Każde życie trwa tyle samo. Nawet to bardzo długie i to bardzo krótkie. W każdym razie z punktu widzenia wieczności."
malijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 17:13   #1317
Dziunks
Przyczajenie
 
Avatar Dziunks
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 25
Dot.: Mój Pokój.Nie przytulny i nie ciekawy.Pomocy!

Lakier z boazerii trzeba koniecznie zedrzeć papierem ściernym. Potem maluje się to specjalną farbą - np firmy Sadolin czy coś takiego - przeznaczoną do zabezpieczania powierzchni drewnianych. Moja siostra tak sobie odnawiała boazerię w przedpokoju, pomalowała ją na jasny kolor. Efekt - REWELACJA!! Ale na pewnie trzeba włożyć dużo, dużo, dużo pracy, ale WARTO. Powodzenia
Dziunks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 17:30   #1318
Couver de Neige
Zadomowienie
 
Avatar Couver de Neige
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Olszówka
Wiadomości: 1 959
GG do Couver de Neige
Dot.: Mój Pokój.Nie przytulny i nie ciekawy.Pomocy!

po dłuższym namyśle nie bedę malować.mam sie i tak przenieść za 0,5 roku do innego pokoju.Narazie chce przenieść meble i coś pozmieniać
Couver de Neige jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 22:41   #1319
mimisia00
Raczkowanie
 
Avatar mimisia00
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 158
Dot.: Mój Pokój.Nie przytulny i nie ciekawy.Pomocy!

No to do dzieła Mam nadzieję że już niedługo zobaczumy zdjęcia Pytaj o co chcesz dzielne wizażanki pomogą
mimisia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 22:43   #1320
mimisia00
Raczkowanie
 
Avatar mimisia00
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 158
Dot.: Mała zmiana pokoju ? Wasze propozycje!! Czekam ;**

Wlaśnie czekamy na efekty
mimisia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:47.