Oszukani przez BSsklep.pl - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-19, 21:24   #1
kiniuch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Exclamation

Oszukani przez BSsklep.pl


Witam wszystkich,
z góry przepraszam jeżeli zakładam wątek w złym miejscu, ale robię to pierwszy raz.
Chciałabym wszystkich ostrzec przed sklepem internetowym z kosmetykami Beauty Store (Warszawa) BSsklep.pl. Znalazłam kilka wpisów w innych miejscach i wiem, że jest jeszcze więcej osób, które okradł ten sprzedawca. Chciałabym jednak, aby więcej osób nie zostało oszukanych, a niestety kiedy ja przed zakupem szukałam informacji na ten temat to nic nie znalazłam i dopiero teraz, kiedy od ponad dwóch miesięcy nie mam żadnej odpowiedzi na maila, moje telefony są ignorowane, a pieniądze nadal nie wpłynęły na konto znalazłam kilka poszkodowanych osób. Być może któraś z Was ma ten sam problem i jest w stanie coś więcej na ten temat powiedzieć lub poradzić. Być może któraś z Was zastanawia się czy dokonać zakupów na tej stronie - jeżeli wahacie się czy coś kupić to zdecydowanie odradzam (chyba, że za pobraniem, bo wtedy nic nie ryzykujecie). Mimo wszystko nie polecam, bo to niestety oszuści i okradają ludzi. W dodatku jak już będziecie dzwoniły, aby coś załatwić to osoby odbierające telefon (oficjalny na stronie) nie pomogą Wam w ogóle i będą się tłumaczyć, że nie zajmują się sprzedażą w Internecie a tylko w sklepie stacjonarnym.
Być może mój wpis będzie odebrany jako działanie konkurencji, ale zapewniam Was, że tak nie jest i jeżeli macie jakiekolwiek pytania lub chciałybyście coś doradzić, miałyście podobne problemy to będę wdzięczna za wszelkie wskazówki.

Pozdrawiam Was serdecznie!
kiniuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 21:40   #2
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Oszukani przez BSsklep.pl

Zgłosić do UOKiK?
A pytałaś o telefon do osoby sprzedającej w internecie? Co to za śmieszne tłumaczenie z ich strony..
__________________


Edytowane przez Takajakaya
Czas edycji: 2014-03-19 o 21:41
Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 07:53   #3
kiniuch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Oszukani przez BSsklep.pl

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Zgłosić do UOKiK?
A pytałaś o telefon do osoby sprzedającej w internecie? Co to za śmieszne tłumaczenie z ich strony..
Dziękuję Ci za odpowiedź i zainteresowanie tematem. Do UOKiK już pisałam i dali mi kilka rad, ale sklep ignoruje nawet pisemne wezwanie do zapłaty. Numer do człowieka, który zajmuje się sprzedażą w Internecie mam (bo po zamówienia sam do mnie zadzwonił), ale teraz przestał go odbierać. Kiedy zadzwoniłam z innego numeru i spytałam kiedy ma zamiar oddać pieniądze to udawał, że nie wie o co chodzi i że to niemożliwe,że nadal ich nie otrzymałam. Powiedział, że mam mu wysłać wszystkie dane i przeleje pieniądze... Oczywiści tego nie zrobił i znowu przestał odbierać telefon i w ogóle nie odpowiadają na maile. Obawiam się jednak, że zamówienia nadal przyjmują i są całkowicie bezkarni. Nie można ich nawet ocenić na Opineo dlatego założyłam ten wątek. Liczę, że chociaż kilka osób nie da się nabrać i nic tam nie kupi. Sklep wygląda wiarygodnie, ale niestety są kompletnie nieprofesjonalni. Dziwi mnie to tym bardziej, że mają sklep stacjonarny nie tylko w Warszawie, ale też w innych miastach.
kiniuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 09:09   #4
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Oszukani przez BSsklep.pl

kiedys mialam z zoologicznym sklepem problemy, wplacilam kase, i to sporo, duze zamowienie robilam i cisza, to zaczelam wezwania do zaplaty i mialam juz te podstawe z PIH, bo tam go zglosilam i nagle przyszla paczka, ale niestety niepelna i kolejny raban zrobilam, to oddal w koncu kase i juz po jestem.
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 09:18   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Oszukani przez BSsklep.pl

Zgłosić to na policje.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 10:02   #6
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Oszukani przez BSsklep.pl

Gdzieś to nagłośnić, a w przyszłości trzeba płacić przy odbiorze towaru, towar mam w łapie więc płacę, tak jest najlepiej.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 11:23   #7
kiniuch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Oszukani przez BSsklep.pl

Dzięki wielkie za wszystkie rady. O PiH nie pomyślałam i może rzeczywiście coś w tym temacie zadziałam. Co do policji to mam już przygotowane wszystkie wydruki maili itd. i chcę to zgłosić, ale liczyłam, że jeszcze oddadzą pieniądze z własnej woli. Widzę jednak, że nie ma na to szans i kompletnie mnie ignorują. Dzwoniłam do nich wielokrotnie, próbowałam i "po dobroci" i bardziej stanowczo, ale zupełnie nic to nie dało.
Sylwia1900r masz rację - teraz jak o tym myślę to wiem, że popełniłam błąd i mogłam wybrać płatność za pobraniem, ale wtedy nie przyszło mi do głowy, że taki "sensownie" wyglądający sklep internetowy może robić coś takiego. Sporo kupuję w Internecie i często płacę z góry, bo później często ktoś w domu odbiera paczkę za mnie.
Mam nadzieję, że jeżeli nie odzyskam kasy to chociaż na ten wpis trafi ktoś kto chciał kupić coś u tych oszustów. Zdecydowanie odradzam.
kiniuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 23:23   #8
Zalogofana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 54
Dot.: Oszukani przez BSsklep.pl

Byłam w podobnej sytuacji, chodziło o elektronikę, zebrałam wszystkie dokumenty - maile, wydruk z banku, strona gdzie dokonano zakupu... i poszłam po prostu na policję, po kilku dniach pieniądze miałam na koncie. Byłam mile zaskoczona, to pierwsza moja wizyta na komendzie, podeszli do tego poważnie, spisanie protokołu trwało ponad godzinę, takich spraw mają dużo, najwięcej z tablicy, gdzie ludzie kupują w ciemno płacąc z góry. Jakby co pisz na priv.

Trzymam kciuki

Edytowane przez Zalogofana
Czas edycji: 2014-03-20 o 23:30 Powód: dopisek
Zalogofana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 17:57   #9
sierotka33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Oszukani przez BSsklep.pl

witam!!!ja tez zostalam oszukana przez Bsslep.pl...w tamtym roku zamowilam produkty na ktore czekam do dnia dzisiejszego,zadnej odpowiedzi z ich strony ,oczywiscie pieniedzy tez nie zwrocili...ktos powinien sie za to wreszcie wziasc!!!!ludziska nie zamawiajcie tam bo polegniecie jak ja!!!!to OSZUSCI!!!!!!!!!!!!
sierotka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-04 18:57:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:19.