Straszny Wątek ;) - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-24, 19:31   #2491
kicccia
Zakorzenienie
 
Avatar kicccia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 099
Dot.: Straszny Wątek ;)

to znaczy jakie miałaś schizy?
__________________



kicccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 13:55   #2492
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: Straszny Wątek ;)

a czytałaś Lśnienie? bałam się np. wejść do łazienki żeby w wannie nie zobaczyć trupa
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 13:55   #2493
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez kolmanka Pokaż wiadomość
Na niebie zauważylismy jakiś obiekt w kształcie dysku. Obiekt zmieniał kolory i poruszał się pionowo .
Ja ostatnio z bratem zaobserwowałam coś takiego niedawno ok. godziny 18. Co chwilę zmieniało kolory, pamiętam że zauważyłam kolor zielony, pomarańczowy i żółciutki. A, i to co widziałam poruszało się poziomo. Pojęcia nie mam co to było. Myślałam, że może jakaś raca, ale zdecydowanie za wolno leciało. W pierwszje chwili śmiałam się, że to ufolce.. ale niestety nie wierzę w Ufo, więc to odpada. Zaraz poszukam jakiegoś wytłumaczenia. Coraz mniej sceptycznie podchodzę do tego typu zjawisk.
wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 13:58   #2494
kicccia
Zakorzenienie
 
Avatar kicccia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 099
Dot.: Straszny Wątek ;)

Nie czytałam nie mam funduszy na ksiazke
__________________



kicccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 14:21   #2495
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Straszny Wątek ;)

http://pl.youtube.com/watch?v=u6trH8...eature=related na dobranoc
http://pl.youtube.com/watch?v=hnNplKfY6O8 -> nie wiem co to niby, ale cholerka sie wystraszyłam
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 16:38   #2496
Pfff34
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śrem
Wiadomości: 5 029
GG do Pfff34
Dot.: Straszny Wątek ;)

mojej babci zawsze śni się jej zmarły mąż kiedy ma się coś stać. tzn. śnił się jej np. dzień przed tym jak jej syna w drodze do Poznania wrzucono z mostu do rzeki i się utopił...wyłowili go miesiąc później.

grr...
Pfff34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 17:21   #2497
unbridled
Zadomowienie
 
Avatar unbridled
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Straszny Wątek ;)

znam historie, ktora jest prawdziwa w 100% bo opowiadal mi ja kolega mojego taty.

opowiadal ze byl kiedys na praktych ze szkola w jakims starym budynku i spal na sali z 10 osobami. nagle zobaczyl jak jakas postac przesuwa sie po sali i znika. stwierdzil ze nic nie bedzie nikomu mowil zeby nie uznali go za glupka. sytucaja powtorzyla sie jeszcze przez dwie nastepne noce, i w koncu postanowil powiedziec to jakies starej kucharce ktora tam pracowala. a ona do niego ze kiedys tu byl internat dla dziewczyn a do jednej z nich zachodzil chlopaczek tyle ze ona miala pokoj gdzies na 4 pietrze. no i chlopak postanowil wspiac sie do ukochanej po rynnie, niestety spadl i sie zabil, od tego czasu co jakis czas odwiedza to miejsce autentyczna historia

inna opowiadal mi kumpel. kiedys wracal w srodku nocy sam z imprezy. szedl przez droge z dwoch stron otoczona polem kukurydz, zadnych domow, zadnych samochodow. nagle mowi ze slychszy jak cos idzie rownoczesnie z nim przez te pola(slychac bylo charakterystyczny szelest). mysli sobie ze pies jakis i nie bedzie sie nie potrzebnie ryl. przerazil sie dopiero wtedy jak skumal ze to cos przestaje isc jak on przestaje i rusza wtedy kiedy on rusza. nie chcial biec bo go sparalizowalo ze strachu. szedl tak ok 4 min az doszedl do niewielkiej dolinki i kiedy ja mina to kroki ustaly. a w tym miejscu to bylo bardzo duzo wypadkowi nie wiadomo z jakiego powodu bo zadnego niebezpiecznego zakretu ani nic takiego tam nie ma...

slyszalam jeszcze historie jak 3 rolnikow podczas zniw zniszczylo 3 krzyze z kapliczki. jeden go spalil drugi wrzucil do studni, a trzeci go chyba wyrzucil. i tak gineli po kolei:jedne sie spalil w samochodzie, drugi utopil sie a tzrecie chyba w wypadku zgina
__________________
Ze szczęściem czasami bywa tak jak z okularami,
szuka się ich, a one siedzą na nosie.


Phil Bosmans
unbridled jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 20:08   #2498
Yakarta
Zadomowienie
 
Avatar Yakarta
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina z mleka i miodu wyssana.
Wiadomości: 1 600
Uwaga duchy!!!! kto się boi niech nie wchodzi !!! ***Straszne historie ***

Witajcie nie wiem czy jest już wątek o podobnym charakterze ale tworzę te żeby był świeży i nowy Otóż proponuję abyście wpisywały straszne historie o duchach i nie tylko jakie przeżyłyście, albo znacie ze słyszenia

Jako na początek może ja dodam od siebie:

-Koleżanka była u chłopaka w domu. Jego babcia często korzystała z komputera, ale jak się okazało niedawno zmarła. tylko oni we dwoje są w domu. siedzieli w pokoju w którym był komputer, później przeszli do pokoju chłopaka. Aż tu nagle koleżanka słyszy dźwięki stukania na klawiaturze.. a w domu byli tylko sami, kolega jej powiedział że odkąd babcia zmarła to tak właśnie się dzieje.

-koleżanki rodzice opowiadali historię: kiedyś przed jakąś rodzinną imprezą ojciec koleżanki postanowił pędzić bimber czy coś w tym stylu. matka była przeciwna temu więc ojciec wieczorem poszedł po kryjomu na strych i tam zabrał się do produkcji. matka wstała rano i pyta męża czy przypadkiem nie pędził czegoś za jej plecami. zdziwiony że ona wie przyznał się do tego. a ona mu powiedziała że przyśnił jej się jej ojciec który jej w śnie powiedział że na strychu w tym miejscu(podał dokładnie gdzie stały butle) stoi bimber i jak go ktoś wypije to się potruje i ma go wylać. Więc poszła na strych i dokładnie w tym miejscu gdzie wskazał jej ojciec stały butle. więc je wylała...


Zapraszam
__________________

I zawieszę na ścianach wszystkie nasze zdjęcia, żeby
żadna chwila nie uleciała z mojej pamięci.

Edytowane przez Yakarta
Czas edycji: 2009-02-18 o 20:09
Yakarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 20:19   #2499
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Uwaga duchy!!!! kto się boi niech nie wchodzi !!! ***Straszne historie ***

Rzeczywiście jest już wątek o duchach
Myślę,że warto jednak oba połączyć-tamten ma już kilka lat i jest w nim wiele ciekawych i mrożących krew w żyłach historii
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 20:22   #2500
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Uwaga duchy!!!! kto się boi niech nie wchodzi !!! ***Straszne historie ***

Nie pisz, że nie wiesz, czy wątek jest, tylko z wyszukiwarki skorzystaj
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 20:49   #2501
Yakarta
Zadomowienie
 
Avatar Yakarta
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina z mleka i miodu wyssana.
Wiadomości: 1 600
Dot.: Uwaga duchy!!!! kto się boi niech nie wchodzi !!! ***Straszne historie ***

Przepraszam, chciałam stworzyć nowy, świeży .. tak jak zresztą napisałam.
__________________

I zawieszę na ścianach wszystkie nasze zdjęcia, żeby
żadna chwila nie uleciała z mojej pamięci.
Yakarta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 20:50   #2502
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Uwaga duchy!!!! kto się boi niech nie wchodzi !!! ***Straszne historie ***

Cytat:
Napisane przez Yakarta Pokaż wiadomość
Przepraszam, chciałam stworzyć nowy, świeży .. tak jak zresztą napisałam.
Rozumiem
Ale myślę,że lepiej połaczyć oba wątki,ponieważ tamten jest naprawdę długi i ma wieeele ciekawych historii
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 20:56   #2503
Yakarta
Zadomowienie
 
Avatar Yakarta
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina z mleka i miodu wyssana.
Wiadomości: 1 600
Dot.: Uwaga duchy!!!! kto się boi niech nie wchodzi !!! ***Straszne historie ***

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Rozumiem
Ale myślę,że lepiej połaczyć oba wątki,ponieważ tamten jest naprawdę długi i ma wieeele ciekawych historii
Ja niestety nie umiem robić takich rzeczy :/ bo jestem jeszcze tu zbyt krótko żeby wiedzieć co i jak
__________________

I zawieszę na ścianach wszystkie nasze zdjęcia, żeby
żadna chwila nie uleciała z mojej pamięci.
Yakarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 20:57   #2504
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Uwaga duchy!!!! kto się boi niech nie wchodzi !!! ***Straszne historie ***

Użytkownicy sami nie mogą łączyć wątków(no i jeszcze wielu innych rzeczy nie mogą.O połączenie trzeba poprosić moderatora
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 20:58   #2505
adelaide
Raczkowanie
 
Avatar adelaide
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: polkowice.
Wiadomości: 40
GG do adelaide
Dot.: Uwaga duchy!!!! kto się boi niech nie wchodzi !!! ***Straszne historie ***

kocham straszne historie. <3 ale, te które tu są nie są aż tak straszne. ;p przynajmniej dla mnie. pozdrawiam.
adelaide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 21:15   #2506
Yakarta
Zadomowienie
 
Avatar Yakarta
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina z mleka i miodu wyssana.
Wiadomości: 1 600
Dot.: Uwaga duchy!!!! kto się boi niech nie wchodzi !!! ***Straszne historie ***

Bo są tylko dwie moje może dlatego
__________________

I zawieszę na ścianach wszystkie nasze zdjęcia, żeby
żadna chwila nie uleciała z mojej pamięci.
Yakarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 13:18   #2507
adelaide
Raczkowanie
 
Avatar adelaide
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: polkowice.
Wiadomości: 40
GG do adelaide
Dot.: Uwaga duchy!!!! kto się boi niech nie wchodzi !!! ***Straszne historie ***

możliwe. niedługo postaram się dodać jakąś historie. jeśli moża. ;p
__________________
time of my life.
adelaide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 13:32   #2508
Le Tigre
Raczkowanie
 
Avatar Le Tigre
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tu i teraz
Wiadomości: 364
Dot.: Uwaga duchy!!!! kto się boi niech nie wchodzi !!! ***Straszne historie ***

Cytat:
Napisane przez adelaide Pokaż wiadomość
kocham straszne historie. <3 ale, te które tu są nie są aż tak straszne. ;p przynajmniej dla mnie. pozdrawiam.
Jak to nie? A to:

Cytat:
Napisane przez Yakarta Pokaż wiadomość
koleżanki rodzice opowiadali historię: kiedyś przed jakąś rodzinną imprezą ojciec koleżanki postanowił pędzić bimber czy coś w tym stylu [...]poszła na strych i dokładnie w tym miejscu gdzie wskazał jej ojciec stały butle. więc je wylała...
?

Przecież jak sobie pomyślę, że tyle księżycówki poszło w piach Przecież to jest straszne!!!
__________________
When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then I realize God doesn’t work that way, so I stole one and prayed for forgiveness. - Emo Philips
Le Tigre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 13:37   #2509
adelaide
Raczkowanie
 
Avatar adelaide
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: polkowice.
Wiadomości: 40
GG do adelaide
Dot.: Uwaga duchy!!!! kto się boi niech nie wchodzi !!! ***Straszne historie ***

może troche. ;p haha.
__________________
time of my life.
adelaide jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 18:42   #2510
majka19867
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Uwaga duchy!!!! kto się boi niech nie wchodzi !!! ***Straszne historie ***

hej dziewczyny a co wy na to dla mnie to jest dopiero straszzne bo dość często zdarzaja mi sie prorocze sny ale to to bylo wyjatkowe przegiecie zdarzylo mi sie przed matura byl piekny sloneczny dzien bylo rano a ze dopiero co wstalam tlukac sie przez cala noc bo mialam koszmary w ktorych bylo duzo krwi/ najgorsze to bylo na koniec bo byla tam mama/ trudno mibylo zebrac mysli a ze czulam sie dziwnie ze cos trace to tym bardziej nie moglam sie uspokoic.. dwie godziny pozniej wiedzialam co sie stalo mama miala wypadek lewdo go przezyla. historia nr 2 kolega chcial mi zlozyc zyczenia a ze mialam imieniny to nie dojechal myslalam ze sobie olal i poszlam spac snil mi sie wielki samochod tir i jakas awantura on w tle jego obity samochod i on ranny, na drugi dzien sie okazalo ze na prawde mial wypadek samochod troche poobijany on na szczescie mniej..teraz wiem ze to intuicja mnie chroni
majka19867 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 19:40   #2511
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez unbridled Pokaż wiadomość
inna opowiadal mi kumpel. kiedys wracal w srodku nocy sam z imprezy. szedl przez droge z dwoch stron otoczona polem kukurydz, zadnych domow, zadnych samochodow. nagle mowi ze slychszy jak cos idzie rownoczesnie z nim przez te pola(slychac bylo charakterystyczny szelest). mysli sobie ze pies jakis i nie bedzie sie nie potrzebnie ryl. przerazil sie dopiero wtedy jak skumal ze to cos przestaje isc jak on przestaje i rusza wtedy kiedy on rusza. nie chcial biec bo go sparalizowalo ze strachu. szedl tak ok 4 min az doszedl do niewielkiej dolinki i kiedy ja mina to kroki ustaly. a w tym miejscu to bylo bardzo duzo wypadkowi nie wiadomo z jakiego powodu bo zadnego niebezpiecznego zakretu ani nic takiego tam nie ma...
ja bym kupę ze strachu zrobiła
wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 19:57   #2512
Sweetangel171
Raczkowanie
 
Avatar Sweetangel171
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 141
Dot.: Uwaga duchy!!!! kto się boi niech nie wchodzi !!! ***Straszne historie ***

witajcie, ja tez mialam dziwną historię, ale za kazdym razem kiedy o niej mowie ludzie patrzą na mnie jak na kosmitkę 3 lata temu bylam u cioci na wakacjach. Mieszkala ona sama w ogromnym domu gdyż jej mąż zmarł. Zawsze bałam się chodzić sama po piętrach, a także do piwnicy gdzie miala sale fitness, solaria i kotłownię. Wiem, ze to troche dziecinne... ale pewnego wieczoru gdy mama z ciocią i bratem siedzieli w salonie ja poszlam na góre wykąpać się, potem weszlam do sypialni i bylo zapalone swiatlo a na lozku gdzie zmarl wuejk lezał klosz od lampy... myslalm ze ciocia moze go zdjeła,poszlam do lazienki i gdy wrocilam za minute swiatlo bylo zgaszone a klosz byl na swoim miejscu, czyli na suficie bylam przerażona...zbiegal man dól, a rodzinka w najlepsze ogladala film, gdy im powiedzialam o zdarzeniu poptrzyli na mnie jak na kosmitke i stwierdzili ze chyba mam omamy ale to naprawde tak bylo
Sweetangel171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 20:20   #2513
Hypnotist
Raczkowanie
 
Avatar Hypnotist
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bielsko Biała
Wiadomości: 369
GG do Hypnotist
Dot.: Straszny Wątek ;)

Historia przyjaciółki:

Jej siostra kupiła nowe mieszkanie i urządzała parapetówę. Wszyscy dobrze się bawili ale cały czas słyszeli stukanie, myśleli, że to kaloryfery, ale jednak nie. Ktoś robił dużo zdjęć, fotografował co się dało. Po wrzuceniu plików na komputer na jednym zdjęciu był uśmiechnięty chłopak (zwykły gość), oparty o drzwi a za tymi otwartymi drzwiami duża postać, wyraźne duże oczy, ogólnie wyglądała naprawdę strasznie. Wszystkim szczęki pospadały. Dziewczyna wezwała egzorcystę, ciekawa jestem co powie.
__________________
The biggest addiction: photography.
www.amatorka.deviantart.com
Hypnotist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 20:29   #2514
adelaide
Raczkowanie
 
Avatar adelaide
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: polkowice.
Wiadomości: 40
GG do adelaide
Dot.: Uwaga duchy!!!! kto się boi niech nie wchodzi !!! ***Straszne historie ***

też mam takie prorocze sny, bardzo często. nie są straszne, ale jednak czasami mnie to przeraża. nie wiem czemu. może dlatego, że nikt ze znajomych tak nie ma. i chyba odczuwam, że jestem nieco inna. na szczęście nie jestem przez to wyśmiewana przez nich. ;D
__________________
time of my life.
adelaide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 20:38   #2515
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Hypnotist Pokaż wiadomość
Historia przyjaciółki:

Jej siostra kupiła nowe mieszkanie i urządzała parapetówę. Wszyscy dobrze się bawili ale cały czas słyszeli stukanie, myśleli, że to kaloryfery, ale jednak nie. Ktoś robił dużo zdjęć, fotografował co się dało. Po wrzuceniu plików na komputer na jednym zdjęciu był uśmiechnięty chłopak (zwykły gość), oparty o drzwi a za tymi otwartymi drzwiami duża postać, wyraźne duże oczy, ogólnie wyglądała naprawdę strasznie. Wszystkim szczęki pospadały. Dziewczyna wezwała egzorcystę, ciekawa jestem co powie.
yyy? mówisz serio?
Jak my robiłyśmy z koleżankami wieczorem zdjęcia w pokoju to na jednym z nich dłoń koleżanki się odcięła od ręki i była w innym miejscu, to przez taką głupotę się przeraziłyśmy a co dopiero to
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 20:59   #2516
Hypnotist
Raczkowanie
 
Avatar Hypnotist
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bielsko Biała
Wiadomości: 369
GG do Hypnotist
Dot.: Straszny Wątek ;)

No i apropos jeszcze zdjęć. Kiedyś z bratem wpadliśmy na pomysł, żeby zrobić zdjęcia całego domu w nocy. Wieczorem pogasiliśmy światła, ja włączyłam mojego Canona i fotografowałam z fleszem co tylko się dało. Na około 10 zdjęć na jednym widoczna była duża świetlista kula, na oko miała może 15cm. W przybliżeniu było widać jakieś kulki czy plamki w środku.

Ogólnie po obejrzeniu filmu Widmo mam obsesję na punkcie oglądania szczegółowo każdego zrobionego przeze mnie zdjęcia. Przy okazji polecam, naprawdę straszny horror.
__________________
The biggest addiction: photography.
www.amatorka.deviantart.com
Hypnotist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 21:55   #2517
adelaide
Raczkowanie
 
Avatar adelaide
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: polkowice.
Wiadomości: 40
GG do adelaide
Dot.: Straszny Wątek ;)

ja bym sie bała takich zdjęć. na pewno obejrze ten film. ;D uwielbiam horrory, ale nigdy nie obejrze horroru sama w nocy. xd wiem, dziwne. upiorne jest to, że te historie zdażają się na prawde!
__________________
time of my life.
adelaide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 00:47   #2518
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Straszny Wątek ;)

Polecam wszystkim dokument - Poszukiwacze Duchów. Można obejrzeć w niedziele o 0:00 na zone reality i w inne dni ale w nocy na zone club.
Zespół ludzi spędza 24h w najbardziej nawiedzonych budynkach w Wielkiej Brytanii. Dzieją się często ciekawe rzeczy Niesamowite są umiejętności medium - Dereka Acorah
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 11:22   #2519
adelaide
Raczkowanie
 
Avatar adelaide
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: polkowice.
Wiadomości: 40
GG do adelaide
Dot.: Straszny Wątek ;)

ahh, oglądałam to kiedyś. ;D super program, momentami sama sie bałam. hehe.
__________________
time of my life.
adelaide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 12:04   #2520
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: Straszny Wątek ;)

czesto zdarzają mi sie prorocze sny. jeden naprawdę zapadł mi pamięć.

jakieś półtora roku temu poznałam faceta, kilka lat starszego , strasznie mi się podobał, spotykaliśmy się trochę, ale do niczego nie doszło (być może potem by doszło). pewnej nocy przyśnił mi się - był to taki groteskowy, nienaturalny sen- najpierw widziałam faceta jakby z odległości kilku metrów, wtedy wygladał normalnie, był przystojny jak zawsze. ale w pewnym momencie on w tym śnie podszedł do mnie bardzo blisko i wtedy uderzyła mnie jego twarz- była cała w bliznach, pryszczach, jakiś wrzodach (!), a w pewnych miejscach wygladała jakby byłą poparzona kwasem. jednym słowem wyglądał z bliska okropnie (dodam, że na jawie miał idealną cerę.) po tym śnie zaczęłam mieć złe przeczucia co do niego i zerwałam z nim kontakt. kilka tygodni później dowiedziałam się, że znalazł sobie nowy obiekt westchnień, dziewczyny nie znałam. jeszcze później dowiedziałam się, iż facet znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie, aresztowano go, a dziewczyna lezy w szpitalu. przypomniałam sobie mój sen i pomyslałam, że to było ostrzeżenie przed tym facetem, że jak widze go z daleka (tzn. nie jestem z nim blisko) to zarówno jego charakter jak i wygląd jest fajny, ale jakbym się do niego zbliżyła zobaczyłabym wszystkie jego "blizny". uświadomiłam sobie, że mogłam być na miejscu tej dziewczyny.

ma się ten szósty zmysł.
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-04 17:12:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.